SPORT en SPEL VXREIVIGINGS NIEUWS AKERSLOOT Voorzitter Teitsma neemt afscheid van Effect Jong Oranje te sterk voor Canadezen I* 18 JUNI 1980 UITKIJKPOST J.l. zaterdag nam de heer G. Teitsma afscheid van ,,zijn" volleybalvereni ging Effect. Ter gelegenheid van het feit dat de heer Teitsma ruim 14 jaar voorzitter is geweest, bood Effect zijn scheidende voorzitter een af scheidsreceptie aan in de zaal van sporthal het Vennewater. Op de algemene ledenvergadering van 2 juni j.l. had de heer Teitsma al officieel afscheid genomen. Van de leden had hij toen voor zijn vele werk zaamheden een fiets aangeboden ge kregen. Op de afscheidsreceptie werd afles nog eens dunnetjes overgedaan. Ypn het bestuur kreeg de heer Teitsma efn foto-album met foto's van alle teams en foto's van de ledenvergade ring en van de receptie. Ook de burgemeester van Heiloo, de heer G.J. Glijnis, kwam nog langs om de scheidende voorzitter de hand te drukken en hem tevens een cadeau (een boèk) te overhandigen. Naast vele andere cadeaus waren er nog lovende woorden van de opvolger van de heer Teitsma, de heer P.J.L. Busink, en van de distriktsvoorzitter van de Nederlandse Volleybalbond, de heer Nolten. De heer Nolten over handigde de verheugde heer Teitsma de erepenning van de Nederlandse Volleybalbond (NeVoBo). De heer Teitsma heeft een bijzonder sportieve carrière achter de rug en is duidelijk een van de grondleggers van het volleybal in Heiloo. In 1933 werd hij lid van de turnver eniging Advendo in Alkmaar en van 1939 tot 1969 was hij sekretaris van het gewest Holland van het K.N.C.G.V. In 1947 ging Advendo over in de vereniging ,,Jong Holland" en in 1948 kwam de heer Teitsma naar Heiloo, waar hij in 1953 een eigen gymnastiekvereniging begon onder de naam Odilo (ons doel is lichamelijke oefening). In 1954 beëindigde hij zijn lidmaatschap van Jong Holland en werd erelid van deze vereniging. Tijdens zijn vakanties op diverse cam pings kwam de heer Teitsma voor het eerst in aanraking met het volley bal. Hij vond het eenx bijzonder fijne sport en in 1954 ging een huisvrouwen- klubje van Odilo volleyballen onder leiding van wie andersy Teits ma. Al snel werd èr deelgenomen aan de competitie in de veilinghal in Alk maar. Er werd samen met Jong Hol land deelgenomen onder de naam J.H.O.C. (Jong Holland Odilo Combi natie). In 1965 verschijnt er een oproep in de Uitkijkpost waarin gevraagd wordt naar geïnteresseerden in volleybal. Uiteraard tot grote vreugde van de heer Teitsma, die hier gaarne op inhaakt. Er wordt een voorlopig be stuur gevormd, waarin uiteraard G. Teitsma zitting heeft. In juni 1966 wordt volleybalvereniging Effect offici eel opgericht. Voorzitter wordt. de heer Teitsma. Er wordt gestart met 90 leden. Inmiddels is Effect uitgegroeid tot een grote vereniging met 320 leden en met drie afdelingen, n.l.: mini-volleybal, rekreatie volleybal (w.o. rekreatie-kompetitie) en gewone kompetities. Duidelijk de keer Teitsma in de groei ip bloei van volleybalvereniging Efflfct een groot aandeel heeft gehad. f BENAUWDE ZEGE FORESTERS- DAMES Heiloo. Koploper Foresters speelde dit weekeinde tegen hekkesluiter Bears maar het werd een alles behalve be keken partij softbal. Want een zich fel verwerend Bears heeft driekwart van de wedstrijd de beste perspectieven voor de zege gehad. De Bergense da mes verloren echter omdat zij in de laatste drie slagbeurten steeds richting derde honk sloegen waar een uitblin kende Irma Pos haar team voor een nederlaag behoedde. Bears was allerminst naar de Egels- hoek gekomen om zich zonder slag of stoot gewonnen te geven. Integendeel. Foresters mocht dan sterk starten met een homerun van Liesbeth Hoetjes di rect al in de eerste inning, maar Bears was daar allesbehalve van onder de indruk. Zij gaven Foresterswerp- ster Sandra Zonruiter die weer sterk wierp, goed partij en bleven goed langszijIn de vijfde inning kwamen zij met 6-7 voor te staan en zouden onge twijfeld verder uitgelopen zijn, als de deïdehonkvrouw van Foresters, Irma Pos, het hoofd bij een binnenhoog- situatie niet koelgehouden had en voor een dubbele nul zorgde. In dezelfde vijfde inning maakte Bears echter een paar kostbare fouten en kon Foresters viermaal binnenkomen: 10-7. In de zesde inning' knapte Irma Pos het veldwerk in haar eentje op met twee knappe vangballen en een schitterende aangooi naar het eerste honk. Ook de twee ballen die Bears aan slag in de laatste inning het veld instuurde werden door dezelfde speelster foutloos voor haar rekening genomen zodat het bij 10-7 bleef. Werpcijfers S. ZOnruiter, for. 4-1-6-9; P. v. Kesteren, bears, 8-3-7-10. Beste slagvrouwen: L. Hoetjes, for. 0.750, I. Pos, for. en A. Koning, bears, 0.500. POSTDUIVENVERENIGING „LUCHTPOST HEILOO" HEILOO Voor het afgelopen weekend stonden twee wedvluchten op het programma. Voor het afgelopen weekend stonden twee wedvluchten op het programma. Eén van Duffel uit op ongeveer 168 km en één van Orleans uit op ongeveer 564 km. De duiven werden gelost in Duffel om 8 uur 30 min en in Or leans om 8 uur 10 min met harde wind tussen zuid-oost en zuid-west. Deze wind moet op het trajekt Orle- ans-Heiloo wel zéér sterk geweest zijn; immers op deze vlucht werden door de duiven zeer hoge snelheden bereikt van zelfs meer dan 100 km SPORTDAG LAGERE SCHOLEN Maandag 23 en dinsdag 24 juni zullen de jaarlijkse schoolsportdagen gehou den worden. De deelnemende scholen zijn: J.P. Hasebroekschool, Vondel school, Nic.% Beetsschool, Hofdijk- school, de Nieuwe Hoeve, De Zeskant, De Ark, Rehobothschool en de Regen boog. De volgende onderdelen worden beoefend: handbal; voetbal; slagbal; werpbal; zwemmen; hinderniszwem- men en een aantal vaardigheidsproe- ven. Maadagmorgen om 8.30 uur gaat het spektakel van start in zwembad Het Baafle. TOERCLUB "LE CHAMPION" DE 6-TUNNELTJESRIT 30 KM Door de groeiende belangstelling voor avondfietstochten heeft Le Cham pion besloten om voor Heiloo en omge ving nog een 2e, 3e en 4e fietsroute uit te zettfen. De bovenstaande is de 2e in die serie en er zyn maar liefst 6 tunneltjes in verwerkt. Een verbazend leuke route. Op a.s. dinsdagavond - 24 juni - kunt u dat zelf ervaren ais u zich tussen 18.30 en 19.00 uur in de Sporthal 't Vennewa ter meldt voor het in ontvangst nemen van die route. Mocht u het nog niet weten: deze ritten zijn in hoofdzaak voor niet- leden bedoeld, dus wat let u nog? Eigen tempo tot max. 25 km§uur toe gestaan en dit geldt ook voor tandem- rijders. Sluitingstijd 21.30 uur. Deelnamekosten: MET herinnering 1,50 [t§m 16 jr.] ƒ2,-- [voor senioren] 1,75 [voor leden] - ZONDER herin nering 0,75 wegens administratie kosten. Inl. fam. Maars, Ewisweg 72, tel. 333129. D.V.W. JEUGD A.s. zaterdag 21 juni is er weer een vis wedstrijd voor jullie. We verzamelen deze keer weer bij het parkeer terrein de Loet, en we vertrekken 's morgens om 8 uur. Daarna gaan we naar de vijvers, waar we gaan vissen. Neem ook je vriendjes en vriendinnen mee. Des te groter het aantal deel nemers, des te groter de vreugde. Tot a.s. zaterdag 21 juni bij de Loet. Het bestuur D.V.W. NIEUWS Woensdag 4 juni vertrokken 37 dames van D.V.W. naar de vijver nabij de sporthal, voor hun eerste kompetitie wedstrijd. Zij wisten in totaal 406 vissen op de kant te halen. De uitslag luidde: 1. mevr. Nooy-Sijm 33 stuks 2. Carla Dijkman 33 stuks 3. mevr. Mooy-Bakker 28 stuks 4. mevr. de Vries 28 stuks De volgende wedstrijd wordt gehouden op 18 juni in Plan Oost. Verzamelen om 19.15 uur bij de Loet. De eerste witviswedstrijd voor de heren wordt gehouden in de W. Langereis. De uitslag van deze wedstrijd luidt: ZWEM- EN POLOCLUB HEILOO per uur. De snelste duif uit Duffel was van P. Bakker en werd gekonstateerd om 10 uur 36 min. 51 sec.; gemikddelde snel heid 1320 meter 17 cm per minuut of 79 km en 212 meter per uur. De 30e of laatste concoursduif werd geklokt om 10 uur 53 min. 40 sec. Het totale concours stond dus ongeveer 17 minu ten open. Van Orleans was de snelste duif van N de Haan en' werd geklokt om 13 uur 38 min. 3 sec.; gemiddelde snelheid 1719 meter en 36 cm. per minuut of 103 km en 162 meter per uut. De 13e en laatste concoursduif werd ge klokt om 14 uur 52 min. 10 sec. Ondanks deze zeer hoge snelheden was dus toch nog een tijdsbestek van ca. 5 kwartier nodig om slechts 13 duiven thuis te krijgen. Totaal-uitslagen: Duffel: P. Bakker (12) 1-6-11-23 1000 pnt. S.Leijen (7) 2-15-16 849 pnt. N.Adrichem (11)3-4-5-9-22-24 829 pnt. J. Pepping (10) 7 226 pnt. H. Lases (9) 8-29 651 pnt. N. de Haan (7) 10-12-13 576 pnt. Kaandorp/Keppel (8) 14-17-18-20-26 431 pnt. N. Baltus (9) 19 194 pnt. H. Houtenbos (20) 21-27 141 pnt. C. Mienis (10) 25 66 pnt. R. Middelburg (5) 28-30 28 pnt. Orleans: N. de Haan (5) 1-4-8 1000 pnt. P. Bakker (5) 2-7- 868 pnt. S. Meijssen (5) 3 238 pnt. A. Breed (8) 5 493 pnt. Kaandorp/Keppel (4) 6 486 pnt. N. Baltus (6) 9 155 pnt. AVOND FIETSTWEEDAAGSE Traditie getrouw organiseert de Alk- maarse IJsclub ook dit jaar haar avond- fietstweedaagsede zevende in succes sie. In voorgaande jaren heeft dit evene ment een groeiende en enthousiaste deelname vertoond en daar het fietsen steeds populairder wordt, verwachten de organisatoren opnieuw een groter aantal deelnemers dan vorig jaar. De avondfietstweedaagse wordt gehou den op: dinsdag 24 juni, donderdag 26 juni, met als inhaaldag vrijdag 22 juni. Voor elke avond is een zeer aantrekke lijk parcours uitgezet met een lengte van ongeveer 30 kilometer. Een ieder die een fiets heeft kan aan dit evenement deelnemen, want het is gericht op in rustig tempo rijden van een mooie route. Zij die menen het iets sneller te moeten doen, zijn hierin vrij en eveneens van harte welkom. Als service aan de deelnemers zal er op iedere avond een technische ploeg met reparatie materiaal meerij den zodat eventuele pechvogels gehol pen kunnen worden. De start vindt plaats bij: Café-rest. Du Passage, Scharioo 1 (hoek Westerweg), Alkmaar. Men kan starten tussen 18.15 - 19.00 uur. De kosten voor beide avonden samen 5,-. Zij die de derde avond eveneens willen rijden, dus niet als inhaalavond, betalen hiervoor alleen administratiekosten 2,--. Aan het volbrengen van de avondfietstwee- daagse is een fraaie herinnering ver bonden. De organisatoren vertrouwen •als steeds op goed weer en een grote deelname. HEILOOER BRIDGECLUB Uitslagen dinsdag 10 juni: Noord-Zuid: 1. heren Berkman/v.d. Vlies, 60 pet.; 2. dames v.d. Berg/ Kromhout, 56 pet.; 3. dames Vrees wijk/v.d. Zijden, 54 pet. Oost-West: 1. mw. Admiraal/hr. Vendel, 63 pet.; 2. dames Hoff/v.Swol, 60 pet.; 3. heren Koster/v.d. Zijden, 53 pet. Uitslagen donderdag 12 juni: Noord-Zuid: 1. dames v. Ee/Spruyt, 55 pet.; 2. dames v.d. Berg/Mercks, 52 pet.; 3. dames Feller/v. Swol, 52 pet. Oost-West: 1. dames Koens/Löhr, 62 pet.; 2. hr./mw. v.d. Zijden, 59 pet.; 3. dames Roos/de Wit, 52 pet. Na vandaag spelen we voorlopig nog eenmaal op dinsdag en wel op' 24 juni; op donderdag blijven we door gaan en wel na 19 en 26 juni in het Open Huis vijf maal vanaf 3 juli in de zaal van de Kruiskerk in Oost. Komen de van de Kennemerstraatweg naar het Frederica's Hof is de zaal links gele gen direkt naast de woning op de hoek en is dus niet bereikbaar via de kerk aan de Maas Geesteranus- weg. Voor de deur is het parkeer terrein. We hebben daar een ruime zaal, maar moeten zelf voor diverse zaken zorgen. Bij binnenkomst moeten de tafels en stoelen op hun plaats gezet worden, er komt iemand, die zal zorgen dat U koffie en een drankje krijgt (tegen betaling natuurlijk); we moeten dit zelf inkopen en hebben dus een beperkte keus en zullen z.g. weg- werpkopjes en -glazen gebruiken. Aan het einde van de avond moeten tafels en stoelen weer teruggezet worden en moet alles weer schoon zijn. We twijfelen er niet aan, of di verse leden zullen hierbij even willen helpen. Intussen zijn we begonnen en zullen de komende weken doorgaan met een andere manier van indelen. Om een volledige tafelbezetting te krijgen, handhaven we het systeem van aan- en afmelden, voor dinsdagavond aan de heer Berkman, tel. 33 35 26 en voor donderdagavond aan mw. Klerk, tel. 33 43 68 en bij geen gehoor de heer v.d. Zijden, tel. 33 16 76. We hebben nu wel de mogelijkheid om op het laatste moment een hele tafel te laten vervallen of om een tafel bij te plaatsen. Het is natuurlijk wel zo, dat er in het eerste geval 4 mensen moeten afvallen. Leden, die zich niet voor elke week hebben opgegeven, en reserves kunnen, als zij met 4 mensen zijn, worden ingedeeld, b.v. slecht weer en ze willen wel eens bridgen en dat kan nog op de wedstrijddag, 'maar informeer wel even, of er plaats is. Tot slot voor de vaste spelers: als U niet meer komt wegens vakantie of om andere redenen, geef het even door op de laatste avond, waarop U aanwezig bent, of telefonisch aan een van bovengenoemde personen. Ook al zou U al eens hebben gezegd; b.v. ik kom in augustus niet. Beter even ér aan herinneren, dan dat het fout loopt. Bij voorbaat bedankt. A klasse 1. J. v. Willigen 2. N. Mooy 3. D. Sanches B klasse 1. S. Blokker 2. J. Oosterling 3. W. Geurts sr. C klasse 1. N. Beentjes 2. H. Franse 3. H. v. Willigen 293 cm 275 cm 221 cm 288 cm 268 cm 113 cm 223 cm 166 cm 140 cm De eerste baarswedstrijd wordt gehou den op 22 juni in het N.H. Kanaal te Schoorldam. Verzamelen om 5.00 uur bij de brandweerkazerne. U kunt zich voor beide wedstrijden opgeven bij G. Mooy jr., tel. 072 - 331686. H.S.V. NIEUWS Algemene jaarvergadering A.s. donderdag 19 juni houden wij onze algemene jaarvergadering. Komt allen. De aanvang is 8 uur. GESLAAGDE BOSBAAN WEDSTRIJDEN Zondag j.l. was de opening van het langebaan zwemseizoen zoals gebrui kelijk op de Bosbaan in het Amster damse Bos. Ook dit jaar was het weer een grandi oos zwemgebeuren met 1800 deel- nemers/sters. De Heiloo- Aquafit' Combinatie was present met 16 deel- nemers/sters. Gestart werd met 250 m prestatie tocht voor deelnemers vanaf 8 jaar waarop startten Arno Bijl, Joanne de Hoopen en Heieen Stam. Op de 1 km vrije slag dames startten 76 deelneemsters. Christien Stam ein digde als 19e in een tijd van 14.18.8 en Anke de Hoop finishte als 56 in een tijd van 16.47.1. De 1 km vrije slag heren werd ge zwommen door 116 deelnemers. Jop Brugman finishte als 43e in een goede tijd voor hem van 14.24.5 en Arnout Noordzij finishte als 64e in een tijd van 15.02.-. Op de 2 km vrije slag startten 138 deelnemers. Roel de Hoop finishte als 52e in een tijd van 26.33.-. Daar mee verbeterde hij het clubrecord op de 2 km met 2 min. 12.9 sec, welk record reeds op zijn naam stond. Roland Beenhakker finishte in een tijd van 31.39.5. Vorig jaar zwom hij op de Bosbaan 37.26.-. Dit jaar dus een zeer goede prestatie. Mare Bik startte op de 2 km schoolslag heren in een deelnemersveld van 58 man. Hij ein digde als 31 in een tijd van 34.17.5. Ook Mare verbeterde zijn tijd t.o.v. vorig jaar aanmerkelijk. Hij zwom toen 38.37.5 op de Bosbaan. De 1 km prestatietocht werd gezwom men door Marianne de VisSer, Afra Zoon, Pascale Fleur, Astrid van Westerop, Monique Voogt, Arienne Ribberink, mevr. de Hoop, Otto Bijl en Stefan Bijl. Het was zoals altijd weer een zeer geslaagde dag met voor de wedstrijd- Twemmeh goede resultaten. CANADEES SOFTBALTEAM IN NEDERLAND Vorige week woensdag speelde een Ca nadees softbalteam op het veld van BSC Heiloo een wedstrijd tegen Jong Oranje. Het Oshawa-Whitby Junior Ladies Softball Team was enkele dagen naar Nederland gekomen om daar een drietal wedstrijden te spelen. Evenals tegen het Nederlandse team ging het duel tegen Jong Oranje verloren. De Nederlandse meisjes wonnen in een leuk duel met 2-0. Bij Jong Oranje maakte BSCH-speelster Karien Fabius (16 jr.) een uitstekende indruk. Met twee honkslagen uit twee slagbeurten was zij zelfs de beste slagvrouwe. Een dag later speelden de Canadese INDIANENFEEST Afgelopen zaterdag 14 juni heeft de werkgroep jeugd" van Wijkver. Plan Oost haar seizoen feestelijk afgesloten met een Indianentocht. Vanaf 10 uur vertrokken de kinderen in kleine groepjes om de beurt het bos in rond huize Nijenburg. Onderweg kwamen ze allerlei opdrach ten tegen, zoals gezicht beschilde ren, hoofdtooi maken, stokpaardje in elkaar zetten en pijl en boog schieten. De kinderen hadden er erg veel plezier in en waren op het einde van de tocht al echte" indianen. Alleen de totempa len ontbraken nog, als laatste opdracht werden die ook beschilderd en in het midden geplaatst. 20.00-22.00 Met z'n allen gingen we daar omheen 19.30-21.30 zitten. Onze lege magen konden we opvullen met pannekoeken en die wilden er best in!Ieder groepje voerde een ingestu deerde indianendans uit en warempel de zon die blééf schijnen! Als afsluiting danste iedereen rond de mooie totempalen. Na een bekertje limonade voor de dorst gingen de kin deren enthousiast weer huiswaarts en we lieten het bos net zo schoon achter als dat we het gevonden hadden! Dit spel was voor ieder kind uit Plan Oost bestemd, er waren er ongeveer 20 en zij hebben erg genoten van deze ochtend. HARMONIE CEACILIA Deze en al die kinderen die er nu niet Zoals bijna elke vereniging stopt ook bij waren hopen we het volgend seizoen Ceacilia voor ongeveer 2 maanden, weer terug te zien AGENDA OPEN HUIS WEEK VAN 23 T§M 1 JUNI TEL. 333368 MAANDAG 23 JUNI Tupperware 9.30-11.30 Handwerken Rode Kruis 14.00-16.00 Boonacker receptie 19.00-23.00 DINSDAG 24 JUNI Doves gym 9.00-11.00 Mavo film 11.00-12.00 Mavo film 13.00-15.00 Bej. soos 13.30-17.00 Nieuw Leven 20.00-22.00 P.v.d.A. 20.00-22.00 WOENSDAG 25 JUNI Gemeente Heiloo Theorie rijscholen DONDERDAG 26 JUNI Iedere tijd is leeftijd 9.30-11.30 Bej. soos 13.30-17.00 Bej. gym 14.00-16.00 Heilooer Bridgeclub 20.00-22.00 H.O.V. operette 20. 00-22.00 VRIJDAG 27 JUNI Volksdansen bej. 11.00-12.00 Van 30 juni t/m 4 augustus wegens vakantie gesloten. 1980 TENNISVERENIGING HET VENNEWATER meisjes op het veld van Alcmaria Vic- trix tegen een regionale combinatie be staande uit/speelsters van The Herons, BSC Heiloo en ALcmaria Victrix. In dit duel boekte Oshawa haar eerste overwinning. Het werd hier 8-3. De Nederlandse punten gescoord door Karien Fabius, Ciska Hemmekam (beiden van BSC Heiloo) en Zwanet Hamming. Donderdag vertrok het Oshawa-Whit- byteam weer naar Canada. Alle drie wedstrijden waren een goede propa ganda voor het softbal en het is waar schijnlijk dat volgend jaar opnieuw een sterk softbalteam naar Nederland zal komen om hier enkele wedstrijden te spelent Komende zaterdag organiseert de jeugdkommissie een jeugdtoernooi voor de junioren. De wedstrijden be ginnen 's morgens om 9 uur. Reeds velen hebben zich opgegeven, een ge zellige dag kan het worden, wanneer ook het weer meewerkt. Na afloop van de wedstrijden zal 's middags om half zes voor de deelnemers een koud buffet worden geserveerd. De deelnemers wordt ver zocht het inschrijfgeld ad 5,- zaterdag mee te nemen. Afgelopen zaterdag is de laatste promotiewedstrijd gespeeld. Het 3e gemengde team van Harry Tulleken kon het echter niet bolwerken tegen 't Oghe I en verloor met 5-0. De voorronden voor de klubkampioen- schappenin de enkelspelen vorderen goed. Toch wordt degene, die nog wedstrijden moet spelen, aangeraden zo spoedig mogelijk afspraken met zijn tegenstander te+iaken in verband met de komende vakantie. Uiterlijk 15 juli dienen alle wedstrijden gespeeld te ziin. GESLAAGDE FIETSPUZZLETOER T.V. HEILOO De door de feestcommissie van Tennis vereniging Heiloo" zondag jl. georga niseerde fietspuzzletoer is in alle op zichten een groot succes geworden. De ruim 100 deelnemers genoten niet alleen van het bijzonder fraaie weer, maar zagen gedurende 2Vi uur zeer veel fraaie plekjes in Heiloo aan zich voorbij gaan. De toer liep via het Hei- looërbos, Oranjepark, de rekrea- tieplannen in Heiloo West, plan Zuid en via het centrum naar het tennis park aan de Dors. Tijdens de toer werd ook aan de inwendige mens ge dacht. In het clubgebouw werd de toer door feestcojnmissielid J. Crab- bendam toegelicht en vervolgens een aantal prijzen uitgereikt. Winnaars werden de heer mevrouw W.A. Koot,- gevolgd door de fam. D. Koorn, Dieuwke Koelman en Marco Settels, fam. P. Smit, fam. L. Verhagen en fam. F. Haartman. De poedelprijzen gingen naar Marjolein Aarnoudse, Petra van Schaik en een zeer jong lid op het kleinste fietsje: Regje Vos. Maar voor het zover is kan iedereen nog even van ons genieten. Vrijdagavond 20 juni zal de harmonie een paar nummers spelen op de bra derie, wat om 19.30 uur aanvangt. En dan de 22e juni. Dit is eigenlijk een feestdag voor de hele vereniging, .want dan is het alweer VIJF jaar gele den dat onze minirettes zijn opgericht. Iedereen zal begrijpen dat dit een goe de gelegenheid is voor een feestje. Nou, dit gebeurt dan ook en iedereen kan meefeesten" op het oude HSV- veld. Natuurlijk draagt de harmonie ook hier haar deuntje bij en geeft een klein concertje wat om 15.15 uur begint. U ziet dat er nog genoeg gelegenheid is om Uw harmonie nog even te zien en te horen en wij vinden het ook erg ge zellig als U met velen komt kijken. Maar nu nog even iets anders. Waarschijnlijk zullen vele van u te vergeefs op onze jaarlijkse limonade actie hebben zitten wachten. Nu dan kan ik u maar één goede raad geven: Koopt Uw limonade dan maar in de winkel, want onze limonadeactie komt dit jaar niet meer. In plaats hiervan is een groepje leden druk bezig een fancy-fair te organise ren die, als all§£ goed gaat, begin september plaats gaat vinden. En dan nu maar hopen dat het een suc ces wordt, want anders ziet u ons vol gend jaar weer met limonade rondlo pen. Maar nee, zonder gekheid, we zien U graag nog voor de vacantie en anders graag daarna weer. Prettige vacantie allemaal. KATH. BOND V. OUDEREN Het bestuur van bovengenoemde bond brengt de leden onder de aandacht, dat er a.s. donderdagmiddag 19 juni een kienmiddag zal worden gehouden. Aardige prijzen zullen er aanwezig zijn. Mag het bestuur er op rekenen dat vele leden deze middag om 2 uur in het Bruno-gebouw aanwezig zijn? Tot a.s. donderdagmiddag dan. Dinsdagmiddag 24 juni zal de heer Niele, sekretaris van de afdeling, ge huldigd worden, ter gelegenheid bij zijn afscheid als sekretaris.Deze middag zal hem de zilveren ere- bondsspeld worden toegekend. Gezien het vele werk, dat de heer Niele voor de afdeling heeft verricht, verwachten wij een grote belangstel ling van de leden, om hun sympa thie te betuigen ten opzichte van de heer Niele. Prettige vakantie en tot ziens Lizette van Diepen Werkgroep "Jeugd". W.A.O.A.A.W.- BELANGENVERENIGING HEILOO De gehouden ledenvergadering van maandag 16 juni j.l. werd redelijk goed bezocht en de agenda werd vlot afgewerkt. In zijn openingswoord memoreerde de voorzitter dat we met z'n allen moeten trachten vooral jongere W.A.O. -ers zoveel belangstelling bij te bren gen dat ze onze soos komen bezoeken. Als we de doelstelling van onze vereni ging in ogenschouw nemen is het toch een zaak van wezenlijk belang. We zul len blijven trachten middels publicaties deze zaak in de belangstelling te hou den. De verslagen van de sekretaris en de penningmeester werden goedgekeurd en er werd een kascontrole-commissie van 2 leden en een reservelid benoemd. Het lidmaatschap van onze biljart club werd een discussiepunt, zodra ons bestuur met de biljart-commissie de afspraken duidelijk heeft gesteld zulle^ we U ook hierover berichten. In de rondvraag kwamen wat interne zaken aan de orde, de voorzitter dankte de 31 aanwezige leden voor hun be langstelling en besloot met de medede ling dat we a.s. maandag 23 juni onze tweede viswedstrijd zullen gaan houden. Plaats van samenkomst is om 8.00 uur op de parkeerplaats van het verzor gingstehuis ,,De Loet" om dan te be zien in welke vijver in plan Oost we gaan vissen. Zoals U weet kunt u uw vrouw ook meenemen, ook zij wordt in de gelegenheid gesteld om aan deze viswedstrijden deel te nemen. Graag tot a.s. maandag. Het bestuur. JEUGDSOOS Wij jongeren van de Ger. en Herv. Kerken van Heiloo zijn van plan om in de herfst te starten met een jeugdsoos voor jonge mensen van ±21 jaar. Op vrijdag 20 juni a.s. 's avonds om 8 uur, willen we in de bijzaal van de Kruiskerk bepraten of deze soos tot stand kan komen in samenwerking met de jeugd van onze kerken. Ook zullen een aantal ideeën over de soos ter sprake komen. Vind jij een soos ook een goed idee? Praat dan met ons mee op 20 juni. De Jeugdsoos commissie. Tennisvereniging Heiloo komend weekend in teken 40+ toernooi Het komende weekend staat bij Ten nisvereniging Heiloo" in het teken van het 40+ toernooi (veteranen- toernooi). De Technische Commissie heeft niet over belangstelling te klagen. Daarom is de T.C. ertoe overgegaan om reeds vrijdagavond (20 juni) een aantal wedstrijden te laten spelen. Het speelschema is op de publikatieborden in het clubgebouw reeds opgehangen. GROF HUISVUIL Met ingang van 1 juli a.s. zal het grof huisvuil niet meer op de le don derdag doch op de 2e dinsdag van de maand, worden opgehaald. In verband hiermee moeten de meldin gen op het gemeentehuis ontvangen zijn op de maandag, voorafgaande aan de ophaaldag, en wel uiterlijk om 12.00 uur. De eerstvolgende ophaaldag is dus 8 juli. De meldingen moeten binnen zijn op 7juli om 12.00 uur. DIVERSEN De eerstvolgende openbare raadsver gadering zal worden gehouden op don derdag 19 juni a.s. des avonds om 8.00 uur in de raadszaal van het ge meentehuis. 1 Het spreekuur van Wethouders Wes ters op 17 juni en 19 augustus komt te vervallen. CONQUISTA NIEUWS Vrijdag 20 juni: Open Op deze avond zijn we gewoon open met o.a. een uitstekende film, een lek kere pot bananen ijs met slagroom en goede muziek, kortom, voldoende ma teriaal om het weekend goed in te kun nen luiden. Zaterdag 21 juni: dicht Deze avond zijn we bij gebrek aan beter dicht. Zondag 22 juni: Open 'sMiddags en 's avonds zijn we weer gewoon open met o.a. 's middags naar alle waarschijnlijkheid een giller van een film voor de kleintjes en 's avonds weer een beukende show zal worden weggegeven door de diverse aanwezi ge artiesten Tevens kan dit weekend nog worden opgegeven voor de zangwedstrijd op 28 juni aan de bar. GARANTIEVERLENING ZWEMCOMITÉ AKERSLOOT Onder auspiciën van het zwemcomité Akersloot zullen dit jaar wederom 100 in deze gemeente woonachtige kinde ren zwemlessen gaan volgen in het zwembad "De Zien" te Uitgeest. De lessen zullen driemaal in de week worden gegeven, te weten op maan dag, woensdag en vrijdag, gedurende de periode medio mei- medio sep tember. Elke les duurt 20 minuten. Het totaal aantal lessen bedraagt 57. De kinderen worden per bus naar en van Uitgeest vervoerd, hetgeen kost 180,-- per zwemmiddag. De totalte vervoerskosten bedragen zodoende 10.260,--. De raad heeft besloten om zich voor dit bedrag garant te stellen onder de volgende voorwaarden: a) de garantie is van kracht tot 1 dec. 1980. b) de ouderbijdragen in de kosten van vervoer dienen bij vooruitbeta ling te worden voldaan c) het comité ten alle tijden verplicht is haar financiële administratie door deskundigen aangewezen door burge meester en wethouders te laten controleren. BRADERIE AKERSLOOT Vrijdag 20 juni a.s. zal er wederom een braderie gehouden worden. Dit in na volging op de voorgaande die een groot succes werd. De braderie zal om 18.30 uur van start gaan en omstreeks 21.30 uur eindigen. Evenals vorige keer zal er een keur van kramen op de braderie verschijnen waaronder kramen met handwerklieden en verschillende stands die door de plaatselijke sport verenigingen en operettevereniging zullen worden bezet. Voorts zullen ook het Rode Kruis en de Uitgeester- akersloter molenstichting aanwezig Laten we hopen dat het weer zyn geen roet in het eten zal gooien.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1980 | | pagina 8