■gil V MALLEVOORT VERHUUR PREDIKBEURTEN EN ANDERE DIENSTEN wm WH glas-servies tafels stoelen etc. Vereniging Blankhout in Heiloo lÉW Ml! Prijsuitreiking fotowedstrijd Oud-Heiloo ,,De Laatste Eer Slijterij - Wijnhandel GREEUW v/- ifflf nHi ft ft: S 18 GEVONDEN VOORWERPEN BURGERLIJKE STAND AFWEZIG: H. D. Gransbergen, arts van 24/1 t/m 4/2'80 FA. J. DE GRAAFF AUTORIJSCHOOL „DE WAAG" UITKIJKPOST 16 JANUARI 1980 PI!!?!! i llitM Heeft U ook wel eens uren staan schuren op een oud kastje of stoeltje, met veel richeltjes waar U niet goed bij kon en waar uw voorgangers zo lekker veel verf op hadden gesmeerd? Al deze ellende is nu voorbij. In het pand waar vroeger Pantekoek en later Van Wijngaarden zat met hun radio en TV etc. artikelen is nu de vereniging Blankhout gevestigd onder de deskun dige leiding van de heer R. Bonhoff Deze firma is in staat alle meubi lair (behalve plastic) weer helemaal blank te maken. Dit gaat door middel van verschillende baden met een milieuvriendelijke vloei stof die uit organische stoffen be staat. In het bassin zit zo'n 300 liter van deze stof die verflagen, vernis, lak, politoer, was en zelfs siliconenlagen doet oplossen. In het eerste bad zit paintex 401 dat verwarmd wordt en waar alles los ge weekt wordt. Vervolgens gaat het naar een ander bad waar paintex 408 in zit. Dit wordt verwarmd tot 35°, hier gaan ook de plamuurlagen er af, ook fineer en triplex kunnen in dit bad schoon worden. Als deze behandelingen zijn gedaan wordt het objekt onder hoge druk schoon gespoten en gaat dan naar een derde bad, het z.g.n. Brightner-bad, daar wordt het alkalivrij gemaakt en ontweerd. Hier krijgt het hout z'n originele kleur terug. Dan wordt het eerst langzaam in de open lucht ge droogd om daarna naar een droogka- mer te gaan waar het snel gedroogd wordt. Het is absoluut veilig voor alle hout, ook antiek. Het procédé is uit Amerika afkomstig en is wettig gedeponeerd in Nederland en is absoluut milieuvriendelijk en brandvrij. De vereniging Blankhout heeft meer dere vestigingen in Nederland, o.a. in 's-Graveland. De grootste klant van deze firma is de overheid die bij restauraties graag ge bruik maakt van deze manier van reini gen, ook monumentenzorg, antiquairs en musea behoren tot de klantenkring. Het voordeel van deze manier van schoonmaken is dat men marmeren bladen, riet, koperbeslag, scharnieren etc. rustig kan laten zitten. Het wordt er alleen maar mooier van. De heer Bonhoff is op zijn gebied uiterst deskundig. Hij is maar liefst binnenhuisarchitect, houtdeskundige en verfdeskundige. Eigenschappen die bij dit vak uitstekend te gebruiken zijn; want U zult begrijpen dat ver schillende houtsoorten, verschillende behandelingen nodig hebben. Ook de tijdsduur van de voorwerpen in het bad is van groot belang. Een behandeling duurt 3 a 4 dagen. Firma Blankhout, Aostastraat, Heiloo. mi KRINGVERGADERING VAN JEHOVA'S GETUIGEN TE HEERENVEEN Gedurende het weekeinde van 5 en 6 januari jl. vergaderen Jehovah's ge tuigen uit de kop van NOord- Holland op één van hun regionale ver gaderingen te Heerenveen. Het programma behandelde een thema gebaseerd op de schriftuurplaats in Johannes 15:8 betreffende het voort brengen van geestelijke vruchten. In verschillende lezingen en demon straties werd de aandacht gevestigd op de noodzaak in deze tijd als christen in overeenstemming met bijbelse be ginselen te laten korrigeren. Naast tips hoe bijbelse raad in het dagelijkse le ven kan worden toegepast, werden ook suggesties gedaan met bbtrekking tot de evangelieprediking naar buiten. In verband hiermede werden ver schillende ervaringen verteld door per sonen - vooral jongeren - die de pre diking tot het voornaamste doel in hun leven hebben gemaakt en daaraan ook het merendeel van hun tijd besteden. Op zondagmiddag luisterde men naar een openbare toespraak getiteld "Wiens discipel bent u?", welke lezing door 713 personen werd bijgewoond. CLUB VOOR LEVENSKUNSTENAARS Van de week sprak ik met 'n goede vriend. Hij zei: „Er moest 'n club zijn voor mensen, die min of meer in de put zitten, om daar levenskunstenaars van te maken, 't Leek 'me 'n goede gedachte. Ik stel 't volgende voor: ,,Als u lid wilt worden, ook als u al levenskunstenaar of kunstenares bent en ook als u heel veel in de put zit, of maar heel weinig, bent u welkom. Degenen, die al levenskunstenaars, of kunstenaressen zijn, kunnen leiding geven aan de anderen. Voelt u er iets voor, dan kunt u zich opgeven aan onderstaand adres, dan hoort u wel verder. Schrik niet, dat 't 'n R. K. Pastoor is: iedereen met of zonder godsdienst kan levenskunstenaar of levenkunste nares worden: 't is gewoon 'n geestelijke richting, die al 't goede^wat er is, op de juiste manier weet te gebruiken en te genieten en zo een blij mens te worden. J. Verhaar P. em. Stationsweg 48 Heiloo. Tel. 072-333698. OPENBARE VERLICHTING Uit een oogpunt van energiebesparing zal in een deel van de gemeente bij wij ze van proef de openbare verlichting worden beperkt. Dit betreft in grote lij nen de wijken die liggen tussen de Ewisweg, Zevenhuizen, Malevoort en Zeeweg alsmede de Ronge, Harre- laers, Omloop, Belieslaan, het Wiele- makersland, de Biender, de Rookamer en Pastoor van Muijenweg. Het is de bedoeling om de lampen die thans al leen 's avonds branden, niet meer te ontsteken. 's Avonds en 's morgens zal dus voor taan in genoemde wijken alleen de zgn. nachtverlichting branden. Om de inwoners de mogelijkheid te bieden te beoordelen of een lichtmast is uitgeschakeld dan wel kapot is willen we u er op wijzen dat het overgrote deel van de lichtmasten is voorzien van een nummer met 4 cijfers. De lichtmas ten waarop achter het nummer boven dien de letter N staat worden niet uit geschakeld, de overige in principe wel. Een en ander zal een dezer dagen be ginnen. Afhalen op woensdag- en zaterdagmiddag van 14.00-16.00 uur 1 „Citroën"-autosleutel: 1 fluit: 1 donkerbruine portemonnee met gelds- inhoud; zwarte rechter handschoen: 1 „ziekenfonds"-bril met nikkelen mon tuur; 1 sleutel, nr. 712174 Nil; 1 zwart met rode linker handschoen. ELDERS GEBOREN: Ravindra G. H. z.v. Gerardus A. Alphenaar en Indra E. Pahlad; Martine J. d.v. Johannes C. M. Manshande en Loes Sinnige; Femke E. d.v. Wouter Voskuijl en Marjan Loggen; Inge d.v. Jacob de Lange en Geertje J. Molenaar; Roland N. C. z.v. Nicolaas C. M. Nielen en Anna M. Dam; Marc A. z.v. Anton C. Imeson en Elizabeth J. Bryant; Ruben, z.v. Noël G. Mogge en Bernardi G. Hollander; Eveline C. d.v. Gijsbert A. van der Voet èn Jacinta M. Gail; Diane M. d.v. Laurentius J. M. Brinkman en Yvonne M. Tijm; Suzan ne, d.v. Johannes M. J. Houtenbos en Catharina M. Mooij; Maartje d.v. Cornelis J. G. Lammers en Bernadette F. M. van der Laan; Petronella J. G. d.v. Joannes Bolten en Alida C. M. van der Vliet; Danielle E. d.v. Joseph J. A. M. Walraven en Ingrid van der Molen. ONDERTROUWD: Willibrordus G. M. Groot en Petronel la M. Huibers; Jacob C. Jonker en Anita C. van Beek; Johannes A. van Zaal en Annette C. H. van Schooten; ELDERS OVERLEDEN: Brandse, Willem J. e.v. J. Schoen maker, oud 83 jaar; de Roos, Johannes C. e.v. C. Binnendijk, oud 67 jaar; Hoogkamp, Hendrik J. e.v. R. Kuipers, oud 73 jaar; Broedersz, Geertruida w.v. W. de Graaf, oud 91 jaar. Overige huisartsen van Heiloo nemen waar. BEGRAFENISVERENIGING Heerenweg 193, Heiloo Tel. 332252-331009 5J Voor Wijnen en Gedistilleerd TELEFOON 331535 HOLLEWEG 55 WIJ BEZORGEN AAN HUIS Winkelcentrum Mallevoort Hoekstuk 9 Heiloo Tel. 072-33 51 63 CENTRALE RABOBANKSTICHT 9 REGIOKANTOREN Zaterdagmorgen reikte de voorzitter van de Winkelhof 't Loo de prijzen uit van de fotowedstrijd van Oud Heiloo. Een serie foto's van Heiloo zoals het er vroeger uitzag, was middendoor geknipt en verdeeld over de ver schillende winkels. Aan het publiek de vraag deze bij elkaar te zoeken. Er waren bijzonder veel inzendingen en opvallend veel van de jeugd en dat was leuk. De heer de Groot, voorzitter van de winkeliersvereniging 't Loo, reikte de prijzen uit in het Open Huis. „Ik wil beginnen mijn dank uit te spreken aan de Oudheidskamer, die deze foto's beschikbaar stelde uit de vele inzendingen trok de heer v.d. Kommer de prijzen. De namen werden vorige week al bekend gemaakt. De hoofdprijs, de camera, beschikbaar gesteld door de firma Flandria, werd uitgereikt door de heer E. Slingert aan Ludwig Claeys, 15 jaar. Deze was bijzonder blij en kwam hem goed van pas daar hij al lid was van een fotoclub. Onder het genot van een kopje koffie of een glaasje fris werd het een gezellig half uurtje en iedereen was blij met zijn prijs. „OUD HEILOO' IJS Zondag j.l. is de Heilooer Ijsbaan na de metamorfose die ze heeft onder gaan voor het eerst weer openge steld. En werkelijk de baan lag er prachtig bij en het ijs was glashard \j/at schrijver dezes ondervond, doordat zijn schaatsen stomp waren. Óe afrastering is schitterend en de verlichting zal zeker, gezien de hoge masten met grote reflektors, 's avonds ^eer voldoen. JJ)e konsumptietent heeft ook een beste opknapbeurt gehad, hoqwel deze nog iiiet geheel klaar is. Men kon zich echter al heerlijk verwarmen, want de tent is nu voorzien van centrale \£erwarmingi. Er is een leuk buffet ifi gemaakt wat gerund wordt door de lieren Blakborn. Onwillekeurig gingen mijn gedachten uit naar de jaren dertig toen een grote schoolsalamanderkachel in het midden rood gloeiend stond te loeien $n we ons daar heerlijk gezellig omheen schaarden. fce konsumptietent is destijds gebouwd door timmerman Adriaan Groot, die Samen met zijn zwager Dirk de Jager (Je tent exploiteerde. $ud Heiloo beschikt nog over foto's van de Ijsbaan, zoals een foto van liet bestuur uit die dagen met o.a. de heren v.d. Vall (voorzitter), de Man, P. de Jager, Frans de Jager, Olivier, goeman, Holtus, P. Greeuw. Holtus was de technische man van de vereni ging terwijl P. de Jager de algemene leiding over de baan had. Zijn wil was wel wet, ook bij de jeugd. Een oude gediende was ook Borjeson die de kontrole uitoefende en bij de ingang stond te blauwbekken. Later kreeg hij een hokje en nog weer later zelfs een petroleumkacheltje in dat hokje. Er werden ook veel wedstrijden ge houden in hard en schoonrijden. Zelfs heeft Heiloo de eer gehad Sjoukje Dijkstra en Joan Haanappel (toen nog kleine meisjes) in haar midden te hebben gehad. Ook Egbert van 't Oever, de huidige trainer van de kern ploeg, reed er wedstrijden, o.a. met Jan Langendijk. Oud Heiloo heeft ook de beschikking over een filmpje waarop deze evene menten zijn vastgelegd. Heeft U soms nog foto's, of dia's van de ijsbaan? Mag Oud Heiloo die dan even van U lenen? U krijgt ze zeer spoedig weer terug. Wij nemen er foto's van. U kunt dit kenbaar maken aan Jan van Tiel, Holleweg 37, telefoon 331251. Nu we toch aan het vragen zijn, wanneer U een leuke belevenis uit de jaren '30 kunt herinneren, wilt U dit ook laten weten? We kunnen er dan een leuk verhaaltje voor deze rubriek van maken. Laat U dit dan even weten aan J.v.d. Kommer Sr., Kerkelaan 63, tel. 331491. U wordt dan bezocht. Bij voorbaat dank. Met ingang van 1 november 1979 heeft de Centrale Rabobank 9 regio kantoren gesticht, verdeeld over de 9 gevormde regio's in het land. 19 december werd het regiokantoor Haarlem officieel in gebruik genomen. Met het stichten van deze 9 regiokan toren is het ondersteuningsapparaat van de Centrale Rabobank ten aanzien van de aangesloten banken aangepast aan de huidige eisen. Voor de regio Haarlem is tot regiodirecteur benoemd de heer H. J. Kerkmeester. Het doel van de regionalisatie is als volgt te formuleren: a. verbetering van de communicatie tussen aangesloten banken en Centrale Rabobank; b. verhoging van de slagvaardigheid; c. coördinatie in de advisering van de Centrale Rabobank. Door het brengen van meer adviesfunc ties en dus meer adviseurs, van de hoofdkantoren te Utrecht en Eind hoven naar de regiokantoren, zal de Centrale Rabobank voor aangeslo ten banken gemakkelijker bereik baar worden. Over en weer zal de persoonlijke be kendheid tussen aangesloten banken en Centrale Rabobank en hun func tionarissen toenemen. De Centrale Rabobank zal een dui delijker gezicht krijgen. Omgekeerd zullen de aangesloten ban ken en wat hen beweegt en wat er bij omgaat, hun wensen en kritiek, beter worden gekend en daar door meer bijdragen in de beleidsvorming van de Centrale Rabobank en de organisatie. Een wezenlijke verbetering van de communicatie tussen aangesloten ban ken en Centrale Rabobank zal ook wor- dèn bevorderd door de hiërarchische plaatsing van de regiodirecteuren di rect onder de Hoofddirectie. Daardoor zullen de beleidsimpulsen over en weer van de bestuurscolleges van de Centrale Rabobank naar de bestuurderen en de directeuren van de aangesloten banken en vice versa, elkaar zo rechtstreeks mogelijk kun nen bereiken. In de functiebeschrijving van de regiodirecteuren is een centraal be grip ,,de brugfunctie tussen de aange sloten banken en de Centrale Ra bobank", die de regiodirecteur zal hebben te vervullen. Een grotere slagvaardigheid, zowel bij de aangesloten bank als bij de Centrale Rabobank, wordt evenzeer met de regionalisatie beoogd. Voor wat de aangesloten banken betreft: door de nabije plaatsing van de adviseurs (in het Regiokantoor) zullen de advie zen, die de banken behoeven, in het algemeen sneller beschikbaar zijn dan in de vorige situatie en ook, door de kennis bij de adviseurs van de aangesloten banken, meer op de specifieke situatie van iedere bank zijn afgestemd. Door deze versnelling en verbetering van het adviserende maatwerk zal het de aangesloten banken mogelijk zijn sneller tot besluiten te komen met betrekking tot de onderwerpen, waarop het advies betrekking had. Een belangrijke factor hierbij is, dat aan de regiodirecteuren een aantal beslissingsbevoegdheden zal worden gedelegeerd. En voor zover besluiten van de Centrale Rabobank op een hoger ni veau dienen te worden genomen, is de directe lijn van de regiodirec teuren met de Hoofddirectie een waar borg voor een slagvaardige besluit vorming. Door het samenbrengen van een groot aantal adviseurs in de Regio kantoren wordt het praktisch mogelijk de door verschillende specialisten aan één en dezelfde bank uitgebrachte adviezen beter dan tot nu op elkaar af te stemmen. Regionalisatie betekent niet een aan wijzing van de structuur van de verhouding tussen aangesloten banken en Centrale Rabobank. Die verhouding blijft ongewijzigd, evenals de daaraan inherente be voegdheden en verplichtingen over en weer van aangesloten banken en Centrale Rabobank. Regionalisatie betekent wél een wijzi ging in de wijze van uitvoering van de statutaire taak van de Centrale Rabo bank op het stuk van begeleiding, ondersteuning, advisering en toezicht. Het gaat bij de regionalisatie om een betere behartiging van de belangen van de leden-banken van de Centrale Rabobank en daarmede, indirect, om een betere behartiging van de belan gen van de leden en de cliënten van de aangesloten banken. voor het komende weekend Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10 uur mevr. A. v. d. Bienem uit Scher- merhorn. Crèche in De Rank. Kinder- dienst in de Vondelschool. Kruiskerk 10 uur ds. Voortman uit Halfweg. Crèche in bijgebouw. Zondagsschool in de Rehobothschool; 19 uur ds. Ooster- wijk uit Oudorp. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur ds. H. W. Wierda; 17 uur ruil- dienst. Parochie-zondagsdienst Willibrordusparochie, Westerweg 267, Heiloo, tel. 072-330906. Volle Evangelie Gemeente Zondagmorgen 10 uur, Bijbelstudie donderdagavond 8 uur Westerweg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10 uur ds. Ouwendijk, Heiloo. Ned. Herv. Gemeente Egmonden 10 uur Egm.-Binnen, voorganger ds. W. M. M. Moonen. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.30 uur ds. J. Mostert. Rem. Gemeente Alkmaar 10.15 uur prof. dr. J. van Goudoever, van Amstelveen. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10 uur ds. A. G. Hoekema. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10 uur Hoogmis. Charismatische Bybelkring Hoogegeest 37 - Akersloot Samenkomst: dinsdagavond 20.00 uur, tel. 02513-12205. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9 uur - 11 uur. In de week: maandag-, dinsdag- en vrij dagavond 19.30 uur. Woensdag en donderdag 's morg. 8 uur. Spreekuur 4- biechthoren: zaterdag 16- 17.30 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.30 - 11 - 18.30 uur. In de week: ma.-, wo.- en vrijdagavond om 19.30 uur. Dinsdag- en donderdagmorgen 8 uur. Biechthoren: zaterdag 16.30 - 17.30 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H. Missen: zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur (Hoog mis), 11 uur. Heilige Missen op werkdagen: 7.30 uur in de Genadekapel. Avondmis: le vrijdag v.d. maand 7 uur. Lof: zondagavond 7 uur Biechthoren za terdag in beide kapellen vanaf 4 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord H. Missen: zaterdagavond 18.45 uur, zondag (Hoogmis) 9.30 uur. Youth for Christ Alkmaar: koffiebar: zaterdagavond 20 uur Laat, naast de Kapelkerk. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Dr. A. L. Duijvestijn, Obriglaan 53, Heiloo, tel. 072-333100. Weekenddienst Apotheek Apotheek Kruisinga, Koorstraat 59 Alk maar, tel. 072-112684. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond - Heiloo - Limmen Zr. A. de Klerk, Herenweg 45a, Egmond Binnen, tel. 02206-1444. Verloskundige Heiloo Mevrouw F. S. L. Hardijzer-Verwoerd, tel. 02208-3042, b.g.g. boodschappen dienst 020-123123. Verloskundige Limmen 17-23 jan. Mevr. E. Wiegerink, tel. 02513-12895. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo R. A. J. v. d. Hoorn, Waerdendelstr. 3, Alkmaar, tel. 072-116061. Organisatie van Nederlamdse Tandprothétici Weekenddienst in de kop van Noord- Holland, tel. 02240-7939. DIERENARTSEN Dr. Eberson en Dr. Schaap zijn altijd te bereiken op tel.nr. 072-331606. Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. Consulenten Dierenbescherming Heiloo en omstreken Honden - tel. 124480, mw. A. A. Ruigrok Katten - tel. 334810 Mevr. H. de Waart Paarden - tel. 02518-53375 Mevr. Fleur Watervogels - tel. 332043 Mw. Bijkerk. Vogels en knaagdieren - tel. 331484 dhr. R. M. Jacobs AKTIE „MOEDERS VOOR MOEDERS" Uitsluitend voor Heiloo, Alkmaar en Limmen Mevrouw Lutgerink, Ilpenwaard 53, Alkmaar, tel. 072-611962. Bureau voor a.s. alleenstaande ouders v.d. Meystraat 2, Alkmaar tel. 072-114911 Afspraken kunnen dagelijks tussen 9.30 en 10.30 u. telefonisch worden gemaakt. Werkgroep „Burenhulp Plan Oost" p.a. Tjeerd Menger, Groot Barlaken 32, tel. 072-334512, 's ochtends tussen 8.30 en 9.30 uur. NED. RODE KRUIS Afd. Welfare Begeleiding thuis van langdurig zieken, invaliden en bejaarden bij het handwer ken en verrichten van handenarbeid. Bovendien op maandagmiddag in huize ,,Overkerck" van 2.30-4 uur. Het Open Huis, 't Loo 19, van 2-4 uur. Dinsdagmiddag in D.C. Westerweg 294, van 2-4 uur. Donderdagmiddag huize ,,De Loet" van 2.30 tot 4 uur. Inl.: Mevrouw Bakker, tel. 072-330504. SPEEL-O-THEEK 's Vrijdags van 19-21 uur geopend, 's zaterdags van 10-12 uur. Wijkgebouw Holleweg 94, Heiloo. Inl.: dhr. D. Visser, tel. 072-330078. Telefooncirkels Inl.: Mevr. Hart, Vredenoord 68, tel. 072-335149. Ver. v. Volkshuisvesting Heiloo Inlichtingen de le en 3e dinsdag van de maand van 19.30 uur tot 21 uur in het Open Huis te Heiloo, in de kamer van het Dienstencentrum. Juli en december geen inlichtingen. DIENST SOCIALE ZAKEN Aanvragen ingevolge de Algemene Bij standswet: 's dinsdags en 's vrijdags van 8.30-12.00 uur; aanvragen ingevolge de werkloosheidsvoorziening: dinsdag t/m vrijdag 8.30-12 uur. SPREEKUUR MAATSCH. WERKER VAN DE GEMEENTE HEILOO Dinsdagmorgen 8.30-11 uur; dinsdag avond 7-8 uur; vrijdagmorgen 8.30-11 u. Tel. 331144, kantoor v. Aostastraat 5. SPREEKUUR ALG. MAATSCH. WERK HEILOO /LIMMEN Heiloo: woensdag en vrijdag van 9-10 u., Westerweg 263, tel. 072-330984. Limmen: donderdag van 14-15 uur, Wijkgebouw, Kerkweg 1, tel. 1250. Voor afspraken buiten de spreekuren: de gehele week: tel. 072-110804. (Bureau Alg. Maatschappelijk Werk, Nassaulaan5, Alkmaar). KRUISVERENIGING „HEILOO" Kantoor: Wykgebouw Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17-18 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdagen van 19-19.30 uur. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12 en 1 uur, beh. donderdags, dan tussen 5 en 6 uur, tel. 072-331073. Zwangjerschaps/ Nabevallingsgymnastiek E. Bakker - A. Vinckers, telefoon 072- 334694 - 334398. Wykverpleegkundigen: Zr. A. H. Kroon, Goodeslaan 53, tel. 072-330082, te bereiken van 8-8.30 uur. Zr. G. J. de Wit, Goodeslaan 53, tel. 072 330082, te bereiken van 8.30-9.00 uur; Zr.. A. de Jager, Baetenburg 171, Heiloo, tel. 072-336365; te bereiken v. 8-8.30 u. Zr. J. van Leeuwen, De Kandelaar 22 Heiloo, tel. 072-331021, te bereiken van 8-8.30 uur. Zr. A. van Staveren, Mariënstein 9 Hei loo, tel. 072-334326, te bereiken van 8-8.30 uur. Spreekuur in Wijkgebouw, dagelijks tussen 12 en 1 uur, bèhalve donderdags. OPPASDIENST Uitsluitend telefonisch tussen half 1 en half 2 bij mevr. Meertens-Wiltens, Rec tor Frederiklaan 5, tel. 072-116377 en mevr. v. 't Veen-Paarlberg, Molenweg 1, tel. 072-330127. Algemene Ned. Invalidenbond Soosmiddagen: elke 2e en laatste dins dag van de maand in de HSV-kantine Bayershoffweg. Contact-adres: P. Schouten, Groenelaan 6 Heiloo, tel. 072-330690. Algemeen: Afd. Alkmaar. Secr.: Melis Stokelaan 267, tel. 072-125449. Bergen: Kruisweg 62, tel. 02208-3549. Heiloo: Kennemerstraatweg 324, tel. 072-333797. Praktyken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.) J. J. H. Cooper, Ewisweg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Riel, De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072- 333271; E. J. Waal, Kennemerstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266. Soc. alleenstaanden Iedere eerste maandag van de maand, 20 uur in !t Open Huis, zaal 5. DE ZONNEBLOEM Vereniging tot bevordering van het wel zijn der zieken, van alle gezindten, voor bezoek thuis, ziekenhuis of verpleeghuis. Secr.: Werkendelslaan 98, Heiloo! tel. 072-332829. GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP STICHTING „NOORD-KENNEMERLAND" werkzaam in de gemeenten Alkmaar, Akersloot, De Egmonden, Heiloo en Limmen. Spreekuur dagelijks (maandag tot en met vrijdag) 's morgens van 8.30 tot 9.30 uur; 'c mid dags van 13.00-14.00 uur op de onder staande adressen: Alkmaar: Nassauplein 8. tel. 127066; Muiderwaard 396, tel. 612922 (Ontmoetingscentrum ,,De Rekere"). Akersloot: Kerklaan 61, tel. 12048 Egmonden: Wilhelminastraat 14, Egm. aan Zee, tel. 1671 Heiloo en Limmem: Westerweg 294 Hei loo, tel. 072-335544. Directie en administratie: hoofdkantoor Nassauplein 8 Alkmaar, tel. 072-127066, gehele dag bereikbaar. geen middagspreekuur. Heilooër Stichting voor Bejaardenzorg Spreekuur opnamebeleid van de Heiloo er Stichting voor Bejaardenzorg, Huize ,,De Loet", De Loet 1, Heiloo, spreek uur iedere eerste maandag van de maand van 10-11.30 uur. VOORZIENING WARME MAALTIJDEN Stichting Dienstverlening Alkmaar/Hei- loo, telefoon 072-331297. Stichting Dienstverlening Alkmaar-Heiloo Spreekuur in het Open Huis dagelijks van 9-10 uur, tel. 072-331297. Spreekuur in het Dienstencentrum Zuid- West, Westerweg 394, op maandag, woensdag en vrijdag van half 2 tot half 3, telefoon 072-335296. Aktiviteiten in het Open Huis: Maandag 14.00-16.00 uur handwerken Dinsdag 13.30-17.00 u. soosaktiviteiten Donderdag 13.30-17.00 uur soosaktivi teiten; 14.00-16.00 uur gymnastiek Vrijdag 11.00-12.00 uur volksdansen. Aktiviteiten Dienstencentrum Westerweg 294 Maandag 9-12 uur W.A.O. soos, biljar ten en kaarten. Dinsdag 10-12 uur zangkoor voor oude ren; 14-16 uur handwerken. Woensdag 9-12 uur Engelse les; 14-17 uur Bejaarden voor biljarten, bridgen en klaverjassen. Donderdag 9-12 uur Engelse les; 4-5 uur Bej aardengymnastiek Vrijdag 2-5 uur Bejaarden voor biljar ten, bridgen en klaverjassen. Zondag 2-5 uur Open huis voor ouderen en alleenstaanden, praten, biljarten, bridgen en klaverjassen. Indicatiecommissie Heiloo Aanvragen van bejaarden-opneming in een bejaardenoord dienen te worden ge richt aan het secretariaat van de com missie, 't Loo 19 te Heiloo, tel. 072- 331297. Bureau voor rechtshulp öcharloo 41, Alkmaar, tel. 072-127303, tel. bereikbaar van 9-17 uur. Spreekuur: dinsdag van 19-21 uur; vrij dag van 14-16 uur. Bystandsbond afd. Alkmaar Informatie en hulp bij problemen met sociale uitkeringen. Telefoonnummer: (072)-335097. Spreekuur in de Vest, R.-k. Woningbouwver. St. Willibrordus Heiloo Secr. Maas Geesteranusweg 28, 1851 BP Heiloo, R.-k Pastorie Westerweg 267. Spreekuur: le en 3e woensdag van de maand van 19 tot 20 uur. OPENINGSUREN OPENBARE BIBL. EN LEESZAAL Kennemerstraatweg 382 - Heiloo Dag Volwassenen Jeugd Maandag 19.00-21.00 19.00-21.00 Dinsdag 10.00-12.00 15.30-17.00 14.00-17.00 Woensdag 14.00-17.00 14.00-17.00 Woensdagavond gesloten. Vrijdag 14.00-17.00 15.30-17.00 19.00-21.00 Zaterdag 10.00-12.00 De kranten- en tijdschriftenafdeling is bovendien elke werkdag van 10-12 uur geopend (ook voor niet-leden). Bibliotheek Het Malevoort 13 Jeugd, volwassenen en fonotheek Openingstijden Dinsdag 10-12 14-17 19-21 Woensdag 10-12 14-17 Vrijdag 14-17 19-21 Zaterdag 10-12 De openingstijden van de Oudheids kamer zijn: Dinsdagavonds van 7 tot 9 uur; zaterdagmiddag van 2 tot 5 uur. OPENING 47STE WESTFRIESE FLORA De 47ste Westfriese Flora, welke ge houden wordt van 15 t/m 24 febru ari 1980, zal geopend worden door de heer H. Lammers, Landdrost der Zuidelijke IJsselmeeerpolders. De koude en natte winterdagen doen het ons nog niet vermoeden, maar toch komt de lente eraan: Tel. 331025 Heiloo VERHUIZINGEN geheel verzorgd PI AN O VER V OER BERGPLAATSEN VOOR INBOEDELS Voor de „doe-het-zelver" is nu ook een verhuiswagen ver- Jiuizer/chauffeur beschikbaar. TON LEURS HET ZEVENHUIZEN 15A HEILOO - TEL. 072-330294 POPROCKGROUP „TOMFOOLERY UIT HEILOO OP DE RADIO!!! De populaire Noordhollandse popgroup Tomfoolery" uit Heiloo e.o. -heeft afgelopen maandag radio-opnamen gemaakt, welke op dinsdag 22 januari a.s. worden uitgezonden tijdens het -door jongeren zeer goed beluisterde VARA-radioprogramma „Vara's Popkrant" op de zender Hilversum 3 tussen 16.00 en 17.00 uur. Vier eigen komposities worden ten ge hore gebracht, alsmede een interview met de bandleden en manager. „Tomfoolery" bestaat uit: Gert-Paul v.d. Horst (gitaar, zang, komponist), Henk-Jan v.d. Horst (drums), Gerrit- Jan van Kampen (keybords, zang, komponist), Arthur Slotboom (gitaar, zang,komponist), Beeke Slachter (zangeres), terwijl het management in handen is van Hans Keijser van het Mink Music Managementburo te Alkmaar (tel. 072 - 152670).

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1980 | | pagina 2