ALGEMEEN NIEUWS PREDIKBEURTEN EN ANDERE DIENSTEN Haal nu gratis onze Veneka school- klapper Icni|nenl>erg Fa. J. de Graaff Exposities ERKENDE Zwembad Loos Heiloo AUTORIJSCHOOL „DE WAAG" BURGERLIJKE STAND POLITIEBERICHTEN Slijterij - Wijnhandel GREEUW UITKIJKPOST 1 8 JULI 1981 Zwembad Loos heeft aan het einde van het zwemseizoen nog 3 examendagen gehad. KLEUTERBREVETZWEMMEN dit is 50 meter gekleed zwemmen voor kleuters en werd gehouden in het bad aan de Omloop. Alle 13 kleuter haalden het met glans. Na afloop kregen ze allemaal hun bre vet uitgereikt. De geslaagden waren: Bastiaan Haring, Anita ten Haken, Suzan Zoeten, Marije Maas, Tim Hof, Gideon Sanstra, Manon van Vemde, Liesbeth Vleugel, Arlette Groen, Kir- sten van Kessel, Sabina Kooijman, Simone Metz, Iris Schoen. KNZB DIPLOMA'S werden uitgereikt aan 52 leerlingen, die zwommen in Castricum op 27 juni voor 6 verschil lende doploma'. Ook deze leerlingen slaagden allemaal: DIPLOMA A: Bettina Admiraal, Kat- helijn Adrichem, Anitra Beertema, A. Bontje Schilder, Martijn Buiten huis, Philip van 't Hoff, Anneke Grans- bergen, Paula Oud, Andrea de Reus, Judith van Schooten. Floortje Smak man, Melanie Sengers, Margot Tim mens, Wijnand Visser, Saskia Wester- wal, Mark Zijlmans. DIPLOMA B: John Adrichem, Rutger Brast van Kempen, Michel Brugman, Pauline Gerrits, Annemieke de Groot, Arnold Jensch, Ingrid de Koekkoek, Ruben Langedijk, Marloes Mattheijer, Arno Molenaar, Simon Norton, Wen dy Otsen, Niels Poland, Christopher Quant, Danielle Reek, Geerlinde de Reus, Sander W. van Schaik, Suzan Schoen. Jaqueline Smit, Kasper Vos, Esther de Vries, Jeroen op de Weegh, Marcel W. Wijmans. Zwemvaardigheidsdiploma I: F. van der Leek, Raymond Ritsema, Astrid Zoeten, Ruud Altenburg, Frido van der Blij, Annemarie Groot, Arnoud Ko ning, Marjan Lomans. ZWEMVAAD1GHEIDSDIPLOMA II: Sandra Bolten, Manon Postma, Pau- lette Out. ZWEMVAARDIGHEIDSDIPLOMA III: Jaap Veldman. ZWEMVAARDIGHEIDSDIPLOMA IV: Martijn Veldman. MEDAILLEZWEMMEN Afgelopen zondag was er afzwemmen voor de zwemvaardigheidsmedailles van de KNZB. Dit wordt gedaan door de leerlingen, die F gehaald hebben en graag door willen gaan. De kandidaten moeten hiervoor 4 zwemslagen technisch perfekt zwem men. Er was gekozen voor de school slag - enkelvoudige rugslag - borst- crawl - en de rugcrawl. Alle 9 kandi daten konden de bronzen medialle in ontvangst nemen En nu op naar het zilver (7 zwemslagen). De geslaagden zijn: Sjouke Leem burg, Antoinnette Bakker, Esther van der Laan, Marinanne Kareis, Bert Veldman, Thomas deBree, Hen- riette Hepkema, Miriam van der Laan, Helene Meuleman. TON LEURS HET ZEVENHUIZEN 15A HEILOO - TEL. 072-330294 HUWELIJKEN: J. v. Willigen en M. Bos; P. Schneider en J. Beentjes. OVERLEDEN: Oudenaller, Elisabeth, w.v. R. G. Jonker; Struijs, Anna, e.v. A. J. C. F. Mittelmeijer; J. Hiehle. ELDERS OVERLEDEN: L. Veerkamp, w.v. L. Vink; A. Touwker, e.v. C. Rechsteiner; C. de Boer, w.v. J. Dek ker. Er is deze week weinig te melden van het Politionele front. Slechts een viertal gebeurtenissen waren min of meer vermeldenswaard. Bij een snelheidscontrole op de Zeeweg en aan de Kennemerstraat- weg werden 16 automobilisten be keurd. Het record bedroeg 92 km per uur. -0-0-0-0- Bij een poging tot inbraak aan de Bur gemeester Nieuwenhuijsenstraat in Limmen werd het nodige ver nield maar men mist niets. -0-0-0-0- Op Mariënstein waren een stel grap jassen bezig wielen van auto's te halen, en hierbij de auto' op blokken achter latend. Ze hadden echter de pech dat ze door de politie in hun werk ge stoord werden. 0-0-0-0-O- Een (8-jarige bromfietser R. v. H. uit Heiloo, kwam afgelopen zondag te vallen toen hij bij het nemen van een bocht door de rem trapte. De bestuurder zelf moest een paar tanden missen maar zijn duopassagiere moest met een gebroken en een gekneusde pols naar het zieken huis worden vervoerd. Beiden reden'zonder helm en R. v. H. bleek bovendien onder invloed te ver keren. GESLAAGD AAN MODEVAKSCHOOL Op 28 juni slaagde te Utrecht voor Costumière: Margriet Meijer uit Hei loo, Mevr. A. Kleine uit Akersloot, mevr. G. Hofland uit Heemskerk. Opgeleid door mevr. Klerks-Roovers. DE AUTOBAAN Hoera, 't is weer vacantie-tijd. En al wie "kalm aan" vermijdt, die kiest de snelle autobaan. Om lekker er op uit te gaan. Doch, wie op deze banen raast. Zijn gespannen, hebben haast, 't Is verbazend hoe ze racen. En op tijdsbesparing pezen. Vanwaar? Waarheen? Gaan allen die op hete banen. Nat van zweet, (of zijn het tranen?) Uren achter sturen turen. Legt hun 't einddoel in de luren? In een flits gaan ze voorbij, In die eindeloze rij. 't Lijken nagejaagde dollen Die de aardbol af gaan rollen. Dag en nacht gaat het maar door Dit onmelodij's motorkoor Robots in sit-down partij Neem de baanschuif in enrij Treuzelaars en zanikpieten. Vele rijtuur - ogen schieten! Al die, boze ogen blikken Op die trage inschik-rikken. Nu en dan even pauzeren En in haast wat consumeren Even later, even lossen Opgelucht weer verder crossen. Zoveel auto's, zoveel plagen. Veel gevaren die belagen. Toch zijn allen één in streven. Heelhuids 't einddoel te beleven. Waar ze, aan 't eind van hun latijn. Record tijd uitgetelde zijn. Gewonnen tijd wordt ingeboet. Het resultaat van haast en spoed! M. Struijs-Sartorius, Meeuwenlaan 37 Egmond-Binnen. LEERLINGEN VAN DE SINT JAN MAVO GINGEN NAAR BELGIË In het kader van een educatieve uit wisseling hebben vorige week 16 leer lingen van de St. Jan Mavo een tegen bezoek gebracht aan leerlingen uit Rochefort en Libramont in de Bel gische Ardennen. Zij logeerden bij gastgezinnen en had den zodoende ruimschoots de gelegen heid om Frans te spreken en kennis te maken met een andere manier van leven en werken. Er was een uitstekend programma ge maakt door Belgische leraren. De leerlingen en hun begeleiders werden ontvangen op het gemeentehuis van Rochefort. Naast het volgen van Franse lessen, een puzzletocht en een quiz konden de leerlingen ook de uitreiking van de rapporten meemaken. Sport en spel waren niet vergeten en natuurlijk werd ook de omgeving ver kend: er waren excursies naar de grotten van Rochefort, naar Han sur Lesse, Bellevautf, St. Hubert en zelfs naar Brussel. Ondanks het matige weer was de stem ming opperbest. De vriendschappen, waarvoor in april in Holland de ba sis was gelegd, zijn verstevigd en zo kan men de opzet van deze uitwis seling in alle opzichten méér dan ge slaagd noemen. LAATSTE KOFFIEBARAVOND IN "DE OASE" Terugkijkend op de afgelopen 2 maan den, zijn de leiders van koffiebar "De Oase" bijzonder tevreden; zon der dat het in de bedoeling lag is deze jeugdgelegenheid als het ware spon taan ontstaan. En gezien de belangstelling is besloten om het volgend seizoen door te gaan met deze gezellige zaterdagavonden. Het klapstuk wat de feestelijke, offi ciële opening zal bevatten, is het openingsweekend wat waarschijnlijk begin september zal worden gehouden. De bedoeling is dat er zaterdag- én zondagavond een heel speciaal pro gramma zal worden gedaan in de kof fiebar. Verder zal de koffiebar de ge hele dag geopend zijn waar iedereen welkom is om - onder het genot van een kopje koffie - de gezellige zolder ruimte te bezichtigen. De definitieve datum zal zo spoedig mogelijk worden bekendgemaakt. Het programma voor a.s. zaterdag (11- 7-'81) zal bestaan uit datgeen wat Peter Vlug jr. tot ons te zeggen heeft. Peter is jeugdleider bij 'Jong Vrij' in Rockanje (ZH) en degenen die erbij waren toen hij de vorige keer sprak, zullen deze avond zeker niet willen missen. De zolder gaat om 20.00 uur open, dan kun je wat koffie drinken en muziek luisteren en omstreeks 20.30 uur zal het programma beginnen. STICHTING UNIE VAN VRIJWILLIGERS Op 26 en 27 juni was er in de hal van het winkelcentrum 't Loo" een rom melmarkt ten behoeve van de UW, De UW (Unie Van Vrijwilligers), afd. Heiloo ondernèemt een aantal aktiviteiten zoals: Het onderhouden van persoonlijke of groepsrelaties met bejaarden, zieken en gehandicapten. Het organiseren van naai- en kookles sen voor gehandicapten, het braille- ren van boeken. Dit alles met conti nuïteit en menselijk contact als voor naamste kenmerken. De afdeling bestaat een jaar en zit nog volop in de aanloop problemen, vooral financiële. Alles wat wij voor anderen willen doen kost geld, al is het nog zo weinig. Om de kosten te dekken zoeken wij aktiviteiten die geld in het laadje brengen. Enkele medewerkers opperde het plan, om een rommelmarkt te houden, een enthousiast werkcommité was vlug gevormd en snel werd aan alle vrijwilligers en bekenden gevraagd, om goede bruikbare overtollige spulletjes af te staan. Wij waren ver baasd over het aanbod en dachten daarmee zeker wel 350,- tot 400,- binnen te kunnen halen, maar tot on ze grote vreugde is dit bedrag enkele malen overtroffen. De kwaliteit van de spulletjes was ook SOMMIGE SIERADEN LIGGEN AL JAREN IN DE KAST. "ZONDE VAN HET GOUD" Deze slagzin (van de Federatie Goud en Zilver) kent u ongetwijfeld. Inderdaad zonde, om die sieraden ongebruikt te laten liggen. U kunt ze natuurlijk te gen de geldende goudprijs inleveren bij aankoop van nieuwe sieraden. Waar u waarschijnlijk nooit aan ge dacht hebt, is ze te laten veran deren tot een u passend sieraad. Of een ring, hanger of broche te laten maken naar uw eigen idee of smaak. Vanaf 9 juli is dit mogelijk in het nieu we atelier van Frits Dikhoff in de Marshallstraat 2, te Castricum. Frits Dikhoff - 29 jaar en afkomstig uit Breda - is het vak met de paple pel ingegoten, hij stamt uit een ju weliers- en goudsmedenfamilie, die zich inmiddels over heel Nederland verspreid hee'ft. Na zijn geslaagde studie aan de Vak school te Schoonhoven, waar hij de richting goud- en zilversmeden koos, heeft hij 7 jaar ervaring opgedaan bij een gerenommeerde importeur en groothandel in gouden en zilveren sie raden te Amsterdam. Bij deze groothandel bestond zijn taak uit: ontwerpen, vervaardigen, repa reren en taxeren. Op de maandelijkse beurs te Utrecht gaf hij adviezen aan juweliers uit het gehele land, zodat Frits Dikhoff kan bogen op een uit gebreid net van relaties. Het ontwerpen en vervaardigen van speciale sieraden vindt Frits Dikhoff de mooiste kant van zijn vak en daar op wil hij zich dan ook speciaal gaan richten. Maar ook voor het "gewone" werk, zoals een ring vergroten of verklei nen, armbanden verlengen of in kor ten of een gebroken collier repareren, zal Frits Dikhoff graag de deur voor u open doen. Zijn vakkennis en ervaring, alsmede zijn moderne apparatuur zullen er ongetwijfeld voor zorgen, dat u de weg naar zijn nieuwe atelier zult vinden. Om de opening een feestelijk karak ter te geven, krijgt u van 9 t/m 22 ju li een zilveren collier cadeau, indien u werk door Frits Dikhoff laat verzorgen. Wij wensen hem veel succes met zijn nieuwe zaak. zo goed, dat wij vaak niet eens de tijd hadden om het op de tafels uit te stal len. Wij verkochten rijp en groen di rect uit de doos en langzamerhand konden wij de tafels vullen. Een stel gelukkige vrijwilligers verza melden zaterdagavond de overgeble ven brokken en de opbrengst van twee dagen. Danl^ aan alle helpers en inbrengers, maar vooral aan de winkeliers-ver eniging, die ons de ruimte zo royaal ter beschikking stelde. Dank zij u, kunnen wij ons werk voortzetten en uitbreiden. Wij hopen volgend jaar weer een be roep op u allen te mogen doen. De rommelmarkt werkgroep van UW KONINKLIJKE MAATSCHAPPIJ TUINBOUW EN PLANTKUNDE Vriendschappelijke bijeenkomst in Enkhuizen - K.M.T.P. Nederland Bij voldoende deelname gaan we op dinsdag 18 augustus naar de Vriend schapsdag te Enkhuizen. In het aprilnummer van Groei en Bloei staat het volledige programma met on der anderen bezoek aan de Summer- garden en het Zuiderzeemuseum. De broodmaaltijd wordt in de Nieuwe Doelen geserveerd. Na het aanbieden van éfen consumptie wordt omstreeks 5 qur de bijeenkomst gesloten. De totale kosten bedragen voor bus reis en dagprogramma Enkhuizen 48,- per persoon voor leden. Niet- leden betalen 55,-. Aanmelden vanaf maandagmorgen 6 juli om 8.30 uur. Opgaves gaarne vóór 15 juli a.s. .in verband met onze reservering in Enkhuizen. Aanmelden - ook als u per giro betaalt rekening 4018152 t.n.v. S. J. Knip te Bergen - bij onderstaande adressen: Zaterdag 18 juli gaat onze excursie naar Hortus de Wolf te Haren in Groningen. De Hortus is 30 hectare groot, zij be zit een machtig kassencomplex met vijf klimaat afdelingen. Buiten is een ve- getatietuin met o.a. wilde flora, een dan kun je eens zien hoe voordelig ons schoolspul is Je mag natuurlijk ook meteen kopen, dan profiteer je van 8 extra voordeelbonnen. krommenie castricum heemskerk santpoort heiloo heiloo heerenweg 140 tel. 3349 55 arboretum, een weide gebied, een hei develd met vennen, diverse vijvers, plassen en stroompjes, een impo nerende rotstuin - je komt ogen te kort want alles is begroeid met de meest uiteenlopende plantensoorten. Voordat we Hortus de Wolf bezoeken gaan we naar de Kruidhof te Buiten post in Friesland. De liefelijke, fasci nerende Kruidhof te Buitenpost be zit een werkelijk compleet arsenaal aan kruiden. Je kunt hier op een ple zierige manier ontdekken hoe belang rijk de rol van het geneeskruid als 'hel per van de zieke mens' altijd is ge weest. De geurende en bloeiende krui den in de hof zijn zo gerangschikt dat ze een uitstekend overzicht geven voor welk doel ze worden of werden ge bruikt. We hebben hier een rondlei ding. Voor ons bezoek aan de Kruidhof drinken we koffie in de Roskam in Buitenpost. Bij aankomst in Haren gebruiken we een broodmaaltijd in Motel Postiljon, waarna we in de mid dag de Hortus bezoeken. Voor we huiswaarts keren drinken we nog koffie in de Postiljon. Kosten voor dit alles: busreis, 2 x kof fie, entrees, rondleiding, broodmaaltijd en fooi chauffeur - voor leden 40,--; niet-leden betalen ƒ48,- per persoon. Aanmelden: teneinde ieder een gelijke kans te geven is de aanmelding opengesteld vanaf maandagmorgen 6 juli a.s. om 8.30 uur. Bellen - ook als u per giro betaalt rekening 4018152 t.n.v. S. J. Knip te Bergen naar onderstaande adres sen: S. J. Knip, Middengeestweg 2, Ber gen, tel. 02208-2824 G. Stam, Wilhelminastraat 18, Egmond aan Zee, tel. 02206-2330 Mevr. Diemer, Kostverlorenstr. 29, Nw. Niedorp, tel. 02261-1535 C. 'Kamer, Heerenweg 108, Heiloo, tel. 072-333523. VERTREKTIJDEN: Egmond Binnen, café Swart 7.10 Egmond a/d Hoef, Raadhuisplein 7.15 Egmond aan Zee, VVV kantoor 7.20 Heiloo, Witte Kerk 7.30 TOER- IN FESTIVAL MET MUZIEK EN THEATER Om de talloze bezoekers aan Noord- Holland in de vakantietijd te plezie ren zullen in de week van 6 t/m 12 juli en de week van 19 t/m 26 juli in het kader van Toer- in 1981 een groot aantal concerten en openluchtvoorstel lingen worden gegeven door de Theatergroep Kip en het Ricciotti Ensemble. Deze zomer-evenementen zijn gratis bij te wonen. Bij minder goed weer zijn er overdekte uitwijkmogelijkheden. De (straat-)theatergroep Kip speelt al enkele jaren menige theatervoor stelling op straten en pleinen, in win kelcentra en parken. Producties waar in gebruik wordt gemaakt van toneel spel, muziek, acrobatiek, maskers en poppen. De strekking is gericht op het brede publiek; voor de aller kleinsten is er veel te zien en mee te beleven, terwijl de volwassenen ze ker niet 'buitenspel' staan. Kortom programma's voor de gehele familie. Na de productie 'Dromen Jij', de vro lijke straat-opera van vorig jaar (waar mee ook de Kinderboekenweek werd geopend), verzorgt de 7-persoons theatergroep deze zomer een geheel nieuw programma. Kip speelt tijdens de Toer-in op de volgende data en in deze plaats Vrijdag 10 juli Alkmaar: (Platte Stenen Brug): 12 en 14.30 uur. RICCIOTTI ENSEMBLE Het 35-persoons Ricciotti Ensemble (spr.: Rietzieotti) waarvan de naam ontleend is aan een Italiaans-barok- componist, gaat ook gedurende deze Toer-in de straat (en het strand) op. Het grote orkest, gevormd door voor al conservatorium- en muzieklycea- studenten (blazers en strijkers) speelt een week lang zo'n drie keer per dag in totaal op 13 plaatsen. Het ensemble brengt een breed repertoire: van klas-_ siek tot vroeg 20e eeuws en pop. Ricciotti speelt op de volgende data en plaats: maandag 20 juli Egmond aan Zee: (Pompplein): 16.30 uur. voor het komende weekend Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10 uur naar de Kruiskerk. Crèche in de achterzaal. Kruiskerk 10 uur ds. J. de Graaff. Heiloo. Crèche in de achterzaal. 19 uur ds. H. J. Lieve. uit Castricum. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 en 17.00 uur kand. G. Karssen- berg van Amsterdam. Parochie-zondagsdienst Kapel O.L.Vr. ter Nood, Kapellaan 13, Heiloo. tel. 02205-1288. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 u. Dienst en donder- dagav. 8 u. Bijbelstudie. Westerweg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10 uur dhr. J. Koch. Alkmaar. Ned. Herv. Gemeente Egmonden Egmond-Binnen. 10 uur ds. Moonen. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.30 uur ds. M. W. S. Cramer, van Leeuwarden. Remonstrantse Gemeente Alkmaar Geen opgaaf. Doopsgcz. Gem. Koningsweg Alkmaar 10u. ds. M. J. Noilhenius. St. Maarten. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9. Alkmaar 10 uur Hoogmis. Charismatische Bijbelkring Hoogegeest 37 - Akersloot Samenkomst: dinsdagavond 20.00 u tel. 02513-12205. R.K. KERKDIENSTEN Willihrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9 uur - 11 uur. In de week: maandag-, dinsdag- en vrij dagavond 19.30 uur. Woensdag en donderdag 's morg. 8 uur. Spreekuur biechthoren: zaterdag 16- 17.30 uur. H. Moeder Gods. Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.30- 11 18.30 uur. In de week: ma- en uo-avond 19.30 uur;; vrijdagavond 19.15 uur. Dinsdag- en donderdagmorgen 8 uur. Biechthoren: zaterdag 16.30 - 17.30 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H.Missen: zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur, 11 u. In de week: maandagavond 19 uur, ove rige dagen: 's morgens 8 uur in de Gena- dekapel. Avondmis: le vrijdag v.d. maand 19 u. Lof: zondagavond 18.30 uur. Biechthoren: zaterdag in beide kapellen vanaf 16 uur. Kapel Psvch. Centrum St. Willibrord H. Missen: zaterdagavond 18.45 uur. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. Youth for Christ Alkmaar: koffiebar: zaterdagavond 20 uur Laat. naast de Kapelkerk. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) 11 en 12 juli: Dr. Den Engelsen, Ewis- weg 50. Heiloo. lel. 072-333080. C.O.C. Ned. Ver. tot Integr. van Homoseksualiteit, afd. Alkmaar Hulptel. dinsdag- en vrijdagavond: An neke Jurriëns. tel. 072-129296 of 020- 863565. Jan de Fost. tel. 072-612855, Edwin de Groot, tel. 072-155387. Geslachtsziektenbestrljding Noord-Holland-Noord Spreekuren Sociaal verpleegkundige M. v.d. Heuvel: ma.-wo.-vrijdag van 9-10, di.-do. van 13-14 en vlgs. afspraak, tel. 072-119676; na 5 uur: tel. bandinform. eveneens 072-119676. Weekenddienst Apotheek Apotheek Wanna. J. Leysterstraat 22. Alkmaar, tel. 072-112082^ Weekenddienst Wijkverpleging Egmond - Heiloo - Limmen Zr. A. M. M. van Staveren. Heiloo. tel. 072-334326. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) Mevr. F. S. L. Hardijzer. tel. 02208- 3042. b.g.g. boodschappendienst: 020- 123123. Verloskundige Limmen Mevrouw Wiegerink. tel. 02513-12895. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo Dr. F. H. de Jong. Bellinistraat 81, Alk maar. tel. 072-151381. Organisatie van Nederlandse Tandprothetici Weekenddienst in de kop van Noord- Holland, tel 02240-7939. After Care groep Alkmaar Hulpverlening na een borstamputatie, p/a Metiusgracht 30, Alkmaar, tel. 072- 145454 toestel.2226. Wij zijn aanwezig 's woensdagmorgens van 10-11.30 uur. DIERENARTSEN Dr. Eberson en Dr. Schaap zijn altijd te bereiken op tel.nr. 072-331606. Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. Consulenten Dierenbescherming Heilnoen omstreken Honden: tel. 124480 - mw. A. H. Ruigrok Katten: Tel. 334810 - mw. H. W. de Waart Watervogels: Tel. 072-336180 - mw. H. H. Geutskens Knaagdieren: Hr. Jacobs, tel. 331484 Jonge vogels: Mw. Duivenbode, 335065 Zieke en gewonde vogels: Mw. Ligthart, tel. 334202 Limmen: Tel. 02205-1806 - mw. M. Bakkum. Ouderenkoor „Heiloo" Repetitie 's dinsdags van 10-11.45 uur in ..Het Trefpunt", Westerweg 294 Heiloo. Inlichtingen: tel. 072-333805 en 334054. Soos Kath. Bond van Ouderen Brunogebouw, Past. van Muijenweg 12. Tel. 072-331025 - Heiloo VERHUIZINGEN geheel verzorgd PIANO VER VOER BERGPLAATSEN VOOR INBOEDELS Bureau voor a.s. alleenstaande ouders v. d. Meijstraat 2, Alkmaar tel. 072-114911 Afspraken kunnen dagelijks tussen 9.30 en 10.30 u. telefonisch worden gemaakt. Fiom, Buro voor (a.s.) alleenstaande ouders v. d. Meijstraat 6, Alkmaar, 072-118812 Van maandag tot en met vrijdag bereik baar van 9 tot 5 uur. Werkgroep „Burenhulp Plan Oost" Mieke de Jonge, Papenhof 15, Heiloo, tel. 072-336793, 's midd. tussen 2-3 uur. NED. RODE KRUIS Afd. Welfare Begeleiding thuis van langdurig zieken, invaliden en bejaarden bij het handwer ken en verrichten van handenarbeid. Bovendien op maandagmiddag in huize „Overkerck" van 2.30-4 uur. Het Open Huis, 't Loo 19, van 2-4 uur. Dinsdagmiddag in D.C. Westerweg 294, van 2-4 uur. Donderdagmiddag huize „De Loet" van 2.30 tot 4 uur. Inl.: Mevrouw Bakker, tel. 072-330504. Telefooncirkels Inl. Mevrouw Hart, Vredenoord 68, tel. 072-335149. Speel-o-theek Uitleencentrum van speelgoed voor li chamelijk-, geestelijk- of zintuigelijk ge handicapte en langdurig zieke kinderen, maar ook aan oudere geestelijk gehandi capten. Wijkgebouw Kruisvereniging, Holleweg I.v.m. de vakantie is de Speel-O-theek regio Heiloo (voor Alkmaar, Akersloot, Egmond. Heiloo, Limmen, Castricum) gedurende de maanden juli en augustus alleen geopend op vrijdagavond van 19-21 uur. Inl.: voor/.. J. Ortelee, tel. 072-331415. DIENST SOCIALE ZAKEN Aanvragen ingevolge de Algemene Bij standswet: 's dinsdags en 's vrijdags van 8.30-12.00 uur; aanvragen ingevolge de werkloosheidsvoorziening: dinsdag t/m vrijdag 8.30-12.00 uur. SPREEKUUR MAATSCH. WERKER VAN DE GEMEENTE HEILOO Dinsdagmorgen 8.30-11 uur; dinsdag avond 7-8 uur; vrijdagmorgen 8.30-11 u. Tel. 331144, kantoor v. Aostastraat 5. SPREEKUUR ALG. MAATSCH. WERK HEILOO/LIMMEN Heilnn: woensdagen vrijdag van 9-10 u„ Westerweg 263, tel. 072-330984. Limmen: donderdag van 14-15 uur. Middenweg 26A, tel. 1250. Voor afspraken huiten de spreekuren: de gehele week: tel. 072-110804. (Bureau Alg. Maatschappelijk Werk, Nassaulaan 5, Alkmaar). Ver. v. Volkshuisvesting „Heiloo" Inl.: alléén de Ie en 3e dinsdag van de maand van 19.30-20.30 uur in het Open Huis te Heiloo, kamer Dienstencentrum. KRUISVERENIGING „HEILOO" Kantoor: Wijkgebouw Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17-18 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdagen van 19-19.30 uur. Tel. 072-331073. Wijkverpleegkundigen: Zr. A. H. Kroon, tel. 072-330082, te bereiken van 8-8.30 uur. Zr. G. J. de Wit, tel. 072-330082, te be reiken van 8.30-9 uur. Zr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021, te bereiken van 8-8.30 uur. Zr. A. van Staveren, tel. 072-334326, te bereiken van 8-8.30 uur. Zr. H. Meesters, tel. 072-337465, te be reiken 8-8.30 uur. Zr. E. Jansen. Bergen, tel. 02208-6203, te bereiken dinsdag, donderdag en vrij dag tussen 8-8.30 uur. Spreekuur in wijkgebouw, dagelijks tus sen 12 en 13 uur, tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12-13 uur en maandag en donderdag tussen 17-18 uur. Tel. 072-331073. Zwangerschaps/ Nahevallingsgvmnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. Mevr. A. Vinckers, tel. 072-334398. OPPASDIENST Uitsluitend telefonisch tussen half 1 en half 2 bij mevr. Meertens-Wiltens, Rec tor Frederiklaan 5, tel. 072-116377 en mevr. v. 't Veen-Paarlberg, Baetenburg 17. tel. 072-330127. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.) J. J. H. Cooper, Ewisweg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor. Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Riel, De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072- 333271; E. J. Waal, Kennemerstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266. P. A. Slinger, De Hoghe Weijdt 55, Hei loo, tel. 072-333746. Stichting Onderdak Alkmaar Koelmalaan 196, tel. 072-122326. Opvangcentrum voor acuut dakloze mensen, Soe. alleenstaanden Iedere eerste maandag van de maand, 20 uur in het Open Huis, zaal 5. DE ZONNEBLOEM Vereniging tot bevordering van het wel zijn der zieken, van alle gezindten, voor bezoek thuis, ziekenhuis of verpleeghuis. Secr.: Werkendelslaan 98, Heiloo, tel. 072-332829. Stichting Telefonische Hulpdienst Noord-Holland Noord Het telefoonnummer voor geestelijke en sociale nood moet zijn 02290-18222. VVV Heiloo, Hk Stat.weg/Heerenweg Tel. 072-331969 b.g.g. 072-333719 Openingstijden informatiekantoor: 25 mei t/m 5 juni 14.00-18.00 uur 6 juni t/m 31 juli 10.00-18.00 uur 1 augustus t/m 22 aug. 14.00-18.00 uur Voor Wijnen en Gedistilleerd TELEFOON 331535 HOLLEWEG 55 WIJ BEZORGEN AAN HUIS GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP STICHTING „NOORD-KENNEMERLAND" werkzaam in de gemeenten Alkmaar, Akersloot, De Egmonden, Heiloo en Limmen. Spreekuur dagelijks (maandag tot en met vrijdag) 's morgens van 8.30-9.30 en 's middags van 13-14 uur op de onder staande adressen: Alkmaar: Nassauplein 8, tel. 127066; Muiderwaard 396, tel. 612922 (Ontmoetingscentrum „De Rekere"). Akersloot: Kerklaan 61, tel. 12048 Egmonden: Wilhelminastraat 14, Egm. aan Zee, tel. 1671 Heiloo en Limmen: Westerweg 294 Hei loo, tel. 072-335544. Directie en administratie: hoofdkantoor Nassauplein 8 Alkmaar, tel. 072-127066, gehele dag bereikbaar. geen middagspreekuur. Heilooër Stichting Bejaardenzorg Spreekuur opnamebeleid van de Heiloo- er Stichting voor Bejaardenzorg, Huize „De Loet", De Loet 1, Heiloo. Spreek uur iedere le maandag v.d. maand van 10-11.30 uur. Kath. Bond van Ouderen en Gepens. Aanvang van de Soos van onze afdeling: 's Dinsdags en 's donderdags van 1-5 u. Uitsluitend biljarten ma. en vr. v. 1-5 u. STICHTING DIENSTVERLENING ALKMAAR - HEILOO Stichting voor ouderen Spreekuren: Open Huis. dagelijks van 9.00-10.00 uur, tel. 331297. Het Trefpunt. Westerw. 294, maandag - woensdag - vrijdag van 13.30-14.30 uur, tel. 335296. Aktiviteiten in het Trefpunt, Westerweg 294: Maandag 9-12 W.A.O.-soos, dinsdag 10-12 u. zangkoor, 14-16 u. handwer ken. woensdag 9-12 u. engelse les, 13.30-17 u. Ouderensoos, donderdag 9- 12 u. engelse les, 16-17 u. gymnastiek, vrijdag 9-12 u. W.A.O.-soos, biljarten, 13.30-17 u. Ouderen-soos, zondag 13.30 -17 u. Ouderensoos. Aktiviteiten in het Open Huis: Maandag 14-16 u. handwerken, dinsdag 13.30-16.30 u. Ouderen soos, donder dag 9.30-11.30 u. gespreksgroep, 13.30- 16.30 u. Ouderen-soos. 14-16 u. gym nastiek. vrijdag 11-12 u. volksdansen. Voorziening warme maaltijden Ouderen die gedurende bepaalde tijd niet in staat zijn zelf hun warme maal tijd te verzorgen kunnen een beroep doen op bovenvermelde stichting, tele foon 331297 of 335296. Indicatiecommissie Heiloo Aanvragen van bejaarden-opneming in een bejaardenoord dienen te worden ge richt aan het secretariaat van de com missie, 't Loo 19, Heiloo, tel.072-331297 Wet Werkloosheidsvoorziening Maandag t/m vrijdag met uitzondering van woensdag van 8.30-12 uur. Bijstandsbond afd. Alkmaar Informatie en hulp bij problemen met sociale uitkeringen. Spreekuur in de Vest, Alkmaar. Alg. Ned. Invaliden Bond (A.N.I.B.) Secretariaat: J. Th. Bakker, Zevenhui- zerlaan 10, 1852 MV .Heiloo, rel. 072- 335398. Advieszaken en verhuur van rolstoelen: Blanckershofweg 12, 1816 HG Alkmaar, tel. 072-113783. Soos: elke 2e woensdag van de maand in de HSV-kantine, Bayershoffweg. Inl.: Hr. Bellekom, Kennemerstraatweg 324, 1851 BH Heiloo, tel. 072-333797. Gehandicapten-overleg: Elke woensdag morgen gezamenlijk spreekuur van 10- 12 uur in Buurthuis Overdie, Ruys- broeckhof 97 te Alkmaar. Elke zaterdagmiddag zwemmen van 16- 17 uur in Egmond. Kosten 1,75 p.p. Inl.: 02206-1722. R.-k. Woningbouwver. St. Willibrordus Heiloo Secr. Maas Geesteranusweg 28, 1851 BP Heiloo, tel. 072-333252. Onderhoud: tel. 072-332746 Adm. huren: tel. 072-334772. Spreekuur: le en 3e woensdag van de maand in de R.K. Pastorie, Westerweg 267, van 19-20 uur. Fed. Bouw- en Houtbond afd. Heiloo Spreekuur elke maandag van 20-21 uur in de R.K. Pastorie, Westerweg 267. Corr. S.F.B. pl.vert. 072-336431. Spreekuur Woningbouwvereniging Volkshuisvesting "Heiloo" le en 3e dinsdag van de maand in het 1 Open Huis. Secr.: Termijen 22, 1852 TB Heiloo, tel. 072-332158; huuradministratie: tel. 072- 330430. Juli, augustus en dec. geen spreekuur. Bibliotheek Malevoort Gesloten van 7 tot 28 juli. Bibliotheek Kennemerstraatweg Gesloten van 27 juli tot 17 augustus. OPENINGSUREN OPENBARE BIBL. EN LEESZAAL Kennemerstraatweg 382 - Heiloo Dag Volwassenen Jeugd Maandag 19.00-21.00 19.00-21.00 dinsdag 10.00-12.00 15.30-17.00 14.00-17.00 Woensdag 14.00-17.00 14.00-17.00 Woensdagavond gesloten. Vrijdag 14.00-17.00 15.30-17.00 19.00-21.00 Zaterdag 10.00-12.00 De kranten- en tijdschriftenafdeling is bovendien elke werkdag van 10-12 uur geopend (ook voor niet-leden). Bibliotheek Het Malevoort 13 Jeugd, volwassenen en fonotheek Openingstijden: Dinsdag 10-12 14-17 19-21 Woensdag 10-12 14-17 Donderdag 19-21 Vrijdag 14-17 19-21 Zaterdag 10-12 Openingstijden Oudheidskamer: Dinsdagavond van 7 tot 9 uur Zaterdagmiddag 2 tot 5 uur 1 Galerie Toonen Raadhuisweg Van di. t/m zat. geopend van 10-17 uur. 's vrijdags van 10-21 uur; ma. gesloten. Tot eind augustus zomerexpositie van A. C. van Noort en Bob ten Hoope. Tevens permanente expositie. Galerie Emily Slimpad/hoek Heerenweg De maanden juli en augustus gesloten.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1981 | | pagina 2