HUISVUILZAKKEN K0M0KEUR Nieuws van de Gemeente Heiloo PREDIKBEURTEN EN ANDERE DIENSTEN Geen Uitkijkpost gehad? a f 3.50 per 20 stuks Mode en show van Mascotte BEKENDMAKING Te koop: Slijterij - Wijnhandel GREEUW WETEHOUDERJ DEKKER: AAN VERNIELINGEN GYMNASTIEKZAAL MOET EEN EIND KOMEN POLITIEBERICHTEN TELEFOON 331535 HOLLEWEG 55 DIERENBESCHERMING HEILOO LIMMEN CASTRICUM. AFWEZIG donderdag 9 april: H. H. den Engelsen Vrijdag 10 april: A. L. Duijvestijn H. D. Gransbergen Th. E. Kempers Bel donderdag: 072-330175 UITKIJKPOST 8 APRIL 1981 In de maandagavond gehouden com missievergadering van de commissie openbare werken bogen de leden zich over de vraag waar het gevraagde fietscrossterrein moet worden aange legd. Wethouder J. J. Dekker kwam met een klein stukje grond aan het Maalwater op de proppen maar hier werd door een aantal leden nogal fel op gereageerd. De heer H. M. Post vond dat dit vogelge- bied al genoeg geleden heeft door de aanleg van fietspaden en was evenals de heer Borstjes fel tegen het plan. Wethouder Dekker was op zijn beurt tegen plaatsing bij Het Vennewater omdat dat decentraal ligt en omdat hier in de toekomst waarschijnlijk ruimte nódig is voor de al aanwezige sportvere nigingen. Alle partijen zullen zich nog eens met het vraagstuk bezig houden en het met hun fraktieleden bepraten. Het college zat erg in de maag met de vernielingen die aan het gymnastieklo kaal aan de Burenweg worden aange richt. Deze vernielingen bestaan uit kapotte lampen, gaten in muren en deuren, tegels van de wand, en dat alles kost de gemeente duizenden guldens per jaar. Vandaar dat de voorzitters van de B.S.C. Heiloo en S.V. De Foresters waren uitgenodigd, omdat zij de ge bruikers van de zaal zijn. Veel van de schade wordt volgens wethouder Dekker aangericht door de keiharde ballen die door een honkbal club nu eenmaal gebruikt worden. ,,Aan dit werpen en slaan moet een einde komen, anders zegt de gemeente de huur op", zo eindigde de wethouder. De heer J. van Haasteren stelde dat er van slaan geen sprake was maar dat er wel degelijk werptraining gedaan werd. „Wanneer u echter wil dat dit in de toekomst niet meer gebeurd kunnen we dit wel garanderen want we willen „deze trainingsgelegenheid niet kwijt", aldus de heer van Haasteren. De heer Hofstede van S.V. de Foresters kon zich hiermee geheel verenigen, zodat commissie en raad besloten het nog eens te proberen. Het aardige van de modeshow van Mascotte is altijd dat buiten de mooie kleding die er getoond wordt het show element hier ook een grote rol speelt. Iets dat door het publiek bij zonder op prijs gesteld wordt. De Fashiongroep zal dan ook wel bewust de naam Suprise gekozen hebben. De juwelier Simon Peek liet in deze show een collectie juwelen zien, die ïn badpak gepresenteerd werd. Dolf Luteyn showde herenmode van Up- to Date uit Castricum. Mascotte De mode die vorige week dinsdagavond in Motel Heiloo getoond werd was mooi, praktisch en zeer draagbaar. De bermuda is weer helemaal in, in vele dessins en materialen soms met een bijpassend jasje vaak gedragen met een moccasin schoen. Begonnen werd met een grote collectie in kha- kikleur, pakjes, shalws, lange vesten tot een lakjas aan toe. Wit is er ook veel deze zomer, kniebroek, gebreide blazer, leuke mutsjes, wit met don kerblauw, gestreepte truitjes. Mooi was de geruite bermuda met daarover heen een rok van dezelfde stof die aan twee kanten te dragen is. We zagen trouwens veel geruite broeken ook in katoen. De meeste vesten, spencers en twinsets zijn lang, wel tot in de knieholte. De badmode werd vlot gepresenteerd, badstof jurkjes, een jogging pak en een piep kleine bikini. Ook van de regenkleding, veel lak, werd een leuke show met parapluutjes gemaakt. Buiten de bermuda is de broekrok er ook weer de plooirok, voor de zomer in soepel vallende stoffen is gebleven. Terug is weer het chanel jasje dat altijd goed staat. Tijdens de show zong Dolf Luteyn een paar liedjes in de fancy kleding van Up to date. De wit met bruin gecombineerde pakjes, jurkjes enz. waren erg mooi. Van de zomer ook grote tassen, een buidel model, die nonchalant over de schou der worden gedragen. De stampvolle zaal toonde zich aan het eind bij zonder enthousiast. Voor de manne quins waren er schattige gele biede- meier boeketjes. PROJEKT „KLEDING" DOOR 't KIEFTENNEST EN VONDELSCHOOL In de afgelopen week is er erg hard ge werkt op de kleuterschool 't Kieften- nest en de Vondelschool. Iedere dag werden er enige uurtjes be steed om het projekt „Kleding" vorm te geven. Elke klas deed dit op zijn eigen manier. Van te voren was er wel afgesproken welke klas welk onder werp zou nemen, zodat het projekt van zoveel mogelijke kanten zou worden belicht. De hele week kon men kinderen en niet te vergeten moeders en een enkele vader, met hun tassen volgepakt, naar school zien gaan. De kinderen hadden van te voren een stencil mee gekregen naar huis waarin stond, om de kinderen een beetje te stimuleren, wanneer zij thuis om materialen en/of kleding zouden vragen. Nu, de beide scholen hoefden over belangstelling van de ouders niet te klagen! Van alles werd er meegenomen naar school. Ook wel eens dingen die met het projekt weinig of niets te maken hadden. Afgelopen vrijdagavond van half zeven tot half acht, mochten de ouders komen kijken, hoe de kinderen, onder leiding, aan het projekt gewerkt hadden. De kleuters van het Kieftennest hadden de aula van de school in hun bezit ge nomen en lieten op vaak komische manier zien dat kleding ook is om aan te trekken, hierbij flink geholpen door leidster en puders. Er stonden op het toneel een paar echte kledingrekken vol met kleren, die door de kleuters aan en uit getrok ken werden. Op deze manier gaven zij een ware modeshow. De kinderen van de Vondelschool hadden hun werk in en buiten de klassen opgesteld en KEURINGSDIENST VAN WAREN BIJ NED.CHR.VROUWENBOND NCVB, HEILOO Op de vorige week gehouden jaarver gadering van de NCVB was als spreker uitgenodigd de heer C. de Kruif, keur meester bij de Keuringsdienst van Waren in Alkmaar. De heer de Kruif begon met te ver tellen dat de Warenwet in 1919 tot stand is gekomen en in 1921 in wer king trad. De warenwet is een raam wet. Ons land telt 16 gemeentelijke keuringsdiensten en 3 provinciale. Het bedrijfsleven betaalt aan de Keu ringsdienst van Waren een bijdrage: de zgn. retributie, die kan oplopen tot ƒ500,- per jaar. Op gezellige en humoristische wijze vertelde spreker over de voorvallen, die hij in zijn jarenlange loopbaan heeft meegemaakt en nog meemaakt. er werden in de klassen vaak demon straties gegeven. Enkele kinderen waren aan het spin nen, anderen aan het weven. In één van de klassen waren ze met eigenge maakte stempels doeken aan het be drukken. Anderen waren op een zeer aparte manier T-shirts aan het verven. Ja, er was er zelfs één die op een handnaaimachine een rok gemaakt had, welke zij tijdens haar werk droeg en nu zelfs een tweede in elkaar aan het stikken was. In een andere klas lagen verschillende soorten sport- kleding, met daarnaast werkstukken van de kinderen, hoe zij deze sporten zagen. Verderop kon men de kleding van onze oma's en opa's nog eens bewonderen. Ook liepen er verschil lende kinderen in kleding van vroeger rond om ons te laten zien hoe mooi deze toch wel waren. Ook hier lagen vele werkstukken voor ieder te lezen, hoe de kinderen op hun manier over het projekt dachten. Zelfs de beroepskleding was niet vergeten. Men kon de kleding van een metselaar, een NS-beambte en zelfs die van een brandweerman bewonderen. Ook de kleding welke we in alle seizoenen moeten gebruiken, was niet vergeten. De kinderen van de hoogste klas had den zich in gewaden gehuld, die uit de meest exotische landen afkomstig waren. Over de belangstelling van de kant van de ouders mogen geen van de scholen klagen. Het was nl. een drukte van belang, zo zelfs dat men af en toe in de rij moest staan om iets goed te kunnen bekijken. Er is weer enorm veel werk verzet, maar het lijkt ons, dat we volgend jaar weer vol goede moed aan een ander projekt moeten gaan werken. In het koffertje dat hij bij zich had, be vond zich een aantal artikelen, dat door de Keuringsdienst in beslag was ge nomen, variërend van kinderspeelgoed tot oogschaduw. De Keuringsdienst beweegt zich op een uitgebreid ter rein en heus niet alleen op het gebied van de voedingswaren, zoals veelal wordt gedacht. Zo is de Keuringsdienst van Waren in Enschede gespeciali seerd in het onderzoeken van donzen dekbedden. Ook wordt met name grote aandacht besteed aan de hygiëne in restaurants, slagerijen, supermark ten, enz. Het eten van een houten bord bijvoorbeeld is wel gezellig, maar na een paar weken is het bord veelal niet meer schoon te noemen. En zo zijn er nog wel meer dingen aan te wijzen. Kortom, de verhalen van de heer de Kruif waren leerzaam en veroor zaakten ook veel vrolijkheid. Een ge zellige avond, waarvoor spreker dan ook hartelijk werd bedankt. Gemeentel Heiloo Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat Gedeputeerde Staten van Noord-Holland bij hun besluit van 10 maart 1981, nr. 144, hebben goedgekeurd het besluit van de raad van 23 oktober 1980 tot: het onttrekken aan het openbaar verkeer van de spoorwegovergang nabij de Groeneweg op km.48.168 over de spoorbaan Alkmaar-Uitgeest. Overeenkomstig artikel 12, lid 2, van de Wegenwet, ligt het goedgekeurde raadsbesluit vanaf donderdag, 9 april 1981, gedurende dertig dagen voor een ieder ter secretarie ter inzage. Ingevolge het bepaalde in artikel 11a van de Wegenwet kan iedere belangheb bende uiterlijk tot op de dertigste dag na heden tegen dit besluit beroep instellen. Het beroep dient aan Hare Majesteit de Koningin te worden gericht, doch ingediend bij de heer Commissaris der Koningin in de provincie Noord- Holland te Haarlem. Heiloo, 8 april 1981 Burgemeester en wethouders van Heiloo, drs. G. J. Glijnis, burgemeester. E. de Boer, secretaris. Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voornemens zijn om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8, van dé Woningwet, bouwvergunning te verlenen aan de Algemene Bank Nederland om het voormalige café-restaurant "De Oude Her berg", Kennemerstraatweg 97 in Heiloo te veranderen in een bankkantogr, zulks in afwijking van het bestemmingsplan "Winkelcentrum 't Loo". Bovengenoemd bouwplan ligt met de daarbij horende stukken met ingang van 9 april 1981 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage ter gemeente secretarie, afdeling Algemene Zaken. Gedurende genoemde termijn kan een ieder tegen het eventueel verlenen van de bouwvergunning bij het college van burgemeester en wethouders schriftelijk bezwaren indienen. Heiloo, 31 maart 1981 Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. G. J. Glijnis, burgemeester. E. de Boer, secretaris. Afhalen op het kantoor van Openbare Werken, Van Aostastraat 7, op werkdagen tussen 8.30 en 12.C0 uur en 13.30 en 15.00 uur. Een aanrijding met gevolg was het afgelopen week op de Heerenweg wel te noemen. Het gevolg was echter vervelender dan de aanrijding zelf. Een Mercedes komt bij het inhalen van een Peugeo t met de laatste in aanra king en rijdt na de daad door. De eige naar van de Peugeot, die nog twee pas sagiers bij zich heeft wil het voorval gaan melden bij de politie maar vindt de deur gesloten omdat het al diep in de nacht is. Terwijl hij bij een naast het politiebureau wonende vriend gaat opbellen verschijnt de Mercedes op nieuw. De bestuurder hiervan begint met een soort wapenstok een van de passagiers af te tuigen, slaat nog een paar keer op de ruiten van de auto en verdwijnt weer nét zo snel als hij ge komen is. Pas de volgende dag zal hij weer opdagen om het voorval zelf bij de politie te melden. De aangevallen passagier moest met kneuzingen en schaafwonden naar het ziekenhuis worden gebracht. Het voorval zal door de politie nog verder worden uitgezocht. Er waren nog een aantal aanrijdingen die echter minder spectaculair waren. Op de Oosterzijweg reden twee auto's op elkaar doordat de achterste te laat in de gaten had dat zijn voorganger remde. Een inwoner van Koog aan de Zaan veroorzaakte een botsing toen hij een op de Kennemerstraatweg staande file ging inhalen om vervolgens de Oosterzijweg in te draaien. De geplan de manouvre mislukte omdat er ook iemand uit de Oosterzijweg kwam en deze laatste werd dus de dupe van het ongeduld van de Oostzaner. De heer P. J. W. te V. reed zaterdag met zijn bromfiets pardoes op een stil staande auto. Omdat hij achterom zat te kijken merkte hij niet dat de auto tot stilstand was gekomen en hij moest zijn onoplettendheid bekopen met een gebroken sleutelbeen en rugletsel. Een inwoner uit Heiloo, de heer C. J. T., werd op dezelfde dag ge trakteerd op een rijverbod omdat hij meer gedronken had dan goed voor hem was. Ook nu is er weer baldadigheid te melden. Een auto liep schade op doordat een onbekende het erg lollig vond er in de lengterichting overheen te lopen. Een "geintje" dat geen schade berokkende, maar daarom niet minder kinderachtig is, was het spannen van een draad over de weg op de Laan van Zeeman. Een voorbijganger kon het verwij deren voordat het zijn werk had kunnen doen. De komst van de politiebus betreffen de inbraakpreventie kan een succes genoemd worden. Zeer veel mensen kwamen hun licht opsteken en zelfs een radioteam van de N.O.S. was aan wezig voor een aantal interviews. Deze week was er trouwens geen en kele inbraak te melden, toeval of niet. GEVONDE VOORWERPEN KOP BEKEND GEVONDEN :1 Sleutel met zwart hoesje; 1 sleutel; 1 dames bril; 1 Ti- mex horloge; 1 zwarte portemonnaie met geldsinhoud; 1 bankbiljet; 1 zil veren kettinkje; 1 vaantje "Jeugd schaatsen"; 1 fietssleutel; 1 sleutel bos; 1 gymbroekje; 1 rechter hand schoen; 1 linker handschoen; 1 voet bal; 1 linker handschoen; 1 plastic voetbal; 1 sleutel etui met 1 sleutel; 1 zilveren schakelarmband: 1 gebreide pop; 1 sleutelsetje, 1 honderiem;: 1 zilveren schakelarmband; 1 gereed schapssetje, 1 plastic doosje met 2 oordopjes; 1 rechter dameshand schoen. AFHALEN: op woensdag- en zaterdag middag van 14.00-16.00 uur. voor het komende weekend Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10 uur ds. Ph. Ouwendijk. Openb. belij denis. Crèche in De Rank. Geen kinder- dienst. Kruiskerk 10 uur dhr. P. Drijver uit Voorschoten. Crèche in de achterzaal. Zondagsschool in de Rehobothschool. 19 uur ds. C. Lebbing en ds. Ph. Ouwendijk, H.A. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur kand. mevr. G. M. Speelman, A'dam. 19 uur ds. G. J. van Kamp. Parochie-zondagsdienst Willibrordusparochie, Westerweg 267, Heiloo, tel. 072-330906. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 u. Dienst; donderd.- avond 8 uur Bijbelstudie. Westerw. 294. Hervormde Gemeente Limmen 19 uur ds. H. Lieve uit Castricum. Ned. Herv. Gemeente Egmonden 10 uur Egm. a.d. Hoef, ds. Moonen. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.30 uur ds. J. J. F. Herrmann. Remonstrantse Gemeente Alkmaar Geen opgave. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10 uur ds. A. G. Hoekema, Palmpasen. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10 uur Hoogmis. Charismatische Bybelkring Hoogegeest 37 - Akersloot Samenkomst: dinsdagavond 20.00 u tel. 02513-12205. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9 uur -11 uur. In de week: maandag-, dinsdag- en vrij dagavond 19.30 uur. Woensdag en donderdag 'smorg. 8 uur. Spreekuur biechthoren: zaterdag 16- 17.30 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.30 - 11 - 18.30 uur. In de week: ma.-, wo.- en vrijdagavond om 19.30 uur. Dinsdag- en donderdagmorgen 8 uur. Biechthoren: zaterdag 16.30 - 17.30 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H.Missen: zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur, 11 u. In de week: maandagavond 19 uur, ove rige dagen: 's morgens 8 uur in de Gena dekapel. Avondmis: le vrijdag v.d. maand 19 u. Lof: zondagavond 18.30 uur. Biechthoren: zaterdag in beide kapellen vanaf 16 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord H. Missen: zaterdagavond 18.45 uur. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. Youth for Christ Alkmaar: koffiebar: zaterdagavond 20 uur Laat, naast de Kapelkerk. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Dr. M. R. Koelman, Maas Geesteranus- weg 17, Heiloo, tel. 072-330530. Geslachtsziektenbestryding Noord-Holland-Noord Spreekuren Sociaal verpleegkundige M. v.d. Heuvel: ma.-wo.-vrij. van 9-10, di.-do. van 13-14 en vlgs. afspraak, tel. 072-119676; na 5 uur: tel. bandinform. eveneens 072-119676. C.O.C. Ned. Ver. tot Integr. van Homoseksualiteit, afd. Alkmaar Hulptel. dinsdag- en vrijdagavond: An neke Jurriëns, tel. 072-129296 of 020- 863565, Jan de Fost, tel. 072-612855, Edwin de Groot, tel. 072-155387. Weekenddienst Apotheek Apotheek Heylo, Stationsweg 53, Hei loo, tel. 072-331070. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond - Heiloo - Limmen Zr. J. van Leeuwen, De Kandelaar 22, Heiloo, tel. 072-331021. Verloskundige Heiloo (vlgs afspraak) E. Engeringh, Slimpad 4, Heiloo, tel. 072-332719, b.g.g. boodschappendienst 020-123123. Verloskundige Limmen Mevr. E. Wiegerink, tel. 02513-12895. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo Dr. R. P. Bos, v. Everdingenstraat 5, Alkmaar, tel. 072-111318. Organisatie van Nederlandse Tandprothetici Weekenddienst in de kop van Noord- Holland, tel 02240-7939. DIERENARTSEN Dr. Eberson en Dr. Schaap zijn altijd te bereiken op tel.nr. 072-331606. Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. Consulenten Dierenbescherming Heiloo en omstreken Honden: tel. 124480 - mw. A. H. Ruigrok Katten: Tel. 334810 - mw. H. W. de Waart Watervogels: Tel. 072-336180 - mw. H. H. Geutskens Vogels en knaagdieren: Tel. 331484 - dhr. R. M. Jacobs Limmen: Tel. 02205-1806 - mw. M. Bakkum. Voor Wijnen en Gedistilleerd WIJ BEZORGEN AAN HUIS AKTIE „MOEDERS VOOR MOEDERS" Uitsluitend voor Heiloo, Alkmaar en Limmen Mevrouw Lutgerink, Ilpenwaard 53, Alkrpaar, tel. 072-611962. Bureau voor a.s. alleenstaande ouders v. d. Meystraat 2, Alkmaar tel. 072-114911 Afspraken kunnen dagelijks tussen 9.30 en 10.30 u. telefonisch worden gemaakt. Werkgroep „Burenhulp Plan Oost" Mieke de Jonge, Papenhof 15, Heiloo, tel. 072-336793, 's midd. tussen 2-3 uur. NED. RODE KRUIS Afd. Welfare Begeleiding thuis van langdurig zieken, invaliden en bejaarden bij het handwer ken en verrichten van handenarbeid. Bovendien op maandagmiddag in huize „Overkerck" van 2.30-4 uur. Het Open Huis, 't Loo 19, van 2-4 uur. Dinsdagmiddag in D.C. Westerweg 294, van 2-4 uur. Donderdagmiddag huize „De Loet" van 2.30 tot 4 uur. Inl.: Mevrouw Bakker, tel. 072-330504. Telefooncirkels Inl. Mevrouw Hart, Vredenoord 68, tel. 072-335149. Speel-o-theek Uitleencentrum van speelgoed voor li chamelijk-, geestelijk- of zintuigelijk ge handicapte en langdurig zieke kinderen, maar ook aan oudere geestelijk gehandi capten. Wijkgebouw Kruisvereniging, Holleweg 94, Heiloo. Openingstyden: 's Vrijdagavonds van 7- 9 uur 's Zaterdagochtends van 10-12 uur Inl. bij de voorzitter, dhr. D. Visser, tel. 072-330078. DIENST SOCIALE ZAKEN Aanvragen ingevolge de Algemene Bij standswet: 's dinsdags en 's vrijdags van 8.30-12.00 uur; aanvragen ingevolge de werkloosheidsvoorziening: dinsdag t/m vrijdag 8.30-12.00 uur. SPREEKUUR MAATSCH. WERKER VAN DE GEMEENTE HEILOO Dinsdagmorgen 8.30-11 uur; dinsdag avond 7-8 uur; vrijdagmorgen 8.30-11 u. Tel. 331144, kantoor v. Aostastraat 5. SPREEKUUR ALG. MAATSCH. WERK HEILOO /LIMMEN Heiloo: woensdag en vrijdag van 9-10 u., Westerweg 263, tel. 072-330984. Limmen: donderdag van 14-15 uur, Middenweg 26A, tel. 1250. Voor afspraken buiten de spreekuren: de gehele week: tel. 072-110804. (Bureau Alg. Maatschappelijk Werk, Nassaulaan 5, Alkmaar). Ver. v. Volkshuisvesting „Heiloo" Inl.: alléén de le en 3e dinsdag van de maand van 19.30-20.30 uur in het Open Huis te Heiloo, kamer Dienstencentrum. KRUISVERENIGING „HEILOO" Kantoor: Wykgebouw Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17-18 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdagen van 19-19.30 uur. Tel. 072-331073. Wykverpleegkundigen: Zr. A. H. Kroon, tel. 072-330082, te bereiken van 8-8.30 uur. Zr. G. J. de Wit, tel. 072-330082, te be reiken van 8.30-9 uur. Zr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021, te bereiken van 8-8.30 uur. Zr. A. van Staveren, tel. 072-334326, te bereiken van 8-8.30 uur. Zr. H. Meesters, tel. 072-337465, te be reiken 8-8.30 uur. Zr. E. Jansen, Bergen, tel. 02208-6203, te bereiken dinsdag, donderdag en vrij dag tussen 8-8.30 uur. Spreekuur in wijkgebouw, dagelijks tus sen 12 en 13 uur, tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12-13 uur en maandag en donderdag tussen 17-18 uur. Tel. 072-331073. Zwangerschaps Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. Mevr. A. Vinckers, tel. 072-334398. OPPASDIENST Uitsluitend telefonisch tussen half 1 en half 2 bij mevr. Meertens-Wiltens, Rec tor Frederiklaan 5, tel. 072-116377 en mevr. v. 't Veen-Paarlberg, Baetenburg 17, tel. 072-330127. Praktyken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.) J. J. H. Cooper, Ewisweg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Riel, De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072- 333271; E. J. Waal, Kennemerstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266. P. A. Slinger, De Hoghe Weijdt 55, Hei loo, tel. 072-333746. Stichting Onderdak Alkmaar Koelmalaan 196, tel. 072-122326. Opvangcentrum voor acuut dakloze mensen. Soc. alleenstaanden Iedere eerste maandag van de maand, 20 uur in het Open Huis, zaal 5. DE ZONNEBLOEM Vereniging tot bevordering van het wel zijn der zieken, van alle gezindten, voor bezoek thuis, ziekenhuis of verpleeghuis. Secr.: Werkendelslaan 98, Heiloo, tel. 072-332829. Stichting Telefonische Hulpdienst Noord-Holland Noord Het telefoonnummer voor geestelijke en sociale nood moet zijn 02290-18222. Zaterdagmiddag was er in de gymna stiekzaal aan de Driestal voor toekom stig balletdansers en danseressen ge legenheid om eens te kijken hoe het op een balletakademie toegaat. Alle balletscholen van N. Holland waren uitgenodigd om deze middag met hun leerlingen te komen. Jenny Veldhuis gaf twee proeflessen, één aan de allerkleinsten en aan de wat groteren. Daarna volgde een de- monstratieles van leerlingen van de Nel Roos akademie, hieronder be vonden zich twee leerlingen van Els Bijlsma t.w. Esther Schelvis en Arend van Hoorn, Ook van de kant van de ouders bleek voor deze middag veel belangstelling te bestaan. GOED TEHUIS GEZOCHT VOOR: - ZWArt/WITTE KATER, lo jaar en gecastreerd. Erg aanhankelijke kat. Inl.: mevr. de Waart, tel. 334810. huisartsen. De overige huisartsen nemen waar. GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP STICHTING „NOORD-KENNEMERLAND" werkzaam in de gemeenten Alkmaar, Akersloot, De Egmonden, Heiloo en Limmen. Spreekuur dagelijks (maandag tot en met vrijdag) 's morgens van 8.30-9.30 en 's middags van 13-14 uur op de onder staande adressen: Alkmaar: Nassauplein 8, tel. 127066; Muiderwaard 396, tel. 612922 (Ontmoetingscentrum „De Rekere"). Akersloot: Kerklaan 61, tel. 12048 Egmonden: Wilhelminastraat 14, Egm. aan Zee, tel. 1671 Heiloo en Limmen: Westerweg 294 Hei loo, tel. 072-335544. Directie en administratie: hoofdkantoor Nassauplein 8 Alkmaar, tel. 072-127066, gehele dag bereikbaar. geen middagspreekuur. Heilooër Stichting Bejaardenzorg Spreekuur opnamebeleid van de Heiloo- er Stichting voor Bejaardenzorg, Huize „De Loet*', De Loet 1, Heiloo. Spreek uur iedere le maandag v.d. maand van 10-11.30 uur. Kath. Bond van Ouderen en Gepens. Aanvang van de Soos van onze afdeling: *s Dinsdags en 's donderdags van 1-5 u. Uitsluitend biljarten ma. en vr. v. 1-5 u. STICHTING DIENSTVERLENING ALKMAAR - HEILOO Stichting voor ouderen Spreekuren: Open Huis, dagelijks van 9.00-10.00 uur, tel. 331297. Het Trefpunt, Westerw. 294, maandag - woensdag - vrijdag van 13.30-14.30 uur, tel. 335296. Aktiviteiten in het Trefpunt, Westerweg 294: Maandag 9-12 W.A.O.-soos, dinsdag 10-12 u. zangkoor, 14-16 u. handwer ken, woensdag 9-12 u. engelse les, 13.30-17 u. Ouderensoos,1 donderdag 9- 12 u. engelse les, 16-17 u. gymnastiek, vrijdag 9-12 u. W.A.O.-soos, biljarten, 13.30-17 u. Ouderen-soos, zondag 13.30 -17 u. Ouderensoos. Aktiviteiten in het Open Huis: Maandag 14-16 u. handwerken, dinsdag 13.30-16.30 u. Ouderen-soos, donder dag 9.30-11.30 u. gespreksgroep, 13.30- 16.30 u. Ouderen-soos, 14-16 u. gym nastiek, vrijdag 11-12 u. volksdansen. Voorziening warme maaltyden Ouderen die gedurende bepaalde tijd niet in staat zijn zelf hun warme maal tijd te verzorgen kunnen een beroep- doen op bovenvermelde stichting, tele foon 331297 of 335296. Indicatiecommissie Heiloo Aanvragen van bejaarden-opneming in een bejaardenoord dienen te worden ge richt aan het secretariaat van de com missie, 'tLoo 19, Heiloo, tel.072-331297 Wet Werkloosheidsvoorziening Maandag t/m vrijdag met uitzondering van woensdag van 8.30-12 uur. Bystandsbond afd. Alkmaar Informatie en hulp bij problemen met sociale uitkeringen. Spreekuur in de Vest, Alkmaar. Alg; Ned. Invaliden Bond (A.N.I.B.) Secretariaat: J. Th. Bakker, Zevenhui- zerlaan 10, 1852 MV Heiloo, tel. 072- 335398. Advieszaken en verhuur van rolstoelen: Blanckershofweg 12,1816 HG Alkmaar, tel. 072-113783. Soos: elke 2e woensdag van de maand in de HSV-kantine, Bayershoffweg. Inl.: Hr. Bellekom, Kennemerstraatweg 324, 1851 BH Heiloo, tel. 072-333797. Gehandicapfen-overleg: Elke woensdag morgen gezamenlijk spreekuur van 10- 12 uur in Buurthuis Overdie, Ruys- broeckhof 97 te Alkmaar. Elke zaterdagmiddag zwemmen van 16- 17 uur in Egmond. Kosten 1,75 p.p. Inl.: 02206-1722. R.-k. Woningbouwver. St. Willibrordus Heiloo Secr. Maas Geesteranusweg 28, 1851 BP Heiloo, tel. 072-333252. Onderhoud: tel. 072-332746 Adm. huren: tel. 072-334772. Spreekuur: le en 3e woensdag van de maand in de R.K. Pastorie, Westerweg 267, van 19-20 uur. OPENINGSUREN OPENBARE BIBL. EN LEESZAAL Kennemerstraatweg 382 - Heiloo Dag Volwassenen Jeugd Maandag 19.00-21.00 19.00-21.00 dinsdag 10.00-12.00 15.30-17.00 14.00-17.00 Woensdag 14.00-17.00 14.00-17.00 Woensdagavond gesloten. Vrijdag 14.00-17.00 15.30-17.00 19.00-21.00 Zaterdag 10.00-12.00 De kranten- en tijdschriftenafdeling is bovendien elke werkdag van 10-12 uur geopend (ook voor niet-leden). Bibliotheek Het Malevoort 13 Jeugd, volwassenen en fonotheek Openingstyden: Dinsdag 10-12 14-17 19-21 Woensdag 10-12 14-17 Donderdag 19-21 Vrijdag 14-17 19-21 Zaterdag 10-12 Openingstyden Oudheidskamer: Dinsdagavond van 7 tot 9 uur Zaterdagmiddag 2 tot 5 uur Galery Emily Slimpad/hoek Heerenweg Openingstijden: Di. t/m vrijdag 13.30-18.00 uur Vrijdagavond 19-00-21.00 uur Zaterdag 11.00-17.00 uur Zondag 14.00-17.00 uur Expositie 21 maart t/m 12 april aquarel len van Angelien de Waart-Leufkens. V.V.V. Heiloo Ver. voor Vreemdelingen Verkeer Tel. 072-333719 Mevrouw De Moor, Nijverheids weg 11.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1981 | | pagina 2