mm PREDIKBEURTEN EN ANDERE DIENSTEN IS HOOP lijf icmjneriberg Exposities p Geen Uitkijkpost gehad? Provinciale Staten Verkiezingen VVD 24 maart Juist nu verdient de VVD uw stem Steun uw plaatsgenoot Wil Scholte Sloop boerdery Westerweg? POLITIEBERICHTEN INGEZONDEN Het adres van de Uitkijkpost is: RECHTE H0NDSB0SSCHELAAN 22 BURGERLIJKE STAND NIEUW! Dr. KEMPERS 12 MAART AFWEZIG W ïr? i FTT GEVONDEN VOORWERPEN INDE PERIODE VAN 22-2-'82 tot 8-3-'82 Afhalen op woensdag en zaterdagmiddag van 14.00-16.00 uur. Kijkdag van gevonden fietsen op zaterdag van 11.00 tot 12.00 uur. Bel donderdag: 072-330175 AUTORIJSCHOOL „DE WAAG" UITKIJKPOS1 10 MAART 198; UITK1J Deze week een aantal aanrijdingen waarvan ééntje met dodelijke afloop. Öp vrijdagmiddag kwam op de hoek Herenweg/Butterlaan de 71-jarige Mevr. v.N.-v.d.V. in aanraking met een auto. Ze wilde op haar fiets linksaf de Butterlaan in maar merkte hierbij de achterop komende auto niet op. Ze kwam ongelukkig ten val en moest met hersenletsel naar het ziekenhuis worden vervoerd, waar ze zondag is overleden. -O-O- Op de Kennemerstraatweg raakte zon dag een voetganger gewond toen hij bij het oversteken van het fietspad door een bromfietser werd aangereden. De voet ganger werd met een hoofdwond en een aantal builen en schrammen naar het ziekenhuis vervoerd, de bromfiets werd beschadigd. -O-O- Op de Ringweg moest een lichtmast het ontgelden. Een inwoner uit Gouda die van een passerende auto water op zijn ruit geworpen kreeg, kwam, doordat hij het verloop van de weg niet kende, naast de weg terecht en reed vervolgens tegen de mast. Alleen de auto werd beschadigd. -0-0- Een aanrijding op de hoek Stationsweg/ Kennemerstraatweg leverde ook alleen maar blikschade op. Een achteropko mende automobilist merkte te laat op dat zijn voorganger vaart minderde om linksaf te slaan. Het resultaat was een innige omhelzing. -0-0- Bij snelheidscontroles aan de Pastoor van Muijenweg en de Belieslaan werden in totaal elf bekeuringen uitgedeeld. Bij een algemene verkeerscontrole „ving" men twee lekke uitlaten, een defect remlicht en drie andere overtre ders. -0-0- Een week zonder vernielingen is er de laatste tijd niet meer bij. Vooral zon dagavond was het goed raak. Maar liefst een twaalftal, bij het station geparkeerde auto's, moesten het ont gelden. Terwijl de politie de schade aan het opnemen was scharrelde in de verte een man verdacht tussen de auto's rond. Hij kon worden aangehouden en bij ver hoor bleek het een 25-jarige inwoner uit Egmond aan Zee te zijn, die wel degelijk de gepleegde vernielingen op z'n kerfstok had. -0-0- Verder werd van een auto bij 't Hoekstuk het zonnedak vernield, van een woning werd de ruit van de voordeur ingeslagen en van een auto bij de Vondelschool werd de antenne afge broken. -0-0- De heren inbrekers lieten zich ook niet onbetuigd. Van een bouwterrein in Boswijk werd wat lood en een aantal stormkettingen ontvreemd, van het dak van de Bene- diktusschool verdween een televisie versterker, van een personenauto wer den de twee achterwielen en het reserve wiel gestolen en in 't Loo werden een handtas en een portemonnaie gestolen. In beide gevallen was de buit geld en cheques. -0-0- Uit een woning in Vredenoord werd een horloge en wat geld gestolen, uit een woning aan de Harrelaers verdween ook wat geld en uit het kruisgebouw nam men twee telefoonbeantwoorders mee, die evenwel later op de dag weer werden teruggevonden. -0-0- Verder waren er zowel in Heiloo als in Limmen nog een paar pogingen tot inbraak. Dit was onder andere het geval bij het Gemeentehuis in Heiloo. -0-0- Dan waart er door Heiloo een scharen slijper rond die in vergelijking met z'n collegas erg duur is. Zo rekende hij voor het slijpen van een paar scharen en messen maar liefst 450,-. Een goede raad is in het algemeen van te voren een prijs af te spreken, ook wanneer men bijvoorbeeld bij u aanbelt en vraagt of de tuin moet worden opgeknapt. -0-0- LIJST 3 - NUMMER 1 Wordt lid! Secr.: Baafjeslaan 2 - 1852 BE Heiloo - Tel. 3301 23. LET OP UITKIJKPOST 17 maart a.s. 15 maart 8 uur: DIA-KLANKBEELD Zaal Ger. Kerk Noordergeeststr. STICHTING \OLKSMUZIEKSCHOOL HEILOO Vrijdag 12 maart a.s. vindt weer de wekelijkse speelavond plaats. We beginnen om 19.30 uur. Het programma, dat ongeveer 45 mi nuten duurt, wordt verzorgd door leer lingen van: Peter Broersen - gitaar Riek de Graaf - fluit Fred Lodder - piano Na afloop is er gelegenheid nog wat na te praten. Koffie en frisdranken zijn verkrijgbaar aan onze gezellige bar. Iedereen is welkom. De toegang is gratis. Heiloo is mooi, houen zo! Deze slogan van de Gemeente is mij, al bijna 30 jaar inwoonster van dit dorp, uit het hart gegrepen. Des te meer gaat het mij aan dat zelfde hart, als een Duits meubeltransport bij het oprijden van het industrieterrein (Westerweg 198), door te enge manoeu vreermogelijkheden, een derde gedeelte van een iep er af rijdt. Wordt het zo langzamerhand geen tijd, dat de Gemeente tegenover de blunder een industrieterrein te creëren in de ■bebouwde kom, iets positiefs stelt, door een oplossing te zoeken voor de vele problemen, die dit industrieterrein voor de omwonenden met zich meebrengt? Dagelijks worden wij geconfronteerd met geluidshinder en stank. En dat niet alleen door de week en overdag, maar ook vaak in de weekends en bij nacht en ontij. Door reeds eerder genoemd gebrek aan manoeuvreermogelijkheid, gebeurt het herhaaldelijk, dat de Westerweg gedu rende enige tijd versperd is door een grote vrachtwagencombinatie, met als gevolg dat het normale verkeer zich via de grasberm of het voetpad een weg baant, met alle risico's van dien voor voetgangers en spelende kinderen. De voor grote vrachtwagens te smalle toegangsweg is echter voor kleinere auto's geen beletsel om met veel te hoge snelheden in en uit te vliegen. En tegen die meneer, die de opmerking plaatste, die takken zijn ook veel te laag, zou ik willen zeggen, nee meneer, die takken zijn niet te laag, de vracht wagens zijn te groot en te hoog. Kortom, dit industrieterrein .is hier volkomen misplaatst. Een goede gelegenheid, voor welke politieke partij dan ook, om mooie beloftes in daden om te zetten en voor ons op de bres te springen G. van Eijk-de Jonge, Westerweg 213, Heiloo. Dit jaar is het precies 55 jaar geleden dat het huidige raadhuis werd ge bouwd. Het werd gebouwd op de plaats waar vroeger „Huize Overweg stond. Het huis heeft als ambtswoning dienst gedaan voor burgemeester P.C. Went- holt (1822-1883). Later heeft het dienst gedaan als verpleeginrichting voor TBC-patienten. Nog weer later heeft het huis dienst gedaan als hotel en kreeg toen de naam „Hotel de la Promenade", eigenaar de heer Pluim graaf. Het heeft door gebrek aan ver- blijftoerisme niet lang bestaan. Na gesloopt te zijn werd in 1927 het hui dige raadhuis gebouwd. De architekt was de heer D. Soal en de aannemer was de firma of misschien moeten we zeggen de familie v. Steeg, want vele familieleden waren bouwvakkers. De commissaris van de Koningin in de provincie Noord-Holland, Jonkheer Roëll, verrichtte op 25 november de opening. Wat waren we trots op ons mooie raadhuis en dan flu te bedenken dat er alweer vele malen uitbreiding heeft plaatsgehad en nog diverse afdelingen en noodgebouwen gehuis vest zijn. Op bijgaande foto zullen veel oud Heilooers vele bekenden zien. Op de tentoonstelling „Heiloo in foto's" kunt U ook vele oude bekenden zien. Kom naar de Oudheidskamer op dins dag van 19 tot 21 uur of zaterdags van 14 tot 17 uur. INGEZONDEN Ik dank u allereerst beleefd voor het plaatsen van mijn vorige brieven over het verbod op houtsprokkelen en zij delings over de bosbouw, 't Hoefde he lemaal niet, maar 't was toch wel aar dig. Nu denkt u misschien wat zou die Verwer nu eigenlijk te maken hebben met die bomen in diverse bossen of parken? Wel, ik heb voor ik invalide werd zo'n vijftien jaar in het hout gewerkt. Zo heb ik o.a. de eerste dunningen uitge voerd in het gemeentebosje en vele stukken van het Heilooër-bos. Toen dit na het bijna volledig slopen in de Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10 uur Gez. dienst in Geref. Kerk, ds. A. Boelhouwer. Crèche aldaar. Kinder- dienst in De Rank. Kruiskerk 10 uur Als boven. Zondagsschool in de Rehobothschool; 19 uur ds. J. Kila uit Alkmaar. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur ds. A. Boelhouwer; 17 uur ds. F. Smit-Kruize, Breezand. Parochie-zondagsdienst Willibrordus Parochie, Westerweg 267, Heiloo, tel. 072-330906. Evangelie-centrum Zondagmorgen 10 u. Dienst en donder- dagav. 8 uur Bijbelstudie. Westerw. 294. Hervormde Gemeente Limmen 10 uur ds. P. de Geeter, Castricum. Ned. Herv. Gemeente Egmonden 10 uur Egmond-Binnen, kand. A. Vizee. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.30 uur ds. J. Mostert. Remonstrantse Gemeente Alkmaar Geen opgave. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar Ds. A. G. Hoekema. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10 uur Hoogmis. Charismatische Bijbelkring Hoogegeest 37 - Akersloot Samenkomst: dinsdagavond 20.00 u tel. 02513-12205. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9 uur - 11 uur. In de week: maandag-, dinsdag- en vrij dagavond 19.30 uur. Woensdag en donderdag 'smorg. 8 uur. Spreekuur biechthoren: zaterdag 16- 17.30 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.30 - 11 In de week: ma.-, do.- en vrijdagavond 19.30 uur; dinsdag en woensdag 8.15 u. Biechthoren: zaterdag 16.30 - 17.30 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H.Missen: zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur, 11 u. In de week: maandagavond 19 uur, ove rige dagen: 's morgens 8 uur in de Gena dekapel. Avondmis: le vrijdag v.d. maand 19 u. Lof: zondagavond 18.30 uur. Biechthoren: zaterdag in beide kapellen vanaf 16 uur. Kapel Psvch. Centrum St. Willibrord H. Missen: zaterdagavond 18.45 uur. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Dr. H. D. Gransbergen, Breedelaan 59, Heiloo, tel. 072-330400. Weekenddienst Apotheek Apotheek Kruisinga, Koorstraat 59, Alkmaar, tel. 072-112684. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond - Heiloo - Limmen Mevrouw A. de Klerk, tel. 02206-1444. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) E. Engeringh, Slimpad 4, Heiloo, tel. 072-332719, b.g.g. boodschappendienst 020-123123. Verloskundige Limmen Mevr. E. Wiegerink, tel. 02513-12895. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo Dr. J. C. Goosens, Kennemerpark 12, Alkmaar, tel. 072-113106. DIERENARTSEN Dr. Eberson en Dr. Schaap zijn altijd te bereiken op tel.nr. 072-331606. Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. Organisatie van Nederlandse T andprothetici Weekenddienst in de kop van Noord- Holland, tel 02240-7939. Consulenten Dierenbescherming Heiloo en omstreken Honden: tel. 124480 - mw. A. H. Ruigrok Katten: Tel. 334810 - mw. H. W. de Waart Watervoeels: T Tel. 072-333073 hr. C-.de.Lange_. Knaagdieren: Hr. Jacobs, tel. 331484 Jonge vogels: Mw. Duivenbode, 335065 Zieke en gewonde vogels: Mw. Ligthart. tel. 334202 Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.) J. J. H. Cooper, Ewisweg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Rief De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072- 333271; E. J. Waal, Kennemerstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266. P. A. Slinger, De Hoghe Weijdt 55, Hei loo, tel. 072-333746. Zwangerschaps/ Nabevallingsgvmnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. Mevr. A. Vinckers, tel. 072-334398. KRUISVERENIGING „HEILOO" Kantoor: Wijkgebouw Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- eri donderdagavond van 17-18 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdagen, van 19-19.30 uur. Tel. 072-331073. Wijkverpleegkundigen: Mevr. A. H. Kroon, tel. 072-330082, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021J te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326; te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, te! bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, Bergen, tel. 02208-j 6203, te bereiken dinsdag, donderdag en! vrijdag tussen 8-8.30 uur. Mevrouw L. de Waard, tel. 02518-55495 te bereiken tussen 8-8.30 uur. Spreekuur in wijkgebouw, dagelijks tus^ 'sen 12 en 13 uur, tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tusj sen 12-13 uur en maandag en donderdag tussen 17-18 uur. Tel. 072-331073. winter van 1945 weer een beetje be gon op te groeien. Er stonden toen nog overal bremstrui ken. wilgenroosjes en gele toorts te bloeien, terwijl de grote groene specht de mierennesten teisterde. Ook be speurde ik weieens een nachtzwaluw tussen de door mij geplante jonge den nen. Ja duizenden jonge boompjes heb ik geplant. Ik meen dus enig recht te hebben om iets te zeggen. Door belangstelling ging ik zo hier en daar eens kijken in de laatste week en wat ik zag was toch eigenlijk niet zo best. Ik moet dus mijn verklaring dat het op Heiloo's grondgebied met alle beplantingen redelijk goed gaat terug nemen Hoewel in«sommige stukken bos, vier van de vijf bomen er uit moeten kiest men bijna als regel de lagere, eigen lijk slecht gevormde stammen die dan mogen blijven staan. De mooie rechte st'ammèh die 'dóerf hun dikkere omvang en grotere lengte bewijzen dat zij ook een prima wortelgestel bezitten worden regelmatig omgelegd. Wat in het gemeentebos deze winter gebeurd is wekt echt de indruk dat men brand hout nodig had, liefst zoveel mogelijk en dan maar van de beste stammen die juist in de toekomst het bos of de boom groep hadden moeten vormen. Allerlei vreemde boomtypen zoals: dubbeltoppers, schoenveters, war- kronen, scheefhangers bleven ge spaard. Kortom de vormen waarmee de natuur op zijn tijd definitief af rekend tijdens stormen, ijzel en sneeuwbelasting. Meestal hebben dergelijke boomvormen al een slecht wortelgestel ook, terwijl het onregel matig uitdunnen met open lucht plek ken tussen de toppen door takvor ming aan die kant het evenwicht nu de kroon verstoort en later een ovale vorm van de stam tot gevolg heeft. Weten onze bosuitdunners dit wel? Bij zo'n manier van bosbouw zullen er in de toekomst weinig dikke bomen bijkomen. Ook iemand zei nog iets over hout rovers en natuurdieven. Ik zal er maar niet over praten. Hoogachtend, C. Verwer. GEBOREN: Dirk-Jan, z.v. J. Kaan en J. Brink; Marloes, d.v. J. Taks en J. Bos; Karien, d.v. J. de Man en W. Hornstra. ONDERTROUWD: Johannes Korte- kaa4 en Petronella Vaal; Johannes Grootjen en Elisabeth Fraase Storm; Ate de Vries en Irma Pos. GETROUWD: Shlomo Herscovitch en Hendrika Hemmink. OVERLEDEN: Sara Hermes, w.v. J. J. Verhagen; Johannes de Waard. ELDERS OVERLEDEN: Johan Chris- toph Weber. ELDERS GEBOREN: Michiel B„ z.v. B. Sommeijer en L. Reij- nierse; Fleurtje W., d.v. M. Jansen en A. v. Rheenen; Jeannette, d.v. E. de Horn en A. de Wild; Mark H., z.v. R. Kirkenier en A. Tempelman; Mat hijs, z-v. J. Dördregter en C. de Haan; Bart, z.v. L. Wetsteijn en M. Lank- horst; Niels, z.v. L. Wetsteijn en M Lankhorst, Hans, z.v. M. de Moei en C. Eijking. Op ons nieuwe kopieerapparaat kunt u kopieën maken die mooier zjjn dan het origineel. A4 en A3 formaat. NU OOK KOPIËREN IN KLEUR! krommenie castricum heemskerk santpoort heiloo heiloo heerenweg 140 tel. 334955 r Galerie Toonen Raadhuisweg 6 Van di. t/m zat. geopend van 10-17 uurj 's vrijdags van 10-21 uur; ma. gesloten» m Permanente expositie: F. Goosen, Olid verf. A. van Noort, olieverf. Open Huis, foyer: C. Troostheide. Boonacker, Winkelhó'f 't Lóo, öliëverC schilderijen van Nicolaas van dj Waay. Geopend tiidens winkeluren. Hans Schouten Galerie - Stationsweg 111 - Heiloo Van 8 maart tot 8 april: Aquarellen van Jan van Erkelens. Elke week staat in de Uitkijkpost een stukje over OUD HEILOO. Het is inderdaad jammer, dat zoveel moois uit ons dorp verdwenen is. Wat nog veel erger is, is het feit dat binnenkort opnieuw een stukje Oud Heiloo zal verdwijnen! De gemeente heeft namelijk een boerderij aangekocht aan de Westerweg 218. Een prachtige Westfriese boerderij in het centrum van het dorp, 2 jaar geleden van een nieuw rieten dak voorzien en geschil derd. De aankoop gebeurde niet om er verenigingen een onderdak te bieden, zoals de ouderenbonden, jongeren of allerlei groeperingen die dringend behoefte hebben aan passende ruimte. Nee, de gemeente wil de boerderij afbreken, slopen weg ermee Ervoor in de plaats komen 4 woningen. Dat laatste is een goede zaak, maar is daarvoor geen ruimte achter de boer derij, waarbij een ontsluitingsweg langs de boerderij zonder meer moge lijk lijkt? Waarom toch altijd meteen afbreken wat niet meer te vervangen is? Ieder een die het hoort is geschokt. De fraaie speeltuin aan de Holleweg ver dween ook om plaats te maken voor een parkeerterrein dat meestal leeg is. En hoe degelijk en objektief was het onderzofek dat aangaf dat de boerde rij in slechte staat zou zijn? Wat kost restauratie dan om een uniek stukje oud Heiloo te behouden. Laten we aktie nemen voor het te laat is. B W moeten op hun besluit te rug komen. De boerderij aan de Wes terweg moet blijven Laten we zuinig zijn op het weinige van historische waarde dat ons dorp nog heeft. Er is al zoveel afgebroken. Willen degenen die willen meehelpen om B W van gedachten te doen ver anderen s.v.p. kontakt opnemen met ondergetekenden. Voor het te laat is: HEILOO IS MOOI, HOUEN ZO! Gemeentebestuur maak dit ook waar. Fam. Rood, Westerweg 229, Heiloo, tel. 33 53 92. Theater "De Beun" Willibrordusweg 2 - Heiloo Telefoon 072-333156 Sleutel, dameshorloge, 3 sleutels aan hanger, legerkleurige jas, gouden arm bandnaamplaatje, gouden horloge, blauw/rose paraplu, rood/witte jurk, leren handschoen, groene kinderfiets, bankbiljet, tas met sportschoenen, 3 sleutels, donderblauwe trui, horloge, geel kinderfietsje, parkiet, rode regen jas, groene regenjas, zilveren broche, rood/witte das, 5 sleutels, bruine da meshandschoen, bruine kip. OPEN BAK IN DE BEUN Evenals vorig jaar zijn er ook deze keer weer 4 avonden georganiseerd waarop de leerlingen van de St. Jan Mavo te Heiloo konden laten zien dat ze ook nog wel wat anders konden dan alleen wiskunde-sommen maken of woordjes leren. Vol enthousiasme werd er ge danst, gemusiceerd, en gezongen, ter wijl ook de nodige sketches ten to nele werden gevoerd. Een jury bestaande uit leerlingen en leraren hebben de beste stukjes geselecteerd en vanavond zullen die dan "officieel" worden opgevoerd in de Beun, waarbij alle leerlingen en hun ouders uitgenodigd zijn, zij het dat er een bescheiden entree-prijs geheven zal worden ter bestrijding van de on kosten. Als deze voorstelling net zo aanslaat als vorig jaar, dan kunnen zij een heel gezellige avond tegemoet zien, want welke ouderS vinden het niet leuk om hun kind op een toneel bezig te zien? Ook voor de "aritesten" is het een hele ervaring, aangezien het voor hen meestal de eerste ken nismaking is met optreden in een echt theater. Het programma vertoont een grote variëteit: dansjes, sketches, liedjes, het optreden van een blaastrio, een buikspreker, kortom 20 onderdelen, waarbij ook de presentatie in handen is van leerlingen. We kunnen ons voorstellen dat er kin deren of volwassenen zijn die niet met onze school zijn verbonden en toch best geïntereesseerd zijn in deze voor stelling: met een beetje geluk zijn er misschien nog wat plaatsen over. Er zijn twee voorstellingen: op woens dagavond; 10 maart en donderdag avond, 11 maart. Aanvang: 20.00 uur. Entree2,50. O. J. van Os, de Ronge 30, 1852 XB Heiloo. PROGRAMMA-AGENDA "DE BEUN" OVER DE MAAND MAART Het lijkt ons een goede gedachte i deze rubriek wekelijks aan u door te geven welke uitvoeringen in "De Beun" zullen plaatsvinden. Dooi ±4 weken telkens "vooruit" te kijker krijgt u bijtijds een goed inzicht van de "te houden activiteiten. 10 MAART Besloten Scholen-programma St. Jan Mavo, Middag- en avond-programma. 11 MAART idem avondprogramma. 12 MAART Filmliga avondvoorstelling 13 MAART Filmliga avondvoorstellinj 15 MAART Filmliga avondvoorstellinj 16 MAART Filmliga avondvoorstellinj 17 MAART Filmliga avondvoorstellinj 19 MAART Theatergroep "Horizon" met de Mu sical "De Ellendigen", naar het be roemde boek van Victor Hugo "le: Misérables". De muziek is van de bekende cow ponist Claude Michel Schönberg. Kaart vóór-verkoop (a 10,-) bi Reiburo Holland International, Boek handel Avis, te Heiloo en Sigaren magazijn Twisk te Egmond a/d Hoel Avondvoorstelling 20.15 uu 20 MAART Idem 21 MAART Idem 27 MAART Donateursconcert Harmonie 'Ceaci lia" 20.00 uu 28 MAART Laatste voorstelling van Theatergroe "Horizon". TON LEURS HET ZEVENHUIZEN 15A HEILOO - TEL. 072-330294

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1982 | | pagina 2