SPORT EN SPEL li B.P.-Station feestelijk heropend Muziekschool Heiloo gaat feestjaar besluiten Clubgebouw "De Hoes" in gebruik genomen HEIL00ER DAMESTEAM SLAAT KEIHARD TERUG BRIDGECLUB SANS AT0UT - JITKIJKPOST 8 APRIL 1981 Nadat verleden jaar de B.P.autoret- te Zonneveld helemaal gemoder niseerd was, trok dit zoveel belang stelling dat het aantal tappunten al spoedig te weinig bleek te zijn. Daar is nu verandering in gekomen, we kun nen wel zeggen dat Heiloo nu be schikt over een technisch volmaakt super modern pompstation. Nu be staat de gelegenheid op 10 punten te tanken! De kassa is gekoppeld aan de pomp en neemt snel en feilloos alle gegevens op wat nodeloos wachten overbodig maakt. Maar er is meer. Een paar weken lang zal er een showmeubel staan waarop u verschillende typen autoradio's en recorders kunt uitproberen. Wie dus eën nieuwe autoradio wil kopen heeft hier de mogelijkheid ze onderling te kunnen vergelijkeh en zodoende de juiste keuze te doen. Dat deze radio's bij het B.P.station verkrijgbaar zijn spreekt voor zichzelf. Het gehele shop-assortiment is trouwens ook uit gebreid. B.P.Autorette Zonneveld laat deze heugelijke gebeurtenis niet on gemerkt voorbij gaan t/m 11 april krijgt elke bezoeker een lekker stukje zeep kado en de kinderen mogen een greep in de grabbelton doen. Afgelopen zaterdag waren er twee le vende smurfen aanwezig iedereen die dat wilde kon gratis van zichzelf met de smurf een foto laten maken en dat vonden de meesten erg leuk. De openingstijden van B.P. zijn: van maandag t/m zaterdag van 6.00- 20.00 uur en zondag van 8.30- 18.00 uur. Zaterdag jl. is heL verbouwde clubge bouw van Tennisvereniging Heiloo" onofficieel in gebruik genomen. Gelet op een aantal nog te treffen voorzienin gen in het kader van de verbouwing zal de officiële ingebruikname eerst over enkele weken- kunnen geschieden. Met de aanvang van het competitiegebeuren in het nabije verschiet, alsmede het tegoed" van het slotfeest (dat wegens de bouwactiviteiten was opgeschort), was er thans alle aanleiding om het clubgebouw in te wijden. Voorzitter D. Koorn kon in zijn wel- komstspeech tevens melden dat burge meester G. J. Gleijnis en zijn echtgenote zich spontaan naar het clubgebouw hadden begeven om de eerste presenta tie van aannemer Hoetjes èn vele leden (tot nu toe ruim 900 uur zelfwerkzaam heid) niet te missen. Koorn stond vooral stil bij de grote zelfwerkzaamheid van de ca. 60 leden die zich ploegsgewijs vanaf eind '80 (grondwerkzaamheden) tot enkele uren voor dit gebeuren met grote, clubliefde hadden ingezet. Een en ander gecoördi neerd door de Bouwcommissie (F. Haartman, M. B. van Steeg, C. v.d. Werf en hoofduitvoerder D. Rooker). Dit geheel weer gestuyrd door de Heer E. van Ast van het Architektenburo Van Ast B.V., Heiloo. Vooral van Van Ast werd tijdens de bouw veel gevergd. Immers het werken met een aantal goedwillende amateurs vereist nu een maal meer aandacht dan daarvoor speciaal opgeleide vaklieden. Van Ast liet in zijn woorden aan het adres van het bestuur blijken dat hij alleszins tevreden over het werk kon zijn. Om het gehele bouwproces aan iedereen de revue te laten passeren had hij voor de leden een aantal foto's meegebracht die hij in reportage-vorm aanbood. Namens de Bouwcommissie plaatste F. Haartman een aantal kanttekeningen bij het werk. Met name sprak hij zijn grote voldoening uit over de gebleken saamhorigheid binnen de tennisvereni ging, alsmede over de waarlijk briljante wijze waarop architect Van Ast de gedachten binnen de bouwcommissie had vertaald, zowel qua ontwerp, mate rialen als kleurstelling. De Bouwcommissie had óók nog iets buiten de opdracht in petto: het ontbre ken van een naam voor het clubgebouw was de commissie al enige tijd een doorn in het oog. Daartoe uitgenodigd door het Bestuur onthulde de nestor van de vereniging J. Israels (voorzitter 1966-1971) een sterk vergrote racket hoes waarop de naam DE HOES prijkt en welke hoes binnenkort een plaats krijgt toegemeten aan de oostelij ke kant van de kap van de nieuwe aanbouw. De toernooicommissie van,het jaarlijkse open D-toernooi (Dorstoernooij toonde zich bij monde van de heer W. A Koot zeer verheugd over de accommodatie en bood het bestuur aanvullende- en ver vangende geluidsapparatuur aan. Vervolgens was het de beurt aan de Feestcommissie. Ter gelegenheid van de opening van het nieuwe tennisseizoen, als opgeschort slotfeest én de ingebruik neming van DE HOES werd door de groep Boggy Lane het feest ingeblazen. Een voortreffelijk musicerend gezel schap met een uitstekend vocaliste, moeiteloos elk genre spelend, doch wellicht qua versterkers iets te zwaar geequipeerd voor de - niettemin vergro te - zaal. Toch belette dit niet dat vele van de in de grote getale opgekomen senior-leden tot in de kleine uurtjes enthoysiast op Boggy Lane"; die tevens blij gaven het vak arrangeren goed onder de knie te hebben, reageer den. Het eerstvolgende evenement staat in het teken van de kennismaking^ met de nieuwe leden t.w. via het Kennisma- kingstoernooi (op 12 april a.s. voor de senioren en op 21 april voor de junio ren. Inschrijving hiervoor én andere toe komstige tennisevenementen staat uit voerig vermeld in de zojuist uitgekomen ONÉ IN. Geen ONE IN ontvangen? Bel 331207. Geel-Zwart was in Heiloo een verras sende winnaar toen zij in het begin van het seizoen H.S.V. met 3-2 versloegen. Toen stonden er niet veel belangen op het spel en werd het wedstrijdgebeuren afgehandeld met jammer, volgende keer beter. Nu is Geel-Zwart een van de ploegen die door H.S.V. gepasseerd moet worden om in deze klasse te blijven. Zonder Monique, Ingrid en Mart moest het team naar het kleierige 't Zand en winst was noodzakelijk. H.S.V. koos voor de aanval en zou dat de gehele wedstrijd blijven doen. Met een een prachtkans voor de bezoekers maar de keepster redde op de lijn. Geel-Zwart schoot net voor langs na een klein onoplettendheidje in de achter hoede. Niet veel later scoorde de thuis ploeg door op de keepster van H.S.V. in te lopen. Ilse klemde de bal tegen de grond met haar handen maar na een harde trap tegen de bal moest zij loslaten. Geel-Zwart scoorde vervolgens ïn de terechte protesten van de grens rechter waren vergeefs: 1-0. Boos maar niet ontmoedigd gingen onze meiden door en niet veel later was de stand gelijk. Een doortikballetje van Elly scheen gemist te worden maar Erica sprintte toe en maakte koel af: 1-1. Geel-Zwart wou zelf initiatief nemen maar kreeg geen gelegenheid meer. Monique legde de bal breed en wederom kwam Erica in en maakte weer geen fout: 2-1. H.S.V. verdedigde goed, het middenveld stoorde groots en Je aanvalsters bleven supergevaarlijk. Tijdens een goede redding raakte Ilse geblesseerd maar bleef toch tussen de Dalen. Dit was het laatste echte wapen feit van de thuisclub want H.S.V. naakte het werk knap af. Monique )rak doory richting doel met Erica naast ïaar. De laatste verdedigster weifelde :n werd gepasseerd. Een poeier richting doel deed het net trillen: 1-3. Dit werd de ruststand en even werd nog gevreesd dat de thuisclub terug zou kunnen komen met de wind in de rug. Dus niet want ondanks dat de vermoeidheid een rol ging spelen en daardoor de pases minder secuur werden, heerste H.S.V. op alle fronten. Vlak na rust viel de genadeklap. Prisca stoorde uitstekend aan de rand van het strafschopgebied waardoor de bal voor de voeten van Erica belandde, die met een prachtige lob de keepster in het zand liet bijten. Een geweldig doelpunt en tevens 1-4. De vele kansen die H.S.V. zich schiep leverde geen doelpunten op en de ploeg mocht de punten dan ook terecht meenemen naar Heiloo. A.s. zondag komt Winkel 2 op bezoek, opnieuw een duel waar winst nodig is. SpektakeMijkt gegarandeerd om 11.00 uur op het H.S.V. terrein wanneer de amazones van deze ploeg in actie gaan komen. Er zijn nog kaarten beschik baar. Uitslag Bridge-club Sans Atout op 6 1981. A. lijn NZ 1. de Winter-v.Zomeren 64/2% 2. fam. Dolmans 49/2 3. fam.Schaffer 49% 4. fam. Mak 46/2 5. Nap-v.Steeg 46/2 6. fam. Kaashoek 44/2 A. lijn OW 1. Rootjes-Schouten 61/2% 2. fam. Weisenborn 57/2% 3. v.Leeuwn-Nieuwendijk 56/2% 4. Rootjes-Kramer 48% 5. fam. de Waal43% 6. Bolweg-v.Diepoen 33/2% B. lijn NZ 1. Br andenburg-de Vries 65/2% 2. Haafkens-Kuyt 59% Sinds september vorig jaar heeft de Volksmuziekschool Heiloo een nieuw schoolgebouw. Dat kan zo langzamer hand niemand meer zijn ontgaan! De ,,Muziekkrant", een bijlage van de Uitkijkpost van 18 september 1980, maakte gewag van de toen op handen zijnde opening van de schitterende be huizing aan het Veld. Iedereen zal moeten konstateren: bij een officieel gebeuren alléén is het niet gebleven. Op het moment dat Jeroen van Veld huizen de vlag ontvouwde en hees, werd ook het startsein gegeven voor een veelheid van festiviteiten. De dag zelf is een Heilooër muziek- en dorpsfeest geworden. Op hoeken van straten, op pleinen, in winkelcentra stonden onder een warm zonnetje flui tisten, saxofonisten, gitaristen als straatmuzikanten, elders stortten groe pen hun versterkte klanken over toe hoorders en voorbijgangers uit. He rauten gingen met een feestelijke mare het dorp rond. ,,Het was gezellig," zei menigeen. Moeten ze hier meer doen!" hoorde je van anderen. Harmo nie, fanfare en trompetterkorps gingen als rattevangers van Hameien door Heiloo heen, richting Het Veld. Daar, in de aula van het nieuwe school gebouw, werd het muziekfeest bin nenshuis ook voortgezet. Honderden grepen de ,,open huis-mogelijkheid" aan om een kijkje te nemen. Allerlei ensembles presenteerden zich. Het hoogtepunt was wel een optreden van het schoolorkest en koor. Terwijl door de overstelpende drukte geen plavuis onbezet bleef, gaf deze muziekschool- groep kwalitatief en kwantitatief een daverend slot aan de openings dag. Groene affiches Met grote regelmaat verschenen groe ne affiches in allerlei formaten voor de ramen van winkels, bibliotheken, banken en woonhuizen, 'n Stukje herkenbaar groen met een herkenbaar en fraai vignet van de hand van Wim Schols. Trouwens de face-lift" beperkte zich niet tot affiches alléén. Uitnodigingen, briefpapier en envelop pen kregen ook een vernieuwde, aan gepaste stijl. Een nieuw gebouw .een nieuw geluid! Het schoolgebouw kreëerde een aan tal andere mogelijkheden binnen het muziekonderwijs. Vanaf februari 1980 is er vanuit bestuur, perso neel en ouders een enthousiaste groep werkzaam geweest met het belang rijkste doel: de muziekschool Heiloo heel wat meer te laten zijn dan een in stituut waar muziekonderwijs wordt gegeven. Er kwam een ambitieus feest programma, waarmee men een brug probeerde te slaan naar zoveel moge lijk geledingen van de bevolking. Mevr. Willemsen-v.d.Ploeg, wethou dervan o.a. kulturele zaken: ,,De grote verscheidenheid aan aktiviteiten heeft mij erg aangesproken. Iedereen heeft de kans gehad om aan z'n trekken te komen. Zelf heb ik genoten van de sfeer die bij de ,,Open bak" en het ,,Open podium" heerste. Ik vind, dat aan de naam „volksmuziekschool" recht is gedaan!" Vooral het beperkte beeld dat sommi gen, en misschien wel velen, van een muziekschool hebben, moest worden weggenomen. Associaties met alléén blokfluit en viool en strikt klassieke mu ziek moesten op z'n minst met een aantal andere worden uitgebreid. De ,,Open bak'*' avond van 31 januari gaf aan beoefenaars van de lichte muziek, in het bizonder de pop-muziek, ge legenheid om binnen het nieuwe schoolgebouw eens het podium te be treden. Een tiental formaties, voor het overgrote deel popgroepen, heeft er met muzikaliteit, enthousiasme en versterkers een onvergetelijke avond van gemaakt. Het schoolorkest van de Volksmuziek school Heiloo in aktie tijdens één van de uitvoeringen. De big band Benny Bright" uit Alkmaar. •3. ds. Gallee-Goldsteen 4. Post-Tensen 5. ds. Slob-Janssen 6. ds. Feller-Stolk B. lijn 1. ds. Kuyt-Roozen 2. ds.Glorie-Zomerdijk 3. mw.Grootes-Punt 4. ds. Daudey-Middelbeek 5. hh. Tamminga 6. fam. Bakker C. lijn 1. Lansdaal-Vendel 2. fam. Schreiber 3. Grootes-v.Toornburg 4. ds.Hommes-Schouten 5. Ebbinkhuysen-Gerssen 6. fam. Nieuweboer C.lijn 1. ds. Meyering-Werdmuller 2. mw. Krab-Witting 3. fam. de Vries 4. mw. Löhr-Groeneveld 5. ds. Bolweg-v.Steeg 6. ds.Groeneveld-Hulskamp D.lijn 1. ds. Garritsen-deGeus 2. fam. Boersen 3. ds. Landsdaal-v.Twuyver 4. hh. Visser 5. hh.v.Linden D. lijn 1. ds. Piersma-v.d.Pol 2. ds. Zonneveld-Potze 3. fam. G. Toby 4. ds. v.Duin-Frugte 5. mw. Dekker-Zwitselaar E.lijn 1ds. Cornelissen - de Wild 2. ds Harreveld-Roest 3. ds. Krul-de Vries 4. fam. Broksma 5. mw. v.Buitenen-Heideman E.lijn 1. fam. Vreeswijk 2. Bonnewit-v.Twuyver 3. Kemper-Verkleij 4. mw. Mercks-Elders Ook de wekelijkse speelavonden heb ben wat gesleuteld aan de beeld vorming van de muziekschool. Alleen al de naamsverandering van „voor speelavond" in „speelavond" geeft de verandering in opzet en sfeer aan. De nieuwe formule: wekelijks een klein uurtje muziek door leerlingen voor familie, kennissen en ieder die maar zin heeft, is een groot sukses gebleken. Per vrijdagavond zijn gemiddeld zo'n 50 a 60 toehoorders in een zeer ont spannen sfeer getuigen van gezellig musiceren op allerlei niveaus. Geen overspannen toestanden, geen ziek makende angsten om fouten te maken. Integendeel. Het motto van deze speel avonden is: kom eens luisteren, dan kun je horen waar ik mee bezig ben! Bij toerbeurt is één van de stafleden gastvrouw/heer, te weten: Ans Her mans, Bert van Laer of Wim Madde- rom. Het „Open Podium" van 14 februari borduurde, in tegenstelling tot de „Open Bak" wat voort op het gegeven klassieke muziek. In allerlei kombina- ties presenteerden zich ensembles o.a. blokfluiten met clavecimbel, het Hei looër Strijkorkest. Maar, en dat was toch weer het horizonverruimende as- pekt, ook een tweetal volksmuziek- ensembles was aanwezig: „Troika" en „Korobuschka". Vierhandig piano spel, solo-piano en ensembles in een wat lichtere muzieksoort komple- teerden het programma tot op een, achteraf bekeken, wat te laat tijdstip. De organisatoren speelden een beetje onwennig in op de grote belangstel ling! Nu toch de term volksmuziek is geval len. In de herfstvakantie is er heel wat afgemusiceerd in het schoolge bouw. Onder leiding van muziekschool docenten en volksdansspecialisten is drie dagen lang in vele kombinaties samen muziek gemaakt en aan volks dans gedaan, 'n Zeventigtal leerlingen heeft het schoolgebouw verhinderd een verlate indruk te bieden. Strijkers- groepen, diverse gemengde ensem bles, zelfs een formatie bestaande uit 4 piano's, trompet en slagwerk, zorg den voor reuring in de school. De driedaagse had als motto „Samen mu ziek maken is fijn". En samen volksdansen, zingen en eten stonden ook op het programma. Op de laatste avond gaven de deelnemers het eind resultaat ten gehore! Koffieconcerten Door de aanwezigheid van een geschik te muziekruimte kreeg het verschijn sel „koffieconcert" wat mogelijkheid tot regelmaat. In een viertal zondag ochtendconcerten heeft een groot aan tal eigen docenten een kleine 1000 toehoorders naar Het Veld doen ko men. Alle ingrediënten voor een uur tje gezellig luisteren waren aanwezig. Een volle zaal, een gevarieerd pro gramma en een kop koffie voor een schappelijk prijsje. Voor veel ouders waren het mogelijkheden om eens met de ook wat kleinere kinderen een concertje te bezoeken. De familie Stalenberg uit Heiloo heeft waarschijn lijk geen zondagochtend overgeslagen. „We vinden het gezellig om met de kinderen naar een akfiviteit te gaan. Meestal duurt het gebodene niet te lang, er zijn veel andere kinderen bij en het is dichtbij. Vooral de af wisseling, m.n. bij de koffieconcerten trekt ons aan! Al met al vinden we het zeker voor herhaling vatbaar!" Eén van de koffieconcerten bood podium aan de fanfare „Eensgezind heid" en de harmonie „Caecilia". Ook naar de operette is een verbinding gelegd. Op een zaterdagavond in febru ari waren weinig stoelen onbezet, toen de Heilooër Operette Vereniging met solisten en koor een programma bracht met vaak bekende melodieën uit ope rettes, opera's en musicals. Frits Hogerheyde, voorzitter van de ope rette, benadrukt de goede samen werking tussen de muziekschool en de vereniging. „Voor mij zijn de aktivi teiten voor herhaling vatbaar!" Leeft het begrip muziekschool nu een beetje in Heiloo? Praat daar eens over met een man die uit hoofde van z'n beroep en z'n hobby de vinger konstant aan de muzikale pols van Hei loo houdt. Erik Nap, van Disco Heiloo, xvC-.x-Sv 'X;NSS'M\ v.-'v. v.y xy;.;.,:. De groep „Krolcus". „Kayenn voorheen De Heilooër formatie „High Spirit tijdens de Open Bak van 31 januari 1981. V.l.n.r.: Ruud Sombroek, Henk de Boer en Guus op de Weegh. vat zijn enthousiasme kort en bondig samen: „Niet te geloven wat er in korte tijd op muziekgebied is gebeurd en dat in Heiloo!" Op 10 en 11 april klinken de slot akkoorden! De organisatoren maken zich nu ge reed voor het slotakkoord. Eén week end wordt de trom nog eens fors ge roerd Vrijdagavond 10 april: „Anders dan anders" Onder deze noemer bieden docenten van de school een gevarieerd program ma. Vóór de pauze is er een klein barokprogramma uit te voeren door José Jonkers, sopraan, Ans Hermans, blokfluit, Marion Kroon, virginaal en Peter Onnes, barokhobo. Zij spelen werken van Georg Philipp Telemann en Francois Couperin. José Jonkers komt na de pauze terug met een stuk Jordaancabaret: levensliederen met een lach en veel tranen. Bert van Laer begeleidt haar gevoelig op de accor deon. Hierna zal het docentenorkest in de stijl van „Pluche" en „Resisten tie-orkest" onvervalste salonmuziek ten beste geven. U zult kunnen konstateren dat voor veel docenten de muzikale vaardigheid niet bij één instrument ophoudt. Voor deze avond die om 8 uur begint, zijn toegangs kaarten gratis verkrijgbaar bij de vol gende adressen: Disco Heiloo, Winkel hof 't Loo 41; Candelaer, Heerenweg 211; Wijnhandel Mallevoort, 't Hoek stuk 4; Tabakshuis „Tiny", Kennemer- straatweg 215 en Volksmuziekschool Heiloo, 't Veld 1. Zonder plaatsbe wijs is entree niet mogelijk. Vanaf woensdag 8 april zijn kaarten alléén bij de muziekschool af te halen! Zaterdagmiddag 11 april: „Open huis" Wie op 20 september evèn is wezen luisteren, of misschien de hele middag is gebleven, komt zeker terug. Anderen moeten deze kans niet mis sen. Vanaf twee uur zijn er in alle lokalen instrumentendemonstraties. Een mooie gelegenheid om zelf eens te proberen. Tevens zal er een informatiestand aan wezig zijn, waar U alle gewenste in lichtingen kunt krijgen. Regelmatig treden in de aula van de school ensem bles van verschillende samenstelling op. Zaterdagavond 11 april: „Geprolon geerd!" Een tweetal groepen van „Open bak" en „Open podium" komen terug. Allereerst „Kayenn", beter bekend als Krokus, 'n Castricumse groep, die op 14 februari een enorm enthou siasme heeft ontlokt. Verder zal te ho ren zijn „High Spirit", de Heilooër driemansformatie, die na haar muziek schooldebuut alweer een aantal op tredens achter de rug heeft. De organisatiekommissie heeft voor deze avond in de Benny Bright Orches tra een big-band binnengehaald, die borg staat voor een swingend en mas saal geluid. De 17 man sterke groep trad overal in den lande suksesvol op. Het orkest is ontstaan uit een big bandensemble van de Alkmaarse Volksmuziekschool o. l.v. Jaap Dekker. De huidige bezetting telt: 5 saxen, 4 trompetten, 4 trombones, drums, piano en gitaar. Men zoekt nog een (echte) bassist! Het repertoire omvat authentieke big-bandmuziek. Zowel oud werk van Glen Miller, Duke Ellington en Stan Kenton als moderne nummers van Count Basie en Sam Nestico. Het orkest staat onder leiding van Jan Ariën de Vet en telt leden in de leeftijd van 16 tot 23 jaar. De laatste uurtjes zijn voor rekening van *,T.alkabout". Ook hier is ee/7 „link" naar het muziekschoolgebeureiv te leggen. Jack Kat, docent aan de muziekschool Heiloo, is één van de groepsleden. De vijfmansformatie, komt met een eigen repertoire waar in reggae, rockinvloeden en funk te herkennen zijn. Verder is er werk van o.a. Joan Armatrading en Gino Vanelli. Hun bezetting: keyboards, saxofoon, gitaar, basgitaar, drums en zang. In tegenstelling tot de vrijdagavond worden gé.én kaarten verstrekt. De toegang is vrij! Aanvang acht uur. En daarna. Het wegebben van „het slotakkoord" houdt natuurlijk niet in dat de muziek school zich niet meer laat horen. Op zaterdag 2 mei is er ook veel te zien. In samenwerking met de Ballet-, school van Els Bijlsma wordt dan uit gevoerd: „Le Carnaval des Animaux"' van C. Saint-Saëns. Nadere mede/ delingen zullen U met de bekende! affiches of via de Uitkijkpost bereiken! 49% 5. ds.Fijma-v.Wissen 43/2% 48/2% F. lijn NZ 45% 1. ds.Hart-Coebergh 56/2% 39% 2. fam. v.d.Wulp 56/2% 3. fam. Maas 51/2% OW 4. Krieger-Overtoom 47/2% 56/2% 5. ds. Pohley-Post 46/2% 53/2% 6. mw. Kemper-Rusch 42% 51% F.lijn 49/2% OW 45% 1. fam. Schneider 56/2% 44/2% 2. mw. Bleijs-Israels 51/2% 3. fam. Moscou 51% NZ 4. ds. Schuyling-Spruyt 50% 65% 5. Dijkstra-Jansen 46/2% 52% 6. mw. de Jager-de Geus 45% 50/2% 48% 43/2% 41/2% OW 57% 52/2% 51% 49/2% 48% 42% NZ 57/2% 56/2% 41/2% 41/2% 40/2% OW 56% 53/2% 50/2% 47/2% 43% NZ 62/2% 54% 50/2% 42/2% 40/2% OW 56/2% 54/2% 50/2% 46/2% HEILOOER BRIDGECLUB Uitslagen vrijdag 27 maart 1981: Rood NZ 1. heren v. Exter-v.Schaijck 67.50 2. heren Kers-Löhr 62.50 3. heren Kroonen-Roelofs 45.83 OW 1. hr.-mw.Elameling 60.00 2. hr.-mw. Dopheide 51.67 3. hr.-mw. Halem 50.00 Grijs NZ 1. dames Ursem-v.d.Zijden 57.50 2. hr.-mw. Elsman 55.83 3. hr.-mw. de Jong 54.17 OW 1. mw.Kroon-hr.v.d.Zijden 64.17 2. dames Kreyger-de Vries 51.67 3. hr.-mw. Haan 50.83 Uitslagen dinsdag 31 maart 1981: Rood NZ 1. dames Koster-Visser 62.50 2. hr.Löhr-mw.de Wit 58.75 3. dames Vreeswijk-v.d.Zijden 46.25 heren Gorse-Mak 46.25 OW 1. mw.Hoff-hr.Tamminga 61.87 2. heren de Wit-v.d.Zijden 61.25 3. hr.v.Genabeek-mw.de Goede 43.75 Grijs NZ 1. dames Wedda-Weehuize« 59.17 2. dames v.Oorschot-Zwart 56.66 3. dames v.d.Gaag-Lemstra 43.33 OW 1. damés v.d.Berg-Oosterling 52.50 2. dames v.d.Mark-Ribberink 50.83 3. dames Kreyger-de Vries 50.00 Uitslagen donderdag 2 april 1981: Groen NZ 1. heren Berkman-v.d.Vlies 60.00 2. dames de Jager-de Wilde 52.50 3. dames Gallee-Nieuweboer 48.12 OW 1. hr.-mw.Groeneveld 60.00 2. dames Koens-Löhr 55.62 3. hr.-mw.v.d.Zijden 51.25 Blauw NZ 1. mw.v.d.Goot-hr.Löhr 56.25 2. dames v.Hoolwerff-Spruyt 55.62 3. dames Klerk-Stark 53.75 OW 1dames Frugte-Hoff 57.50 2. dames v.d.Dool-Neyens 52.50 3. dames Kuiper-Roos 51.25 De kompetitiestand van dinsdag is nu: 1heren Gorse-Mak 57.06% 2. mw.Hoff-hr.Tamminga 56.67% 3. heren de Wit-v.d.Zijden 54.02% En van donderdag: 1. hr.-mw.Groeneveld 2. heren Berkman-v.d.Vlies 3. heren Koster-Tamminga 54.75% 54.40% 53.27% We gaan dezer dagen beginnen aan de voorbereiding van de prijsdrive op woensdag 6 mei, dat is één van de wei nige keren in het jaar, dat we kunnen beschikken over een grotere zaal, waardoor we alle leden van de club eens bij elkaar kunnen hebben. We rekenen er dus op, dat zij er ook alle maal zullen zijn. Hoewel de waar dering voor deze avonden over het algemeen goed is, horen we toch nog wel eens zeggen: hadden we nou niet eens dit of dat kunnen doen. Nu is er de gelegenheid om uw leuke ideeën te spuien. Geef ze even door en we zullen bekijken of ze bruikbaar zijn. Voor de komende week nog maar eens de telefoonnummers, te gebruiken bij verhindering. Voor dinsdag 33 35 76 (hr. Berkman), voor donderdag 33 43 68 (mw. Klerk), voor vrijdag, b.g.g. op de andere nummers en ook voor uw leuke ideeën 33 16 76 (v.d.Zijden). TERRIERS NIEUWS Voor dames I is de competitie ten ein de. Bij Hoorn werd met 4-1 de tweede plaats, en daarmee de promotie naar de derde klasse veilig gesteld. Af wachten nu wat councurrent Schey- beeck zondag a.s. doet. Als de Be- verwijkse dames 1 punt verspelen bij hun inhaalwedstrijd worden de Terriers-dames alsnog kampioen en promoveren zij naar de tweede klasse. Wij houden u op de hoogte. De wed strijd tegen Hoorn liep voor de rust moeizaam. De Heilooër dames waren wel meer in de aanval, maar wisten niet te scoren. Hoorn deed dit wel uit een strafcorner. In de tweede helft combineerden de Terriers veel be ter en werd ook de strafcorner twee maal goed benut door Machiel Ja- cobse. Het vierde doelpunt was een beauty. Nadat libero Carla Brommer een Hoorn aanval had afgestopt, kwam de bal via Edith Louman bij rechts buiten Ingrid Suyk, die een pass gaf op de goed meegekomen Wendy Vosman, die de Hoornkeepster het nakijken gaf. Zaterdag wonnen de Terriers-dames met 3-0 van Rood-Wit voor de be ker, waarmee de volgende ronde een feit werd. Heren I leverde een uitstekende pres tatie door in Schagen met 1-0 van Mag nus, de nr. 2 te winnen. Het was Piet Oldenburg, die voor de rust de score op 1-0 bracht, nadat hij kort voordien zo schrok van een open- doel dat hij miste. In de tweede helft wisten de Terriers- heren deze stand te consolideren: Zaterdag wonnen de héren de beker wedstrijd van Randwijck V met 2-1. Alliance IV-Dames III Ds. II-Bloemendaal VIII Sarto II-Heren II Jongens A3-AlkmaarA3 Meisjes A2-Magnus Al Meisjes C2-F1TC2 Jongens C3-Jongens C2 Jongens Al-Abcoude Eechtrop A2-Jongens A2 4-0 4-2 3-0 2-5 2-2 7-1 1-14 4-1 4-2 UITSLAGEN: Heren4-Randwijck V Rood-Wit V-Ds. I Veteranen A-HBS A Magnus-Heren I Hoorn I-ds. I Strawberries VI-Hr. III Qui Vive-Hr. V Heren VI-AMV J V Sarto VI - Heren VIII Veteranen A-Castricum A 2-1 0-3 5-4 (beker) (beker) (beker) 0-1 1-4 16-1 0-7 gest. 2-4 1-7 Wedstrijdprogramma komend wee kend: Zaterdag 11 april 1981: Heren I-Scheybeeck 12.00 Qui Vive V- Heren III 15.00 Jongens A3 - Kraaien A2 13.30 Jongens BI - Magnus BI 13.30 Jongens Cl - Kraaien Cl 12.00 Meisjes Cl - Rood-wit C2 13.30 ZONDAG 12 april Haarlem II - Dames I (beker) 12.30 Heren Il-Scheyb.III 14.00 Sarto V - Heren V 14.30 Heerh.w. IV - Heren VI 12.00 Myra VIII - Heren VII 14.30 Randw. V - Ds. III 12.30 Ms.Cl-HTCCl 11.00 Jongens Al - Kraaien Al 11.00 H.A.C.-NIEUWS Vier leden van de Heiloo-Aquafit' Combinatie haalden de limieten om op de kring limietwedstrijden in Bever wijk te mogen starten. Marcel Noord man, jaargang 1966, was de meest suksesvolle zwemmer, want hij bereik te een tweede plaats op de 100 m vrije slag in een tijd van 1.02.3. Areke de Hoop, jaargang 1967, zwom een nieuw clubrecord op de 200 m rugslag meisjes in een tijd van 2.54.7, een knappe prestatie op een 50 m baan. Roel de Hoop zwom 200 m rugslag heren in een tijd van 2.36.3 en 100 m vlinderslag in een tijd van 1.13.7. Tenslotte kwam Erwin Kijzers op z'n favoriete slag - 100 m schoolslag - tot een melige tijd van 1.47.2. Vooral voor de jongste zwemmers is het moeilijker zich aan te passen aan een 50 m baan.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1981 | | pagina 6