r 21 Exposities Diana Ross iilj ij PREDIKBEURTEN EN ANDERE DIENSTEN Geen Uitkijkpost gehad? Icrujnenloerg Kado-tip HEILOO i IbEbRÜkwINKCfl SM A Fa. J. de Graaff ERKENDE 1UIZKS C. Egas vertelt over vrijwilligerswerk o->V Geen nieuwe KERNWAPENS IN EUROPA SPEELGOEDBEURS 18 sublieme hits van deze week nn slechts10. öU bij uw platenzaak wmËS"Jm mwÊm mm POLITIEBERICHTEN Een kado-tip? Geef ingedrukt postpapier! Bel donderdag: 072-330175 BURGERLIJKE STAND GEMEENTE HEILOO Het ligt in ons voornemen om de grote lijst van instellingen op velerlei gebied slechts èèn maal per maand te plaatsen. De gegevens betreffende kerkdiensten, doktersdiensten, apotheken en alle andere opgaven die van week tot week verschillen zullen wèl wekelijks worden geplaatst. De Gemeentegids, welke u kortelings heeft ontvangen, bevat ook praktisch alle instel lingen en stichtingen. U kunt deze dus raadplegen in voorkomende gevallen. Ten overvloede adviseren wij u om de totaal-lijst welke 1x per maand geplaatst wordt, uit te knippen en te bewaren voor gebruik. AFWEZIG 12 en 13 november: A. L. DUIJVESTIJN, huisarts k wat voor kd*frar zoekt? oJ©8> AUTORIJSCHOOL „DE WAAG" Slijterij - Wijnhandel GREEUW TELEFOON 331535 HOLLEWEG 55 UITKIJKPOST 11 NOVEMBER' iKIJKPf Woensdagavond werd in de biblio theek aan het Malevoort een bijeen komst georganiseerd voor de vrijwil ligers, die zorgen dat degenen die niet in staat zijn naar de bibliotheek te komen, toch van boeken te voorzien. Tevens was er de gelegenheid voor deze mensen die nooit in de bibliotheek komen, nu eens rustig rond te kijken, hoe het er allemaal uitziet. Verschil lende maakten van deze gelegenheid gebruik, weer dank zij de vrijwilli gers. Onder de aanwezigen bevonden zich ook twee afgevaardigden van de bejaardenbonden, t.w. de heer Y. v.d. Blom en de heer Lammers. Verder me dewerkers van de bibliotheek. De heer C. Egas, ex-staatssekretaris van CRM, hield deze avond een lezing over het werk van vrijwilligers. „Hun werk is al erg oud, waar groepen mensen waren, was vrijwilligerswerk," aldus de heer Egas. Bij een onderzoek is gebleken dat er veel meer vrijwilli gerswerk gedaan wordt dan men aan vankelijk dacht. Op kultureel rekrea- tief gebied zijn dit er al 2 miljoen, on derwijs en jeugdwerk I miljoen, onder linge hulp 1 miljoen, belangenbeharti ging ook 1 miljoen, kerkelijke aktivi- teiten 700.000. In totaal doet 40% van de bevolking aan vrijwilligerswerk. Dit zijn evenzoveel vrouwen als man nen voor alle werksoorten heeft men vrijwilligers nodig. Zij hebben vaak veel kennis van zaken. „Maar laten we ze vooral niet te deskundig maken, want dan raakt men ze gauw weer kwijt", zei de heer Egas. Er werd nog even gewezen op het boekje „Rechten en plichten van de vrijwilliger" (arbeidskontrakt, verze kering, enz.). Bij de rondvraag kwamen heel wat vragen aan de orde die de heer Egas uitvoerig beantwoordde. Na de pauze was er nog een boekbespreking. GEEN (NIEUWE) KERNWAPENS IN EUROPA Zaterdag 21 november a.s. zal in Am sterdam de grote landelijke demon stratie tegen het plaatsen van (nieuwe) kernwapens in Europa plaatsvinden. Ook de inwoners van Heiloo en Limmen mogen daar zeker niet ontbreken. Om zoveel mogelijk gezamenlijk te demonstreren, wordt U - indien U al thans geen gebruik maakt van eigen vervoer - verzocht van de navolgende vervoersmogelijkheden gebruik te maken. 1. Busvervoer. Door het aktiekomité „Kop van Noord-Holland" zijn een aantal bussen gehuurd. Deze bussen vertrekken om 11.30 uur uit Limmen vanaf de Kennemerstraatweg ter hoog te van restaurant "Glastronome"' en 10 minuten later uit Heiloo voor de ingang van de St. Willibrordstichting. Verwacht wordt dat de bussen tussen 6 en 7 uur 's avonds weer terug zijn. De kosten bedragen 10,- per persoon. Buskaarten zijn verkrijgbaar bij: de heer Schinkel, Pauwweydt 9, tel. 33 29 68 mevr. Siegman, Werkendelslaan 19, tel. 33 56 43 mevrouw Braids, Vossenakkers 14, tel. 33 18 40 de heer Gomes de Kandelaar 31, tel. 33 45 88 de heer v.d. Burg, Meidoornlaan 27, Limmen, tel. 02205-1705 mevr. Bakker, Westerweg 417, tel. 02205-1584. 2. Treinvervoer. De NS zullen tussen 10 en 12.30 uur extra treinstellen aan koppelen. Om ook bij treinvervoer het gezamenlijk demonstreren mogelijk te maken, wordt U verzocht met de sneltrein van 11.23 uur te reizen. Trein kaartjes kunnen op de gebruikelijke wijze aan het loket worden gekocht. Voor het vervoer naar het manifesta tieterrein kan van de pendeldiensten tussen het station Amsterdam CS en het Museumplein worden gebruik gemaakt. Op verzoek van de politie worden de kulturele manifestatie en de toespraken niet op de Dam maar op het Museum- gjjgj(n;;g4ihöüddn (v^naf 12 uur). Kontaktadres: G. Helder, Kennemer straatweg 648, 1851 NL Heiloo, tel. 33 48 04. AMSTERPAM.21 Nol/eMBER C?Z\M13 UUR Op zaterdag, 21 november a.s. wordt er Joor de Basseroet en de Nicolaas Beetsschool een speelgoedbeurs georga- riseerd. Bent u in het bezit van speelgoed, dat och niet meer wordt gebruikt, doch wel ;ompleet en heel is? Dan is hier uw kans! Opruimen en geld toekrijgen. Kunt u best nog wat speelgoed gebrui ken maar bent u geschrokken van de hoge prijzen? Grijpt nu uw voordeel! Speelgoed (weliswaar gebruikt) voor een zacht prijsje. INZAMELING: -op vrijdag 20 novem ber, 's middags van 15.30-17.30 en 's avonds van 19.00-20.30 uur. Bij verhin dering kontakt opnemen met Alie de Dood (tel. 336267), in de aula van de Nicolaas Beetsschool aan de Rechte Hondsbosschelaan 24a. De verkoop prijzen worden in nauw overleg met u vastgesteld. VERKOOP: -op zaterdag 21 november, 's morgens van 10.00-12.00 uur, in de aula van de Nicolaas Beetsschool aan de Rechte Hondsbosschelaan 24a. TOT ZIENS: GESLAAGD Voor de M.O. Akte Duits is geslaagd de heer B. F. J. Koets aan het Nutsseminarium van de Gemeentelijke Universiteit van Amsterdam. II WINKELHOF 'T LOO 41 TELEFOON 335535 SI It H 1 ING uX.KN\iU/.IhKSCHUOL HEILOO .Miifijé !$mm W' 1 ij «F 'Sé 'témr Nu binnenkort Heiloo weer een schouw burgzaal, genaamd „de Beun" rijk zal zijn, is Oud Heiloo in het verleden gedoken en kwam tot de ontdekking dat er reeds „een beun" heeft bestaan. Deze beun werd pas geplaatst wanneer de toen enige bestaande Rederijkerska mer ,,'t Ontluikende Roosje" haar uitvoeringen gaf. Men gaf 2 uitvoerin gen per jaar n.l. in november en februari in café „De Onderneming. (Later „de Oude Herberg). Deze zaak bezat geen toneelzaal. De gelagkamer werd daartoe omgebouwd. Het biljart ging aan de kant en aan het einde van de gelagkamer werd een beun gebouwd, waarop het toneelgebeuren zich dan moest afspelen. Maarten van Steeg, zelf actief lid van de vereniging Op de foto van links naar rechts zittend: mevr. Greeuw, Guus Spruijt, Jannie Oets, Henk Lamar, Co de Jager, J. Renes, Puck Koomen-Lamar, Jaap v.d.Kommer, mevr. Graas, Klaas Koomen, pianist Ab. Blauwboer, mevr. Renes, Henk Natzijl, mevr. de Jager, Piet Olthuis, Truus de Graaf en A. Greeuw Jannv Vennik. Staande: Ans Rus, Harm Oets, Rie v.d.Kommer, Dirk de Jager, Jeane Natzijl, Dick Graas, Joke Lamar-Kuiper, Piet de Graaf. Oud Heiloo wenst de nieuwe ,,Beun" heel veel succes en een goede bezetting. Vrijdag a.s, vindt weer de wekelijkse speelavond plaats. We beginnen om 19.30 uur. Het programma, dat ongeveer 45 minu ten duurt, wordt verzorgd door leerlin gen van: Bert van Laer - piano, el. orgel. Peter Onnes - hobo Kees Wit - trompet. Na afloop is er gelegenheid nog wat na te praten. Koffie en frisdranken zijn verkrijgbaar aan onze gezellige bar. Iedereen is welkom. De toegang is gratis. Heerenweg 140 1851 KV Heiloo Telefoon 072-33 49 55 .Onderdeel van Knijnenberg haalde met zijn zoons de hele timmer manswerkplaats leeg en bouwde dan de beun en decorstukken op. Er bleven dan ongeveer een 100-tal zitplaatsen over voor de toeschouwers. Dat aan de belichting nog wel wat te wensen overbleef zal men kunnen begrijpen. De Rederijkerskamer ,,'t Ontluikende Roosje" werd opgericht 1 september 1891 en men koos de zinspreuk „Door vriendschap bloeiende". Het eerst stuk wat men in studie nam was „De zaak Morland" van Otto Zeegers. Na 1919 v/erden de uitvoeringen in „De Rustende Jager" opgevoerd. Deze had toen een toneelzaal welke parallel liep aan de Straatweg met een vast toneel aan de Noordkant. Op bijgaande foto van 1923 (oudere bezitten we niet) zien we het volledige gezelschap van „de Roos" zoals het gemakshalve werd genoemd. Van links naar rechts (zittend) J. Krom, A. Greeuw, voorzitter meester D. J. Ruijter, tegisseur Paul v. 't Veer, Co de Jager, Maarten van Steeg. Staande: C. Hartog, Kroese, J. Harog, mevrouw Renes van Gemeren, M. van Gemeren, C. Vennik, Janny Bood en P. Jongejan. Regisseurs waren door de jaren heen: Paul v.'t Veer, C. Vennik, en Guus Spruyt. Tot 1970 heeft „de Roos" haar jaarlijkse uitvoeringen gegeven. Daarna is ze ingeslapen. Een bijzonder specta culair stuk wat in de twintiger jaren werd opgevoerd willen we hier nog even memoreren. Het was het toneelspel „Paljas". Hierin moest een paard een rol spelen. Een hit (of'was het een ket) werd aangetrokken van Abraham Mas- clé die een bodedienst onderhield op Alkmaar. Het kleine toneel was echter niet berekend op een dergelijke gastspe- ler. Er moesten wel voorzieningen ge troffen worden, zoals een aanbouw opzij van het toneel om het paard van de grond naar het verhoogde toneel te transporteren. Het beest was nogal verkouden en had last van hoestbuien. Bij iedere hoest van het dier wipte Dirk van Weelderen die op de rug van het beest zat enige decimeters omhoog tot hilariteit van het publiek. Het 60-jarig bestaan heeft „De Roos" in 1951 nog gevierd in „De Oude Herberg" op dezelfde plaats waar alles dus was begonnen. In de achter ons liggende week twee keer een verlichtingscorttrole, één keer een alkoholcontrole en twee keer een snelheidscontrole. Met de verlichting bleek het nog niet zo goed gesteld. In totaal moest er 28 keer proces-verbaal worden opgemaakt. Bij de snelheidscontroles was de vangst beduidend hoger. Op de Kennemer straatweg en aan de Belislaan werden 42 automobilisten bekeurd. Bij de, van zaterdag op zondag gehou den alcoholcontrole werden er van de 45 gecontroleerde automobilisten slechts drie gesnapt. Twee van hen moesten tevens een bloedproef ondergaan. Buiten de controles om werden er nog twee personen op het overmatig gebruik van alcohol gesnapt terwijl een 71-jarige vrouw uit Heiloo zonder rijbewijs met haar onverzekerde auto aan het verkeer deelnam. -0-0- Bij een aanrijding in Limmen raakte een bromfietser uit die plaats licht gewond. Hij werd afgesneden door een auto die rechtsaf wilde, kwam ten val en bezeer de hierbij zijn been. -0-0- Er zijn drie vernielingen te melden. Een bestuurder die het kruispunt Dors- Belieslaan wilde oversteken hinderde hierbij schijnbaar twee trimmers. Het tweetal wond zich hier zo over op, dat ze de motorkap van de auto beschadig den, terwijl de bestuurder ook nog wel een pak op z'n donder kon krijgen. Deze was echter wijzer, stapte in zijn auto en verdween. Aan de Kerkelaan en aan de Aostastraat zijn vernielingen aangericht aan daar geparkeerd staande auto's. -0-0- Dan het hoofdstuk diefstallen. Uit de Triaskantine is een cassettedeck en wat kleingeld gestolen, uit een in aanbouw zijnde woning een CV-ketel, bij iemand aan de Rector Fredericklaan een zonnewijzer en bij de ponyclub wat snoepgoed. -0-0- In limmen is verleden week een blauwe Opel Commodore G.S.E. Coupé met kenteken 89-DZ-08 gestolen. -0-0- Ook in Limmen vond verleden week een inbraak plaats waarvoor twee jongens uit Uitgeest zijn gearresteerd. Uit 'n huis aan het Kieftenland roofden zij een complete stereotoren en een hoeveelheid geld. Dit alles laadden zij in de B.M.W. van hun slachtoffer en verdwenen met de noorderzon. Ze werden echter in Limburg aange houden. Bij verhoor bleek dat ze enkele weken eerder al voor negentien andere inbraken gehoord waren. Ze zijn zolang in verzekerde bewaring gesteld. -0-0- Uit een werkkeet aan de Zeeweg werd een gaskachel met toebehoren en wat afvoerpijpen gejat. -0-0- Dat de humor de wereld nog niet uit is blijkt duidelijk niet uit het volgende. In Alkmaar en Heiloo worden regelma tig mensen opgebeld met de mededeling dat hun zoon of dochter in het zieken huis ligt en dat het beter is even te komen omdat het nogal ernstig is. Bij aankomst in het ziekenhuis blijkt dan van het hele verhaal niets te kloppen. Wie zo'n telefoontje bereikt doet er het beste aan het ziekenhuis nog even op te bellen om het verhaal te controleren. -0-0- En tot slot een waarschuwing betreffen de vier schoorsteenvegers die langs de deuren gaan om hun veegwerk aan te bieden. Het geeft natuurlijk te denken dat de heren hun diensten ook aanbie den aan mensen die helemaal geen schoorsteen hebben. ELDERS GEBOREN: Niels, z.v. Klaas F. J. Oenes en Jantje J. Jansma, Marten A., z.v. Andreas W. Gegen- warth, en Margot G. Liedl, ELDERS OVERLEDEN: Alida M. Oudendijk e.v. H. A. A Schmidt, Anna M. A. van Mierlo, w.v. J. A Kloeg. voor het komende weekend Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10 uur Gez. dienst in de Geref. Kerk. Zendingsechtpaar Breetveld uit Oegst- geest. Crèche in de bijruimte. Kruiskerk 10 uur Gez. dienst in de Geref. Kerk. Zendingsechtpaar Breetveld uit Oegst- geest. 19 uur ds. F. Biemond. Geref. Kerk Noordergeeststraat 10 uur Gez. Zendingsdienst met de Ned. Herv. Gemeente. 17 uur ds. J. Groene- veld, Broek op Langedijk. Parochie-zondagsdienst Psych. Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo, tel. 072-330844. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 u. Dienst en donder- dagav. 8 u. Bijbelstudie. Westerweg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10 uur ds. v. d. Bovenkamp, Alkmaar. Ned. Herv. Gemeente Egmonden 10 uur Egm.-Binnen, ds. A. Blokker van Schagen. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.30 uur ds. J. Mostert, Avondmaal. Remonstranse Gemeente Alkmaar 10.15 uur mevr. C. G. Groot-Korstanje, Oudorp. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10 uur ds. A. G. Hoekema. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10 uur Hoogmis. Charismatische Bjjbelkring Hoogegeest 37 - Akersloot Samenkomst: dinsdagavond 20.00 u tel. 02513-12205. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9 uur - 11 uur. In de week: maandag-, dinsdag- en vrij dagavond 19.30 uur. Woensdag en donderdag 'smorg. 8 uur. Spreekuur biechthoren: zaterdag 16- 17.30 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.30 -11 - 18.30 uur. In de week: ma.-, do.- en vrijdagavond 19J30_uur; dinsdag en woensdag 8.15 u. Dinsdag- en donderdagmorgen S uur. Biechthoren: zaterdag 16.30 - 17.30 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H.Missen: zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur, 11 u. In de week: maandagavond 19 uur, ove rige dagen: 's morgens 8 uur in de Gena dekapel. Avondmis: le vrijdag v.d. maand 19 u. Lof: zondagavond 18.30 uur. Biechthoren: zaterdag in beide kapellen vanaf 16 uur. Kapel Psvch. Centrum St. Willibrord H. Missen:zaterdagavond 18.45 uur. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Dr. H. H. den Engelsen, Ewidweg 48+ Heiloo, tel. 072-333080. Weekenddienst Apotheek Apotheek Heylo, Stationsweg 53, Heiloo tel 072-331070. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond - Heiloo - Limmen Mevrouw H. Meesters, tel. 072-337465. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) Mevr. F. S. L. Hardijzer, tel. 02208- 3042; b.g.g. boodschappendienst: 020- 123123. Verloskundige Limmen Mevrouw C. Motzo, tel. 02513-12020. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo Dr. F. H. de Jong, Bellinistraat 81, Alk maar, tel. 072-151381. Organisatie van Nederlandse Tandprothetici Weekenddienst in de kop van Noord- Holland, tel 02240-7939. DIERENARTSEN Dr. Eberson en Dr. Schaap zijn altijd te bereiken op tel.nr. 072-331606. Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. Consulenten Dierenbescherming Heiloo en omstreken Honden: tel. 124480 - mw. A. H. Ruigrok Katten: Tel. 334810 - mw. H. W. de Waart Watervogels: Tel. 072-336180 - mw. H. H. Geutsk Knaagdieren: Hr. Jacobs, tel. 331 Jonge vogels: Mw. Duivenbode, 335 Zieke en gewonde vogels: Mw. Ligthart, tel. 334202 Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m J. J. H. Cooper, Ewisweg 34, Heiloo, 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Ri De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 333271; E. J. Waal, Kennemerstraati 452, Heiloo, tel. 072-331266. P. A. Slinger, De Hoghe Weijdt 55, loo, tel. 072-333746. Zwangerschaps/ Nabevallings gymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. Mevr. A. Vinckers, tel. 072-334398. KRUISVERENIGING „HEILOO' Kantoor: Wijkgebouw Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag donderdagavond van 17-18 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdag van 19-19.30 uur. Tel. 072-331073. Wijkverpleegkundigen: Mevr. A. H. Kroon, tel. 072-330082, bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-3310! te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-3343! te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, Bergen, tel. 022( 6203, te bereiken dinsdag, donderdag vrijdag tussen 8-8.30 uur. Mevrouw L. de Waard, tel. 02518-554 te bereiken tussen 8-8.30 uur. Spreekuur in wijkgebouw, dagelijks t» sen 12 én 13 uur, tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks ti sen 12-13 uur en maandag en donderd tussen 17-18 uur. Tel. 072-331073. NAJAARSVERGADERING, DISTR. ALKMAAR VAN KATH. BOND V. OUDEREN Deze najaarsvergadering werd ge houden op 5 november in het NKJB- gebouw. Aanwezig: 19 afdelingen. Voorzitter Nuyens opent de vergade ring met gebed. Hij verwelkomt de leden van de afdelingsbesturen en hoopt op een zakelijke en aangename wijze te vergaderen. Notulen worden onder dank aan sékre- taris Vid, Kamer, zonder on- of aanmer kingen goedgekeurd en ondertekend. Bij de ingekomen stukken bevind zich een schrijven over de kadervorming. Verder deelt de voorzitter mee dat de heer v.d. Kamer na 8 jaar lid geweest te zijn, afscheid neemt van het hoofd bestuur van de K.B.O. Voor al het vele werk dat de heer v.d. Kamer voor de bond heeft verricht, wordt hem tijdens zijn afscheid op 29 oktober, de gouden speld uitgereikt. Deze heugelijke me dedeling wordt door allen met een har telijk applaus begroet. Vervolgens memoreert de voorzitter nog het 12Vi- jarig jubileum als bestuurslid v.d. afdeling Heiloo, de heer Schneiders. Mededeling van het dioceane hoofd bestuur, aangaande de jaarvergade ring, dat wegens ziekte en andere om standigheden deze vergadering is uitgesteld tot de 2e helft van mei 1982. Bij de bestuursverkiezing, bracht de afd. Wormerveer als kandidaat naar voren, de heer Willemse. Daar de heer Eelting uit Alkmaar ook als kandidaat door het bestuur is gesteld, acht de heer Eelting het beter om de heer Willemse te benoe men als lid v.h. distriktbestuur, mede in verband met de grootte van de Zaanstreek. Na deze aanbeveling wordt de heer Willemse met algemene stemmen be noemd. De voorzitter feliciteert de heer Wil lemse met zijn benoeming. Hierna krijgt de heer Mulkenweg het woord. Het thema is „Kaderkursus '82". Spreker vermeldt dat deze kursus 7 keer is gehouden. Over de inbreng van verschillende kanten is hij zeer te vreden. Het thema Pastorale begelei ding waarbij de A.N.B.O. ook een grote inbreng had. Hij is er van overtuigd dat dit thema zeer belangrijk is. Daarom is het overbrengen van uw mening tijdens deze kursus van groot belang. Het plan van de Coördinatie is om de afdeling bericht te zenden. De kursus begint op 18 januari 1982 tot 11 maart. De kosten zijn 10,-, reiskosten wor den vergoed. Hierna haalde spreker het punt evaluatie nog even aan. Hij raadt de afdelingsbesturen aan deze thema's nog eens door te nemen. Als afgevaardigde van het distrikt Hoorn was aanwezig de heer Blom. Spreker feliciteert de heer v.d. Kamer met zijn gouden onderscheiding. Hij uit zijn teleurstelling over de slechte opkomst van de bijeenkomst van de landelijke federatie van de oudere katholieke zangkoren. Er zal nogmaals een schrijven aan de afdelingen ge zonden worden om zich alsnog aan te sluiten bij bovengenoemde federatie. Verder wenst de heer Blom het distrikt veel sukses toe. Bij de rondvraag werden er nog een aantal interne vragen gesteld, die door de voorzitter op de juiste ma nier werden beantwoord. Niets meer aan de orde zijnde, sluit voorzitter Nuyens onder dank deze vergadering met gebed. De overige huisartsen van Heiloo nemen waar. Galerie Toonen Raadhuisweg 6 Van di. t/m zat. geopend van 10-17 's vrijdags van 10-21 uur; ma. geslote Expositie van Gerard van der Leede bronzen skulptures, en Mary Koeke bier, olieverf en tekeningen; van 2 tl "31 oktober 1981. ^T^ter.ex^^éöb^ verf. A. van Noort, olieverf. bal krommenie castricum heemskerk santpoort heiloo heiloo heerenweg 140 tel. 334955 Boonacker: expositie van bloemaquar len van Ine Veen, winkelcentrum 't D Heiloo. Geopend tijdens winkeluren. Informatie: 072-330023. Exposities: Open Huis, fpyer: C. Troostheide. Zevensprong: van 7 t/m 15 noveml kartonreliëfs van Barend Brandenbi Keramische vormen van Jeannet V man-Gaastra. Dagelijks geopend van 13.00-17.00 tevens dinsdag- en donderdagavond 19.00-21.00 uur. canadaplein 2 telefoon 072 127344 CULTUREEL CENTRUM „DE VEST" ALKMAAR Agenda van 12 t/m 18 november Donderdag 12 november: Noordhollands Philharmonisch Orkest. Tweede concert uit de Meestercompo- nistenserie: Mendelssohn. Grote zaal, 20.15 uur, 13,-, géén CJP/65 reduktie. Vrijdag 13 november: Miel Cools. Liedjes uit zijn theater programma „Tot het licht uitgaat". Kleine zaal, 20.15 uur, 15,-, CJP/ 65 11,25. Vrijdag 13 november: Soli Deo Gloria. Besloten najaarscon cert. Grote zaal, 20.15 uur. Zaterdag 14 november: Muziek voor 'n piek: Het Alkmaars Trombone Ensemble. In de hal, 19.30 uur, gratis. Zaterdag 14 november: Toneelgroep „Ontwaakt", met het blijspel „Mijn man is weer naar zee". Grote zaal, 20.15 uur, 7,50, géén CJP/65+ reduktie. Zondag 15 november: koffie-concert: de groep Prisma. In het restaurant, 12.00 uur, 5,-, inkl. kopje koffie. Maandag 16 novemner: Fons Jansen, op herhaling met „Zul len we handhaven?". Grote zaal, 20.15 uur, 22,50, CJP/65+ 17,- (beperkt aantal kaarten). Dinsdag 17 november: Fons Jansen, idem aan maandag 16-11 (beperkt aantal kaarten). Woensdag 18 november: Jeugdvoorstelling: „Baas boven baas". Een vrolijk programma rond twee dwaze brandweermannen. Grote zaal, 14.00 uur, 5,-, géén CJP/65+ reduktie. Tel. 072-331025 - Heiloo VERHUIZINGEN geheel verzorgd PIANOVERVOER BERGPLAATSEN VOOR INBOEDELS TON LEUKS HET ZEVENHUIZEN 15A HEILOO - TEL. 072-330294 Voor Wijnen en Gedistilleerd WIJ BEZORGEN AAN HUIS

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1981 | | pagina 2