E3D3S33133!H vloerbedekking ISOLATIE EN BEVEILIGING! Heiloo helpt Polen! Nieuws van de Gemeente Heiloo opheffingsuitverkoop te Bergen NH. PREDIKBEURTEN EN ANDERE DIENSTEN Dameskapsalon Bijwaard IprpRüKwiMiicij Fa. J. de Graaff Exposities Geen Uitkijkpost gehad? Gemeente Heiloo 1 >r jr w opheffingsuitverkooptijden: Kies uit drie soorten: voor het komplete woongebeuren AUTORIJSCHOOL „DE WAAG" Zevenhuizerlaan 59 - Heiloo - Telefoon 072-331928 b.g.g. 335079 Wij werken op afspraak. Het ligt in ons voornemen om de grote lijst van instellingen op velerlei gebied slechts èèn maal per maand te plaatsen. De gegevens betreffende kerkdiensten, doktersdiensten, apotheken en alle andere opgaven die van week tot week verschillen zullen wèl wekelijks worden geplaatst. De Gemeentegids, welke u kortelings heeft ontvangen, bevat ook praktisch alle instel lingen en stichtingen. U kunt deze dus raadplegen in voorkomende gevallen. Ten overvloede adviseren wij u om de totaal-lijst welke 1x per maand geplaatst wordt, uit te knippen en te bewaren voor gebruik. BURGERLIJKE STAND GEMEENTE HEILOO A. L. DUIJVESTIJN, huisarts AFWEZIG van 17 dec. tot 4 jan. Een kado-tip? Geef ingedrukt postpapier! DIERENBESCHERMING HEIL00-LIMMEN-CASTRICUM. Bel donderdag: 072-330175 Slijterij - Wijnhandel GREEUW UITKIJKPOST 9 DECEMBER li llKUKP RAAD VERLEENT MEDEWERKING AAN BOUW SPORTAKKOMMODATIE Afgelopen donderdagavond kwam de raad van de gemeente Heiloo in zit ting bijeên om zich te buigen over het uitgestelde agendapunt betreffende het verlenen van medewerking aan de bouw van een badmintonhal en schiet- sportakkommodatie Eigen initiatief Het gaat hier om de vereniging 't Ven- newater Badminton, en de Schietsport vereniging ,,De Vrijheid Heiloo", die enige tijd geleden met het plan waren gekomen voor hun rekening een ge zamenlijke akkommodatie te bouwen. Reeds op 26 februari 1981 besloot de raad in principe medewerking te ver lenen, het definitieve besluit zou echter pas genomen worden zodra de stich- tingskosten en leningsvoorwaarden bekend waren. Hoewel B. en W. in de opzet wel enkele elementen zagen zitten die in de prak tijk kunnen tegenvallen, met name de te verwachten toename van het leden tal van de badmintonvereniging, acht ten zij het toch verantwoord een be paald risiko te dragen en het partiku lier initiatief in deze te steunen en een kans.te geven. Zij stelden het volgende voor: a. Een krediet beschikbaar stellen van 20.350,- voor het bouwrijp maken van het aan het Zevenhuizen gelegen terrein. b. Garantie te verlenen op de door de Stichting Badmintonhal '81 en de schietsportvereniging te sluiten geld leningen ter grootte van resp. 875.000 en 165.000. c. Te bepalen dat de onder a. en b. genoemde besluiten slechts doorgang vinden indien deze de goedkeuring verkrijgen van Gedeputeerde Staten. Financiële haalbaarheid De heer J. Borsjes sprak namens zijn fraktie over een bezorgdheid t.a.v. de financiële haalbaarheid. Hij vroeg zich af of alle subsidies wel zijn veilig ge steld, of het aantal leden met een groei van 250 naar 750 door de badminton vereniging niet wat al te optimistisch wordt voorgesteld en of het nog wel mogelijk is om voor 1982 met de bouw te beginnen. Dat laatste is noodzakelijk in verband met de nodige subsidies. Verder struikelde hij over het feit dat het gebouw geen eigendom wordt van de vereniging maar van een in het le ven geroepen stichting. De vereniging moet dan huur betalen aan de stich ting waarvan het bestuur slechts uit 2 man bestaat, ook al een twijfelach tig punt, volgens de heer Borsjes. Hij noemde het voorstel slecht voorbereid en vond dit van een zekere minachting t.o.v. de Raad getuigen. Medewerking Ook de andere frakties zagen enkele van de bezwaren. De heer Mast kon namens de CDA-fraktie met de becijfe ring akkoord gaan. Hij zag zelfs nog een paar te verwachten meevallers. Hij onderkende ook dat het verwachte ledenaantal een kritiek punt is, maar vond toch dat er een zeker risiko moet worden gedragen om het partikulier initiatief te steunen. Tenslotte noemde hij de mogelijkheden die het plan biedt voor de besteding van de vrije tijd en voor de werkgelegenheid. Ook de heer ten Hoope toonde zich blij met het partikulier initiatief. „Wij nemen wel een bepaald risiko, maar iedere ondernemer moet nu een maal op z'n tijd risiko's nemen," aldus de heer ten Hoope. Wel vroeg hij het college er voor te zorgen dat bouw en woningtoezicht een goede kijk op de bouw houdt. De heer Roelofs (VVD) verklaarde dat zijn fraktie zich zorgvuldig gebogen heeft over, wat hij noemde, de grootste garantie op sportgebied ooit door de raad van Heiloo gegeven. Naast de al genoemde negatieve aspekten zag ook hij een positief aspekt, en wel het feit dat er nu tenminste nog een nieuwe sportakkommodatie komt, daar de ge meente in de komende 5 jaar voor iets dergelijks geen geld heeft. Na antwoord door het college waarbij burgemeester Glijnis de al genoemde argumenten nog eens toelichtte en na der inging op de gestelde vragen, volg de nog een tweede ronde waarin de P.v.d.A./D'66 fraktie opnieuw beargu menteerde waarom de bouw volgens hen niet verantwoord is. Tenslotte werd het voorstel met slechts drie stemmen tegen, aangenomen. Bij B. en W. werden 6 lege kratten weggehaald en aan de Blinkenlaan tenslotte verdween een bronbemalings- Vorige week werd op het industrie- machine. terrein een man aangehouden die zich schuldig had gemaakt aan een aantal 'n verband met een oplichting van kleine inbraakjes. f 1000,-ten nadele van de doopsgezin- Zo had hij de kantine van H.S.V., kerk 's 'n Den Haag Th. van B. Foresters, Teerenstra, Germefa, aangehouden. het Psychiatrisch Centrum, de Tennis- De man wordt ervan verdacht meer- vereniging en Sporthal 't Vennewater dere mensen te hebben opgelicht, bezocht. 00000 Hij heeft wat kleine dingen meegeno men en maakte gebruik van een aan- Op de A9 raakte verleden week vrijdag wezige douchegelegenheid. een inwoonster uit Bergen de macht 00000 over het stuur kwijt, doordat zij een Bij een inbraak aan de Bayershofweg klapband kreeg. Ze sloeg over de kop, zijn .twee fietsen ontvreemd. Hiertoe belandde in cje sloot en moest naar het had men 3e schuur opengebroken. Üêkëhfitfis worden vervoerd. 00000 ^e dad een voetfraktuur en er moesten wat hechtingen in het gezicht worden Kamping Duinzicht heeft ook bezoek aangebracht, gehad. Een aantal van de huisjes 00000 waren opengemaakt, maar tot nu toe wordt er alleen een trui en een slaap- Er vonden nog twee ongevallen plaats zak vermist. opdeA9. 00000 Een automobilist uit Den Helder raakte de macht over het stuur kwijt en be- Bij een inbraak aan het Bleekveld was landde in de vangrail en de bestuurder de buit aanzienlijk. Toen de inbrekers van een vrachtwagen viel in slaap, weer huiswaarts keerden waren een kwam eveneens in de vangrail en ver kleuren t.v., tuner, platenspeler, nielde deze over een lengte van 200 camera, klok, herenkostuum, geld, een nieter, paar bontjassen en wat sieraden van eigenaar verwisseld. 00000 EÖ een ongeval op de Kennemerstraat- weg in de nacht van 5 op 6 december Aan de Holleweg had men ook beet. reed een in Hoorn wonende buiten- Uit huis haalde men een jasje, een por- lander het verkeerslicht op de hoek temonnee met geld, een racefiets en van de Stationsweg uit de grond, de reservesleutels van de auto weg. Zijn lez'nS van het gebeuren was dat De laatste buit gebruikte men om de hij voor een ander moest remmen, auto te stelen een gloednieuwe Opel maar al snel bleek dat hij onder invloed Kadet, kenteken GZ-67-YK. verkeerde. Zijn rijbewijs werd ingeno- 00000 men' 00000 Bij een inbraak in de kantine en het kantoor van de in de St. Willibrord N°ë twee andere bestuurders werden gevestigde Agrarische Dienst ver- betrapt op het gebruik van teveel alco- dween voor ongeveer 1000,- aan hol. De ene liep tegen de lamp bij een gel(j controle, de ander viel op door te hard 00000 rijden. 00000 ro Sleepy Moquette filmsterrentapijt, prachtige uni-tinten, 400 cm breed, nu Intertest zuiver scheerwol tapijt voor zwaar intensief gebruik, 400 cm breed, in berber/beige gem., van 2 19-, nu per strekkende meter Desso zuiver wollen zwaar bouclé tapijt 400 cm breed, van ƒ279,-, nu per strekkende meter Enkele kamers zuiver wol gebloemd tapijt, 400 cm breed, van 349-, nu per strekkende meter Desso Cotton Look zwaar katoenen tapijt in 6 kleuren o.a.: wit, camel en bruin, op dubbele jute rug, 400 cm breed, van 249,-, nu per strekkende meter Bergoss zwaar grof wollen noppentapijt op dubbele jute rug. in de nieuwste projekttinten. 400 cm breed, van 375,-, nu per strekkende meter Bergoss zuiver scheerwol tapijt, 2 cm hoge pool met dubbele jute rug, 400 cm breed, in berber/linde gem. en licht beige, van 425,—, nu per strekkende meter ƒ19 vrijdag van 10-18 uur en 19-21 uur zaterdag van 10 -17 uur Dorpstraat 10, Bergen NH. telefoon (02208) 3700. voor het komende weekend Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10 uur ds. Ph. Ouwendijk. Crèche en kundernevendienst in De Rank. Kruiskerk 10 uur ds. C. Lebbing. Crèche in de ach terzaal. Zondagsschool in de Rehoboth- school; 19 uur da. F. W. Oosterwijk. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur ds. A. Boelhouwer (Avond maal). 17.00 uur idem. Parochie-zondagsdienst Psych. Centrum, Kennemerstraatw. 464 Heiloo, tel. 072-330844. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 u. Dienst en donder- dagav. 8u. Bijbelstudie. Westerweg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10 uur ds. J. v. d. Graaf, Heiloo, Heilig Avondmaal. Ned. Herv. Gemeente Egmonden Egm.-Binnen, 10 uur ds. W. M. M. Moonen, H. Avondmaal. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.30 uur mevr. C. G. Groot-Korstanje. Remonstrantse Gemeente Alkmaar 3e Advent. 10.15 uur mevr. A. J. van Dongen-Meijer. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10 uur 3e Advent, Zr. E. H. de Clerq, Amsterdam. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10 uur Hoogmis. Charismatische Bijbelkring Hoogegeest 37 - Akersloot Samenkomst: dinsdagavond 20.00 u tel. 02513-12205. R.K. KERKDIENSTEN Willihrorduskerk. Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9 uur - 11 uur. In de week: maandag-, dinsdag- en vrij dagavond 19.30 uur. Woensdag en donderdag 'smorg. 8 uur. Spreekuur biechthoren: zaterdag 16- 17.30 uur. nu in één rolluik: Met rolluiken weert u niet alleen de zon, maar ook koude, licht, geluiden zelfs on gewenste indringers Hadon rolluiken munten daarbij uit in isolerende eigen schappen, Dankzij de sluitende konstruktie vormt zich een isolerende "deken" tussen raam en rolluik. Dus geen warmte verlies. Vermindering van uw stookkosten En - omdat ze zo mooi zijn - bieden ze ook nog eens aantrekkelijke waardevermeerdering van uw huis Eenvoudige montage Geschikt voor alle mogelijke ramen en deuren. Hadon-rolluiken met kunststof lamellen Hard en onbreekbaar Bestand tegen weer en wind In wit grijs, lichtbruin, lichtbruine houtnerf donkerbruin, leverbeige. donkergroen Hadon-rolluiken met aluminium lamel len Bijzonder weer- en wmdbestendig Wit o» grijs gemoffeld Of in brum met houtnerfstruktuur Hadon-rolluiken met dubbelwandige aluminium lamellen Uitgeschuimd met kunststof Isoleren als de beste Blank aluminium, wit, grijs metallic groen.'bruin, generfd bruin TON LEURS HET ZEVENHUIZEN 15A HEILOO - TEL. 072-330294 DERDE PRIJS KAPCONCOURS JOKE ZONNEVELD Tijdens het Nationaal Kapconcours „Westertoren" wat gehouden werd in Krasnapolsky te Amsterdam, behaalde Joke Zonneveld jongste medewerkster van Kapsalon Bijwaard een derde prijs. Zij deed mee in de categorie Föhnen hierin waren 27 deelnemers en 1700 kappers als toeschouwer. Voor iemand die nog geen l'/z jaar in het vak zit is het 'n geweldige pres tatie om dan na zo'n landelijk gebeu ren met 'n beker huiswaarts te keren. Een mooie stimulans voor de toekomst. SINT NICOLAASAVOND IN HUIZE "DE LOET" Een jaarlijks terugkerend evenement is het Sint Nicolaasfeest in hujze "De Loet". Woensdagavond, 2 december was het weer zover. Ca. 8 uur betrad Sinterklaas, ver gezeld van twee zwarte Pieten de feestelijk versierde eetzaal, die ge zellig vol zat, met bewoners, perso neel en bestuursleden en hun echt genoten. Onder de vrolijke klanken van de Boerenkapel o.l.v. Jb. van Ursem besteeg de Sint het podium en nam plaats op een prachtige ouderwetse zetel. Na een geestig inleidend praatje, wer den achtereenvolgens diverse bewoon sters, een bestuurslid, de directeur en zijn vrouw alsmede enige mede werksters bij de Goed Heiligman ge roepen. De één kreeg een vermanend woord, de ander werd geprezen, kortom een ie der kreeg wel een veeg uit de pan. Aan hilariteit dus geen gebrek. Als intermezzo zong de heer B. van Ven- rooy, aan de piano begeleid door de Heer H. Driessen,' zowel voor als na de pauze, enige prachtige liederen, die veel bijval oogstten. Na de pauze speelde de heer Driessen op de piano een potporie van Sinterklaasliedjes in moderne stijl, wat een enthousiast applaus opleverde bij, vooral de meer jongere aanwezigen. Het was een gezellige ouderwetse /avond, waarbij veel gelachen en mee gezongen werd met de liedjes, die de Boerenkapel ten gehore bracht. Ruim na half elf, maar nog veel te vroeg naar de zin van de aanwezigen, nam de heer Schuur plaats achter de microfoon. Voor een ieder, die aan deze avond had meegewerkt om hem te doen slagen, was er een dankwoord. Een speciaal eresaluut ging naar me juffrouw A. M. M. Bakker, die als hoofd van de huishouding, met haar medewerksters een groot aandeel had in de goede organisatie van dit gebeuren. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.30- 11 - 18.30 uur. In de week: ma.-, do.- en vrijdagavond 19.30 uur; dinsdag en woensdag 8.15 u. Biechthoren: zaterdag 16.30 - 17.30 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H.Missen: zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur, 11 u. In de week: maandagavond 19 uur, ove rige dagen: 's morgens 8 uur in de Gena dekapel. Avondmis: le vrijdag v.d. maand 19 u. Lof: zondagavond 18.30 uur. Biechthoren: zaterdag in beide kapellen vanaf 16 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord H. Missen:zaterdagavond 18.45 uur. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Dr. A. L. Duijvestijn, Obriglaan 53, Heiloo, tel. 072-333100. Weekenddienst Apotheek Apotheek Sibilo, Past. v. Muijenweg 17, tel. 072-330200. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond - Heiloo - Limmen Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) E. Engeringh, Slimpad 4, Heiloo, tel. 072-332719, b.g.g. boodschappendienst: 020-123123. Verloskundige Limmen Mevrouw C. Motzo, tel. 02513-12020. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo Dr. J. F. W. Ober, Vennewaard 180, Alkmaar, tel. 072-613792. Organisatie van rseoerianusc T andprothetici Weekenddienst in de kop van Noord- Holland, tel 02240-7939. DIERENARTSEN Dr. Eberson en Dr. Schaap zijn altijd te bereiken op tel.nr. 072-331606. Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. Consulenten Dierenbescherming Heiloo en omstreken Honden: tel. 124480 - mw. A. H. Ruigrok Katten: Tel. 334810 - mw. H. W. de Waart Watervogels: Tel. 072-336180 - mw. H. H. Geutskei Knaagdieren: Hr. Jacobs, tel. 3314 Jonge vogels: Mw. Duivenbode, 335 Zieke en gewonde vogels: Mw. Ligthart, tel. 334202 Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vrl J. J. H. Cooper, Ewisweg 34, Heiloo, tef 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69 Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Rie|[ De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 07a 333271; E. J. Waal. Kennemerstraatwel 452, Heiloo, tel. 072-331266. P. A. Slinger, De Hoghe Weijdt 55, Hei. loo, tel, 072-333746. Zwangerschaps/ Nabevallings gymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. Mevr. A. Vinckers, tel. 072-334398. KRUISVERENIGING „HEILOO" Kantoor: Wijkgebouw Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag donderdagavond van 17-18 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdagej van 19-19.30 uur. Tel. 072-331073. Wijkverpleegkundigen: Mevr. A. H. Kroon, tel. 072-330082, til bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-33102ljr te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326|| te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, Bergen, tel. 0220 6203, te bereiken dinsdag, donderdag eil vrijdag tussen 8-8.30 uur. Mevrouw L. de Waard. tel. 02518-55495 te bereiken tussen 8-8.30 uur. Spreekuur in wijkgebouw, dagelijks tus-j sen 12 en 13 uur, tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks te I sen 12-13 uur en maandagen donderdag tussen 17-18 uur. Tel. 072-331073. GEBOREN t/m 7 dec. 1981. Petrus M. J„ z.v. Nicolaas M. Punt en Jacoba Donner, Soraya, d.v. Lahoucine Achgar, en Maria C. Kuijper. ELDERS GEBOREN: Nina, d.v. Theodorus J. van der Veer, en Cornelja G-J-Wëstpr, Fóns, z.V. Johannes C. Bot en Antonia A.M. Oostrom, Miriam, d.v. Petrus W. M. Vieveen en Riena A. Vollers, Elidia, d.v. Cornelis W. Willebroord- se en Myrna Muijs, Manon M„ d.v. Bonfilius M. J. Hoet- jes en Johanna A. M. Leuring, ONDERTROUWD: Cornelis J. Morsch en Monique Weijzig, Willem de Groot en Margaretha Ma ria Dijkzeul. GETROUWD: Johannes J. Admiraal en Anna M. E. Wuijts. OVERLEDEN: Marinus Steenhoek, e.v. J. G. Donker. ELDERS OVERLEDEN: Josephus A. de Lange. Heerenweg 140 1851 KV Heiloo Telefoon 072-33 49 55 pnderdeel van Knijnenberg KERSTEXPOSITIE GALERIE TOONEN 11 dec. t/m 11 jan. Hans Houtkamp aquarellen en tekeningen en Marianne Houtkamp plastieken Van 11 december t/m 11 januari exposeren de graficus Hans Houtkamp (38) en de beeldhouwster Marianne Houtkamp (33) bij Galerie Toonen, Raadhuisweg 6. Heiloo. De expositie wordt geopend door de bloemkunstenaar Theo Bitter, die tal van decoraties verzorgde voor NCRV, Tros en het bloemencorso in Aals- -«/»*>•- Tiirlens de gezellige opening „°p .I1 December om 20.00 uur bent u van harte welkom. Ondanks het feit dat Hans Hout kamp enkele malen per jaar expo seert met de Hilversumse kunste naars vereniging waarbij hij sinds 1979 is aangesloten - komt hij niet graag met zijn werk voor de dag Galeriehoudster Marinanne Toonen heeft dan ook veel moeite moeten doen om deze Larense kunstenaar met zijn werk naar Heiloo te krijgen. Houtkamp leerde het vak van de schil ders Frans Nijs en Theo Kroese. Zijn voorliefde gaat uit naar schilders uit de beroemde Haagse School, zoals Isaac Israëls, G. H. Breitner, H. F. Boot en Kees Verweij. Marinanne Houtkamp was - evenals haar man - een leerling van Frans Nijs. Een aantal jaren was zij hoofd bezig heidstherapie van de orthopedisch- neurologische kliniek Julianaoord in Laren N.H. In die periode kreeg zij les van de beeldhouwer Johan van Wolde, die haar nog steeds in haar werk begeleidt. De opening wordt verricht door de Larense Bloemkunstenaar Theo Bitter. De laatste bijzonderheden van dit ka lenderjaar staan v.oor de deur: Vrijdag 11 december om 19.30 uur: Speelavond met leerlingen van: Bert van Laer - piano, el. orgel, Fred Lodder - piano, el. orgel, Wim Madderom - piano, el. orgel. In afwijking van de gebruikelijke dag en tijd. Woensdag 16 december om 18.30 en 20.00 uur: „Kerstsamenspel" door ensembles van de school. Voor de beide uitvoeringen heeft u toegangskaarten nodig. Deze zijn gra tis te verkrijgen bij de administratie van de school. Op beide avonden bent u allen van har te welkom! Graag tot ziens. WIE MIST: - RODE KATER Aangelopen op Tulpencroftlaan - ROOD KATERTJE, 7 mnd. Aangelopen in Baetenburg. Inl.mevr. de Waart, tel. 334810. Tel. 072-331025 - Heiloo VERHUIZINGEN geheel verzorgd PIANOVERVOER BERGPLAATSEN VOOR INBOEDELS PERSBERICHT Ingevolge de Wet op de Ruimtelijke Oi dening moeten de gemeenten alle uil breidingsplannen regelmatig herzien. Ook de gemeente Heiloo is hier druil mee doende. Na de plannen Zuid en Omgeving Ge meentebos zijn thans de plannen Omge ving 't Loo, West I en West II aan de beurtHet eerste plan betreft het,gedtó- -v! te van de gemeente, globlial gelegen te sen Kennemerstraatweg, Laarmat straat, Schuine Hondsbosschelaai spoorbaan en Heilooër bos en de twt andere plangebieden zijn globaal gek gen tussen spoorbaan, Egelenburg, Dj Moestuin, Bleekveld, Ewisweg, Ring weg, De Dors en Belieslaan, met uitzon dering van de sportvelden. Bij deze herzieningen wordt tevens gere geld hoe en hoeveel een woning mag worden uitgebreid en hoe groot de bij' gebouwen mogen zijn. De drie plannen liggen ter inzage ii zowel de beide openbare bibliotheken als op het gemeentehuis, afdeling alge mene zaken. Op donderdag 7 januari 1982 om 20.00 uur zal er in de bovenzaal van de sport hal Het Vennewater een toelichting op de plannen gegeven worden; tevens is ei gelegenheid voor het stellen van vragen, Alle inwoners van de drie wijken als mede alle overige belangstellenden zijn van harte welkom. Alvorens deze bestemmingsplannen door de gemeenteraad zullen worden vastgesteld, hetgeen naar verwachtte in het tweede kwartaal 1982 zal plaat: vinden, liggen de ontwerpen gedurende één maand ter gemeente-secretarie ter inzage en kan een ieder schriftelijk zijn bezwaren indienen. Galerie Toonen Raadhuisweg 6 Van di. t/m zat. geopend van 10-17 uur 's vrijdags van 10-21 uur; ma. gesloten Permanente expositie: F. Goosen. Olie verf. A. van Noort, olieverf. Open Huis, foyer: C. Troostheide. Boonacker, Winkelhof 't Loo, olieverf schilderijen van Nicolaas van dei Waay. Geopend tijdens winkeluren. GALERIE TOONEN Hans en Marinanne Houtkamp aquarellen, tekeningen en plastieken t/m 11 januari. Voor Wijnen en Gedistilleerd TELEFOON 331535 HOLLEWEG 55 WIJ BEZORGEN AAN HUIS Theater "De Beun" Willibrordusweg 2 - Heiloo Telefoon 072-333156 11-12 december: Toneelver. Falk land met "Terug naar Warschau", Aanvang 20,15 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1981 | | pagina 2