i 1 VERENICINGS HiHBI S IHj ZOON Centr. Verwarming: 331875 'jfeA ""TÉ t 1 Kraken Asta-theater leidde tot geweld mmm Heeft Uw centr. verwarmingsinstallatie deze koude-golf goed doorstaan?? H.R. I E.Z. "TiPriTfHi LB 'tfEILOO' HEERENWEG 211-HEILOO AARDGAS OLIE PR0PAANGAS 18P UITKIJKPOST 23 DECEMBER ITTKIJI mwmz wÊÊÊÊtëÈËk - ÜHpR fmmm Wmmmm Omdat het hun geen slecht idee leek in dit pand een jongerencentrum te huisvesten. Hun droom werd echter ruw ver stoord toen in de nacht van zaterdag op zondag een grote groep jongelui zich op het pand wierp en het kleine beetje dat er nog heel aan was vakkun dig vernielde. De krakers restte toen niets anders dan een spandoek ophangen met de tekst „Het was goed bedoeld". Of de kraakaktie toch wat oplevert, zal in de toekomst moeten blijken. Het inrichten van het Asta-theater zou toch geen haalbare zaak zijn ge weest, maar misschien dat de gemeen te nu wat is wakker geschud en naar an dere mogelijkheden op zdfek gaat. Oude Herberg Of het gebeuren bij de Oude herberg op zondagavond een voortvloeisel is uit het eerder genoemde zal uit het onderzoek nog moeten blijken, het ver moeden is echter sterk. Een groep jongeren heeft vrijdagavond het voor de sloop bestemde Asta- theater gekraakt om hiermee hun ongenoegen te uiten over het feit dat de gemeente aan de problematiek van de 12-16-jarigen totaal geen aan dacht besteedt. Deze kraakaktie kwam ruim 24 uur later alweer tot een voortijdig einde toen een andere groep jongelui, waar- S schijnlijk uit jaloezie, de krakers het pand verdreef, om vervolgens slopers alvast een handje te helpen. Weer 24 uur later kwam het bij de Oude herberg tot schermutselingen, waarbij alle ruiten van het pand sneu velden en die waarschijnlijk moeten worden gezien als een uitvloeisel van het eerdere geweld. Jeugdcentrum De grofep jongeren die in de nacht van vrijdag op zaterdag het voormalige Asta-theater kraakten behoorden tot een groepering die zich de Jam-buurt noemt. Zij waren van plan net zolang in het ijskoude gebouw te blijven bi vakkeren tot vanuit het gemeentebe stuur enig respons kwam. Om het slapen onder de toch barre omstandigheden zo aangenaam mo gelijk te maken hadden ze twee „slaap kamers" ingericht-en ook waren ze al begonnen het gebouw wat op te rui men. Vroeg op de avond kreeg de politie een melding dat kinderen met sneeuw ballen de ruiten aan het ingooien wa ren. Het bleken jonge kinderen te zijn en de schade was vrij beperkt. Om ongeveer half elf kwam de melding dat men de Oude Herberg aan het slopen was. Toen de politie arriveerde bleken nagenoeg alle ruiten aan dig gelen te zijn en in het gebouw trof men de 18-jarige M. van W. aan, die daarop werd; aangehouden. Hij bleek echter niet van plan zonder meer mee te gaan en na een korte schermutseling kreeg hij hulp van een zestal vrienden. De politie wachtte echter niet lijdzaam af en vroeg om assistentie. Deze bestond uit tien man uit de omliggende gemeenten, het pleit was snel beslist en de arrestant kon alsnog naar het bureau worden gebracht. De identiteit van enkele van zijn bijrijders is bekend. Het politiebusje moest het tijdens ae aktie ontgelden, drie ruiten sneuvelden door toedoen van de jongelui. BEKENDE HE1LOOËR GING HEEN DE HEER H.J. NATZIJL Vorige week donderdag had de ter aardebestelling plaats van de heer H.J. Natzijl, op 72-jarige leeftijd over leden. Lange jaren was hij een zeer bekende figuur in het dorpsleven van Heiloo. Niet minder dan 25 jaar was de heer Natzijl lid van de Vrijwillige Brand weer. Hij was bij de oprichting in 1941 en zwaaide in 1966 af, toen het korps jubileerde. Wie kende, van de oude Heilooërs, postbode Natzijl niet! Hij was nauw betrokken bij het Hei- looër Revue-gezelschap dat zelfs in het eerste oorlogsjaar nog de revue op voerde: „Als in Heiloo de lichtjes weer gaan branden", welke toen volle zalen trok. Wie kende de heer Natzijl ook niet als winkelier? Samen met zijn vrouw Jeane, dreef hij op de Kennemerstraat- weg (waar nu de fa. Roos is gevestigd) een soort galanteriezaak. Wat toen knus en gezellig was! Velen toonden hun belangstelling bij het afscheid van deze bekende Hei- looër. N.M. D'66 KANDIDATEN GEMEENTERAAD STELLEN ZICH VOOR In de vorige week woensdag gehouden afdelingsvergadering van D'66 presen teerden zich de kandidaten voor de komende gemeenteraadsverkiezingen. Op de lijst van kandidaten komen 14 namen voor, waarvan 4 op een verkies bare plaats. D'66 denkt mogelijk twee plaatsen in de gemeenteraad te krijgen, maar precies valt dit momenteel nog niet te zeggen. Verkiesbaar Als lijsttrekker heeft zich aangemeld Ali Schuurman-de Haan. Mevrouw Schuurman is vanaf mei 1979 gemeen teraadslid in de raad van de gemeente Heiloo en zij is eigenlijk de enige van de 4 kandidaten die voldoende tijd ter beschikking heeft een eventuele één- mansfraktie te leiden. Een tweede kandidaat is Hans v. Halem. Hij is werkzaam als ambtenaar i AGENDA OPEN HUIS 28 december 1981 - 4 januari 1982 Geopend: maandag t/m vrijdag, van 9.00 tot 12.00 uur/13.30 tot 17.00 uur/19.00 tot 24.00 uur. Tel. 333368. Expositie foyer: wisselende kollektie C. Tróostheide. Maandag 28 december Yoga 13.30-15.30 Sans Atout 20.00-23.00 Yoga 19.30-21.30 E.H.K. 20.00-22.00 Falkland 20.00-23.00 Dinsdag 29 december St. Dienstverl. Soos 13.30-16.30 Nieuw Leven 20.00-22.00 Oppositie 20.00-23.00 Heilooer Bridgeclub 20.00-23.00 Oppositie Jr. 19.00-20.00 Woensdag 30 december Sans Atout, damesbridge 13.30-15.30 Falkland 20.00-23.00 Rotary 18.30-20.30 Donderdag 31 december Yoga 13.30-15.30 St. Dienstverl. Soos 13.30-16.30 St. Dienstverl. gym 13.30-16.30 Vrijdag 1 januari, nieuwjaarsdag gesloten. Zaterdag 2 januari gesloten. Namens alle medewerkers Open Huis en De Beun: hele fijne kerstdagen en een voorspoedig 1982 toegewenst! NEDERLANDSE VERENIGING VAN HUISVROUWEN AFDELING HEILOO Kerstavond op woensdag 16 december in de Gereformeerde Kerk Ongetwijfeld zullen velen van de aanwezigen, bij het binnentreden van de zo smaakvol in Kerstsfeer versier de zaal van de gereformeerde Kerk ondergaan hebben wat de presidente, mw. H. Gronert-Wentzel, even later uitsprak in haar welkomstwoord: „het gelukkig zijn en het zich gelukkig voelen is iets waar we in deze tijd veel moeite mee hebben". Aan de ene kant was daar het feestelijk samenzijn in het zachte licht van vele kaarsen, aan de andere kant het weten van veel onrecht en gebrek. Ook daarop wees mw. Gronert, maar eveneens op de kans op zelfontplooiing en zelf vertrouwen door zowel het aanvaar den van de grenzen van' eigen mogelijk heden als het ontwikkelen en uitdra gen van onze talenten ten bate van anderen. Daarna begon een programma van kerstliederen, gezongen door het huis vrouwenkoor, gevolgd door het voor lezen door mw. M. Hoffmans-Hommes van een Kerstverhaal van Anniei Salo mons. Een modern verhaal uit deze tijd en toch met alle elementen van de tot het hart sprekende, ontroerende traditie, eindigend in een uitstromen van menselijke warmte. De dames M. Steketee-Bennis en A. Berger- Logger lieten hierop samen een rit mische impressie volgen, ingetogen en mooi van lijn. Prachtig waren hierna de internatio nale Kerstliederen, zuiver en met over tuiging gezongen door het Zaans Vo caal Sextet, een enkele keer bijge staan door een sopraan. Ook na de pauze konden wij nog van hun, zo op elkaar afgestemde samenzang, genieten: of het nu een negrospiri tual, een cantique de. Noel, een Duits of oud-Nederlands lied was, de heren bleven boeien. De dames L. Schuitemaker-Hons- beek en E. Grondhout-Zoete voerden daarna op piano en viool werken uit van Coreili, Fiocco, Kreisler en von Paradis. Hun samenspel vormde het einde op hoog muzikaal niveau van deze Kerst avond. Het was dan ook met recht van spreken, dat mw. Gronert in haar dank woord de vereniging bevoorrecht noemde om zulke muzikale leden te hebben. Ook de andere medewerkenden wer den bedankt en allen kregen een kerst stukje mee. Gezamenlijk werd hierna het „Stille nacht, heilige nacht" en het „Ere zij God" gezongen, hetgeen een bijzonder sfeervol effekt opleverde, waarna ie der met een versierde kaars in de hand in de vrieskou huiswaarts ging. het Stille Nacht, KERSTAVOND BIJ ST MONICA Woensdag 16 dec. hield het katholiek vrouwengilde haar jaarlijkse kerst avond. Daar onze voorzitster wegens familieomstandigheden verhinderd was, heette onze vice- voorzitster mevr. Ligthart ons allen hartelijk welkom. Vooral ook de twee nieuwe bestuursleden mevr. Zoon Westerweg 320 en mevr. Bakker Butterlaan 20, waarna er enige kerst liedjes werden gezongen en lazen mevr. Beke en mevr. De Git beiden een mooi kerstgedicht voor. Mevr. Zoon zong heilige nacht. Daarna werd ons een fijne kerstmaal tijd aangeboden, die we ons, in de prachtig versierde Bruno, heerlijk lieten smaken. Na de pauze, waarin we ons konden opgeven voor de „Motelavond" op 20 jan. (opgave nog mogelijk) liet mevr. Schavemaker ons zien, hoe we kerststukjes konden maken met eenvoudige takjes. Daarna gingen we zelf aan de slag. We kregen allemaal een pakketje met een Zuid- Afrikaanse bloem en takjes, t Was een pracht gezicht om bijna honderd da mes zo enthousiast bezig te zien! Toen we eikaars stukjes bewonderd hadeen (er waren pracht exemplaren bij!) sloot mevr. Ligthart deze zéér fijne avond en ging iedereen tevreden 'de kou weer in! R.K.. EXPOSITIE TINTORETTO HEILOO Met Kerst en Nieuwjaar hoopt de Te ken en schildervereniging TINTO RETTO weer haar jaarlijkse exposi tie te houden van het werk van haar leden in de Zevensprong. De vereniging mag zich momenteel in een grote belangstelling verheu gen, zodat men zelfs, zij het met tegen zin, tot het instellen van een ledenstop moest overgaan. U zult op deze tentoonstelling vorderin gen kunnen zien van het werk van di verse leden. Er is een streven naar meer originaliteit merkbaar, hetgeen door de artistieke leider de heer Jaap Dekker van harte aangemoedigd wordt. Ook de jeugd laat zich van haar beste zijde zien. Het zal u opvallen, dat er een grote verscheidenheid van werk hangt, kenmerkend voor een groepstentoon stelling van amateurs. Verscheidenheid in onderwerp en expressie. Dit maakt een tentoonstelling van amateurs- werk vaak boeiend, het woord amateur »is zo langzamerhand een woord ge worden met eeen zekere beladenheid. Beter is misschien te spreken van lief hebbers van schilderen, tekenen en boetseren. Dat de leden van Tinto retto echte liefhebbers zijn, kunt u zien in de Zevensprong, hoek Zevenhuizen en Ewislaan op de volgende data: 25, 26 en 27 december van 10-12 uur en van 2-5 uur. 1, 2 en 3 januari 1982 van 10-12 uur en van 2-5 uur. Bovendien kunt u genieten van de prachtige bloemstukken die hier en daar tussen de tekeningen, schilderijen en boetseerwerk zijn opge steld. Deze bloemstukken zijn geschikt door enkele enthousiaste leden van de Kon, Mij. Tuinbouw en Plantkunde. Ze geven een aparte demensie aan de expositie. Een unieke combinatie waar voor Tintoretto de Mij veel dank ver schuldigd is. Kernbewapening Na de pauze volgde er een diskussie over kernbewapening. Hierin kwam o.a. ter sprake de motie die onlangs door de P.v.d.A./D'66-fraktie in de raad is ingediend en die daar geen enkele steun kreeg. Men was van mening dat de motie niet vanuit persoonlijke gezichts punten bekeken was, temeer daar de frakties „en bloc" tegenstemden. Vervolgens ontspon zich een pittige diskussie waaruit bleek dat men over de zaak van de kernwapens binnen D'66 toch wel van mening verschilt. Iedereen was het er over. eens dat ze weg moesten, maar de manier waarop was een twistpunt. In plaats van 1uur had de diskussie evenzeer een dag kunnen duren, het onderwerp leende zich er in ieder geval wel voor. bij het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne waar hij zich bezig houdt met zaken betreffende radio- aktief afval etc. Wanneer hij als ge meenteraadslid gekozen zou worden, gaat zijn voorkeur dan ook uit naar ruimtelijke ordening en milieuhygiëne. Cees Oost wil ook wel in de gemeente raad. Hij werkt als ambtenaar bij de PTT en is daar belast met de reorgani satie binnen de PTT die in de komende jaren in Noord-Holland plaats moet vin den. Omdat hij naast zijn werk nog vele andere bestuurlijke taken heeft, kwam de vraag of hij wel voldoende tijd be schikbaar zal hebben voor het raads werk. „Het is een kwestie van prioriteiten stellen en het raadswerk gaat dan voor," aldus Cees Oost. Als vierde verkiesbare kandidaat had voorzitter Jos van Dam zich aange meld. Hij is werkzaam als public rela tions funktionaris bij de Hoogovens en is sedert enkele jaren voorzitter van de afdeling Heiloo/Limmen. Zijn aspira ties gaan echter verder en ook gezien het feit dat hij volgens de statuten niet eeuwig voorzitter kan blijven, wil hij het wel in de raad proberen. In januari zullen de leden van D'66 moeten stemmen om de volgorde van de kandidaten op de verkiezingslijst vast te stellen. 'kursisten Ouderwijs Onderwijs bijeen De drie groepen Ouderwijs Onderwijs van het Nivon sloten 1981 af met een avondvullend programma in' de Mu ziekschool. Nadat een strijkensemble/blokfluit- ensemble, gevormd door leerlingen van de Volksmuziekschool o.I.v. mevr. A. Hermans een aantal kerstliederen ten gehore hadden gebracht, was het woord aan de direkteur van de Volks muziekschool, de heer van 't Hof. Deze ging in op het muziek maken, dat ie dereen bewust of onbewust doet. Ver der vertelde hij hoe de Volksmuziek school funktioneert en dat muziek leren niet alleen voorbehouden is aan jonge ren, maar ook aan ouderen. De Muziek school staat dan ook open voor mensen die op latere leeftijd nog muziek willen gaan maken. Een samenspelgroep blokfluit bege leidde mevr. K. Moerbeek en de heer F. Hogerheijde die oudere kerstliede ren zongen, waarvan de aanwezigen zichtbaar genoten. Stien Zoon, kursiste van de 3e jaars- groep Ouderwijs Onderwijs, droeg hierna op keurige wijze een gedicht voor. Daarna was het de beurt aan de heren v.d. Laan die een demonstratie samen spel gaven op zelfgemaakte oude mu ziekinstrumenten. Dit onderdeel boeide iedereen en men stond versteld wat voor een geluid de oude snaarinstru menten nog voortbrachten. In de pauze kreeg een ieder gelegen heid de Muziekschool te bekijken en najier met elkaar kennis te maken, waarvan druk gebruik gemaakt werd. Het programma werd voortgezet met twee goed uitgevoerde Trio-Sonates van G.Ph. Telemann en G.F. Handel, vertolkt door de heer H. Sinnema op clavecimbel en 3 leerlingen van de Volksmuziekschool met alt-, bas- en tenorblokfluit. Vermeldenswaard is dat de heer Sinnema pas op latere leef tijd muziek is gaan leren. Een kerstverhaal werd voorgelezen door de 3e jaars kursiste An Rood. Na dat Ben v.d. Burg op zijn hobo, met pianobegeleiding van mevr. Gomes, een goede vertolking gaf van een trio sonate van Telemann, werd de avond besloten. Mimi Borsjes bedankte, namens de Werkgroep Ouderwijs Onderwijs, alle medewerkenden aan deze avond. Het was een fijne kennismakingsavond met de muziekschool, waarbij de kur sisten van Ouderwijs Onderwijs op deze kursusavond heel wat kennis van de muziek opdeden. RECREATIECOMPETITIE NEVOBO d.d. 15-12-1981 TE HEILOO Beste volleybalvrienden en vriendinnen, Het is in poule 1 van de Dames wel een heel spannend en verrassend slot gewor den van de eerste competitie. Effect 3 snoepte een punt af van Effect 2 en wist te winnen van Vios 1. Bovendien kwamen Relax 2 en Bergermeer 1 in een overigens bijzonder spannende wedstrijd met de setstanden 20-18 en 11-15 tot een puntendeling, waardoor niet Relax 2 en Bergermeer 1, zoals verwacht, maar Effect 3, VCO 2 en Reactie in de A-pou le zullen uitkomen. In poule 2 waren het met name de teams van Relax 1, Oranje Wit en Rapide, die om één plaats in de A-poule moesten strijden. Relax 1 heeft dit, door zowel van Vios 2 als van Effect 4 te winnen in zijn voordeel beslist. Bij de heren, waar de competitie overi gens in de tweede helft van het seizoen gewoon wordt voortgezet, onderscheid den zich vooral Effect 2, Oranje Wit en RS '77, door elkaar onderling niets toe te geven. Zowel de wedstrijd Effect 2 tegen RS '77 als Oranje Wit tegen RS '77 eindigde in gelijk spel. Doordat Oranje Wit verrassend won van Smith, is deze laatste 2 punten achtergeraakt op lijst aanvoerder Effect 2, die hierdoor voor zichzelf al een goede uitgangspositie heeft gecreëerd op het kampioenschap. Rest mij nog jullie allen een paar pretti ge kerstdagen en een voorspoedig 1982 toe te wensen en tot 12 januari a.s. Jan Knijn EHBO-NIEUWS Voor de gevorderden van de EHBO. De oefenavonden voor 1982 zijn op donderdag 18 februari, 18 maart en 29 april. Mocht U een van bovengenoemde data niet kunnen, U is op elke dinsdagavond welkom. Noteer het in uw agenda. Een verzoek van de penningmeester aan de leden, die hun kontributie voor 1982 nog niet hebben betaald, doe het alsnog op rek. no. 12.05.83.194 van de RABO-Bank, t.n.v. E.H.B.O. NEDERLANDSE BOND VAN PLATTELANDSVROUWEN AFDELING HEILOO Kerstfeest 1981 In de sfeervol versierde Geref. kt vierde de Nederlandse Bond van PI telandsvrouwen donderdagavond ket feest. In haar kersttoespraak ging de voorz ster in op de vraag wat dit feest voor mens afzonderlijk zou kunnen betel nen. Voor een ieder zal dat anders en zal het op eigen manier en eigen oi standigheden ervaren. „Van de vredesgedachte merken we de wereld om ons heen maar bitt weinig en verdraagzaamheid is ver zoeken. In onze eigen kleine were hebben we daar vrede? Besteden genoeg tijd en aandacht aan elkaai Misschien is het nu de tijd ons da: eens op te bezinnen". Mevrouw Wolse eindigde haar spraak met een gedicht „De Engel van Michel v.d.Plas. Hierna werd er met piano begt leiding van mevrouw D. van Berge een kerstlied gezongen. Het zangkoe onder leiding van de nieuwe dirigent mevrouw A. Knop bracht een viet tal mooie kerstliederen ten gehore. Na de pauze, kwam de heer Nijhof ui Bussum met solo-toneel. Hij bracht op voortreffelijke wijze „Christmus Carol" van Charle Dickens ten tonele. Tussen de taferelen hield hij korte pauzes waarii men toepasselijke muziek kon beluis teren. Het is opmerkelijk dat een vet haal wat 150 jaar geleden geschrevet is in onze tijd nog zo goed invoelbaar is Misschien door de kou en sneeuw hief In elk geval zullen de vele aanweziget blij zijn geweest de kou getrotseeri te hebben. Met samenzang werd deze kerstavont 1981 besloten. HERV. VROUWENVERENIGING De eerste bijeenkomst in 1982 is januari in de Rank, om half drie. Onderwerp: Wat betekent de vrouwe vereniging voor u? Voor 26 januari is het programma nt niet bekend. Wij wensen u prettige kerstdagen tl en een gezegend nieuwejaar. Het Bestuit RED BARON BIJ BUK BUK Red Baron is een zeer jonge Noord- Hollandse informatie die in januari 1981 voor het eerst het daglicht zag. De bandleden hebben hun sporen reeds verdiend in diverse Noord- Hollandse popgroepen. Ze spelen nummers van o.a. Thin Liz zy, van Halen,\ Queen, Joe Jackson verder aangevuld met werk van neder- landse rock bands zoals Carlsberg en Vitesse. Red Baron is door de soort muziek die ze spelen zeer geschikt voor een jong publiek, dat van stevige rock en roll houdt. Om het geheel te completeren wot elk optreden omlijst door een uitg breide lichtshow. De bezetting van Red Baron ziet als volgt uit: Paul Bruijn - Drums, Hans Kuij Bas, Paul van Mook Gitaar, Ron; Schouten zang. Zaterdag 2e Kerstdag in de Buk Bi om 21.00 uur. 's Middags Veronic; Drive in show om 15.00 uur entri 5,-. Komt allen! Groetjes Pat VOLLEYBALTOERNOOI Het volleybaltoernooi van jl. zondag was weer zeer geslaagd. De leeftijden van de spelers liepen zeer uiteen zoals voorspeld. Er werd zeer goed gespeeld onder de uitstekende leiding van de scheidsrechter meneer Van Zijl. Er was ook drank en koek beschikbaar dankzij de familie Beumer. Onder toeziend oog van de toeschou wers werd de uiteindelijke winnaar van de zes teams die er meededen het team van het bestuur. Jammer was echter dat doordat er een finale-poule maar geen verliezers-poule was, de verliezers maar twee keer speelden. Om vier uur werden na een sportieve en leuke middag de prijzen uitgereikt met dit keer voor de winnaars echte medailles. Dit was reeds de vierde keer dat de wijkvereniging een volleybal- tournooi in de gymzaal aan de Buren - weg heeft georganiseerd, waarbij dui delijk is geworden dat er veel volleybal fanaten in Heiloo zijn. Er komt zeker weer een vijfde volley- bal-toernooi en we hopen ook dan weer op nog meer animo als deze keer! Werkgroep oudere jeugd. Jl. WIJKVERENIGING TERMIJEN zaterdagmiddag kwamen ruim 40 UIT HET NIVON op 27 december Kerstwandeling De leiding van het Nederlands Insti tuut voor Volksontwikkeling en Natuur- vriendenwerk, Heiloo, wijst er op dat de afdeling Zaanstreek-Noord, op zon dag 27 december een Kerstwandehng houdt. Vanuit Castricum, waaraan ook leden en andere belangstellenden uit onze gemeente deel kunnen nemen. De start is om kwart vóór een vanaf het station Castricum, Afhankelijk van de weersomstandigheden zal de wande ling ongeveer 2 uren in beslag nemen. Nieuwjaarsinstuif op 10 januari Op zondag 10 januari is er een Nieuw jaarsinstuif van het NIVON. In het Natuurvriendenhuis „het Zeehuis te Bergen aan Zee. Men verwacht belang stellenden tussen 10 en 1 uur. Deze instuif is een gezamenlijke aktiviteit van de afdeling Alkmaar van het NIVON en de beheerskommissie van dit natuurvriendenhuis. Er zal gezorgd worden dat de koffie en de oliebollen voor U klaar staan. kinderen uit de wijk naar de aula van de Hofdijkschool voor het maken van een kerststukje. Met veel plezier hebben de kinderen aan hun stukjes gewerkt. Als afsluiting van de middag werd een lange tafel gedekt en werd bij kaars licht kerstbrood en chococlademelk getracteerd. Werkgroep jeugd t/m 12 jaar. KATH. BOND V. OUDEREN biljartwedstrijd De biljartwedstrijd tussen de beide sozen van bovengenoemde bonden, nl. Alkmaar-Heiloo, is voor Heiloo wederom een sukses geweest. De wed strijd werd gehouden in het soosge- bouw van de Alkmaarse Kath. Bond v. Ouderen aan het Varnebroek op 9 december. Na opening van bestuurslid Bakker, nam de wedstrijd een aanvang. Tijdens de wedstrijd heerste er een gezellige en sportieve stemming. Hier volgt de uit- slag: Alkmaar behaalde 262 p. en Heiloo 275 p. zodat Heiloo met een voorsprong van 13 punten deze wedstrijd won. Hoogste aantal caramboles was 44, hoogste serie was 11. Na afloop dankte de heer de Boer (wedstrijdleider) alle aanwezigen voor hun komst en maakte bovengenoemde uislag bekend. Hebt U problemen, wjj zijn nog aan het begin van de winter. (Hoog Rendement) ketels (Econ. Zuinige) ketels -bemanteling -schakelkast -ketelthermostaat ontluchter mano-thermometer aansluitklemmen kamerthermostaat droogkookbevéiliging mogelijkheid voor plaatsing oversjortventiel -Ha-es Perfecta pomp Honeyweii gasregeiolpk vul- en aftapkraan waakvlam en thermokopoei gasbrander BEL:

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1981 | | pagina 6