PtANXHJN KUYPER HOBBYSHOP fêümttut SPORT en SPEL 2' w. *i, *9 C. MOOT ilïlLLLL Deze week 20% korting BOOMZAAG 14,50 't Vennewater 9,95 schilder Hr De Vroegte ^.J|\ bi#V#f NOSTA ROZENMEST ALLES VOOR DE DOEHETZELVER stationscentrum 88 t/o station heiloo. BRADERIE-AANBIEDING: "i ZELFKLEVENDE SPELLETJES HEERENWEG 203 TELEFOON 072-335620 BRADERIE AANBIEDING: BRUINE CARBOUNEUM WESTERWEG 259 HEILOO TEL.330919. Pwl Z.V.V. EAST UNITED '82 Wedstrijdverslag FC D'OUD INN ALS DUREAUTO IEDEREEN BEZ UW LOT koop een lot van DE FORESTERS B.S.C. Heiloo B.S.C. HEILOO Softbal Honkbal "DE B0SCR0SSERS" EN DE „KAASCROSSERS" TRIAS JEUGDPL0EGEN PLAATSEN ZICH VOOR COMPETITIEFINALES Hengelsp'ortverenigingjï UITKIJKPOST 7 JULI 1982 pak voldoende om ca. 50 struiken te bemesten. Van 6.85 voor Heerenweg 138 - Heiloo tel: 337020 kunt u vinden bij: Handig voor T. op reis op kanten kraagjes krommenie castricum heemskerk heiloo heiloo heerenweg 140 tel. 3349 55 Deze week: van 18.50 voor Voor BRUILOFTEN en PARTIJEN natuurlijk naar de sfeervolle zaal Voor verdere informatie: A. de Wit Heerenweg - Heiloo tel: 331167 (bp Stationscentrum) 2Vi ltr. Nu voor bollen. Heren- en iuniorkteding Heiloo, Stationsweg 61 Tel. (072) 33 00 6R ii i»i n i i Een derde plaats was er voor Chris tine Stam op de 100 m. vrije slag da mes in een tijd van 1.11.8. Jos Brugman zwom een uitstekende tijd op de 100 m. vrije slag heren (1.04.4) en behaalde daarmee een eerste plaats. Op de 100 m. schoolslag meisjes '69 behaalde Marianne Bark een eerste plaats in een tijd van 1.33.9. Staand v.l.n.r.: Koos Zijp, keeper, schoenmaat 42, glassterkte en - 75,9, diafragma -11. Begon zijn zaalvoetbalcarrière drie weken geleden en deze wedstrijd was gezien de uitslag meteen zijn afscheids- wedstrijd. Doordat hij vaak de bal uit het net moet vissen, heeft hij op advies van onze trainer een visvergunning aangeschaft. Eergister bereikte ons het nieuws dat hij met z'n sportbril een nieuwe ring om Saturnus'heeft ontdekt. RonaldKoorn, hangende spits, schoen maat 44. Zeer sterk in de lucht en altijd goed in'het scoren van een hattrick in de rust. Michiel van Beijsterveldt, ausputzer, schoenmaat 44. Zeer sterk aan de bal en mogelijk nog sterker zonder bal, is te herkennen aan zijn buitensporig grote voetbalbroek. (Maatje 13). Joop Miedema-Heeringstra, trainer/ coach/verzorger/kok. Tactisch en be kwaam, maar heeft alleen één ding tegen: hij is trainer van z.v.v. East United '82. Heeft al verscheidene aanbiedingen van diverse topclubs liggen, (o.a. Amersfoort, F.C. Amster dam en het Q-team van A.Z.). Hij houdt er oorspronkelijke verzorgings methoden op na. Hij4 had zich speciaal voor deze gelegenheid in zijn zondagse pak gehesen. Gehurkt v.l.n.r. Bert Daudeij, spits, schoenmaat 41. Hij is snel tot zeer snel en gaat van 0-100 km/h in 5,3 seconde. Loopt verder nog met regennóppen in de zaal. Hond, bewaker van het ballenhok, is zeer agressief. Voor deze foto hebben we het ballenhok leeggehaald en de ballen voor de hond uitgestald. Ze bleken iets te klein te zijn voor de wedstrijd en later bleek dat dit een miskoop van onze keeper was. Rob Wuijster, spelverdeler, schoenmaat 41. Een briljante speler, die bij iedere trap tien wedstrijden vooruit denkt. Speciaal voor zijn vrouwelijke fans zal Rob aanstaande vrijdagavond op de braderie handtekeningen uitdelen. Konijn, mascotte. Wat het kameel is voor Koeweit is het konijn voor ons. Wegens het agressieve gedrag t.o.v. het vrouwelijke publiek, werd hij niet tot de zaal toegelaten. De bril op z'n neus is te danken aan het vele T.V.-kijken; waarbij vooral de EO bij hem in de smaak valt. Erik de Ruiter, middenvelder, schoen maat 40. Helaas niet op deze foto aanwezig. Pingelt erg veel en staat dan ook in het Guiness Book of Records als de enige man ter wereld, die in één minuut twintig cornervlaggen kan pas seren. Na een schitterende winst van 4-0 tegen R.O.H. enkele weken geleden, speelden wij afgelopen vrijdag de return in De Meent voor een uitzinnige menigte van enkele (duizenden) supporters. Na de klanken van het Wilhelmus begonnen wij aan de eerste helft. In de rust stonden wij door een wereldgoal, een omhaal over Han Kruizing van R.K. te H. met 1-0 voor. Na de aftrap van de tweede helft was het binnen twee minuten al 3-0, waarvoor B.D. uit H. verantwoordelijk was. Na een solo en een afstandsschot van Ton Kruize, dat na later onderzoek binnenkant brille- poot bleek te zijn gegaan, was het 3-1. Na nog drie tegentreffers, die bepaald op 4-3 voor de R.O.H. (snik). De stand na twee wedstrijden is als volgt I. Z.V.V. East United'82 2^1 0-1-2 7-4 2. R.O.H. 2-1-0-1-2 4-7 Commentaar van Rik de Saedeleer op deze stand: Verschil moet er blijven. Van onze verslaggever ter plaatse: T. Eut. (beter bekend onder de naam S(imon) Uffertje). In een afschuwelijke stijl sloot de FC D'Oud Inn het zomeravondvoetbalsei zoen af. De zes gemaakte doelpunten (volgens de scheidsrechter zeven) ston den niet in verhouding tot het legioen gemiste kansen. De verdediging van El puente Argentina was zo lek als een zeef en met meer voetbalinteligentie had de einduitslag verdriedubbeld geweest. Nu bleef het bij goals van Johan, Paul, Tom, Hans, Ben en Jos en het kado van de scheidsrechter. Wanneer je maar 1 van de vijf kansen benut moet je je eigenlijk diep schamen, dat gaan we de komende maanden dus doen. wil toch graag een auto winnen? Elke vrijdagavond op de braderie verg, verl. onder nr. L.O. 820/001/022 d.d. 3-3-'S2 Door twee overwinningen in de afgelo pen week op Meteoor uit Amsterdam (1-0) en op Thamen, Uithoorn (7-0) hebben de dames van B.S.C. Heiloo - softbal 1 de periode voor de zomerstop zeer voorspoedig afgesloten: twee winstpunten voorsprong op de concur rentie en nog twee wedstrijden te spelen. De dames genieten van een welverdien de vakantie. Te beginnen op 8 augustus speelt het team na de zomerstop dan nog twee competitiewedstrijden. Daarvan is één een thuiswedstrijd, en wel op zaterdag 14 augustus. Dat belooft dan een belangrijke dag te worden! Honkballiefhebbers in Heiloo (en om geving!) zagen zaterdag jl. op het B.S.C. Heiloo - terrein een prachtige wedstrijd tegen D.V.H. uit Amstelveen: 17-0 voor Heiloo. De kenners wisten na afloop te vertellen dat het een zogenaamde perfect game voor Heiloo was geweest: in zeven innings werd de wedstrijd beslist. Het minimum aantal slagmensen van de tegenpartij was aan slag geweest, namelijk 21, en daarvan heeft niemand het eerste honk weten te bereiken. Laat staan dat er werd gescoord! Door Heiloo werd niet één veldfout gemaakt! Zaterdag a.s., om 14.00 uur speelt B.S.C. Heiloo een thuiswedstrijd tegen Kennemerland. Van deze tegenstander mag verwacht worden dat hij zich minder gemakkelijk gewonnen zal geven. Integendeel, Kennemerland zal ongetwijfeld zeer gemotiveerd tegen ongeslagen koploper B.S.C. Heiloo aantreden! Ook voor dit team breekt dan een rust en welverdiende vakantieperiode aan. De eerstvolgende thuiswedstrijd, waar bij we dan zeer beslist weer iedereen verwachten, zal zijn op 7 augustus tegen plaatsgenoot Foresters! Tegen die tijd houden we U weer op de hoogte, een heel prettige vakantie! AMERIKAANS TOPHONKIiAL BIJ FORESTERS IN HEILOO Komende zaterdag 10 juli mogen wij om 18.00 uur op de Egelshoek verwel komen: "The Southern Califormian Baseball Ambassadors". Dit is een honkbalteam dat bestaat uit talent volle 17- en 18- jarige honkballers uit de stad Los An geles. Deze honkballers zijn in Neder land ter gelegenheid van de 200- jarige betrekkingen die ons land met Amerika heeft. Zij spelen vrijdag 9 juli eerst een wedstrijd in het Honkbal stadion in Haarlem tegen de hoofdklas ser Haarlem Nicols en zijn dus zater dag te gast in Heiloo. De trainer- coach van deze jongens staat óók on der contract bij de befaamde "Los Angeles Dodgers" en het is dus zeer waarschijnlijk dat enkele van deze jongens binnen enkele jaren op het hoogste niveau van Amerika zullen honkballen (Major Leaque). Dit is dus de gelegenheid bij uitstek om tophonk- bal in Heiloo te komen aanschouwen. Deze jongens zullen aantreden tegen een team bestaande uit honkballers uit heel Noord-Holland. Zeker doen mee: De inmiddels bij iedere honkbal liefhebber in Noord-Holland bekende Home-Run-Hitter Mike Ocon van "de Foresters". Het aanstormende talent Donald Liefhebber van B.S.C. Heiloo, de gedegen catcher Peter Toebes van Alcmaria Victrix, het talent uit de Wor- mer Mario van Deijzen. enkele talenten van de Baers uit Bergen, en de gesle pen Evergrener Jaap Muts van Flying Petrels uit Purmerend. Dit gezelschap wordt met honkballers van bovenge noemde verenigingen tot een hopelijk succesvol team gesmeerd door de be snorde Hein van Vreden (Bukker) van "de Foresters". Wij hopen dat bij deze unieke ontmoeting de belangstelling van het publiek evenredig zal zijn aan de klasse van de Honkballers die komende zaterdag in het veld staan. Tot ziens op de Egelshoek a.s. za terdag 18.00 uur. Macofor. H.A.C. ZWEMNIEUWS J.l. zaterdag werden de laatste wed strijden van de alternatieve kring kampioenschappen gehouden te Heem stede. Op de 100 m. schoolslag jongens '71 werd Erwin Kijzers eerste in een tijd van 1.41.2. Op de 100 m. vrije slag haalde Erwin ook weer een eerste prijs in een tijd van 1.20.9. Afgelopen zaterdag waren ,,De Kaas crossers" uit Alkmaar op bezoek bij „De Boscrossers" te Heiloo om te rijden en te strijden voor de wisselbe ker. Er'schreven zich ruim 100 renners voor deze wedstrijd in en sommigen waren reeds uren van te voren aanwe zig. De renners wilden wel en dat lieten ze dan ook zien, aan het meelevende publiek. Na 28 spannende manches was de strijd beslist en „De Boscrossers" werden overtuigend winnaar met 86 tegen 137 punten. „De Kaascrossers" gingen met een herinneringsvaantje naar huis en op hun eigen terrein zullen ze in september revanche gaan nemen. De persoonlijke winnaars in het treffen tussen „De Boscrossers" en „De Kaascrossers" waren de volgenden: 6 jaar en jonger: 1. Jerry de Vries K., 2. Robert Schmal B., 3. Maarten v.Aken K., 7 jaar: 1. Ruud Beets B„ 2. Brian Katuin K„ 3. Richard Danklof K., 8 jaar: 1. Kain Oosthof B., 2. Bob v. Westerop B., 3. Al win Hes B. 9 jaar: 1. Pieter v.d. Walle B., 2. Remont Stap K., 3. Rick de Jong B. 10 jaar: 1. Michel Nieuwveen B., 2. Fabian van Kuijk B., 3. Brecht Vermeulen K. 11 jaar: I. Rob Beets B., 2. Marcel Endel K., 3. Arjan Bakker B. 12 jaar: 1. Edwin Lamers B., 2. Rom- bout van Kuijk B., 3. Erik Geuze K. 13 jaar: 1. Arjan Stegmeijer B„ 2. Carlos Zwaan B., 3. Jos Onneweer K. 14 en 15 jaar: 1. John van Veen B., 2. Michael Adrichem B., 3. Hattrick Put B. Zondag werd in Leusden de laatste districtswedstrijd voor de zomervakan tie gehouden en ondanks de afstand zijn er toch nog wat leden van „De Boscrossers" naar toegeweest en niet zonder succes. Bij de junioren werd Bob van Westerop le bij de 8-jarigen, en Eric van der Boogaard 3e bij de 15-j. Bij de junioren experts (een nieuwe klasse sinds de afdelingskampioenschappen) werd Rombout van Kuijk 3e bij de 12-j. en Dick Pieters en John van Veen resp. Ie en 2e bij de 14-j. De junioren experts mogen op 17 en 18 juli deelnemen aan de open Europese Kampioenschappen in Beek en Donk, en de meesten zullen die kans niet voorbij laten gaan. De eerstkomende districtwedstrijd voor licentiehouders is op zondag 15 augus tus te Medemblik. En verder blijft voor leden van f.c.c. „De Boscrossers" de crossbaan de hele zomervakantie open, de trainingen op woensdagmiddag houden wel een vakantiestop maar de onderlinge competitie op vrijdagavond gaat gewoon door. Ook vakantieleden en introducées mogen op vrijdagavond voor 2,50 meedoen. Een goede helm en crossfiets is wel een voorwaarde. Inschrijving vanaf 7 uur. In het afgelopen weekeinde hebben TRIAS-ploegen in Heiloo en Hoorn een belangrijke stap gezet op de weg naar een goed eindresultaat in de competitie. Heiloo was het strijdtoneel van de vierde en laatste wedstrijd voor de C/D-jeugd. Aangezien ook op andere plaatsen ploe'gen aan de start kwamen, kon nog niet met zekerheid de stand worden opgemaakt, maar in elk geval zijn de D-meisjes zeker van een plaats in de districtsfinale, terwijl er ook voor de jongens D nog kansen zijn. In Heiloo waren de ploegen van HERA het beste bij de jongens C en D, met als goede tweede de TRIAS-ploegen die beiden hun puntentotaal wisten te verbeteren. Oppermachtig bij de meisjes C was de ploeg van Castricum, achter Hollandia werd TRIAS derde. De meisjes D van TRIAS waren ook nu niet te kloppen met als beste resultaat het nieuwe clubrecord op de 4x60 meter estafette in 34.2 sec. met Jannie Dekker, Heieen Bakker, Gerdi van Lochem en Yvonne Smolenaars. Ook bij de D-jongens werd een clubrecord verbeterd en wel door Jean-Paul Rood die zijn eigen record tot 14.9 sec. verbeterde. In deze groep was Frankie van Doorn met 10.9 sec. over 80 meter weer erg snel en sprong Remco Vos met 1.50 m. goed hoog. Een goed nummer voor de C-jongens was het discuswerpen met 32.66 meter voor Arthur Vermey en 31.08 m. voor Elwin van de Mast. Tenslotte kon Marielle Vel terugzien op een goede 600 meter bij de C-meisjes met 1.44.5. In Hoorn werd de tweede wedstrijd voor de competitie van de oudere jeugd verwerkt. Hoewel er na de vacantie nog één wedstrijd op het programma staat, is reeds nu duidelijk dat de jongens A/B van TRIAS in de landelijke finale zullen uitkomen. De individuele prestaues werden sterk beïnvloed door de krachti ge wind. Op de korte loopnummers en het verspringen was de wind mede bepalend voor een aantal goede presta ties. Zo noteerde Marco Beukenkamp een uitstekende 14.3 sec. op de 110 meter horden, liep Robert Wijker 11.4 sec. op de 100 meter en sprongen Tim Klappe en Stefan Otte resp. 6.33 en 6.22 m. ver. Zeer nadelig was de wind op de langere loopnummers zodat de presta ties daarop deze keer wat minder waren. Koen Zuurbier en Ingrid Vel kwamen desondanks op de 400 meter nog tot redelijke tijden nl. resp. 55.8 en 62.3 sec. Op de technische nummers deden bij de meisjes Freya Muller (1.60 m.) en Carine Molenaar (1.55 m.) het goed bij het hoogspringen. Bij het speerwerpen deed Erik Spaander het ook deze keer weer uitstekend met 47.30 meter, terwijl bij de meisjes de 29.14 m. van Ingrid van de Lecq zeer verdienstelijk mocht worden genoemd. Voor Mare Kok blijkt de vier meter bij het polsstokhoogspringen weinig pro blemen meer op te leveren, deze keer werd het 4.10 m. Hoewel de jongens- ploeg door ziekte en vacanties enigszins verzwakt was, werd het in Hoorn toch een uitstekende tweede plaats na A.A.C., de meisjes werden uiteindelijk vijfde. A» D.V.W. afd. witvis heren Onder ideale weersomstandigheden werd op zondag 4 juli j.l. de 2e kompe titiewedstrijd, afd. witvis, gehouden in het N.H. kanaal nabij Schoorldam. De opkomst was verheugend, niet min der dan 40 hengelaars gooide hun hengels uit. De uitslagen waren, in de A-klasse: 1.Wesselink 8025 gr. 2.A3. F. Mooij en J. v. Willigen 3275 gr. 4. A. Mooy 1850 gr. B-Klasse: 1. F. Dijkman 15.75 gr. 2. H. Mooij 800 gr 3. A. Duinmeyer 750 gr. 4. G. Mooy jr. 475 gr. C-klasse 1R. Houtenbos 1050 gr. 2. H. Franse 525 gr. 3. Jaap Scholte 250 gr. D.V.W. dames Op woensdagavond onder zeer ideale weersomstandigheden gingen 'n 30-tal dames vissen in plan oost. In totaal werden 316 stuks op het droge ge bracht, met als resultaat, dat mevr. Ur- sem le werd met 36 stuks, nr. 2/3. mevr. Beentjes en Gerda Sijms 31 stuks nr. 4. mevr. v. Berkum 26 st. 5. mevr. Lampe 22 st. De volgende wedstrijd is op 14 juli nabij de sporthal. D.V.W. jeugd Zaterdag 3 juli hield de jeugd van D.V.W. haar 3e viswedstrijd van dit seizoen. Ook deze wedstrijd was weer een sukses, 101 jongens en meisjes deden aan deze wedstrijd mee. De vangsten waren niet zo geweldig al hoewel het goed visweer was. Over de wedstrijd het volgende. Het verzame len vond plaats op het parkeerterrein De Loet en wel om 8 uur. Zodat we om precies 8.30 uur konden gaan vissen. Het weer zag er wel een beetje drei gend uit, maar er viel geen spatje. Verschillende kinderen vingen al gauw een visje en dat ging zo geleidelijk door, tot 10.30 uur. Iedereen kreeg tijdens de wedstrijd weer wat te drinken. Na de wedstrijd ging iedereen naar de aula van de Benedictusschool, waarna een snelle telling de prijsuitreiking plaats vond. Ook deze keer lagen de tafels weer vol met prijzen zodat iedereen wat kreeg. Dat doen we volgende keer eens an ders. Wie dan niets vangt, krijgt niets. Het is misschien wel sneu maar mis schien stimuleert het om dan toch goed je best te doen. Alles bij elkaar een leu ke wedstrijd weer, en ook nog harte lijk bedankt kontroleurs voor de be wezen diensten. Zaterdag 10 juli is er weer een wedstrijd. Tot zaterdag dus en nu nog wat uitslagen. De grootste vis werd gevangen door Rob Lomans en was 43 cm. Keurig! 1. Riks Bol 35 2. Sander Beun 29 3. J.P. van Driel 24 4. Frank Haanraads 21 5. Stefan Rood 20 6. Sjan Buter 18 7. Marco Nieuwboer 17 8. Marco Rood 14 9. Arthur Ram 14 10. Dink Jansen 12 enz. enz. enz. Jongens en meisjes, tot zaterdag a.s. om 8.00 uur in plan Oost. D.V.W. junioren Zaterdag 3 juli hebben wij de derde kompetitiewedstrijd gevist. Er waren 14 jongens gekomen om te vissen, dit komt misschien omdat er wat jongens op zaterdag werken. We zullen zien, of er in de toekomst iets valt te veran deren zodat iedereen mee kan vissen. We hebben gevist in de Heerhugowaar- der ringvaart. De vangsten waren goed te noemen (in totaal 7420 cm). De jongens waren zeer enthousiast over het water, iedereen had wel wat vis gevangen. De uitslag was: 1P. v.d. Heydt 816 cm 2. L. Bosch 800 cm 3. P. v.d. Graaf 770 cm 4. J. Dekker 731 cm 5. H. Boersen 656 cm Verder willen wij de firma H. Boer sen (Hengelsport), P. Korstanje (wo ninginrichting), de heer A. de Jong en de heer G. Mooy Jr. bedanken voor het beschikbaar stellen van hun auto's om de jongens naar het viswater te brengen. Nogmaals hartelijk dank daarvoor. De volgende wedstrijd wordt gehouden op dinsdag 20 juli. Er wordt verza meld om 18.45 uur, achter de woon- heuvel aan de Zeeweg. We beginnen beslist om 19.00 uur. Gelieve van te voren op te geven bij F. Schouten, Keldercroftlaan 1, tel. 334636; A. Duinmeijer, Termijen 36, tel. 336583.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1982 | | pagina 7