^JÊkW Rondkijken bij ROZING HEILOO betekent: 4 etages woonplezier op u laten inwerken Westerweg 261, Heiloo.Tel. 072-331738 jy VOOf Het komplete WOOngcbeurCIl m i SB. Kiest u bijvoorbeeld een latten bodem Kiest u bijvoorbeeld een Matras Boxspring Boxspring combinatie Dit zijn nog maar enkele voorbeelden van gezondslapen Mogen wij u verder adviseren?! (200 3ÈS De mens brengt een groot dee! van z'n leven door in bed. Om te slapen, even uit te rusten of te ontspannen. Logisch bekeken zou dus het bed één van de best verzorgde onderdelen moeten zijn in ons dagelijks leven. Merkwaardigerwijze is dat vaak niet zo. Ook nu nog zijn er bijvoorbeeld mensen die een betere stoel in hun auto hebben dan een bed in hun slaapkamer Maar zij worden snel een uitzondering! Want langzamerhand heeft zich een 'slaapkamerkultuur' ontwikkeld waarin hoge eisen worden gesteld aan slaap- en leefkomfort. Uw rug, en eigenlijk alle lichaamsdelen, verdienen een goede ondersteuning, gedurende de nacht. Medisch is aangetoond dat vele rugklachten veroor zaakt worden door een verkeerde ondergrond tijdens het slapen. Een te harde ondervering veroorzaakt een druk op de heupen en de schouders. En daarenboven zijn de lendenen niet ondersteund. Slechte door bloeding en het inslapen van de ledematen is hier een onaangenaam gevolg van. Verantwoorde bedvering, daar gaat het om. Perfekte steun voor elke vier kante centimeter van uw lichaam. De lattenbodem geeft die steun. Het systeem is eenvoudig: de latten zijn per paar met behulp van dubbele kogel- scharnieren aan beide kanten van het bed verbonden. De kogelscharnieren funktioneren volgens het schommelprincipe: elke lat reageert op de druk die op de andere lat wordt uitgeoefend. Zo wordt elke beweging gecompenseerd. En daarbij kan elke lat afzonderlijk de stand innemen die uw lichaamsvormen hem opleggen. Een dubbele beweging waardoor volle dige steun ondervonden wordt. Zelfs in de heupholte, of bij de hals. Een te zachte ondervering veroorzaakt het uiterst ongezonde hangmat-effekt, waarbij de wervelkolom doorzakt en de spieren verkrampt raken. Een goede matras komt pas volledig tot z'n recht in combinatie met de juiste ondergrond. Alleen bij een stevige, veerkrachtige ondergrond krijgt de matras de nodige hulp bij het ondersteunen van het lichaam. Een matras met een Boxspring is zo'n ideale combinatie: de Boxspring combinatie. De Boxspring laat zich combineren met alle soorten matrassen: binnenvering, polyether, vol- schuimrubber. NIEUW! zijn beweegbare boxsprings met vol- of halfautomatisch verstelbaar hoofd- en voeteind, kom dit alles zien op onze bedden-afdeling. Als uw Als uw UITKIJKPOST Wi o/i,

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1980 | | pagina 17