Herman Kwaad STAATSLOTERIJ OUD PAPIER O simon peek NIEUWSBLAD VOOR HEILOO 't Loo gaat de Samba dansen Herenmode van Blom en damesmode van Van Schagen in een exclusieve show A. G. v. d. Nagel 40-jarig bestaan O.K.K. gevierd met groot tournooi OUD GOUD ÜlKTIES H.O.V. met uitstekende Csardasfürstin Volgende week grote inzameling 3 OMEGA Dierenbescherming verzette een berg werk OP VAKANTIE MET HET RODE KRUIS De hoogste prijs voor uw 40,per 2 gram 14 Karaat bij besteding. JUWELIER - HORLOGER Kennemerstraatweg 414 - Eleiloo k ISOTHERM HEILOO B.V. 47e JAARGANG No. 8 24 FEBRUARI 1982 Advertenties en administratie: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - 1850 AB Heiloo Telefoon 072-330175 b.g.g. 072-334531 Redaktie-adressen: Laarmanstraat 7, 1851 JD Heiloo - Telefoon 072-330525 Baafjeslaan 1, 1852 BE Heiloo - Telefoon 072-331081 Dit blad verschijnt 's woensdags huis-aan-huis in een oplage van 12.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond-Binnen, Rinnegom, Egmond a/d Hoef en Akersloot. Advertenties moeten uiterlijk maandagmiddag 6 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 52 cent (excl. BTW) Bij regelmatig adverteren AANZIENLIJKE REDUKTIE. 0p vrijdag, 26 en zaterdag 27 fe bruari zal de Winkelhof 't Loo helemaal in het teken van de Samba staan. En u weet "Op ieder Samba-ballen- bal daar is het feest" en dat wordt het in 't Loo ook. Het verzoek van Autobedrijf Kenne- merland, om op de pleinen van de Winkelhof het nieuwe Talbot-model genaamd Samba te mogen presente ren, bracht mede organisator Disco Heiloo, op het idee alle winkeliers van 't Loo hierbij te betrekken. Wat gaat er gebeuren? De Winkeliers haken in op de "Sam ba", door aanbiedingen van allerlei aard; ze kunnen de aandacht vestigen op het „Frans elegante", het „Latijns- Amerikaanse temperament" of op het Hollandse zuinige" (de Samba loopt 1:20), bovendien is de naam Sam ba nauw verbonden met het Car naval. een goed antwoord gehonoreerd met een prijs, beschikbaar gesteld door Autobedrijf Kennemerland of door een van de Winkeliers. Het swingende Dixielandorkest, „De Farmhouse Jazzband" zal in dit geheel voor de vrolijke noot zorgen. Op zaterdagmiddag, 13.00 uur wordt dit voortgezet met dezelfde mede werkenden maar dan met een optre den van het Grapelliballet. Na tuurlijk laten zij u zien hoe de Sam ba gedanst wordt. Spelleider Joop Kruijssen hanteert dan een origineel „rad van avontuur" waarmee hij een aantal prijzen verloot. Met dit spel kunnen diegenen meedoen, die in het bezit zijn van loten, die door de Winkeliers van vrijdag 12.00 uur tot zaterdag 12.00 uur aan hun klanten zijn uitgedeeld. Ook hierbij zijn leuke prijzen te winnen. Veel zaken zullen met kraampjes in de gangen of op het plein staan, maar er zijn ook demonstraties met b.v. Video, Fotomateriaal, Franse kaas of wijn. Op vrijdagavond van 19.00-21.00 uur zal op het middelste plein het „SAMBA-SPEL" worden gespeeld onder leiding van presentator Joop Kruijssen, bekend door zijn werk als speaker bij grote sportevenementen. Hij vuurt vragen af op het aanwezige publiek, vragen die verband houden met de Talbot-Samba en daarbij wordt De muziek in de Winkelhof is hele maal aangepast zelfs met een echte reclamespot, allemaal verzorgd door Disco-Heiloo. Door het enthousiasme van de onder nemers zal de Winkelhof 't Loo weer in het middelpunt van de belangstelling staan. Een Winkelcentrum waar vaak wat te beleven valt. SOCIËTEIT ALLEENSTAANDEN HEILOO Maandag 1 maart hopen wij u allen weer te ontmoeten in zaal 5 van het Open Huis. Voor deze avond hebben wij uitgeno digd de heer Cordfunke uit Schoorl die een lezing zal houden (met dia's) over: "Het ontstaan van Steden en Dorpen". Voor deze interessante avond willen wij u allen graag uit nodigen. Aanvang 20.00 uur, kosten 2,50, koffie of thee inbe grepen. Maandag 15 maart: creatieve avond. Het is soms leuk iemand te verrassen met een klein cadeautje. O.l.v. mevr. Klaver, zullen wij op deze avond zelf een klein cadeautje gaan maken. Succes verzekerd! Voor materiaal wordt gezorgd. Verder is er deze avond ook gelegenheid om te sjoelen, kaarten of een praatje te maken. Aan vang 20.00 uur, kosten 2,--, koffie of thee inbegrepen. Als u tot nu toe niet op onze avonden bent geweest en u wilt eens een keer komen kennismaken, dan bent u altijd van harte welkom. Tot ziens in het Open Huis, De Werkgroep, inl.tel.: 332136, 333995 of 331097. INENTINGEN HEILOO Op woensdag, 3 maart 1982 zullen de kinderen, geboren in 1973 (lagere schooljeugd), worden ingeënt tegen DTP. De inenting wordt gehouden in het gebouw van de Kruisvereniging aan de Holleweg 94. De betreffende oproepen worden de ze week verzonden. Men wordt ver zocht zich strikt aan de op de kaart vermelde oproepingstyd te houden. Bij verhindering en/of wanneer u meent geen oproepkaart te hebben ont vangen, wordt u verzocht de gemeente secretarie, afdeling bevolking, tel. 33 11 44 toestel 14, hiervan in kennis te stellen. Tenslotte verzoeken wij u met nadruk alle inentingsbescheiden mee te nemen. Ook de oproepkaarten voor mazelen dienen, al dan niet ingevuld, te worden ingeleverd. De inenting tegen mazelen zal in het najaar plaatsvinden (oktober). SOCIAAL-CULTUREEL PLAN ROEPT WEINIG VRAGEN OP De twee hoorzittingen over het door de Werkgroep Welzijnsplanning gemaak te Sociaal-Cultureel Plan 1982-1985. Het Programma 1982 en de Subsi dieverordening hebben maar weinig mensen op de been gebracht. Riep het werk van de Werkgroep geen vragen en opmerkingen op of is inspraak ons nog erg vreemd, de tijd zal het leren! Beide avonden begon wethoudei Willemse met een korte samenvatting van hetgeen tot nu toe gebeurd is. Hierna werd iedereen in de gelegen heid gesteld vragen te stellen en ver volgens opmerkingen te plaatsen maar op beide avonden werd hier slechts één keer gebruik van gemaakt. Op donderdagavond vroeg een afge vaardigde van de Federatieve Vrou wenraad om enige opheldering betref fende twee artikelen van de sub sidie-verordening. De antwoorden van de wethouder brachten duidelijk heid. Op maandagavond werden er enkele opmerkingen geplaatst door de heer Velzeboer. Het betrof een aantal subsidietoekeningen waar hij zich niet mee kon verenigen. Zo was hij het geheel niet eens met het toekennen van één cent per in woner aan de Nederlandse Vereniging tot Integratie van Homosexualiteit. Verder stond hij ook niet achter een subsidie aan het Vrouwencafé Heiloo omdat hij zich niet kon verenigen met het doel van de werkgroep waarin onder andere het doorbreken van rolpatronen van vrouwen en mannen genoemd wordt. Tenslotte was hij tegen een sub sidie aan de Federatieve Vrouwen raad. Hij noemde het ook spijtig dat niemand op de hoorzittingen zijn op/of aanmerkingen kenbaar heeft gemaakt. Tot 1 maart bestaat de mogelijk heid schriftelijk te reageren, na deze datum zullen de stukken samen met de reacties ter goedkeuring aan de gemeenteraad worden voorgelegd. Op dinsdag 2 maart zal er in kasteel Marquette te Heemskerk een zeer exclusieve show te zien zijn, waaraan twee vooraanstaande modezaken uit Heiloo mee zullen doen t.w. Blom, exclusieve herenmode en Fashionshop Joseph van Schagen. Aan deze show werken verder mee de firma Meddens, William van Pampus, juwelier en Pierre Wattèl, ontwerper van exclusieve couture. Van Fashionshop Joseph van Schagen zult u een gedeelte uit de nieuwe kollektie van Jacqueline en een ge deelte uit de grote zaak te zien krijgen. Acht mannequins showen u de nieuw ste modellen voor van de zomer. De firma Blom toont u het neusje van de zalm op het gebied van exclusie ve herenmode, zowel sportief als ge kleed van o.a. Reid and Taylor, Mc Gregor en Bleyle. Het pas gerestaureerde kasteeltje "Marquette" zal door zijn sprookjes achtige omgeving medewerken deze show een exclusief karakter te geven. De show zal gepresenteerd worden door onze vroegere plaatsgenote Bar bara de Graaf. Kaarten zijn verkrijgbaar bij Joseph van Schagen in de Winkelhof 't Loo en bij Blom, aan de Heerenweg in het Stationscentrum. Dinsdag 2 maart worden er 2 shows gehouden t.w. 's middags om 14.30 uur prijs per kaart 22,50 en 's avonds om 20.00 uur prijs per kaart 25,-. De kaarten zijn inclusief een luxueus koffie complet. Hoe vindt u Kasteel Marquette te Heemskerk. Als u per auto vanuit Heiloo vertrekt rijdt u richting Cast- ricum, daar gaat u de spoorbomen over en volgt de richting Bever wijk. Ongeveer halverwege, bij een bos, ziet u aan uw linkerhand een af slag naar Heemskerk, deze rijdt u in. Op een 'gegeven moment maakt de weg een scherpe bocht naar rechts. Op dit punt gaat u links af het bos in en komt zo bij Kasteel Marquette. DOKTERSLAAN 16 - HEILOO - TELEFOON 072-332447 LOTERIJVERKOOP VOOR MAART VANAF 1 MAART. Chronische zieken en gehandicapten kunnen zichzelf opgeven voor een va kantie met de boot de "Henry Du- nant" of één van de vakantie-huizen. Ook degenen, die andere jaren bezocht zijn en door de artsen zijn opgegeven, moeten zelf een aanmeldings-formu- lier aanvragen. Er is ook een speciale jongeren boot van 8 tot 25 jaar. Zie voor verdere gegevens de "Uitkijk post" van vorige week 17 februari. U kunt schriftelijk of telefonisch een formulier vragen bij onderstaande adressen voor 15 maart a.s.: Voor Akersloot: hr. J. G. Hurkmans, Bachstraat 30, tel. 13286. Voor Heiloo: mevr. Bakker, Trompen burg 25a, tel. 330504. Voor Limmen: mevr. A. Valkering, Dusseldorperweg 47, tel. 1413. HEILOOËR RAAD VERGADERT Donderdagavond komt de raad van de gemeente Heiloo bijeen om te vergade ren over een 13-tal agendapunten. Men gaat het onder meer hebben over een voorbereidingsbesluit voor een ge deelte van het perceel Westerweg 373, het achterterrein van de voormalige kwekerij van de firma van Haneghem. Het ligt in de bedoeling hier 24 twee- en driekamerwoningen te bouwen. Een ander agendapunt handelt over de aankoop van gronden en gebouwen van het RK Parochiebestuur Heiloo. De gronden en gebouwen zijn gelegen aan de Pastoor van Muyenweg. Ook hier wil men gaan bouwen, maar dan voornamelijk bijzondere wooneen heden, bestemd voor 1- en 2-persoons huishoudens. Er zal echter pas met af braak worden begonnen, wanneer voor de huidige huurders passende ver vangende ruimte is gevonden. De raadsvergadering begint om 20.00 uur en de raadsstukken liggen op woensdag en donderdag ter inzage op de afdeling Algemene Zaken en in de leeszalen van de openbare biblio theek en leeszaal te Heiloo. TERRE DES HOMMES SLOEG ER MUNT UIT De bussen van Terre des Hommes die bij de meeste banken staan is zo lang- zamerhand een vertrouwd beeld ge worden. Iedereen die bij de bank z'n vreemde valuta inwisselt heeft vaak nog muntjes over, het ver zoek van Terre des Hommes was (en is) om deze in de bus te doen. Tot nu toe is aan dit verzoek goed ge volg gegeven en had men kort gele den een bedrag van 647,- en daar was Terre des Hommes erg blij mee en wil iedereen hartelijk bedanken. De aktie blijft echter doorgaan, dus wintersporters en andere va kantiegangers, u mag straks ook een duit in het zakje (bus) doen. Er zullen niet veel biljartclubs zijn die lang genoeg bestaan om hun 40-jarig bestaan te kunnen vieren. Daarom is het ook niet verwonderlijk dat O.K.K. het feit dat zij het wel heeft gered op grootste wijze zal gaan beleven met een vijf dagen durend toernooi in hun "home" Cafe/Bar La Strada waarvoor zes Biljartverenigingen uit de omgeving zijn uitgenodigd. TERUGBLIK Veertig jaar geleden, ging de club van start in Cafe van Admiraal. Al snel verhuisde men naar Ares de Wit omdat de accommodatie bij Admiraal te klein werd. In de loop der jaren is men nog één keer van Ares naar het pand aan de Kennemerstraatweg en weer terug naar Ares verhuisd, richting lid zijn van O.K.K. maar uiteindelijk bleef men toch in de huidige La Strada hangen. Men heeft momenteel bij Dirk Nanne een prima accommodatie waar menig andere biljartclub jaloers op zal zijn en de 26 leden van O.K.K. zijn zich dit ook terdege bewust. JUBILEUM Het feit dat de club 40-jaar bestaat zal, zoals gezegd, op grootse wijze ge vierd worden met een zogénaamd "Trio-toernooi". De aanduiding Trio duidt erop dat in iedere poule drie verenigingen tegen elkaar zullen spelen. Iedere vereniging speelt dan weer met drie man zodat er in totaal negen spelers per tafel zijn. Van de drie verenigingen gaat alleen de beste door naar de kwart finale INKOOP, VERWIJDEREN IEPEBOMEN Binnenkort zal bij wijze van proef een begin worden gemaakt met het ongeveer om en om verwijderen van een aantal iepebomen langs de Dokterslaan. Gestart zal worden met het gedeelte tussen het Klein Barlaken en het Groot Barlaken. Het rooien is gewenst teneinde dè overige bomen gelegenheid te geven om uit te groeien en om te waarborgen dat voldoende zonlicht tot de aanlig gende woningen en tuinen kan toe treden. VIERHANDIG PIANO-SPEL Op vrijdag 26 februari a.s. geeft de Quatre-mains-groep afdeling Alkmaar en e.o. een voorspeelavond door haar leden in één der zalen van het Open Huis. Iedereen die luisteren wil is van harte welkom. De toegang is gratis, aanvang 8 uur. f Omega de Ville Quartz REHOBOTHSCHOOL Maandag 1 maart houden we weer onze maandelijkse inzameling van Oud-Papier. Vanaf ongeveer 12.00 uur tot dinsdag morgen ongeveer 8.00 uur staat de container weer op het schoolplein, Holleweg 98, en we hopen dat u hem weer wilt vullen. Bij voorbaat onze dank, Oudercommissie Rehobothschool. DERDE WERELD-WINKEL IN WINKELHOF 'T LOO Op vrijdagavond 26 februari a.s. zal er weer een Derde Wereld Winkel gehouden worden in Winkelhof t Loo. Deze wereldwinkel wordt ge organiseerd door de commissies voor werelddiakonaat van de Gereformeer de- en de Hervormde Kerk. Er zullen naast koffie, thee, honing e.d. ook kunstnijverheidsprodukten verkrijg baar zijn. U kunt ook informatie over de verschillende produkten krijgen. Het doel van de Derde Wereldwinkel is enerzijds ervoor te zorgen dat de kleine boeren in de ontwikkelingslan den goede prijzen voor hun produkten krijgen (met uitschakeling van de tus senhandel), waardoor hen enig per spectief op verbetering van hun levens standaard geboden wordt, en ander zijds ons in Nederland ervan bewust te maken dat de ekonomische ongelijk heid in de wereld alles te maken heeft met de manier waarop ons huidige economisch stelsel functioneert. Voor de traditionale bejaardentocht op donderdag 13 mei a.s. Volgende week van lt/m 6 maart, wordt weer een grote inzameling ge houden voor de traditionele bejaarden- tocht, die dit jaar zal worden gehou den op donderdag 13 mei a.s. Door de dames van het comité zullen daartoe intekenlijsten huis aan huis worden aangeboden. Jaarlijks nemen zo'n 400 ouderen deel aan deze ge heel verzorgde autobustrip, hetgeen uiteraard grote kosten met zich mee brengt. Bijzonder verheugend is het dat ieder jaar practisch alle in woners van onze gemeente bijdragen in de kosten van zo'n dag. Voor zeer velen een dag waarnaar met verlangen wordt uitgezien, vooral ook door het onderlinge contact dat men op zo'n dag weer eens met elkaar heeft. Ieder jaar verleent ook de plaatse lijke afdeling van de E.H.B:0.-ver eniging en vele andere hun spontane medewerking bij dit gebeuren. Het comité heeft dan ook weer het volste vertrouwen, dat ook dit jaar weer het benodigde geld bijeen zal worden gebracht. Bij voorbaat hartelijk dank voor uw bijdrage. Zij die tijdens de inza meling niet thuis zijn of liever willen gireren, kunnen dit doen op post- rekeningnr. 565431 t.n.v. C. A. Roe mer, Westerweg 262, Heiloo, onder vermelding "Autotocht Bejaarden". Zaterdagavond gaf de Heilooer operet tevereniging, in de Beun een uitver kochte voorstelling van de Czardas- fürstin van Emmerich Kalman. Operetteliefhebbers kwamen deze avond volop aan hun trekken, want de HOV had alle registers opengetrok ken. Prins Edwin is hevig verliefd op de cabaretartieste Sylva Varescu. Vlak voor haar vertrek naar Amerika probeert Prins Edwin haar over te halen te blijven. Hij tekent ten over staan van een notaris een huwelijks- kontrakt dat hem verplicht binnen 8 weken Sylva tot zijn vrouw te maken. Dan komt luitenant v an Rohnsdorf róet in het eten gooien, want hij komt met de boodschap dat prins Edwin on middellijk naar Wenen moet komen. Boni, een vriend van prins Edwin en Sylva praat z'n mond voorbij en vertelt dat prins Edwin al verloofd is met Gravin Stasi. Sylva, diep geschokt, besluit toch naar Amerika te gaan. Tijdens een groot feest in Wenen be sluiten de ouders van prins Edwin de verloving van hun zoon bekend te ma ken. Edwin probeert dit uit te stellen omdat hij antv/oord verwacht van Sylva die hij regelmatig geschreven heeft. Dan verschijnen Boni en Sylva op het feest en geven zich uit voor graaf en gravis Kancsianu. Edwin doorziet de situatie en vraagt Boni zich van Sylva te laten scheiden zodat hij alsnog met haar kan trouwen. Boni wil dat wel, want hij is verliefd geworden op gravin Stasi U ziet, stof genoeg voor een verhaal vol verwikkelingen. De regie was in handen van Greet van Halm, die terug kan zien op een zeer geslaagde voorstelling. De muzi kale leiding berustte bij Wim Note- boom, die de scepter zwaaide over het Zaans Opera- en Operette-orkest en deed dit zeer deskundig. Prins Edwin kreeg gestalte door Jaap Nieuwland. Zijn stem klinkt elk jaar beter en zeer professioneel en vormde samen met Annie Wirix (Sylva Varescu) een mooi paar. Zij zag zich voor de niet eenvou dige taak geplaatst, de zangeres gestalte te geven, vooral in het 2e en 3e bedrijf klonk het mooi zuiver en was zii zeer goed op dreef. Alle lof voor Frits Hogerheide, hij maakte van Boni, die dol is op de vrou wen, een gave figuur, goed gezongen en uiterst charmant gespeeld, zonder daarbij over de schreef te gaan. Els v.d. Heuvel, als Gravin Stasi, leverde, als altijd verzorgd werk Specialisten in warmte-isolatie Zie advertentie elders in dit blad. In de kleinere rollen viel Cees Ra maker op als eigenaar van het caba ret. Hij haalde, zowel qua zang als spel, er alles uit wat er in deze rol zat. De nieuwe Alkmaarse balletschool, o.l.v. Anita Bruin, was een prettige kennismaking. De fraaie decors gaven aan deze voorstelling de finishing touch. De HOV heeft zich met de Czardas- fürstin weer van zijn beste zijde laten zien. Fijn voor de HOV en jammer voor het publiek, zijn de voorstellingen van 27 februari en 6 maart helemaal uit verkocht. horloger |uwelier stationsweg 85a heiloo telefoon 072 335730 J om vervolgens te proberen door te stoten naar de halve finale of zelfs de' finale. Alle finales zullen op za terdag 6 maart gespeeld worden. De voorronden vinden plaats op 2, 3, 4 en 5 maart en beginnen iedere avond om 19.00 uur. VEEL PRIJZEN Dat aan zo'n toernooi prijzen ver bonden zijn spreekt voor zich. Iedere vereniging zal een aandenken krijgen, terwijl voor de laatste twaalf spelers een beker bescikbaar is. Alle zaterdag spelers krijgen bovendien nog een extra prijs. Het organiseren van het toernooi en het beschikbaar kunnen stellen van de prijzen heeft men te danken aan de sponsoring door Assurantiekantoor R. M. v.d. Gulik. Voor alle belangstellenden is boven dien nog een loterij georganiseerd. Het gehele toernooi door kan men lootjes kopen en de uiteindelijke win naars van de 140 prijzen zullen zater dagavond om 10 uur bekend worden gemaakt. De trekking zal verricht worden door oud-lid en tevens op richter van O.K.K., de heer Jan Stade- gaard. Wie belangstelling heeft kan alle toernooidagen terecht in La Strada, door de week vanaf 7 uur 's avonds en op zaterdag vanaf 1 uur 's middags. De Dierenbescherming Castricum, Heiloo en Limmen heeft in 1982 weer handenvol werk gehad aan de opvang en plaatsing van dieren. Het ging om 70 honden, 115 katten, 57 knaagdieren, 17 schildpadden, 339 landvogels en 332 watervogels, 928 dieren in totaal dus. Ter terugdringing van het kattenover schot werd begin 1981 een eenmalige sterilisatie/castratie-actie gehouden, waarbij 200 poezen en 150 katers te gen sterk gereduceerd tarief be handeld werden. Onder de opgevangen vogels bevond zich tientallen olieslachtoffcs die zo snel mogelijk naar het vogelasiel in Bergen werden overgebracht, waar men volledig op de behandeling van dergelijke dieren is ingericht, 60 a 80% herstelt weer volledig. Het aantal opgevangen schildpadden was groter dan ooit. Ze werden in do zen bij de vuilniszakken neergezet en zelfs in een bagagecluis in het Centraal Station in Amsterdam werd er een aangetroffen en naar Castricum overgebracht. Een schildpad vereist namelijk nogal wat verzorging, vooral de roodwangwaterschildpadden. Men kan er beter niet aan beginnen. De Aktie Vakantie Pleegdier die in 1980 van start is gegaan en ten doel heeft om mensen die tijdens de va kanties eikaars huisdieren willen ver zorgen, met elkaar in contact te bren gen, telde in 1981 115 deelnemers. BONT In het najaar plaatste de afdeling een advertentie tegen het dragen van bont op de voorpagina van verschil lende grote Dagbladen. De adverten tie was een eerste tegenzet tegen de najaarscampagne van de bonthandel die zijn hoogtepunt vond in de Nationa le Bontweek. Op 25 november werd een informatie-avond gehouden over het bont met als spreker de heer F. Naerebout, voorzitter van het Euro pees Comité tot Bescherming van Zeehonden en andere Pelsdieren. In 1982 zullen Dierenbescherming, Europees Comité en de Aktie Lekker Dier trachten een gezamenlijke anti- bontactie te organiseren. BIO-INDUSTRIE De Dierenbescherming ziet het als haar taak om de verkoop van scharrel eieren te bevorderen. Er is daarom ten behoeve van de consument een lijst opgesteld van winkels waar schar releieren verkocht worden. De schar releieren kunnen via de normale eier- handel betrokken worden. DIERPROEVEN Door de vereniging zijn het afgelopen jaar pogingen ondernomen om in sa menwerking met andere verenigingen een actie te organiseren voor het ver krijgen van onderzoeksgelden ten be hoeve van de ontwikkeling van dier- proefvrije testmethoden. Er is hiertoe met een groot aantal organisaties con tact gelegd. Verscheidene verenigingen hebben zich bereid verklaard om ook in Ne derland acties te ondernemen. De po gingen om tot een bundeling van krach ten te komen worden voortgezet. JEUGDLEDEN Op de ledenvergadering van 25 maart 1981 werd de werkgroep Jeugd op gericht met als taak de ontwikkeling van activiteiten ten behoeve van de jeugdleden van de afdeling. Hun aan tal bedraagt thans 25. In het verslag jaar werd een kennismakingsbijeen komst georganiseerd waarop een film vertoond werd, in de zomer ging men op excursie in de duinen van Cast ricum en in het najaar werd er in het Open Huis in Heiloo een diaserie over het asielwerk vertoond. De beheer ders van het asiel in Alkmaar gaven een toelichting. Jeugdleden waren ver der actief bij de verkoop van zeehon denstickers en het uitdelen van fol ders over het scharrelei op Dieren dag. Voor Heiloo wordt nog gezocht naar een jeugdbegeleider. VARA-LEDENVERGADERING De afdeling Noord-Kennemerland van de VARA houdt haar jaarver gadering 1982 op 2 maart 1982 in zaal Rietbergen, Middenweg 178 te Heer- hugowaard. Aanvangstijd: 20.00 uur. Als gaste zal aanwezig zijn: Ellen Blazer, lid van het redaktieteam van 'Sonja op maandag'. Iedereen die lid is van de VARA, is die avond van harte welkom. Zowel de abonnees op de VARAGIDS als de 10,-- leden. Want elke VARA-lid kan op de afdelingsjaarvergadering zijn of haar ideeën naar voren brengen. Over het jaarverslag van de VARA bijv. En elk VARA-lid kan mee komen kiezen, want op de jaarvergaderingen worden de kandidaten gesteld voor het VARA-parlement, de Verenigings raad, en voor de Raad van Toezicht van de VARA. De VARA hoopt die avond veel van haar leden te mogen begroeten. WOGDIK NIEUWS Hallo buurtgenoten. Op vrijdagavond 26 februari is er weer een leuke klaverjasdrive bij La Strada om 8 uur 's avonds. Er wordt gekaart met vaste maat. Komt allen er zijn leuke prijzen te winnen en er is weer een aardige verloting. Tot ziens bij La Strada.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1982 | | pagina 1