f s Jan Sanders Jan Sanders; hij komt! SPORTEN SPEL PREDIKBEURTEN EN ANDERE DIENSTEN DEUTEKOM boeken tijdschriften Recycling! Geen Uitkijkpost gehad? OUD PAPIER AKTIES Fa. J. de Graaff BWENDE 1UIZERS Exposities theek JanSanders Lik op stuk Nico Scheepmaker WEGENS VERHUISFEEST ZIJN BIBLIOTHEEK EN FONOTHEEK VAN 26 APRIL TOT 11 MEI GESLOTEN Vanaf 26 april tot 11 mei is de bibliotheek aan het Malevoort gesloten U kent hem toch van "Loos alarm" "Man with the can" Nu kunt U hem persoonlijk ontmoeten. Op zaterdag 17 april a.s. is hij van 12.00 tot 15.00 uur bij ons aanwezig om zijn nieuwe boek "Lik op stuk" voor U te signeren. Reeds vanaf woensdag 14 april kunt U via onze etalages van zijn werk genieten. EXPOSITIE BIJ HANS SCHOUTEN GALERIE Stationsweg 111 Heiloo BURGERLIJKE STAND GEMEENTE HEILOO BILJARTCLUB O.K.K. GEMEENTERAADVERKIEZINGEN ANN01923 EEN ZILVEREN CASSETTE EEN RIJK BEZIT AFWEZIG vrijdag 16 april A. L. Duijvestijn, huisarts Bel donderdag: 072-330175 AUTORIJSCHOOL „DE WAAG" POLITIEBERICHTEN BASKETBALVERENIGING FLASHING HEILOO jT JT UITKIJKPOST 14 APRIL 1982 KENNEMERSTRAATWEG 382 HÉT MALE VOORT 13 De bouw aan het Malevoort is thans zover gevorderd, dat 19 april de stofschotten, waarachter zich de laatste fase van de aanbouw afspeelde, wegge haald worden. Dan komt fa. Korstanje de vloerbedekking leggen en daarna kan het grote verhuisfeest beginnen. Inderdaad wij vinden het een feest, alhoewel een vermoeiend feest. Want is het niet fantastisch, dat in deze tijd van overal teruggang en bezuiniging, het bestuur van de bibliotheek, van het Gemeentebestuur het groene licht kreeg, om een stuk aan de bibliotheek te bouwen. En de ruimte zodanig in te richten, dat deze geschikt is om al die duizenden lezers naar behoren op te vangen. Dat is toch geweldig! Vooral ook, in deze tijd van vele vroeggepen- sioneerden en op andere wijze niet meer deelhebbenden aan het arbeidsproces. Voor hen is de bibliotheek, en dat hebben wij de laatste jaren ervaren, een groot vreugdevol goed. Dus kwam de verbouwing precies op tijd. Er is, om precies te zijn, 275 m2 aangebouwd. Vijf units. Dezen zullen allen gebruikt worden voor de uitlening. De bibliotheek en fonotheek zullen anders worden opgesteld met een betere, meer aan de drukte, aangepaste routing. Op 24 april a.s. wordt voor de laatste keer uitgeleend. Daarna gaan we dus 2WEKEN dicht. Men mag in de week van 18-24 april, indien men dit wenst, 1 boek extra meenemen, dus 3 romans. De kinderen: 1 boek, dus 3 leesboeken. We zouden iedereen, zoals in de vacantie wel 2 boeken extra mee willen geven maar dan zitten we met de heropening met vrijwel lege kasten en dat staat niet feestelijk. Onze verontschuldiging voor dit ongemak. Wij hopen, dat het dan stralend lenteweer is, waardoor de behoefte om te lezen wellicht niet zo groot zal zijn. Mocht u in het aller- alleruiterste geval toch om een boek verlegen zitten, misschien door ziekte of anderszins, dan kunt u een boek lenen in de bibliotheek aan de Kennemerstraatweg. De boekenkeuze is er evenwel minder, de ruimte kleiner, dus kunnen er niet dezelfde mogelijkheden geboden wor den als in de bibliotheek Malevoort. Op 26 april gaan we verhuizen. Dan moeten alle kasten leeg. De boeken worden opgeslagen in boekencontainers en het verhuisfeest kan beginnen.1 Kasten uit elkaar halen, kasten afsop- pen, kasten anders opstellen, meubilair bijschilderen, kortom allerhande kar weitjes, die gewoonlijk samenhangen met een verhuizing. Leuk, maar we zeiden het al, wel vermoeiend. Vooral, omdat een bibliotheek, tot dusverre tenminste, een typisch vrouwenbedrijf is. En vrouwen zijn wel taai! Maar betonsterk? Nee. Zo'n hele dag sjou wen: boeken uit de kasten in de containers, kasten uit elkaar halen, verslepen, enz. enz. Ze zouden het wel kunnen, daar niet van, maar de gevolgen zijn, wat betreft hun ruggen, niet te overzien. Daarom gevraagd: EEN PAAR STER KE MANNENRUGGEN, sterke man nenarmen en een blij gemoed. Misschien een paar fitte vutters? Of ander welwillend manvolk! Het gaat om 2 ochtenden, nl. Maandag morgen, 26 april, dan gaan de boeken in de containers. Op maandag, 3 mei worden ze weer uit de containers gehaald opgesteld in de nieuwe- en afgesopte oude kasten. We beginnen om 9 uur en zorgen voor een goed kop koffie. Heeft u zin, om samen met de medewerksters van de bibliotheek dit verhuisfeest te vieren, dan bent u van harte welkom. Wel graag even opgeven aan het inlichtingenbureau. Carla van de bibliotheek. Mei tehsten van Nico Scheepmaker Na Abraham Brouwer en Jan van Erkelens is nu Cor Troostheide aan de beurt om te exposeren bij Hans Schouten. Met bloemstillevens in olieverf, aquarel en Japans krijt sluit hij aan bij de liefde van het echtpaar Schouten voor bloe men, planten en droogboeketten. Troostheide ontving zijn lessen in het begin van Jan Dekker en verder van Cor Heeck, allebei géén onbekenden in Heiloo. Hij is bestuurslid van Tintoretto en lid van 77/11. Met beide clubs exposeerde hij in groepsverband in de Zevensprong en de Witte kerk. Individueel exposeerde hij bij de Amrobank te Alkmaar en bij het Open Huis te Heiloo. Met 77/11 in groepsverband in het Centraal Ziekenhuis te Alkmaar. Wij raden u aan eens een kijkje te nemen bij Hans Schouten waar behalve de genoemde schilderijen en tekeningen te genieten valt van droogbloem boeketten, allerlei kunstvoorwerpen en mooie, artistiek door Hans Schouten opgestelde vitrines met stenen, droog bloemen en gedroogde plantendelen. Geboren t/m 13 april 1982 Ivo, z.vAlbertus H. H. J. Beernink en Barbara E. J. Godschalk. Anneke E., d.v. Andreas L. Bleijswijk en Mathilda C. M. van Balgooi. Mare, z.v. Klaas Schimmel en Lucia M. Brons. Elders geboren: Aram, z.v. Paulus G. M. van Hove en Franciska M. van Baar. Ivo J. z.v. Piet Singer en Dora Dekker. Anna M., d.v. Hendricus G. Muhren en Maartje Brant. Guido G. T. z.v. Theodorus P. Baltus en Catharina J. M. Bras. Saskia L., d.v. Johannaes H. J. Kemme en Lucia M. Wesseling. Ondertrouwd: Theodorus J. de Winter en Catharina Brouwér, Jan P. Pasma en Mylène Poüwels. Overleden: Hendrik J. Visser, e.v. G. de Vries, Johannes Stet. Elders overleden: Neeltje M. A. Blom e.v. B. Koster. Biljartclub de Pommerans van de Railway was de derde bezoekende club in het nederlaag-tournooi. Al in de eerste wedstrijd was het J. v. Eikeren van de Pommerans die zijn partij in winst wist om te zetten. Op het andere biljart was het de voorzitter die het moest opnemen tegen onze sponsor R. v.d.Gulik. Het bleek voor J. Schoorl een te zware opgaaf al kwam hij in de laatste beurten sterk terug. In het verloop van de verdere avond hield O.K.K. het spel goed in de hand en alleen J. Metselaar wist er nog twee punten voor de Pommerans uit te slepen. Nu de politieke partijen hun kandida tenlijsten voor de a.s. gemeenteraadver kiezingen hebben samengesteld, wil „Oud Heiloo" hierbij afdrukken een origineel stembiljet ter verkiezing van de leden van de gemeenteraad van Heiloo op 23 mei 1923. Dit stembiljet werd oins ter hand gesteld door mevr. C. RIJNDERS VAN DE Vall uit Enschede. Mevr. Rijnders is de dochter van mevr. van der Vall-Rus en kleindochter van de alom bekende heer W. van de Vall vele jaren raadslid en lijstaanvoerder van de toenmalige S.D.A.P. STEMBILJET voor de stemming Ier verkiezing van de leden van den gemeenteraad van HEILOO, op 23 Mei 1923. Een nieuw boek van de ncn wereldvermaarde tekenaar 22?" met dertien'colums van Een uniek boek met onderwerpen als Den Uyl en de kinderbijslag, abortus, Menten, de Lockhead- affaire, krakers en de M.E., de Afrika politiek, voetbal, Museumplein, 21 november 1981 en de madenbak en de vaderlandse politiek. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10 uur ds. Ph. Ouwendijk. Crèche en Kinderdienst in De Rank. Kruiskerk 10 uur dhr. v. d. Geer uit Purmerend. Crèche in de achterzaal. Zondagsschool in de Rehobothschool. 19 uur da. F. W. Oosterwijk, Oudorp. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur ds. A. Boelhouwer, 19.00 uur ds. H. E. Smit, Breezand. Parochie-zondagsdienst Kapel O.L.Vr. ter Nood, Kapellaan 13, Heiloo, tel. 02205-1288. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 u. dienst en donder- dagav. 8 u. bijbelstudie. Westerweg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10 uur ds. H. Lieve, Castricum. Ned. Herv. Gemeente Egmonden 10 uur Egm. a/d Hoef, ds. C. Lebbing, Heiloo. Remonstrantse Gemeente Alkmaar geen opgave. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar geen dienst. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10 uur Hoogmis. Charismatische Bijbelkring Hoogegeest 37 - Akersloot Samenkomst: dinsdagavond 20.00 u tel. 02513-12205. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9 uur - 11 uur. In de week: maandag-, dinsdag- en vrij dagavond 19.30 uur. Woensdag en donderdag 'smorg. 8 uur. Spreekuur biechthoren: zaterdag 16- 17.30 uur. „Winkelhof 't Loo" - Heerenweg 67-69 1851 KL Heiloo-Tel. 072-331483 H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.30 -11 In de week: ma.-, do.- en vrijdagavond 19.30 uur; dinsdag en woensdag 8.15 u. Biechthoren: zaterdag 16.30 - 17.30 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H.Missen: zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur, 11 u. In de week: maandagavond 19 uur, ove rige dagen: 's morgens 8 uur in de Gena dekapel. Avondmis: le vrijdag v.d. maand 19 u. Lof: zondagavond 18,30 uur. Biechthoren: zaterdag in beide kapellen vanaf 16 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord H. Missen: zaterdagavond 18.45 uur. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Dr. Th. E. Kempers, De Achtkant 19, Heiloo, tel. 072-330077. Weekenddienst Apotheek Apotheek "De Bever", Emmastraat 36, Alkmaar, tel. 072-112956. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond - Heiloo - Limmen Mevr. P. Brighting, tel. 02205-2630. Verloskundige Heiloo (vlgs afspraak) E. Engeringh, Slimpad 4, Heiloo, tel. 072-332719, b.g.g. boodschappendienst: 072-123123. Verloskundige Limmen Mevrouw C. Motzo, tel. 02513-12020. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo Dr. T. IJ. Rosier, J. van Effenstraat 2, Alkmaar, tel. 072-112593. Organisatie van Nederlandse Tandprothetici Weekenddienst in de kop van Noord- Holland, tel 02240-7939. DIERENARTSEN Dr. Eberson en Dr. Schaap zijn altijd te bereiken op tel.nr. 072-331606. Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. Consulenten Dierenbescherming Heiloo en omstreken Honden: tel. 124480 - mw. A. H. Ruigrok Katten: Tel. 334810 - mw. H. W. de Waart Watervoeels: Tel. 072-333073 hr. C. de Lange. Knaagdieren: Hr. Jacobs, tel. 331484 Jonge vogels: Mw. Duivenbode, 335065 Zieke en gewonde vogels: Mw. Ligthart, tel. 334202 Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.) J. J. H. Cooper, Ewisweg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Riel, De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072- 333271; E. J. Waal, Kennemerstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266. P. A. Slinger, De Hoghe Wejjdt 55, Hei loo, tel. 072-333746. Zwangerschaps/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. Mevr. A. Vinckers, tel. 072-334398. KRUISVERENIGING „HEILOO" I£antoor: Wijkgebouw Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17-18 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdagen van 19-19.30 uur. Tel. 072-331073. Wijkverpleegkundigen: Mevr. A. H. Kroon, tel. 072-330082, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, Bergen, tel. 02208- 6203, te bereiken dinsdag, donderdagen vrijdag tussen 8-8.30 uur. Mevrouw L. de Waard, tel. 02518-55495 te bereiken tussen 8-8.30 uur. Spreekuur in wijkgebouw, dagelijks tus sen 12 en 13 uur, tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12-13 uur en maandag en donderdag tussen 17-18 uur. Tel. 072-331073. Een partij die er wat moyenne betrof ver uitsprong was die van W. Hink tegen L. Schoorl. Gewonnen door W. Hink met een moyenne van 3.29 en L. Schoorl met een moyenne van 3.58. De overige uitslagen van deze avond zijn: R. Haazelager - J. Smit 2-0, W. Hink - L. Schoorl 2-0, J. Baltus - Hans Dekker 2-0,H. Dekker - G. Snel 0-2, C. Melker - B. Ruiter 2-0, J. Schoorl - R. v.d.Gulik 0-2, A. Hoogeland - C. Zonderhuis 2-0,Th. Baltus - K. v.Seist 2-0, C. Mooi - D. Nanne 0-2, J. v.Eikeren - H. Neervoort 2-0, S. v.d.Peet - N. v.d.Kamer 0-2, J. Metselaar - J. Klaasse 2-0. Van de overige spelers van O.K.K. zijn de uitslagen: J. Jonker - J. Komen 2-0, M. v.Zaal - N. Bijvoet 0-2, Th. d.Waard - L. v.Schooten 0-2, P. Bolten - G. J. Beentjes 2-0, C. v.Dooren - W. Groot 2-0. Er zijn altijd nog mensen die denken dat een zilveren cassette iets is voor deftige mensen of iets dat je alleen maar in een quiz wint. Niets blijkt minder waar, we zijn eens een praatje gaan maken met Poorter in de Ridderstraat, tegenover V. en D. „Wij hebben een speciaal zaak en mogen ons de grootste in de regio noemen", zegt de heer Poorter. „We zijn de enige zaak, die zeven merken voert. Sola, Gero, W.M.F. Christoffel, van Kempen en Begeer, R. en B. en Henckels en wij willen de goedkoopste zijn". Veel mensen denken dat de grootwin kelbedrijven altijd goedkoper zijn, maar dat hoeft lang niet altijd waar te zijn. Door de grote inkoop kan er goed geconcurreerd worden. Er zijn al verzilverde cassettes (9 personen) voor 1800,- terwijl de adviesprijs 3800,- is. In de ontwerpen zijn uiteraard zeer veel soorten. Het aardige is dat wie b.v. een klassieke cassette heeft, deze vandaag de dag nog kan aanvullen. De mallen zijn bij de fabriek nog altijd aanwezig, vaktechnisch zijn er hele kleine wijzigingen maar dat is met het blote oog niet te zien. Wie echter meer modern georiënteerd is heeft uiteraard ook volop keus, men kan kiezen uit edelstaal, verzilverd of zilver en naar smaak een strak of bewerkt model kiezen. Het is beslist de moeite waard eens een kijkje te gaan nemen in de Ridderstraat want wat is er mooier dan een rijk gedekte tafel. Zoals meestal wordt men zich van zulke zaken bewust als het kalf bijna - of reeds geheel is verdronken. En zoals bijna altijd komt het dan tot konfron- taties tussen groepen welke ideolo gische principes voorstaan en de commerciële afdeling van onze maat schappij. Let wel, beide kunnen niet buiten elkaar. Het is een kwestie van geven en nemen en aanpassen. Tegen kern-energie. Prachtig! Doch geef een goed alternatief! Tegen milieu-vervuiling. O.K.! Doch zorg voor afdoende remedies! Genoeg gefilosofeerd hierover. Laten we teruggaan naar de praktijk. We zitten opgecheept met een berg afval stoffen. Pakken we al het huisvuil in Nederland op en storten het op onze voetbalvelden dan kunnen we èn het betaald voetbal èn een groot gedeelte van de amateur voetbal wel vergeten. 200 Voetbalvelden, 2 meter hoog gestapeld. Dat is de hoeveelheid gepro duceerd huisvuil. Wel aardig deze voorbeelden en einde loos kan met dit uitwerken. Gelukkig echter wordt men zich bewust dat dit alles toch een probleem gaat worden en waarschijnlijk op tijd. Wat is nu de bedoeling van deze rubriek! TON LEURS HET ZEVENHUIZEN 15A HEILOO - TEL. 072-330294 Dit is dus een lijst van 59 jaar geleden. Oude Heilooërs zullen wel bekende namen tegenkomen. Lijst no. 1 was van de Sociaal Democratische Arbeiders Partij (S.D.A.P.) Lijst no. 2a: Christelijk Historische Unie (C.H.V.). Lijst no. 2b: Vrijzinnige Democratische Bond (V.D.B.). Lijst no. 2e: Liberale Staatspartij (L.S.P.) Lijst no. 3: Rooms Katholieke Staats partij (R.K.S.P.). Aan de achterkant van het biljet stond de handtekening van Burgemeester N. v. Foreeest, wat we ook hierbij afdrukken. Tel. 072-331025 - Heiloo VERHUIZINGEN geheel verzorgd PIANO VERVOER BERGPLAATSEN VOOR INBOEDELS DAMCLUB HEILOO In de onderlinge competitie zijn de volgende partijen gespeeld: R. Koch - A. Voogt 1-1 A. Kroon - J. Kraakman 1-1 J. Klumper - C. v. Lieshout 1-1 R. Buwalda - N. Ursem 1-1 De complete stand naar aanleiding van bovenstaande uitslagen is als volgt: C. v. Lieshout 21 29 J. Groenenboom 20 27 C. Bijwaard 21 26 R. de Boer 18 25 L. Koersen 18 24 A. Voogt 18 24 J. Klumper 17 21 F. Schouten 21 21 J. Mooy 16 20 De junioren meisjes speelden zaterdag een thuiswedstrijd in Limmen tegen Hillegom. Het was duidelijk dat de tegenstandsters al langer basketbalden dan onze meisjes en ze wisten dan ook veel punten te scoren. Toch ging de aanval van het Flashingteam goed, want de meisjes wisten 25 punten te scoren. De eindstand van deze sportieve wedstrijd was 81-25 in het voordeel van Hillegom. Het junioren jongens B-team speelde daarna tegen Akrides. In het begin gingen beide teams gelijk op, maar Akrides liep langzamerhand uit en won met 49-26. De adspiranten en kadetten jongens hadden een uitwedstrijd. Het was jammer dat het adspiranten team niet compleet was, vooral de langere jongens waren niet aanwezig en het team verloor met 38-11 van Eve and Adam Stars. jnl.: L. Hollander, Werkendelslaan 2 Heiloo, tel. 336173. De komende tijd zullen wij u, onder auspiciën van Setiv recycling products te Heiloo, welke voor deze tekst verantwoordelijk is, onder de aandacht trachten te brengen welke akties momenteel gaande zijn in Nederland op het gebied van hergebruik van afval stoffen. Dit zowel over industrieel afval als wel het afval uit Huisvuil en hoeverre dit verwerkt kan worden tot doelmatige grondstoffen of eindprodukten. Vooral dit laatste is belangrijk. Men kan namelijk wel inzamelen en scheiden, maar als er dan verder niets mee gedaan wordt zijn we geen stap verder. En worden er wel eindproduk ten van gemaakt dan wordt dit veelal niet aangegeven of genoeg bekend gemaakt. Jammer genoeg was dit ook weer een mankement aan het T.V. programma van jl. maandagavond. Setiv recycling products houdt zich volledig bezig met de verhandeling van eindproducten uit de recycling en wel van hoogwaardige kwaliteit. Daarnaast ontwikkelt zij speciale vormgevingen voor de industrie. Mede hierdoor onderhoudt zij regelma tig kontakt met o.a. het Instituut Verwijdering Afvalstoffen (I.V. A.), het Kringloop Centrum, D.S.M. e.v.a. Veel van de producten zijn bij Setiv aan de Runxputteweg 1 te Heiloo verkrijg baar zoals palen, planken, balken, tegels, plaatsmateriaal etc. Het bedrijf is de gehele week geopend van 9.00-17.00 uur. (ook za.) Inl.: 02205-2021. Wordt vervolgd. J. Kraakman A. v.d. Werf R. Koch N. Ursem R. Buwalda B. Hofman A. Kroon P. v.d. Vlies 20 19 21 19 19 15 17 14 21 A2 20 10 14 7 16 5 De heren Kroon, Mooy en v.d. Vlies spelen deze competitie alleen de eerste ronde uit, dus 16 partijen. Een inwoner van Limmen heeft aangifte gedaan van oplichting. Hij had gerea geerd op een advertentie van de Stichting Ideële Drukwerk Centrale Almere, maar hetgeen werd geleverd stond niet in verhouding met het overgemaakte bedrag. -0-0- Een mevrouw uit Heiloo deed aangifte van diefstal van haar auto. Deze gele Fiat 128, kenteken 78-AK-07, stond op een parkeerplaats aan de Herenweg, ter hoogte van het Witte Kerkje. -0-0- Er waren in de afgelopen week slechts twee gevallen van overmatig drankmis bruik. Een inwoner uit Heiloo probeerde in de nacht van zeven op acht april de politie te slim af te zijn en negeerde een aantal stoptekens. Hij wist met de auto thuis te komen, precies op tijd om te kunnen worden ingerekend. Omdat het al de derde drankmisstap was werd de auto in beslag genomen en het rijbewijs inge vorderd. -0-0- Een Alkmaarder reed zondagavond zodanig dat het niet langer verantwoord was. Hij passeerde onder meer vluch- heuvels aan de verkeerde kant. Nadat hem de bloedproef was afgenomen werd hij ter ontnuchtering ingesloten. Ook werd zijn rijbewijs ingevorderd. Drie inbraken of pogingen daartoe. Uit een woning aan de Holleweg werd op klaarlichte dag een geldbedrag gestolen. Men kon binnenkomen door dat de deur weliswaar op slot zat, maar niet op het nachtslot. Misschien een nuttige tip. -0-0- In een woning aan de Kennemerstraat- weg bleef het bij een poging en bij een school - de Nieuwe Hoeve - is weliswaar ingebroken maar wat er allemaal weg is, is nog niet bekend. -0-0- Zaterdagmorgen ontstond er een vecht partij in een trein tussen een passagier en de condukteur. De reiziger, die zich zonder een geldig plaatsbewijs in een le klas coupé bevond, zou de eerste klap hebben uitgedeeld. Naderhand werd hij echter zelf door de condukteur danig toegetakeld. -0-0- Het is weer twee keer voorgekomen dat loslopende honden achter de schapen aangingen. In één geval liep het goed af, in het tweede geval kwam echter een lam om het leven. Dit speelde zich af aan de Kanaaldijk waar een hond de schapen net zo lang opjoeg totdat een van de lammeren van uitputting stierf. MAANDELIJKSE OUDPAPIER AKTIE RADBOUDSCHOOL Zaterdag 17 april a.s. is het weer de derde zaterdag van de maand. Tus sen 9.00-11.00 uur kunt u weer aan school, al het oude papier afleveren. Een telefoontje tot vrijdagavond 19.00 uur kan ook, dan komen wij het bij u weghalen. Tel. 331025. Tot zaterdag! De oudercommissie. Galerie Toonen Raadhuisweg 6 Van di. t/m zat. geopend van 10-17 uur, 's vrijdags van 10-21 uur; ma. gesloten. Permanente expositie: F. Goosen, Olie verf. A. van Noort, olieverf. Open Huis, foyer: C. Troostheide. Boonacker, Winkelhof 't Loo, olieverf schilderijen van Nicolaas van der Waay. Geopend tijdens winkeluren. Hans Schouten Galerie Stationsweg 111 - Heiloo Van 8 april tot 8 mei: Cor Troostheide. Theater "De Beun" Willibrordusweg 2 - Heiloo Telefoon 072-333156 PROGRAMMA-AGENDA "DE BEUN" OVER DE MAAND MAART Het lijkt ons een goede gedachte in deze rubriek wekelijks aan u door te geven welke uitvoeringen in "De Beun" zullen plaatsvinden. Door ±4 weken telkens "vooruit" te kijken krijgt u bijtijds een goed inzicht van de te houden activiteiten. 14 APRIL NACHT VAN DE BALKAN Vrolijk opzwepende, soms ook wee moedige maar altijd goed in het gehoor liggende muziek, zang en dans. Thérèse Steinmetz, met haar trio Nico v.d. Linden, het Zigeurorkest van André Serban eneen folk loristische dansgroep. 23 Medewer kenden!!! Een avond om nooit te ver geten. Voorverkoop vanaf 30 maart Bij Reisbur. Holland International en Boekhandel P. Avis 20.15 uur 18 APRIL Toneelvereniging "FALKLAND" met de "SPROOKJES-SHOW", een wervelende Jeugd-voorstel- ling. 13.30 uur en 16.00 uur Losse kaarten via Reisbur. Holland International, Boekhandel P. Avis en in de foyer van "Het Open Huis" 3,50. Op Donateurskaart is de prijs/1,50. 23 APRIL FILMLIGA MET DE FILM: "Kentucky Fried Movie". 20.15 uur 24 APRIL Idem 26 APRIL Idem 27 APRIL Idem 28 APRIL Idem

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1982 | | pagina 2