T orm Nieuw& van de Gemeente Heiloo PREDIKBEURTEN EN ANDERE DIENSTEN Exposities BOEKEN HOUDEN VAN RUIMTE DEUTEKOM boeken tijdschriften Geen Uitkijkpost gehad? Voorgenomen verlenging van bouwvergunning Voorbereidingsbesluit Slijterij - Wijnhandel GREEUW POLITIEBERICHTEN DE JONGE VOETGANGER INDESCH00L0MGEVING Het ligt in ons voornemen om de grote lijst van instellingen op velerlei gebied slechts èèn maal per maand te plaatsen. De gegevens betreffende kerkdiensten, doktersdiensten, apotheken en alle andere opgaven die van week tot week verschillen zullen wèl wekelijks worden geplaatst. De Gemeentegids, welke u kortelings heeft ontvangen, bevat ook praktisch alle instel lingen en stichtingen. U kunt deze dus raadplegen in voorkomende gevallen. Ten overvloede adviseren wij u om de totaal-lijst welke 1x per maand geplaatst wordt, uit te knippen en te bewaren voor gebruik. M. R. KOELMAN, huisarts AFWEZIG van 14 - 28 september 1981. GEVONDEN VOORWERPEN DIERENBESCHERMING HEIL00-LIMMEN-CASTRICUM. EUCHARISTIEVIERING VANUIT DEVEST BURGERLIJKE STAND En degenen die boeken kppen, en verkopen evenzeer Daarom: goed nieuws voor alle boekenliefhebbers uit Heiloo en naaste omgeving. Boek- en kantoorboekhandel Deutekom heeft het aantal vierkante meters presentatieruimte flink kunnen vergroten. Dank zij een even flinke verbouwing. De bouwvakkers hebben inmiddels 't veld geruimd voor de opbouwwerkers en de mooimakers. De eerste fase is achter de rug. Nog is de geur van drukinkt en papier vermengd met die van terpentine en verf. Maar ook dat duurt niet lang meer. Kom dus gerust nu vast neuzen en kijken bij Deutekom. Bel donderdag: 072-330175 Opmerkelijke tekens van de herfst bij Gerard Worm op het Plein in Bergen. Komt u deze week even langs. Gerard Worm, dameszaak Plein 17, Bergen, telefoon 02208 - 3419. UITKIJKPOST 9 SEPTEMBER 1^ R, |K Afvalstoffenplan niet waterdicht Het ontwerp Provinciaal afvalstoffen- plan, dat door het Provinciaal Bestuur als zodanig is vastgesteld, roept vol gens de leden van^e kommissies voor openbare werken en ruimtelijke orde ning nog steeds de nodige vragen op. Wethouder Dekker gaf eerst een over zicht van de bezwaren die door de ge^ meente zijn aangedragen op de op lö augustus in de Vest gehouden hoor zitting. Allereerst werd een voorstel van Alkmaar gesteund waarin men vroeg om uitstel omdat bestudering van het plan door de vakantieperiode werd bemoeilijkt. Dit uitstel kan echter niet gegeven worden. Hoewel Heiloo indirekt met het plan te maken zal hebben, wilde men toch een aantal kanttekeningen maken, te meer omdat de stortplaats van Groot in het plan wordt aangewezen voor de storting van onverbrandbaar vuil et) verbrandingsslakken. De rest van het vuil zal dan in een, nog te bouwen, grote verbrandingsinstallatie met scheidingsfabriek worden verwerkt. Luchtvervuiling De heer Borsjes (P.v.d.A./D'66) was van mening dat de vergadering als mosterd na de maaltijd kwam. Hij vroeg zich af wat het rendement van de hier geplaatste opmerkingen zal zijn, omdat de hoorzitting al is geweest. Wat de inhoud van het plan betreft, vroeg hij zich af of het milieu niet in het geding komt. Hij doelde hiermee op de mogelijke luchtvervuiling en de invloed die de gestorte slakken op het grondwater hebben. ,,Het plan zit ook vól hiaten. Zo valt er niet in terug te vinden op welke manier het huis vuil aan de basis gescheiden moet wor den en er is totaal niet op de kosten gelet. Ik konkludeer dan ook dat een goed onderzoek door de milieudiensten noodzakelijk is", aldus de heer Borsjes. De heer Visser (CDA) vroeg zich af hoe er moekworden ingespeeld op het slak- kenprobleem. Vooral het al of niet ver wijderen van de vliegas baarde hem zorgen. Volgens wethouder Dekker wordt de vuilstortplaats zeer goed gekontroleerd en wanneer hiertoe aan leiding is zal direkt worden ingegrepen. Ook de vertegenwoordigers van de andere frakties waren het met de ge noemde bezwaren eens. De heer Post (VVD) vroeg zich boven dien nog af of de in het plan genoemde hoeveelheid vuil niet te pessimistisch is. „Volgens mij is er een teruggang in de hoeveelheid vuil te konstateren." METING GELUIDSOVERLAST De gemeente Heiloo heeft aan het Pro vinciaal Bestuur bericht op welke wijze ze de meting van geluidsoverlast in de toekomst wil gaan regelen. In de plannen die wethouder Dekker aan de kommissies voor openbare werken en ruimtelijke ordening mee deelde gaat men uit van drie mogelijk heden. Wanneer men van de ene op de andere minuut ergens naar toe moet om te meten, zal eigen apparatuur wor den gebruikt. Voor de aanschaf hiervan zal ongeveer 25.000,- worden uitge trokken. Voor uitgebreidere metingen zal een regionale voorziening worden getrof fen. De gemeente Alkmaar zal meet apparatuur aanschaffen en de kleinere gemeentes kunnen deze dan huren. Voor zeer ingewikkelde metingen zul len mensen en materiaal worden ge huurd van de provincie. Degene die met al deze zaken te maken krijgt, is de heer D. Zijlstry, die sinds kort door de gemeente is belast met milieuzaken. Van de Ploeg autospuit anno 1927 A.s. zaterdag 12 september organiseert de vereniging „OUD HEILOO" in samenwerking met de brandweer een diapresentatie in „Winkelhof 't Loo". Er zullen een aantal dia's vertoond worden van gebeurtenissen van de plaatselijke brandweer. Deze dia's zijn gemaakt door de heer J. Zander, zelf oud corpslid. Tussen de vele bloemenpracht welke gelijktijdig worden tentoongesteld heb ben we een plekje gekregen om deze bijzondere dia's te kunnen tonen. Verder zal ongeveer half oktober op het grote plein voor 't Loo een aantal oude en moderne brandweerwagens worden tentoongesteld. Dit ter aanvulling van de expositie in de Oudheidskamer, daar dat zware materiaal niet geplaatst kan worden. Nadere gegevens worden nog bekend gemaakt. Fotografen maak dat uw fototoestel in orde is, want er zullen zeer mooie plaatjes te schieten zijn. Nog een klein aantal leden en we hebben de 500 gehaald. Men kan zich tijdens de diavertoning ook opgeven als lid van „Oud Heiloo" voor het geringe bedrag van 15,- waarvoor men met het gehele gezin altijd voor iedere expositie vrij toegang heeft. Bovendien enkele malen per jaar „De Heylooer Cronyck" en tot slot een prachtige prent van Oud Heiloo. We rekenen op U. Het Bestuur. Weer aardig wat inbraken in de af gelopen week. Bij de L.T.B. aan de Kanaaldijk werd in de nacht van 3 op 4 september inge broken. Het kantoor werd doorzocht waarbij men probeerde de kluis te openen. Toen dit niet lukte heeft men de opslagruimte bezocht waarna men er met wat gereedschap vandoor is ge gaan. De aangerichte schade was zeer groot. Bij een inbraak in een woning aan de van Aostastraat zijn geld, girokaarten en sierraden ontvreemd. Aan de Stationsweg werd een tas met cheques ontvreemd en bij een inbraak aan de Spoorlaan verdween een pot met kwartjes. Uit een hijskraan die op een terrein aan de Kanaalweg stond heeft men een au toradio en een voorhamer gestolen. De rest van het gereedschap werd uit de kraan gegooid. Er zijn gelukkig ook een aantal inbra ken opgelost. D,e politie heeft twee 13-jarige jongens aangehouden die inmiddels bekend hebben in de Lidwinaschool, kleuter- creche en in de Christoffelkleuter- school te hebben ingebroken. Ze wer den af en toe bijgestaan door een 9-jarig broertje. Een jongenman die in Alkmaar werd aangehouden i.v.m. twee inbraken in die stad bekende ook twee inbraken die hij aan de Kennemerstraatweg zou hebben gepleegd. Er waren ook weer de nodige wetens waardigheden in het verkeer. Op de Spoorwegovergang Stations weg-Zeeweg werd door een automo bilist een overwegboom kapot gere den. Hij meldde dit later zelf bij de politie. Een treinbestuurder die bij het passe ren van Heiloo een klap meende te h'ebben gehoord meldde dit bij de politie. Bij nader onderzoek bleek de treeplank vol bloed te zitten en dit was afkomstig van een kat die bij het on geluk het leven liet. Gemeentel Heiloo De burgemeester van Heiloo maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 10 sep tember 1981 gedurende één maand ter gemeente-secretarie, afdeling algemene zaken, voor een ieder ter inzage liggen de bestemmingsplannen "Zuid" en "Omgeving Gemeentebos", vastgesteld bij besluiten van de raad der gemeente Heiloo, d.d. 27 augustus 1981zoals die zijn neergelegd in de bij die besluiten behorende kaarten, voorschriften en toelichtingen. De bestemmingsplannen hebben globaal betrekking op het gebied tussen Ze- venhuizerlaan, spoorbaan, Schuine Hondsbosschelaan, Laarmanstraat en Kennemerstraatweg, met uitzondering van het gebied rondom het station, welk deel in een apart bestenningsplan is gelegen. Bij de vaststelling van de bestemmingsplannen zijn ten opzichte van de ont werpen, zoals die met ingang van 4 juni 1981 ter visie hebben gelegen, de vol gende wijzigingen in de voorschriften aangebracht: beide plannen: bij de begripsbepaling "dienstwoning" in artikel 1, onder r in de laatste zin achter het woord "terrein" is tussengevoegd: "voorzover zulks in overeenstem ming met de bestemming is"; om de bevoegdheid van burgemeester en wethouders tot het stellen van nadere eisen te binden aan objectieve criteria is de eerste volzin van artikel 22 van plan "Zuid" en artikel 25 van plan "Omgeving Gemeentebos" als volgt aangevuld: indien na afweging van de in het geding zijnde belangen, waaronder begre pen het planologisch/stedebouwkundig belang, het stellen van de hieronder geformuleerde nadere eisen ten aanzien van de bebouwing redelijk gewenst of noodzakelijk is"; plan "Zuid": de in de 4e zin van de artikelen 6, sub g en 7, sub f genoemde oppervlakte van 30 m2 is gewijzigd in 15 m2; plan "Omgeving Gemeentebos": lid 1 onder a van de artikelen 3, 4 en 5 is als volgt gewijzigd: a. als hoofdgebouwen uitsluitend mogen worden gebouwd: - binnen de bebouwingsvlakken, waaraan op de kaart de aanduiding "uit sluitend vrijstaande woningen" is gegeven: uitsluitend vrijstaande eenge zinswoningen; - binnen de overige bebouwingsvlakken: vrijstaande of blokken van ten hoogste twee aaneengesloten eengezinshuizen; Zij die zich tijdig met bezwaren tegen het ontwerp-bestemmingsplan "Omge ving Gemeentebos" tot de gemeenteraad hebben gewend, kunnen gedurende de termijn van ter visie legging bij Gedeputeerde Staten van Noord-Holland, provincie huis, Dreef 3, 2012 HR Haarlem, bezwaren tegen dit bestemmings plan indienen. Gelijke bevoegdheid komt toe aan een ieder, die bezwaren heeft tegen de wijzi gingen, welke bij de vaststelling van de plannen in de ontwerpen zijn aangebracht. Heiloo, 9 september 1981. De burgemeester voornoemd, drs. G. J. Glijnis voor het komende weekend Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10 uur Gez. Dienst in de Geref. Kerk. Crèche aldaar. Kinderdienst in De Rank Kruiskerk 10 uur Gez. Dienst in de Geref. Kerk, ds. Boelhouwer. Zondagsschool in de Rehobothschool; 19 uur ds. L. v.d. Meer Geref. Kerk Noordergeeststraat 10 uur ds. A. Boelhouwer (Gez. Dienst met Ned. Herv. Gemeente); 19 uur ds. A. Boelhouwer. Parochie-zondagsdienst Moeder Godsparochie, Holleweg 111, Heiloo, tel. 072-331453. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 u. Dienst en donder- dagav. 8 u. Bikbelstudie. Westerweg 294 Hervormde Gemeente Limmen 10 uur de heer L. de Ruiter, Bergen. Ned. Herv. Gemeente Egmonden •10 uur Egm. a/d Hoef, ds. W. M. M. Moonen. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.30 uur ds. J. Mostert. Remonstrantse Gemeente Alkmaar Geen opgaaf ontvangen. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar Geen dienst, Noordhollandse Gemeente dag Amsterdam. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10 uur Hoogmis. Charismatische Bijbelkring Hoogegeest 37 - Akersloot Samenkomst: dinsdagavond 20.00 u tel. 02513-12205. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9 uur - 11 uur. In de week: maandag-, dinsdag- en vrij dagavond 19.30 uur. Woensdag en donderdag 's morg. 8 uur. Spreekuur biechthoren: zaterdag 16- 17.30 uur. Asfa'lteringswerkzaamheden aan: - Industrieterrein Oosterzij; - Het Maalwater - Westerweg; - Nijverheidsweg en Handelsweg. In verband met asfalteringswerkzaamheden op de bovenstaande wegen zullen deze op de hieronder genoemde data worden afgesloten: 1. Industrieterrein Oosterzij 2. Het Maalwater 3. Westerweg, vanaf Kuillaan ca. 160 m in noordelijke richting 4. Nijverheidsweg tussen huisno. 2 en de Warmoezierslaam; Handelsweg ter plaatse van de percelen no. 11 t/m 15 en 18 t/m 34 donderdag 10 september 1981 donderdag 24 september 1981 vrijdag 25 september 1981 Op Rijksweg 9 raakte op 4 september een auto te water. De bestuurder hiervan schrok zo van een auto voor hem die remde, dat hij de berm in schoot en omgekeerd in de sloot te recht kwam. De beide inzittenden zijn met kneuzingen en snijwonden naar het ziekenhuis vervoerd. Vrijdagavond verloor een motor rijder in een bocht van de Heeren- weg de macht over zijn stuur en sloeg drie keer over de kop. Hij en zijn passa gier kwamen er met wat snijwonden en een arm uit de kom nog gelukkig van af, vooral daar hij zeker 100 km. per uur moet hebben gereden. Bij het plantsoen voor de muziek school werd door een of andere grap jas weer eens een draad over de weg gespannen. Een jongen die hier tegenop reed kwam er wonder boven wonder zon der kleerscheuren vanaf en verwijder de de draad. De brandweer moest de afgelopen week twee keer uitrukken. Het betrof een bermbrandje langs de spoorlijn en een werkkeet bij de Katte- berg. Deze laatste brandde geheel uit en de schade bedroeg zo'n 6000.-. Zowel de brandweer als de politie be schikken over aanwijzingen dat hier sprake is van brandstichting. Bij een aantal roodlichtcontroles wer den in de afgelopen week weer ver schillende automobilisten en'- fiet sers bekeurd omdat zij zich niets van het stoplicht aantrokken. Na erg veel klachten uit de buurt werd in Termijen de illegale zender Fluks uit de lucht genomen. De 18-jarige scholier die bij de instal latie werd aangetroffen werd hierbij bekeurd. Er zijn nogal wat klachten binnenge komen over iemand die met aardewerk langs de deuren gaat, maar dit zonder vergunning en alleen ten eigen bate verkoopt. Vraag daarom altijd een legitimatie bewijs en gS ook nooit zonder meer op het aanbod in van iemand die wel even de tuin wil opknappen, want de rekening zou wel eens hoog kunnen uitvallen. maandag 28 september en dinsdag 29 september 1981 Het doorgaande verkeer zal tijdens de werkzaamheden worden omgeleid en de aanwonenden en aanliggende bedrijven dienen op deze dagen rekening te houden met een tijdelijke onderbreking van de normale bereikbaarheid van de woningen en bedrijven. Voor eventuele nadere informatie kunt U zich wenden tot de ambtenaar van de af del i rig Openbare Werken op het werk, de heer G. J. Zweers, tel. 072-331144, toestel 45 irt het kantoor van Openbare Werken, Van Aostastraat 7 te Heiloo. Burgemeester en Wethouders van Heiloo, de burgemeester, drs. G. J. Glijnis. de secretaris, E. de Boer. Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voornemens zijn om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 00, lid 8, van de Woningwet, boywvergunning te verlenen aan het bestuur van het Hoogheemraadschap van de Uitwaterende Sluizen in Kenne- merland en West-Friesland te Edam voor het uitbreiden van de rioolwater zuiveringsinrichting aan de Kanaalweg, zulks in afwijking van het ter plaatse vigerende Uitbreidingsplan-in-hoofdzaak. Bovengenoemd bouwplan ligt met de daarbij behorende stukken met ingang van 10 september 1981 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken. Gedurende genoemde termijn kan een ieder tegen het eventueel verlenen van de bouwvergunning bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo, schriftelijk bezwaren indienen. Heiloo, 3 september 1981. Birgemeester en wethouders voornoemd, drs. G. J. Glijnis, burgemeester. E. de Boer, secretaris. Een goed voorbeeld, doet goed volgen is een bekende zegswijze. Vooral in het verkeer wordt dit nogal eens vergeten en voor de jonge verkeersdeelnemer kan dit fatale gevolgen hebben. In het geven van het goede voorbeeld speelt natuurlijk de ouder een zeer belangrijke rol. Nu een nieuw schooljaar van start is gegaan en het jonge kind door één van de ouders van en naar school wordt gebracht, kan het geven van het goede voorbeeld nu, en later van levensbelang blijken. In het kader van een landelijke ver- keersaktie zal de politie haar aandacht vooral gaan richten op de jonge voet ganger in zijn of haar schoolomgeving en tevens bijzondere aandacht besteden aan het feit, dat het goede voorbeeld ook juist gegeven wordt. Waar nodig zal de plaatselijke Herman dad in de week van 14 tot en met 18 september a.s. corrigerend en advise rend optreden in het belang van de veiligheid van de jonge verkeersdeelne mer zelf. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.30- 11 - 18.30 uur. In de week: ma- en wo-avond 19.30 uur;; vrijdagavond 19.15 uur. Dinsdag- en donderdagmorgen 8 uur. Biechthoren: zaterdag 16.30 - 17.30 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H.Missen: zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur, 11 u. In de week: maandagavond 19 uur, ove rige dagen: 's morgens 8 uur in de Gena dekapel. Avondmis: le vrijdag v.d. maand 19 u. Lof: zondagavond 18.30 uur. Biechthoren: zaterdag in beide kapellen vanaf 16 uur. Kapel Psvch. Centrum St. Willibrord H. Missen:zaterdagavond 18.45 uur. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Dr. H. H. den Engelsen, Ewisweg 48,, Heiloo, tel. 072-333080. Weekenddienst Apotheek Apotheek Heylo, Stationsweg 53, Heiloo tel. 072-331070.- Weekenddienst Wijkverpleging Egmond - Heiloo - Limmen Mevrouw H. Meesters, tel. 072-337465. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) E. Engeringh, Slimpad 4, Heiloo, tel. 072-332719, b.g.g. boodschappendienst: 020-123123. Verloskundige Limmen Mevr. E. Wiegerink, tel. 02513-12895. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo Dr. D. H. Gastman, Mesdaglaan 2, Alkmaar, tel. 072-123499. Organisatie van Nederlandse Tandprothetici Weekenddienst in de kop van Noord- Holland, tel 02240-7939. DIERENARTSEN Dr. Eberson en Dr. Schaap zijn altijd te bereiken op tel.nr. 072-331606. Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. Consulenten Dierenbescherming Heiloo en omstreken Honden: tel. 124480 - mw. A. H. Ruigrok Katten: Tel. 334810 - mw. H. W. de Waart Watervogels: Tel. 072-336180 - mw. H. H. Geutsken^j Knaagdieren: Hr. Jacobs, tel. 331484 Jonge vogels: Mw. Duivenbode, 335063 Zieke en gewonde vogels: Mw. Ligthart, tel. 334202 Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.)l J. J. H. Cooper, Ewisweg 34, Heiloo, tel.] 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69," Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Riep' De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072-] 333271; E. J. Waal, Kennemerstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266. P. A. Slinger, De Hoghe Weijdt 55, Hei-1 loo, tel. 072-333746. KRUISVERENIGING „HEILOO" Kantoor: Wijkgebouw Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en| donderdagavond van 17-18 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdagen! van 19-19.30 uur. Tel. 072-331073. Wijkverpleegkundigen: Mevr. A. H. Kroon, tel. 072-330082, te'| bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021,; te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326,; te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, teJ bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, Bergen, tel. 02208-i 6203, te bereiken dinsdag, donderdag enj vrijdag tussen 8-8.30 uur. Mevrouw L. de Waard, tel. 02518-55495] te bereiken tussen 8-8.30 uur. Spreekuur in wijkgebouw, dagelijks tus-J sen 12 en 13 uur, tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus-1 sen 12-13 uur en maandag en donderdagj tussen 17-18 uur. Tel. 072-331073. De burgemeester van Heiloo maakt bekend, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet, op de Ruimtelijke Ordening, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 27 augustus 1981 heeft besloten te verklaren, dat een bestem mingsplan wordt voorbereid voor het gedeelte van de gemeente, zoals dat op de bij het besluit behorende kaart met een dubbele arcering is aangegeven en met een zwarte onderbroken lijn is begrensd. Het besluit heeft betrekking o enkele percelen grond nabij de Kanaalweg achter de bestaande rioolwaterzuiveringsinrichting en ligt met de daarbij behorende tekening met ingang van 10 september 1981 voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken. Heiloo, 3 september 1981. De burgemeester voornoemd, Drs. G. J. Glijnis. GEVONDEN: Marokaans leren por- temonneetje met inhoud en sleu tel, wandelstok, gouden trouwring, bos sleutel met witte label, wit albi no konijn, noors vest, Ierse setter, roodharige Ierse setter, giropas, oran je trainingsjack, rode cassettedoos, rode portemonnee met inhoud, rode briletui met huissleutel. Afhalen: woensdag- en zaterdag middag van 14.00-16.00 uur. VERMIST: - Cyperse kater, gecastreerd. Weggelopen van nieuw tehuis in Cast- - Zwarte kater, witte bef en witte poten, klein van stuk. Goed tehuis gezocht voor: - 2 licht cyperse katjes, 10 weken oud, liefst samen. Inl.: mw. de Waart, tel. 334810. canadaplein 2 telefoon 072 127344 Tot en met 16 september a.s. de expositie Kijken en Zien. Za 12 sept.: Alkmaar zonder Drempels magnifestatie in het kader van het in ternationaal jaar van gehandicapten. 10.00-16.00 uur. Zo. 13 sept.: Nationale Ziekendag, 10.00-16.00 uur georganiseerd door de Vereniging de Zonnebloem. Do. 17 t/m zo. 20 sept. Europese Bil jartkampioenschappen organisatie Biljartvereniging Homas en Pan- dair. A.s. zondag zal er "om 11.00 uur een eucharistieviering vanuit De Vest op de T.V. te zien zijn. De Nationale Ziekendag wordt in heel Nederland gehouden, maar dit keer komt de uitzending uit Noord-Holland. Galerie Toonen Raadhuisweg Van di. t/m zat. geopend van 10-17 uur, 's vrijdags van 10-21 uur; ma. gesloten. Tot eind augustus zomerexpositie van A. C. van Noort en Bob ten Hoope. Tevens permanente expositie. GEBOREN: Marloes C„ d.v. J. v. Veen en M. Mors. ONDERTROUWD: G. Schaap en B. Bruitzman. GETROUWD: E. Kweldam en I. Morisot. OVERLEDEN: C. v. Diepen, ev. M. A. Potter; G. Akerboom, wv. Duim. ELDERS OVERLEDEN: G. Bruinsma, wv. van der Werf. Voor Wijnen en Gedistilleerd TELEFOON 331535 HOLLEWEG 55 WIJ BEZORGEN AAN HUIS "Winkelhof 't Loo" - Heerenweg 67-69 1851 KL Heiloo - Tel. 072-331483 ilHIlp

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1981 | | pagina 2