wmm Tiiipiikir1 c fiHfinXvIflvd 1 POR T en SF L Pi 3 3 3 3 3 SCOUTING HEILOO Heiloo tennistitels voor Ingrid van Bruggen»1—1? en Johan van Dusseldorp WÊÊËSÊÊÊËmmmmmmm BUK BUK KATHOLIEKE BOND VAN OUDEREN EUCHARISTIEVIERING KLAVERJASDRIVE NEDERLANDSE BOND VAN PLATTELANDSVROUWEN AFDELING HEILOO Programma 1982-1983 Reiskommissie Kursussen Het Zangkoor Handwerken SCOUTINGGROEP VICTORIE OP NAJAARSMARKT Onze bridgeclub met een eigen cursus NEDERLANDSE VERENIGING VAN HUISVROUWEN VIERT 20E VERJAARDAG Volksdansen Literatuurclub Gedichten MoGoJoKo EN DE VREDE COMMUNICATIE VERENIGING HEILOO D.V.W. Uitslagen Bridgeclub Sans Atout d.d. 13-9-82 00K RAYONBEKER VOOR S0FTBALDAMES VAN B.S.C. HEILOO Honkbal UITKIJKPOS! 15 SEPTEMBER 198; Zaterdag 18 september speelt in jonge rencentrum Buk Buk Fay Lovsky en Jan Rot met de begeleidinsband De Toekomst. Nadat Bram Vermeulen en de Toe komst uiteen waren gegaan, is de Toekomst vrijwel meteen naar Jan Rot verhuist. (Onder het motto „Ren naar Rot"). Het gaat nu prima met Jan Rot en zijn nieuwe single Bobby, Roger and Eileen. Ook met Fay Lovsky gaat het op dit moment prima, haar elpee Confetti ligt goed in de markt. Fay die alle nummers zelf schrijft is benoemd als een van de meest belovende artisten. Enkele weken geleden kreeg Fay de zilveren Harp, die in de Nederlandse artiestenwereld hoog wordt aangeschre ven. Dus waarom zou je niet eens komen kijken de 18e, het begint om 22.00 uur, maar we zijn om 20.30 open. Voor de liefhebbers nog even dit: De toekomst bestaat uit: Jan de Hont-gi- taar, Jakob Klaasse-piano, toetsen, Peter Warnier-bas, Erik Mooijman- zang,gitaar, Frans Hendriks-slagwerk. Tot dan. NIVON Honger is armoede Inleiding Karei Roskam) en film Op donderdag 23 september houden de VARA, afd. Noord-Kennemerland en de NIVON-afdelingen Heiloo, Alkmaar en Castricum een bijeenkomst in onze „De Beun". Het thema van deze avond „Honger is armoede" is gebaseerd op het gelijkna mige boekje van Vara buitenlandkom- mentator en journalist Karei Roskam. De schrijver zal in eigen persoon aanwezig zijn om de diskussie te leiden en vragen te beantwoorden. Het eerste deel van de avond bestaat uit een film: Multinationals deel I. Na de pauze zal Karei Roskam een inleiding houden, waarna een diskussie zal volgen. Het thema gaat in op de problemen die zich voordoen in de derde wereld- en ontwikkelingslanden, alles bij elkaar een heel interessant onderwerp. De toegang tot deze belangrijke bijeen komst is gratis. Kaarten, die gratis beschikbaar zijn kunnen gehaald wor den of gereserveerd worden op het adres (wat Heiloo betreft), Het Veld 12, tel. 333127 en, eventueel 's avonds, vanaf half acht, aan de zaal. De aanvang is 8 .uur en men hoopt om plusminus 10.30 uur te eindigen. Kursussen geologie Zoals bekend start het NIVON met kursussen geologie. Op a.s. vrijdag avond 17 september is er een zgn. instuifavond in het Open Huis, met een stenenruilbeurs voor alle belangstellen den. Dus ook niet-leden van het NIVON. De heer S. Dekker, uit Winkel, die de kursussen gaat leiden zal aanwezig zijn voor het determineren van stenen en informatie verstrekken over de theoriekursuss. Het inschrijven voor de theoretische kursus voor beginners of gevorderden is op deze avond mogelijk. Spelen met muziek" tien lessen o. l.v. Ans Hermans Op 7 oktober hoopt het NIVON te starten met 10 lessen in het bespelen van de altblokfluit, onder de leiding van de docente Ans Hermans, geen onbekende in Heiloo. „Spelen met muziek" is in de allereerste plaats bestemd voor mensen die tot nu toe weinig of geen muziekonderwijs hebben kunnen volgen, en toch graag eens wilïen proberen of zij een muziek instrument kunnen leren bespelen. In dit' geval de altblokfluit. Het is de bedoeling de lessen te houden op donderdagmorgen van 9.15 tot 11.15 uur. Zij die voor de muzieklessen voelen maar niet de donderdagochtend vrij hebben, kunnen zich toch opgeven. Het is nl. de bedoeling om bij voldoende belangstelling een soortgelijke kursus op een ander tijdstip te organiseren. Voor inlichtingen en opgave kan men terecht bij Marieke Vleeming, Van Doornstraat 13, tel. 335765. Woensdagmorgen jl. vond in het Brunogebouw de Eucharistieviering voor de leden van de afdeling plaats. Zeer vele leden namen aan deze viering deel. Voorganger Pastor Kroeders, oud kapelaan van de Willibrordusparochie ging in de viering voor. Pastor Kroeders hield een mooie predikatie. Na afloop van de viering dankte voorzitter Lammers de aanwezi gen voor hun grote opkomst en bleef men onder het genot van koffie en koek, gezellig enige tijd bijeen. Ter gelegenheid van de opening van het winterseizoen, organiseerde bovenge noemde afdeling donderdag jl. een klaverjasdrive, in het Brunogebouw. Zeer vele deelnemers waren vertegen woordigd. De leiding van deze drive was in handen van bestuurslid de heer P. Jonker. Hier volgt de uitslag van de drive: Mevr. Butselaar-mevr. Van Riet le prijs: 5561 pnt. fam. C. Klaver, 2e prijs, 5298 pnt., fam. Molenaar, 3e prijs 5267 pnt. Verder werden er meerdere prijzen gewonnen. 2e voorzitster mevr. Dekker bood de heer en mevr. Lammers in verband met hun 45-jarig huwelijksdag namens bestuur en leden een mooi bloemstuk, en een mandje met kaas en noten aan. De heer P. Jonker dankte allen voor de medewerking tot het slagen van deze gezellige kaartmiddag. Dinsdag 14 september: De schrijver W. Hornman uit Schoorl komt vertellen over zijn reis door het gebied van de Amazone. Er zal die avond o.a. een verloting zijn t.b.v. het Braziliëprojekt. Dinsdag 5 oktober: Ochtendbijeen komst: De heer Zeeman uit Heiloo komt spreken over bejaard zijn, bejaard worden. Donderdag 21 oktober: Demonstratie Amsterdamse Akademie voor Beelden de Vorming, afdeling Textiele Werkvor- ming. Introducée's zijn welkom. Woensdagll november: Ochtendbijeen komst M.S. Stichting belicht door mevrouw M. du Bois uit Den Haag. Woensdag24 november: Op deze avond zal de nieuwe Bondsfilm gedraaid worden. Na de vertoning is er gelegen heid over deze film te diskussiëren. Woensdag 1 december: Mevrouw A. Bos-Anneveldt zal de opera Carmen van George Bizet komen bespreken. Op woensdag 8 december volgt er een bezoek aan de Stadsschouwburg in Amsterdam. Woensdag 15 december: Kerstviering. Woensdag 12 januari: Ochtendbijeen komst. Mevrouw T. Schuringa-Schou- ten uit Wassenaar zal komen vertellen over de Grafologie of wel Handschrift kunde. Woensdag 26 januari: C.O.C. informa tieavond. Woensdag 16 februari: Jaarvergadering met na de pauze, de heer Van der Zee uit Heemskerk met een praatje over kaas. Woensdag 9 maart:. Ochtendbijeen komst. Milieu informatie door een ambtenaar van de gemeente Heiloo. maart: Avond verzorgd door de Federatieve Vrouwenraad. Woensdag27 april: Het ééndagsbestuur. Dinsdag 17 mei: Bonte avond. Het programma van de resikommissie voor dit najaar is als volgt: september: Een fietstocht naar het recreatiegebied 't Geestmerambacht. oktober: Een bezoek aan de zuivelfa briek De Vereniging en het Bollenmu- seum te Limmen 10 november: Exkursie Zuivelkeuken in Leidschendam. Kursussen die in het nieuwe seizoen gevolgd kunnen worden, bij voldoende deelname zijn: Boekbinden, werken met droogbloemen, broodfiguren, corsages van nylon, glasmozaïken, Woord en wederwoordbinnenhuisarchitectuur Engels voor beginners en gevorderden, bloemen verzorgen in huis, boordwe- tenswaardigheden (bakken, restverwer- king, samenstellen van gezonde brood maaltijden). Het koor bestaat uit ca. 30 leden. Repetities iedere maandagmiddag van 14.00 uur - 15.30 uur in het Open Huis. Nieuwe leden zijn altijd welkom! Landelijk wordt met richtlijnen van de handwerkkommissie, o.l.v. voorwerk sters gewerkt. De werkstukken worden in het voorjaar tentoongesteld in Alkmaar en de beste resultaten gaan naar de landelijke tentoonstelling, die ieder jaar in een andere provincie gegeven wordt. In de afdeling Heiloo wordt in twee klubjes gewerkt. GESLAAGDE FLORALIA TENTOONTSTELLING De Koninklijke Maatschappij Tuin bouw en Plantkunde afd. Heiloo kan terugzien op een zeer geslaagde Flo- ralia tentoonstelling in winkelhof 't Loo. De inzendingen planten, bloemen, groente en fruit kwamen prachtig tot hun recht dankzij de smaakvolle arrangementen van Gerard Wagenaar. Astrid Alphenaar zorgde voor mooie gecaligrafeerde naamkaarten. De in zendingen waren van hoge kwaliteit, alle deelnemers nogmaals hartelijk dank voor hun inzet. De jury heeft de prijzen als volgt toegekend: Ere klasse fuchia's: mevr. Den Hartog, de heer A. Klaase, mevr. E. Zonneveld Bladplanten: le prijs: mevr. Smit; 2e prijs: mevr. Godijn. Bloeiende planten: le prijs: heer Bos, 2e prijs: mevr. van Steeg. Gemengde inzending le prijs: heer en mevrouw Boer; 2e prijs mevr. v.d. Wall. Bloemstukken le prijs: mevrouw Nel Perk; 2e prijs: mevrouw Perk. Groente en fruit le prijs heer Rommel. Geperste bloemdecoraties le prijs mevrouw Maaike Rooseboom. Een van de vier bij Scouting Heiloo aangesloten Scoutinggroepen is Scou tinggroep Victorie. Deze groep telt zo'n 70 welpen (jongens van 7 tot 11/12 jaar), zeeverkenners (jongens van 11/12 tot 15/16 jaar), matrozen ter wilde vaart (jongens van 15/16 tot 17/18 jaar) en loodsen (jongens van 17/18 tot 20/23 jaar). Afgezien van de welpen spelen alle leden van de Victoriegroep het Spel van Verkennen toegespitst op het water, 's Zomers zeilen ze dan ook in Lelievletten of een Lelieschouw op het Alkmaardermeer. In principe is er nog steeds plaats voor nieuwe leden, en vooral ook voor uitbreiding van de leiding. Om al die scouts te kunnen herbergen, hebben we echter wel een groter en vooral ook steviger clubhuis nodig (het huidige is totaal verrot). We zijn hard bezig om dat nieuwe clubhuis te realiseren, maar, zoals alles tegenwoordig, dat kost vee! geld. Vrijdag 17 en zaterdag 18 september zal Scoutinggroep Victorie met een stand bij Winkelhof 't Loo staan. Daar kunt u, als bijdrage in ons nieuwe clubhuis, certificaten kopen van ƒ5,- per stuk. Voor u een kleine uitgave, maar als een heleboel mensen één of meer certifica ten van ons kopen, betekent dat voor onseen grote bijdrage in de kosten van ons nieuwe clubhuis. Bij die stand kunt u overigens ook terecht voor informatie over Scouting groep Victorie, of over Scouting in het algemeen. En ook over het lidmaatschap of het „leiding-schap" van de groep. Mogen wij u allen vrijdag of zaterdag bij onze stand verwachten? Tot dan. fKUKPO! HEILOO fA/ hU\3 Wij hebben mevrouw T. Zomerdijk bereid gevonden een bridgecursus voor beginners te geven. Het is ons gebleken dat velen dit mooie en interessante kaartspel graag zouden willen beoefe nen maar de elementaire spelregels nog onvoldoende machtig zijn om al in clubverband mee te doen. De cursus zal bestaan uit 12 lessen en in oktober beginnen wij, zodat u dan deze winter nog kunt meespelen. Bent u geïnteres seerd, laat het ons dan zo snel mogelijk weten opdat wij dag en plaats in overleg met uw wensen kunnen regelen. Ook niet-leden van onze vereniging zijn welkom. Voor nadere informatie Mevrouw A. Gallee-de Ruijter, tel. 331665. Ook voor de wekelijkse clubochtend op vrijdag van 9.30 uut tot 11.30 uur hebben wij voor leden nog enige plaatsen over. Wij bridgen in het Open Huis en wie hiervoor belangstelling heeft kan informeren en zich opgeven bij Mevrouw T. Roos-de Wolf, tel. 330825. Een wandeltocht en een barbecue waren de festiviteiten die het bestuur van de Ned. Ver. van Huisvrouwen voor haar leden in petto had, ter gelegenheid van haar 20e verjaardag. Het werd een geslaagd feest! 's Ochtends gingen zo'n 115 dames aan de wande! tijdens deze tocht moesten verschillende vragen beantwoord wor den. Na de tocht, zou ergens de lunch gebruikt worden, maar waar dat zou zijn, was nog een verrassing. Het bleek dat het bestuur een uitgebrei de barbecue had voorbereid in de kantine van de tennisvereniging De Dors. Het weer was echter zo fraai dat het mogelijk bleek buiten te eten. De dames lieten het zich goed smaken, de klanken van het orgel „De Waterlan- der", zorgde voor gezellige achtergrond muziek. Dit laatste was zo zei de voorzitter, Mevr. H. Gronert een kadootje van het bestuur aan de leden. Een paar leden gaven tijdens de maaltijd een demonstratie tennis, zoals dat er in 1900 uitgezien moet hebben. De dames, die de barbecue voor 115 mensen klaarmaakten hadden de han den vol, maar kunnen over het resultaat dik tevreden zijn. t Elke vrijdagmiddag van 14.00 uur - 15.00 uur in het Open Huis. Eens per maand wordt het boek besproken dat door elk lid gelezen is. Er zijn twee clubjes, één op dinsdagmor gen de ander op donderdagmiddag. Lezen en bespreken van gedichten: De deelneemsters komen maandelijks op een woensdagmorgen bij elkaar. Verder is er nog de mogelijkheid deel te nemen aan een gespreksgroep en de toneelclub. Inlichtingen bij het secretariaat van Catsstraat 17, tel. 330333. A.s. zaterdag heeft MoGoJoKo weer de eerste mis van het nieuwe seizoen. Het thema van de mis is: „Vrede met elkaar". We willen U en onszelf overtuigen dat dit heel goed mogelijk is. Graag tot ziens de 28e september om 19.00 uur in de Moeder Godskerk aan de Holleweg. Helaas, we moeten weer beginnen met een afgelasting. Zoals jullie ongetwij feld nog weten, zouden wij afgelopen zaterdag de lokatie Schagen bezoeken om daar een wedstrijd tegen de ploeg van Westerstorm te spelen. Maar wegens gebrek aan mankracht bij de tegenstander is het dus niet doorge gaan. De reden waarom het vorige week wel aangekondigd stond, is te wijten aan het feit dat bij het schrijven van ons wekelijks stukje de afgelasting aan deze kant nog niet bekend was. Maar we houden deze wedstrijd ongetwijfeld nog te goed. Dan volgt er nu een kleine correctie op de begintijd die in het Tokkeltje vermeld staat voor de wedstrijd op 25 september. Op die avond zullen we dan onze krachten meten met die van de R.O.H. In de Tokkeltjes staat als aanvangstijd kwart voor 9 vermeld, maar dit is niet correct. De juiste aanvangstijd moet zijn half 9. In sommige van de Tokkels kan dit al verbeterd zijn. Nog even iets over het weekendje uit. Zoals jullie wel weten, was er afgelopen woensdag een informatieavond. Tijdens deze avond hebben we gezamenlijk alle aspecten omtrent dit onderwerp bespro ken. Vooral de financiële kant van de zaak werd doorgelicht en we hebben besloten het nog nader in beraad te houden. Goed, dit was het weer. Ik zou zo zeggen succes met de verbindingen en tot de volgende week. groetjes oei, 831 (Jack). POSTZEGELVERENIGING "HEILOO" De postzegelvereniging "Heiloo" opent seizoen 1982-'83 met de jaarlijkse algemene leden vergadering, die zal plaats vinden op woensdag 15 septem ber a.s. in het Open Huis. Aanvang 20.00 uur. Na de vergadering zal de verloting plaatsvinden met vele mooie prijzen. Afgelopen zondag werd de z.g. bedrij- venwedstrijd gevist in plan West. Aan dezè wedstrijd deden 63 dames en heren van allerlei Heiloose bedrijven en verenigingen mee. De wedstrijd werd georganiseerd door de sociale werkplaats o.l.v. J. van Willigen. Er werd onder werkelijk schitterende weersomstantigheden gevist om het kampioenschap van Heiloo. Maar hoewel iedereen z'n uiterste best deed konden we met z'n allen toch niet verhinderen dat de sociale werkplaats dit jaar voor de derde achtereenvolgen de maal kampioen werd. Het team van de sociale werkplaats van harte gefelici teerd. Dat het een spannende strijd was bewijst wel het feit dat het team van de wijkvereniging Vrieswijk tweede werd met exact hetzelfde aantal centimeters. Goede derde werd een team van adm. kantoor Franse. Enkele persoonlijke uitslagen: 1. J. van Willigen 605 cm., 2. S. Verver 418 cm., 3. B. de Vroome 414 cm., 4. G. Mooij sr. 406 cm., 5. A. Mooij 375 cm., 6. M. Groefema 367 cm. Uit de afgelopen 3 weken gehouden klubkampioenschappen senioren van Tennisvereniging "Heiloo" zijn In grid van Bruggen en Johan van Dussel dorp door overwinningen in hun enkel spelen op resp. Marlies v.d. Poel en Rutger Koorn als onbetwiste klubkam- pioenen 1982 naar voren gekomen. In de B-categorie enkelspelen bleek Elise Zonneveld de sterkste. Zij ver sloeg in de finale Emmy v.d. Most. Bij de heren was de titel (en promotie naar (A) weggelegd voor (voorzitter) D. Koorn. In de C-categorie bleek mw. N van Leeuwen in twee sets de meerdere te zijn van mw. H. Langedijk, bij de he ren moest J. de Jong tegen de jongere Zege'r Koenders het onderspit delven. In 'D' waren het tenslotte mw. H. Ram, en de heer P. Anepool die zege vierden in hun poules. Voorzitter D. Koorn leidde de prijs uitreiking in en onderstreepte voor al de goede sfeer tijdens het eind- toernooi en in het algemeen binnen de vereniging. Spontaan werd hierop in gehaakt door de heer I. Oudeboon (be heerder) en M. Ullers (namens de le den) die met name de Technische Com missie lof toezwaaiden. Woorden van dezelfde strekking wer den gericht aan het adres van de Feest commissie die, in tegenstelling tot de gebruikelijke gang van zaken, de jaar lijkse slotavond midden in het eind- toernooi hadden georganiseerd. Gevolg: een grote opkomst van de le den in CLubgebouw "De Hoes" die via een conference van Paul Helder en de Heiloose dixielandband "The Cathill Jazzband" en de nodige har tigheden ruimschoots aan hun trekken kwamen. Uitslagen: DE Al.I. van Bruggen DE B 1E. Zonneveld DE C 1. N. van Leeuwen DED l.H. Ram HE A 1Jvan Dusseldorp HEB 1. D. Koorn HE C 1Z. Koenders HE D 1. P. Anepool DD Al.M. Zuurbier/M. Zuurbier. DD B 1. T. Roest/ G.van Roomen DD C 1. A. de Bac/J. Rep HD A 1. Th. Ram/R.J. Koelman HD B 1. D. Koorn/W. Roest 2. H. Dekker/F. Hekkër HDC 1| G. Koelman/T. Wijnbeek 2. H. Kreuger/Z. Koenders GD Al.I. van Bruggen/G. Gast 2. M. Zuurbier/R.J. Koelman GD B 1. E. en J. Zonneveld 2. R. Koot/H. W. v.d. Veldt GD C 1. G. en D. Koelman 2. N. van Leeuwen/D. Rooker GD D 1. H. Ram/P. Anepool KLUBKAMPIOENE 1982: I. van Brug gen. KLUBKAMPIOEN: 1982: J. van Dus seldorp. Boekjes voor het rondzendverkeer kunnen ingeleverd worden bij de sec retaris de heer R. A. de Wijs, de Laghe Weijdt 56, tel. 072-332985. Inlichtingen kunnen hier tevens ingewonnen wor den. Voor postzegelverzamelaars die nog geen lid van onze vereniging zijn een goede gelegenheid om toe te treden. N.Z. A. lijn: 1. Rootjes-Kramer 59 2. Rootjes-Schouten 54 3. Fam. de Waal 53 4. Fam. Schaffer 46'/2 5. fam. de Vries Jr. 45!/2 6. ds. Feller-Stolk 41 Vi 0.W. 1. Fam. Mak 59'6 2. Fam. Daudey 58 3/4. V. Leeuwen-Nieuwendijk 48'/2 3/4. Fam. Dolmans 48Vi (50) 5. Bol weg-V. Diepen 47 Xi 6. Nap-V.Steeg 38'6 N.Z. B. lijn: 1. De Winter-V. Zomeren 64 2. Haafkens-Sandham 52Vi 3. Fam. Groeneveld 45 Vz 4. Koersen-V.Toorenburg 44 5. ds. Kuyt-Roozen 44 0.W. 1. Landsdaal-Vendel 57 2. Fam. Toby 56 3. Post-V.D:Woude 54'/i 4. Fam. V.Twuijver 43 5. Fam. Bakker 39Zi N.Z. C. lijn: 1Dekker-Zwitselaar 67 2. ds. Cornelissen-De Wild 5416 3. ds. Zonneveld-Potze 48 Vi 4. ds. Fijma-Jansen 42 5. Fam. Kaashoek 33 Vz 0.W. 1. ds. Meyering-Werdmuller 62 2. ds. Glorie-Klaver 58'A 3. Gallee-Bader 55 4. H.H. Visser 41'/z 5. Fam. Schrieber 361/2 N.Z. D. Lijn: 1ds. Spruit-De wilde 56 2. ds. Broksma-Hulskamp 52'6 3. ds. Bol weg-V. Steeg 50 4/5. Koster-Tamminga 48 4/5. Kemper-Verkley 48 6. ds. Hommes-Schouten 46 0.W. 1. Fam. Broersen 60'A 2'. Fam. Slob 55 3. ds. Piersma-V.d.Pol 54 4. ds. V.Duin-Frugte 47'/2 5. ds. Harreveld-Roest 451/2 6. Kuyt-Goldsteen 38(45) N.Z. E. lijn: 1. Fam Toby 59 2. Landsdaal-V.Linden 55 3. Bonnewit-Postma 50 IA 4. Fam. V.d.Wulp 45'/2 5. Fam. Moscou 40 0.W. 1. Elders-De Geus 6016 2. ds. V.d.Goot-Löhr 59 3. Krieger-Overtoom 49'6 4. ds. Blikslager-De Jager 48 5. Fam. Vreeswijk 33 N.Z. F. lijn: 1. Wehnes-Bakker 5416 2. Dijkstra-Jansen 52 3. Fam. Maas 50 4. ds. Post-Pohley 481/2 5. Fam. V.Halem 45 0.W. 1. ds. De Vries-De Geus 56(55) 2. V. Buitenen-Heideman 53 3. Fam. huiberts 51 4. Kemper-Rusch 46 5. Fam. De Haan 44 Omdat het team van de sociale werkplaats voor de derde keer achtereen de beker won mogen zij deze nu houden. M. Groefsema stelde namens de Koepel echter direkt al een nieuwe wisselbeker beschikbaar. Al met al kunnen we terug zien op een zeer geslaagde wedstrijd. Zondag 19 september wordt de één na laatste kompetitie witvis gehouden aan de Westdijk. We vertrekken om 7.30 uur vanaf het Loo. ZWEM- EN POLOCLUB HEILOO De waterpolocompetitie is zaterdag j.l. weer van start gegaan. Vijf van de zes teams moesten zaterdagavond al hun eerste wedstrijd spelen. 4 Teams scoorden 2 wedstrijd punten winst. Een voortreffelijk begin. Meisjes aspiranten van 16 jaar wonnen van Hoorn met 4-1. Vorig jaar waren beide teams praktisch even sterk. Dit is dus een goed begin. Jongens aspiranten onder 14 jaar wonnen van Olympus met 8-1. Een goede prestatiè van deze nog jonge ploeg. Heren 3 bleef Aquafit 4 met 4-2 de baas. Heren 2 verloor van St. Pancras met 3-4. Heren 1 had weinig moeite met de Reuring 2 en wist met 8-2 te winnen. POSTDUIVENVERENIGING "LUCHTPOST HEILOO" Voor deelname aan de laatste wed vlucht van dit seizoen was de bel»"^ stealing niet groot meer. s\ec».o leden kwamen met totaal 98 duiven. De lossing vond om 11 uur plaats in Moeskroen op 231 km afstand. De eerste was van N. de Haan. Hij klokte om 14 uur 48 min. en 48 sec.gemiddel de vliegsnelheid 1005 meter en 51 cm per minuut of 60 km en 330 meter per uur. De 20e en dus laatste prijsvliegen- de duif werd geklokt om 15 uur 9 min. en 52 sec. Totaal-uitslag N. de Haan (17) 1-3-4-6-10-13-15-16 J. Pepping (10) 2 Th. v.d. Berg (16) 5-9-11-19 N. Adrichem (18) 7-8-12-17-18-20 H. Lases (7) 14 Wij kunnen nu ook de laatse eind standen bekendmaken. Navluchten (voor oude en jonge dui ven met elkaar): 1. N. de Haan 5.977 ptn.: 2 Th. v.d. Berg 5.863 ptn.; 3. N. Adrichem 5.855 ptn.; 4. J. Pepping 5.799 ptn.; 5. H. Lases 5.645 ptn. Totaal (over alle vluchten seizoen 1982: I. N. de Haan 31.611 ptn.; 2. N. Adri chem 31.051 ptn.; 3. Th. v.d. Berg 28.646 ptn.; 4. comb. Kaandorp/ Keppel 28.311 pnt.; 5. H. Lases 27.099 pnt. Na de eerdere suksessen in de kompeti tie heeft het eerste softbalteam van:] B.S.C. Heiloo zich afgelopen weekend! ook meester gemaakt van de beker voor] standaardteams van het Rayon Noord- Holland. In de finale-ronde, waar het] ging tussen de teams van Foresters,! Flying Petrels, Herons en heiloo, werd] geen enkele maal verloren. Zaterdag jl. was het Herons uitl Heerhugowaard -op papier de sterkste tegenstander - dat na een vlakke partij! softbal de eer aan Heiloo moest laten.'j Eén en ander ten gevolge van een veel beter aanvallend softbal spelende Hei- loo-ploeg. De Heiloo-score werd in de 2e inning] geopend door Katja Bais, die middels! een prachtige homerun het eerste punt] voor haar ploeg liet noteren. In de volgende innings voerde Heiloo del score op tot 7-0. Via een laatste] noodsprong van Herons werd hét in de] 7e inning nog weg 7-3, maar het was tel laat. Heiloo had de beker. De honkballers van heiloo hoefden voor; hun bekerduel tegen Lynden niet in het! veld te komen. De formatie uit] Badhoevedoep kon wegens de start van; het voetbalseizoen geen team op de been! brengen en gaf de winst aan Heiloo; kado. Hierdoor bekeren de honkballers van Heiloo verder. Het is echter nog onzeker wanneer en waar de volgende duels gespeeld zullen worden. TOS '69 De tafeltennisvereniging TOS'69 uit Egmond heeft nog recreatiespelers no-- dig. Dus als u zin heeft om eens een balletje te slaan kom dan op een dins dagavond langs en sla een balletje mee. Mocht u daarne zo enthousiast geworden zijn, dat u ook op de club wil, dan kunt u zich ter plaatse als lid op geven. Dus dinsdagavond in De Schulp, Visweg 45, in Egmond-Binnen. U kan ook bellen, tel. 072-337085. BCO.K.K. Een aantal sterke partijen zijn er ge speeld, D. Pepping was de winnaar van de kortste partij. De hoogste se rie berekend naar het gemiddelde was 1 dit keer voor R. Haazelager. Zoals elk jaar valt er genoeg in het seizoen een remise, Th. Molenaar en P. Bolten moesten dit keer de punten delen. De uitslagen van dinsdag 7 sep tember zijn: G. J. Beentjes - J. Seignette 2-0 A. Hoogeland - M. v. Zaal 0-2 J. Jonker - G. Snel 2-0 C. Melker - A. HoogelancP 2-0 W. Hink-N. Bijvoet 0-2 J. Baltus - C. Melker 0-2 L. v. Schooten - M. v. Zaal 0-2 J. Baltus - G. J. Beentjes 2-0 C. v. Dooren - D. Pepping 0-2 Th. Molenaar - P. Bolten 1-1 J. Klaasse - R. Haazelager 0-2 P. Leering - C. v. Dooren 0-2 Th. d. Waard - Th. Baltus 0-2 N. v.d. Kamer - J. Komen 0-2 Th. Baltus - W. Groot 2-0 P. Leering - Th. d. Waard 0-2 FIETSCROSSCLUB "DE BOSCROSSERS" HEILOO De 12-jarige Edwin Lamers reed af gelopen zondag weer ijzersterk op de 3e wedstrijd voor het Nederlands Kampioenschap fietscrossen te Odiliapeel en eindigde maar liefst op de 3e plaats. Dit betekent voor Ed win een beker mee naar huis en totaal 51 punten die mee tellen voor 't lands kampioenschap. Volgende week zondag is de 4e een laatste N.K. te Assen en dan zullen de echte Nederlandse Kampioenen fietscross 1982 bekend zijn. John van Veen is ook goed in vorm, eindigde 3 manches als eerste, maar kwam helaas in de 'Afinale te vallen en dan kan je het wel vergeten in de fietscrosssport. Dat betekent letter lijk en figuurlijk harde klappen incas seren. Michel Adrichem kwam ook tot de Vj finale. Rombout van Kuijk's pres taties vallen deze N.K. wedstrijden dui delijk tegen en voor de 3e maal wist hij zich niet te plaatsen. Ook Alwin Hes (8 jaar) en Hattrick Put (15 jaar) reden zich in de eerste 3 manches niet bij de laatste 4. Voor de K.N.W.U. junior licentiehou ders is er zondag 19 september een dis trictwedstrijd te Alkmaar en voor de juniorenexperts dus Assen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1982 | | pagina 14