\faor 'n gloednieuwe keuken Voor 'n prachtige badkamer \foorVi sfeervolle open haard \bor Vi aluminium schuifgevel \bor tegels en plavuizen \bor natuursteen ün I P. H. van Zwanenburg - adviseur in onze toonzaal mwP. Stam, adviseuze in onze toonzaal L. van 'n Nieuw huis betrekken? 'n Bestaand huis vernieuwen? Dus overal rondkijken naar ideeën en mogelijkheden? Er is een betere manier! Bij Stoel van Klaveren in Alkmaar vindt u al die ideeën en mogelijkheden onder één dak bij elkaar. Stoel van Klaveren is de meest complete toonzaal van Noord-Holland. Kom dus naar de Eilandswal, naar Stoel van Klaverens Beter Bouwen Centrum. Wat u daar ziet, is niet alleen geweldig veel, maar ook geweldig goed. Waarom is dat belangrijk? Omdat het allemaal dingen betreft waar u jaren en jaren plezier van moet hebben. Als uw keuken, badkamer, open haard of tegelvloer er eenmaal inzit, kunt u na een paar weken niet zeggen, och, eigenlijk bevalt die niet zo, ik neem maar weer een nieuwe. Daarom moet uw keus 100% zijn. En daarom doet Stoel van Klaveren er alles aan om u een 100%-keus te laten maken. Neem nou bijvoorbeeld zijn keukens. U vindt, daar in Alkmaar, het complete keuken-assortiment van de befaamde Alno. En die maakt nogal wat aanbouw-keukens. Alleen in frontuitvoeringen biedt Alno al 42 verschillende mogelijkheden. Eiken, grenen, kunststof, gefineerd, massief, glad, geprofileerd en ga maar door. Er zijn allerlei leuke, handige en originele vindingen toegepast. En Alno's zijn fantastisch goed tot in alle details (moet ook wel als u bedenkt dat u zo'n keukenlaatje duizenden keren per jaar open en dicht schuift). Bovendien heeft Stoel van Klaveren niet minder dan 4 volledige inbouwapparatuurprogramma's. Oók van de beste merken: Atag, AEG, Neff, Junker Rub. Denk nu niet meteen dat dit een peperdure aangelegenheid is. Zelfs met Alno kan Stoel van Klaveren u al voor 'n paar duizend gulden aan een voortreffelijke keuken helpen. Waarbij onze adviseurs u met raad en daad bijstaan, ook bij het installeren van uw keuken. .Of neem nou z'n badkamers. Ook voor de badkamer weer originele en praktische dingen in overvloed. Bijvoorbeeld het complete Sphinx-programma (met o.a. een driehoekig bad met ovale kuip). Allerlei grappig gevormde Kumij baden. De prachtige serie badmeubelen van Bad Junkers. En nog veel meer. En allemaal nog heel betaalbaar ook. En dan die open haarden. Stoel van Klaveren heeft eindeloos veel sfeervolle mogelijkheden. Inbouw, voorzet, voorhang, driezijdig open, hoekhaarden en allesbranders. Met smaak af te stemmen op uw interieur. Met baksteen of natuursteen, met tegeltableaux of koperwerk. Tegels, plavuizen, natuursteen. Voor uw huiskamer, keuken, badkamer, hal, terras enz. biedt Stoel van Klaveren een weergaloze variatie. Uit Nederland: Sphinx, Mosa, Kerkdriel, Rugamiek. Uit Duitsland: Buchtal, Gail, Jasba, Grohn, Villeroy Boch. Uit Noorwegen: exclusieve leisteenplavuizen. Uit Italië: marmer. Uit Luxemburg: vloertegels en mozaïek. Uit Frankrijk: een keramische collectie w. o. de originele, speelse decoraties van Roger Capron. Wat combineert 't mooist met elkaar? Wat zijn de dingen waar u op moet letten? Onze deskundigen helpen u graag aan het juiste antwoord en een goed advies. Aluminium schuifgevels. Steeds meer mensen ontdekken de voordelen'van zo'n soepel schuivende tocht- en rammelvrije schuifgevel. Die ook gemoffeld kan worden geleverd, in een stijlvolle kleur. Komt u maar eens kijken, want het is mooier dan we hier kunnen beschrijven. En ook zijn er aluminium deuren, ramen en dakramen, die perfekt werken, praktisch onverslijtbaar zijn en geen onderhoud nodig hebben. Ook in het programma: Elefant hardhouten ramen en hefschuifdeuren, gemaakt van Dark Red Meranti door één van de modernste Nederlandse timmerfabrieken. Een sieraad voor elke woning! GeopendMaandag t/m vrijdag 8.30-17.30 uur Zaterdag 9.00-12.30 uur Donderdag koopavond van 18.30-21 uur. G.J. Geerlings - adviseur in onze toonzaal derLugt- adviseur in onze toonzaal Stoel van Klaveren's Beter Bouwen Centrum, Eilandswal 9, Alkmaar, tel. (072)41.85.08. TENNISVERENIGING HEIL00 Marlies v.d. Poel en Fons van Haastrecht, clubkampioenen 1981 FIETSRALLY BIJ TENNIS VERENIGING HEILOO FLASHING HEILOO HERVAT TRAINING GOEDE PRESTATTIES TRIAS JEUGD POSTDUIVENVERENIGING GOUDEN WIEKEN, LIMMEN wedvlucht van Roosendaal, 115 km UITKIJKPOSJ 19 AUGUSTUS 198 Welkom bij Stoel van Klaveren //V'' WyT,, v'-x MWIH ü-v - Kom naar Stoel van Klaveren's Beter Bouwen Centrum. Waar u de leukste ideeën opdoet als het om de bouw, de verbetering of verfraaiing van uw huis gaat. Eilandswal 9, Alkmaar (zie 't kaartje en volg de richtingsborden). Volop parkeerruimte. fRIÉSfc" B£U<t -<G MEUIA/E SCHO?Pptfi pfisreoR. EDlSoMWEór CENTRUM ziVMlNl^STU/MT ^OUSm/ETTR. -r. PuQP110 K WURvè. a/; ,y/f^ 'Wist ik veel datje dat allemaal bij Stoel van Klaveren kon krijgen'. C c c c -HOCXW Bij de in de afgelopen week onder stralende weersomstandigheden gehou den jeugd-klubkampioenschappen van Tennisvereniging „Heiloo" zijn Marlies van der Poel en Fons van Haastrecht winnaar geworden. Marlies van der Poel versloeg Marie José Oud in de finale meisjes enkel t/m 17 jr. Fons van Haastrecht won van Rutger Koorn in dezelfde ieeftijdskategorie. Tijdens het toernooi bleek dat de jeugd van „Heiloo" goede vorderingen maakt. Niet alleen in de finale partijen viel van goed tennis te genieten. Ook in de voorronden, veelal via het poule systeem mochten vele partijen er zijn. Voorzitter D. Koorn wees in zijn toelichtende woorden bij de prijsuitrei king op deze bemoedigende vorde ringen, doch ook de sportiviteit was niet onopgemerkt bij hem gebleven. Tijdens de prijsuitreiking bleek ook weer eens hoe hard de Technische Commissie en enkele weiwillenden van de vereniging er aan hadden getrokken om alle partijen korrekt af te kunnen laten wikkelen. Ook aan dat belangrijke aspect in het verenigingsgebeuren werd - terecht - aandacht besteed. Alvorens over te gaan tot een door de feestcom missie georganiseerde gemeenschappe lijke - en uitstekend verzorgde - barbe cue, werd ook de beheerder in de personen van de heer en mevrouw I. Oudeboon dank gezegd voor hun on misbare bijdrage in het slagen van het jaarlijks terugkerende jeugdevenement. 1. Marije 2. Hilje De uitslagen luiden als volgt: Meisjes enkel t/m 17 jr., 1. Marlies v.d. Poel, 2. Marie José Oud. Meisjes enkel, t/m 14 jr., Hoekema, 2. Renée Settels. Meisjes enkel, t/m 12 jr Hoeksema, 2. Suzanne Ram. Meisjes enkel, t/m 10 jr., 1. Marjolein Groot, 2. Sandra Dekker. Jongens enkel t/m 17 jr., 1. Fons van Haastrecht, 2. Rutger Koorn. Jongens enkel, t/m 14 jr., 2. Nils Oud, 2. Arthur Ram. Jongens enkel, t/m 12 jr., 1. Onno van Roomen, 2. Friso Koorn. Jongens enkel t/m 10jr.., 1. Martijn Bakker, 2. Patrick Bouckens. Meisjes dubbel, t/m 17 jr., 1. Alice Minnesma/Ciska Sely, 2. Marja Kaas- hoek/Marjolijn Aarnoudse. Meisjes dubbel, t/m 14 jr., Stuker/Simone Rooker, 2. Hoeksema/Hella Sauer Meisjes dubbel, t/m 12 jr., Hoeksema/Suzanne Ram, 2. Bol weg/Marjolein Groot. Jongens dubbel, t/m 17 jr1Fons van Haastrecht/Marco Settels, 2. Jan W. van Dusseldorp/Rutger Koorn. Jongens dubbel, t/m 14 jr., 1. Arthur Ram/Nils Oud, 2. Ronald Koorn/Erik Paul Verheugen. Jongens dubbel, t/m 12 jr., 1. Onno van Roomen/Friso Koorn, 2. Anton Flameling/Ivo Oud. Jongens dubbel t/m 10 jr., 1. Martijn Bakker/Brian Taylor, 2. Michiel Ul- lers/Patrick Bouckens. Gemengd dubbel, t/m 17 jr., 1. Rutger Koorn/Ann Ulot, 2. Marco Settels/Ma- rie José Oud. 1. May Marije 1. Hilje Martine Gemengd dubbel, t/m 14 jr., 1. Nils Oud/Renée Settels, 2. Paul Stroomer/ Marije Hoeksema. Gemengd dubbel, t/m 12 jr., 2. Hilje Hoeksema/Onno van Roomen, 2. Su zanne Ram/Ivo Oud. Gemengd dubbel, t/m 10 jr., 1Martijn Bakker/Sandra Dekker, 2. Brian Taylor/Marjolein Groot. Klubkampioene 1981 Marlies vd. Poel Klubkampioen 1981 Fons v. Haastrecht Verliezersronde: Meisjes dubbel, t/m 14 jr., 1. Margot Siers/Marcella de Boer, 2. Sabine Post/ Annelie Koomen. Meisjes dubbel, t/m 12 jr., 1. Pascale Baas/Ingeborg Thiemessen, 2. Petra Tiel/Marlies Knijnenberg. Jongens dubbel, t/m 17 jr., 1. Edgar Bakker/Paul Stroomer, 2. Björn Hut ten/Paul de Ruyter. Jongens dubbel, t/m 14 jr., 2. Remso Koorn/Erik de Ruyter, 2. René Bark/ Robin Brouwer. Jongens dubbel, t/m 12 jr., 1. Patrick Anepool/Jeroen Groot, 2. Dennis Langedijk/Marc Warmenhoven. Gemengd dubbel, t/m 17 jr., 1. Remco van Ravenzwaay/Marjolein Sauer, 2. Edgar Bakker/Marjolein Aarnoudse. Gemengd dubbel, t/m 14 jr., 1. Anoes- ka Winder/Paul Steketee, 2. Christel Meulenberg/Jelle de Kruyk. Gemengd dubbel, t/m 12 jr., 1. Ger hard Reeling Brouwer/Ellen Luikinga. 2. Raymond Ritsma/Martine Bolweg. Op zondag 23 augustus a.s. organiseert de feestcommissie van Tennisvereniging „Heiloo" de langzamerhand traditio nele fietsrally in en rond Heiloo. In schrijving en aansluitende start vindt plaats van 12.00 tot 13.00 uur in het clubgebouw van de vereniging aan de Dors te Heiloo. Basketbalvereniging Flashing Heiloo zal het seizoen 1981 -'82 beginnen met de training op maandag 24 augustus. De trainers Roy Antonius, Tom Hoogstadt en Roland van Dijk zullen ook dit jaar weer hun best doen om tot betere team-resultaten te komen. Het ledenaantal is het afgelopen jaar sterk toegenomen. Desalniettemin zijn nieuwe leden nog altijd van harte welkom om deze sensationele sport te beoefenen. De basketbalvereniging is naast nieuwe leden ook op zoek naar teambegelei ders. Wilt u lid worden of een team begelei den, richt u zich dan naar L. Hollander, Werkendelslaan 2, tel. 336173. HEILOOER BRIDGECLUB Uitslagen donderdag 13 augustus 1981: Groen NZ 1dames Hardeveld-v.Swol 61.11 2. heren Koster-Tamminga 52.22 3. mw. Admiraal-hr. Vendel 50.00 OW 1. hr./mw. Groeneveld 59.44 2. dames de Jager-Spruyt 58.89 3. heren v. Exter-Kengt 56.67 Grijs NZ 1dames v.d.Dool-Neyens 55.62 heren Kroonen-Roelofs 55.62 3. dames v. Oorschot-Zwart 55.00 OW 1dames Hoff-Koster 67.50 2. hr. Bader-mw. Vreeswijk 62.50 3. dames Wedda-Weehuizen 45.00 De eerstvolgende speelavonden zijn in het Open Huis, zaal 4, op donderdag 20 augustus, donderdag 27 augustus, dinsdag 1 september, donderdag 3 september. Daarna beginnen we weer aan de kompetities. Gegevens hierover kunt U in de komende weken aantref fen op het mededelingenbord in de zaal. Wanneer we geen andere berich ten hierover van U krijgen, nemen we aan, dat iedereen op dezelfde avond en met dezelfde partner speelt als waar mee het voorjaar werd geëindigd. Het aantal leden, dat voor het lidmaat schap van de vereniging heeft bedankt, is gering. Gelukkig natuurlijk, maar aan de andere kant spijtig, want de weinige opengekomen plaatsen zullen worden ingenomen door enkele leden en reserves, die al enige tijd op de no minatie stonden, en we moeten daar door opnieuw vaststellen, dat we zo wel op dinsdag als donderdag vol zit ten en dus geen nieuwe leden kunnen aannemen. Kandidaten voor bestuur en kommissies, die op de ledenverga dering begin september zullen worden gekozen, kunnen gesteld worden bij onze sekretaris, de heer P.A. v.d. Vlies, Sluysweydt 8. Afschrijven bij verhindering om te spelen op donder dag en aanmeldingen van leden en reserves om wel mee te doen vóór woensdagavond 9 uur aan mevrouw Klerk, tel. 33 43 68 of v.d. Zijden, tel. 33 16 76. toerclub "LE CHAMPION" NIEUW TRIMLOOPBOEKJE WEER VERKRIJGBAAR Nieuw trimloopboekje weer verkrijgbaar Voor de achtste maal geeft Toerclub Le Champion komende winter een trim loopboekje uit. Ook deze keer gebeurt dit weer in samenwerking met de K.N.A.U. Het nieuwe trimloop-boekje heeft een zeer uitgebreide agenda waarin ca. 1000 lopen van 290 ver enigingen zijn opgenomen over de periode van 1 september 1981 t/m 31 maart 1982. Na het enorme succes van de afgelopen jaren, verwacht Le Champion dat komende winter weer enorm veel lopers(sters) van dit boekje gebruik zullen maken. In het boekje kan men alle gelopen wedstrijden en trimlopen af laten stem pelen. Aan het eind van het winter seizoen komt men dan in aanmerking voor een zeer speciale prestatieprijs, waarop het aantal gelopen kilometers is vermeld. Het trimloopboekje is bij de meeste trim- en wedstrijdlopen verkrijgbaar voor de prijs van 3,-- p. stuk. U kunt het ook in uw bezit krijgen door storting van 5,- (incl. portokosten) op gironummer 3845411 tnv. Le Champion Winteraktiviteiten, te Wor- mer. Toezending van het boekje volgt dan per omgaande. Bovendien is het in uw omgeving ver krijgbaar bij: fam. Beentjes, Verzet- straat 40-45, Uitgeest, fam. Jongsma, Steynstraat 17, Alkmaar, fam. v.d. Elzen, Alb. Agensstraat 79, Alkmaar. Trimt u deze winter ook (weer) mee?? In Haarlem werden zaterdag j.l. 15 aug. meerkampen gehouden voor D-C-B jeugd. Bij de meisjes en jongens D. waren er diverse persoonlijke records. Op de 4-kamp eindigde Olga Overmeer op een prachtige 3e plaats, met een totaal van 1719 punten: 60 mtr. 8,9, sec., kogel 7.23 mtr., hoog 1.20, 600 mtr. 1.59.7. Heieen Bakker liep de 600 mtr. in 1.58.2, bij 't hoogspringen kwam ze tot 1,25, wat ook door Jannie Dekker gesprongen werd. Mariët Bakker bereikte 1,20 mtr., en een pers. record op de 60 mtr. 9.4 sec. Bij de jongens D. moest er een 6-kamp verwerkt worden. Robert Mors was hier de beste Triasser met een 7e plaats, goed voor een medaille zijn puntentotaal: 2893. 80 mtr. 10.9, ver, 4.38, kogel 8.99, 80 horden 16.8, hoog 1.30 en de 1000 mtr. 3.20.2 min. Peter Engel had ook verschillende goe de prestaties zijn 1.40 mtr. hoogsprin gen mag best genoemd worden en bij 't verspringen kwam hij tot 4.31 mtr. Ina v. Barneveld sprong 4.37 mtr. ver. A.s. zaterdag 22 aug. vertrekken we om half 12 vanaf de baan naar Purmerend voor de 4e competitie-wedstrijd. 29 aug. is er een thuiswedstrijd voor onze jongste jeugd de meisjes en jongens pupillen A en B. Hier weer een flits uit het reuze seizoen van Piet de Graaf, 1 -3-9-10-16-17-18- 29-30-33-41-42- Duiven in forme maken muziek, zegt Jantje Bakkum, 2-6. Ben Meuleman doet weer mee, 4-29-30- 37. Arie Hageman als een orkaan door Limmen, 5-11-31. Gevolgd door tornado Jaap Kaandorp, 7-15-22-34-38-40-44- Arie Bakkum van beter naar best, 8- Theo Schut zingt van wij zullen door gaan, 12-14-19-24-25-32. Erik Zandbergen doet het ook heel knap, 13-45- Ze hangen aan elkaar bij Nico Baltus, 21-27-38. - Een afscheidsgroet van Sjaak SchoorI, 28-.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1981 | | pagina 12