In onze toonzaal ziet u o.a. keukens en inbouwapparatuur, badkamers en sanitair, schuifgevels (aluminium en hardhout), open haarden, tegels, plavuizen en natuursteen Graag geknipt en geschoren, nanldsierkunst Er is een betere manier! Neem nou bijvoorbeeld zijn keukens. Of neem nou z'n badkamers. Tegels, plavuizen, natuursteen. Schuifgevels, aluminium en hardhout. En dan die open haarden. Cursus Engels in Heiloo DE WARMSTE WINTERKLEERTJES BREIT ZELF SK V 4É 4 TZl 1 Tuincentrum Heiloo luchtverwarmiiig J. D. SCHERMER B.V. 'n Nieuw huis betrekken? 'n Bestaand huis vernieuwen? Dus overal rondkijken naar ideeën en mogelijkheden? Bij Stoel van Klaveren in Alkmaar vindt u al die ideeën en mogelijkheden onder één dak bij elkaar. Stoel van Klaveren is de meest complete toonzaal van Noord-Holland. Kom dus naar de Eilandswal, naar Stoel van Klaveren's Beter Bouwen Centrum. Wat u daar ziet, is niet alleen geweldig veel, maar ook geweldig goed. Waarom is dat belangrijk? Omdat het allemaal dingen betreft waar u jaren en jaren plezier van moet hebben. Als uw keuken, badkamer, open haard of tegelvloer er eenmaal inzit, kunt u na een paar weken niet zeggen, och, eigenlijk bevalt die niet zo, ik neem maar weer een nieuwe. Daarom moet uw keus 100% zijn. En daarom doet Stoel van Klaveren er alles aan om u een 100%-keus te laten maken. U vindt, daar in Alkmaar, het complete keuken-assortiment van de befaamde Alno. En die maakt nogal wat aanbouw^keukens. Alleen in frontuitvoeringen biedt Alno al 42 verschillende mogelijkheden. Eiken, grenen, kunststof, gefineerd, massief, glad, geprofileerd en ga maar door. Er zijn allerlei leuke, handige en originele vindingen toegepast. En Alno's zijn fantastisch goed tot in alle details (moet ook wel als u bedenkt dat u zo'n keukenlaatje duizenden keren per jaar open en dicht schuift). Bovendien heeft Stoel van Klaveren niet minder dan 4 volledige inbouwapparatuurprogramma's. Oók van de beste merken: Atag, AEG, Neff, Junker Ruh. Denk nu niet meteen dat dit een peperdure aangelegenheid is. Zelfs met Alno kan Stoel van Klaveren u al voor 'n paar duizend gulden aan een voortreffelijke keuken helpen. Waarbij onze adviseurs u met raad en daad bijstaan, ook bij het installeren van uw keuken. Ook voor de badkamer weer originele en praktische dingen in overvloed. Bijvoorbeeld het complete Sphinx-programma (meto.a. een driehoekig bad met ovale kuip). Allerlei grappig gevormde Kumij baden. De prachtige serie badmeubelen van Bad Junkers. En nog veel meer. En allemaal nog heel betaalbaar ook. Voor uw huiskamer, keuken, badkamer, hal, terras enz. biedt Stoel van Klaveren een weergaloze variatie. Uit Nederland: Sphinx, Mosa, Kerkdriel, Rugamiek. Uit Duitsland: Buchtal, Gail, Jasba, Grohn, Villeroy Boch. Uit Noorwegen: exclusieve leisteenplavuizen. Uit Italië: marmer. Uit Luxemburg: vloertegels en mozaïek. Uit Frankrijk: een keramische collectie w.o. de originele, speelse decoraties van Roger Capron. Wat combineert 't mooist met elkaar? Wat zijn de dingen waar u op moet letten? Onze deskundigen helpen u graag aan het juiste antwoord en een goed advies. Steeds meer mensen ontdekken de voordelen van zo'n soepel schuivende tocht- en rammelvrije schuifgevel. Die ook gemoffeld kan worden geleverd, in een stijlvolle kleur. Komt u maar eens kijken, want het is mooier dan we hier kunnen beschrijven. En ook zijn er aluminium deuren, ramen en dakramen, die perfekt werken, praktisch onverslijtbaar zijn en geen onderhoud nodig hebben. Ook in het programma: Elefant hardhouten ramen en hefschuifdeuren, gemaakt van Dark Red Meranti door één van de modernste Nederlandse timmerfabrieken. Een sieraad voor elke woning! Stoel van Klaveren heeft eindeloos veel sfeervolle mogelijkheden. Inbouw, voorzet, voorhang, driezijdig open en hoekhaarden. Met smaak af te stemmen op uw interieur. Met baksteen of natuursteen, met tegeltableaux of koperwerk. Wml m mm Mevr. M. Haanebrink R. Vonk G.J. Get U J. Sijmons R IL van Zwanenburg Maandag t/m vrijdag 8.30-17.30 uur Zaterdag 9.00-12.30 uur Donderdag koopavond van 18.30-21 uur. De toonzaal is voor iedereen toegankelijk. Volop parkeerruimte. Te bereiken via Industrieterrein Ouddorp (zie het kaartje en volg de richtingsborden). i 1 a Til s* /VDvsTRtertt. oapoRp 'jfoFucHr STVEL mtO KLAUEr&J'b Stoel van Klaveren's Beter Bouwen Centrum, Eilandswal 9, Alkmaar, tel. (072)-11.85.08. Eerste hulp voor een goed gazon. Maar ook in het zwaardere werk zijn wij gespecialiseerd. Hoogeweg 69 - Heiloo Tel. 02205-1262 Moet uw "vloerbedekking buiten" verfrist of vernieuwd worden? Wij leveren niet alleen produkten, ook adviezen. WIST U DAT AIRCONDITIONING 40% installatiekosten bespaart? Uit ons nieuwe, dubbeldikke Scheepjes wol Journaal. Nu bij ons verkrijgbaar: het nieuwe, dubbeldikke Scheepjeswoljournaal 27/28. Een breiboek vol warme wintermode voor jong en oud. Een dubbeldik breiboek met glasheldere beschrijvingen. 2£/lo9 HEERENWEG 203 TELEFOON 1572-335620 UITKIJKPOST 27 AUGUSTUS 1980 Welkom in de meest complete toonzaal van Noord Holland: Stoel van Klaveren te Alkmaar. 1 l EPISoWECn, 'Wist ik veel dat ie dat allemaal Van september tot en met april wordt in het Open Huis, 't Loo 19 te Heiloo, weer een Cursus Engels gegeven op de donderdagavond van 7-8 uur voor BEGINNERS en van 8-9 uur voor GEVORDERDEN. Eerste les donderdagavond 4 september. Accent ligt op spreken en verstaan, dus geen schrif telijk huiswerk. Lesgeld maandelijks 30,— Opgave bij de beheerder van het Open Huis, de heer Jacobs, tel. 072-331484. Inl.: tel. 02240-8330. Informatie (zonder postzegel) antwoordnummer 3 Wilt u mij vrijblijvend O documentatie sturen O na tel. afspr. bezoeken. Naam: Adres Plaats: Tel. SWANENDAEL 7, HEILOO, TEL. 072-330680* Voor dit bijzondere breiboek, de benodigde materialen en het deskundige advies, bent u welkom bij:

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1980 | | pagina 6