m ■HU k UIT HEILOO'S RAAD PREDIKBEURTEN EN ANDERE DIENSTEN Geen Uitkijkpost gehad? ADVERTEERT IN DIT BLAD! De "Uitkijkpost"stelt aan U voor Br Bakker Hemmer krygt een tweede winkel Grote keuze wintermantels bij Joseph van Schagen Nieuwe Volvo voor Rijkspolitie Heiloo Mevr. J. Wuyster -Schuddeboom, raadslid voor de VVD pi Bel donderdag: 072-330175 TtlOCt POLITIEBERICHTEN AUTORIJSCHOOL „DE WAAG" GEI\ DIERENBESCHERMING HEIL00-LIMMEN-CASTRICUM, sel< UITKIJKPOST 15 SEPTEMBER 1982 jKIJKPO Veel belangstelling was er vorige week dinsdagavond voor de installatie van de nieuwe Gemeenteraad van Heiloo. Maar liefst zes nieuwe gezichten zijn er in de raad, waarvan de VVD het leeuwendeel voor zijn rekening neemt met in totaal vier nieuwe raadsleden. Alle negentien leden legden de eed dan wel belofte af. Hierna kon overgegaan worden naar de keuze" van de wethouders voor de periode 1982-1986. „Keuze" tussen aanhalingstekens, omdat in het voor overleg tussen alle in de raad vertegen woordigde partijen al een akkoord was bereikt. De VVD, het CDA en de P.v.d.A. waren al overeengekomen wie de nieuwe wethouders zouden worden. Na de officiële stemming werden alle Trie de kandidaten geïnstalleerd. Nieuwkomer J. Borsjes (P.v.d.A.) kreeg zelfs de stem van de volledige raad. Mevr. A.A.M. Willemse-van de Ploeg (CDA) en de heer J.J. Dekker (VVD) moesten het doen met vijftien van de negentien stemmen, overigens nog steeds een ruime meerderheid. Bij de verklaringen over de keuze van het nieuwe college van B. en W. klonken kritische geluiden van de kant van Heiloo 2000. A.J.M. ten Hoope vroeg zich af wat de motivatie was van de P.v.d.A. om aan het college deel te nemen. Het antwoord van de P.v.d.A. was duidelijk. De P.v.d.A. hoopt zo te voorkomen dat CDA en VVD nog eens vier jaar de dienst uit zullen maken. Deelname aan het college geeft de P.v.d.A. de mogelijkheid het gemeen tebeleid meer te beïnvloeden dan voorheen het geval was. Spreekrecht voor burgers Mevrouw A. Schuurman (D'66) drong er tijdens de raadsvergadering op aan, dat burgers spreekrecht krijgen in kommissievergaderingen. In andere ge meenten is dat al wel het geval. Dit voorstel werd weliswaar gesteund door Heiloo 2000 en Links Heiloo, maar de in het college vertegenwoordigde par tijen voelden hier niets voor. Tijdens het laatste agendapunt ontstond nog enige opschudding. Heiloo 2000 was het niet eens met de wijze waarop de raadsleden zitting hebben in een aantal stichtingen en andere organisa ties. Hieronder vallen o.a. Stichting Volksmuziekschool Heiloo, Stichting Open Huis Heiloo en de Sportadvies Kommissie. Volgens Heiloo 2000 is de verdeling niet juist. Vooral de VVD en het CDA hebben relatief meer vertegen woordigers. Het antwoord van wethou der Dekker kwam bij Heiloo 2000- woordvoerder, A.J.M. ten Hoope, niet bepaald goed over. Ten Hoope verweet het college kortzichtigheid. Hij vond dat als de collegepartijen zich dan toch beter vonden dan de andere partijen, dat die partijen (CDA, VVD en P.v.d.A.), alle vertegenwoordigers maar moesten leveren. PORTEFEUILLEVERDELING B. EN W. Burgemeester: a. Openbare orde (politie, brand weer, B.B., rampenplan); b. Financiën, incl. grondzaken, als mede personeelszaken (tevens voor zitter gelijknamige raadscommissie); c. Onderwijs (tevens voorzitter com missie onderwijs). Wethouder Dekker: a. Openbare Werken (incl. bouw- en woningtoezicht, woningbedrijf, mi lieuzaken, verkeer en vervoer, be plantingen) tevens voorzitter commis sie openbare werken c.a.; b. Volkshuisvesting. Wethouder mevrouw WHIemse: a. Volksgezondheid; b. Sociale Zaken en maatschappelijke dienstverlening; c. Cultuur, incl. bibliotheek, muziek school, Open Huis en theater De Beun tevens voorzitter commissie sociale zaken c.a.; Wethouder Borsjes: a. Ruimtelijke Ordening; b. Recreatie; c. Sportzaken, incl. zwembad en ver huur sportakkommodatie tevens voor zitter commissie ruimtelijke ordening c.a.: Wij menen er goed aan te doen er op te wijzen dat de expositie „De kring van Heiloo" alléén nog deze maand wordt gehouden. Men heeft dus nog ongeveer 2 weken de gelegenheid deze expositie te bezoeken. De belangstelling is groot. Uit alle delen van Nederland zijn belangstellen de naar de Oudheiskamer getogen. Het enthousiasme bij de bezoekers was zeer groot. Ook voor de catologus was veel interesse. De voorraad is niet groot meer. Zij die zich nog willen verzekeren van een exemplaar dienen zo spoedig mogelijk zich te vervoegen bij de Oudheidskamer op de openingstijden of bij de boekhandel. Verder willen wij er op wijzen dat vanaf eind september de Oudheidska mer enige tijd gesloten zal zijn. Dan worden weer nieuwe plannen uitgewerkt voor een nieuwe expositie. Tijdens de expositie „De kring van Heiloo" hebben we een flink aantal nieuwe leden mogen inschrijven. Het aantal leden is de 500 dik gepasseerd. Openingstijden Oudheidskamer: dins dagavond van 17.00 tot 21.00 uur en zaterdagmiddag van 2 tot 5 uur. De gebroeders Hemmer hebben geen ruzie en de winkel aan de Heerenweg blijft wat hij tot nu toe is geweest. Bakker Hemmer gaat gewoon een tweede zaak aan de Kennemerstraat- weg 402 openen, omdat hij het daar allemaal ziet zitten, naast een am bachtelijke slager (Brink) ook een ambachtelijke (warme) bakker. "Er is daar behoefte aan een echte warme bakker en we hopen op deze manier wat sfeer terug te halen op de Kenne- merstraatweg" zegt bakker Hemmer. Het assortiment wordt het zelfde als op de Heerenweg dus brood en banket allemaal in eigen bakkerij vervaar digd. Dat de winkel aan de Heerenweg een paar dagen dicht is geweest kwam om dat er 2 nieuwe ovens en een rijskast geïnstalleerd moesten worden. "We proberen het iedereen naar de zin te maken en streven naar per- fektie" zegt bakker Hemmer. Het pand aan de Straatweg zal half november klaar zijn. Dit zal niet onge merkt voorbij gaan, het wordt een com pleet feest gebeuren waar heel Heiloo van mee zal genieten. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10 uur ds. Ph. Ouwendijk. Crèche en kindernevendienst in De Rank. 19 uur: Oecumenische dienst i.v.m. de Vredes- week. Kruiskerk 10 uur dhr. C. v.d. Geer uit Purmerend. Crèche in de achterzaal. Zondagsschool in de Rehobothschool; 19.00 uur ds. F. Biemond uit West-Graftdijk. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 en 19.00 uur ds. A. Boelhouwer. Parochie-zondagsdienst Psych. Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo, tel. 072-330884. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 u. Dienst en woe'ns- dagav. 8 uur Bijbelstudie. Western. 294. Hervormde Gemeente Limmen 10 uur ds. T. Barnard, Bergen. Ned. Herv. Gemeente Egmonden 10 uur Egm. a/d Hoef, ds. W. M. M. Moonen, Amsterdam. Bev. lidmaten. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.30 uur ds. J.Mostert, Avondmaal. Remonstrantse Gemeente Alkmaar Geen opgave. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10 uur: Ds. A. G. Hoekema. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10 uur Hoogmis. Charismatische Bjjbelkring Hoogegeest 37 - Akersloot Samenkomst: dinsdagavond 20.00 u tel. 02513-12205. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9 uur - 11 uur. In de week: maandag-, dinsdag- en vrij dagavond 19.30 uur. Woensdag en donderdag 'smorg. 8 uur. Spreekuur biechthoren: zaterdag 16- 17.30 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19.00 uur. Zondag 9.30 - 11.00 uur. In de week: ma.-, do.- en vrijdagavond 19.30 uur; dinsdag en woensdag 8 uur. Biechthoren: zaterdag 16.30 - 17.30 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H.Missen: zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur, 11 u. In de week: maandagavond 19 uur, ove rige dagen: 's morgens 8 uur in de Gena dekapel. Avondmis: le vrijdag v.d. maand 19 u. Lof: zondagavond 18.30 uur. Biechthoren: zaterdag in beide kapellen vanaf 16 uur. Kapel Psvch. Centrum St. Willibrord H. Missen: zaterdagavond 18.45 uur. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Dr. A. L. Duijvestijn, Obriglaan 53, Heiloo, tel. 072-333100. Weekenddienst Apotheek Apotheek Kruisinga, Koorstraat 59 te Alkmaar, tel. 072-112684. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond - Heiloo - Limmen Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326. Verloskundige (vl gs afspraak) E. Engeringh, Slimpad 4, Heiloo, tel. 072-332719, b.g.g. boodschappendienst: 020*123123. Verloskundige Limmen Mevr. C. Motzo, tel. 02513-12020. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo Dr. J. I. Vos, De Spanring 16, Heiloo, tel. 072-332016. Organisatie van Nederlandse Tandprothetici Weekenddienst in de kop van Noord- Holland, tel 02240-7939. DIERENARTSEN Dr. Eberson en Dr. Schaap zijn altijd te bereiken op tel.nr. 072-331606. Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. Consulenten Dierenbescherming Heiloo en omstreken Honden: tel. 335642 mw. E. Elzenga. Katten: 334810, mw. H. W. de Waart. Watervogels: 333073, hr. C. de Lange. Knaagdieren- hr. laenhs. 331484. Zieke, gewonde en jonge vogels: Mevr. Duivenbooden335065, hr. Baars 336227 Aktie Vakantie Pleegdier: tel. 336180. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.) J. J. H. Cooper, Ewisweg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Riel, De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072- 333271; E. J. Waal, Kennemerstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266. P. A. Slinger, De Hoghe Weijdt 55, Hei loo, tel. 072-333746. Zwangerschaps/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. Mevr. A. Vinckers, tel. 072-334398. KRUISVERENIGING „HEILOO" Kantoor: Wijkgebouw' Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17-18 uur. Uitleenmagazijh geopend op werkdagen van 19-19.30 uur. Tel. 072-331073. Wijkverpleegkundigen: Mevr. A. H. Kroon, tel. 072-330082, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, tel. 02208-6203, te be reiken maandag, donderdag en vrijdag tussen 8-8.30 uur. Mevr. L. de Waard, tel. 02518-55495, te bereiken tussen 8-8.30 uur. Spreekuur in wijkgebouw, dagelijks tus sen 12 en 13 uur, tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12-13 uur en maandag en donderdag tussen 17-18 uur. Tel. 072-331073. jgËËT. AAN ALLE CDA KIEZERS VAN HEILOO De 2e kamerverkiezingen liggen al weer een week achter ons. Het CDA kreeg in Heiloo 3876 stemmen en werd daarmee een gjoede tweede achter de VVD. Landelijk kwam het CDA 85.400 stemmen te kort om de le plaats te behouden. Het woord is nu aan de (in)formateur(s). Het CDA hoopt dat er spoedig een hecht en eens gezind kabinet zal komen. De CDA kiezers hebben daar hard' voor gepleit. Het CDA dankt u allen hartelijk voor het vertrouwen dat u zo duidelijk heeft getoond. Het CDA bestuur Heiloo. De rijkspolitie in Heiloo mag zich sinds vrijdag jl. verheugen in het trotse bezit van een nieuwe surveillance-auto. Na dat het publiek de Volvo eerst al bij de gemeentepolitie in Alkmaar operatio neel kon zien, ?al nu ook in Heiloo deze „poiitie-volvo" een vertrouwd onder deel van het straatbeeld gaan vormen. De Fiats zullen langzamerhand ver dwijnen uit het wagenpark van de rijkspolitie. Naast deze nieuwe aanwinst waarover de politiemensen qua comfort, etc. erg tevreden zijn, zal het korps in Heiloo ook nog de beschikking krijgen over een nieuwe Volkswagen Transpor terbus die het oude model zal gaan vervangen. Mettertijd, als ook de onopvallende surveillance-auto tegen een nieuw type zal zijn ingeruild, verschijnt de politie in Heiloo in een nagenoeg geheel ver nieuwd „blikken jasje". Voor diegenen die de nieuwe aanwinst nog niet in het echt mochten zien hier vast een voorproefje op foto. ->Vs Vanaf deze week stelt De Uitkijkpost" U de komende 19 weken telkens één van de gemeenteraadsleden van Heiloo voor. Het is in deze serie niet de bedoeling dat elk raadslid zijn politieke opvattingen kan spuien. Nee, veel meer ligt het in de bedoeling om de inwoners van onze gemeente nader te laten kennismaken met de persoon zelf. Dus meer aandacht voor onderwerpen als de dagelijkse funktie van het raadslid, zijn of haar hobby etc. etc. De eerste zes afleveringen worden besteed aan de nieuwe gezichten in de Raad. Deze week stelt De Uitkijkpost aan u voor Al sinds 1962 woont de familie Wuijster in Heiloo. Niet altijd in hetzelfde huis, maar wel al die jaren in Plan Oost. Even zoveel jaren heeft mevrouw Wuijster de gemeentepolitiek met veel belangstelling gevolgd. Het is daarom ook niet verwonderlijk, dat zij voor de raads periode 1982-1986 gekazen is als raadslid voor de V.V.D. Van oorsprong komt mevrouw Wuijster niet uit Heiloo, zij is geboren en getogen in de Zaanstreek, waar zij de lagere school en later de H.B.S. doorliep. Hierna volgde Zij de Opleiding tot Onderwijzeres in Amsterdam. Na het behalen van het diploma ging mevrouw Wuijster les geven in Zaandam, toen nog onder de naam Juffrouw Schudde boom. Haar beroep moest echter voor een aantal jaren gedag gezegd worden vanwege haar huwelijk met de heer Wuijster. De heer Wuijster is in het dagelijks leven direkteur van de Neder landse Vereniging van Papier- en Kartonfabrieken. Het echtpaar Wuijs ter heeft twee kinderen. Nadat de kinderen iets ouder waren geworden besloot mevrouw Wuijster haar oude beroep weer op te pakken. In de eerste instantie nog op inval-basis, maar later als vaste kracht, heeft zij vanaf 1968 zeer vele inwoners van Plan Oost onderwezen aan de J.P. Hase- broekschool. Het verplichte vertrek eind vorig jaar wegens het inkrimpen van de school door een afnemend leerlingental ervaart mevrouw Wuijster als een gemis: het lesgeven was voor haar naast een beroep ook een soort hobby. Toch verliest mevrouw Wuijster niet alle binding met het onderwijs. Wel haast vanzelfsprekend zal zij in de V.V.D.-fractie de onder wijsaangelegen heden behartigen. Daarnaast is me vrouw Wuijster aktief als schrijfster van een aantal jeugdboekjes (lesmateriaal) voor het basisonderwijs. De verwachtingen voor de komende raadsperiode (1982-1986) zijn wat be treft mevrouw Wuijster duidelijk. De gemeente Heiloo zal het zuinig aan moeten doen en bijvoorbeeld geen geld investeren m projekten, die jaarlijks veel geld vragen aan vaste lasten. Buiten het Raadswerk houdt mevrouw Wuijster zich 's zomers bezig met zeilen en 's winters met skiën. In huis is zij graag aan het knutselen, bijvoorbeeld het maken van poppen en deegfiguren en het schilderen van bloemen. Ook vindt mevrouw Wuijster het leuk de Franse kookkunst te bedrijven. Als één der eerste bewoners van Plan Oost is mevrouw Wuijster zeer ver heugd over de aktiviteiten van Wijkver- eniging Oost. Deze vereniging zorgt ervoor dat de bewoners uit Oost niet voor elke aktivieit over de kennemer straatweg hoeven te gaan. Tot slot kan gezegd worden dat mevrouw Wuijster de komende jaren goed werk kan verrichten in de Gemeenteraad van Heiloo. Haar (prak- tijk)-kennis van het onderwijs en de belangstelling voor het dorpsgebeuren staan hier borg voor. Volgende week: Ger Helder, raadslid voor Links Heiloo. Snelheidscontrole Bij controle op snelheid aan de Kenne merstraatweg moesten 14 snelle rij ders aangehouden worden. De grootste boosdoener reed 78 km/uur. Bromfiets gestolen Bij Café De Viersprong werd een brom mer (Puch Maxi sport) gestolen. De eigenaar - afkomstig uit Beverwijk - wist met de laatste trein toch nog thuis te komen. Diefstallen en baldadigheid De Politie is bezig met de afronding van het oplossen van een aantal dief stallen (benzine, levensmiddelen en kratten met lege flessen) en ver nielingen, allen gepleegd door een zestal jeugdige inwoners van Heiloo. Frappant is echter dat de schuldigen meer overtredingen hebben bekend dan waarvan aangifte is gedaan. Vreemd in de bocht Een botsing tussen een vracht wagen en een personenauto net over de grens in Limmen werd veroorzaakt door het verkeerd inschatten van de bocht door de bestuurder van de per sonenwagenBij nader onderzoek bleek deze bestuurder geen rijbewijs te bezitten en was zijn wagen tevens niet verzekerd. Inbraken Bij bloemist Guus van der Linden ver dween een plantenbak. Een poging tot inbraak was er bij Kapsalon Braam. Een inbraak op klaarlichte dag in een huis aan de Sandecamplaan resulteerde voor de bewoner in het missen van wat geld. Verroeste Simca Een nogal oude Simca moest door de Politie uit het verkeer genomen wor den. Ondanks de mooie goudgele kleur was de auto niet geschikt voor personenvervoer; de vitale onderdelen bleken bij inspectie versleten of ver roest. Loslopende hond Een loslopende hond was de oorzaak van een struikelpartij met de nodige blauwe plekken. De betrokkenen heb ben de zaak onderling geregeld. Trimmer overleden Donderdagavond overleed in het Hei looër Bos een trimmer aan een hart aanval. De man was alleen op pad en de hulp kwam voor hem te laat. Dames en heren trimmers, denkt u eraan! Ga nooit alleen op pad, je weet nooit was er kan gebeuren. Met z'n tweeën is er in geval van nood altijd iemand die kan helpen of hulp kan halen! Gaspedaal Een foutieve keuze van pedalen was de reden voor een kleine ket tingbotsing (3 auto's). De bestuurder van de middelste wagen wilde afrem men, maar trapte in plaats van op de rem op het gaspedaal. Veel blik schade, maar nauwelijks ver wondingen. Inhaal-manoeuvre Bij een poging zijn broer in te halen op de Omval raakte een student uit Heiloo bij het zien van een tegen ligger de macht over het stuur kwijt. Hij ging met zijn auto over de kop. Een bloedproef toonde later aan dat de student die avond beter niet zelf achter het stuur had moeten plaatsnemen. Kleurenblind Op een drietal plaatsen werd ge- kontroleerd bij stoplichten. Ondanks de duidelijke verschillen in kleur en de daarbij behorende verkeersregels, moest viermaal procesverbaal op gemaakt worden. TON LEURS HET ZEVENHUIZEN 15A HEILOO - TEL. 072-330294 Theater "De Beun" Willibrordusweg 2 - Heiloo Telefoon 072-333156 A.s. zaterdagavond 18 september spéélt het Noor'd-Hollands Jeugd orkest o.l.v. haar dirigent Bram Hij- mans werken o.a. van Gounod, Dukas,^^gem m'gror Burgeme bestaat t Hieronde aanvraag Een a geves geen Hiero gesut opleii etalei Een t cursu volge Hierc curst In pri vorm mede Aanv alleei aanvi studi Om voo belanghi A. Wett B. Niet toela C. Wan aanv de a< gemi SLUITIN Elke aar die na Op deze Informa bureau GROTE KEUZE WINTERMANTELS BIJ JOSEPH VAN SCHAGEN In zes huiselijkse modeshows liet Fashion Shop Joseph van Schagen en Jacqueline ons zien wat er de komende winter gedragen wordt. De shows werden weer van plezierig commentaar voorzien door mevrouw A. Maas. Voor de avondkleding zagen we crêpe en rouches en veel gouddraad verwerking. De broekrok blijft ook de ze winter nog erg populair, vaak zo mooi in plooien verwerkt dat men amper ziet dat het een broekrok is. En volgens mevrouw Maas gaan we het naderende seizoen "goed gehoed en goed gemutst". Bij Jacqueline waren er compose's, veel katoenen rib, vaak dwars verwerkt en veel grote fleurige shawls en bre de ceintuurs. De grote poncho, in ver schillende modetinten, biedt zeer veel mogelijkheden. Opvallend was deze keer de grote keuze in wintermantels, poplin luze regenmantels geappliqueerd met corduroy, lemmy coats, wijde tweede mantels, met bijpassende rok, immitatie bont, verwerkt met alcantara, mantels met stolpplooien in de rug maar ook glad de mantels. In alcantara waren er ook pantalons en korte jasjes. Er is dit seizoen veel aan dacht aan het detail besteed, mooie stiksels en leuke zakken en kragen. De colpullover, vaak in angora en schitterende kleuren, zien we na een paar seizoenen wat in diskrediet ge weest te zijn weer helemaal terug. Bij Jacqueline moderne pantalons, de z.g. hoogwaterpantalon, maar ook met een band om de enkels of met gro te gespen aan de zijkant. Erg mooi was de capemantel in hardblauw zwart en grijs- Buiten de echte modekleuren, mosterd- geel, petrolblauw, en bordeaux liet Joseph van Schagen ook verschillende combinaties in zwart-wit zien. Een van de wijde tweed mantels met bijpassende rok. Gebreide jumpers vesten en rokken met ingebreide plooien zagen we van de bekende merken Lucia en Gispa. Bijzonder fraai waren de japonnen van kamgaren met metalité leer en met ge woon leer in de tinten blauw tot turquoise van Studio Dress. De heer en mevrouw van Schagen heb ben hun winterkollektie weer met bijzonder veel zorg en smaak samen gesteld en maakt een bezoek aan de zaak in de Winkelhof 't Loo zeer de moeite waard. en Elgar. Na de pauze speelt dit 65 man sterke orkest een muzikale inter pretatie van de dirigent over een ac tueel gegeven. De verteller hierbij is de bekende declamator Otto Ster- man. Aanvang 20.00 uur. Entree 10,-, 7,50 voor houders van C.J.P.- en 65+ kaarten. Kaarten ver krijgbaar bij: Boekhandel Piet Avis, Reisburo Holland International, Knip- en Barbershop Jan' Braam, de Bar van "Het Open Huis" en 's avonds aan de zaal. 23 september een thema-avond "Hon ger is armoede". Nivon, afd. Heiloo brengt dit programma in samenwer- king met de VARA-afdeling in de re gio. Toegang is gratis. Aanvang 20.00 uur. 28 september Wervelende Mode Show gepresenteerd door Mascotte- Mode. Kaarten via Mascotte, Stations weg. Aanvang 20.00 uur. AGENDA OPEN HUIS 'T LOO TEL. 333368 MAANDAG 20 SEPTEMBER N.v.v.H.,gym 10.30-11.30 Nivon St. Dienstverl., handw N.v.v.H., zang Pl.landsevr., zang Pl.landsvr., tekenen Yoga Koper c van dez Primair bestem Voor de Bezicht uur, of Inschrij Burgen loppe v Gunnin van ins Staten Sans Atout Nivon Boerhave E.H.K. Soc .alleenstaanden Yoga 9.30-11.30 13.30-15.30 13.45-15.30 13.30-15.30 13.30-15.30 13.30-15.30 20.00-23.00 20.00-22.00 J9.00-21.00 20.00-22.00 20.00-22.00 19.30-21.30 Onderschrift foto: Een van de wijde met bijpassende rok. DINSDAG 21 SEPTEMBER Doves, gym 9.00-12.00' Nivon 9:30-11.30 Pl.landsvr., droogbl. 9.30-11.30 Nieuw Leven, zang 20.00-23.00 Nivon 20.00-22.00 Oppositie 20.00-23.00 Heilooër Bridge clvb 20.00-23.00 Oppositie 18.45-23.30 D'66 20.00-22.00 In na\ berme De we hebbe Van F' nicker Sluys\ Afhan de Pot verlaa De ree worde zijn ge Daard langei Voort: maaie tweed mantels t WOENSDAG 22 SEPTEMBER Goed tehuis gezocht voor: - Rood witte poes, gesteriliseerd. - Lapjespoes, gesteriliseerd. Inl.mevr. Kater, tel. 02206-4455. VERMIST IN LIMMEN: - Zwarte poes half siamees draagt vlooienbandje. Inl.: mvr. Bakkum, tel. 02205-1806. Goed tehuis gezocht voor: - Zwarte kater, gecastreerd - Cypers/witte poes, gesteriliseerd. - Grijs witte kater, gecastreerd. Inl.: mevr. de Waart, tel. 334810. Goed tehuis gezocht voor: HONDEN: 7 jaar oude gecastreerde reu, Boxer/Herder kruising. 3 jaar oude gecastreerde reu Whippet. Doves, gym Pl.landsvr., cursus Falkland Nivon Falkland v. Hemert Yoga Rotary Heiloo 10.30-11.30 9.30-11.30 19.00-20.30 20.00-22.00 20.30-22.30 20.00-21.00 18.30-20.00 DONDERDAG 23 SEPTEMBER Nivon 9.30-11.30 Fed. Vrouwen Raad 9.15-11.15 St. Dienstverl., gym 13.30-16.30 H.O.V. 20.00-22.00 Nivon 20.00-22.00 Sjoelclub 20.00-22.00 Heilooër bridge club 3 zalen20.00-23.00 VRIJDAG 24 SEPTEMBER envouc o'n eetl obuust loeien i itting (c :verba£ St. Dienstverl., volksd. N.v.v.H. ds.br. Pl.landsvr., volksd. Heilooër Bridge club Nivon Geologie 11.00-12.00 9,30-11.30. 13.30-15.30 20.00-23.00 19.30-22.00 ZATERDAG 25 SEPTEMBER Big Band 15.30-17.30 Ranzijn Dansschool 18.00-23.00 ZONDAG 26 SEPTEMBER Ranzijn Dansschool 18.00-23.00

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1982 | | pagina 2