SPORT en SPEL AKERSLOOT OPRUIMING ©©imidiifftsi' Het 3Dorcelei}n HtlLOa in de met kortingen van 25 - 50% betekent: echte mooie dingen voor een eenmalige gelegenheidsprijs gewoon STUNTPRIJZEN De kelims en gobelins uit Polen, ruimen we allemaal op, omdat er geen collectie meer binnenkomt Stuntpryzen met serviezen! Eenmalige aanbieding uit het Porceleyn Huys 199'— 299.— hShmPp* IfiyglSt - Een unieke kans om een waardevol kunstzinnig handweefkleed zeer voordelig te kunnen kopen!! een hierbij passend THEESERVIES een Engels aardewerk SERVIES een Duits porselein 6 pers. THEESERVIES 9 UITKIJKPOST 13 JANUARI 1982 SPORTSCHIETEN Heiloo: Het is dan eindelijk zover, de bouw van een eigen schietsport accommodatie met 25 meter banen is nog voor het einde van het oude jaar van start gegaan. Voor deze zo belang rijke mijlpaal is de schietsport vereniging „de Vrijheid Heiloo" ruim zeven jaar aan het „vechten" geweest. Door het wegvallen van het oude onderkomen in de „Rustende Ja ger" was „de Vrijheid" genoodzaakt om naar Cafe „de Lantaarn" te Lim- men uit te wijken. Aan deze periode komt nu spoedig een einde en kan de vereniging nu met deze unieke accommodatie iets bijzonders bieden aan haar leden. Het bestuur verwacht dan ook in 1982 een verdub beling van het aantal leden, wat gezien het feit, dat een dergelijke schietbaan enig in de regio, niet overdreven is. Als de groei in deze vereniging er goed inzit aldus het bestuur, hoopt men spoedig zelfs een 50 meter baan te kunnen realiseren, als eerste vereni ging in Noordholland. De bouw van de schietsport accommodatie anex badmintonhal wordt ondernomen door S.B.B. Stadswerk B.V. te Haarlemmer meer onder architectuur van Architec tenbureau E. Delikat-Felkai te Amstel- BILJARTCLUB O.K.K. Dit keer een goed bezette avond met goed biljartspel. Zeker voor Dirk Pepping die na lange tijd weer twee winstpunten wist te behalen. Dirk probeer dit in de laatste weken van de kompetitie vast te houden. Dorus de Waard heeft zijn eigen serie verbeterd en gebracht op acht wat dan wel inhoudt dat je als tegenstander naar de winst kan fluiten. Voor de kopgroep komen er nog zware weken want door het verlies van Joop Jonker is het verschil in punten nog kleiner geworden. De stand aan kop is: 1. J. Jonker 20-47 2. A.Hoogeland 20-44 3. G. J. Beentjes 17-43 4. Th. d.Waard 19-43 5. Th. Baltus 19-38 De uitslagen van 5 januari zijn: A. Hoogeland - P. Bolten 2-0 Th. Molenaar - N. v.d.Kamer 2-0 N. Bijvoet - C. v.Dooren 2-0 W. Groot - J. Jonker 2-0 C. Melker - D. Pepping 2-0 L. v.Schooten - H. Neervoort 2-0 Th. d.Waard - R. Haazelager 2-0 G. J. Beentjes - L. v.Schooten 2-0 R. v.d.Gulik - J. Jonker 2-0 J. Komen - D. Pepping 0-2 G. Snel - D. Nanne 0-2 M. v.Zaal - R. Haazelager 0-2 W. Hink - H. Neervoort 0-2 J. Baltus - Th. Baltus 0-2 J. Baltus - R. Haazelager 0-2 BRIDGECLUB SANS ATOUT Uitslagen van 11 januari 1982 A. M.Z. 1. hr. mw. de Waal 59 2. hr. mw. Weisenborn 51 Vi 3. v. Leeuwen - Nieuwendijk 48 4. hr. mw. Schaffer 471/2 5. de Winter - v.Zomeren 47 6. mw. Kuijt - Brandenburg 47 H.S.V. Ofschoon de berichten nog steeds niet gunstig zfjn, staat voor a.s. zondag de wedstrijd H.S.V. 1 tegen Hollandia en de wedstrijd H.S.V. 2 tegen de Ken- nemers op het programma. De aan vangstijden zijn weer resp. 14.00 uur en 11.00 uur. Klaverjassers opgelet! 20 Januari is er weer een drive in de grote zaal op het H.S.V. sportpark Bayershoffweg. Gezien het grote suk- ses bij de kerstdrive zal het ook nu weer volle bak worden. DAMESBILJARTCLUB HET FELLE STOOTJE Uitslag competitie le lijst: Marjolein Pater - Harriet Eikenaar 0-2 Marjolein Pater - Marja Hink 0-2 Marjolein Pater - Hanka Boerhof 2-0 Marjolein Pater - Marjan de Wit 0-2 Ria v. Opzeéland - Hanka Boerhof 2-0 2e lijst: Harriet Eikenaar - Marja Hink 2-0 Vronie Becker - Marian de Wit 2-0 Vronie Becker - Hanka Boerhof 0-2 Ella Schouten - Marjolein Pater 2-0 Hanka Boerhof - Ria v. Opzeeland 2-0 Ria v. Opzeeland - Ellen Schouten 0-2 Dit was het weer voor deze week. Ver der is er weinig te vertellen, omdat ik zelf afwezig was. Dan wens ik ieder een nog een Gelukkig en een gezellig Biljartjaar! GROOT POPSPEKTAKEL IN AKERSLOOT!!! Ja, om te beginnen, vrijdag 15 januari, zal in de Meerboet de Session Band optreden. De Session Band met in hun gelederen de in Akersloot zeer bekende gitarist, Henk Haanraads. Samen met de andere muzikanten zal hij er voor muziekliefhebbers een schitterende avond van maken. De toegang tot deze avond is geheel gratis en de aanvang is gesteld op 9 uur. Van de vrijdag gaan we over naar de zaterdag. Zaterdag zal de populaire formatie Razor Blade naar Akersloot komen om aldaar in De Vriendschap te tonen dat zij tot een van de betere popgroepen van onze provincie behoren. Razor Blade met in hun midden de zanger en het grote brein achter deze groep Remi Beukers, afkomstig uit Egmond- Binnen. Na een optreden van deze groep zal iedereen tevreden naar huis gaan, want Razor Blade, en in het bij zonder Remi maakt er iedere keer weer een grote show van. Naast deze groep zal ook de formatie Powerplay naar De Vriendschap komen voor een optreden. Deze groep is inmiddels al zo bekend in Akersloot en omgeving, dat hier nog weinig over te vertellen valt. Drie jongens, Peter van Straaten, de bas- BC"LA STRADA" KOMPETITIEUITSLAGEN 7 JAN.'82 0-2 0-2 0-2 2-0 2-0 0-2 0-2 2-0 0-2 2-0 2-0 0-2 Th. Hoogland - K. Berger Rene Nanne - Th. Hoogland B. Bakker - P. Pilkes R. Bruin - P. Vos Ron Nanne - J. Kuiper Co Nanne - J. Kuiper Th. Hoogeland - G. Kooper D. Nanne - Sj. Houtsager W. Schouten - K. Berger Ron Nanne - G. Koopen P. Vos - B. Bakker A. v.d. Velden - Dick Nanne Nu het einde van de eerste helft van de kompetitie nadert, is het opvallend hoe de ranglijst ineen schuift. Vooral K. Berger en D. Nanne die beide 2 partijen wisten te winnen lijken een goede taktiek te hebben uitgestippeld door uit het niet plotseling naar voren te stormen. Omdat er nog maar enkele partijen te spelen zijn en we pas aan de tweede helft beginnen als iedereen de le helft heeft uitgespeeld een dringend verzoek aan de volgende leden om don derdag a.s. om 8 aanwez'g te zijn om dat zij door achterstand dreigen de kompetitie op te houden. Deze mensen zijn Rene Nanne, A. Klaasse, P. Bijvoet, John Bijvoet, J. Kuiper en J. Louter. In het uiterste geval zal er toe worden overgegaan om anderen voor hen te laten spelen. Laten we er voor zorgen dat dit niet nodig zal zijn door allemaal op tijd aanwezig te zijn. A. 1. 2. 3. 4. 5. 6. B. 1. 2. 3. 4. 5. 6. B. 1. 2. 3. 4. 5. 6. C. 1. 2. 3- 4. 5. 6. C. 1. V* 3. 4. 5. 6. D. 1. 2. 3. 4. 5. D. 1. 2. 3. 4. 5. E. 1. 2. 3. 4. 5. E. 1. 2. 3. 4. 5. F. 1. 2. 3. 4. 5. F. 1. 2. 3. 4. 5. Nap - v.Steeg Rootjes - Schouten mw. Rootjes - Kramer Post - Tensen hr. mw. Mak mw. Krab - Kuijt (50) O.W. 65 58 50'/a 44'/i 41'/2 41 N.Z. Kaashoek - Witting 61 mw. Meijering - de Vries 54 hr. mw. Bakker 49 ds. Glorie - Kaashoek (50) 49 Lansdaal - Vendel 48 ds. Daudeij - Middelbeek (45) 38'/2 O.W. Bolweg - v.Diepen 64 hr. mw. Dolmans 60 ds. Feller - Stolk 51 Vi mw. Grootes - Punt 45 Koersen - v.Toornburg 43 ds. Gallee - Goldsteen 37 N.Z. Haafkens - Sandham 62'/2 ds. Bolweg - v.Steeg 50 mej. Cornelissen - Bonnewit 50 hr. mw. de Vries 49 hr. mw. H. Toby 46'/2 ds. Hommes - Schouten 42'/2 O.W. Koster - Tamminga 56 HR: MW: V: Twuijver 54'/i ds. Piersma - v.d.Pol 51 Vi hr. mw. Schreiber 49 hh. Visser 45 hr. mw. Groeneveld 44 N.Z. ds. Zonneveld - Potze 66 limmen - Driessen (55) 59% Grootes - v.Linden 43% hr. mw. Slob 42 ds. Krul - de Vries 39 O.W. ds. Fijma - Janssen 68% hr. mw. Boersen 48% ds. v.d.Goot - Löhr 47% ds. de Geus - Coebergh (45)(50) 44Vi hr. mw. G. Toby 41 N.Z. Elders - de Geus 63 hr. mw. Schneider 49 ds. Broksma - Hulskamp 48'/2 Rusch - Verkleij 471/2 mw. Dekker - Zwitselaar 41% O.W. ds. Harreveld - Roest 69% ds.. Blikslager - de Jager 51 hr. mw. Vreeswijk 50% mw. Lansdaal - Schmidt 46 Dijkstra - Jansen 33 N.Z. hr. mw. v.d.Wulp 68% hr. mw. Moscou 57 mw. v.Buitenen - Heideman 46V2 ds. Post - Pohleij 43l/2 mw. Roos - v.Santen 34% O.W. ds. Schuiling - Spruijt 56% hr. mw. Maas 53% Krieger - Overtoom 51 hr. mw. Huiberts 5014 mw. de Haan - Israëls 38 HANDSOME EIGHT-NIEUWS Met de beslommeringen (en het suc ces) van het grote kersttoernooi achter de rug, kon Handsome Eight Hevast zich nu weer geheel aan de competi tie wijden. Overweldigend was het re sultaat nog niet, maar een teleurstel ling kon men het gelijkspel van 2-2 in de uitwedstrijd tegen het lastige Hink Sport toch ook weer niet noemen. Peter Strabbing zorgde in de Sporthal van Noord-Scharwoude voor de beide doelpunten van de Heiloose Zebra's. De strijd in de hoofdklasse is zelden zo spannend en onoverzichtelijk ge weest. Tal van ploegen, waaronder Handsome Eight, Oudejans en Hink Tegel, maken nog kans op de titel. Maar ook heel wat teams verkeren door het uiterst geringe puntenverschil in de gevarenzone. Handsome Eight speelt vrijdagavond 15 januari in de Heiloose Sporthal 't Vennewater tegen White Stones uit Egmond. Aanvang 8.30 uur. ZWEM EN POLOCLUB" heiloo Heren 1 maakte korte metten met D.W.R. 4, met 11-4 werd gewonnen. Heren 1 staat nu nog op de derde plaats. Het duel a.s. zaterdag tussen nr. 1 en 2. t.w. H.P.C. en West-Fries land is belangrijk voor de volgorde van de nummers 1, 2 en 3. Heren 2 wist een gelijk spel 3-3, tegen 't Zwet af te dwingen, waardoor de derde plaats behouden bleef. Heren 3 moest het hoofd buigen voor Zeeschuimers welke op de tweede plaats staan en verloren met 14-1. Bij Noordkop op bezoek waren dames 1 en meisjes aspiranten o. 16 jaar. Beide ploegen wisten de wedstrijd- punten mee naar huis te nemen. De dames wonnen met 6-2, en de meisjes met 9-1. De pupillen jongens tenslotte waren bij Njord '59 op bezoek, met 8-5 werd de wedstrijd gewonnen. De pupillen jongens bezetten nu de tweede plaats achter Nereus welke nog ongeslagen is. Programma lójanuari: 21.00 uur: H.3. 't Zwet 2 - Heiloo 3. 17.00 uur: H.3. Heiloo 2 -Aquarius 2. 18.15 uur: D.2 Heiloo 1 - Aquafit 2. De volgende wedstrijden worden in het sportcentrum te Egmond gespeeld: 18.30 uur: pup.j. Heiloo - WZPC 18.50 uur: M. 1. Heiloo - Z.W.V. 19.30 uur: M.IIa. Heiloo - D.W.R. 19.55 uur: J.l .B. Heiloo - H.P.C. DAMCLUB HEILOO Uitslagen onderlinge kompetitie: C. v. Lieshout-R. Koch 1-1 P. v.d. Vlies-C. Bijwaard 0-2 J. Klumper-J. Kraakman afgebr. R. de Boer-L. Koersen 2-0 N. Ursem-F. Schouten 0-2 A. Voogt-B. Hofman 2-0 A. v.d. Werf-J. Mooy 1-1 Tussenstand kopgroep: A. Voogt 10 18 C. v. Lieshout 12 18 R. de Boer 10 16 C. Bijwaard 11 15 J. Groenenboom 11 15 F. Schouten 11 14 AKERSLOOT •AJflV.' MEERVOGELS HANDBAL D. jun. 1 Aristos 1 - Meervog. 1 8-7 Donderdag 7 jan. trad Meervogels aan tegen Aristos. Er was dit keer slechts één scheidsrechter aanwezig die vriend en vijand verbaasde door erbar melijk slecht te fluiten. Hij onthield Meervogels 4 zekere straf- worpen. Dit was een wedstrijd om snel te vergeten. D.jun 1 Ookmeer 1-Meervog. 1 9-12 Voor zondag stond het Amsterdamse Ookmeer op het programma. Meer vogels startte in de sterkste opstelling en nam binnen 8 minuten al een 1-4 voorsprong door doelpunten van gitarist en volgens vele de beste basgi- tarist van Nederland, verder Jan van der Mey, het stille brein in en achter de groep, die zelf alle nummers voor de groep schrijft en als laatste Leon Klaasse, de drummer die vanachter zijn drumstel ook een schitterende show weggeeft, en zij gedrieën vormen Powerplay, een groep die van ie der optreden een wervelende show maakt. Dat was '1 zaterdag in De Vriendschap. Op zondag in De Meerboet zal optreden niemand minder dan Oscar Harris, een zanger met een grote populariteit en dat komt door z'n vriendelijke manier waarop hij met de mensen omgaat. Populair ook door zijn verschillende grote hits van de afgelo pen jaren en recent door z'n samen werking met de zangeres Debbie. Os car Harris zal zondag in De Meerboet samen met het Trio Flair er een grote show van maken. Van dit trio dient nog vermeldt te worden dat zij voor het komende karnaval een plaat hebben opgenomen, en dat deze plaat door de diverse radiopiraten plat gedraaid wordt. Dit is het programma voor het komende weekend, voor de volgende week staan de volgende sterren op het programma: Blue Star! Anita Meyer! Emotion! Miggy! Mariëlle Beentjes, Bibi Stolk en Wen dy Kerssens. Nadat doelvrouwe Tinka Kerssens eni ge goede reddingen had gedaan ging Ookmeer forser ten aanval wat resul teerde in 4 strafworpen waarvan er 3 benut werden zodat de stand nu 4-4 was. De laatste 5 minuten voor rust verwaarloosde Meervogels haar ver dediging. Hier maakte Ookmeer handig gebruik van zodat zij met een 7-4 voorsprong de rust ingingen. Na rust liep Ookmeer nog uit naar een 8-4 stand. Mariëlle Beentjes scoorde tegen 8-5. Het laatste kwartier domineerde Meervogels wat in de stand wel tot uit drukking kwam. Men sprong van een 9-6 stand naar een 9-12 voorsprong wat tevens de eindstand betekende. Aanstaande zondag wordt landskam pioen A.M.C./Niloc in Limmen ver wacht. Aanvang van de wedstrijd is 13.15 uur. Publieke belangstelling is welkom, ook uit Limmen. Overige uitslagen: j. adsp. 1 Huiswaard 1 - Meerv. 1 4-10 m. pup. 1 Sporting SI - Meerv. 1 5-8 m. welp 1 SSV 1 - Meerv. 1 2-15. POPPENTHEATER DIBBES Programma voor de maanden januari, februari, maart: Zaterdag 23 jan. woensdag 27 jan., zaterdag 30 jan.Bobbelie en de Maan. Woensdag 3 febr., Bobbelie en de Maan. Zaterdag 6 febr., woensdag 10 febr., Ssst...Zachies. zaterdag 13 febr., woensdag 17 febr., geen voorstelling. Zaterdag 20 febr., woensdag 24 febr., zaterdag 27 febr., SsstZachies. woensdag 3 maart, zaterdag 6 maart geen voorstelling. Woensdag 10 maart Try-out van nieuw verhaal. Poppentheater Dibbes Johann Strausslaan 1, Akersloot. Tel.: 02513- 13447. De voorstellingen beginnen om 14.30 uur. Prijs: 3,50 per persoon. Informatie en/of reserveringen tussen 18.00 en 19.00 uur. NIEUWE WONING VOOR 57.000 GULDEN In Drachten wordt dezer dagen de laat ste hand gelegd aan een komfortabele en sterk geïsoleerde woning, die inkl. BTW nog geen zestigduizend gulden kost. Bouwer is Bouwbedrijf Wels BV uit Drachten, die de woning zelf heeft laten ontwikkelen. Het telt naast de woonkamer, de eet- of hobbyhoek en de keuken nog drie slaapkamers en ui teraard douche en w.c. Met het plaatsen van een eerste proef- woning in Drachten is een revolutionair plan gerealiseerd. Volgens direkteur F. Wels van het gelijknamige bouwbe drijf betekent de nieuw ontwikkelde woning een doorbraak in de Nederland se woningbouw. „Wij werden gekon- fronteerd met het probleem van wo ningnood in een tijd waarin de midde len voor de woningbouw krapper wer den," aldus de heer Wels. „Bovendien blijkt de traditionele woningbouw geen antwoord te kunnen geven op proble men als verwarmingskosten, woonbe hoeften van kleinere gezinnen e.d. Daarom hebben we een totaal nieuwe weg bewandeld. We zijn niet uitgegaan van tradities in de bouw maar van vra gen die op de bouwmarkt afkomen. Door die vragen te kombineren werd een geheel nieuw idee ontwikkeld. Uitgaande van verschillende eenheden die met elkaar gekoppeld konden worden, kwam men tot een woning die in de fabriek kan worden gekonstru- eerd. „Wij hebben die fabriek," al dus de heer Wels. „De voordelen daar van hoef ik nauwelijks op te sommen. Er gaan geen dagen verloren door vorst- of regenverlet. Bouwvakkers kunnen in plezierige werkomstandighe den grotere prestaties leveren. Alle materialen zijn steeds bij de hand. En regelmatig terugkerende werk zaamheden kunnen gemakkelijk geme chaniseerd worden." Flexibel Een opmerkelijk aspekt van de wo ningen is de mogelijkheid om ze uit te breiden naarmate de behoefte aan ruimte groeit. Er kan om te beginnen een basiswoning worden aangeschaft. Breidt een tweepersoons-huishouding zich uit tot een gezin, dan kunnen nieuwe ruimtes op of naast de bestaan de woning worden geplaatst. „Die flexibiliteit kent men bij andere wo ningtypen nauwelijks," aldus de heer Wels. „De schakeling van een bestaan de woning aan nieuw aan te brengen ruimtes is bij ons heel eenvoudig te doen." Hoe nieuw dit systeem voor de woning markt ook mag zijn, Wels heeft er toch al de nodige ervaring mee opgedaan. In de bouw van de zogenaamde semi- permanente school- en bedrijfsruimten wordt namelijk van dezelfde principes uitgegaan. „Dat is ons grote voor deel," aldus de heer Wels, „die er varing. Wat overigens niet wil zeggen, dat de woningbouw geen andere eisen stelt. We hebben een aantal dingen gewoon opnieuw moeten ontwikkelen." Isolatie Eén van die nieuwe vindingen betreft de isolatie. „Wij gaan er van uit, dat brandstoffen in de komende jaren nog veel duurder zullen worden. Daarom hebben we elke vorm van warmtever lies uitgesloten." Dat betekende toepassing van de beste isolatiematerialen en een uitgekiende konstruktie van wanden en vloeren. Al met al is er een isolatie bereikt die het mogelijk maakt de hele woning elektrisch te verwarmen. Er wordt dan ook uitgegaan van een besparing op energiekosten met zo'n 75%. Het gro te voordeel van elektrisch verwarmen is, dat radiatoren en convectoren op elke gewenste plaats geïnstalleerd kun nen worden. Over de woning zelf is verder nog te vertellen, dat de onder houdskosten door de toepassing van moderne materialen tot een minimum zijn teruggebracht. Bovendien zijn ze verplaatsbaar: de bewoner kan desge wenst zijn huis meenemen, als hij zich in een andere plaats vestigt. In de etalage: heerlijke, eerlijke koopjes van porselein, o.a. Japanse siervazen Engels bone china Duits poëtisch porselein Duit poëtisch porselein. Pools aardewerk, fondueborden Koperwerk, glas en kristal Decoratieve blikken trommels Bestek van Botanica enz. enz. In de winkel: sieraden: totale opruiming ook de echt zilveren kettingen en ringen van Fins gebrand zilver. Tassen: alle leren damestassen 30-50% korting. Uit onze staal geëmailleerde pannen-kollektie, hier enkele verleidelijke aanbiedingen die u beslist niet mag missen!!! Dekor Tunis eenmalig!! lpanl6cmphoogmodel van 58.50 NU Zy,10 1 pan 20 cm O laag model van 67.50 NU öy ,7 J 1 pan 20 cm 0 hoog model van 77.00 NU 07/D 1 pan 24 cm 0 hoog model in c van 92.00 NU 4V. /J een 6 pers. Engels 23-dlg EETSERVIES van Johnson Brs„ Grey Down, Bride Stone of Regency de eerste koper betaaltf 99.— de 2e koper betaaltf 100.— de 3e koper betaalt f 101. elke volgende betaaltf 1meer Deze voorraad is beperkt!! 6pers. 12dig deeerstevoorf75.— de 2e voorƒ76.— de 3e voorƒ77.- elke volgende voor f 1.meer. uit een van de Wedgewood fabrieken Blue Sprig, 9 pers. ontbijt theeservies, 22 dig Manderley van Hutschenreuther, van 543.30 NU van Rörstand een 6 pers. Theeservies "Japonica" van 726.45 NU 399. een modern 6 pers. combinatie THEE-, EET- ONTBIJTSERVIES 36 dig - Meric van Arabia, van 1006.20 NU 499. van Hutschenreuther het SERVIES "Dresden", een 6 pers. porselein THEE-, EET ONTBIJTSERVIES, van 980.- NU 599.- van Rörstand het 6 pers. EETSERVIES Japonica", 23 dig van 1384.—NU 699.— Dit zijn de eenmalige aanbiedingen uit het Heereriweg 211 - Stationsplein Heiloo - Tel. 3311 66

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1982 | | pagina 4