PREDIKBEURTEN EN ANDERE DIENSTEN Fa. J. de Graaff ERKENDE ■UtZERS Verhuizing Exposities Geen Uitkijkpost gehad? C0R SCHAAP Wielerronde voor herhaling vatbaar Afscheid mevr. Anny Groefsema van de Benedictusschool POLITIEBERICHTEN DE INSECTIPEN HAALT EEN STREEP DOOR VLIEGENOVERLAST IN HEEL HET HUIS INGEZONDEN DE DAKLOZEN; VAN J0AIMA IN BRAZILIË HETWIELEMAKERSLAND 9 Bel donderdag: 072-330175 AUTORIJSCHOOL „DE WAAG" A.E.G. -MIELE ZANKER - BOSCH etc. voor wasapparaten natuurlijk Heiloo-Tel. 331426 DIERENBESCHERMING HEIL00-LIMMEN-CASTRICUM. BENEDICTUSSCH00L HAD ZEER GESLAAGD FEESTJE MET DE WERKZAME OUDERS: Wijnhandel UITKIJKPOST 7 JULI 1982 De eerste, voor velen de hernieuwde, kennismaking met de Wielerronde van Heiloo, zit erop. Mooi weer, flink wat publiek en deelnemers die de klinkers uit de straat reden. Kortom, alle ingre diënten voor een goed geslaagd evene ment waren aanwezig. Een goed ge slaagd evenement was het. Natuur- FEDERATIEVE VROUWENRAAD De Federatieve Vrouwenraad te Heiloo (een overkoepeling van 11 vrouwen organisaties) heeft voor het komende najaar weer twee kursussen'op het pro gramma staan, waarover ze u nu reeds in het kort wil informeren. Uitgebreidere informatie (tijd, plaats, kosten etc.) kunt u eind augustus, begin september in de „Uitkijkpost" vinden. Voor deze kursussen is bij de gemeente subsidie aangevraagd en verleend. V.O.S. kursus In samenwerking met de Culturele Raad Noord-Holland zal vanaf half september 1982 opnieuw een V.O.S. kursus worden georganiseerd. De kursus zal gehouden worden ge durende 12 wekelijkse bijeenkomsten van 2'A uur. In de groep zal aan de hand van duide lijke informatie door de kursusleidster, zélf door de deelneemsters een mening gevormd worden. Ondermeer de middenstand Jan en Levien voor al het v0]gen(je onderwerpen zullen worden r A besproken: verandering in gezin en 1ÏKIJ werk dat 2e in de afgelopen maanden hebben moeten verrichten, voor hun enthousiaste medewerking aan dit Heilooër gebeuren. Vervolgens werden de winnaars voor het voetlicht geplaatst. Men had hen onderverdeeld in 4 kategorieën en voor w, ijk, hier en daar viel nog een schoon- iedere kategorie waren prijzen beschik- ganisaties, die lager onderwijs en on ta maar hpt baar. Hieronder de volledige uitslaggeveer één a twee jaar vervolgonder- Kategorie 18-22 jaar maatschappij, vrouw en opvoeding, ouders en school, rolverdeling tussen man en vrouw, politiek in binnen en buitenland. De kurus is bestemd voor vrouwen, leden en niet-leden van vrouwenor- 3. merendeel van het publiek heeft daar niets van gemerkt. Men heeft alleen maar met volle teugen genoten van wat de amateurs en de .dikkebanders" lieten zien. Zware opgaaf De 43 deelnemers die zich voor de dik ke bandenrace hadden opgegeven, ver schenen om klokslag half zeven, opge wekt en vol goede moed aan de start. Maar oh, wat hadden sommigen zich in de zwaarte van het parcours vergist. De een na de ander liet het afweten, totdat alleen maar de sterksten over bleven en dat waren er gelukkig toch nog heel wat. De onder nr. 1 rijdende Dirk Bakker ging er al snel alleen van door, gevolgd door een peloton dat al rap in groepjes uiteen viel. Zo zagen we onder andere de groep van Luuk v. Raalten in het eerste groepje achter volgers dat als enige het tempo van de leider een beetje wist bij te benen. Na verloop van tijd meldde P. Out zich bij Bakker en gezamenlijk gingen ze op ondermeer J. Imming uit Alkmaar en de eindstreep aan. Bakker eerste, Out p Kraakman uit Limmen, bouwde al tweede en Arie Zoon na een prachtig sne| een fijnke voorsprong op en zou sprintduel, de derde plaats. deze in de loop van de strijd uitbouwen Een opmerkelijke stunt werd uitge- tot zo'n 55 seconden. Het peloton deed haald door W. Leering, die op een sla- er intussen alles aan maar kon gewoon gersfiets van slagerij Leegwater de vol- njej harder en in de negendertigste ledige tijd wist mee te rijden. Voorop ronde sloten de tien koplopers zich aan Brutale nbraak Op het Slimpad werd 's ochtends om 11 uur ingebroken. Toen de heer des huizes thuis kwam en zijn fiets achter om wilde zetten zag hij iemand ge hurkt voor de kast binnen zitten. Bij binnenkomst was de dief, en 200,- verdwenen. Snelheidscontrole In Limmen werd een motorrijder aan gehouden wegen te snel rijden, hij had bovendien vals kentekenbewijs. Op de Westerweg tussen de v. Vla- derackenlaan en de Zeeweg reden er 8 te snel sommigen maar liefst 80 km (50 km toegestaan). Oplichter gepakt Een oplichter die hier in de omgeving nog al huis gehouden heeft is in Eg- mond aan Zee aangehouden. Hij had o.a. een auto gehuurd en deze niet teruggebracht. Opvallend ryden Een heer uit Heiloo vond het nodig de hele rijweg te gebruiken. De politie achtervolgde hem tot Castricum en kon hem uiteindelijk in Bakkum klem rijden. De "heer" kreeg de nodige verbalen en weigerde de bloedproef. Hij bleef gezellig een nachtje op het buro slapen. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10 uur ds. Ph. Ouwendijk. Crèche in De Rank. Kruiskerk 10 uur ds. H. L. Lieve uit Castricum. Crèche in de achterzaal. 19.00 uur ds. F. Biemond uit West-Graftdijk. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 en 19.00 uur ds. G. J. van Kamp, Heiloo. Parochie-zondagsdienst Kapel O.L.Vr. ter Nood, Kapellaan 13, Heiloo, tel. 02205-1288. Evangeliecentrum Zondagmorgen 10 u. Dienst en woens- dagav. 8 uur Bijbelstudie. Westerw. 294 Hervormde Gemeente Limmen 10 uur dhr. J. Drijver, Voorburg. Ned. Herv. Gemeente Egmonden 10 uur Egm. a/d Hoef, ds. H. P. Huis man, Overveen. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.30 uur ds. A. G. van Wijk. Remonstrantse Gemeente Alkmaar Geen opgave. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10 uur ds. A. G. Hoekema. Dr. H. D. Gransbergen, Breedelaan 59, Heiloo, tel. 072-330400. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19.00 uur. Zondag 9.30 - 11.00 uur. In de week: ma.-, do.- en vrijdagavond 19.30 uur; dinsdag en woensdag 8 uur. Biechthoren: zaterdag 16.30 - 17.30 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H.Missen: zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur, 11 u. In de week: maandagavond 19 uur, ove rige dagen: 's morgens 8 uur in de Gena dekapel. Avondmis: le vrijdag v.d. maand 19 u. Lof: zondagavond 18.30 uur. Biechthoren: zaterdag in beide kapellen vanaf 16 uur. Kapel Psvch. Centrum St. Willibrord H. Missen: zaterdagavond 18.45 uur. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. DOKTERSDIENSTEN [uitsluitend voor spoedgevallen Dr. Th. E. Kempers, Achtkant HEILOO, TEL. 072-330077. 19, 1. P. Out, 2. C. Wesseling, en P. Sengers. Kategorie 23-30 jaar: 1A. Zoon, 2. H. Bakker. Kategorie 31-40 jaar: 1. P. v.d. Velden, 2. C. Kaandorp, N. Smit, 4. C. Zoon, 5. L. van Raalte, 6. H. Neijens, 7. J. de Kroon, 8. H. Zonneveld. Kategorie 41 1. D. Bakker, 2. H. Raats. Amateurs Gingen de Heilooër deelnemers al knap hard, de amateurs deden er nog een schepje bovenop. Als een langgerekt lint schoven de ongeveer honderd deelnemers over de baan in een tempo dat al snel slachtoffers maakte. Na dat een groep van tien man afstand had genomen van de rest van,het veld, viel dit al snel in stukken uiteen en na 16 ronden waren er al vijftien deelnemers mee gestopt. Het kopgroepje, waarin Voor zoveelste keer V.T.-sport wijs hebben genoten. Door met elkaar te praten en erva ringen uit te wisselen, krijgt men méér Weer is er bij V.T.-Sport in 't Loo in koritakt met elkaar en worden er ideën gebroken er werd voor 10.000,-- geboren om na de V.O.S. kursus aan goederen meegenomen, andere aktiviteiten te ontwikkelen, 3- in groepsverband of individueel. Vernielingen Bij voldoende belangstelling wordt voor Van 2 op 3 juli is er ingebroken en een een grote mand met stukken worst die hij onder het fietsen het publiek in wierp. Geen wonder dat hem 's avonds bij de prijsuitreiking een prijs werd toebedeeld. Veel winnaars In ,,D'Oud Inn" werden 's avonds om half tien de prijzen uitgereikt. Klaas Koomen, die ook de dikke bandenrace aan elkaar had gepraat, roemde eerst ging hij er vandoor en met sukses. Hij de organisatoren, Jan Mars en Le- werd niet achtervolgd en kon vrij rustig vien Mechielsen, en vervolgens de als eerste de streep passeren. de achterkant van het peloton aan. Ze waren een ronde op hen uitgelopen. Dit was het sein voor de wedstrijd leiding om alle zogenaamde „gedub belde renners" uit de koers te halen zodat „de tien" ongestoord de strijd konden aangaan. iMet nog 3 ronden te rijden waagde van de Weide uit Amsterdam een po ging. Onder het motto „alles of niets" kinderopvang gezorgd. Spiegelkursus De kursus is best'emd voor alle vrouwen in de overgang en voor hen die in deze levensperiode geïnteresseerd zijn. Het doel van de kursus is: le meer zicht krijgen op datgene wat zich voordoet in deze levens periode op lichamelijk en geestelijk terrein. 2e zelfvertrouwen en solidariteit bevorderen. De spiegelkursus wordt georganiseerd in samenwerking met de initiatief neemsters van de stichting VIDO (vrouwen in de overgang) en zal vanaf begin oktober 1982, gedurende 6 wekelijkse bijeenkomsten gehouden worden. Voorafgaande aan de spiegelkursus organiseert de Federatieve Vrouwen raad op donderdag 9 september a.s. een middag in het Open Huis over het onderwerp „Het gaat weer over", de overgangsjaren van de vrouw, aanvang 13.45 uur, toegang vrij. Spreekster zal zijn mevr, E. Zwart- Botterop uit Bilthoven, die haar lezing met een serie plaatjes illustreert. Nadere informatie over beide kursus sen en lezing bij: mevr. M. Sauer-de Bruijne, tel. 332001 mevr. L. Schols-Wflmink, tel. 333718 mevr. W. Vogel-Dijkstra, tel. 331220. Tel. 072-331025- Heiloo VERHUIZINGEN geheel verzorgd PIANO VER VOER BERGPLAATSEN VOOR INBOEDELS groot ruit vernield in de Sporthal 't Vennewater er bleek niets te zijn mee genomen. Bij de Terriers werd eveneens een ruit ingeslagen. Wat, roodlicht, Maandagmorgen werd bij de Kerke- laan-Kennemerstraatweg een rood licht controle gehouden 9 automo- blisten en een fietser reden door het rode licht. Verder nog iets Een zeer jonge crossmotorrijder viel op door zijn gedrag op de weg men achtervolgde hem het recreatiepark in. Daar bleek hij geen rijbewijs geen kenteken en geen verzekering te heb ben. Hij reed te snel en had geen helm op. GESLAAGD VOOR MAVO-4 examen Aan de St. Jan Mavo te Heiloo zijn geslaagd: Annemieke Kareis, Johan Leering. Michel Ranzijn, Gerben Wes ter uit Heiloo. Josefien Bergman uit Castricum, Anita Oostermeijer, Anje Stam uit Egmond-Binnen. GESLAAGD Op 30 juni j,b is Elly Temming ge slaagd voor het eindexamen van de sociale akademie „de Cicsa in Am sterdam en heeft Joke Temming het kandidaatsdiploma in de Arabische taal- en letterkunde behaald aan de Universiteit van Amsterdam. Charismatische Bijbelkring Hoogegeest 37 - Akersloot Samenkomst: dinsdagavond 20.00 u tel. 02513-12205. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9 uur - 11 uur. In de week: maandag-, dinsdag- en vrij dagavond 19.30 uur. Woensdag en donderdag 's morg. 8 uur. Spreekuur biechthoren: zaterdag 16- 17.30 uur. Weekenddienst Apotheek Apotheek Heylo, Stationsweg 53, Heiloo tel. 072-331070. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond - Heiloo - Limmen Mevr. A. de Klerk, tel. 02206-1444. Verloskundige Heiloo (vlgs afspraak) Weekenddienst via de boodschappen dienst: 020-123123. Verloskundige Limmen Mevrouw C. Motzo, tel. 02513-12020. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo Dr. J. W. C. Lau, Oudegracht 263, Alk maar, tel. 072-125940. Organisatie van Nederlandse Tandprothetici Weekenddienst in de kop van Noord- Holland, tel 02240-7939. DIERENARTSEN Dr. Eberson en Dr. Schaap zijn altijd te bereiken op tel.nr. 072-331606. Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. Consulenten Dierenbescherming Heiloo en omstreken Honden: tel. 335642 mw. E. Elzenga. Katten: 334810, mw. H. W. de Waart. Watervogels: 333073, hr. C. de Lange. Knaagdieren: hr. Jacobs, 331484. Zieke, gewonde en jonge vogels: Mevr. Duivenbooden335065, hr. Baars 336227 Aktie Vakantie Pleegdier: tel. 336180. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.) J. J. H. Cooper. Ewisweg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Riel, De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072- 333271; E. J. Waal. Kennemerstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266. P. A. Slinger, De Hoghe Weijdt 55, Hei loo, tel. 072-333746. Zwangerschaps/ N abevallingsgvmnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. Mevr. A. Vinckers, tel. 072-334398. KRUISVERENIGING „HEILOO" Kantoor: Wijkgebouw Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17-18 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdagen van 19-19.30 uur. Tel. 072-331073. Wijkverpleegkundigen: Mevr. A. H. Kroon, tel. 072-330082, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021. te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, Bergen, tel. 02208- 6203, te bereiken dinsdag, donderdag en vrijdag tussen 8-8.30 uur. Mevr. L. de Waard, tel. 02518-55495, te bereiken tussen 8-8.30 uur. Spreekuur in wijkgebouw, dagelijks tus sen 12 en 13 uur, tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12-13 uur en maandag en donderdag tussen 17-18 uur. Tel. 072-331073. G g< st D ki h( g< D h O li: se st N ai m P C n h P C d C d H< H Insecten blijven, ondanks hun nut in de natuur, voor de mens een ware plaag. Veel fabrikanten hebben dan ook jaren lang gezocht naar een efficiënt verdel gingsmiddel. Spuitbussen, geurdozen, zoemertjes, lampen en de al-oude kleef- band. Maar al deze produkten hebben zo hun nadelen. Ze produceren veelal 'n geur, kleur of geluid, waarbij je je soms moet afvragen of het middel niet erger is dan de kwaal. De insectipen van Vapona daarentegen is een unieke insecticide, die geen geur, chemische gassen of dampen verspreidt. Zodat u deze insecticide met een gerust hart ook in de keuken of slaapkamers kan gebruiken. Met de Insectipen wordt een kleur- en geurloze streep getrokken op die plekjes in het huis waar insecten zich graag op houden. Langs ramen, op lampen, langs plinten en drempels. Een enkele aanraking met de streep is voldoende om het insect te doden. De streep behoudt zo'n twee weken zijn kracht en de 400 meter insecticide die in de pen zit is voldoende om de gehele zomer zonder insecten door te komen. GESLAAGD Onze plaatsgenote Christel van Gendt is geslaagd bij de Frederik Muller Akademie te Amsterdam voor de hogere beroeps opleiding tot Biblio thecaris in Openbare Bibliotheken. COMMUNICATIE VERENIGING HEILOO [27 MC] Wel leden, hier is weer ons wekelijks stukje. Het zal dit keer korter zijn als anders, maar ja, dat zien jullie wei. Laat ik met het belangrijkste beginnen. Jullie weten dat er op 2 juli een le denvergadering heeft plaatsgevonden. Hoewel wij niet geheel tevreden op deze avond terugzien, heeft het toch wel terdege zijn nut gehad, dachten wij. En kwamen verschillende sugges ties waarmee wij gelukkig waren. Eén suggestie betrof het persoon lijk contact tussen leden en bestuur, die wij op de volgende manier gaan uitwerken. Ieder lid wordt, indien mogelijk, deze week door het bestuur persoonlijk benaderd voor een gesprek. Dus het kan voorkomen dat we op een avond voor je deur staan. Dit is natuur lijk positief bedoeld. Door middel van een gesprek tussen lid en bestuur ho pen wij op de hoogte te komen van je ervaring en/of verwachtingen van onze vereniging. Hoe zijn wij hiertoe gekomen? Dit is ergens vrij simpel. Wij hebben namelijk de ervaring dat een bena dering op een schriftelijke manier niet de vruchten afwierp waarop wij hoopten. Wij hopen dus op deze manier meer succes te bereiken. Voordat ik het vergeet, wil ik het desbetreffen de lid die met deze suggestie kwam, natuurlijk hartelijk bedanken. Goed mensen, dat weten jullie ook weer. Houdt er dus rekening mee dat we je komende week met een bezoek komen vereren. Dit was het weer. Mensen, tokkel gezellig met elkaar verder en ik zou zo zeggen: Tot ziens in deze week! groetjes oei, Jack (831). Naar aanleiding van het Vara-radiopro- gramma Heiloo-Centraal, waarin ik een lans mocht breken voor de aktie „Joaima", wil ik graag van de gelegenheid gebruik maken om, via dit blad, nogmaals de aandacht te vestigen op de daklozen van Joaima in Brazilië. Mijn broer Herbert werkt al jaren, als missionaris, in dit kleine plaatsje dat gerekend wordt tot de allerarmste streek van Brazilië. Enige maanden geleden is dit gebied getroffen door een zware watersnood ramp. Talloze huizen, bruggen en wegen zijn volkomen verwoest. Van de 2000 inwoners staan er nu zo'n 500 op straat. D.w.z. dat bijna 100 gezinnen dakloos zijn geworden. De autoriteiten aldaar hebben alleen wat noodvoorzieningen kunnen treffen (ten tenkamp en voedsel). Geld voor weder opbouw van de huizen is er niet. En dat zal er zeer waarschijnlijk ook niet komen als we er met z'n allen niet een steentje aan toe bijdragen. Na een krantenartikel en het Vararadio-pro- gramma Heiloo-Centraal zijn er nog nauwelijks reakties binnengekomen. Ik mag wel stellen dat dit ronduit teleurstellend is. Ik vraag me dan ook af, hoe dit komt. Hebben we het allemaal zo goed dat er nog nauwelijks oog is voor de noden van de wereld! De watersnoodramp in Joaima heeft de wereldpers niet gehaald, geen grote organisatie zoals het Rode Kruis of regeringen die zich hiervoor zullen inzetten. Een reden temeer om juist deze getroffen-mensen te helpen. Over enkele dagen breekt voor velen onder ons de vakantie aan. Met goed gevulde beurzen gaan we op pad. Het zal óns aan niets ontbreken. Misschien kunt u toch nog even denken, voor u aan uw welverdiende vakantie begint aan de Daklozen van Joaima. Voor hen betekent immers een dak boven hun hoofd een eerste levensbe hoefte. De heer F. van Ginkel, bij velen onder u bekend als voormalig hoofd van de St. Adelbertschool, en ondergetekende wil len zich belangenloos inzetten maar zonder uw hulp bereiken we niets. Voor informatie kunt u bellen naar 335525 of 111061. Uw bijdrage kunt u storten op giro 2913288 t.n.v. A. de Gier,^ onder vermelding van „Aktie Joaima' Bij voorbaak dank, Ansco de Gier. BUK BUK ZATERDAG 10 JULI KOMT IN JONGERENCENTRUM BUK BUK DE FORMATIE TOONTJE LAGER Stap voor stap gaat Toontje Lager de weg naar de top. De eerste stap zette dc groep in 1978 bij de oprichting. De tweede stap volgde een jaar later, bij de eerste plaatopnamens voor de ver zamelplaat "Uitholling overdwars", waarop ook Doe Maar te horen was. Twee volgende stappen kwamen in 1980: de eerste single en de eerste langspeler. Hierna nam de groèp een kleine pauze om zich voor te bereiden op een reuzesprong: de nieuwe single en elpee, bij een andere platen maatschappij en met een volledig geëvalueerde groep Toontje Later. Toontje Lager ontstond in februari 1978. Drie maanden na de oprichting stond de formatie voor het eerst op het podium, met eigen repertoire in de Nederlandse taal. De groep sloeg aan. Het aantal optredens nam snel toe en een eerste hoogtepunt was het voor- programma-musiceren bij Raymond van het Groenewoud in Paradiso te Amsterdam. Heel wat voor een groep uit "de provincie" (Gelderland). Toontje Lager werd hoorbaar via de VARA-radio, kreeg een inter view met De Nieuwe Linie, trad op tijdens festivals en kreeg landelijke bekendheid. Popjournalisten verdron gen zich om een nieuwe stroming te ontdekken en zichzelf ontsterfelijk te maken door er een naam voor de ver zinnen: NL-rock, Je Moerstaalrock, enz. Groepen als Frank Boeyen Groep. Doe Maar, Braak, Stampei en Toontje Lager moesten een frisse wind be tekenen. Nu, in 1982 is die wind een ware stroom geworden, vooral dank zij Doé Maar en Drukwerk. Maar ook Toontje Lager blaast vanaf van daag weer haar partijtje mee. Sinds augustus 1981 is Toontje Lager volledig professioneel bezig. De eerste elpee, in 1980 opgenomen met Martin Duiser als producer gaf de groep de eerste aanzet daartoe. Na die elpee werd het geluid van Toontje Lager her kenbaar door het aantrekken van een nieuwe zanger: Erik Mesie. Er kwam een lichtinstallatie en een geluido- technikus. Het repertoire werd regel matig vernieuwd, maar bleef bestaan uit eigen Nederlandstalige nummers. 'Een opvallend sukses boekte Toontje Lager tijdens het Flater-festival in Delft, in december 1981. Het plezier dat Toontje Lager uit straalde, het perfekte geluid en de Overdonderende reakties van het pu bliek waren aanleiding om de groep achteraf uit te roepen tot "hoogtepunt van de dag". Toontje Lager bestraat uit: Erik Mesie: zang, gitaar, Bert Herme- link. Toetsinstrumenten, Gerard de Braconier: gitaar, Huub van Melick: basgitaar; Joost Witte: slagwerk. Redengenoeg om zaterdag 10 juli om 22.00 uur aanwezig te zijn. INGEZONDEN HERHALING HEILOO APOTHEEK OPEN WEEKEND Als je in het weekend ziek wordt en je hebt medicijnen nodig en ze moeten bo vendien nog uit Alkmaar gehaald wor den en het is middernacht. Dan is het voor veel vooral Bejaarden mensen niet eenvoudig. Als Bejaardenhelpster heb ik dit het afgelopen weekend weer eens ervaren. Er moest een taxi voor ingeschakeld worden en wie betaalt dan de on kosten? De Bejaarden. Ik vraag me nog steeds af, is dit misschien toch eens te realiseren, dat er èèn van de twee Apotheken open kan gaan. Het zou een geweldige oplossing zijn. Misschien zijn er mensen die ook eens durven te reageren op bovengenoemd stukje. Mej. S, M. Igesz, Westerweg241 1852 AG Héfiieo. JOHN F. KENNEDYSCHOOL Alsnog zijn aan deze school geslaagd voor Mavo-4: Esther van Amstel (Alkmaar), Rob Blok (Egmond aan Zee), Harry Boonstra, Willem Bruin, Anita Dekker (Egmond aan Zee), Caro de Graaff (Egmond aan Zee), Michiel von Hebei, Ronald Ja cobs, Edwin Janssen, Marco Schot (Alkmaar). Per 12-7-1982 is mijn NIEUWE ADRES: H. H. DEN ENGELSEN, huisarts Tel. 333080 In de kapittelzaal van de Abdij te Eg mond (ingang Vennewatersweg) is een expositie over de geschiedenis van de abdij. Deze is geopend op zondag van 14.00-17.00 uur. o Theater "De Beun" Willibrordusweg 2 - Heiloo Telefoon 072-333156 BURGERLIJKE STAND HEILOO GEBOREN: Joris, J. A M. J. Houtenbos èn Mo_oij: z.v. Johannes Catharina M, SPEEL-O-THEEK REGIO HEILOO Vakantie-sluiting Op de zaterdag vanaf 17 juli t/m 14 augustus is de Speel-O-Theek ge sloten. N.B.: vrijdagavonds open. TON LEURS HET ZEVENHUIZEN 15A HEILOO 'TEL. 072-330294 ELDERS GEBOREN: Esmeralda, d.v. Johan M. Groenland en Alida G. Ligthart; Anja, d.v. Piet Bakker en Zwaantina L. Schoorl; Rudolf L„ z.v. Rudolf L. Pools en Maria C. v. Dijk. ONDERTROUWD: Ronaldus M. van Veen en Anna T. G. Kuiper; Emiel J. T. Brouwer en Maria J. J. de Vries; Martin C. Nap en Johanna B. van der. Voort, Pieter J. Kerzaan en Susanna J! M. Thoolen; Nicolaas C. Kuijs en Adriana C. W. M. Dirks. GETROUWD: Glen A. Beamer en Cat- harina D. G. Erkamp; Cornelis Kramer en Maruschka B. Leeman, Cornelis J. Hijne en Alida T. M. Huijg. OVERLEDEN; Johannes P. E. Timmermans, e.v. H. E. S. Smeets; Gerda van Toorenburg e.v. L. J. Slok; Hermanus C. Groot, e.v. C. G. Bakkum Johanna Stofberg, e.v. A. v. Vliet; Maria H. Ruzicka, w.v. A. Grebe, Sijbrand Bruin, e.v. E. A: M. Koopman ELDERS OVERLEDEN: Amalia" van Willigenburg, w.v. H. Pronk,, Jacob Speur, e.v. A. Twisk. GOED TEHUIS GEZOCHT VOOR: - Drentse Patrijs 3'A jaar, reu. Inl.: mevrouw Elzenga, tel. 335642. - Rode Kater, gecastreerd. Inl.: mevrouw Bakkum, tel. 1806. 02205-: De voorbereidingen voor het afscheids feest zijn rond. Morgen (8 juli), wordt het „een grote happening". De leerlingen van haar 2e klas zullen, als rasartiesten, de musical opvoeren „Dansen is goed voor Heksen en Liegbeesten". Donderdagochtend 10.30 uur is de „Generale" voor de leerlingen van de school. Donderdagavond 19.00 uur: wordt de Musical opgevoerd voor de familie en genodigden. De receptie is aansluitend om 20.00 uur. Tijdens de receptie wordt een grandioos kado overhandigd, bijeengebracht door de ouders van de leerlingen en oudleerlingen en O.C. van de Kleuter school. Wij verwachten op de receptie, aange boden door het schoolbestuur, enorm veel leerlingen, ouders van leerlingen, en oudleerlingen. Feestcommissie. Dinsdag j.l. waren ongeveer 70 ouders in de aula van de school bijeen, op uitnodiging van het oudercommite' om "het jaarlijks feestje" te vieren. Als men bedenkt dat „ouder participatie in het onderwijs", zeer ruim, in onze school wordt toegepast. Is het niet verwonderlijk dat op 2 leerlingen 1 ouder iets doet. Natuurlijk niet de hele week, maar als lees-dokumentatiemoeder, of knutsel- krantevader, schoolreisjes vader of moeder, om er eens een paar te noemen, zijn er heel wat ouders aktief bij het school gebeuren betrokken. De aula was dan ook gezellig vol. Na de koffie en welkomswoord werden de diverse zelfgemaakte liedjes, sketsjes uitge voerd. Later werd met volksdansen en gewoon dansen deze gezellige avond toch weer laat. De aanwezige ouders konden terugzien op een zeer geslaagde avond. DE NOOD NEEMT TOE. P0UN DIE MENSEN HEBBEN NOG STEEDS HULP NODIG. 5398 ten name van de "Nederlandse Stichting Hulp Polen Den Haag. Dit nummer geldt zowel voor bank als giro. Gedistille TELEFOON HOLLEWEG BEZORGEN

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1982 | | pagina 2