Vv A Mfü€P@Kii a o 2 halen 1 betalen tal Van Os Dames-mode Van Os Heren-mode LU Grote sortering BROEKEN 2voor/69.— |l Ijl l|l ijl Ijl Ijl Ijl Ijl Ijl Ijl l| Geanimeerde nieuwjaarsreceptie op het gemeentehuis Stolpboerderijen te kijk in de bibliotheek IEUWSBLAD VOOR HEILOO Geslaagd nieuwjaarsbal in het Open Huis 'mm*' ~:S Slijterij - Wijnhandel GREEUW Heiloose rayon Talbot-Simca overgenomen door autobedrijf Kennemerland Tot onze grote spijt is de fotopagina in onze krant van vorige week woensdag niet geheel goed overgekomen. Door de enorme drukte i.v.m. de feestdagen is het aan onze aandacht ontsnapt dat de onderschriften bij de foto's op de linkerpagina niet goed waren gezet, zodat ze uiteindelijk in spiegelschrift in de krant zijn gekomen. Onze excusus daarvoor. Omdat velen wellicht niet zo bedreven zijn in het lezen met een spiegel, drukken wij de bewuste pagina, op veler verzoek, nogmaals af. Directie Uitkijkpost. Stolpboerderij Vredeburg te Limmeneen voorbeeld van verantwoorde restauratie. „PAINTEX METHODE" BIJ BLANKHOUT HOUTREINIGERS HEILOO OUD-PAPIER C. W. SCHOOL UITSLAG FOTOWEDSTRIJD IN „WINKELHOF'T L00 CONCERT DOOR HET NOORDHOLLANDS PHILHARICONISCH ORKEST NIEUWJAARSBIJEENKOMST BIJ T. V. HEILOO WINKELHOFj 't LOO HEILOO yi DE TRAP OP WINKELHO^ 't LOO HEILOO 1 Een Candelaer kado voor Uw beste vrienden!! KURSUS FRIES HOUTSNIJWERK NEDERLANDSE HARTSTICHTING INGEZONDENSTUK WASAPPARATEN C0R SCHAAP POTTENBAKKERIJ VERHUISD POLITIEBERICHTEN BURGERLIJKE STAND GEMEENTE HEILOO TELEFOON 331535 HOLLEWEG 55 't is rood gestippeld... (en géén flauwe grap!): rokken, blouses, vesten, pullovers en japonnen kortom: een komplete garderobe voor zeer aantrekkelijke prijzen, want alle kledingstukken voorzien van rode stip zijn nü voor u: twee halen, één betalen. U mag zelf komen kijken. JACQUELINE Raadhuisweg 6 Heiloo Uitzoeken: Kom vrijblijvend even kijken! Elke week nieuwe verrassingen! RAADHUISWEG 13 - HEILOO Vrijdagavond koopavond van 7 tot 9 uur Tussen de middag zijn wij ook open. - ii KRANTENACTIE ST. BENEDICTUSSCH00L OUD PAPIER AKTIE DE ZESKANT 9 JANUARI 1980 45e JAARGANG No. 2 Advertenties en administratie: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - Heiloo Telefoon 072-330175 b.g.g. 072-334531 Redaktie-adressen: Laan van Muijs 26, Heiloo - Telefoon 072-330137 Baafjeslaan 1, Heiloo - Telefoon 072-331081 Dit blad verschijnt 's woensdags huis-aan-huis in een oplage van 12.000 exemplaren in de gemeenten Heiloo, Limmen, Egmond-Binnen, Rinnegom, Egmond a/d Hoef en Akersloot. Advertenties en kopy moeten uitcrlyk maandagmiddag 6 uur in ons bezit zyn. Advertentieprijs per mm 40 cent (excl. BTW) Bij regelmatig adverteren aanzienlijke reduktie. Op 2 januari was er traditiegetrouw Wethouders hun gelukwensen aan te weer een nieuwjaarsreceptie op het bieden. Door de grote belangstelling gemeentehuis. Velen namen de kon menigeen elkaar het besce voor gelegenheid te baat Burgemeester én 1980 toewensen. Wie wat meer wil weten over stolpboerderijen is beslist aan te raden eens te gaan kijken in de bibliotheek aan het Malevoort. Onder de naam „de Stolp te kijk" is hier een alleraardigste tentoonstelling samen gesteld. De Stolp te kijk behandelt in 15 panelep de geschiedenis van de stólpboierderij en geeft een over zicht van de belangrijkste typen en geeft een beeld van goede en slechte restauratie. De pyramidevormige stolpboerderijen zijn karakteristiek voor het Noord- Hollands landschap. Men kan ze overal aantreffen in velerlei gedaan ten, echter één gemeenschappelijke eigenschap maakt ze tot stop: een pyramide vormig dak van hout en riet (of pannen), geconstrueerd over een vierkant constructie waarin het gehele boerenbedrijf is gevestigd met de hooiberging in het midden en de stallen, de dars en het woongedeelte er omheen. Op de tentoonstelling staat een open gewerkt model die dit alles duidelijk maakt. In deze tijd van schaalvergroting en mechanisatie is de stop als bedrijfs gebouw verouderd en niet functioneel meer. Nieuwe stallen worden aangebouwd of staan los van de stolp die dan in zijn geheel tot woonhuis ingericht wordt door de agrariërs of door de naar het platteland getrokken stede ling. Vooral de laatste categorie bewoners gaat hierbij nogal eens rigoureus te werk. Stolpen worden omgebouwd tot kitserige ^oen- hoeves" compleet met nep-luiken, te forse dakkapellen, regenputten met rieten dakjes en tuinkabouters, soms met goede bedoelingen en met het idee, dat het er vroeger ook zo bont heeft uitgezien. Door deze ingrijpende verbouwingen en door b' and of sloop, loopt het aantal stolpboerderijen in Noord-Holland terug met ongeveer vijftig per jaar. Met het bieden van informatie over de traditionele vorm, kleur en versierin gen en de inrichting van het erf hoopt deze tentoonstelling een bijdrage te leveren tot het behoud van dit karakteristieke bouwwerk. „De stolp te kijk" is samengesteld door een werkgroep van de Culturele Raad Noord-Holland in samenwerking met het Historisch Genootschap „Oud-West-Friesland". De foto's zijn van Wijndel jongens. Tevens is er een boek, ook onder de titel. „De Stolp te kijk", het is te leen in de bibliotheek en te koop in de boekhandel. Deze tentoonstelling is te bezichtigen tijdens de openingsuren van de bibliotheek en duurt tot en met 25 januari. Omdat logen in Amerika verboden is, werd daar, enige jaren geleden een middel ontwikkeld wat in nederland op de markt verschenen is onder de naam „Paintex". Paintex is een chemisch middel, zonder water! dat voor hout en andere materialen minder schadelijk is dan loog. Paintex is niet te koop in de winkel. In onze houtreinigersbedrijven (6) dompelen we de objecten in baden van 3000 liter (3 verschillende) die zorgen dat praktisch ieder object in een tijdbestek van ca. 15 a 20 minuten als nieuw wordt. Paintex" tast in tegenstelling tot loog, afbijt en branden het object niet aan, en er wordt vaak door krabben, schuren en wrijven, wat daarbij voorkomt enorm veel beschadigd. Wat hier in ons bedrijf absoluut niet kan gebeuren. „Paintex" beperkt zijn brandende werk uitsluitend tot de verf, was, lak, of vuillagen. Het resultaat is verbluf fend! Meubelen, deuren, ijzeren voor werpen, kortom, alles kan in dat bad. De prijzen varieren van f 25.- voor een stoel tot f,100.- voor een kastje. Ook kunnen wij in onze werkplaats eenvoudige reparaties verrichten. Ons adres is Aostastraat 28, Heiloo. Beste mensen, uiteraard heeft U voor dit nieuwe jaar vele goede wensen ontvangen (en gebracht). Mogen wij de onze hier ook aan toevoegen. Ook in 1980 hopen wij, weer op aller medewerking, om containers vol oud papier uit Heiloo weg te laten halen. Het milieu schoon te houden wordt een steeds groter (lees duurder) probleem. Laten wij daarom in dit nieuwe decennium extra attent zijn met name voor carton en papier. Met de wetenschap dat met kleine beetjes een groot probleem kleiner gemaakt kan worden, rekenen wij op aller medewerking. Zoals een ieder bekend staat er permanent een container naast de K-markt aan de Westerweg t/o de Ewislaan. Als u dan ook nog hef papier achterin én het carton voorin deponeert, is het voor onze sorteerders makkelijker werken. Mocht het voor iemand ECHT een probleem zijn zelf te brengen, belt U dan C. de Wit (334481) dan wordt het a.s." zaterdag gehaald Oudercommissie en leerkrachten C.W. School. De ondernemers van Winkelhof 't Loo organiseerden ter gelegenheid van de opening van de Oudheiskamer Heiloo een fotowedstrijd onder het motto: „Herken Oud Heiloo" Door de heer J. v. d. Kommer als vertegenwoordiger van de Oudheids kamer werden de volgende namen getrokken De hoofdprijs een filmcamera beschik baar gesteld door de firma Flandria gaat naar: L. Claeijs, Dronecampstraat 12 Heiloo. De duizend gulden aan waarde- cheques naar: f 250.- G. van Leijen, Schuine H. laan 63; f 100,- L. Rijnierse, Goodeslaan 15, f 100,- A. Keppel, Raadhuisweg 7, f 50,- G. J. de Wit, Goodeslaan 53 T. van Buitenen, Stationsweg 97; fam. Kiesling, Pastoor van Muijenweg 34; M. Kaashoek, Op de Wieken 16; f 25.-: E. Jansen, Holleweg 94; I. Bruijn, Vinkenbaan 7; E. Klaver, Vredenoord 119; Mevr. Stoelinga, Holleweg 39; F. Abbing, Havercamp- laan 3; J. Komen, Kerkelaan 32a; J. Apeldoorn, Laan van Muijs 8; P. D. Hartog, Wilgenlaan 7; f 10,-: J. Zuurbier, Grote Olven 12; C.. Pesman, Westerweg 211; K. Meijer, Westerweg 292; E. Ariëns, Werken- delslaan 68; B. Hink, Westerweg 90; E. Groot, de Rookamer 2; W. de Vries, Schapenweijdt 10; I. Ooyevaar, Trompenburg 7; A. H. Kroon, Goodeslaan 53; C. van Tunen, Egmond aan Zee. Op woensdag 9 januari zal in de aula van het Psychiatrisch centrum St. Willibrord weer een concert gegeven worden door het Noordhollands Phil. Orkest o. 1. v. Jerzy Katlewicz en met solistische medewerking van de pianist Frederic Meinders. Op het programma staat de symfo nische suite uit de muziek bij „Elektra" van Sophohles.En het tweede pianoconcert va Serge Rachmaninoff. Na de pauze hoort u de Jupiter symfonie van Wolfgang Amadeus Mozart. Jerzy Katlewicz Met ingang van 1 september j.l. is Jerzy Katlewicz bij het Noordhol. Phil. Orkest benoemd tot le dirigent en artistiek leider. Hij werd op 2 april 1927 te Bochnia (Polen) geboren. Hij doorliep de Compositie en dirigenten cursus aan de Staatsacademie voor muziek bij Professor Arthur Malawski. In 1952 behaalde hij zijn diploma „met onderscheiding" en nam daarna de plaats in van een der dirigenten bij het Staats Philharmonisch orkest van Krakow. In 1955 behaalde Katlewicz de eerste prijs op het concours voor jonge dirigenten te Besomjon te Frankrijk, waarna hij internationale bekendheid kreeg. Frederic Meinders De pianist Frédéric Meinders ontving zijn opleiding van Jan de Man aan het Haags Conservatorium, Waar hij ook zijn solistendiploma verwierf. Nadat hij werd onderscheiden met de le prijs bij het Cum Laude Concours te Groningen, behaalde hij de Prix d'Excellence. Frédéric Meinders moet gerekend worden tot één der meest veelbelo vende talenten van deze generatie. Naast recitals in Amsterdam, Den Haag, Rotterden en Haarlem concer teerde hij o.m. met het Rotterdams Philharmonisch Orkest, het Residentie Orkest en het Concertgebouworkest. Hoewel Frédéric Meinders geen uitgesproken specialist is in de zin dat hij zic6 uitsluitend op één bepaalde stijl toelegt, heeft hij op dit moment een duidelijke affiniteit met het romantische repertoire. Het bestuur van Tennisvereniging „Heiloo" nodigt alle leden van de vereniging uit om op zondag, 13 januari a.s. met haar een nieuwjaars bijeenkomst te houden in het clubgebouw van de vereniging aan de Dors. Tevens is er dan gelegenheid om kennis te maken met de nieuwe beheerders van het clubgebouw de heer en mevrouw1 I. Oudeboon, terwijl ook de heer Henx Stroes, tennisleraar, gaarne afspraken maakt voor te volgen tennislessen. Behalve een nieuwjaarsbal, organi seerde het kom i te-Nieuw jaarsviering Heiloo ook een Nieuwjaarsconcert. Dit gebeurde oj) zondagavond 6 januari, eveneens in het Open Huis. Het werd een zeer geslaagde avond, die bij de vele bezoekers duidelijk in goede aarde viel. De beide Heiloose verenigingen het Harmonieorkest Caecilia en de R. K. gemengde zangvereniging Nieuw Le ven, waren ondanks de vrij korte voorbereidingstijd onmiddellijk bereid gevonden op deze avond te Komen spelen en zingen. Zowel het spelen als het zingen stond op een goed niveau. Caecilia, o.l.v. Nico Braas bracht o.a. werken van Strauss, Bach en Ketelbey ten gehore, terwijl Nieuw Leven, o. 1. v. Piet de Reuver o. a. Choralen zong uit het Weihnachts-oratorium van Bach en tevens stukken van Haydn en Mendelssohn. Het werd een fijne muzikale avond, die de aanwezigen, gezien het herhaaldelijk opklinkende hpplaus, duidelijk wisten te waarde ren. 4 4 Het snijden in hoüt is een volkskunst uit vroeger dagen. In de tijd van de farao's versierde men er meubelen en gebruiksvoorwerpen mee, o.a. in hout, maar ook in nogv zachte klei die daarna opgedroogd en gebakken werd in ovens. In deze tijd is dat alles weer in opkomst voor het versieren van o.a. lepeldoosjes, naaidozeiyf dienbladen enz. Met de juiste kennis kan men dan deze dingen zelf uitsnijden. Op de kursus zal U het een en ander verteld worden over het hout, de soorten en. de te volgen techniek van het snijden. Het gereedschap kunt U aanschaffen op de kursusavonden. Dit zijn 1 steek- en een snijmes met een wetsteen. Op het einde van de kursus worden dan nog diverse afwerkmetho- den besproken om het uitgesneden werk geheel klaar te maken. Voor meerdere inlichtingen kunt U bellen of langskomen bij D. Beemster, Westerweg 353, Heiloo, tel. 072— 331970. GEZOND GEWICHT IN 1980 Het Jaar van het Kind 1979 was een bewogen jaar. Uit onderzoekingen werd bekend dat 15 procent van de Nederlandse schbo'V. vderen te dik is. Om te voorkomen dat overgewicht op latere leeftijd problemen oplevert voor hart- en bloedvaten hielden we ons bezig met „Kind en Hart". Maar in 1979 verschenen ook de hongerkinderen van Cambodja in het wereldnieuws. Hartverscheurend. Ginds gebrek aan alles, maar vooral aan voedsel. Overdaad hier. Reden te meer om meer soberheid te brengen in onze levensstijl en het voedselpakket. Want het jaarthema „Gezond Gewicht 1980" streeft uw persoonlijk wel bevinden na. Zonder dat andere belangrijke zaken uit het oog worden verloren. Wij wensen U toe: gezonde beweging, gezond gewicht en veel rookvrije ruimte in het nieuwe jaar. Zeer geachte medebewoners, Wilt U alsjeblief denken aan de blinde mensen en uw Fietsen in de daarvoor bestemde rekken te zetten en ze niet schots en scheef, zoals bv. in de fietsenstalling bij het station, door elkaar plaatsen. Voor ons is er dan haast geen doorkomen aan. Bij voorbaat hartelijk dank! Mevr. Th. Glorie, Heerenweg 231, Heiloo Voor uw met gaan praten; HEILOO - TEL. 072-331426 Het aterlier van pottenbakkerij Pieter en Hanneke Boersma is verhuisd van het Fnidsen 49 naar het grote grachten pand Luttik-Oudorp 56. Na enige verbouwings werkzaamheden is het grote atelier klaar om de eerste cursisten op te nemen. De verhuizing van de atelierruimte is noodzakelijk geworden vanwege de grote toeloop van cursisten. Zij zijn eenvoudig niet meer te bergen in de kleine in de tuin van het Fnidsen 49 gebouwde atelierruimte. Het nieuwe onderkomen aan het Luttik-Oudorp 56 betekent niet alleen dat de huidige cursisten meer ruimte tot hun beschikking krijgen, maar dat ook meer cursisten zich bij de Boersma's kunnen laten onder richten ir? pottenbakken, hand vormen, draaien en tegelsch'ilderen. Vandaar dat ook eind januari 1980 nieuwe cursussen van start gaan en zelfs nieuwe vormen van klei- bewerking kunnen worden beoefend. Nieuwe activiteiten bij Pieter en Hanneke Boersma zijn het maken van gietvormen zodat men van bepaalde voorwerpen meerdere exemplaren kan maken en het boetseren. Daarnaast staan uiteraard de „versiertechnie- ken" als het glazuren en engoberen op het programma. Ook in het nieuwe atelier is het mogelijk de materialen voor het pottenbakken aan te schaffen en de thuisgemaakte voorwerpen te laten bakken in de electrische ovens. De nieuwe atelierruimte aan het Luttik-Oudorp 56 is toegankelijk gemaakt voor gehandicapten. Niet alleen is alles drempelloos uitgevoerd, ook een speciaal invali dentoilet is gebouwd. Voor de in januari startende cursussen kan men inlichtingen verkrijgen en zich opgeven op het oude telefoon nummer 072-125630 en op het nieuwe telefoonnummer 072-152510. Tussen 31 december en 2 januari is er ingebroken in de St. Jan-Mavo. Een complete stereo-installatie en een filmprojector met een gezamenlijke waarde van f 4300,- werden vermist. Hond vergiftigd. In de buurt van zijn woning aan de Brasemcroftlaan liet de heer S. zondag zijn hond uit. Een uur na thuiskomst kreeg het dier hevige krampen. Daarna werd snel de dierenarts bezocht. Het arme dier bleek vergiftigd te zijn en moest worden afgemaakt. Fietsen gestolen Uit de schuur van de fam. J. werden een dames- en een herenfiets gestolen. Er waren geen sporen van braak. Vermoedelijk werd een valse sleutel gebruikt. ELDERS GEBOREN: Niels N. z.v. Zipherinus N. van Baar en Hendirka M. Schelvis. ONDERTROUWD: Jan H. Oosterkamp en Marjan N. Ouwejan; Willem A. Puyt en Johanna M. Bruin. GETROUWD: Rudolf Frereks en Maria C. Overmeer; Johannes B. Morauw en Tilly Sacksioni; Adrianus G. Commandeur en Clara M. G. Admiraal. OVERLEDEN: Vennik, Arie J. e.v. G. L. Zwart, oud 70 jaar; Spies, Albertus w.v. C. M. Verhoeven, oud 90 jaar; Ursem, Petrus, e.v. G. A. Bakker, oud 64 jaar; Ter Buurkes, Christiaan F. e. v. A. Slot, oud 77 jaar ELDERS OVERLEDEN: Van der Borden, Simon N, e. v. J. Dorenbos, oud 48 jaar; Pater, Johannes e. v. J. M. Kruijenaar, oud 74 jaar; Lambeek, Willem J. e. v. N. M. Kat, oud 75 jaar; Koopman Maria M. w. v. P. Klaver, oud 87 jaar. Voor Wijnen en Gedistilleerd WIJ BEZORGEN AAN HUIS UNIEKE TENTOONSTELLING DE KAPBERG Tot en met zondag 3 februari zal in de Kapberg een unieke tentoonstelling te zien zijn. De galerij gedenkt in een jubileumtentoonstelling het feit dat Bob Denneboom 35 jaar in de Egmonden woont. De tentoonstelling is hiertoe uitsluitend samengesteld uit portretten en figuurstudies uit ver schillende periodes van de kunstenaar. Naast een enkel olieverfschilderij, gouache en aquarel zullen vooral de vele tekentechnieken te bewonderen zijn waardoor Bob Denneboom bekendheid heeft gekregen: sanguine, bistre, rietpen, houtskool en gewassen tekening. De tentoonstelling werd geopend door burgemeester Kingma, waarna de kunstenaar de Egmondse gemeen schap een tekening aanbood uit erkentelijkheid voor de ondervonden gastvrijheid gedurende de oorlogs jaren. De tekening, een levensgroot portret van de legendarische Egmon- der Egge Strooker dat in de winter van 1942 onder barre omstandigheden is ontstaan, zal een ereplaats krijgen in het gemeentehuis in Egmond aan den Hoef, en tot en met 3 februari in de Kapberg te zien zijn. Na de tweede wereldoorlog was Bob Denneboom de enige kunstenaar op de Hoef om een traditie weer op te pakken die rond de eeuwwisseling zo hevig bloeide. Ooit werd ook dit plaatsje een kunstenaarsdorp ge noemd, vanwege de vele buitenlandse (Amerikaanse) kunstenaars die hier kwamen tekenen en schilderen in de rust van de natuur en ook dikwijls met Egmonders als model. Het portretschilderen lijkt wel een uitster vend vak. Na de ontdekking van de fotografie hebben zich steeds minder beeldende kunstenaars aan dit moei lijke vak gewaagd. Daarom ook is deze tentoonstelling zo de moeite waard. Behalve met de tekenkunst heeft Bob Denneboom zich bezig gehouden met kulturele aktiviteiten op allerlei gebied. Velen zullen hem kennen als de inspirator van de nu al weer meer 'clan tien jaar jaarlijks terugkerende Bergense kunstmarkten. Vooral Egmonders zullen hem kennen als aktievoerder tot restauratie van de Slotkapel op de Hoef. Van al deze aktiviteiten zijn kranteknipsels en fotos verzameld. Evenals de eigen publikaties van de kunstenaar en de kleuretsen die Leentje Linders eens maakte, geïnspireerd door de kam pioen schoonspringen Bob Denne boom, zal dit alles deel uitmaken van de expositie. Bob Denneboom zal zaterdags en zondags zelf op de tentoonstelling aanwezig zijn. U bent van harte welkom van woensdag tot en met zondag, 14£0 tot 17430 uur. Slotweg 17 telefoon 02206-2645. lYmTrm'j IAI l> I 4 r Autobedrijf Kennemerland heeft het rayon Heiloo overgenomen voc Talbot-Simca. U kunt nu voor service en onderhoud terecht in Alkmaar of in Egmond. De afstand hoeft geen bezwaar te zijn want er zijn ruilauto's beschikbaar en U kunt altijd naar huis gebracht worden. „Service" is het devies dat Automobielbedrijf Kenne merland hoog in het vaandel draagt. In oktober 1974 ging dit bedrijf in Egmond aan Zee van start toen met het merk Simca. De man die over dit bedrijf de scepter zwaait, de heer A.N. Baltus, kan bogen op een lange ervaring van ruim 17 jaar en kent dus het klappen van de zweep. In april 1976 kwam Alkmaar er bij waar tevens een grote showroom was, in 1976 werd Egmond verbouwd en kwam ook daar een showroom bij. En nu vanaf 1 januari is ook het rayon Heiloo erbij gekomen. Vlak voor Kerstmis werd in de Winkelhof 't Loo reeds een presentatie gehouden welke een groot succes was. In totaal staan 25 mensen tot uw dienst voor service en verkoop in Egmond kunt U tevens terecht voor plaat- en spuitwerk. Het personeel is allemaal getraind op Simca-gebied, regelmatig worden kursussen gevolgd om met het Talbot-Simca gebeuren op de hoogte te blijven. Het adres in Alkmaar is: Lorentzstraat 5, 1821 BR Alkmaar, tel. 072— 127355. In Egmond is het: Wilhelminastraat 71—73, 1931 BP Egmond aan Zee, tel. 02206-1979. Onze vakantie is weer om, en, zoals u wellicht al eerder heeft gelezen, zouden we na de kerstvakantie weer klaarstaan met de container. Aanstaande zaterdag tussen 9 en 11 uur kunt u uw oudpapier en vodden weer bij ons kwijt. We hopen op een hele berg, want we zijn bijna 14 dagen later. Komt u even langs? Dan ruimt het bij U thuis ook weer op. Tot ziens. St. Benedictusschool J. P. Hasebroekweg 21 Plan Oost. Zaterdag 12 januari a.s. houdt de openbare kleuter- en lagere school haar tweemaandelijkse oud papier- aktie. De container staat van 10.00 tot 12.00 uur 's morgens bij de school, Het Malevoort 3. Indien U het papier niet zelf kunt brengen, belt U dan naar tel. 334796 en wij halen het bij U op! Alvast onze hartelijke dank.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1980 | | pagina 1