SPORT en SPEL H.S.V. - K.F.C. tkijki GOUDEN SHUnLETOURNOOI DOVES MEISJES 12 T/M16 JAAR WEER GOED OP DREEF Wonnen van ploeg van de G.V. Achilles COMMUNICATE VERENIGING HEILOO NUCHTER VOETBAL KONTRA TECHNIEK Donderdag 1 april: NIEUWS VAN DE TERRIERS Aanvang 18.30 uur. MEISJESTEAM NIET VERNEDERD DOOR ZEEVOGELS HANDSOME EIGHT NIEUWS BRIDGECLUB SANS AT0UT Uitslagen van 29 maart 1982 - FEESTAVOND 't VENNEWATER BADMINTON r.n GYMVERENIGING KLIMOP Werkgroep oudere jeugd organiseert disco Basketvalvereniging Flashing Heiloo basketbalvereniging flashing heiloo UITKIJKPOST 31 MAART 191 Afgelopen weekeinde werd in de Sporthal 't Vennewater" in Heiloo het 5e Gouden Shuttle Tournooi georgani seerd. Ook dit jaar werd er weer deelgenomen door het team uit Hamar (Noorwegen) dat de afgelopen twee jaar het tournooi won. Verder was er deelname van Flash, Heerhugowaard, E.B.C., Flin ters, Tripkouw en uiteraard het Venne water zelf. Uit de zaterdag gespeelde voorronden kwamen Hamar, Vennewater 1 en 2 en Flash 1 als poulewinnaars naar voren. Zij moesten zondag in de winnaars poule om de le prijs strijden. Het team van Hamar (voor de gelegenheid versterkt met Heiloose jeugd speelster Carmen Keyzer) liet hierin weinig twijfel bestaan aan de vraag wie de sterkste was. Vennewater 2, Vennewater 1 en Flash 1 werden achtereenvolgens met 6-2, 5-3, en 7-1 teruggewezen en de Gouden Shuttle gaat weer een jaartje naar Noorwegen. Grote uitblinkers bij de Noren warén Ragmar Sund en Rune Löding, die in hun singles en herendubbel het publiek vergastte op staaltjes badminton die in Heiloo zelden gezien worden. Grote bewondering was er ook voor Carmen Keyzer die de geblesseerde Mette Tveit verving. Zij trok zich enorm op aan het niveau van de Noren en speelde onbevangen haar singles en mixed partijen met Rune Lödeng. Met dit optreden heeft zij zich duidelijk kandidaat gesteld voor een plaats in een van de hogere seniorenteams. Vennewater 1 werd, evenals vorig jaar 2e. Zij hadden de pech dat Ruud Admiraal geblesseerd was geraakt, zodat hij moest afzeggen. De derde plaats was voor Flash 1 en Vennewater 2 eindigde als 4e. De prijzen voor dit tournooi werden beschikbaar gesteld door Loek SchoorTs drankenhandel en banketbak kerij Van Velzen. BC LA STRADA UITSLAGEN 25 MAART 1982 Johan Hoetjes - Dick Nanne 2-0 Piet Bijvoet - Rein Bruin 0-2 Sjaak Houtzager - G. J. Beentjes 2-0 Jos Louter - Peter Vos 0-2 Gerard Kooper - Dick Nanne 2-0 Ad Klaasse - G. J. Beentjes 2-0 foeter Vos René Nanne 0-2 Kees Berger - Theo Hoogeland 2-0 Johan Hoetjes - John Bijvoet 2-0 Rein Bruin - René Nanne 2-0 Ad v.d. Velden-Co Nanne 2-0 Piet Bijvoet - Nico Timmer 2-0 Johan Hoetjes - Theo Hoogeland 2-0 Kees Berger - Jos Louter 0-2 Jos Louter - Ad v.d. Velden 2-0 Benno Bakker - Co Nanne 2-0 Sjaak Houtzager - Nico Timmer 2-0 John Bijvoet - Ad Klaasse 2-0 Dit waren weer de wedstrijden van de ze avond, 18 in totaal waarlijk een niet gering aantal. Uit deze "berg" partijen wil ik er een uitlichten die ik tekenend vind voor de progressie die onze club dit seizoen doormaakt. Het gaat hier om de partij tussen Ad v.d. Velden en Co Nanne, die beide 49 caramboles moeten maken in 30 beurten. Welnu, Co startte formidabel en stond na 5 beurten al op 19 terwijl Ad op dat moment met 3 caramboles genoegen moest nemen. Na tien beurten echter stond Co op 38 en Ad reeds op 32 en had dus al tien punten van zijn achterstand in gelopen, hierdoor gestimuleerd ging hij door en beëindigde zijn partij met een serie van 8 in de 14e beurt zodat Ad v.d. Velden won met 49 car. in 14 beurten, hoogste serie 12 gemiddelde 3,50 Co verloor maar zette de stij gende tendens van de laatste weken door, door 44 car. in 14 beurten, een hoogste serie van 12 en een gemiddel de van 3,14 te realiseren. Het kampioenschap lijkt te gaan wor den betwist tussen G. Koopen, B. Bak ker en Ron Nanne, met als outsider Sj. Houtzager en als verre outsider Dick Nanne die vanavond door twee verliespartijen zijn eigen glazen in gooide. De oorzaak zal niet ver van de tap te vinden zijn, maar ja, een gezel lige verjaardag is ook nooit weg. Niet waar, Dick? De meisjesploeg, 12 tot en met 16 jaar van de gymver. DOVES waren zaterdag weer goed op dreef. De ploeg won met 134.2 punten tegen de ploeg van de gym. ver. Achilles uit Egmond met 126.6 pt. Van alle deelnemende turnsters werd Natasja Pos eerste met 28.2 pt. Was deze eerste plaats voor een Doves meisje, tweede werd Monique v. Balen van Achilles met 27.7 pt., derde Tamara Zonneveld van Doves. De andere turnsters van Doves plaatsten zich als volgt, Marjolein Groot met 27.5 pt. als vierde, Brenda Timmer als zesde met 25.7 pt, Saskia Rutjes als 8ste met 24.7 pt., Susanna Giesbetz als 9de met 24.3 pt, Sandy Bronkhorst als 14de met 23.2 pt., en tenslotte Maureen Weel als 15de met 22.9 pt. Het was weer een wedstrijd in de competitie van de Turnkring Hollands Noorderkwartier. Leden en overige calletjes, een goeden- middag en/of avond. Wel, wat de meeting op 26-3-'82 bij Het Hoekstuk betreft, dacht ik te kunnen zeggen dat de avond zeer geslaagd genoemd mag worden. Het was er zeer gezellig. Alleen één ding viel mij helaas op. We zagen geen calletjes van buiten onze vereniging op die avond, terwijl deze avonden toch ook voor die calletjes georganiseerd worden. Jullie hoeven echt geen lid te zijn om binnen te komen hoor, als jullie dat soms denken. Maar ja, we blijven natuurlijk hopen. Nu even een berichtje voor de voetbal liefhebbers onder ons. Jullie zijn waarschijnlijk benieuwd naar de uitslag van de wedstrijd op 27-3-'82. Ik kan daarover zeer kort zijn, want deze wedstrijd is namelijk niet gespeeld. Er bleek een misverstand te zijn tussen de coach van de tegenpartij en de leiding van de sporthal. Het was jammer, maar we gaan met goede moed op naar de volgende wedstrijd. Deze zal zijn op 3 april 1982 om half 8 's avonds in Het Vennewater. Tegenstander op die avond zal zijn de V.C.V. (ook een CB-vereniging) uit de lokatie Purmer- end. (Ook de dames doen dan mee!) Wat betreft het al beroemde Pinkster weekend, kan ik jullie zeggen dat er druk aan gewerkt wordt. Jullie zullen daarover ongetwijfeld nog het een en ander horen. H.A.C. ZWEMNIEUWS Zondag j.l. zijn de eerste kringlimiet- wedstrijden gehouden te Beverwijk. De volgende zwemmers/sters hadden vol daan aan de gestelde limieten zodat ze aan de start mochten verschijnen. Op de 100 m rugslag jaargang 1967, zwom Areke de Hoop een tijd van 1.204. Joanne de Hoop kwam uit op de 100 m vrije slag m.o. 10 jaar en zwom een tijd van 1.21.3, een evenaring van het clubrekord. Erwin Kijzers, jaargang 71, zwom zich naar een derde plaats in een tijd van 1.42.8 op de 100 m schoolslag. Marcel Noordman, jaargang 1966, kwam uit op de 100 m rugslag en 400 m vrije slag. De 100 m rugslag werd gezwom men in 1.08.6, een tijd goed voor een derde plaats en op de 400 m vrij zwom hij een tijd van 5.03.8. Roel de Hoop zwom de 100 m vrij heren in 58.3 en de 400 m vrij in 4.37.1. Suksesvol weekend voor polo-teams van Z. en P.C. Heiloo. Alle acht waterpoloploegen hebben zaterdag j.l. gespeeld. Een ploeg heeft verloren, twee teams wisten een gelijk spel te bereiken en 5 teams pakten de twee wedstrijdpunten. Pupillen jongens hadden geen moeite met Njord en wonnen met 10-0. Meisjes Ha speelden gelijk (2-2) te gen A.Z.U. Meisjes I wonnen met 8-2 van Hoorn. Jongens Ib wonnen met 10-6 van N.V.A./H.H.C. Heren 3 moesten de meerderen erkennen in Pankras. Zij verloren met 1-6. Heiloo I had geen moeite met D.W.R.U. Uitslag 14-2. Heren 2 won met 5-3 van A.Z.U.3. De dames van Heiloo tenslotte wisten nu een gelijk spel te bereiken tegen Hoorn. Uitslag 4-4. De voetbalwedstrijd van het eerste elftal tegen L.S.V.V. heeft weer eens laten zien, hoe moeilijk het is om in deze afdelingen technisch voetbal te spelen. In de eerste helft, was H.S.V. tot aan de 16 meter lijn veruit de sterkste. Een gebrek aan stootkracht voorkwam dat de vele aanvalsdriften grondig werden afgewerkt. Het nuchtere voetbal dat L.S.V.V. presenteerde paste beter in hun konsept. Met lange en toch goed geplaatste halen wisten zij heel wat gevaar te stichten in de H.S.V. verdediging die hierdoor ook niet te veel risico's durfde te nemen. De soms vreemde ego beslissingen van de scheidsrechter en het toekennen van een buitenspel doelpunt deden aan het middagje voetballen ook al geeft goed. Deze 3-0 nederlaag zal voldoende inspiratie's geven om a.s. donderdag avond wanneer dè inhaalwedstrijd tegen K.F.C. op het sportpark aan de Bayershoffweg wordt gespeeld de be zoekers te laten zien dat het ook anders kan. De aanvang van deze wedstrijd is 18.30 uur. Dan is er ook nog even de herinnering dat a.s. zondag de H.S.V. fancy-fair wordt gehouden in het Bruno-gebouw aan de Pastoor van Muyenweg. Enig inzicht heeft het organiserend jeugdbestuur al van het aantal bezoe kers dat de fancy-fair zullen gaan bezoeken. Dat zijn natuurlijk allereerst alle vaders en mbeders met hun broertjes en zusjes van onze spelende jeugdleden. Dan de grote spelers met hun vriendiri, verloofde of vrouw eventueel met hun kinderen. Daarnaast nog alle medewerkers met aanhang. Dat zijn er dus al een paar duizend, aangevuld met vele andere Heilooërs die begrijpen hoe belangrijk het jeugdwerk is. Opgeteld, mag worden vastgesteld dat de H.S.V. fancy-fair 1982 al bij voorbaat een sukses wordt. Als u nu ook nog wil weten hoe laat de Bruno open is, leest u dan dat andere artikel in deze Uitkijkpost. Uitslagen: Heren 1 - Zandvoort 1 1-1, Dames 1 - Hermes 1 3-2, Hermes 2 - Dames 2 1-3, Pinoké - Dames 3 4-0, Hermes - Heren 2 0-5, Purmerend 2 - Heren 3 0-1, A.M.V.J. - Heren 4 0-2, Qui Vive 7 - Heren 5 0-8. Aan de uitslagen te zien hebben we een vruchtbaar weekend achter de rug, want bijna geen enkel senioren-team verloor dit keer. Heren 1 speelde gelijk tegen Zandvoort, maar gezien het aantal enorme kansen had hier beslist ook meer in gezeten. De keeper van Zandvoort kreeg een bal tegen zijn masker waaraan hij een scheurtje aan zijn oor overhield. Er moest een dokter aan te pas komen om het oor te hechten en Zandvoort ging met tien man verder. Dames I zette de goede lijn van de afgelopen weken voort en won zondag met 3-1 van Hermes. In den Helder moesten teams van deze club er ook aan geloven, en wel tegen heren en dames 2, Heren 4 vertrok naar Amsterdam om aldaar od het SDortmm- plex het team van A.M.V.J. met een overtuigende 2-0 de grond in te boren. De grootste overwinning kwam op naam van heren 5, die in de uitwedstrijd tegen Qui Vive een uitstekende 0-8 uit de grasmat klopte. Tenslotte werd concurrent Alkmaar nog even met 1-5 van het veld geveegd door jongens Al. A.s. zaterdag wordt er op het Vennewa ter weer het befaamde „Puppies"- Tournooi" gehouden. Dit gebeuren wordt georganiseerd voor de E-jeugd, en dat zijn de jongste leden van de club. Er doen 24 teams aan mee, dus u kunt er zeker van zijn dat het een grandioos spektal gaat worden. Uiter aard bent u van harte welkom om een en ander te aanschouwen. Komende zondag zijn er enkele vriend schappelijke thuiswedstrijden, zodat u dan ook nog terecht kunt. Programma zondag 4 april: Castricum 1 - Heren 1 14.45; Rood-Wit B - Veteranen A 14.00: Alkmaar 6 - Heren 2 14.30; Heren 3 - Jongens BI 12.30; Heren 4/5 - Veteranen B/Heren 5 14.30; Dames 2 - Dames 3 12.30. Het experiment om met net aangemelde meisjes aan te treden in deze extra wedstrijd, is niet slecht afgelopen qua uitslag. Zeven van de elf speelsters debuteerden afgelopen zqterdag en verloren de wedstrijd uiteindelijk met 3-0 van een veel volgroeider en ervarener Zeevogels. De vervelende kant van het gebeuren was de ongelukkige valpartij van Marlies Beintema. Haar debuutwed strijd duurde vijf minuten, daar een valpartij haar een gebroken sleutelbeen opleverde. Bijzonder sneu voor haar maar laten we hopen op een spoedig herstel. De wedstrijd was grotendeels eenrich ting naar het H.S.V. doel, waarbij bleek dat ook de achterhoede bestond uit de nieuwlichters. De afwisseling tussen mandekking en buitenspelval ging regelmatig de mist in, gewoon uit onervarenheid. Zeevogels doelpuntte voor rust driemaal zonder te impone ren. Na rust speelde H.S.V. het beter en de achterhoede gaf geen kansen meer weg waardoor de thuisclub bleef steken op de 3-0, wat nou geen topprestatie genoemd mag worden. Aanvallend kwam het er bij H.S.V. nog niet echt uit maar met wat meer speelervaring zal dit zonder meer verbeteren. Al met al geen slechte prestatie van deze jonge ploeg meiden. Volgende week spelen zowel de dames als de meisjes op zaterdag. De meisjes spelen om 1.00 uur bij Alkm. Boys en de dames spelen hun laatste thuiswedstrijd om 2.00 uur. Tegenstandsters zijn de dames van het tweede team van Reiger Boys en gehoopt wordt op een grote publieke belangstelling voor dit laatste loodje op eigen terrein. SPORTVERENIGING GROEFSEMA SUCCESVOL BIJ DISTRICTS KAMPIOENSCHAPPEN Heiloo - Vijf judoka's van de sport vereniging Groefsema namen zaterdag j.l. deel aan de districtskampioenschap pen voor veertien en vijftien jarigen te Alkmaar. Te weten Niels Bakker in de categorie tot 40 kg, Arien Liefhebber in de categorie tot 54 kg, Paul Groef sema en Harold Janssen in de cate gorie tot 59 kg en Victor Poppelaar. Van deze jongens wisten Niels Bakker, Arien Liefhebber-, Paul Groefsema en Harold Janssen tot de finales door te dringen. Dit leverde voor Harold Jans sen en Arien Liefhebber een eerste plaats op, voor Niels Bakker een twee de; en voor Paul Groefsema een der de plaats op. De twee eerst geplaatsten mogen op 4 april 1982 in Hoorn deelnemen aan het'Noord Hollands Kampioenschap. Zij zullen daar het rayon Alkmaar en de sportvereniging Groefsema verte genwoordigen. Zaterdag j.l. vond er in Hoorn tevens het door Judo-vereniging van de Werff, prima georganiseerde Bontekoe toer nooi plaats. De zeven, acht en negen jarigen van sportvereniging Groefse ma wisten op dit sterk bezette en zeer sportief verlopen toernooi een prima tweede plaats te behalen achter judo club Hikari uit Zaandam. Het team van Groefsema bestond uit: Marion van Schaik, Tony van Schoten, Bobby van Halderen, Mathijn Koomen, Maurice Philipoom, Joshua Hörchner, Jeroen van Schaik, Peter Bakker, en Harco Reinink. Verder waren er afgelopen vrijdag weer examens in de dojo van de sportver eniging Groefsema. Voor de gele band zijn geslaagd: Erik de Back, Annette Bakker, Sander Bloedjes, Edwin Haanraads, Stefan Haanraads, Kevi en Rob Koster, Simone Philipoom, Andre en Ed van Roon, Marjon van Schaik, Rolf Schurer en Ronald Wern- sen. Voor' de oranje band zijn geslaagd: marko Bruin en Edwin Metselaar. Voor de groene band zijn geslaagd: Yvonne Adrichem, Gerwin Appelman, Carla Bakker, Frank v.d. Berg, Fred Boersen, John Bruin, Theo Jak, Mat- thijs Koomen, Johnny Langedijk, Rob Leijen, Harco Reinink, Serge Toxo- peus en Jeroen Vogel. Voor bruine band, tenslotte zijn ge slaagd: Lars Bakker, Niels Bakker en Erik Opdam. Handsome Eight heeft het eerste seizoen in de hoofdklasse zaalvoetbal besloten met een spectaculaire wedstrijd tegen Hink Tegel, dat reeds kampioen was geworden. Voor veel publiek in sporthal De Meent, in Alkmaar „maakten" de Heiloose zebra's het spel. Met- creatief voetbal liepen zij zelfs uit tot een voorsprong van 4-1. Treffers van Strabbing,. Deen en Brouwer. Inplaats van toen meedogenloos door te drukken naar een mogelijke monsterze ge liet de knappe acht" de teugels even vieren. Hink Tegel scoorde fortuinlijk tegen en vatte meteen weer moed. Vóór Handsome Eight het ritme had hervon den was de Langedijker ploeg, die bij elke kans schoot, op 4-3 gekomen. Toen viel Handsome Eight weer onstuimig aan, maar een treffer viel aan de andere kant, na nonchalant dekken. Zo bracht de kampioen het alsnog tot 4-4 en de Zebraploeg werd weer eens met de neus op haar zwakke punten gedrukt. Het spel oogt fraai en is ook meestal produktief. Het is alleen niet constant genoeg en de defensie is niet consequent gesloten. Niettemin heeft de Heiloose equipe bij zijn debuut in de hoofdklasse een uitstekend figuur geslagen, getuige de vierde plaats op de ranglijst en veel attractieve duels. Er zijn echter onnodig heel wat punten verspeeld en er had dus volgens velen méér ingezeten. Tot volgend seizoen! A. N.Z. 1. fam. Schaffer 60'/2, 2. hr. mw. Mak 59, 3. de Winter - v.Zomeren 48A4. Post - Tensen 47Vi5. Bol- weg - v.Diepen 47, 6. ds. Feller - Stolk 38'/2. A. O.W. 1. fam. Weisenborn 63, 2. de Vries - Kaashoek (55) 56A, 3. Nap - v.Steeg 50, 4. v.Leeuwen - Nieuwendijk 49!/2, 5. mw. Rootjes - Kramer 45 Vi6. Koersen - v.Toornburg 36. B. N.Z. 1. fam. Daudeij 58Vi, 2. fam. v.Twuijver 57, 3. hr. mw. Grootes 51/ï, 4. ds. Kuijt - Roozen 49Vi 5. hr. mw. de Waal 49, 6. ds. Meijering - Werdmuller 34 Vi. 15 B. O.W. 1. fam. Bakker 60, 2. hr. mw. Dol mans 56'/2, 3. Haafkens - Sandham 53, 4. Rootjes - Schouten 46'A, 5. Bran denburg - Kuijt 46'A, 6. Koster - Tamminga (50) 37. C. N.Z. 1. ds. Zonneveld - Potze 58, 2. fam. H. Toby 55'A, 3. hr. mw. Schreiber 54, 4. hr. mw. Groeneveld 49, 5. Lansdaal - Vendel 48, 6. mw. Dekker - Zwitse- laar 35'/2. C. O.W. I. ds. Glorie - Kaashoek 64, 2. ds. Piersma - v.d.Pol 48, 3. ds. Fijma - Janssen 48, 4. hh. Visser 48, 5. ds. Harreveld - Roest (50) 47, 6. ds. Bol weg - v. Steeg 45. D. N.Z. 1. ds. Broksma - Hulskamp 55Vi, 2. ds. Krul - de Vries 54, 3. hr. mw. Boersen 52, 4. hr. mw. de Vries 44/2, 5. ds. Hommes - Schouten 44. D. O.W. 1. ds. Cornelissen - de Wild 57, 2. mw. Kemper - Rusch 56Vi, 3. ds. Gallee - Goldsteen 47, 4. hr. mw. G. Toby 45, 5. hr. mw. de Haan 44/i. E. N.Z. 1. hr. mw. Moscou 60'A, 2. hr. mw. Vreeswijk 58'/2, 3. mw. Lansdaal - v.Linden 50, 4. Elders - de Geus 45, 5. ds. Blikslager - de Geus (45) 40. E. O.W. 1. hr. mw. v.d.Wulp 54, 2. Verkleij - Bonnewit 51, 3. ds. v.Duin - Frugte 50, 4. ds. Schuiling - Spruijt 49'A, 5. mw. Roos - v.Santen (50) (45) 41 Vi. F. 1. Kroeger - Overtoom 61, 2. mw. v.Buitenen - Heideman 53, 3. hr. mw. Maas 52yi4. ds. Hart - Coebergh 50, 5. ds. v.d.Goot - Löhr 47Vi6. hr. mw. Huiberts 46, 7. hr. mw. v.Halem 46, 8. ds. Post - Pohleij 43Zi. P.V. LUCHTPOST HEILOO HULDIGT JUBILARIS Afgelopen vrijdagavond organiseerde de postduivenvereniging Luchtpost Heiloo weer een gezellige kaartavond. Vele leden en hun introducees ver maakten zich zichtbaar. Om half 10 vroeg de voorzitter de aanwezigen om hun aandacht om mee te delen dat er een algemene ledenvergadering ge opend werd. Volgens de statuten van de vereni ging is zo'n vergadering nodig voor het benoemen van een erelid. Deze eer viel te beurt aan de heer H. JLases omdat hij reeds 25 jaar lid is van de vereniging en omdat hij zich altijd enorm heeft ingezet voor de postdui venvereniging. Geen van de aanwezige stemde tegen, zodat de heer Lases vervolgens tot erelid kon worden be noemd. Zaterdag 3 april a.s. houdt 't Vennewa ter Badminton haar jaarlijkse feest avond. Komt u om ongeveer half negen naar 't restaurant van de sporthal. De muzikale omlijsting is zoals ieder jaar, uitstekend verzorgd, zodat we naar behoefte kunnen dansen en springen. Wij hopen dat vele Vennewaters er een dolle boel van willen maken. De Feestcommissie. HEILOOER Daarna nam de 2e voorzitter, de heer de Best het woord. Hij bedankte in lo vende woorden de heer Lases voor z'n werkzaamheden. Vele jaren lang werd met plezier bergen werk verzet. De hoeveelheid werk zal verminderen om dat de heer Lases zich niet opnieuw als sekretaris beschikbaar stelde. Als blijk van waardering overhandigde de heer de Best de jubilaris en scheidende voorzitter het „grote postduivenboek" en overhandigde mevr. Lases een bos bloemen. Hierna nam de jubilaris zelf het woord en bedankte daarin alle leden voor de onverwachte huldiging. In het slot van zijn praatje deelde de heer Lases mee dat de vereniging hem nu wel kwijt is als bestuurslid maar hem voorlopig nog niet als lid en kampioen kwij^zal zijn. Hierna sloot de voorzitter de vergade ring en feliciteerden de aanwezigen de jubilaris en zijn echtgenote. BRIDGECLUB COMPETITIEPROGRAMMA V.V. DE FORESTERS Donderdag 1 april: Foresters A2 - Egmondia A2 18.30 Zondag 4 april: Saenden - Foresters 14.30 Foresters 2 - A.F.C. '34 7 14.30 Foresters A3 - Jong Holland A3 14.30 Foresters B3 - Flamingo's B3 14.30 Foresters C3 - SC Castricum C2 13.15 Zondag 5 april: Foresters - Alkm. Boys 14.00 Foresters 2 - K.G.B. 2 12.00 C.S.V. 4 - Foresters 3 14.00 SC Dynamo 4 - Foresters 4 11.00 L.S.V.V. 8 - Foresters 5 12.45 Foresters 6 - K.V.V. 10 14.30 Foresters 7 - Waard'75 5 12.00 Sporting S 6 - Foresters 8 15.45 Foresters 10 - Z.F.C. 8 14.30 Foresters Al - C.S.V. Al 14.30 Egmondia A2 - Foresters A2 12.00 Foresters 9, C4, C5, BI, B2, Cl en C2 zijn dit weekeinde vrij. DAMESBILJARTCLUB 'HET FELLE STOOTJE' Uitslagen competitie: Bep Nanne - Hanka Boerhof 2-0; Ria Berger - Ria v. Opzeeland 0-2; Marian de Wit - Ella Schouten 2-0; Bep Nanne -Marjolein Pater 0-2; Harriët Eikenaar- Hanka Boerhof 1-1; Ria Berger - Bep Nanne 0-2, Hanka Boerhof - Ria v. Opzeeland 0-2; Ella Schouten - Vro- nie Becker 0-2; Marjolein Pater - Har riët Eikenaar 2-0; Vronie Becker - Marjolein Pater 0-2. Tineke Bijvoet- Harriët Eikenaar 0-2; Mariëtte Kwant - Ellen Pranger 2-0; Ria v. Opzeeland - Marian de Wit 2-0; Ella Schouten - Ellen Pranger 0-2; Ria Berger - Mar iëtte Kwant 2-0; Marian de Wit - El len Pranger 2-0. Er werd weer een remise gespeeld, n.l. door Harriët en Hanka. El Pran ger liet het verlies van vorige keer te gen Ella niet op zich zitten, en draaide de rollen dan ook om. Dat was het weer voor deze week. Tot ziens. De kompetities op dinsdag en donder dag gaan in de maand april nog door, maar lijken al beslist. Want op beide avonden is er een vrij groot verschil tussen de nummers één en de daarop volgende paren. We gaan toch gewoon door, behalve degenen, die verhinderd zijn en die berichten dit tijdig aan de heer Berkman, tel. 333576 voor dins dagavond, aan mevr. Klerk, tel. 334368 voor donderdagavond, aan mevr. Ja cobs, tel. 337280 voor vrijdagavond. Mochten deze niet bereikbaar zijn, dan kunt U bellen naar v.d. Zijden, tel. 331676 of mevr. Hardeveld, tel. 330041. Uitslagen van dinsdag 23 maart 1982: Rood NZ 1. mevr. Admiraal-hr. Vendel 58.75 2. Dames Wedda-Weehuizen 51.88 3. heren Gorse-Mak 48.12 Rood OW 1. hr. Löhr-mevr. de Wit 59.37 2. mevr. Hoff-hr. Tamminga 51.25 heren de Wit-v.d.Zijden 51.25 Oranje NZ 1dames Zwart-Bakker 62.50 2. dames Vreeswijk-v.d.Zijden 51.25 3. dames Kroon-Slemmer 48.12 Oranje OW 1dames v.d.Berg-Oosterling 63.12 2. hr. Kroonen-mevr.v.d.Velden 50.00 3. hr./mevr. Huiberts 46.88 Uitslagen donderdag 25 maart 1982: Groen NZ 1heren Gorse-Rozing 55.00 2. dames Visser-de Wit 53.12 3. heren Koster-Tamminga 51.87 Groen OW 1dames Gallee-Nieuweboer 60.00 2. heren v. Exter-Kers 55.00 3. hr./mw. Groeneveld 51.87 Blauw NZ 1dames vHoolwerff-Spruyt 62.50 2. dames v.d.Dool-Neyens 49.37 3. dames Bakker-v.Duin 46.88 Blauw OW 1. dames de Jager-de Wilde 56.25 2. mevr. v.d.Goot-hr. Löhr 54.37 hr./mw. v.d.Zijden 54.37 Uitslagen vrijdag 26 maart 1982: Bruin NZ 1. hr./mw. Haan 60.62 2. heren de Lange-Leek 50.62 3. hr./mw. Dopheide 48.13 Bruin OW 1heren Evers Sr. en Jr. 60.00 2. hr.Kroonen-mevr. Jacobs 54.37 3. hr./mevr.v.Urk 50.00 Grijs NZ 1dames Evenblij-Gauw 56.25 2. Fokko en Hanke Wedda 55.62 3. heren Duineveld-Pin 50.00 Grijs OW 1. heren Laan-v.d.Zijden 67.50 2. dames Roelofs-v.d.Zijden 53.12 3. dames Beerse-Kroon 51.87 KLAVERJASCLUB E.H.K. Maandag a.s. 5 april houden wij weer onze gezellige open klaverjas drive, in verband met de steeds groter wor- dende opkomst verzoeken wij een ieder die eerlijk en gezellig willen kaarten bijtijds: "en dat is tussen half acht en acht uur" aanwezig te zijn, in de foyer van het Open Huis, daar we dan op tijd kunnen beginnen, zodat we ook weer op tijd naar huis kunnen gaan. Wij hebben in verband met de aan komende paasdagen, weer beslag kun nen leggen op wat mooie bijpassende prijzen. Iedereen is weer van harte welkom. Wilt u zich telefonisch opgeven kan dat ook bij de volgende bestuursleden: mevr. v. Duivenboden, tel. 335065; hr. Knegt, tel. 334056 en hr. Leurink, tel. 334366. DAMCLUB HEILOO In de onderlinge competitie zijn de volgende wedstrijden gespeeld: R. de Boer - N. Ur'sem 2-0 J. Mooy - J. Klumper afgebr. L. Koersen - J. Groenenboom 1-1 R. Koch - J. Kraakman 2-0 F. Schouten - C. v. Lieshout 0-2 Naar aanleiding van bovenstaande uit slagen is de stand in de kopgroep als volgt: C. v. Lieshout 20 28 R. de Boer 19 27 J. Groenenboom 19 26 L. Koersen 18 24 C. Bijwaard 20 24 A. Voogt 16 22 J. Klumper 15 20 De lessen jazz-gymnastiek vangen aan op maandagavond 5 april om 20.30 uur in de zaal aan de Pastoor v.Muyenweg. Er zijn nog enige plaatsen over. Dames-gegadigden kunnen zich melden aan de zaal. Het Bestuur. Vrijdag 9 april in het Oosthonk. Disconection verzorgt de disco, dus kom kijken, luisteren en vooral dansen. Zondagmiddag 25 april is er weer een volleybal-toernooi. Je kunt je opgeven per team of individueel tel. 332058. Ook publiek is natuurlijk van harte welkom. AVi V2—V2 VaV) A V2—V1 Op ma vrouw Onze o hulj het ove oma ZO SCHAAKTE "OPPOSITIE" De te verdienen punten beginnen voor onze schakers zwaar te tellen, nu er na de 28ste ronde nog 6 kanshebbers voor de eerste plaats op de ranglijst zijn en voor de eerste drie plaatsen zelfs wei negen Zes remises uit een totaal van 18 partijen voor deze 28ste ronde bevestigen dit. De stand aan de kop luidt nu: 1. Zeeman, 2. Slob, 3. v. d. Veen, 4. v. d. Pol, 5. Avis, 6. Veldt, 7. Heeringa, 8. Ens, 9. v. Hoek en 10. Bos. De uitslagen waren als volgt: Avis - v. Hoek Zeeman - v. v. Pol Alleman - Ligthart v. d. Veen - Heeringa Niehaus - Maas De Jong - Koenders jr. Koenders sr. - V. Reus Van Bentum - Werksman Landzaat - Sauer Wagenaar - Ens Kemper - de Jager Kracht - v. Etten Moeyes - Creutzberg De Graaf - Ruiter Beyers - Obdam Spanjer - Brink Manni - Jongkind Dekker - T. v. d. Veen De hangpartij tussen Zeeman en Veldt werd door laatstgenoemde gewonnen, terwijl Jager en Jongkind in hun ten tweede male afgebroken partij tot remise besloten. VAKANTIEWEEK VOOR OUDEREN, 26 JUNI-3 JULI 1982 De Gereformeerde en de Hervormde diakonieën van Heiloo en Castricum organiseren dit jaar voor de vierde keer een vakantieweek voor ouderen, die in verband met leeftijd of conditie geen reis met een reisvereniging o.i.d. kunnen maken. Maar ook voor degenen die het gewoon prettig vinden om in een wat besloten groep met gelijkgerichte mensen va kantie te vieren blijken onze vakantie weken bij uitstek geschikt. De reis gaat dit jaar naar het vormings centrum "De Klencke" in Ooster- hesselen, Drenthe. Een spinternieuw gebouw, alles gelijkvloers, met 18 éénpersoons- en 18 tweepersoonns kamers, en per twee personen een douche en toilet bij de kamer. De Klencke ligt in een prachtige om geving en je kunt er heerlijk buiten zit ten. We zijn er in geslaagd de prijs op 400,- te houden, incl. de heen- en terugreis, een dagtocht, een halve dagtocht en de reisverzekering. Er komt alleen nog verplicht 10,- annuleringsverzekering bij, waardoor u er zeker van bent dat u uw geld te-» rug krijgt als u plotseling door ziekte of andere omstandigheden niet mee kunt. Verder hebt u nodig een pas 65, (bejaardenpas) als u de 65 gepasseerd bent. Deze is te verkrijgen op het ge meentehuis. Als u mee wilt, geeft u zich dan zo spoedig mogelijk, maar in ieder geval! vóór 5 april op bij mevr. A. E. van der Hilst-Mater, Torenlaan 5, tel. 334135, of de heer H. Maas, Pijlemeeth 12, tel. 332795. Ook als u wat meer over onze vakantie wilt weten kunt u de ze nummers bétten. Afgelopen weekend speelden slechts twee Flashingteams een wedstrijd. De junioren jongens A. hadden een wedstrijd tegen Hillegom B. Er werd goed gebasketbald en de teams gingen gelijk op, zodat het zowel voor de spelers als voor de toeschouwers een mooie wedstrijd was. Helaas stond Flashing 2 punten achter toen hei eindsignaal ging en de jongens verlore: met 50-52. De adspiranten jongens speelden tegen H.O.C.-A., het team dat in de poule' boven Flashing staat. De jongens wilden dus vooral deze wedstrijd winnen en ze namen dan ook metee; een voorsprong. De tegenstanders kwa men nog wel iets terug maar Flashing won met 32-26. Zaterdag 3 april zijn er in de sporthal het Vennewater weer de volgende thuiswedstrijden: jun. j. A - I.T.T.-Hoofddorp C om 16.00, jun.j. B - Onze Gezellen B om 16.00 uur, jun. m. Lisse B om 16.00 uur, heren 1 - Kinheim 4 om 17.15 uur, heren 2 - Hillegom 4 om 17.15 uur, dames - D.S.S. 4 om 17.15 uur. De kadetten jongens spelen een uitwed strijd tegen S.D.O.-B. Inl. L. Hollander, Werkendelslaan 2 Heiloo. Tel. 336173. Door u\ overlijd en over. is het o bedank Het is t Heiloo, oud 4S 1851 I Groot' D Uw we ten en voor o deze n Limmi Dusse Langs gen vi ziekte broer Heilo Voor ziekte en op betuij 1851 Heere iPRIL lus 14,50 tETTE '/EG (72-33: kg F 18,: HAAI VELD' DAMES BRIDGECLUB "SANSATOUT" op woensdagmiddag 24 maart 1982 A. L(jn N.Z. 1. Dekker - de Waal 66 2. Grootes - Brugman 58* 3. Rootjes - Agsteribbe 48 4. Janssen - Zomerdijk 44 5. Leep - Nieuweboer 35 B. L(jn N.Z. 1Jager - de Wilde 58 2. Grutters - Schaap 57 3. Broksma - Stolk 55 4. Rozing - Kaufeld 49 5. Mendes - d.Costa-Halem 48 6. Frugte - van Duin 38 C. L(jn N.Z. 1. Eberson - Groeneveld 60 2. Roos - Huybers 53 3. Harreveld - Roest 51 4. v. Buitenen - Oosterhuis 46 5. Coebergh - Kemper 42 A. Ljjn O.W. 1. Vecht-Heeze 2. Roozen - Schaffer 58 3. Dolmans - Twuyver 50 4. Groen - Ruiter 48 5. Löhr - Schoenmaker 36 B. Ltfn O.W. 1. Hulskamp - Wehnes 57 2. Cornelisse - de Wild 56 3. Hommes - Gallee 49 4. Fijma - Smit 48 5. Toby - Toby 46 6. Kuin - Jeekel 43 C. Lyn O.W. 1. Blikslager - Vegten 61 2. Feller - Geus 54 3. Visser - Nieuweboer 52 4. Sprayt - Koens 43 5. Jager-Rus 4)| INIEK TV K ïotori; ïerk b' 'el. 07 koi IETS 10135 k.a.: oudkl ng, V 0, tel NTIE 7AAÜ leube undig iherp lijven ratis el. 02 oor d 60ETTI oor n uurp 'e hu AKA osser omfoi aard. etsen liet el. 02

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1982 | | pagina 10