1 V lm l it PREDIKBEURTEN EN ANDERE DIENSTEN m M W ALGEMEEN NIEUWS Exposities Geen Uitkijkpost gehad? Antiek "De Lantaarn" Voor U! De Hanswykertjes in de Beun renweg laitjnenberg Sm GRATIS GROENTEN EN FRUIT KALENDER POLITIEBERICHTEN Mok4! P&ttSUfc sl wé 1 /.y». f Êi J'j WM." ,mSi - o ONZICHTBAAR DUBBELFOCUS GEZICHT'82 Een aardig gezicht A. L. DUIJVESTIJN. huisarts AFWEZIG 11 en 12 februari. J.C. SCHUMACHER, tandarts GEEN PRAKTIJK van 15 t/m 19 februari. M. R. KOELMAN, huisarts AFWEZIG van 13 febr. t/m 1 maart AUTORIJSCHOOL „DE WAAG" BURGERLIJKE STAND Bel donderdag: 072-330175 Ska en schroef jes DIERENBESCHERMING HEIL00-LIMMEN CASTRIGUM GOED TEHUIS GEZOCHT VOOR: OVERLEDEN: t/m 1 febr. '82, Fischer, Johannes H. ev P. Strijker baars, Leendert J. ev C. G. Veldink. ELDERS OVERLEDEN: t/m 1 febr. GEVONDEN VOORWEflPE 1-2-82 tot 8-2-82 Afhalen op woensdag- en zaterdag middag van 14.00-16.00 uur Kijkdag gevonden fietsen is zaterdag van 11.00 tot 12.00 uur. WAT GEBEURT ER DEZE MAAND IN „DE BEUN" iTKIJKI'OSl KENNEDY-MAVO IN DE BELANGSTELLING Veel leerlingen van de 6e klas basis scholen uit Heiloo en Egmond zijn af gelopen donderdag en vrijdagmiddag op bezoek geweest bij de Kennedy Mavo om vast een voorproefje te krij gen van wat ze straks te wachten staat. De docenten hadden een speciaal lesprogramma samengesteld. Door middel van het trekken van een kaart ontstonden er kleine groepjes, die elk 5 lessen van 20 minuten in verschil lende vakken volgden. Een eerste kennismaking met nieuwe vakken, zoals een vreemde taal, wiskunde, biologie enz. Dit initiatief vindt veel waardering. Raadhuisweg 12 - Heiloo Telefoon 072-336352 Jes. 53 4,5 Waarlijk, Hij heeft onze krank heden op Zich genomen, en onze smarten heeft Hij gedragen; doch wij achtten Hem, dat Hij ge plaagd, van God geslagen en ver drukt was. Maar Hij is om onze overtredin gen verwond, om onze ongerech tigheden is Hij verbrijzeld; de straf, die ons den vrede aan brengt, was op Hem, en door Zijn striemen is ons genezing ge worden. W. Z. Ook de open-huis-avonden van donder dag- en vrijdagavond trokken veel belangstelling. Niet alleen de eigen leerlingen maar ook diverse basis scholen uit Heiloo en Egmond hadden hun werkstukken voor tekenen, han denarbeid en textiele werkvormen in de Kennedy-Mavo tentoongesteld en dat werd een lust voor het oog. Onder de vele belangstellenden die de school bezochten waren burgemeester G. J. Glijnis, gemeentesecretaris E. de Boer en de wethouders A. M. E. Willemse-v.d. Ploeg en J. J. Dekker Ook verschillende raadsleden gaven hun belangstelling blijk. Er is een nieuwe versie verschenen van de zeer informatieve en fraai uitgevoer de Groenten en Fruit Kalender. Op deze kleurrijke kalender, die gemakkelijk in elke keuken kan worden opgehangen, staan talrijke tips aangaande bijna alle soorten groenten en fruit die in ons land verkrijgbaar zijn. De kalender in de vorm van een poster laat zien in welke maanden welke soorten groenten en fruit in belangrijke mate aan de markt zijn. Voorts bevat de kalender gegevens over de voedings waarden van de produkten en achter elk produkt staan tips voor het bereiden, schoonmaken en bewaren. Van alle appel- en pererassen wordt vermeld hoe ze smaken. In totaal staan er 73 produkten op: 42 soorten groenten, 16 soorten fruit, 9 appelrassen en 6 pere rassen. De Groenten en Fruit Kalender is uitgegeven door de Stichting Propa ganda Groenten en Fruit. Hij wordt verspreid via de verkooppunten van groenten en fruit. Men kan er dus bij de groentenman naar vragen. Mocht die de kalenders niet in voorraaad hebben, dan kan men er een schriftelijk aanvra gen bij de Stichting Propaganda Groen ten en Fruit, postbus 90403, 2509 LK in Den Haag. Men krijgt de kalender dan gratis toegezonden. Er vond in de afgelopen week weer een flink aantal inbraken plaats, waarvan het merendeel echter weinig succesvol was. Van de twaalf gemelde inbraken ver dween er slechts in vier gevallen iets. -0-0- Uit een zomerhuisje aan de Slootens- laan verdween een videorecorder en uit een aan dezelfde laan gelegen schuurtje miste men wat gereedschap. -0-0- Bij een inbraak in een huis aan de Kennemerstraatweg ging men er met wat klein geld, een radio en wat horloges vandoor!! -0-0- De hoofdprijs viel deze week op een inbraak bij huidenspecialist Burgering aan de Kennemerstraatweg. Hier werd voor 10.000,- aan goederen gestolen, waaronder 40 huiden, een leeuwenkop enkele opgezette dieren en 280 beren- tanden. -0-0- Leden van een inbrekersgilde werden betrapt toen ze bij de firma Jatro een poging deden. Een oplettende bewoon ster vah Kerkakkers waarschuwde ech ter de politie die het tweetal vervolgens kon arresteren, -0-0- Uiteraard waren er ook weer de nodige vernielingen. Aan de Kerkakkers werd een auto met een scherp voorwerp bekrast, terwijl van een andere auto de antenne werd vernield. -0-0- Van de lagere schpol De Ark vernielde men twee ramen, schade 600,-, bij de openbare bibliotheek sneuvelde één raam en een molentje in een voortuin aan de Dokterslaan verloor z'n wieken. Deze werden er zondermeer afgetrapt. -0-0- In het verkeer verliep ook lang niet alles vlekkeloos. H»il, Heerenweg was voorheen Molenweg genoemd naar de graanmolen die daar stond. Dat was ongeveer aan de overkant van de foto en optiekzaak van Wuyts. Bij de molen stond het Molenhuis. De molen verbrandde in 1827 en werd niet meer herbouwd. Het Molenhuis werd in de twintiger jaren afgebroken. De laatste bewoners waren Jan Kraakman en Kees Steijn. Op de foto ziet men het Molenhuis. Op de andere foto ziet met het stukje Op de A9 verdwenen vrijdagmorgen door de gladheid twee auto's in de sloot. Het bleef gelukkig tot materiele schade beperkt. -0-0- Verder waren er een paar kleine aanrij dingen in Heiloo, waarbij in één geval een gewonde viel. Dit was een bromfietster die op de Kennemerstraatweg door een afslaande auto werd aangereden. Ze moest met een gebroken been naar het ziekenhuis worden vervoerd. -0-0- Bij een alcoholcontrole van vrijdag op zaterdag varen vijf automobilisten de klos. Twee kregen eqp rijverbod opge legd en bij drie moest een bloedproef worden afgenomen. In totaal werden er dertig blaasproeven afgenomen. -0-0- Een verlichtingscontrole bij de Katten- berg leverde dertien proces-verbalen op, terwijl tevens een aantal bestuurders de bekeuring ter plaatse betaalden. Het betrof 6 bromfietsers, 1 fietser en 6 automobilisten. -0-0- Er werden nogal wat controles gehou den. Een snelheidscontrole leverde zeven „snelheidsmaniakken" op. -0-0- In de gloednieuwe sporthal in Limmen werd op zondag een brandje ontdekt. Het vuur woedde in de scheidsrechters kleedkamer en werd door een jongen ontdekt die vervolgens de boel bluste. Er gingen wat kleren en waarde papie ren verloren. -0-0- De 4-jarige S. van D. werd verleden week donderdag zodanig door een hond gebeten, dat hij met een flinke wond naar het ziekenhuis moest worden ver voerd, waar hij geopereerd werd. Het voorval gebeurde toen hij bij kennissen het huis binnen wilde gaan. De hond is de volgende dag afgemaakt. /Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10 uur ds. Ouwendijk. Crèche en kinder- nevendienst in De Rank. Kruiskerk 10 uur dhr. Drijver uit Voorschoten. Crèche in de achterzaal. Zondagsschool in de Rehobothschool. 19 uur ds. Bie- mont uit West Graftdijk. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur ds. Boelhouwer (Heilig Avond maal). 17 uur ds. Boelhouwer. Parochie-zondagsdienst Willibrordusparochie, Westerweg 267, Heiloo, tel. 072-330906. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 u. Dienst en donder- dagav. 8u. Bijbelstudie. Westerweg 294. Herv. Gemeente Limmen 10 uur ds. Euverman uit Alkmaar. Ned. Herv. Gemeente Egmonden 10 uur Egm.-Binnen, ds. v. d. Graaff uit Alkmaar. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.30 uur ds. J. Mostert. Remonstrantse Gemeente Alkmaar Geen opgaaf ontvangen. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar Ds. A. G. Hoekema. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10 uur Hoogmis. Charismatische Bijbelkring Hoogegeest 37 - Akersloot Samenkomst: dinsdagavond 20.00 u tel. 02513-12205. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk. Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9 uur - 11 uur. In de week: maandag-, dinsdag- en vrij dagavond 19.30 uur. Woensdag en donderdag 's morg. 8 uur. Spreekuur biechthoren: zaterdag 16- 17.30 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.30 - 11 In de week: ma.-, do.- en vrijdagavond 19.30 uur; dinsdag en woensdag 8.15 u. Biechthoren: zaterdag 16.30 - 17.30 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H.Missen: zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur, 11 u. In de week: maandagavond 19 uur, ove rige dagen: 's morgens 8 uur in de Gena dekapel. Avondmis: le vrijdag v.d. maand 19 u. Lof: zondagavond 18.30 uur. Biechthoren: zaterdag in beide kapellen vanaf 16 uur. Kapel Psvch. Centrum St. Willibrord H. Missen: zaterdagavond 18.45 uur. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) 13 en 14 febr. Dr. Kempers, De Acht kant 19, Heiloo, tel. 072-330077. Weekenddienst Apotheek Apotheek Sibilo, Past. v. Muijenweg 17, Heiloo. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond - Heiloo - Limmen 13 en 14 febr.: A. Kroon, tel.072-330082 Verloskundige Heiloo (vlgs afspraak) 13 en 14 febr. Mevr. Hardijzer, tel. 02208-3042. Verloskundige Limmen Mevr. Wiegerink, tel. 02513-12895. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo 13 en 14 febr.: E. J. G. Roskott, Justus v. Effenstraat 2, Alkmaar, 072-112593. DIERENARTSEN Dr. Eberson en Dr. Schaap zijn altijd te bereiken op tel.nr. 072-331606. Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. Organisatie van Nederlandse Tandprothetici Weekenddienst in de kop van Noord- Holland, tel 02240-7939. Consulenten Dierenbescherming Heiloo en omstreken Honden: tel. 124480 - mw. A. H. Ruigrok Katten: Tel. 334810 - mw. H. W. de Waart Watervogels: Tel. 072-336180 - mw. H. H. Geutskens Knaagdieren: Hr. Jacobs, tel. 331484 Jonge vogels: Mw. Duivenbbde, 335065 Zieke en gewonde vogels: Mw. Ligthart, tel. 334202 Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.) J. J. H. Cooper, Ewisweg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Riel, De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072- 333271; E. J. Waal, Kennemerstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266. P. A. Slinger, De Hoghe Weijdt 55, Hei loo, tel. 072-333746. Zwangerschaps/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. Mevr. A. Vinckers, tel. 072-334398. KRUISVERENIGING „HEILOO" Kantoor: Wijkgebouw Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17-18 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdagen van 19-19.30 uur. Tel. 072-331073. Wijkverpleegkundigen: Mevr. A. H. Kroon, tel. 072-330082, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, Bergen, tel. 02208- 6203, te bereiken dinsdag, donderdag en vrijdag tussen 8-8.30 uur. Mevrouw L. de Waard, tel. 02518-55495 te bereiken tussen 8-8.30 uur. Spreekuur in wijkgebouw, dagelijks tus sen 12 en 13 uur, tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12-13 uur en maandag en donderdag tussen 17-18 uur. Tel. 072-331073. ii -£■, Na op 30 en 31 januari j.l. erg succesvol te zijn opgetreden voor „eigen pu bliek" in Egmond a/d Hoef, heeft de jeugdoperettevereniging „De Hans- wijkertjes" afgelopen zondag 7 febru ari „De verdwenen koningszoon" op de planken gebracht in de schouw burg „De Blinkerd" in Schoorl. Ook hier weer een enthousiast publiek voor deze prachtig aangeklede en professio neel gezongen en gespeelde jeugd- operette van Jo Mulder. Als afronding van hun optreden met „De verdwenen koningszoon" komen de Hanswijkertjes a.s. zondagmiddag» 14 februari om 14.00 uur in „De Beun" te Heiloo. Vooral de 50 kinderen die in deze operette meespelen, verheugen zich enorm in een optreden in de voor hen nieuwe schouwburg in Heiloo en zul len hun allerbeste beentje voort zetten om deze uitvoering tot een groot sukses te maken. Het is voor hen een kennismaking met een nieuwe schouw burg en voor U misschien een kennis making met een jeugdoperettegroep waar U van nu af aan jaarlijks veel plezier kunt beleven. Als U dit schouwspel niet wilt missen, verzekert U zich dan van een toegangs kaart a ƒ6,- aan de zaal of bij het Open Huis, Boekhandel Avis op het Stationsplein of Holland International ■>.n de Raadhuisweg. CONCERTEN IN DE REMONSTRANTSE KERK Op zaterdag 13 februari speelt het en semble "Harmonia Musica" voor de tweede maal dit seizoen in de Remon strantse Kerk aan het Fnidsen in Alk maar. In deze sfeervolle 17e eeuwse schuilkerk speelt het ensemble op oude barokinstrumenten of op copieën er van. Het programma omvat werken van Joseph Bodin de Boismortier (1682 - 1765) en van Johan Joachim Quantz (1697 - 1773). In de sonates van deze componisten spelen de viool, de hobo en de fagot solistische par tijen. De sopraan José Jonkers, die al eerder als gast met het ensemble op trad, is soliste in de kantate "Veni Consolater" van de in Nederland onbekende, 17e eeuws, Poolse com ponist Damian StacheWicz (1699). Verder zingt zij ook enige liederen van Allessandro Scarlatti (1660 - 1725). De oudste muziek in het programma is een suite voor klavecimbel van Fro- berger (1616 - 1667). Deze Duitse com ponist, die een groot deel van zijn le ven in Italië en in Wenen doorbracht, is vooral bekend door zijn vele orgel werken. Voor dat hij organist werd in Wenen componeerde hij echter voor al werken voor klavecimbel. Harmonica Musica treedt op in de volgende bezetting: Renée Bosch viola da gamba Kya Hengstmangers klavecimbel José Jonkers sopraan Heidi Mesters barokviool Piet D'hont barokhobo Dirk de Vreede barokfagot De kaarten voor dit concert zijn ver krijgbaar aan de kerk. Toegang 10,-- CJP en 65+ 6,-. Aanvang van het concert 20.15 uur, einde 22.15 uur, de kerk is goed verwarmd. Heerenweg met rechts naast het huis met de luikjes (dit huis staat er nog) het huis waar de zaak van Wuijts nu is. Waarom plaatsen wij deze foto's? Wel omdat momenteel in de Oudheids kamer weer een expositie wordt gehou den n.l. „Heiloo in foto's." De leden van Oud Heiloo hebben vrij toegang terwijl niet-leden tegen een geringe entree toegang hebben. Opening Oudheidskamer dinsdag van 19-21 uur en zaterdags van 14 tot 17 uur. OUD PAPIER AKTIE C.W.S.- 3 KONINGEN KLEUTERSCHOOL Voor zaterdag 13 februari geldt we derom de "papieren" ophaaldag voor onze scholen. De loop naar de container, bij de FO- DI-MARKT aan de Westerweg, heeft een extra dimensie gekregen door de plaatsing van een glascontainer. Een nog grotere stimulans om uw bruikbare glas en papier niet aan de wekelijkse huisvuilophaaldienst mee te geven. Hebben die jongens het ook niet zo zwaar, deze mensen ook weer blij en wat is er mooier als een blij mens. Mocht het vervoer probleemvol zijn kunt u nog bellen ook 334481 en het wordt gratis en voor niets opgehaald. KLAVERJASSEN EN SWINGEN IN THE RAILWAY Het wordt een druk weekje in Café/Bar The Railway. Donderdagavond zal er opnieuw een klaverjasdrive plaatsvinden waarvan de opbrengst geheel ten goede komt aan zaalvoetbalvereniging Z.V.V. The Railway". Er zijn weer mooie prijzen te winnen, zowel bij de drive als bij de daarmee samenhangen de verloting. Wie wil meekaarten zal uiterlijk om half negen aan wezig zijn. SESSION Twee dagen later, op zaterdag 13 fe bruari, zal het Café hoogstwaarschijn lijk weer afgeladen zijn wanneer de Sessionband er opnieuw voor het voetlicht treedt. Het ligt in de lijn der verwachting dat men een ieder die vo rige keer bij het optreden van deze band aanwezig was, de kans niet voor bij wil laten gaan nog een keer te ge nieten van hun formidabele muziek. Swingen en laten swingen is hun mot to en of ze hierbij weer zullen wor den bijgestaan door buitenstaanders ligt geheel en al aan het publiek zelf. Op het gebied van de gekombineerde kijk- en leesbril worden) - onder meer dankzij de mogelijkheden die kunststof biedt - nog steeds nieuwe vindingen gedaan. Enige tijd geleden werd de al langer bestaande dubbelfocus-bril ver beterd met de zogenaamde multi-focus- bril, brilleglazen met langzaam en on zichtbaar in elkaar overlopende ver- séhilllende kijk-afstanden. Voor hen die alleen maar dubbel-focus nodig hebben is er nu ook het onzichtbaar bi-focale glas. de opticien weet er meer van. Het opvallendste van de brillen anno 1982 is hun onopvallendheid. Geen strenge lijnen of grote glazen meer, maar ragdunne monturen, veeal zonder onderrand, die het gezicht een zachte, vriendelijke uitdrukking geven. Het gezicht '82 draagt een minium aan bril. Een minium dat wordt bereikt door uiterst dunne pootjes (de zogenoemde brilveren) en een dunne, vloeiende wenkbrauwlijn. De monturen zijn van zilver- en vooral goudkleurig metaal of van transparante kunststof. Brillen zon der opsmuk of slechts simpel versierd met een bescheiden kleurlijntje, een karteltje of - bij de damesmodellen - wat glinstertjes of opgeschilderde bloe metjes. Waar de onderrand ontbreekt kunnen de glazen (nu al in 70% van de gevallen gemaakt van weinigwegend kunststof) worden geslepen in een model naar keuze. De opticien maakt er aan de onderkant een groefje in en zet ze met een nylondraadje onzichtbaar vast. Monturen zonder onderrand geven de opticien en zijn klant een grote vrijheid wat betreft de vorm van de glazen. Ook al zal in 1982 de keuze het meest vallen op een vloeiende variatie op de vlinder- lijn. Wie echter de voorkeur geeft aan de hoekige 'notabelen'-look (zoals de huis arts en de notaris vroeger droegen) of De overige huisartsen van Heiloo nemen waar. De overige tandartsen in Heiloo nemen waar. 31! TON LEURS HET ZEVENHUIZEN 15A HEILOO - TEL. 072-330294 Galerie Toonen Raadhuisweg 6 Van di. t/m zat. geopend van 10-17 uur, 's vrijdags van 10-21 uur; ma. gesloten. Hans en Marinanne Houtkamp, aquarellen, tekeningen en plastieken t/m 11 januari. Permanente expositie: F. Goosen, Olie verf. A. van Noort, olieverf. Open Huis, foyer: C. Troostheide. Boonacker, Winkelhof 't Loo, olieverf schilderijen van Nicolaas van der Waay. Geopend tijdens winkeluren. Hans Schouten Galerie Stationsweg 111 - Heiloo Vanaf 27 jan.: Abraham Brouwer aqua rellen en Catherien Olgers Hindeloo-i pen schilderkunst, aan het vertrouwde pilotenmodel, kan zijn of haar wensen vervuld zien. Ook wat de kleur van de glazen betreft valt in 1982 weer veel te kiezen. De mogelijkheden voor kleuren en kleur- kombinaties zijn bijna onbeperkt, hoe wel in 1982 naar bescheiden kleurtjes de voorkeur zal uitgaan. Het zogenaamde 'bi-color' effekt - voor vrouwen oog- schaduw-effekt aan de bovenkant van het glas en aan de onderkant 'blosjes op de wangen' - zal in 1982 doorzetten. De lichte, (onder)randloze brillen zijn er niet alleen voor dames en heren, ook kinderbrillen zijn in 1982 in deze stijl te koop. Een aparte groep wordt gevormd door de jongeren, die na Punk en New Wave in de Ska-stroming zijn beland. Zij zullen kleine brilletjes uit metaal en kunststof dragen, soms ook kleurige uitschieters in hardblauw of hardgeel. De Cartier-schroefjes, in de afgelopen zomer een 'must' voor horloges en armbanden, zijn nu ook in de brilkol- lekties bij de opticien terug te vinden. - Cyperse Kater, 8 jaar, gecastreerd. Erg lieve kat, moet wegens omstan digheden dringend een nieuw tehuis hebben. WIE MIST: - Zwarte Kater, witte neus, bef en poten. Aangelopen op de Oudburgerlaan. VERMIST: -Rood Katertje, 6 mnd., halflang harig. - Lapjespoes, witte bef en poten. Ontsnapt bij Dr. Eberson voor de deur. Inl.:mev de Waart, tel. 334810. GEBOREN: t/m 1 febr. '82, Jorrit A., z.v.: Rem, Jan S. en: Bakker, Johanna. HUWELIJKSAANGIFTEN: t/m 1 febr. '82: Wesselink, Ronaldus W. P. en: Wessel, Sabine J. M. van der Peet, Wilhelmus T. E. en: Bijkerk, Miep. '82, Molenaar, Arno. GEBOREN: Wouter, z.v. W. Kegel en A. de Groot; Tim, z.v. W. Spies en H. Zwemmer; Janna, d.v. R. Pos en Y. Reek. ELDERS GEBOREN: Thieo H„ z.v. H. Lambers en E. van Rijssen; Arjan, z.v. S. Groothuis en A. Bruin. ONDERTROUW: A. Kweldam en B. Giot; J. Deylen en C. Molenaar. OVERLEDEN: Jan Feijen, e.v. E. Holst; Inke Boontje, e.v. A. W. J. Grondman. ELDERS OVERLEDEN: R. v.d. Berg, e.v. M. C. C. Balvert. AUTORIJSCHOOL Piet Gelderblom, voor een goe de RIJOPLEIDING. Tel. 335583. Bruin hondje, groene werkjas, 2 sleutels aan zilveren schoen, gestreepte bood schappentas, kentekenbewijs, autosleu tel met hanger, sleuteltje met ringetje, kleine leren portemonnee met 2 sleutels, sleutel aan sleutelhanger, sleutel aan touwtje, beige linker dameshand schoen, hond met stalen wurgband, 3 sleutels in bruin etui. TEXAS INSTRUMENTS HEWLETT PACKARD CALCULATORS De oplossing voorecht krommenie castricum heemskerk santpoort heiloo heiloo heerenweg 140 tel. 334955 OPEN PODIUM Op zaterdag 6 maart a.s. organiseert de Volksmuziekschool een „open po dium "-avond, waar iedere amateur iets van zich kan laten horen. Bespeelt U een instrument of levert U een vocale prestatie in het klassieke genre dan is deze avond de gelegenheid om iets van uw kunnen te tonen. Geeft U zich dan vóór 28 februari a.s. op bij de muziekschool met vermelding van wat U speelt of zingt, welk instru ment U bespeelt en hoe lang uw op treden duurt. Voor de luisteraars die deze avond willen bijwonen zijn kaar ten vanaf 1 maart gratis verkrijgbaar aan de muziekschool. Aanvang 20.00 uur. Na afloop van het amateuroptreden speelt van 22.00 tot 23.00 uur het Bennie Bright Orchestra. Voor velen reeds een begrip in het big band gebeuren. Dus 6 maart a.s. „Open Podium". Laat eens iets van je horen. Theater "De Beun" Willibrordusweg 2 - Heiloo Telefoon 072-333156 12 febr. Filmliga, avondvoorstelling, 13 febr. Filmliga, avondvoorstelling, 14 febr. Kindermusical „De verdwenen Koningszoon" door de Hanswijkertjes. Middagvoorstelling: voor kaartver koop zie de raambiljetten. 15 febr. Filmliga, avondvoorstelling, 16 febr. Filmliga, avondvoorstelling, 17 febr. Filmliga, avondvoorstelling, 20 febr. Heilooer Operette vereniging „Die Czardasfürstin", avondvoorstel ling, voor kaartverkoop zie de raambil jetten. 27 febr. Heilooer operette vereniging „Die Czardasfürstin", avondvoorstel ling, 6 mrt. Heilooer operette vereniging „Die Czardasfürstin", avondvoorstel ling.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1982 | | pagina 2