Exposities Nieuws van de Gemeente Heiloo PREDIKBEURTEN EN ANDERE DIENSTEN Fa. J. de Graaff Geen Uitkijkpost gehad? ]]y| ËRKBIDE Raad heeft moeite met verhoging tarief bedrijfsvuil HINDERWET iut -ikijkpc POLITIEBERICHTEN BEKENDMAKING DIERENBESCHERMING HEIL00-LIMMEN-CASTRICUM. AUTORIJSCHOOL „DE WAAG" GEVONDEN VOORWERPEN WERKGROEP TIJD VOOR SCHOOL GAAT WEER AAN DE SLAG Bel donderdag: 072-330175 Slijterij - Wijnhandel GREEUW 2 SEPTEMBER UITKIJKPOST Het door B. en W. gedane voorstel het tarief voor het ophalen van bedrijfs vuil in containers te verhogen met 25% stuitte bij alle frakties op bezwaren. Het besluit over dit voorstel wordt nu uitgesteld tot de begrotings vergade ring. B. en W. deed het voorstel tot ver hoging van deze tarieven omdat de kosten voor het ophalen van bedrijfs vuil ver achter liggen bij de kosten die verbonden zijn met het ophalen van huisvuil. De verhoging zou dit weer gelijk trekken. De heer L. J. A. Dantzig (P.v.d.A) vond een verhoging van 25% op zich zelf wel noodzakelijk maar vroeg zich af of dit niet beter in 2 keer kan gebeu ren. De heer J. Roelofs (VVD) was het hier helemaal mee eens. "Wij zijn het er zeker mee eens dat de kosten gedekt moéten worden maar we'zien hef graag in fasen gebeuren. Per 1 januari 1982 met 15% en ver volgens een jaar later weer een ver hoging". Verder was hij van mening dat de 13000,- die men hierdoor verspeelt moet worden teruggehaald door verbetering van de efficiency. Toen ook de andere frakties het met dit standpunt eens bleken te zijn kwamen B. en iW. na een schorsing met het voorstel deze verhoging bij de begro ting te behandelen. Na stemming bleek dat tien raadsleden voor het laatste voorstel van B. en W. waren en dat negen leden zich achter de heer Roelofs schaarden die zijn voorstel had gehandhaafd. WONINGTEKORT De heer Adema (P.v.d.A.(toonde zich bezorgd over een mogelijke stijging van het woningtekort in de komende jaren. Hij sprak hierover n.a.v. een vra genlijst van het ministerie van Volks huisvesting en Ruimtelijke Ordening. "De vergelijking van de gegevens van de groei van de woningbehoefte met die van de bouwplannen geeft aanlei ding een sterke stijging van het wo ningtekort te verwachten", aldus de heer Adema. In een begeleidend schrijven gaf hij aan dat het aantal woningen dat voor 1986 zal moeten worden gebouwd 1190 bedraagt. Het staat nu al vast dat tot 1984 in plan Zuid-West en twee andere plannen 329 woningen zullen worden gebouwd. Dit betekent dat men in plan Zuid-Oost voor 1986 maar liefst 861 woningen moet bouwen en dit valt niet te realiseren. Op zijn vraag wanneer B. en W. in Zuid-Oost denkt te gaan bouwen kon burgemeester Glijnis alleen zeggen dat men ernaar streeft zo snel moge lijk te starten. BESTEMMINGSPLANNEN De ontwerp-bestemmingsplannen "Zuid" en "Omgeving Gemeente- bos" werden door nagenoeg de hele raad met vreugde ontvangen en vast gesteld. Alleen de heer Ten Hoope (Heiloo 2000) vond het doorbladeren van twee dikke boekwerken een hele opgave zo vlak na de vakantie, hij stel de dan ook voor plan "Zuid" nu vast te stellen en het plan "Omgeving Ge- meentebos" in september te laten vol gen. Dit voorstel vond echter geen gehoor bij de andere raadsleden. Op dinsdag 25 augustus vond op de kruising Groenelaan/Kennemerstraat- weg een aanrijding plaats doordat een automobilist die uit de Groenelaan kwam geen voorrang verleende. Het bleef hïer beperkt tot wat plaat- en lakschade. -0-0- Een automobilist die zijn auto wilde keren op het parkeerplaatsje in het Heilooërbos raakte hierbij een gepar keerd staande auto en bracht deze lichte schade toe. Omdat er iemand stond te kijken naar deze ongelukkige manouvre stak de man een briefje tussen de ruitenwisser van de gedupeerde. Later bleek dit echter slechts een krante knipsel te zijn zodat het genoteerde kenteken goed van pas kwam. -0-0- In Termijen raakte een bromfietser licht gewond toen hij ten val kwam na een uitwijkmanouvre. Hij had z'n helm niet goed op, kwam op zijn hoofd terecht en moest met hoofd pijn naar het ziekenhuis worden ver voerd. Het bleek achteraf gelukkig mee te vallen. -0-0- Op de Rijksweg in Limmen raakte een 11-jarige jongen gewond, doordat hij plotseling de weg overstak. Een naderende auto kon hem niet meer ontwijken en het gevolg was een zwaar gekneusd been. -0-0- Een meneer die met zijn auto over de Zanderslootweg reed, had zo'n haast dat hij niet kon wachten tot de voor hem rijdende fietser ruim baan maakte. Hij besloot een handje te helpen en ramde het rijwiel van achter. De fietser, die zich nog net rijdende kon houden, wist het nummer te noteren zodat dit muisje nog een staartje zal hebben. -0-0- Aan de Pastoor v.Muyenweg deed zich in de nacht van zaterdag op zondag een aanrijding voor, waarbij twee mensen gewond raakten. Deze twee stonden bij een geparkeerde wagen, die door een voorbijganger geramd werd. Ze liepen door deze ongelukkige manouvre een hersenschudding en arm let sel op. De dader, die doorreed, is inmiddels bekend. -0-0- Bij een verkeerscontrole die op 26 augustus werd gehouden, bleek dat veel automobilisten geen kenteken- en rijbe wijs konden tonen. Behalve dat het verplicht is deze bescheiden mee te nemen scheelt het ook een extra ritje naar het bureau om ze alsnog te tonen. -0-0- Op de 29ste werd op Rijksweg 9 een bejaarde mevrouw uit Limmen aange troffen die zich op de fiets over de vluchtstrook voortbewoog, Zij vertelde de weg te zijn kwijtgeraakt en de snelweg was volgens haar de snelste weg om weer thuis te komen. -0-0- Aan de Pastoor v. Muyenweg werd in de nacht zaterdag op zondag een autc beschadigd doordat iemand die het leuk vond eroverheen te lopen. Een dag eerder werd uit een auto aan de Holleweg benzine gestolen. -0-0- Op 27 augustus trof de politie op de parkeerplaats bij het station een auto aan met in het deurslot de sleutels. Bij nader onderzoek bleek zich in de wagen een wapenstok te bevinden, waarvoor de eigenaar bij terugkeer een bekeuring kreeg. INE VEEN BIJ BOONACKER Voor onbepaalde tijd zullen er bloem- stillevens van Ine Veen zijn te bewon deren bij Boonacker in 't Loo. Ine zelf is niet aanwezig, zij is de komende maanden druk aan het werk voor haar TV rol als Irene van Swaay in de nieuwe 12-delige serie van Willy van Hemert, die "de Weg" zal gaan he ten. Met veel moeite koh Ine enige tijd geleden een uurtje vrij maken om de opening bij tewonen van haar eerste tentoonstelling in een bekend Amster dams Hotel, waar ze samen met Jean Thomassen exposeert. De opening werd verricht door Willy Alberti en zelfs uit Heiloo was men komen kij ken. Het tweetal trok veel bekijks want een Amsterdams TV piraat had een nieuwe film over het duo gemaakt en deze werd reeds na een week herhaald, toen er veel telefoontjes waren binnen gekomen. Is Ine nu een schilderes geworden? "Ach, zegt Ine, ik heb al tijd al geschilderd en getekend en ben natuurlijk door Thomassen aangesto ken, echte artistieke pretenties heb ik niet, het gaat mij om de kleuren combinaties en de zaak Boonacker heb ik altijd erg gezellig gevonden en mijn werk hangt er leuk" aldus Ine. Wie bovendien in deze periode een schilderij koopt krijgt bij aankoop een fles Champagne kado. Een fan van Ine die hier in handelt stelt dit extraatje beschikbaar. AH. I Burgemeester en wethouders van Heiloo maken ingevolge artikel 12 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bekend, dat d.d. 24 juli 1981 bij hen is ingekomen een aanvrage van de heer M. P. Sombroek, Westerweg 364, alhier, I voor een vergunning ingevolge de hinderwet voor het oprichten van een tuindersbedrijf aan de Westerweg 364, alhier, waarbij ondermeer gebezigd zullen worden diverse electro-motoren (koelcompressoren) met een gezamen lijk vermogen van meer dan 1,5 kW. De aanvrage en andere ter zake zijnde stukken liggen op de gemeentesecretarie van Heiloo, afdeling Algemene Zaken, ter inzage en wel tot en met woensdag 30 september 1981 elke werkdag van 09.00 tot 12.00 en van 14.00 tot 16.00 uur I alsmede op het bureau van de Rijkspolitie aan de Van der Feen de Lilleweg 14. alhier, op maandagavonden tot en met 28 september 1981 van 19.00 tot 22.00 uur. Desgewenst kan op de gemeentesecretarie een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schriftelijk bij burgemeester en wethouders worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gege- vens niet bekend te maken. Eveneens kunnen mondelinge bezwaren worden geuit tijdens een openbare zitting op vrijdag 25 september 1981 om 11.00 uur ter gemeentesecretarie van Heiloo, waarbij tevens gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvrage. Degenen, die hun bezwaren kenbaar hebben gemaakt op de wijze als boven omschreven en een ieder, die aantoont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, zullen mettertijd bezwaren kunnen indienen tegen de ontwerp-beschikking. voor het komende weekend Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10 uur ds. R. Boonstra uit de Hoeve. Crèche in De Rank. Kruiskerk 10 uur ds. C. Lebbing. Crèche in de ach terzaal. Zondagsschool in de Rehoboth- school; 19 uur ds. Kila uit Alkmaar. Geref. Kerk Noordergeeststraat 10 uur Bevestiging en intrede van ds. A. Boelhouwer door ds. G. J. van Kamp; 19 uur ds. G. J. van Kamp. Parochie-zondagsdienst Kapel O.L.Vr. ter Nood, Kapellaan 13, Heiloo, tel. 02205-1288. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 u. Dienst en donder- dagav. 8 u. Bijbelstudie. Westerweg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10 uur ds. Ph. Ouwendijk. Ned. Herv. Gemeente Egmonden 10 uur Egm.-Binnen, ds. J. v. d. Graaff, Heiloo. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.30 uur ds. M. W. S. Cramer, Leeu warden. Remonstrantse Gemeente Alkmaar Geen opgaaf ontvangen. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10 uur ds. A. G. Hoekema. Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voornemens zijn aan de gemeente-aad voor te stellen met toepassing van artikel 9 van de Wegenwet te besluiten tot het onttrekken aan het openbaar verkeer van het doodlopende gedeelte Krommelaan tussen de Westerweg en de spoorbaan. Belanghebbenden worden in de gelegenheid gesteld vanaf donderdag, 3 sep tember 1981 gedurende dertig dagen van het voorstel kennis te nemen en even tuele bedenkingen hiertegen aan de gemeenteraad kenbaar te maken voor 3 o tober 1981 Heiloo, 2 september 1981 Burgemeester en wethouders van Heiloo, secretaris, burgemeester, E. de Boer drs. G. J. Glijnis Goed tjehuis gezocht voor: Rode Kater, gecastreerd. Inl.: mevr. Bakkum, tel. 02205-1806. WIE MIST: Zwarte kater, witte, bef, niet ge castreerd. WEGGELOPEN VAN NIEUW TEHUIS IN Castriéum mooie cyperse kater, ge castreerd. Inl.: mevr. Dekker, tel. 072- 332879. SCHAAKVERENIGING OPPOSITIE START Op dinsdag 1 september start de schaakvereniging Oppositie het sei zoen en begint direkt met de winter competitie. De jaarvergadering die normaal voor de aanvang van de com petitie gehouden wordt is dit seizoen uitgesteld tot dinsdag 15 september. Dit wegens tijdgebrek van het bestuur Zoals gezegd begint de competitie op 1 september en voor de jeugdgroe pen begint het schaken op dinsdag 8 september om kwart voor zeven in het Open Huis in Heiloo. Belangstellenden, zowel als mensen die het wel eens willen proberen zijn welkom op de dinsdagavond in de schaakzaal. CANTO RY ECCLESIAE TUAE De Cantory Ecclesiae Tuae uit Alk maar, o.l.v. frans Schouten, zal op zondag 6 september a.s. in de kapel van O.L. Vrouw ter Nood in Heiloo de Gregoriaanse Vesperdienst verzorgen. Deze Vesperdienst staat in het teken van de feestdag van Maria's Geboorte. Aanvang 18.30 uur. Aan het orgel Kees Rnrnewasser. Tel. 072-331025 - Heiloo VERHUIZINGEN geheel verzorgd PI AN O VER VOER BERGPLAATSEN VOOR INBOEDELS TON LEURS HET ZEVENHUIZEN 15A HEILOO - TEL. 072-330294 Nu de zomervakantie voorbij is en de scholen weer begonnen zijn, is het ook voor de Werkgroep Tijd voor School weer tijd om aan de slag te gaan. Om uw herinnering even op te frissen geven wij hieronder in 't kort nog eens weer, welke de doelstellingen van de Aktie Tijd voor School zijn: 1. de mogelijkheid tot overblijven op iedere school voor ieder kind (dus geen overblijfplich't, maar een mogelijkheid) en daaraan gekoppeld 2.aaneengeslo ten schooltijden met zo mogelijk een pauze van 1 uur 3. begin- en eindtijden op elkaar af stemmen, zodat kinderen niet op elkaar hoeven te wachten en ouders niet vier keer of meer op een dag heen en weer naar school moeten 4. vakanties per regio meer op elkaar afstemmen, vooral bij de kortere va kanties, zodat alle kinderen uit één gezin zo veel mogelijk gelijktijdig va kantie hebben. 5. geen extra vrije uren en dagen binnen.de officiële schooltijden. Het kan ouders voor problemen plaatsen en bovendien komen briefjes via de kinde ren niet altijd aan. In de ruim tweeenhalf jaar dat de werkgroep bestaat is in Heiloo helaas nog niet veel bereikt, maar er zijn wel enkele gunstige veranderingen te mel den. Eén van die gunstige veranderingen is het gewijzigde standpunt van de ge meente, welke bij monde van de wet houder van onderwijs, mevr. Willemse, tijdens de laatste Algemene Beschou wingen van de Begroting heeft toege zegd de Aktie Tijd voor School welwil lend te bezien. Voorts mogen wij wijzen op de voor stellen van de thans nog minister van onderwijs de heer Pais, om elke school te verplichten overblijfmogelijkheden te scheppen. Ook is ons gebleken dat er steeds meer ouders belangstelling tonen, voor de doelstellingen van de Aktie Tijd voor School, vooral met betrekking tot het punt van overblijfmogelijkheden. Dit zijn uiteraard goede stimulansen voor onze werkgroep om verder te werken. Voor die ouders die graag zouden zien dat er op hun school de mogelijkheid tot overblijven wordt gecreëerd, is een ouderavond natuurlijk een goede gele genheid om dit punt aan de orde te stellen. De eerste ouderavonden van dit schooljaar zullen weer over 1 a 2 maanden plaatsvinden en wij moedigen alle ouders dan ook aan op die avonden hun stem te laten horen. Oranje trainingsjack met blauwe stre pen, grijs/zwarte fietspomp, 1 sleutel, bruin portemonneetje met inhoud, zwarte sporttas met voetbal en zwem abonnement, sleutel, groen zakje met handschoen, 4 sleutels aan ring, Timex kinderhorloge, rode kat met vlooien- bandje, rose halsdoek, 1 Vi m3 hout. Gevonden: 1 sleutel; sleutelbos met 12 sleutels; passerdoos; blauw trai ningspak; linnen tas met sportspullen; bril-montuur is roze met blauw; zwarte portemonnee met inhoud en strippen kaart; bruin konijn; twee poppen; grijs/witte cyperse poes (had 2 bel letjes om); gehaakt lichtblauw vest; stoffen schildpad; 4 bankbiljetten. Afhalen op woensdag- en zaterdag middag van 14.00-16.00 uur. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10 uur Hoogmis. Charismatische Bijbelkring Hoogegeest 37 - Akersloot Samenkomst: dinsdagavond 20.00 u tel. 02513-12205. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk. Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9 uur - 11 uur. In de week: maanda' dinsdag! en vrij dagavond 19.30 Uil? Woensdag en dor. dag 's morg. 8 uur. Spreekuf] gfc A 'toren:-zaterdag 16- 17.30 uur. H. Moeder Gods. Holleweg UI Zaterdag 19 uur. Zondag 9.30 - 11 - 18.30 uur. In de week: ma: en wo-avond 19.30 uur;; vrijdagavond 19.15 uur. Dinsdag- en donderdagmorgen 8 uur. Biechthoren: zaterdag 16.30- 17.30 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H.Missen: zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters). 9 uur. 11 u. In de week: maandagavond 19 uur, ove rige dagen: 's morgéns 8 uur in de Gena dekapel. Avondmis: le vrijdag v.d. maand 19 u. Lof: zondagavond 18.30 uur. Biechthoren: zaterdag in beide kapellen vanaf 16 uur. Kapel Psvch. Centrum St. Willibrord H. Missen:zaterdagavond 18.45 uur. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. Youth for Christ Alkmaar: koffiebar: zaterdagavond 20 uur Laat. naast de Kapelkerk. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Qr. A. L. Duijvestijn. Obriglaan 53; Hëïloo, tel. 072-333100. C.O.C. Ned. Ver. tot Integr. van Homoseksualiteit, afd. Alkmaar Hulptel! dinsdag- en vrijdagavond: An neke Jurriëns. tel. 072-129296 of 020- 863565. Jan de Fost. tel. 072-612855, Edwin de Groot, tel. 072-155387. Geslachtsziektenbestrjjding Noord-Holland-Noord Spreekuren Sociaal verpleegkundige M. v.d. Heuvel: ma.-wo.-vrijdag van 9-10, di.-do. van 13-14 en vlgs. afspraak, tel. 072-119676; na 5 uur: tel. bandinform. eveneens 072-119676. Weekenddienst Apotheek Apotheek "De Bever". Emmastraat 36, Alkmaar, tel. 072-112956. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond - Heiloo - Limmen Mevr. A. M. de Klerk, tel. 02206-1444 Mevrouw L. de Waard, tel. 02518-55495 te bereiken tussen 8-8.30 uur. Fiom, Buro voor (a.s.) alleenstaande ouders v. d. Meijstraat 6, Alkmaar, 072-118812 Van maandag tot en met vrijdag bereik baar van 9 tot 5 uur. Werkgroep „Burenhulp Plan Oost" Mieke de Jonge, Papenhof 15, Heiloo, tel. 072-336793, 's midd. tussen 2-3 uur. NED. RODE KRUIS Afd. Welfare Begeleiding thuis van langdurig zieken, invaliden en bejaarden bij het handwer ken en verrichten van handenarbeid. Bovendien op maandagmiddag in huize „Overkerck" van 2.30-4 uur. Het Open Huis, 't Loo 19, van 2-4 uur. Dinsdagmiddag in D.C. Westerweg 294, van 2-4 uur. Donderdagmiddag huize ,,De Loet' van 2.30 tot 4 uur. Inl.: Mevrouw Bakker, tel. 072-330504. Afd. Telefooncirkels Inl. Mevrouw Hart, Vredenoord 68, tel. 072-335149. Afd. Speel-o-theek Voor de regio Alkmaar. Akersloot, Cas- tricum. Egmond, Heiloo en Limmen. Uitleencentrum van speelgoed voor li chamelijk-, geestelijk- of zintuigelijk ge handicapte en langdurig zieke kinderen, maar ook aan oudere geestelijk gehandi capten. Wijkgebouw Kruisvereniging, Holleweg 94. Heiloo. Openingstijden: Vrijdagavonds van 19.00-21.00 uur Zaterdagochtend van 10.00-12.00 uur Inlichtingen bij de voorz. J. Ortelee, tel. 072-331415. Om iedereen die belangstelling heeft voor de Aktie Tijd voor School in de gelegenheid te stellen zich nader te informeren en vragen te stellen, organi seren wij op maandag 14 september a.s. in het Open Huis, aanvang 20.00 uur, een FORUMAVOND, die zal worden voorgezeten door Conny Jansen, voor zitster van de landelijke AktieTijd voor School. In het forum zal een genuanceerd gezelschap zitting hebben, zodat wij hopen dat er die avond een goede discussie zal ontstaan. Wij nodigen u daarom graag uit deze forumavond bij te wonen. Werkgroep Aktijd Tijd voor School. DOUBLE USE ZATERDAG A.S. LIFE OP HILVERSUM 3 De uit Heiloo en Wijk aan Zee afkom stige rockgroep Double Use zal zater dagmiddag a.s. weer op Hilversum 3 te beluisteren zijn. Nadat deze band in mei van dit jaar aandacht bij de VARA had gekregen, besloot de greep aan een talenten jacht van de N.C.R.V. mee te doen. Double Use kon de toets der kritiek doorstaan en werd uitgenodigd voor optreden in het zaterdagprogramma 'los-vast'. De N.C.R.V. zal de groep presenteren als 'debuut van de week', wat in houdt dat er een tweetal nummers life gespeeld zullen moeten worden. De groep hoopt hiermee weer een klein stapje op weg naar landelijke bekend heid gezet te hebben. Double Use be staat uit: Jan-Paul van der Mey, piano zang, Paul Freid, gitaar-zang, Ruud van der Klooster, drums-zang en Wout Folmer op bas. Zaterdagmiddag a.s. tussen twaalf en twee. Voor meer informatie over de band, bel Jan Bellekom, tel. 072- 336376. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) E. Engeringh, Slimpas 4, Heiloo, tel. 072-332719, b.g.g. boodschappendienst: 020-123123. Verloskundige Limmen Mevrouw C. Motzo, tel. 02513-12020. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo Dr. W. C. B. Lau, Óudegracht 263 Alk maar. tel. 072-125940. Organisatie van Nederlandse Tandprothetiei Weekenddienst in de kop van Noord- Holland, tel 02240-7939. After Care groep Alkmaar Hulpveftening na een borstamputatie, p/a Metiusgracht 30, Alkmaar, tel. 072- 145454 toestel 2226. Wij zijn aanwezig 's woensdagmorgens van 10-11.30 uur. DIERENARTSEN Dr. Eberson en Dr. Schaap zijn altijd te bereiken op tel.nr. 072-331606. Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. Consulenten Dierenbescherming Heiloo en omstreken Honden: tel. 124480 - mw, A. H. Ruigrok Katten: Tel. 334810 - mw. H. W. de Waart Watervogels: Tel. 072-336180 - mw. H. H. Geutskens Knaagdieren: Hr. Jacobs, tel. 331484 Jonge vogels: Mw. Duivenbode, 335065 Zieke en gewonde vogels: Mw. Ligthart, tel. 334202 Limmen: Tel. 02205-1806 - mw. M. Bakkum. Ouderenkoor „Heiloo" Repetitie 's dinsdags van 10-11.45 uur in ..HetTrefpunt". Westerweg 294 Heiloo. Inlichtingen: tel. 072-333805 en 334054. Soos Kath. Bond van Ouderen ^ranogebouw^^ast^an^Muijenwe^l^ DIENST SOCIALE ZAKEN Aanvragen ingevolge de Algemene Bij standswet: 's dinsdags en 's vrijdags van 8.30-12.00 uur; aanvragen ingevolge de werkloosheidsvoorziening: dinsdag t/m vrijdag 8.30-12.00 uur. SPREEKUUR MAATSCH. WERKER VAN DE GEMEENTE HEILOO Dinsdagmorgen 8.30-11 uur; dinsdag avond 7-8 uur; vrijdagmorgen 8.30-11 u. Tel. 331144, kantoor v. Aostastraat 5. SPREEKUUR ALG. MAATSCH. WERK HEILOO/LIMMEN Heiloo: woensdag en vrijdag van 9-10 u., Westerweg 263, tel. 072-330984. Limmen: donderdag van 14-15 uur, Middenweg 26A, tel. 1250. Voor afspraken buiten de spreekuren: de gehele week: tel. 072-110804. (Bureau Alg. Maatschappelijk Werk, Nassaulaan 5. Alkmaar). Spreekuur Woningbouwvereniging Volkshuisvesting Heiloo Spreekuur: 19.30 tot 21 uur. Spreekuur: le en 3e dinsdag van de maand in het Open Huis. Secr.: Termijen 22, 1852 TB Heiloo, tel. 072-332158; huuradministratie: tel. 072-332685; onderhoud: tel. 072- 330430. Juli, augustus en dec. geen spreekuur. KRUISVERENIGING „HEILOO" Kantoor: Wijkgebouw Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17-18 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdagen van 19-19.30 uur. Tel. 072-331073.' Wijkverpleegkundigen: Mevr. A. H. Kroon, tel. 072-330082, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, Bergen, tel. 02208- 6203, te bereiken dinsdag, donderdag en vrijdag tussen 8-8.30 uur. Spreekuur in wijkgebouw, dagelijks tus sen 12 en 13 uur, tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12-13 uur en maandag en donderdag tussen 17-18 uur. Tel. 072-331073. Zwangerschaps/ N abevallingsgv mnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. Mevr. A. Vinckers, tel. 072-334398. OPPASDIENST Uitsluitend telefonisch tussen half 1 en half 2 bij mevr. Meertens-Wiltens, Rec tor Frederiklaan 5, tel. 072-116377 en mevr. v. 't Veen-Paarlberg, Baetenburg 17, tel. 072-330127. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.) J. J. H. Cooper, Ewisweg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Riel, De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072- 333271; E. J. Waal, Kennemerstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266. P. A. Slinger, De Hoghe Weijdt 55, Hei loo, tel. 072-333746. GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP STICHTING „NOORD-KENNEMERLAND" werkzaam in de gemeenten Alkmaar Akersloot. De Egmonden. Heiloo en Limmen. Spreekuur dagelijks (maandag tot en met vrijdag) 's morgens van 8.30-9.30 e 's middags van 13-14 uur op de onde staande adressen: Alkmaar: Nassauplein 8. tel. 12706 Muiderwaard 396, tel. 612922 (Ontmoetingscentrum ,,De Rekere' Akersloot: Kerklaan 61, tel. 12048 Egmonden: Wilhelminastraat 14, Eg aan Zee, tel. 1671 Heiloo en Limmen: Westerweg 294 Hei loo, tel. 072-335544. Directie en administratie: hoofdkanto Nassauplein 8 Alkmaar, tel. 072-12706i gehele dag bereikbaar. geen middagspreekuur. Heilooër Stichting Bejaardenzorg Spreekuur opnamebeleid van de Heiloo- er Stichting voor Bejaardenzorg, Huize ..De Loet". De Loet 1, Heiloo. Spreek uur iedere le maandag v.d. maand van 10-11.30 uur. Kath. Bond van Ouderen en Gepens. Aanvang van de Soos van onze afdeling; 's Dinsdags en 's donderdags van 1-5 u Uitsluitend biljarten ma. en vr. v. 1-5 u; STICHTING DIENSTVERLENING ALKMAAR - HEILOO Stichting voor ouderen Spreekuren: Open Huis. dagelijks vaj 9.00-10.00 uur, tel. 331297. HetTrefpunt, Westerw. 294, maandag] woensdag - vrijdag van 13.30-14. uur, tel. 335296. Aktiviteiten in het Trefpunt, Westerwei 294: Maandag 9-12 W.A.O.-soos, dinsdai 10-12 u. zangkoor, 14-16 u. handwefl ken, woensdag 9-12 u. engelse lesj 13.30-17 u. Ouderensoos, dónderdag 5 12 ui engelse les, 16-17 u. gymnastiek: vrijdag 9-12 u. W.A.O.-soos. biljarten; 13.30-17 u. Ouderen-soos, zondag 13.31 -17 u. Ouderensoos. Aktiviteiten in het Open Huis: Maandag 14-16 u. handwerken, dinsdaj 13.30-16.30 u. Ouderen-soos, dondeti dag 9.30-11.30 u. gespreksgroep, 13.36 16.30 u. Ouderen-soos, 14-16 u. gynj nastiek, vrijdag 11-12 u. volksdansen. Voorziening warme maaltijden Ouderen die gedurende bepaalde tijt niet in staat zijn zelf hun warme maat tijd te verzorgen kunnen een beroep doen op bovenvermelde stichting, tele foon 331297 of 335296. Indicatiecommissie Heiloo Aanvragen van bejaarden-opneming een bejaardenoord dienen te worden gd richt aan het secretariaat van de com] missie, 't Loo 19, Heiloo, tel.072-33129 Wet Werkloosheidsvoorziening Maandag t/m vrijdag met uitzondering van woensdag van 8.30-12 uur. Bijstandsbond afd. Alkmaar Informatie en hulp bij problemen mei sociale uitkeringen. Spreekuur in dl Vest, Alkmaar. Alg. Ned. Invaliden Bond (A.N.I.B. Secretariaat: J. Th. Bakker, Zevenhui zerlaan 10, 1852 MV Heiloo, tel. 0® 335398. Advieszaken en verhuur van rolstoele( Blanckershofweg 12, 1816 HG Alkmaai tel. 072-113783. Soos: elke 2e woensdag van de maand i de HSV-kantine, Bayershoffweg. Inl.: Hr. Bellekom, Kennemerstraatwe] 324, 1851 BH Heiloo, tel. 072-33379 Gehandicapten-overleg: Elke woensdag!, morgen gezamenlijk spreekuur van 18; 12 uur in Buurthuis Overdie, Ruysj; broeckhof 97 te Alkmaar. Elke zaterdagmiddag zwemmen van l|, 17 uur in Egmond. Kosten 1,75 p.py Inl.: 02206-1722. Woningbouwver. St. Willibrordus Heiloo Secr. Maas Geesteranusweg 28, 1851 BB Heiloo, tel. 072-333252. Onderhoud: tel. 072-332746 Adm. huren: tel. 072-334772. Spreekuur: le en 3e woensdag van del) maand, excl. de maanden juli en aug. ril de R.K. Pastorie, Westerweg 267, var! 19-20 uur. Fed. Bouw- en Houtbond afd. Heiloo Spreekuur elke maandag van 20-21 uiji in de R.K. Pastorie, Westerweg 267. Corr. S.F.B. pl.vert. 072-336431. VVV Heiloo, Hk Stat.weg/Heerenweg Tel. 072-331969 b.g.g. 072-333719 Openingstijden informatiekantoor: 25 mei t/m 5 juni 14.00-18.00 uu: 6 juni t/m 31 juli 10.00-18.00 uu 1 augustus t/m 22 aug. 14.00-18.00 uu Stichting Onderdak Alkmaar Koelmalaan 196, tel. 072-122326. Opvangcentrum voor acuut dakloze mensen. Soc. alleenstaanden Iedere 1ste maandag v.d. maand zaal 5. Iedere derde maandag van de maand zaal 2 (Kreatief) Beide avonden 20 uur in het Open Huis. Inl.: Tel. 332136, 333995 of 332917. DE ZONNEBLOEM Vereniging tot bevordering van het wel zijn der zieken, van alle gezindten, voor bezoek thuis, ziekenhuis of verpleeghuis. Secr.: Werkendelslaan 98, Heiloo, tel. 072-332829. Stichting Telefonische Hulpdienst Noord-Holland Noord Het telefoonnummer voor geestelijke en sociale nood moet zijn 02290-18222. Voor Wijnen en Gedistilleerd TELEFOON 331535 HOLLEWEG 55 WIJ BEZORGEN AAN HUIS OPENINGSUREN OPENBARE BIBL. EN LEESZAAL Kennemerstraatweg 382 - Heiloo Dag Volwassenen Jeugd Maandag 19.00-21.00 19.00-21. C dinsdag 10.00-12.00 15.30-17.1 14.00-17.00 Woencdag 14.00-17.00 14.00-17.C Woensdagavond gesloten. Vrijdag 14.00-17.00 15.30-17.C 19.00-21.00 Zaterdag 10.00-12.00' De kranten- en tijdschriftenafdeling bovendien elke werkdag van 10-12 uu geopend (ook voor niet-leden). Bibliotheek Het Malevoort 13 Jeugd, volwassenen en fonotheek Openingstijden: Dinsdag 10-12 14-17 Woensdag 10-12 14-17 Donderdag Vrijdag 14-17 Zaterdag 10-12 Openingstijden Oudheidskamer: Dinsdagavond van 7 tot 9 uu Zaterdagmiddag 2 tot 5 uu 19-2] k'l /i leiloe 19-21 -'dure 19-2 »>«''e' 'ie dc tandi liet v 'ijitblu oorg mvi same p wart liegt liespt Galerie Toonen Raadhuisweg sn Van di. t/m zat. geopend van 10-17 uu) ikfch 's vrijdags van 10-21 uur; ma. geslojei iiioIU Tot eind augustus zomerexpositie va ïaloi A. C. van Noort en Bob ten Hoope. iocn Tevens permanente expositie. mins teroi erre len

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1981 | | pagina 2