SPORT en SPEL I? P Winr Kees en Jeroen Mooij: op-en-top amateurwielrenners! S De Vroegte 4§ SCOUTING HEILOO «ïHOfl Wie kan het zich nog voor de geest halen, die schitterende beelden op de televisie van de Tour de France? Honderd en zeventig stoere kerels, die zo'n drie-en-een-halve week lang moeten "afzien". Een rondje Frankrijk op de fiets, een krachttoer die maar Weinigen zonder pijn zullen kunnen doorstaan. Uitstekende prestaties van Trias- kompetitieploegen VOORKOMING MISDRIJVEN H.A.C. NIEUWS Jeugdzwemcompetitie wedstrijd voor H.A.C. groot succes NEDERLANDSE INVALIDEN SPORTBOND Z.V.V. HANDSOME EIGHT HANDSOME EIGHT NIEUWS 00K V0LENDAM TERUGGEWEZEN 0UDEREN ZWEMCLUB „N EN N" Een zaak van de politie èn u R.O.H. VOETBALT DOOR UITKIJKPOST 22 SEPTEMBER iÏTKIJKI x-ivM-Xv. XTNv—>x//'xh: xvXxX;XvX;i;X;NxNx-:iF:':-:-;v:-x-: :v; :-:-: :-:-:vFFX/-: /X;X;Xxi; Zondag jl. is het wedstrijd zwemseizoen weer van start gegaan. Na een gelijk opgaande strijd werd de H.A.C. ploeg eerste met 185 punten, Nereus uit Zaandijk tweede met 166 punten, de Reuring uit Noord-Scharwoude 3e met 113 punten en de organiserende vereni ging D.W.T. 4e met 48 punten. 4 Clubrecords en 25 persoonlijke tijden wérden verbeterd. Clubrecords werden verbeterd door: Jeroen Brand ('73) - 50 m. vrije slag - tijd 0.46.-; Marina Kwekkel ('72) - 50 m. rugslag - tijd 0.45.9.; Erwin Kijzers ('71) - 50 m. vlinderslag - tijd 0.44.4.; Edwin Kühlman ('69) - 100 m. rugslag - tijd 1.26.4.; Alle vier zwemmers/sters behaalden hiermee een eerste prijs. Eerste plaatsen waren er ook voor: Nienke Bakker ('73) - 50 m. vrije slag - tijd -.42.2.; Patrick de Glas ('68) - 100 m. schoolslag - tijd 1.30.9.; Francis Wilgenhof ('68) - 100 m. schoolslag - tijd 1.35.7.;Marcel Noordman ('66) - 100 m. vrije salg - tijd - 0.59.7.; De jongens estafette ploeg onder 12 .jaar bestaande uit Hugo Brand, Wilco Stam, Frans Brouwer, Erwin Kijzers en Arno Bijl behaalden ook een eerste plaats in een tijd van 3.01.6. Tweede prijzen waren er voor: Monique Cinqnalbré ('73) - 50 m. vrije slag - tijd -.49.9.; Joanne de Hoop ('72) 50 m. vrije slag tijd 0.46.2.; Wilco Stam ('70) 100 m. vrije slag - tijd 1.17.5; Marcel van Amstel ('69) - 100 m. rugslag - tijd 1.28.1; Marcel Noordman ('66) - 100 m. vlinderslag - tijd 1.17.2; Trinette van Vliet (dames) - 100 m. vrije salg - tijd 1.13.- Derde prijzen waren er voor: Fiona Morrison ('73) - 50 m. vrije slag tijd 0.50.5; Coen Glorie ('73) 50 m. vrije slag tijd 0.50.9; Arno Stam ('72) 50 m. rugslag tijd 0.46.6; Arno Bijl ('71) - 50 m. vlinderslag - tijd 0.50.6.; Paul Mars ('68) 100 m. schoolslag - tijd. 1.40.-; Jos Brugman (heren) 100 m. vrije slag tijd 1.03.4. De meisjes estafette ploeg onder 12 jaar behaalden op de 5 x 50 m. vrije slag een derde plaats in een tijd van 3.27.3. De ploeg bestond uit Marlies van de Graaf, Joanne de Hoop, Marina Kwakkel, Danielle v.d.Voort enNienke Bakker. Hengelspiortverenigir B Klasse: No. 1. H. Mooij 2. M. v. Steeg 3. A. Duinmeijer C klasse: No. 1J. Scholten BCO.K.K D.V.W. AFDELING WITVISSEN De 5de competitie witviswedstijd die werd gehouden in het Noord-Hollands kanaal aan de Westdijk kenmerkte zicht door matige vangsten. Niet minder dan 38 hengelaars gaven zich voor deze wedstrijd op, een verheugend feit! Alleen jammer dat sommige vissers niet de moeite nemen om bij de prijs uitreiking aanwezig te willen zijn! De uitslag A klasse: No. 1. W. Wesseling 8250 gram 2. J. H. v. Willigen 3750 gram 3. F. Mooij 3175 gram SCOUTING HEILOO-STEPTEAM NET GEEN NEDERLANDS KAMPIOEN Zaterdag 18 september werden in Sijbekarspel de Nederlandse kampioen schappen op de step verreden. Deze duurden geen twee uur, zoals in Heiloo, maar drie uur. Natuurlijk was ook Scouting Heiloo present. Na bij de start op de derde plaats terecht te zijn gekomen, wist Scouting Heiloo zich snel op te werken naar de eerste plaats. Vijf rondes lang bleven ze daar. Toen, pas een kwartier na het begin van de wedstrijd, deed zich de eerste klapband voor: Scouting Heiloo was zijn eerste plaats kwijt. Er volgde nog een klapband, en drie keer sprongen er spaken, zodat er in totaal vijf keer wieltjes verwisseld moesten worden. Op een gegeven moment lag Scouting Heiloo zelfs op de zevende plaats. Maar langzaam klom het stepteam weer op naar voren in de ranglijst en na een spannende nek-aan- nek-race tussen Kool, Oudt die in Sijbekarspel een thuiswedstrijd speel de!) en Scouting Heiloo, eindigde Oudt toch weer als eerste, net als vorig jaar, met Scouting Heiloo op 40 seconden en Kool op 70 seconden. De andere teams kwamen pas minuten later. Scouting Heiloo behaalde wel een aantal opvallende premies, n.l. voor de eerste lekke band, het best geklede team, het snelle wieltjes verwisselen, de pechpremie etc. Zowel Kool als Oudt waren het er over eens, dat Scouting Heiloo eigenlijk het beste team was. Toch nog gefeliciteerd met jullie tweede plaats, Dirk, Henk, Frank, Paul en Dick. En natuurlijk ook felicitaties voor de mensen van de verzorgingsploeg. Tot slot, dank aan Herman Boersen van de rijwielhandel, die het team sponsor de. Binnenkort zullen alle door step team Scouting Heiloo behaalde trofeeën te bezichtigen zijn in een prijzenkast in de winkel van Boersen. NIEUW SEIZOEN VOOR B.C. LASTRADA Uitslagen: J. Bijvoet - Rene Nanne 0-3 P. Bijvoet - D. v.d. Gulik 0-3 P. Bijvoet - P. Kaandorp 0-3 G. Koopen - J. Hoetjes 1-3 R. Bruin - G. J. Beentjes 2-0 B. Bakker - J. Hoetjes 3-1 L. Hoetjes - J. Sombroek 0-2 L. Hoetjes - C. Nanne 0-3 A. Bakker - A. v.d. Velden3-1 Een nieuw seizoen is begonnen met 5 nieuwe leden. Van deze 5 nieuwe le den kunnen we veel verwachten want een van hen P. Kaandorp plaatst direct een demarage door in 3 partijen 9 punten te behalen. Ook A. v.d. Vel den begint sterk door zijn eerste par tij te winnen met een moyene van maar liefst 2,82. Tegenover deze mooie resultaten staat dat de opkomst meer dan droe vig is. In 2 speelavonden miste ik 15 leden die zonder afbericht waren weggebleven. Ik hoop dan ook dat dit zich deze don derdag zal verbeteren. Tot donderdag dus allemaal om 19.30 uur zit ik klaar. P. Vos. nieuw de leiding maar niet veel later kwam Vrone wederom met een af standsschot op gelijke voet. In de slotfase was het opnieuw Erica die HSV de beste papieren verschafte: 2-3. Vrone liep storm, maar strandde op Marja Kraakman als betrouw bare sluitpost. De uitval van HSV in de laatste minuut besliste de wed- strijd toen Erica de keepster het na- kijken gaf 2-4. De C-meisjes speelden tegen het sterke DVC en verloren daar met jjjj 7-0. Geen man overboord want komen- de zaterdag komt GVO om 2.00 uur op bezoek. Dezelfde zaterdag spelen de dames om 2.00 uur thuis tegen Reiger Boys 2 terwijl de meisjes B om half 12 in Bergen spelen tegen de gelijknamige ploeg. Succes allemaal. 650 gram 600 gram 500 gram 175 gram Uitslagen dinsdag 14 september: R. Haazelager - J. Komen 2-0 Th. de Waard - J. Klaasse 2-0 P. Haanraads - C. v. Dooren 2-0 R. Haazelager - N. v.d. Kamer 2-0 P. Bolten - D. Pepping 2-0 P. Haanraads - Th. Baltus 0-2 C. v. Dooren - W. Groot 2-0 J. Seignette - N. Bijvoet 0-2 G. Snel-C. Melker 2-0 G. J. Beentjes - W. Hink 1-1 L. v. Schooten - J. Seignette 2-0 M. v. Zaal - N. Bijvoet 0-2 C. Melker - W. Hink 2-0 G. Snel - L. v. Schooten 0-2 Voor C. Melker was dit de avond om ongeslagen aan kop te komen, maar in zijn tweede partij tegen G. Snel had hij moeilijkheden met de laatste ca rambole zodat de winst naar G. Snel ging. R. Haazelager en L. v. Schooten deden het beter door allebei hun partijen in winst om te zetten. N. Bijvoet wist door dit zelfde resultaat de de kop positie in poule A te bezetten. In poule B is het P. Haanraads die de ranglijst aanvoert gevolgd door P. Bolten en Th. Baltus. De laatste is tevens het meest geste gen in zijn moyenne, hij gaat van 32 caramboles naar 46, al zal dit in de komende weken nog wel iets veranderen. De kommissie Opleidingen van de Nis heeft voor het najaar weer een aantal kursussen georganiseerd. Een paar kursussen: - bestuurskader - praktijkdag atletiekkader - scheidsrechter zitvolleybal - zwemtrainer voor lichamelijk en visueel gehandicapten. Inlichtingen over deze kursussen bij de opleidingsfunktionaris van de NIS, Jef Dorpmans, tel. 033-13264 of 13265. Inlichtingen over sportmogelijkheden voor gehandicapten in Heiloo bij de Stichting Gehandicapten Sport Heiloo. Voorzitter is O.L. Koenders, Breede- laan 55 (tel. 334885) en sekretaris is J. Zijlmans, Romplaan 19 (tel. 332413). Als aanhanger van Handsome Eight moet men over een robuust gestel en ijzersterke zenuwen beschikken. Haast geen wedstrijd van de zebra's, of er doen zich vreemde surprises of extra-inspannjngen voor. Zo is het b.v. een trieste traditie geworden, dat in bijna elk duel tegen een onverwachte achterstand moet worden opgebokst. Was in de vierde competitiewedstrijd voor de hoofdklasse zaalvoetbal, tegen Crawford, aanvoerder Koch plotseling verhinderd, voor het bekerduel van vorige week tegen Vegro moest keeper Harman wegens werkzaamheden onver wacht verstek laten gaan. En daar de reserve-doelman geblesseerd was, kon Handsome Eight zonder echte keeper aantreden. Uit nood ging Eric Koch toen maar in de kooi staan, in welke functie hij het er heel redelijk afbracht, al speelde hij iets te veel mee, waardoor hij eenmaal zover voor zijn doel stond, dat een hoge bal hem verraste. Ondanks alles won de „knappe acht" met 3-2, ook al weer na een aanvankelij ke achterstand. Mooie doelpunten van Bes, Deen en Strabbing. De oude supporter van handsome Eight: „Nooit eens een rustig partijtje, altijd een griezelfilm". Vanavond, woensdag, fungeert Hand some Eight als sparringpartner van het Alkmaarse selectieteam. Sporthal Cas- tricum. Aanvang 8.30 uur. Komende vrijdag 24 september sporthal Hoornsche Vaart: Handsome Eight- White Stones (comp.) Route: Randweg Alkmaar-Schagen, afslag Beverkoog, na viaduct rechtaf. Brommers en fietsers: over Friesebrug rechtdoor tot sporthal links opdoemt. Kees [links] en Jeroen Mooij vlak voor de training op een mistige zaterdagmorgen. Zulke grote wielerwedstrijden zijn maar voor weinigen weggelegd. Vele renners blijven hun hele leven als ama teur rijden in de plaatselijke criteria, strijdend voor een eerste plaats. Het beetje prijzengeld dat in een jaar bijeen wordt gereden is niet eens ge noeg om het onderhoud van de fietsen te kunnen betalen, laat staan om een nieuwe wedstrijdfiets te kopen. Zie hier het beeld van de amateur wielrenner: dagelijks na het werk of de school vroeg eten, even rusten en dan op de fiets om te trainen. De kon- ditie moet op peil blijven, want wiel rennen zonder konditie is als voet ballen zonder techniek. De familie Mooy Twee van die amateur-renners zijn Kees en Jeroen Mooij. Beiden wonen nog thuis bij hun ouders in Heiloo. De bezetenheid waarmee zij hun sport beoefenen laat huize Mooij niet onge moeid: ook vader en moeder Mooij zijn op de hoogte van de fijne kneepjes op het gebied van de wielrennerij. Kees Mooij (26 jaar) is nu zo'n zes jaar bezig met wielrennen. Aanvanke lijk beperkte Kees zich tot het toeren, maar toen hij de smaak éénmaal te pakken had, was de stap naar de wed strijden door amateurs snel gemaakt. In het dagelijks leven werkt Kees bij de Nederlandse Spoorwegen, zodat het wielrennen alleen in z'n vrije tijd plaats vindt. Tijd voor andere dingen blijft nauwelijks over. Jeroen Mooij (19 jaar) is pas vier jaar aan het hardrijden op de fiets. In den beginne reed hij wel eens met zijn "grote" broer mee en langzamerhand kreeg ook Jeroen zoveel aardigheid in de sport dat hij - net als Kees - lid werd van Alcmaria Victrix. Overdag volgt Jeroen onderwijs aan de MTS te Alk maar. Ook voor hem geldt dus dat fietsen alleen in de vrije tijd plaats vindt. Broodryders Met nadruk is in het bovenstaande ge wezen op het vrijetijds-aspekt. Het komt namelijk ook bij de amateur wielrenners veelvuldig voor dat ren ners niets anders doen dan op de fiets zitten. Deze rijders zijn vaak - helaas voor hen zonder werk en besteden hun tijd grotendeels aan hun grootste liefhebberij: het wielrennen. Voor deze rijders is de in de amateur wereld meest gebruikte naam "brood rijders". De broodrijders zijn beter getraind dan de vrijetijds- rijders en winnen in het algemeen de meeste koersen en dus het meeste prijzengeld. Vandaar hun bijnaam. Kees en Jeroen Mooij zijn geen brood rijders, zoals gezegd. Met name in de avonduren trainen zij gemiddeld twee tot drie uur (80 km) per dag. Het trainingsgebied bij uitstek zijn de dui nen, alhoewel het niet altijd even makkelijk is. Jeroen Mooij: "Vooral op zondag hebben we nog wel eens last van zondag-wandelaars. Wij hebben geen bel op de fiets en moeten dus schreeuwen, opdat de mensen aan de kant gaan. Dit gaat soms zo traag, dat we er al bijna opzitten!" Brommer Mevrouw Mooij weet zich nog goed te herinneren hoe Kees is begonnen met de wielrennerij. "Al op z'n achtste jaar wilde Kees voor zijn verjaardag een racefiets. Wij vonden het toen te gevaarlijk, want hij was een echte wildebras. Toch bleef hij volhouden en toen-ie 16 was kwam hij op een dag thuis met een racefiets. In die tijd had hij een brommer, dus wij vroegen: "Waar is je brommer?" Hierop ant woordde Kees dat hij die voor een fiets had omgeruild bij Van Raalte. Daarna kwam van 't één 't ander' Toen ook Jeroen besmet raakte met de "wielerbaccil" was er voor de ouders Mooij geen ontkomen aan: wekelijks met de auto volgeladen naar de baan in Akma^r of naar een ander parcours. Het prachtige najaarsweer zal heel wat mensen buitenshuis hebben gelokt. Zij die bovendien als doel het H.S.V. sportpark hadden gekozen, kregen een heerlijke sportmiddag voorgeschoteld. Hiervoor zorgde 22 voetballers, ver deeld over H.S.V. en Volendam. H.S.V. liet zien te beschikken over een goede kollektieve ploeg die bereid is waar de een iets te kort schiet met een extra inzet van de ander aan te vullen. Namen noemen is dan ook eigenlijk overbodig daar het sukses te danken was aan het geheel. Niet dat Volendam stil zat integendeel het spel goed geleid door de scheids rechter golfde heen en weer, maar H.S.V. was steeds iets vlugger en met een beter speloverzicht kwamen dan ook de doelpunten tot stand. Eerst kon Robert na schitterend aangeven het scoreverloop openen. Daarna was de beurt aan keeper Admiraal te laten zien over welke kwaliteiten hij beschikt, alvorens De Waard kon overgaan de stand met twee gave doelpunten te veranderen via 2-1 naar 3-1. Nog gaf Volendam zich niet gewonnen en kwam zelfs naar 3-2, maar daarmee was ook de eindstand bereikt. Wel kwamen er over en weer nog wat kansen maar dat zorgde alleen maar voor spanning en sensatie. Een dankbaar applaus van het publiek begeleide het eindsignaal. A.s. zondag speelt H.S.V. weer thuis nü tegen Ilpendam, zeker geen eenvoudig karwei. Maar met hulp van de supporters kan trainer Ursem het met zijn mannen weer ver brengen. Aan vang 4 uur op het H.S.V. sportpark. WILSKRACHT DAMESTEAM LEIDT TOT NIEUWE ZEGE Door de competitiewijziging van de KNVB speelde HSV zaterdag j.l. opnieuw tegen Vrone, waartegen twee weken eerder een duidelijke over winning werd behaald. Voor rust was Vrone de aanvallende ploeg, HSV loerde bewust op de counter. Els Beekhuis brak door en zette HSV op voorsprong maar nog voor de rust maakte Vrone via een afstandschot gelijk. Na rust het zelfde spelbeeld waarbij HSV vocht voor elke meter. Via Hrica Hageman nam de Heiloocr ploeg op- De reacties van de dames en heren, naar aanleiding van het laten lopen op de vrijdagen van de zgn. feestbus, hebben heel wat teweeg gebracht. De. animo was zo groot dat we direct aan het laten lopen van een tweede bus op vrijdag zijn gaan werken. De zwemclub zou dan, als op de dinsdagen en woensdagen ook op elke vrijdag twee bussen naar Egmond hebben laten lopen voor haar leden. De „N EN N"-club heeft voor het Stichtingsbestuur en het badpersoneel heel grote waardering. Wat is nl. het geval: Bij het begeleiden van het zwemmen in het kader van het meer bewegen voor ouderen, worden in de periode oktober 1982 tot voorjaar 1983 twee cursussen gegeven. Wat is nu in Egmond het geval. Vanuit het badpersoneel is het idee gekomen, stellig ook wel ingegeven door de deelname van zoveel „N en N"-st(er)s aan het zwemplezier daar, om met een viertal personeelsleden aan die cursus deel te nemen in Diemen. Op de maandagavonden zullen nu elke week een viertal personeelsleden van het zwembad in een personenauto stappen die naar de cursus in Diemen rijdt. En wat doet het Stichtingsbestuur in Egmond: zij stimuleert deze geste van het personeel door het verstrekken van een bijdrage in de vervoerskosten. Bravo, Stichtingsbestuur, dat is heel andere koek dan wel eens elders wordt vertoond. Even nog een belangrijke mededeling voor hen die nog lid willen worden. Onze ledenadministrateur is met vakan tie geweest waardoor een goede week de telefoon niet opgenomen werd en geen nieuwe leden ingeschreven konden worden. De heer Hamers is weer thuis, zijn telefoonnummer is 072-116285. Bel Snel Op werkdagen bij voorkeur tussen 18 en 19 uur als u mee wilt zwemmen of leren zwemmen. U bent van harte welkom, zo lang er nog geen ledenstop afgekondigd is. UITSLAGEN B.C. SANS ATOUT D.D. 20 september 1982 N.Z. A. Lijn 1. Nap v. Steeg 57 2. Fam. H. de Vries 54 3. Bolweg - v. Diepen 53 4. Fam. de Waal 49/2 5. Fam. Daudey 48/2 6. Fam. Mak 38 Sportief gezien is het baanseizoen 1982 één van de beste in het TRIAS-bestaan geworden. Naast enkele persoonlijke nationale titels waren er uitstekende verrichtingen van de diverse kompetitie- ploegen. Een viertal ploegen wist zelfs door te dringen tot de landelijke finale, het hoopgevende voor de toekomst is dat daarbij twee jeugdploegen zijn. Allereerst is dat in de jongste groep de succesvolle ploeg van de D-meisjes, terwijl bij de oudere jeugd de A/B- jongens de nationale top haalden. J.l. zondag werd voor' laatstgenoemde groep de finale verwerkt in Amsterdam en reeds in het eerste nummer, de 4 X 100 estafette, werd er bijzonder goed gepresteerd: Arjen Lemstra, Robert Wijker, Paul Mul en Marco Beuken kamp vestigden met hun 44.2 sec een nieuw clubrecord voor jongens A en evenaarden het seniorenrecord. Voor Marco was de record-koek daarmee nog niet op, want zijn 1.95 m bij het hoogspringen betekende een evenaring van het junioren- en seniorenrecord! Het derde clubrecord kwam op naam van Koen Zuurbier die als B-junior oip de 400 meter een tijd van 53.3 sec neerzette, A-junior Paul Mul verbeterde met 52-0 op dit nummer zijn persoon lijke record. Dat laatste deden trouwens meerdere jongens, zoals bv. bij het kogelstoten, waar zowel Axel van de Lecq als Ronald de Graaff met resp. 12.10 en 11.85 m verder stootten dan ze ooit hadden gedaan. Persoonlijke records waren er eveneens volor Stefan Otte met 12.08 m. bij het hinkstapspringen, Koen Zuurbier met zijn 46.14 met de speer en voor Huib van hoven op de 800 meter met 2.04. T op dit laatste nummer was Mart-Jan Mul met 2.03.2 nog sneller. Hoe hoog de TRIAS-jeugd dit jaar het prestatieniveau heeft opgeschroefd blijkt wel uit het feit dat uitstekende prestaties als de 14.8 van Marco Beukenkamp op de 110 meter horden en de 4 meter-sprong van Paul Mul m et de polsstok geen record betekenden! Ten slotte mogen niet onvermeld blijven de 38.24 m van Mare Kok met de discus, de 39.40 m van Norbert Meyer met de speer en de 9.36.8 van Hein Hurkmans op de 3000 meter. Kampioen werd de ploeg van AAC met 16.838 punten, terwijl de score van 14.676 p. de ploeg van TRIAS op een sterke 5e plaats bracht. Het komende weekeinde reizen zowel de dames als de heren naar Roozendaal om daar in de kompetitiefinale te strijden om het kampioenschap in de eerste klasse, bovendien zullen de beste 2 ploegen promoveren naar de hoofdklas se. Gezien de resultaten in de voorwed- strijden zal TRIAS goed mee kunnen draaien waarbij de dames de meeste kans hebben op een hoge klassering. Zondag trimloop by Trias Nu de „r" weer in de maand is gaat het trimloopseizoen weer volop draaien. Zoals gebruikelijk zal de atletiekvereni ging TRIAS weer een aantal van deze evenementen organiseren. De eerste loop staat voor de komende zondag op het programma in het rekreatiegebied 't Baafje. Ook nu ligt het zwaartepunt weer op de rekreatie, het is dus géén wedstrijdloop. Elke deelnemer kan zijn of haar eigen tempo kiezen en zo nodig af en toe een stuk wandelen. Gekozen kan worden uit een afstand van 5 of 10 kilometer, het volbrengen van één van deze lopen geeft recht op een fraaie medaille. Vanaf half 10 kan er worden ingeschre ven in de kantine op de sintelbaan aan het Maalwater, kosten ƒ2,50 tot 15 jaar en 3,50 voor de ouderen. Eventueel kan worden deelgenomen tegen admini stratiekosten, men betaalt dan 1,50 maar ontvangt dan geen medaille. Het startschot valt om half elf, gezidh de verwachte grote deelname is het raadzaam, met het inschrijven niet te wachten tot het laatste moment! 0.W. 1. V. Leeuwen - Nieuwendijk 2. Rootjes - Kramer 3. Fam. Schaffer 4. Feller - Stolk 5. Rootjes - Schouten 6. Fam. Dolmans (50) B. Lijn. 1de V^inter - v. Zomeren 2. Haafkens - Sandham 3. Koersen - v. Toorenburg 4. Fam. Grootes 5. Fam. Bakker 6. Post - Tensen 0.W. 1Fam. H. Toby 2. Ds. Kuyt - Roozen 3. Fam. Groeneveld 4. Kuyt - Limmen 5. V.d. Woude - Roozen (45) 6. Fam. v. Twuijver C. Lijn 1. Ds. Fijma - Jansen 2. Fam. Kaashoek 3. Dekker - Zwitzelaar 4. Ds. Glorie-Klaver 5. Ds.de Wild-Krul (45) 0.W. 1. Bolweg - v. Steeg 2. Gallee - Bader 3. Ds. Meyering - Werdmuller 4. H.h. Visser 5. Ds. Zonneveld - Potze D. Lijn 1. Harreveld - v. Vegten (58) 2. Ds. Piersma - v.d. Pol 3. Fam. Boersen 4. Ds. Hommes - Spruyt 5. Kemper en Zn. 0.W. 1/2 Ds. Broksma - Hulskamp 1/2 Goldsteen - Witting 3. V. Exter - Tamminga 4. Ds. v. Duin - Furgte 5. Fam. Slob E. Lijn 1Krieger - Overtoom 2. Ds. v.d. Goot - Löhr 3. Ds. Blikslager - de ager 4. Fam. Moscou 5. Elders - de Geus 0.W. 1Ds. de Geus - de Vries 2. Fam. Vreeswijk 3. Fam. v.d. Wulp 4. Fam. G. Toby 5. Bonnewit - Postma F. Lijn 1. Ds. Coeberg - Hart 2. Ds. Bakker - Roos 3. Dijkstra - Jansen 4. Ds. Maas - v.d. Bijl 5. Kemper - Rusch 0.W. 1. Fam. Huiberts 2. Ds. v. Buitenen 3. Fam. de Haan 4. Ds. Post - Poley 5. Fam. v. Halem v. Vegten 60 56 53 50/2 4 U/2 39 67/2 58 50 48 39 37'/2 59 56 52 50/2 41'/2 4 U/2 blVi 5U/2 48 47'/2 41'/2 56 50 49'/2 48 46/2 54/2 52/2 48/2 47 43/2 54 53 51 43/2 44/2 54/2 53 50 49/2 43 58 57 50 43 42 59/2 51/2 50/2 45/2 43 55/2 52/2 51/2 49/2 41 Heilooer i" ,(j i Van de heren Mooij is overigens in de amateurkringen Van Noord-Holland bekend, dat ze nooit op tijd zijn. Eén keer hadden zij zich vergist in de aan vangstijd van een wedstrijd. Een kwar tier voor tijd kwamen ze aan. Sne! werd er op straat verkleed: er was geer, tijd meer voor warming-up of in smeren. Wonder boven wonder ging de koers niet eens slecht! - Kuifje Jeroen en Kees Mooij koncentrerer zich vooral op de wegwedstrijden. Ei wordt ook wel op de baan gereden maar vooral Kees vindt de weg vee mooier rijden, het liefst wanneei er lange, vlakke, rechte stukken in zitten. Toch zou hij 't ook eens proberer achter de motor op de baan. Samen! met Kuifje (Levine Mechielsen) een niet weg te cijferen man binnen Alcmaria Victrix - ging hij naar Amster- dam om met Kees Stam te trainen Zijn relaas: "Kuifje had voor een dag een afspraal gemaakt en we gingen nadat ik vè m'n werk was thuis gekomen naai Amsterdam. Bij de baan aangekome! was er geen hond te zien. De volgende dag belde Kuifje Kees Stam op om te vragen hoe het zat. Wat bleek? Alle renners die met Stam trainen zijn brood-renners en trainen dus overdag Kees Stam had er namelijk niet bij stilgestaan dat ik overdag m'n wett had". I Voor Jeroen en Kees Mooij zit ha seizoen er bijna op. Alleen de club kampioenschappen nog en dan moet ei overwinterd worden tot januari; In die tussentijd wordt er wej- licht nog gereden in het AHOY Sportpaleis te Rottrdam. Eindelij! krijgen Jeroen en Kees dus een beetje vrije tijd, al zal deze niet besteed wor den met uitgaan, laat naar bed enz, Dat kan een wielrenner niet maken! Ook amateur-rijders moeten afzien. Jaap-Wim van der Horst; KUNT U BRIDGEN? /bals u vorige week in de krant heeft kunnen lezen is de competitie op onze club weer gestart. B.C. Sans Atout is aangesloten bij de Nederlandse Bridge Bond (N.B.B.), een bond met ruim 40.000 leden. Mede in verband met het lidmaatschap van de N.B.B. zijn onze leden in de gelegenheid deel te nemen aan ver schillende door deze bond georgani seerde wedstrijden, zoals: viertallen wedstrijden districtsparen wedstrijden Elfers beker damesparen competitie, etc. Bridgers die dit competitie-: en wed strijdelement zelf eens mee willen maken,, zijn nu in de gelegenheid zich op te geven als invaller voor de op maandagavond te spelen club competitie wedstrijden. Adres van opgave is W. v. Twuijver, Boomweijdt 4, tel. 336479. VOLKSDANSVERENIGING "PRIDINI" Noodoproep aan alle tieners van heiloo Het ligt niet in onze aard om leden te gaan bidden en smeken, want ieder moet voorzich bepalen of hij wil volks dansen of niet. Wij zijn nu echter een beetje in een noodsituatie geraakt. Onze tiener groep bestond altijd uit 12 tot 15 le den. Enkele zijn gestopt om studie redenen en anderen zijn overgegaan naar de volwassenen-beginnersgroep. Van de kindergroep ging maar een en kel lid over, dit heeft tot gevolg gehad dat onze tienergroep drastisch is ge slonken tot 6 leden. Nog afgezien van het feit, dat financiëel niet te verantwoorden is, dansen de ze 6 leden natuurlijk niet zo gezellig in een grote gymzaal met zo'n kleine groep. Uit principe willen we deze groep liever niet opheffen, daar er anders een schakel in onze vereniging wegvalt en wel de overgang van de kinderen naar de beginnersgroep. Daarom deze oproep aan de tieners van Heiloo Wil je graag wat lichaamsbeweging hebben, en zie je niks in voetballen, gym of tennissen, kom dan eens bij ons kijken, wie weet hoe leuk je het vindt. De voordelen van het volksdansen zijn: geen competitiesport, lekker ont spannen, geen speciale kleding of schoeisel vereist, (behalve gym- of balletschoenen, aangezien je in de gymzalen niet met gewone schoenen mag dansen). Er wordt op woensdagavond gedanst in de gymzaal aan de Kerkakkers on der de zeer deskundige en enthousiaste leiding van Thea de Waal, van 19.00- 20.00 uur. We hopen echt dat we door deze oproep reacties zullen krijgen, want om de tienergroep meteen op te heffen, dat lijkt ons wel erg dratisch. Wil je nog meer weten, bel dan even Mieke Meijer, tel. 072-335592. Het mag bekend verondersteld wordei dat de Radio Omroep Heiloo tot h? verleden behoort, maar dat daarentegdi het zaalvoetbalteam nog wel actiëi opereert. De start van het nieuwe seizoen was uitstekend, daar de R.O.H. een tweedt plaats bereikte op een zaalvoetbaltoer nooi 22 augustus jl. Uiteraard werd ei de daaropvolgende weken weer fanatiek gespeeld in de „Meent" te Alkmaar. De week na het toernooi kwam de Radio Omroep Heiloo uit tegen een team ,Het Vennewater', dat dezelfde maand nog met 12-2 zegevierde over een regionaal team. In een uiterst spannen de wedstrijd, waarin de R.O.H. lange tijd de goed spelende tegenstander af meerdere moest erkennen en daardoor'7 minuten voor tijd met 3-6 achterstond, finishte de Radio Omroep Heiloo toéli nog op een miraculeuze 7-6! De week daarop kende de D-J's minder problemen tijdens de wedstrijd tegen een selectie van de Terriërs. De wedstrijd eindigde in een alleszeggende 7-2 overwinning. Tot het afgelopen weekeinde duurde de feeststemming, aangezien de Jambuurt iets te sterk bleek. De R.O.H.-ploeg hield het bij rust nog op 0-1, maar na die pauze stortte alles ineen en stond er daardoor een 0-4 stand op het scorebord. Toen kregen de R.O.H.-aanvallers het echter op hun heupen en stond het in 5 minuten tijde plots 4-4. Op het moment dat iedereen verwachtte dat de 5e treffer voor de thuisploeg aankwam, viel deze goal wel, maar echter in het verkeerde doel. De eigen treffer betekende een 4-5 eindstand in het voordeel van de Jambuurt. De eerstvolgende wedstrijd zal 25 september a.s. gespeeld worden en wel tegen de Communicatievereniging Hei loo. De entree is gratis en het is zeker de moeite waard om de R.O.H. spelers Alphons, Dick, Edwin, Mare, Wim, Tom, Peter en Jan aan het werk te zien. Overigens kan de Radio Omroep Heilöo best nog wat tegenstanders gebruiken. Dat geldt tevens voor de Valkeyhal. jU kunt u nu opgeven, door 's avonds te bellen naar het telefoonnummer 072 333250. KLAVERJASCLUB E.H.K. HEILOO Gaat a.s. maandagavond 27 september weer beginnen met zijn maandelijkse opendrive's, u weet wel die club niet zijn gezellige kaartavonden, en zij» mooie prijzen die er te winnen zijn. Komt u op al onze drive's "dat zijn er 8 van september tot mei" dan kunt u ook mee strijden naar het koppelkanv pioenprijs, maar u mag ook op enkele avonden van onze drive's komen, en dan doet u voor de dagprijzen mee. Wanneer het mogelijk is neemt u dan een maat mee, heeft u die niet, dan zullen wij proberen er een voor u te vinden. Wij beginnen om 8 uur en vragen u daarom: komt om half acht om u in te laten schrijven, en breng u beste hu meur mee. U kunt u ook telefonisch opgeven bij de volgende bestuursleden: hr. Knegt, tel. 334056, hr. Wassing, tel. 334689, hr. Leurink, tel. 334366. Tot maandagavond in het Open Huis aan de Heerenweg. Rc te vc

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1982 | | pagina 4