AKERSLOOT t REGIO NIEUWS keeman k MIN - LIMMIN - LIMMEN - UMMEN "DE VRIENDSCHAP "DE DOLLY DOTS"!!! "BREAK" DE MEERB0ET LOS 0NDERDIC0S "CANYON" REEIO HOLLAND B V T be 40-jarig jubileum trekt enorme belangstelling VOORKOMING MISDRIJVEN HEILOO Heiloo, Geestakker 34 Heiloo, Heerenweg 112 f [j Heiloo, Heerenweg 247 Heiloo, De Kandelaar 5 Heiloo, Blinkenlaan 12 Akersloot, Beatrixlaan 6 Een zaak van de politie èn u. Pijnappel CAFÉ-BAR-DANCING presenteert tweede kerstdag de populaire damesformatie met muzikale omlijsting van de formatie met in de pauzes muziek van Radio Egmond CAFÉ-BAR-DANCING "I zondag 27 december aanvang 20.30 uur: GRATIS ENTREE! !l HENKEN RIET 2e Kerstdag speelt bij ons: AANVANG 20.30 UUR Beide Kerstdagen geopend vanaf 16.00uur. gewicht auto tot 12.000 tot 20.000 600 kg ƒ137,40 137,40 700 kg ƒ164,10 174,- 800 kg ƒ191,70 ƒ203,10 900 kg ƒ218,70 231,60 1000 kg ƒ245,70 ƒ260,40 1100 kg 273,- 289,20 1200 kg ƒ300,- ƒ317,70 JA. H00GEB00M HEILOO B.V. it Zat MAKELAARDIJ 01 TH AR BI K! OL UI 5 s ht M UITKIJKPOST IJSPRET IN LIMMEN Voor de Limmer IJsclub was het een zeer druk weekend, allereerst was er op vrijdagavond 18 december de 10e editie van de Nacht van Alkmaar. Het was bijzonder goed weer, en het ijs was eveneens prima. Jammer echter van het vele natuurijs dat lag te wachten en daarom veel liefhebbers ongetwij feld van de baan heeft weggehouden. Desondanks waren er nog ruim 70 liefhebbers die t.z.t. een herinnering krijgen toegezonden. Jeugdwedstrijden Zaterdagochtend om tien uur was het raak op het eigen kleine ijsbaantje van Limmen, een veertigtal kinderen had zich opgegeven voor de wedstrij den. Deze wedstrijden waren speciaal uit geschreven voor de eigen jeugd leden en kinderen van leden of dona teurs. Op de baan was een ronde baan gemaakt die variërend 2 tot 5x gereden moest worden. Het ijs én weer waren grandioos, terwijl alle deelnemers en verdere aanwezige kinderen op war me chocolademelk werden verrast. De winnaars in de verschillende groe pen waren: jeugd 6/8 jr. Richard Bloed jes, 9 jr., Ingrid Louwe die alle jongens te snel af was, 10 jr., Coen Luttikhui- zen, 11 jr., Eddy Schouten, 12/13 jr., Mark Rasch, 14 jr., Arjen Veenstra, 14 jr., meisjes Liesbeth Segerius, Meisjes 11 jr. Astrid Hessels. Korte baan wedstrijden woensdag IJs en weder dienende worden woens dag op het Stet bij het zwembad in Limmen open kortebaan-wedstrijden gehouden, iedereen kan aan deze wed strijden meedoen. 's Middags om drie uur beginnen de wedstrijden voor jeugd in de katego- rieën 6 t/m 10 jr., 11 T/m 12 jaar en 13t/ml4jr. Er wordt een baan van 70 mtr. uitgezet, terwijl gereden wordt volgens het af- valsysteem. Het inschrijfgeld bedraagt 2,50 voor iedereen. De prijzen be staan uit waardebonnen. Voor de senioren/heren worden 's avonds om 7 uur op dezelfde baan over 160 mtr. wedstrijden gehouden, eveneens volgens het afvalsysteem. Het inschrijfgeld bedraagt hier 5,-, waarbij de eerste prijs 100,- is. Inschrijven kan men bij de start vanaf een half uur vóór de aanvang. Eventuele nadere inlichtingen worden verstrekt bij J. Lammers, Kieftenland 4, Limmen, tel.:02205-1440. Het 40-jarig jubileum van de vrijwillige brandweer van de gemeente Heiloo heeft zich mogen verheugen in een enorme belangstelling. Zowel de Open Dag als de later gehouden recpetie getuigden van de bijzondere plaats die een brandweerkorps toch binnen een gemeente inneemt. Troetelkind Op de 's middags gehouden receptie hebben tal van sprekers het brandweer korps in hun toespraak gekenschets. Nadat de heren J. v.d.Kommer en P. Zander als brandweerlieden van het ..eerste uur" gehuldigd waren, zij werden op 19 december 1941 lid, opende burgemeester Glijnis het rijt je van sprekers. Hij stelde dat er vaak op gezinspeeld wordt dat de brandweer het troetel kind is binnen een gemeente en dat hierbij een bevoorrechte positie gesug gereerd wordt. „Toch zouden velen dit beeld betreu ren wanneer het wordt geassocieerd met hobby's en nodeloze uitgaven. Daarom ben ik blij met de vandaag gehouden Open Dag, de tentoon stelling in de Oudheidskamer en met de Kroniek", aldus burgemeester Glijnis, die voorts iedereen bedankte idie hieraan heeft meegewerkt. Jubileren is volgens hem ook vooruit zien en wanneer we deze raad opvolgen zien we dat de brandweer met twee lijnen te maken krijgt. Ten eerste vindt er een verschuiving plaats naar de algemene hulpverlening en op de tweede plaats krijgt men te maken met de steeds schaarser wor dende gemeentefinanciën. De burgemeester achtte het dan ook noodzakelijk alle uitgaven binnen het brandweerapparaat steeds weer aan een kritisch onderzoek te onderwerpen. Hij eindigde met de brandweer te- bedanken voor de hulpverlening in het verleden en hij sprak de hoop uit dat de goede verstandhouding ook in de toekomst zal blijven bestaan. Na de burgemeester nam de heer Har- tog het woord. De heer Hartog is com mandant van de brandweer van Alk maar en tevens brandweercommandant van de regionale brandweer. Het eerste deel van zijn toespraak sprak hij als commandant van de na buurgemeente Alkmaar. Hij noemde de samenwerking over het algemeen goed maar er zijn aldus Hartog, ook gevallen bekend waarbij men elkaar tegen de haren instreek, bewust of onbewust, en hij verklaarde met de hand op het hart dat Alkmaar nooit bewust Heiloo heeft willen dwars bomen. Hij noemde het Heilooër korps een prima opgeleid korps met mensen die zich willen inzetten. Als regionaal commandant wees hij Heiloo op de nieuwe bepalingen die in de maak zijn en op de geruchten die daarmee samengaan. ,,U moet zich van die geruchten niet teveel aantrekken, het gaat nu goed en het zal ook zeker in de toekomst goed blijven gaan", aldus Hartog. De laatste spreker was de heer P. Wijn, voorzitter van de Stichting Oud- Heiloo. Hij vond het moeilijk aan alle vooraf gaande woorden nog iets toe te voegen. Zoals het een oudheidkundige stich ting betaamt wilde hij alleen een terug blik werpen op wat hij noemde een uitstekende samenwerking tussen de stichting Oud Heiloo en de brandweer. De geslaagde expositie was hier volgens de heer Wijn het direkte gevolg van. Open dag Voor de .inwoners van Heiloo was eerder die dag de mogelijkheid gescha- -en kennis te nemen van het reilen en zeilen van de brandwéfer. Hiertoe was een uitstekende tentoon stelling opgezet in het onderste gedeel te van de brandweerkazerne, waarbij men alle facetten van het brandweer wezen voorgeschoteld kreeg. Voor vra gen stonden de korpsleden gereed. En buiten kon men zo nu en dan door een van Alkmaar geleende ladder wagen huizenhoog de lucht in worden getild. Veertig jaar blijkt voor onze brandweer genoeg te zijn geweest om uit te groeien tot een volwaardig korps, waar de burgerij ten volle op kan ver trouwen. Ronde van het Overdie Dezelfde middag werd op het Overdie de bekende Ronde gehouden over tien ronden, hetgeen een afstand van onge veer 14 km. betekent. Al snel na de start was er een kopgroep waarin Piet Bloedjes, Ton Groot, Jan Veldt, Hans Appelman, Arie Zoon en Peter Hollen- berg. Beide laatsten moesten na een paar ronden afhaken, zodat de strijd geheel tussen de overige vier ging, daarbij de andere deelnemers al snel op één of meer ronden zettend. In de 9e ronde wisten Ton Groot en Piet Bloedjes samen een gat te slaan van een meter of veertig, hetgeen ondanks verwoede pogingen van de achtervol gers niet meer dichtgereden werd. Ton Groot was er uiteraard op gebrand om in zijn eigen woonplaats weer eens te vlammen. Iets meer snelheid op vierhonderd meter voor de finish besliste ^chter anders ten gunste van Piet Bloedjes, op een slecht stuk ijs sprong hij weg en was voor Ton onbe reikbaar. De uitslag werd dus:l. Piet bloedjes. 2. Ton Groot, 3. Jan Veldt, 4. Hans Appelman. 5. Arie Zoon, 6. Peter Hollenberg, 7. Jac ques Groot die zich in de laatste ronde van een groepje van 7 rijders wist los te maken. Opvallend was in deze groep het zeer sterke rijden van de 12 jari ge Mark Rasch die als 13e binnen kwam van de resterende groep waarvan Jan Rasch zich als 8e kwalificeerde. Toertocht in de Limmerpolder "Het kon niet op,'hef weer was "zondag wel iets minder, maar desondanks bonden ruim 900 liefhebbers in Aker sloot en Limmen de ijzers onder voor een door de beide ijsclubs uitgezette toertocht door de Limmer-polder. waarbij naar de Kanaalweg in Heiloo, de Limmervaart bij de Provincialeweg, het Sluisje bij de Starting, het Kerke- meertje en het Limmer Stet werd ge reden. Aan het einde van de middag was het ijs slecht geworden, door toch iets tekort vorst. Desondanks was ieder vol lof over de prachtige route en kon men tevreden huiswaarts'keren. De deelnemers krij gen de herinneringen t.z.t. thuisge- zonden. BEGROTING LIMMEN OOGSSTE WEINIG KRITIEK Tot slot van de raadsvergadering kwam de twee uur durende behandeling van de begroting. Na de korte algemene be schouwingen, waarin alle frakties hun waardering uitspraken over de toch weer sluitende begroting, werden de schriftelijke vragen en antwoorden be handeld. Beschouwingen Hoewel de begroting dit jaar sluitend was zagen de meeste frakties de toe komst toch somber in. De heer Roden huis was er zelfs van overtuigd dat er aan het eind van 1982 sprake zal zijn van een tekort, dit dan door een even tuele verlaging van de rijksbijdragen. De heer Blom vreesde dat er zonder een beleidsombuiging geen sluitende begroting meer te verwachten is. Déze begroting kan volgens hem de toets der kritiek doorstaan. Ook de heer Punt sprak zijn waar dering uit voor hetgeen door college en ambtenaren gespresteerd is. Hij noemde het echter wel pure Opschep perij dat men zegt voldoende ruimte ter beschikking te hebben voor de regio. De heer Dekker kwam tot de hoofd- konklusie dat Limmen een financieel kerngezonde gemeente is. Hij vroeg in zijn beschouwing het college een on derzoek in te stellen naar de voor- en nadelen van een scholengemeen schap en hij noemde het bouwbeleid van de gemeente nog wat warrig. De heer Rijs (LG/CDA) vond Volks huisvesting een moeilijk hoofdstuk. „Had men vroeger zorgen om het aan tal woningen, momenteel is het de be taalbaarheid." aldus de heer Rijs di4 het de plicht van B. en W. vindt, de mensen goed te blijven adviseren. DE DOLLY DOTS IN AKERSLOOT Zaterdag 26 december, tweede kerst dag zal deze populaire damesformatie naar Akersloot komen om aldaar te tonen dat zij op dit gebied nog steeds aan de kop staan in Nederland en ver daarbuiten, zoals in Japan waar zij met veel succes een tournee gedaan heb ben. De Dolly Dots bestaan nu alweer drie jaar en in die drie jaar hebben zij tal van grote hits gehad en op dit moment doen zij met ht nummer „STOP" een hoge gooi naar de gun sten van het publiek. Sommige van de zes lieftallige zange ressen zijn in Akersloot zeer bekend, want onder hen bevindt zich de vroege re zangeres van de Howling Hurricane Angela Groothuizen en ook op de plan ken staat de in Noord- Holland erg populaire Ria Briefjes, afkomstig uit de helaas ter ziele gega- ne formatie de Vips. Maar genoeg geschreven nu over deze zes dames, ik zou zeggen kom naar ze kijken op zaterdag 26 december, twee de kerstdag. Het optreden van de Dolly Dots zal plaats vinden in De Vriend schap en de muzikale omlijsting zal verzorgd worden door de for matie Break, terwijl de drive in show van radio Egmond het in de pauzes zal doen. Zondag 27 december kan de wat oudere jeugd weer terecht in De Meer- boet, want op deze avond zal de popu laire west-friese groep, Los Onderdi- cos naar Akersloot komen om daar hun gezellige muziek ten gehore te bren gen. Het begint deze avond om half o negen en de toegang is geheel gratis. meervogels handbal HSen 1 - Meervogels I - A.O. 6 1 13-14. Meervogels dat nog ongeslagen was, moest het deze week opnemen tegen A.O.G. dat op de tweede plaats stond. A.O.G. nam al snel een 2-0 voorsprong. Daarna nam Meervogels het heft in handen en via goed opgezette aanval len kon de thuisclub rusten met een 8-4 voorsprong. Na rust maakte Meervo gels er meteen 9-4 van en dacht de strijd beslist te hebben maar A.O.G. kwam terug en nam zelfs een voor sprong van 3 punten nl. 14-11. Meer vogels kon nog dichterbij komen maar de winst ging uiteindelijk toch naar A.O.G. D Jun/Meervogels/-Desiree/Ödin 1 7-7 Van beide kanten liepen de aanvallen in het beginstadium vast op de hechte verdedigingen. Zodoende werden er vele vrije worpen toegekend. In de 5e minuut schoot Bibi Stolk van afstand Voorts was hij blij dat de onroerend goedbelasting ook komend jaar nog niet verhoogd behoeft te worden. Burgemeester N.A.J. Molhoek zag de toekomst veel minder zorgelijk in dan de frakties. Volgens hem zal de begro ting ook in de toekomst sluitend blij ven, door het wegvallen van grote in vesteringen. Wat betreft de woning bouw was hij van mening dat door de gemeente het juiste pakket woningen is samengesteld. „Wat de gemeente Limmen heeft gedaan, is het maximaal haalbare." Antwoordenblad De behandeling van de afzonderlijke hoofdstukken van de begroting vond plaats aan de hand van een vraag- en antwoordenblad dat de gemeente raadsleden in hun bezit hadden. Voor het publiek en de pers, die deze bladen niet hadden ontvangen, was het nogal eens moeilijk te volgen waar het pre cies om ging. De heer Dekker vroeg zich af, waarom een nutteloze post voor de BB (Bescherming Burgerbevol king) nog gehandhaafd moet blijven. De heer Rodenhuis viel hem bij en be toogde dat het werkelijk weggegooid geld is. Ook de andere frakties zagen handhaving van deze post niet zo zit ten maar burgemeester Molhoek ver zekerde hen dat het veel duurder zou zijn de post te schrappen, dit vanwege het extra werk. De heer Rijs vroeg zich af of het onder houd van het openbare groen niet te veel geld vraagt. Hij wilde er eigenlijk wel vanaf. Burgemeester Molhoek zeg de hem toe een aantal mogelijkheden uit te proberen. De heer Pepping (LG/CDA) vroeg het college vooral de wegen goed in de gaten te houden. Het is goedkoper ze direkt te herstellen dan na de winter alles te doen. Men moet volgens hem de klachten van de inwoners serieus LM-winkelier. KERKWEG 44 - LIMMEN TELEFOON 1256 wenst allen Prettige Kerstdagen en een voorspoedig 1982 CAFE „DE LANTAARN" LIMM KRIJGT NIEUWE EIGENAAR: Café „De Lantaarn" in Limmen ki vanaf maandag 4 januari a.s. nieuwe eigenaar. Dit is de heer H. Engel, die samen n zijn vrouw de zaak gaat behartig De heer en mevrouw Engel zijn afko stig uit Den Oever waar zij reeds lang in de Horëca werkzaam zijn weest. jari "LIMMEN'-NIEUW S Het is begrijpelijk dat er voor deze en de volgende week geen voetbalpro gramma is vanwege de winterstop. Wij willen er wel op wijzen dat de toto en lottoformulieren voor het eerst volgende weekend reeds op maandag 28 december dienen te worden inge leverd. Denkt u dan ook om de maand- lotto voor de maand januari? C.D.A. LIMMEN Het bestuur van het C.D.A. in Limmen nodigt haar leden uit om vertrouwelijk opgave te doen van namen van perso nen die zij voor het lidmaatschap van de gemeenteraad in aanmerking wensen te brengen. Vertrouwelijke opgaven kunnen tot 15 januari worden ingediend bij het se cretariaat Westerweg 24a, 1906 ED Limmen. De officiële opening zal 4 januan|j de middag plaatsvinden, terwijl af 20.00 uur Open Huis zal worden j houden om kennis te maken. Het ligt in de bedoeling van de fan Engel in de toekomst de keuken I te breiden, zodat „De Lantaail dan ook als restaurant dienst zal nen doen. Ook voor bruiloften en tijen zal dan voor een volledig di| kunnen worden gezorgd. Dat de nieuwe eigenaars, evenijQ^jgj hun voorgangers Joop en Maf Beers het vertrouwen van de inwone van Limmen en omgeving maar helaas de paal stond haar in de weg. Goed aangespeeld door resp. Mariëlle Beentjes en Annemiek Over- pelt wist de goaltjesdief Wendy Kar- ssens de stand op 2-0 te brengen. Bin nen 2 minuten was de stand echter al weer gelijk getrokken als gevolg van een strafworp en een verdedigingsfout. De rust werd bereikt bij een 5-4 stand in het voordeel van Meervogels. Na rust was het ditzelfde Meervogels dat al snel tegen een 5-6 achterstand aan- kee. Pas na 20 minuten gelukten hét Meervogels de stand gelijk te trekken en zelfs een 7-6 voorsprong te nemen. Vlak voor het einde kwam toch nog de gelijkmaker tot stand. Na afloop ver lieten de spelers tevreden het veld. Overige uitslagen: H.Jun./BKC 1-Meerv 1 14-17 M.Welp 1 Meerv. 1-Kr./Tornado 1 9-1 D. Vtr 1 A/KSV 1-Meerv 1 5-3 ff •ii II Te koop: Noren met schoen mt. 40 z.g.a.n. Telef. 072- 335233. T.k.: 2 paar Kinderskies incl. schoenen, lengte 1.20 m en 1.30 m met stokken en tyrolia bindingen. Schoen maten 32 en 34. Tel. 072- 332729. Wie heeft mijn blauw-grijze NIKE-muts gevonden? Te koop: 1 paar ski-schoe nen mt. 34/35. Aijan Bak ker, Het Vierkant 5, Heiloo, tel. 333521. Te koop: Hoge noren mt. 39/40 i.pr.st. 35, Tel. 072-333314. KURSUS SPINNEN v. wol, zijde, vlas, plantaardig ver ven en weven. Eens in de 14 dagen op ma.av. of do.ocht. Kosten: 8 lessen 60, Ria v. d. Laan, tel. 333217. Aanvang half januari. T.k.: 2 paar stalen noren mt. 38 en 43 i.z.g.st. 50,— p. paar. Tel. 333543. Kerststukjes te koop voor particulieren handel. Droog en bloembinderij, Nieuwe Laan 4 (schuur) Limmen tel. 02205-2365. Nieuw! Videotheek Heiloo. 3 films 25,Goede kwal Gebr. en gehaald. Ook V.C 2020 systeem. Tel. 072- 330450." 2 onderschuifbedden ma trassen 80x190 (nieuw), 3 zits bankje groen oranje herenstoel salontafel lOOx 50 cm, elektr. heggeschaar (nieuw), ronde TL-keuken lamp, 1 keukenkastje m.for mica blad 80x50, 1 water pomp (oud zwengelmodel). Tel. 336630. T.k. gevr.: 1 paar Noren mt. 41 of 42. Tel. 331929. Garagebox te huur gevraagd Tel. 331677. Geopend: dinsdag, woensdag, donderdag vanaf 7 uur, 's vrijdags vanaf 4 uur en 's zaterdags van 2 uur 's middags tot 2 uur 's nachts. Wij bieden U een perfekte perfekte autoverzeke ring met een bjjzondcr lage premie, snel opklim mende bonuskorting tot 70%. Bij de max. bonus-korting zijn de tarieven voor WA bij een jaarkilometrage iDEROl iiï ortzaal genieten, wensen wij hen van harte to*'erc' a' ntoerno keer d mmen istellini dan d lierento de N' ke t of zo'n :rd w ,Limme ibinder aar het Lderen (en kui ;emeer voor ooi. ;ken di ield wo innaa ;oernoc jr gestf presl [wissell selbel Corne r de I Pax C Begrafenisondernemer Dusseldorperweg 70 LIMMEN Telefoon 02205-1408 i Verzorger van BEGRAFENISSEN CREMATIES en TRANSPORTEN n scho! D. 9 ja Ron: P.C., Fraaie middenwoning, achtertuin Z. met schuur. Ind. ruime L-woonkamer. Luxe Poggenpohl keu ken met inbouwapp. Ie verd. 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad en aparte douche, 2e toilet. Vaste trap naar 2e verd. 4e slaapkamer met dak kapel, veel bergruimte, geheel c.v. en gasboiler. Hardhouten kozijnen. Vraagprijs 145.000,- k.k. Vrijstaand woonhuis met ruime garage, 247 m2 grond. Ind. kamer-en-suite 8.20x3.55. Eenvoudige keiken 3.00x2.45. Royale bijkeuken met douche en toilet. Ie verd. 3 slaapkamers, 2e verd. grote bergvliering, gas, water en elektr. leidingen ver nieuwd. Vraagprijs 148.000,- k.k. prt'"fJT'irró jnn'-wlnju xplozren fint aziueauw iiy Zeer fraai in 1978 in nostalgische stijl gebouwd vrijstaand woonhuis op ca. 300 m2 grond. Ind. Z- woonkamer 35 m2 met open-haard-partij, balken- plafond, schoonmetselwerk. Ruime luxe eiken eet- keuken met inbouwapp. Grote bijkeuken. Ie verd. 4 slaapkamers. Luxe badkamer met ligbad en aparte douche. 2e toilet. Flinke bevloerde bergzol der. Vraagprijs 198.000,- k.k. Solide in '75 gebouwde 2/1 kapwoning met garage. Besloten tuin op het zuiden. Fraai terras, 244 m2 grond. Ind. L-woonkamer 36 m2 met open haard, alum, schuifpui, moderne royale keuken, bijkeuken. Ie verd.: 3 slaapkamers, badkamer, ligbad, 2e verd. 4e slaapk. geheel c.v. De woning heeft een wateronthardingssysteem, alum, schuif ramen en is in perfekte staat van onderhoud. Deze tarieven zijn incl. de groene kaart. Bij geen max. bonus-korting toch ruim voordeel voor U. Informeer eens!! Zeeweg 25, Heiloo Tel. 072-334719 (Blockhovepark) Statige vrijstaande villa met bijhuis en garage. Prachtige tuin met vijvers en terrassen op zuiden. Gróndopp. 1250 m2. Indeling villa: royale hal met toegang naar ruime wijnkelder met sta-hoogte, L- vormige woonkamer met open haard, 40 tri2, open slaande deuren naar overdekt terras. Luxe keuken 3.50x2.75 met inbouwapp. Bijkeuken/Berging 3.50x3.25 met deur naar buiten. Ie verd. Riante ouderslaapkamer 5.25x4.25 met groot zonnebal kon, slaapk. II 4.50x3.60. Luxe badkamer met lig bad, 2e toilet, 2e verd. zeer ruime 3e slaapkamer, mog. splitsen in 2, met wastafel en berging. Ind. bijhuis, b.j. 1970, hal, luxe toilet, douche ruimte. Woonkamer/Kantoorkamer 5.50x3.90 met open haard en kitchenette, open trap naar le verd., overloop 2 ruime slaapkamers met wastafel, aparte c.v.-unit. Dit solide gebouwde karakteris tieke pand is in perfekte staat van onderhoud en voorzien van c.v.-gas. Vraagprijs 539.000,- k.k. Gunstig gelegen vrijstaande bungalow b.j. '67 met aangebouwde garage en berging. Achter deze bun galow ligt een schitterende veel privacy biedende tuin met een flink aantal groenblijvende bomen en heesters. Ind. grote hal 11 m2 met schrootjespla fond en plavuizenvloer, schrootjesplafond met in- bouwspotjes, toegang tot zij-terras op Zuiden. Eenvoudige doch ruime keuken 3.20x2.45. Slaap kamer 1 4.30x3.05. Slaapkamer II 3.10x3.05. Slaapkamer III 2.85x2.43 met wastafel w/k. Luxe badkamer met ligbad en wastafel w/k. Geheel voorzien van c.v. Vraagprijs 229.000,- k.k. Wij hebben nog diverse andere interessante aan biedingen in Heiloo. Belt u voor onze uitgebreide gratis fotodocumen tatie: 072-118565. Zie ook de kleuren-reportages van ieder bij ons te koop zijnd object in onze etalages in: Heiloo, Stationsweg/hoek Westerweg Alkmaar, Kennemerstraatweg 78 en 80 Bergen, Plein vitrine V.V.V. IJL rh "N Kennemerstraatweg 80, 1815 LC Alkmaar, tel. 072-118565 Adviseurs bij aan «n verkoop van onroerend goed, taxaties, woningbeheer, hypotheken en verzekeringen

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1981 | | pagina 14