\bor la gloednieuwe keuken Vooflti prachtige badkamer 'n sfeervolle open haard Ybor \bor n alumimum schuifcevel Voor tegels en plavuizen \foor natuursteen LA SPORT en SPEL i 11 i - - Antiek ''De Lantaarn" i;> ;>r- Mppr. M. Haanebrink - adviseuse in onze toonzaal P.H. van Zwanenburg - adviseur in onze toonzaal Onze toonzaalmedewerkers zijn u graag behulpzaam 'n Nieuw huis betrekken? 'n Bestaand huis vernieuwen? Dus overal rondkijken naar ideeën en mogelijkheden? Er is een betere manier! Bij Stoel van Klaveren in Alkmaar vindt u al die ideeën en mogelijkheden onder één dak bij elkaar. Stoel van Klaveren is de meest complete toonzaal van Noord-Holland. Kom dus naar de Eilandswal, naar Stoel van Klaveren's Beter Bouwen Centrum. Wat u daar ziet, is niet alleen geweldig veel, maar ook geweldig goed. Waarom is dat belangrijk? Omdat het allemaal dingen betreft waar u jaren en jaren plezier van moet hebben. Als uw keuken, badkamer, open haard of tegelvloer er eenmaal inzit, kunt u na een paar weken niet zeggen, och, eigenlijk bevalt die niet zo, ik neem maar weer een nieuwe. Daarom moet uw keus 100% zijn. En daarom doet Stoel van Klaveren er alles aan om u een 100%-keus te laten maken. Neem nou bijvoorbeeld zijn keukens. U vindt, daar in Alkmaar, het complete keuken assortiment van de befaamde Alno, die alleen in frontuitvoeringen al 42 verschillende mogelijkheden biedt. Eiken, grenen, kunststof, gefineerd, massief, glad, geprofileerd en ga maar door. Er zijn allerlei leuke, handige en originele windingen toegepast. En Alno's zijn fantastisch goed tot in alle details (moet ook wel als u bedenkt dat u zon keukenlaatie duizenden keren per jaar open en dicht schuift). Daarnaast kunt u kiezen uit het nieuwe aanbouw- programma van Inka, heel mooi en solide en tóch populair geprijsd. Dit tezamen met de beste merken inbouwapparatuur (Atag, AEG, Junker Ruh) en aanrechtbladen in vele variaties. Denk nu niet meteen dat dit een peperdure aangelegenheid is. Zelfs met Alno kan Stoel van Klaveren u al voor 'n paar duizend gulden aan een voortreffelijke keuken helpen. Waarbij onze adviseurs u met raad en daad bijstaan, ook bij het installeren van uw keuken. Of neem nou z'n badkamers. Ook voor de badkamer weer originele en praktische dingen in overvloed. Bijvoorbeeld het complete Sphinx-pro gramma (meto.a. een driehoekig bad met ovale kuip). Allerlei grappig gevormde Kumij baden. De prachtige serie badmeubelen van Badlunkers. En nog veel meer. En allemaal nog heel betaalbaar ook. En die open haarden en houtkachels. Stoel van Klaveren heeft eindeloos veel sfeervolle mogelijkheden. Inbouw, voorzet, voorhang, driezijdig open, hoekhaarden en allesbranders. Met smaak af te stemmen op uw interieur. Met baksteen of natuursteen, met tegeltableaux of koperwerk. Tegels, plavuizen, natuursteen. Voor uw huiskamer, keuken, badkamer, hal, terras enz. biedt Stoel van Klaveren een weergaloze variatie. Uit Nederland: Sphinx, Mosa, Kerkdriel, Rugamiek. Uit Duitsland: Buchtal, Gail, Jasba, Grohn, Villeroy Boch. Uit Noorwegen: exclusieve leisteenplavuizen. Uit Italië: marmer. Uit Luxemburg: vloertegels en mozaïek. Uit Frankrijk: een keramische collectie w. o. de originele, speelse decoraties van Roger Capron. Wat combineert 't mooist met elkaar? Wat zijn de dingen waar u op moet letten? Onze deskundigen helpen u graag aan het juiste antwoord en een goed advies. Aluminium schuifgevels. Steeds meer mensen ontdekken de voordelen van zo'n soepel schuivende tocht- en rammelvrije schuifgevel. Die ook gemoffeld kan worden geleverd, in een stijlvolle kleur. Komt u maar eens kijken, want het is mooier dan we hier kunnen beschrijven. En ook zijn er aluminium deuren, ramen en dakramen, die perfekt werken, praktisch onverslijtbaar zijn en geen onderhoud nodig hebben. Ook in het programma: Elefant hardhouten ramen en hefschuifdeuren, gemaakt van Dark Red Meranti door één van de modernste Nederlandse timmerfabrieken. Een sieraad voor elke woning! GeopendMaandag t/m vrijdag 8.30-17.30 uur Zaterdag 9.00-12.30 uur Donderdag koopavond van 18.30-21 uur. pyt srru/? enArtosmL -HooRN Stoel van Klaverens Beter Bouwen Centrum, Eilandswal 9, Alkmaar, tel. (072)-ll. 85.08. VENNEWATER BADMINTON BASKETBALVERENIGING FLASHING HEILOO ZO SCHAAKTE OPPOSITIE UITKIJKPOST 21 APRIL 1982 (jITKIJ Welkom bij Stoel van Klaveren - - 'n'' l.i* t '.'♦V x**.***-.t ot* Kom naar Stoel van Klaveren's Beter Bouwen Centrum. Waar u de leukste ideeën opdoet als het om de bouw, de verbetering of verfraaiing van uw huis gaat. Eilandswal 9, Alkmaar (zie 't kaartje en volg de richtingsborden). Volop parkeerruimte. fRIÉSff QZU6r CEWTRUM AtKW/W' -V EDISonWJEC*- '-IEM IN ei STR/MP 'HDUS7K/ETFR -r, Pf Ou Doe O Sï&ÈL WAM KEjvER(Wy k !3£T£r Bouwes/cememvi 'Wist ik veel datje dat allemaal bij Stoel van Klaveren kon krijgen'. i CL UBKA MPIOENSCHA PPEN BEHEERST DOOR DE JEUGD Het afgelopen weekeinde zijn in sporthal het Vennewater de clubkam pioenschappen gehouden van het Ven newater Badminton. Zaterdag werden de junioren kampi oenschappen gespeeld. Er werd in twee kategorieën gespeeld. De kompetitie- en de rekreantengroep. Zowel bij het dames- als herenenkelspel in de kompe- titiegroep stond vast wie er in de finales zouden komen. Bij de dames Carmen Keyser en Karin Buring en bij de heren Arno Das en Ronald Koorn. Zowel Karin Buring als Ronald Koorn moes ten zich via de herkansing in de finale spelen omdat zij in de voorrondes verloren hadden van resp. Carmen Keyser en Arno Das. Toch ging de titel bij de dames naar Karin Buring en bij de heren, verrassend, naar Ronald Koorn. Zondag was het de beurt aan de senioren. Aan dit toernooi mochten de finalisten van de jeugd meedoen, dus bovengenoemd viertal stond zondag morgen wederom aangetreden. Ook hier werd gespeeld in een A en een B-groep, kompetitie- en rekreatiespe- lers. De A-groep werd door de jeugd gedomineerd. In de halve finales H.E. stonden Raymond en Rol Berger, Bas Keyser en als enige oudere Ruud Admiraal. Bij de D.E. waren dat Andrea de Reus, Marlies v.d. Poel, Karin Buring en ook hier één echte seniorenspeler; Ria Zoon. Kon bij de heren de opmars van de jeugd nog enigszins worden gestuit doordat Ruud Admiraal de finale van Bas Keyser won, bij de dames was het de jeugd die de dienst uitmaakte. Karin Buring versloeg in de halve finale Ria Zoon terwijl in de andere halve finale Andrea de Reus en Marlies v.d. Poel een slijtageslag leverden die uiteindelijk door Marlies v.d. Poel. werd gewonnen. De finale ging dus tussen de kersverse jeugdkampioen Karin Buring en Mar lies v.d. Poel. Winnaar werd Karin Buring die daarmee de grote verrassing van dit toernooi werd. De heren dubbel titel ging naar Rob en Raymond Berger die in een spektakulai- re finale Bas Keyser en Ruud Admiraal versloegen. Bij de dames ging de dubbeltitel naar Anneke Schilder en Simone Hackenitz en de mixed finale werd door Simone Hackenitz en Bas Keyser gewonnen. In de B-groep ging de enkelspeltitel bij de dames naar Elly Jeysman en bij de heren naar Kees Wyers die na een langdurige blessure aan een sterke comeback bezig is. Uitlsagen senioren: A, HE: 1. Ruud Admiraal; 2. Bas Keyser. A, DE: 1. Karin Buring; 2. Marlies v.d. Poel. Jeugd: A, HE: 1. Ronald Koorn; 2. Arno Das. DE, 1Karin Buring; 2. Carmen Keyser. De zomeravondvoetbal vereniging F.C. Dompvloet heeft met ingang van het nieuwe seizoen een andere naam gekregen. De voetbalvereniging heet nu F.C. D'Oud Inn. F.C. Dompvloet is vijf jaar geleden ontstaan uit de buurtvereniging Wogdik. Er werd altijd gevoetbald op het Stabilitasveld bij de St. Willibrordstichting. Doordat Stabi- litas een veld moest afstaan wegens nieuwbouwaktiviteiten, moest F.C. Dompvloet zijn kompetitiewedstrijden gaan afwerken op de Robonsbosweg in Alkmaar. Na een 5-tal jaren werd de animo minder en vond het bestuur de tijd gekomen om een sponsor te zoeken en zijn naam aan te nemen. Daardoor zou de vereniging een „open" vereni ging worden en konden nieuwe spelers aangetrokken worden. Hans en Jopie Oudejans, eigenaars van café-bar D'Oud Inn aan de Heerenweg 142 te Heiloo werden snel enthousiast gevonden om onze ploeg te sponsoren. De vereniging bestaat nu uit een veldvoetbalploeg en een zaalvoetbal team. Het zaalvoetbalteam heeft een vast uur: elke zaterdagmiddag van 2 tot 3 uur in de sporthal in Egmond aan Zee. Het veldvoetbalteam wil het volgend seizoen zijn kompetitiewedstrijden graag* spelen op de velden aan de Vennewatersweg, indien het financieel haalbaar is. De gemeente heeft hier wel twee voetbalvelden liggen, maar door de absurd hoge huurprijs zijn bijna alle zomeravondvoetbalverenigingen ge noodzaakt om hun kompetitiewedstrij den in Alkmaar af te werken. De nieuwe vereniging moet zich nog verder ontplooien tot een gezelligheids vereniging, waar de sfeer en gezelligheid belangrijker zijn, dan de prestaties. De gezelligheid op het veld wordt verder uitgebouwd in de bar D'Oud Inn, waar Hans en Jopie 25 soorten bier tappen. Dus keuze genoeg, dachten wij. Het heren 2 team speelde donderdag avond uit tegen Racing Beverwijk 5. Beide teams hadden evenveel kannen alleen wist Flashing de meeste niet te. benutten, waardoor ze verloren met 46-24. Zaterdagmiddag speelden de adspiran- ten een uitwedstrijd tegen Alkmaarse Guardians B. De jongens speelden een goede wedstrijd en wonnen met 34-21.1 De dames hadden 's avonds een wed strijd tegen I.T.T. Hoofddorp. Het was de laatste wedstrijd en men speelde een vrij goede wedstrijd, doch de tegenstandsters waren te sterk en het Flashingteam verloor met 31-14. Aanstaande zaterdag zijn er weer thuiswedstrijden in de sporthal d'Ente- rij in Limmen. De adspiranten spelen om 14.45 tegen l.T.T. Hoofddorp. Om 16.00 uur spelen de junioren jongens A tegen Racing Beverwijk C. Kom de jongens aanmoedigen in deze laatste thuiswedstrijden! De kadetten jongens, die de laatste tijd erg goed spelen - ze wonnen vorige week met 52-14 van Sea Devils! - hebben zaterdag een uitwedstrijd tegen TYBB in Haarlem. Zondag 25 april hebben de jun. jongens A. nog een wedstrijd tegen Hillegom B. We wensen de jongens veel succes! Inl. L. Hollander, Werkendelslaan 2 Heiloo. Tel. 336173. In de derde klasse van de NHSB-kom- petitie had Oppositie III een voorlopige stand bereikt van 4-0. De eindstand werd bepaald op 5-3 in het voordeel van Oppositie. De massakamp tegen Vredenburg in Limmen eindigde in een ll!/2-8'/2 zege voor Vredenburg, die daarmee de wisselbeker van Oppositie overnam. Deze overwinning dankt Vredenburg vooral aan de jeugd, die met 6-1 van de Oppositiejeugd won. Niels Ramaker redde hier de eer voor Oppositie. Doch ook bij de senioren, waar Oppositie met 1Vi-5Vi won, hadden Vredenburg jongeren een belangrijk aandeel in het puntentotaal, waar de jeugdige R. Wentzel en P. Alders hun oudere tegenstanders versloegen! Na de 31ste ronde van de interne kompetitie kan Slob de kampioenstitel alléén theoretisch nog ontgaan. Voor de overige ereplaatsen wordt evenwel nog hevig strijd geleverd tussen Veldt, v.d. Veen, v.d. Pol, Avis, Zeeman, Hee- ringa en v. Hoek. De uitslagen hier waren als volgt: Slob-v.d.Veen 1-0 v.d.Pol-Ens 1-0 Niehaus-Ruiter 1-0 V.Hoek-Wagenaar 1-0 De Jager-v. Bentum 0-1 Brink-Jongkind 1-0 Creutzberg-de Jong 0-1 Sauer-Dekker 1-0 Werksman-Moeyes 1-0 Veldt-Zeeman 1-0 Heeringa-Avis Vi-Vi Kemper-Bos 1-0 Limmen-Alleman Vi-Vi v. Etten-Koens Sr. 1-0 Maas-Span j er 0-1 De Graaf-Beyers 1-0 Koenders Jr.-T.v.d.Veen 1-0 Obdam-Manni 1-0 V.d. Veen won zijn afgebroken partijen tegen Veldt en v.d. Pol, terwijl Moeyes en Dekker in tweede zitting tot remise besloten. Voor de 4de wedstrijd in het nederlaag- tournooi was door O.K.K. de Meerpaal uit Egmond aan Zee uitgenodigd. Voor O.K.K. een bekende club daar in de afgelopen jaren meerdere malen een uit en thuiswedstrijd tegen hen is gespeeld. De Meerpaal is ook de enigste club die in het bezit is van een manager Jan Mooy de eigenaar van café de Meerpaal loopt tijdens de wedstrijden als een veldheer langs de biljarts om zijn spelers op te peppen en op tijd van een natje en een droogje te voorzien, maar ondanks al deze voorbereidingen was het O.K.K. die ook deze keer met de winst ging strijken. Dit keer was het Cor Sloot die de winnaar was van de kortste partij van de avond, in 14 beurten speelde hij een moyenne van 2.40. en een hoogste serie van 11 De uitslagen zijn als volgt: J. Jonker-L. Duin .2-0, M. v. Zaal-H. Hof 2-0, L. v.Schooten - C. Sloot 0-2, N. Bijvoet B. d.Groot 0-2, G. Snel - A. Stam 2-0, J. Komen - W. Verver 2-0, Th. Molenaar - N. Schimmel 2-0, W. Groot - Y. Prins 0-2, W. Groot- - G. Koopman 2-0, C. v. Dooren- G. Moov 0-2, Th. d. Waard - J. Sloot 2-0, P. Bolten - R. Dekker 0-2, De uitslagen van de overige 12 spelers: Th. Baltus - R. v.d.Gulik 2-0, G. Snel - D. Nanne 2-0, A. Hoogeland - R. v.d.Gulik 2-0, Th. Pepping - C. Melker 2-0, W. Hink - N. v.d.Kamer Raadhuisweg 12 - Heiloo Telefoon 072-336352

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1982 | | pagina 14