VAN HIER EN mm f Dansschool Ranzijn organiseert Groots dansfestival PREDIKBEURTEN EN ANDERE DIENSTEN SCHERMEN x> v x OPTREDEN VAN B.Z.N. EN JOSÉ MARCELLO Hoe komt men aan kaarten PERSPUBLIKATIE POLITIEBERICHTEN T0ER-IN-C0NCERT HARM0NIA MUSICA M.M.V. J0SÈJONKERS IN WITTE KERKJE HEILOO een dynamische sport! Dr. C. W. WILLEB00RDSE AFWEZIG van30aug.t/m 12sept. MODE IN GROTE MATEN in onze nieuwe winterkollektie vindt u volop mode variatie in -mantels, kostuums, japonnen, rokken, blouses in de maten 48-50-52 en 54 JOSEPH VAN SCHAGEN Winkelhof 't Loo 20-24 HEILOO AUTORIJSCHOOL BERT VAN H0VE A. Jl k A.N.W.B. BESPAARDE FRANSMAN NAT PAK UITKIJKPOST 25 AUGUSTUS 1982 U Op 11 september wordt het feest in de Veilinghallen te Alkmaar. Dansschool Ranzijn organiseert dan, vanwege haar 15-jarig bestaan, een dansfestival waar iedereen nog lang over zal napraten. B.Z.N. zal een optreden van bijna twee en een half uur verzorgen met o.a. een lichtshow en al even bekend is José Marcello die deze avond eveneens aanwezig is. De familie Ranzijn heeft er alles aangedaan de veilinghallen zo om te toveren, dat ze helemaal aan dit grote feest zijn aangepast. Niemand hoeft te staan, overal zijn oplopende tribunes gebouwd en het geheel is versierd met bloemen en in het midden, hoe kan het anders, een grote dansvloer. Want buiten het optreden van B.Z.N. en José Marcello wordt er natuurlijk ook gedanst. De vijfvoudig wereldkam pioenen Latin-American Alan en Hazel Fletcher zullen een uitvoerige demon stratie geven, terwijl gastvrouw en gastheer Marianne en Carol Ranzijn, finalisten ballroom dansen in Engeland, eveneens zullen laten zien hoe het nu eigenlijk echt moet. Het belooft een van de grootste evenementen te worden ooit in Noord- Holland vertoond. Ook voor het publiek bestaat er volop gelegenheid een dansje te maken. Uw gastheer deze avond, is de heer Ranzijn, hij zal de gebeurtenissen van die avond aan elkaar praten en ervoor zorgen dat alles vlekkeloos verloopt. Velen weten dat dansschool Ranzijn een afdeling in Heiloo heeft in .het Open Huis.Hier gaan regelmatig de voeten van de vloer onder het deskundig oog van Carol en Marianne Ranzijn. Op 18 september beginnen de lessen weer, u kunt zich inschrijven voor de nieuwe cursus op maandag, dinsdag en woens dag in het Open Huis. Ook hier zijn kaarten verkrijgbaar voor het dansfestival en het aardige is dat wie zich opgeef; voor het nieuwe seizoen op dc t< Agangsprijs van 20,- maar liefst 10,- reduktie krijgt. Kaarten zijn ook verkrijgbaar bij Erik Nap, oftewel Disco Heiloo in de Winkelhof 't I.oo. Daar er in totaal 3000 plaatsen zijn en er daar van al ruim 1000 verkocht zijn zal het wel moeilijk zijn 's avonds aan de kassa nog kaarten te krijgen. U kunt het natuurlijk proberen maar als u geen risico wilt nemen koop dan tijdig uw kaarten. Een unieke gelegenheid B.Z.N.. nu eens niet op T.V., maar in levende lijve te zien. Het jubilerende echtpaar Ranzijn geeft een demonstratie ballroom dansen. Een ruim twee uur durend optreden van B.Z.N. Op 17 juni jongstleden is in de gemeente officieel een commissie welzijn inge steld. De leden zijn benoemd doQr het college van burgemeester en wethou ders. Deze commissie zal het college gaan adviseren over het sociaal-cultureel werk in Heiloo. De leden van de commissie wonen allen in onze gemeen te. Tien van de in totaal vijftien leden zijn direct betrokken bij de uitvoering van het sociaal-cultureel werk, doordat zij (bestuurs)lid van een vereniging in Heiloo zijn. Daarnaast zijn er vijf onafhankelijke leden, die bekend zijn op één of meer terreinen van het sociaal-cultureel werk. Om de twee jaar treedt de helft van het aantal leden af en worden andere inwoners van Heiloo in staat gesteld in de commissie zitting te nemen. Als lid van de commissie zijn aangewe zen: De heer A. L. Bellekom, van de Algemene Nederlandse Invaliden Bond, mevr. D. M. Lugtigheid-Tulp van dé Plattelandsvrouwen en de Federatieve Vrouwen Raad; de heer R. W. Meijer van toneelvereni ging Falkland en lid van het bestuur van het Open Huis; mevr. M. H. E. Zegers-Huberts van zangvereniging Nieuw Leven; de heer P. van den Berg van buurtvereniging Plan Oost; de heer H. C. Folmer van buurtvereni ging Termijen; de heer J. Bellekom van Buk-Buk; de heer T. Steenaert van zeeverkenners- groep Victorie; de heer J. de Hoop van de Zwem- en Poloclub Heiloo; de heer F.J.A. Leprêtre van atletiek vereniging Trias. De onafhankelijke leden zijn: de heer A.A. Verplanke; de heer E. W. van der Wal; de heer J. H. Linnekamp; mevr. A. Leijenaar-Boskemper; de heer M. Walda. Het college van burgemeester en wethouders heeft de heer Linnekamp benoemd tot voorzitter. De commissie zal haar taak beginnen met het uitbrengen van een advies over de subsidie-aanvragen voor 1983. Ver volgens zal zij zich buigen over het gewenste beleid in de komende jaren .betreffende het jongerenwerk en de emancipatie. m 1 Staand v.l.n.r. Mare, Peter, Jan, Wim, Zittend: Tom, Siphons, Dick Edwin. AAN DE MEDEWERKSTERS EN MEDEWERKERS VAN HET TIMMERDORP 1982 Steeds meer kinderen in Heiloo zien uit naar het einde van de grote vakantie. Niet omdat ze weer graag naar school willen, maar omdat hun laatste vier vrije dagen doorgebracht kunnen wor den in hun eigen timmerdorp. Vier dagen kunnen zij naar hartelust timmeren, zagen, schilderen en on dernemertje spelen. Tegen deze dagen kan geen dure vliegvakantie op en ou ders moeten van hun kinderen dan ook wel degelijk rekening houden met dit traditionele gebeuren, wanneer de vakantieplannen worden gemaakt. En ouders doSn dit maar al te graag wanCzij weten dat hun kinderen een fijne tijd hebben en zij ervaren het timmerdorp ook zelf als een sociaal gebeuren. De eerste dag heeft voor kinderen en ouders het karakter van een grote reünie en de markt wordt door iedereen als het hoogtepunt beleefd: er wordt gehandeld, gegeten, gedronken en vooral ook gepraat. Het is duidelijk dat het nie*t alleen de kinderen zijn die het Timmerdorp tot een groot sukses maken. Het is de leiding die zorgt voor een perfekte organisatie, waarbij ongetwijfeld de jarenlange ervaring van de vaste kern van medewerkers een belangrijke rol speelt. Ondergetekenden zijn zomaar een stel ouders (het zouden er ongetwijfeld veel meer kunnen zijn), die hun waardering en dank willen uitspre ken voor de inzet en het enthousiasme van de leidsters en leiders, waardoor elk van de vier dagen - ook die waarop het weer niet meewerkte - voor de kin deren een feest was. Anneke, Anneke, Astrid, Dolf, Dinie. Emmy, Gerard. Hans. Henk, Ineke, Ineke, Jan, Joost, Joukje, Leo. Mar jan, Mieke, Pieter, Renie, Zwanet. GEMEENTE IN HUIZENHANDEL? Minder dan een jaar geleden koopt de gemeente een leegstaande boerderij aan de Westerweg. Op de bijbehorende grond wordt vervolgens woningbouw gepland. Aangedragen ideëen vanuit de bevolking voor een passende be stemming van de boerderij zijn volgens wethouder Dekker niet uitvoerbaar. Dc boerderij zal evenwel niet worden afgebroken, zelfs de intentie daartoe heeft nooit bestaan, 'al dachten onge ruste zielen anders. Wel zet de ge meente de boerderij weer te koop. Tot zover de feiten en de mening van B&W. Zou deze gang van zaken juist zijn dan blijkt de gemeente dus een nieuwe financieringsbron ontdekt te hebben. n.L het kopen en verkopen van onroerend goed. Er zijn dn deze tijd betere vondsten denkbaar, maar na tuurlijk is het voorafgaande niet juist. Hoe is het dan wel gegaan? De ge meente kocht inderdaad de boer derij met het doel woningbouw op het terrein te realiseren. Maar daarbij werd overwogen om het pand met de grond gelijk te maken. De eerste schetsen gaven dat ook aan. Een groep inwoners hoorde hiervan, maar vond het verlies van dit pitoreske pand in het centrum van het dorp te ver gaan. In korte tijd werden bijna 1700 hand tekeningen opgehaald van inwoners, die 'de Stolp van Tijs Maat' eveneens voor Heiloo wilden behouden. Door de aktiegroep ingeschakelde deskun digen wezen daarbij op de technisch goede staat van het pand en anderen, zoals de Bond Heemschut, bevestigen (ook aan de gemeente) de historisch» waarde van deze nimmer verbouwde authentieke Westfriese boerderij. Daarvan schrok B&W. Maar de wil (of het geld) om iets met het huis te doen in het algemeen belang, zoals biologie-onderwijs in de praktijk, vergaderruimte, jongerencentrum, repetitieruimt, enz. enz. ontbreekt. Uiteindelijk zet je het pand dan maar weer te koop, als afbreken kennelijk zoveel weerstand oproept. Maar waarom dan zo kinderachtig geredeneerd, voortdurend zeggen dat een handtekeningaktie onnodig en voorbarig was en het advies geven dat men wat meer vertrouwen in B&W had moeten hebben? Maar goed, de boerderij staat er geluk kig nog. Laten we nu maar hopen dat de gemeente zo verstandig is om bij de verkoop te bedingen dat het his torische karakter niet aangetast mag worden en grote uitwendige ver anderingen dus niet zijn toegestaan. Want daar ging het al die ongeruste zielen natuurlijk om. Werkgroep 'Behoud boerderij Tijs Maat'. DE GEMEENTERAAD KAN VEEL DOEN VOOR DE VERKEERSVEILIGHEID VAN VOETGANGERS De Vereniging Bescherming Voet gangers (VBV) is van start gegaan met een ruim tien weken durende aktie. De bedoeling van deze aktie is drie ledig. De VBV wil bereiken dat de ouders van jonge schoolgaande kin deren zich bewust worden van de vaak kwestbare positie van hun kinderen in het verkeer, en de rol die zij kunnen spelen om hun kinderen zoveel moge lijk te begeleiden. En wanneer deze ouders vinden dat de direkte verkeers- omgeving onveilig is zij zelf de ver antwoordelijke gemeentebestuurders aansporen verbeteringen aan te bren gen. Ook wil de VBV met deze aktie bereiken dat de gemeenteraad een hoge prioriteit geeft aan het uitvoeren van een goed verkeersveiligheids- beleid. Eind augustus ontvangen alle kleuters- en lagere scholen folders die bestemd zijn voor de ouders van de kinderen die dit jaar voor het eerst de school bezoeken. Daarnaast ont vangen de ouderkommissies via de scholen een uitgebreide informatie krant. De school zelf krijgt een affiche om bekendheid te geven aan de aktie. Op dinsdag 7 september wordt de op 2 juni j.l. gekozen gemeenteraad offi cieel geïnstalleerd. De Vereniging Bescherming Voetgangers heeft in een speciale uitgave van haar voorlichtings blad Mensen Op Straat antwoord proberen te geven op de vraag wat de gemeenteraad kan doen voor de verkeersveiligheid en logisch gebruik moet kunnen maken van de openbare ruimte. Deze speciale uitgave van Mensen Op Straat zal op 7 september aan alle gemeenteraadsleden worden aan geboden. Daarna komen het sociaal-cultureel werk voor ouderen en het vormings werk voor volwassenen aan de beurt. Via publikaties in deze krant zullen wij u op de hoogte brengen van de werkzaamheden van decommissie welzijn. De leden van de commissie staan open voor ideeën, suggesties, vragen en kritiek van de plaatselijke bevolking. LJ kunt bovendien altijd bellen naar het gemeentehuis, telefoon 331144, toestel 21. Inbraken Bij een inbraak bij de Firma Jatro is voor/2800,-- aan handel buit gemaakt. De daders gingen er o.a. met diverse tiiermostaten vandoor. Een inbraak aan de Zeeweg heeft dc daders beslist geen windeieren gelegd. Behalve met een auto gingen ze er ook met een kompleet zilveren bestek, koperwerk, antiek en geld van door. Twee wielen ontbraken Een vrachtauto die op de Zeeweg door een bocht ging helde opvallend over. Toen de chauffeur polshoogte ging nemen bleken er twee wielen te ontbreken. Een van de wielen werd in Castricum teruggevonden. Auto in brand De auto van mevrouw G. uit Egmond raakte op de Stationsweg in de'brand. De brandweer moest eraan te pas komen om de brand te blussen! Automobilist negeerde In de nacht van 22 op 23 augustus negeerde een automobilist een stop teken van de politie, reed zowat een agent omvfcr en ging er vandoor. Na een achtervolging kon de auto bij 't Loo gestopt worden. De bestuurder bleek toen al gevlogen maar twee lifters die met hem meereden konden een perfekte beschrijving geven. De auto bleek trouwens gestolen. BURGERLIJKE STAND HEILOO GEBOREN: Paulus J. L., z.v. Petrus J. J. Vaal en Marianne Admiraal; Johannes B., z.v., Willibrordus Snel en Margaretha C. de Swart. ONDERTROUWD: Wilhelmus G. de Haas en Maria J. Valkering. GETROUWD: Gerardus C. Oudhoff en Alice E. M. de Winter; Andreas J. Winder en Johanna M. Rood. OVERLEDEN: Maria J. F. Kramers, wv. J. de Boer. ELDERS OVERLEDEN: Maria H. A. Endhoven ev., J. Koomen; Maria A. Potter, wv., C. van Diepen. Voor het concert, dat zaterdag 28 augustus a.s. in het Witte Kerkje te Heiloo wordt gegeven, volgen onder staand de bijzonderheden. Het programma is geheel gewijd aan barokmuziek (uitgevoerd op barokin- strumenten of goede kopieën daarvan) uit Italië en Spanje, landen die een grote muzikale rol speelden in de periode van ca. 1600 tot ca. 16800. De drie vokale onderdelen, begeleid door het ensemble zijn: - vijf zeer afwisselende liederen van Monteverdi uit zijn Scherzi Musicale. Monteverdi is één van de grootste operacomponisten aller eeuwen, zonder meer ook de belangrijkste meester van zijn generatie. - Van de Spaanse componist Vinas een Lamentación uit 1723, een prachtige klaagzang, waarin de kracht van de volksmuziek te horen is. - Van Caldara drie aria's, n.a.v. psalm 110. Caldara was leerling van de beroemdere „Legrenzi. Veel van zijn werk is helaas verloren gegaan. Op het programma staan verder ook drie instrumentale werken voor de complete bezetting: Een markante sonate van eerder genoemde Legrenzi, die als kapelmees ter werkte aan de beroemde' San Marco te Venetië. Daarnaast volgt nog een levendig concerto van Vivaldi en van Bertali een melancholieke sonate. In kleine bezetting laten de spelers zich horen in een clavecimbelpartita van Storace, wiens composities bij toeval zijn ontdekt, terwijl er van de compo nist zelf niets bekend is. Dan volgen er nog drie variatiestukken voor gamba en continuo van de Spanjaard Ortiz uit 1553, en een duet van wel twee eeuwen later voor hobo en fabot van Besozzi. Het barokensemble „HARMONIA MUSICA" bestaat uit de volgende musici: Piet Dhont (barokhobo), Heidi Mesters (barokviool), Renée Bosch (viola da gamba), Dirk de Vreede (barokfagot) en Kya Hengstmangers (clavecimbel), terwijl als gast optreedt de sopraat José Jonkers. Piet Dhont studeerde bij Sigiswald Kuyken en speelt regelmatig in het Leonhardtconsort en La petitie Bande, ook voor plaatopnamen in binnen- en buitenland. Heidi Mesters studeerde viool bij Oskar Back en Davina van Wely, specialiseer de zich a^arna op barokviool o.l.v. Lucy van Daal. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk lOuurds. Ph. Ouwendijk. Crèche in De Rank. Kruiskerk 10 uur ds. C. Lebbing. Crèche in de ach terzaal. Zondagsschool in de Rehoboth- school. 19.00 uur ds. C. Lebbing. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur ds. A. Boelhouwer, avondmaal. Parochie-zondagsdienst Willibrordusparochie. Westerweg 267, Heiloo, tel. 072-330906. Evangeliecentrum Zondagmorgen 10 u. Dienst en donder- dagav. 8 uur Bijbelstudie. Westerw. 294. Hervormde Gemeente Limmen 10 uur ds. R. G. Timmers, IJmuiden. Ned. Herv. Gemeente Egmonden Egm.-Binnen, 10 uur ds. W. M. M. Moonen, Amsterdam. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.30 uur ds. J. Mostert. Remonstrantse Gemeente Alkmaar Geen opgave. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10 uur ds. A. G. Hoekema. Dr. M. R. Koelman, Maas Geesteranus- weg 17, Heiloo, tel. 072-330530. Weekenddienst Apotheek Apotheek Sibilo, Past. v. Muijenweg 17, Heiloo, tel. 072-330200. Charismatische Bijbelkring Hoogegeest 37 - Akersloot Samenkomst: dinsdagavond 20.00 u tel. 02513-12205. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9 uur - 11 uur. In de week: maandag-, dinsdag- en vrij dagavond 19.30 uur. Woensdag en donderdag 's morg. 8 uur. Spreekuur biechthoren: zaterdag 16- 17.30 uur. H. Moeder Gods, HoIIeweg 111 Zaterdag 19.00 uur. Zondag 9.30 - 11.00 uur. In de week: ma.-, do.- en vrijdagavond 19.30 uur; dinsdag en woensdag 8 uur. Biechthoren: zaterdag 16.30 - 17.30 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H.Missen: zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur, 11 u. In de week: maandagavond 19 uur, óve rige dagen: 's morgens 8 uur in de Gena- dekapel. Avondmis: le vrijdag v.d. maand 19 u. Lof: zondagavond 18.30 uur. Biechthoren: zaterdag in beide kapellen vanaf 16 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord H. Missen: zaterdagavond 18.45 uur. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. DOKTERSDIENSTEN [uitsluitend spoedgevallen Dr. C. W. Willebroordse, Heerenweg 236, Heiloo, tel. 072-330066. Weekenddienst Apotheek Apotheek "De Eenhoorn", Voordam 3, Alkmaar, tel. 072-113107. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond - Heiloo - Limmen Mevrouw L. de Waard, tel. 02518-55495. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) 21-22 augustus M. C. G. Groot-Volke ring, tel. 02205-2635, b.g.g. boodschap pendienst 020-123123. Weekenddienst via de boodschappendienst. Verloskundige Limmen 12-18 aug.: Zr. E. Wiegerink, tel. 02513-12895. Dienst Tandarts Alkmaar-Heiloo 21-22 augustus Dr. H. Hamming, Waer-, dendelstraat 3, Alkmaar, tel. 072-116061. Organisatie van Nederlandse Tandprothetici Weekenddienst in de kop van Noord- Holland, tel 02240-7939. DIERENARTSEN Dr. Eberson en Dr. Schaap zijn altijd te bereiken op tel.nr. 072-331606. Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. L Wilt u het leren? Informeer dan 's woensdags 19.30 uur gymnastiekzaal achterkant Lidwinaschool, Past. v. Muijen weg 19, Heiloo of tel.: 331185. der lessen 8 september 1 De overige huisartsen nemen waar. ptember k Consulenten Dierenbescherming Heiloo en omstreken Honden: tel. 335642 mw. E. Elzenga. Katten: 334810, mw. H. W. de Waart. Watervogels: 333073, hr. C. de Lange. Knaagdieren: hr. Jacobs, 331484. Zieke, gewonde en jonge vogels: Mevr. Duivenbooden335065, hr. Baars 336227 Aktie Vakantife Pleegdier: tel. 336180. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.) J. J. H. Cooper, Ewisweg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo. tel. 072-333398; M. A. van Riel, De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072- 333271; E. J. Waal, Kennemerstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266. P. A. Slinger, De Hoghe Weïjdt 55, Hei loo, tel. 072-333746. Zwangerschaps/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. Mevr. A. Vinckers, tel. 072-334398. KRUISVERENIGING „HEILOO" Kantoor: Wijkgebouw HoIIeweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17-18 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdagen van 19-19.30 uur. Tel. 072-331073. Wijkverpleegkundigen: Mevr. A. H. Kroon, tel. 072-330082, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, Bergen, tel. 02208- 6203, te bereiken dinsdag, donderdag en vrijdag tussen 8-8.30 uur. Mevr. L. de Waard, tel. 02518-55495, te bereiken tussen 8-8.30 uur. Spreekuur in wijkgebouw, dagelijks tus sen 12 en 13 uur. tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12-13 uur en maandagen donderdag tussen 17-18 uur. Tel. 072-331073. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond - Heiloo - Limmen Mevr. P. Brighting, tel. 02205-2630. Verloskundige Heiloo (vlgs afspraak) E. Engeringh, Slimpad 4, Heiloo, tel. 072-332719, b.g.g. boodschappendienst 020-123123. Verloskundige Limmen Mevr. E. Wiegerink, tel. 02513-12895. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo Dr. W. Ooms, Slotlaan 2, Alkmaar, tel. 072-123926. geeft een vol uur les in schakelauto en automaat etc. tel. 072-610021 Renée Bosch bereidt zich bij Wieland Kuyken voor op haar solistenexamen aan het Kon. Conservatorium in Den Haag. Zij is vaste gambiste, o.a. van Caprice. Dirk de Vreede maakte enige jaren geleden de overstap van de moderne fagot naar de barokfagot. Concerteert in verschillende ensembles en doceert aan de M.P.A. te Alkmaar. Kya Hengstmangers, tenslotte, werd opgeleid door Kees Rosenhart en Gustav Leonhardt. Ook bespeelt zij Hammerklavier en Clavichord. Als docent oude toetsinstrumenten is zij verbonden aan het Muziekcentrum Zuid Kennemerland. Gastzangeres José Jonkers studeerde bij Maartje Kliffen en Max van Egmond. Afgelopen zomer zong zij in Lissabon vele malen de „Koningin van de Nahct". Het concert begint om 20.15 uur, kerk open voor kaartverkoop om 19.30 uur. Toegangsprijzen 5,-, resp. 3,- voor ouderen en CJP-houders. Parkeerruim te bij het winkelcentrum 't Loo tegenover de kerk. KONTAKTOCHTEND AFTER CARE After Care staat voor nazorg aan vrou wen met een borstamputatie Het ondergaan van een borstampu tatie is voor de vrouw en haar omge ving een ernstige ingreep. De behan deling van het kwaadaardig proces kan leiden tot genezing. De gevolgen evenwel blijven voor het leven zicht baar. De operatie vindt vaak onver wacht en snel plaats. De kans, dat je je er geestelijk op kan voorbereiden is daardoor gering. Uit ervaring is ons dan ook gebleken dat de vrouw na deze operatie veelal behoefte heeft om toch nog eens te praten met lotgenoten. Het bespreek baar maken Van vragen die je hebt en het uitwisselen van ervaringen kan steun geven bij het verder leven na de ze operatie. Op 1 september a.s. starten we daar om met een nieuwe aktiviteit n.l. een maandelijkse kontaktbijeenkomst. Onder het genot van een kopje koffie kunt u met elkaar de dagelijkse er varingen uitwisselen. Bij deze bij eenkomst denken wij aan dié vrouwen die niet willen deelnemen aan een ge sloten gespreksgroep. Het geheel wordt begeleid door een maatschap pelijk werkster. Woensdagochtend 1 september van 10 - 12 uur in het Me disch Centrum Alkmaar. Vanaf 9.45 uur kunt u zich melden bij de portier van het Centraal Ziekenhuis. Wilt u meer informatie bel dan de After Care werkgroep op dinsdag middag van 14 - 16 uur, tel. 072- 145454, toestel 2226. ZONDAGSSCHOOLt ANKER „Zzzzt, wakker worden" staat er op jullie uitnodiging. „De zondagsschool begint weer". We verwachten jullie allemaal zondag 29 augustus om 10.00 uur in de Rehobothschool aan de HoI Ieweg. Ook de kinderen die nog nooit op onze zondagsschool geweest zijn, hebben een uitnodiging ontvangen. Kom eens kijken bij ons, je vindt het vast wel fijn. Wat we er allemaal doen? Je moet zelf maar komen. Dus jongelui tot a.s. zondag. Theater "De Beun" Willibrordusweg 2 - Heiloo Telefoon 072-333156 AGENDA OPEN HUIS TEL. 072-333368 WOENSDAG 25 AUGUSTUS Doves, gym 10.30-11.30 Falkland 19.00-20.30 Falkland 20.30-22.30 Rotary 18.30-20.00 DONDERDAG 26 AUGUSTUS St. DienstverL, gym 13.30-16.30 HOV 20.00-22.00 Heilooër Bridge club 20.00-23.00 Heilooër Bridge club 20.00-23.00 VRIJDAG 27 AUGUSTUS St. Dienstv. volksd. 11.00-12.00 ZATERDAG 27 AUGUSTUS Gesloten ZONDAG 29 AUGUSTUS Gesloten MAANDAG 30 AUGUSTUS Pl.landsvr., zang 13.30-14.30 P.v.d.A. 20.00-22.00 Nivon 20.00-22.00 DINSDAG 31 AUGUSTUS Doves, gym 9.00-12.00 Nieuw Leven 20.00-22.00 Heilooër Bridge club 20.00-23.00 Heilooër Bridge club 20.00-23.00 Oppositie 20.00-23.30 WOENSDAG 1 SEPTEMBER 10.30-11.30 13.30-16.30 19.00-20.30 20.30-22.30 20.00-21.00 18.30-20.00 19.30-21.30 Doves, gym Sans Atout, ds.br. Falkland Falkland H.v. Hcmert Yoga Rotary Autorijscholen B.G.S. DONDERDAG 2 SEPTEMBER St. DienstverL, gym HOV Sjoelclub Heilooër Bridge Club Dierenbescherming Heilooër Bridge Club 13.30-16.30 20.00-22.00 20.00-22.00 20.00-23.00 20.00-22.00 20.00-23.00 De aanwezigheid van een A.N.W.B.- bord heeft maandagavond een Franse automobilist op de Rijksweg A9 een nat pak bespaard. Rond 22.45 uur maandagavond reed de automobilist met bestemming Alkmaar over de A9 toen zijn auto in botsing raakte met een Alfa Romeo. Op de plaats van de aanrijding bevond zich in het talud een plaatsnamenbord van de A.N.W.B. De Fransman beland de naast de weg en reed onder het bord door richting de bermsloot. De omver gereden middenpoot van het bord klemde zich echter vast op het dak van de auto en belette een verdere doortocht richting sloot. Niemand raakte bij de aanrijding gewond. VRIJDAG 3 SEPTEMBER St. DienstverL. volkdansen 11.00-12.00 N.v.v.H., ds.br. 9.30-11.30 PI. landsvrouwen 13.30-14.30 Falkland 19.30-21.30 Heilooër Bridge Club 20.00-23.00 ZATERDAG 4 SEPTEMBER Big Band 15.30-17.30 GEVRAAGD: i.v.m. aktiviteiten in "De Beun"* serieuze vrijwilligers voor toneelassistentie, zaalhulp enz. Aan melden liefst schriftelijk Open Huis, 't Loo 19, Heiloo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1982 | | pagina 2