„absoluut kostenbesparend.1" 0 Isotherm Heiloo houdt de warmte in huis. 463 f13.995,- Heiloo; Bleeker, Westerweg 226, Tel 07 2-33113 3. w m Rabobank S staat dicht bij u SPORT en SPEL J 1 1983 Tuin in tuin uit Tijdens de Spaarweek van 18 t/m 22 oktober ligt de nieuwe Rabobank-kalender voor u klaar* Ook voor nieuwe spaarders! De Vroegte Wint ÏKèeeftS Dl MÜ Rabobank fS DAMESBILJARTCLUB 't FELLE STOOTJE BASKETBALVERENIGING FLASHING HEILOO Z.V.V. HANDSOME UITSLAGEN DAMES BRIDGECLUB SANS AT0UT13-10-1982 EIGHT LIKKEBAARDEN UITKIJKPOST 20 OKTOBER 1982 UITKIJK Waarom isoleren? Ach, omdat die gasrekening zo hoog is. Stelt u zich voor, al die warmte die door raamkieren, enkel glas, geen spouwmuur- en dakisolatie zomaar sterk vermindert, daar moet U extra hard tegen stoken. Informeert eens bij ons Handelsweg 34 -1851 NX Heiloo, Tel. 072-334245* Gaarne ontvangen wij vrijblijvend informatie en prijsopgave voor: O Thermopane/Thermobél O Spouwmuurisolatie O Aluminium ramen en deuren O Belastingvrije subsidieregeling Vervalt binnenkort. Maak er nu nog gebruik van. Adres: Plaats: Telefoon:datum: In open enveloppe sturen naar: ISOTHERM B.V. Antwoordnr. 1524 - 1850 VB HEILOO mtrPARISIENNES lONKEN NAAR WÊMOe super-zuinige Renault 5 Parisienne blinkt uit door z'n extra's. Zo heeft-ie een dakspoiler voor een betere stroomlijn en een sportiever uitedijk. VNEDERLANDERS. MEÊÊHij heeft een luchbg zonnedak. Door zichtig en opklapbaar. WÊÊNIEén achteruitnjlamp is niet genoeg voor de Pansienne. Hij heeft er twee. MNÊtEn bij zoveel luxe mag een afsluitbare tankdop niet ontbreken. Net zo min als een elektrische mitesproeier. ■■■De brede voorbumper met geïntegreerde spoiler geeft de Pansienne een eigen gezicht. WEÊHet interieur is natuudijk óók chique: beide stoelen hebben'n verstelbare mg leuning en beide zonnekleppen hebben 'n make-up spiegel. Op de vloer ligt moquette tapijt. WÊEÊÊDe type-aanduiding"Pansienne"is speels op de vóór- en achterkant aangebracht. wielen.. IHij mag gezien worden met z'n speciale WÊÊNDe vlotte "gold-stnping"kontrasteert heel fraai met de diepe bordeaux-rode kleur. WMDe Pansienne heeft een praktische dak antenne en is verder uitgevoerd met een radio console WÊÊ Er zijn nog maar 463 van die prachtige Parisiennes in Nededand.Snel kijken dus. Vlug beslissen. Want 't mooiste is eigenlijk nog z'n pnjs Afleveringskosten f337- Prijzen inklusief BTW. Renault adviseert ett oliën Ook kunnen wij u uitgebreid informeren overeen snelleën soepele Imanciemsgvia Renault Credit Nederland Wijzigingen voorbehouden. SPAARDERS BEDANKT 6 13 20 Oerdege uit edel e bekled in mohair-li f Bij aanki of n grandi (was of/50,- Ken nemerstraatweg 143/Westerweg 244 Heiloo. Telefoon 072-335344 Kerkweg 2, Limmen. Telefoon 02205-2044 Zolang de voorraad strekt. SPANNENDE WEDSTRIJDEN BIJ BC"LA STRADA" Uitslagen: P. Kaandorp - K. Berger 1-1 Ron Nanne - D. v.d. Gulik 2-2 A. Klasse - P. Vos 0-3 W. Schouten - A. v.d. Velden 2-0 J. Bijvoet - C. Nanne 3-1 L. joetjes - A. Bakker 3-1 R. Bruin - Rene Nanne 3-1 Th. Hoogeland - J. Kuiper 3-0 S. Houtzager - N. Timmer 1-3 J. Sombroek - D. Nanne 0-3 P. Pilkes - G. Koopen 3-0 B. Bakker -1. Hoetjes 1-3 P. Kaandorp - B. Bakker 3-0 Er werden donderdag dertien partijen verspeeld, waarvan er weer een paar niet onopgemerkt voorbij mogen gaan. Eerst de partij van Peter Kaandorp te gen Kees Berger maar. Peter en Kees waren allebij niet zo erg op dreef. Peter noteerde wel vijftien poedels en Kees niet minder dan tweeëntwin tig. Peter wist in tweeëndertig beurten zijn punten te halen. Maar Kees wist in de nabeurt nog remise te maken door middel van twee carambols. Ook de partij van Ron Nanne tegen Dirk v.d. Gulik (onze koploper) eindigde in zes entwintig beurten in remise, met het verschil dat deze twee heren er nog een bonuspuntje bij pakten. En dan nu de vernietigende partij van Peter Vos tegen Ad Klaasse Peter zat er deze partij helemaal in. Al in de eerste beurt sloeg hij met een verpletterende serie van zestien toe, en zette zijn partij met nog een paar leuke series voort. Het gevolg was dat Peter de partij in tien beurten won met een moyene van 4.30. Maar wat deed Ad Klaasse dan? Hij stond in een hoekje jonghondig toe te kijken hoe hij op toch wel sublieme wijze werd verplet terd door Peter die hem geheel ge desillusioneerd aan de speeltafel liet staan. Ook Will Schouten begint ein delijk warm te lopen en behaalde zijn eerste twee wedstrijdpunten tegen Ad v.d. Velden, die zich daarmee terug gewezen zag van een tweede naar een vijfde plaats. Co Nanne zette ook de ze avond zijn zwarte periode voort en verloor van John Bijvoet. Co is zo aan geslagen dat hij zijn persoonlijke gra fiek al na vier partijen naar de vuilnis bak verwees. Sjaak Houtzager verloor in een spannende partij van Nico Timmer die hiermee zijn vierde partij met de volle winst binnenhaalde. Sjaak ging hiermee van de vierde naar de negende plaats. Dirk v.d. Gulik blijft ook deze week met veertien pun ten aan kop staan, maar pas op want je wordt gevolgd door drie fi guren met elk dertien punten. Dan al leen nog de mededeling dat ik de moyenes van de nieuwelingen deze week ga herzien en dat ik mijn naam niet onder dit stukje durf te zetten. Tot donderdag maar weer. Uitslagen competitie ll-10-'82. Marjan v.d.Werf - Marja Hink 2-0 Marjolein Pater - Marion de Wit 0-2 Ria Berger - Mariëtte Kwant 0-2 Vronie Becker - Marjolein Pater 0-2 Mariëtte Kwant - Ria v. Opzeeland 2-0 Marja Hink - Ria Berger 2-0 Marga de Vries - Wil Vader 0-2 Ria v. Opzeeland - Marian de Wit 0-2 Hannie de Jong - Joke Bussing 2-0 Ella Schouten - Marjan v.d.Werf 0-2 Gerry Nanne - Truus Buys 2-0 Marjolein Pater - Marjan v.d.Werf 0-2 Vronie Becker - Ben Nanne 0-2 Gerry Nanne - Wil Vader 2-0 Ben Nanne - Ella Schouten 2-0 Truus Buys - Joke Bussing 2-0 Marga de Vries - Hannie de Jong 0-2 De nieuwe leden deden voor het eerst mee aan de competitie, en dit ging met veel enthousiasme gepaard. Veel succes voor het komende seizoen meiden! Verder werd er vanavond een zeer lange partij gespeeld, nl. door Bep en Vronie in 44 beurten! (11) (8). De volgende partij kwam Bep verras send terug en maakte haar 11 punten in 13 beurten. Bravo Bep! Dan feliciteren wij Hanka, die de trotse moeder is geworden van een flinke zoon. Dit was het dan weer voor deze week tot ziens. Mariëtte. Afgelopen zaterdag werden er weer een aantal wedstrijden voor de competitie afgewerkt. De adspiranten meisjes moesten als enige uit spelen, na een zeer goede en spannende partij wonnen „onze meiden" hun eerste wedstrijd dit seizoen met 15-14 (na verlenging). De thuiswedstrijden werden zoals ge woonlijk in sporthal het Vennewater verspeeld. De kadetten jongens wonnen voor de vierde maal in successie met groot gemak en lijken' rechtstreeks op een kampioenschap af te stevenen. Ook de junioren jongens wonnen voor de eerste keer dit seizoen en nog met ruim verschil ook. Iets minder verging het de junioren meisjes die helaas nog niet hebben kunnen winnen. Ook nu gingen zij kopje onder. (De reden hiervan is echter dat er in hun poule naar verhouding véél te sterke teams zijn ingedeeld, getuige de uitslag van 98-6 van zater dag). Ook de dames kwamen tot verlies na een 10-10 gelijke ruststand (de uitslag was 32-22), evenals Heren 1 die na wederom een zeer ruwe wedstrijd (oorzaak hiervan: de slechte arbitrage) met 19 punten verschil in hun nadeel de kleedkamer konden opzoeken. Goed blijft het gaan met heren twee die weer tot winst kwamen (28-24), zij het dat de zege wel zeer moeizaam tot stand kwam. Meisjes van 14 tot en met 16 jaar opgelet. Flashing Heiloo gaat dit sei zoen proberen te starten met een kadetten meisjesteam. Belangstelling? Bel dan L. Hollander, tel. 336173. Hèngelsptortvefeniging] Oelukkig werd er tijdens de laatste competitiewedstrijd in plan Oost flink wat vis gevangen onder heer lijke weersomstandigheden. In de A-klasse werd J. van Willigen eerste met 3000 gram vis. No. 2 werd M. Nap met 1850 gram en derde was M. Groefsema met 1175 gram. Kam pioen in de A-klasse is geworden J. van Willigen met 197 punten. B-klasse No. 1. C. Bakker 1600 gram; 2: A. Vos 1000 gram; 3. H. v. Willi gen 900 gram. In deze klasse is T. Dijkman de kam pioen geworden ook met 197 punten. C-Klasse No. 1: J. Ursem 550 gram; 2. J. Scholten Castr. 450 gram. Kampioen in de C-klasse: R. Hou- tenbos, 174 punten. De allerlaatste wedstrijd in het binnen water is op 31 oktober. We vertrekken dan om 7.30 uur naar het N.H.-Kanaal te Schoorldam voor de W: Mooij-wedstrijd. Daarna beginnen de zeewedstrijden weer: de eerste is op 13 november a.s. DAMCLUB HEILOO 'Uitslagen onderlinge competitie: J. Kraakman - R. de Boer 0-2 L. Koersen - A. v.d. Werf 1-1 N. Ursem - J. Groenenboom 0-2 R. Koch - A. Voogt 1-1 R. Buwalda - C. v. Lieshout 0-2 J. Klumper - A. Kroon 2-0 F. Schouten - J. Spijkers 2-0 Tussenstand kopgroep: C. v. Lieshout J. Groenenboom L. Koersen J. Klumper C. Bijwaard ZWEMMEN VOOR OUDEREN Iedere donderdagmorgen kunnen ou deren gebruik maken van het zwembad 'de Hoornsevaart' te Alkmaar. De deelnemers aan het zwemmen kun nen vanuit verschillende wijken in Alkmaar en vanuit Heiloo met een speciale bus worden opgehaald. Bij aankomst in het zwembad kan er een uur gezwommen worden, waar na de bus weer richting huis vertrekt. Door het aanwezige badpersoneel en de deelnemers zelf worden er aan wijzingen gegeven om de zwemslag beter te leren beoefenen. Er is ook de mogelijkheid om een zwemdiploma te behalen. Velen zijn u al voorgegaan, en met succes! Er zijn nog enkele plaatsen vrij voor deze gezellige en gezonde activiteit! U moet wel 55 jaar of ouders zijn. De kosten bedragen 14,50 per maand. (Incl. busvervoer). Wilt u wel zwem men maar geen gebruik maken van de zwembus, dan kunt u buiten de SDAH om elke donderdagochtend van af 9 uur in het zwembad terecht. U betaalt dan rechtstreeks aan de kas sa de volle prijs of indien u 65 jaar bent, kunt u op vertoon van uw pas reductie krijgen. Sinsds kort doet een zwembus ook de nieuwste wijken aan. Voor meer in lichtingen en eventuele opgave kunt u zich in verbinding stellen met de Stichting Dienstverlening, Digge- laarsteeg 2, tel. 124344. NIEUWE ZWEMBUSROUTE De nieuwe zwembusroute maakt het deelnemers aan het zwemmen die in de Horn Noord en het Rak Zuid wonen, wat gemakkelijker. Ze kunnen namelijk sinds kort dichter bij huis opstappen. Om 9.10 uur stopt er een bus op de hoek Kanaaldijk/Schoenmakerstraat Om 9.15 uur stopt er een bus op de hoek Vogelweg/Laan van Darm stadt. Weer iets later stopt de bus bij de Gros III. Momenteel doet dus alleen de 'vroege' zwembus deze opstapplaatsen aan. Wilt u mee of meer informatie, belt u dan naar de Stichting Dienstver lening, Diggelaarsteeg 2, tel. 124344. Nu moest Berdos wel enige ruimte geven, waardoor de zebra-formatie nog vlot uitliep, dank zij Rolf Huese, die tweemaal met groot succes uithaalde, en Henk Deen. Met 9 uit 7 kan Handsome Eight in Heiloo en omgeving tenminste zijn gezicht weer laten zien. De oude supporter: „Een overwinning! Ik wist niet eens meer dat het bestónd!" Komende vrijdag voor Handsome Eight géén competitie. Handsome Eight Hevast blijkt inder daad weer op het betere pad geraakt te zijn. Betekende het gelijkspel van vorige week tegen het wel degelijk nog meetellende Derp United al een duide lijk herstel, op de laatste wedstrijddag in de hoofdklasse zaalvoetbal proefden de uitgehongerde zebra's weer likke baardend het zoet der overwinning. Berdos werd met de forse cijfers van 4-1 het slachtoffer van de zegedrift die bij de „knappe acht" heerste. De victorie was echter bepaald niet zo gemakkelijk als de statistiek doet vermoeden. Inte gendeel, de „Eight" heeft moeten buffelen. ■vrije schoppen, maar vrijwel de hele speeltijd een „muurtje" op. Zeker na de wisseling bivakkeerden de' stugge Bergenaren bijna voortdurend met vier man op een rijtje in een overduidelijke poging althans een punt uit de Hoorn- sche Vaart weg te slepen. Ondanks een lawine van aanvallen, vaak heel aardig opgezet, kreeg de thuisclub maar weinig kansen. Daarbij kwam nog dat de Berdos-doelman een berepartij vertolkte. Handsome Eight, dat van oudsher toch al veel kansen nodig heeft, had in de eerste helft wel mogelijkheden gekregen, maar het schot lag steeds weer veel te hoog. Eindelijk toch: gerechtigheid. Paco Brouwer brak zo'n 10 minuten voor tijd voor zijn ploeg de ban. Na een ijlvlucht over links schoot de snelvoetige biblio- tecaris met scherp: 1-0. A. lijn 1. Roozen - Schaffer 2. Leep - Nieuweboer 3. Ruiter-Visscher 4. Janssen - Goldsteen 5. Dekker - de Waal 1Rootjes - Agsteribbe 2. Twuyver - Meyering 3. -Grootes - Brugman 4. Broksma - Stolk 5. Zomerdijk-Kuyt B lijn 1. Toby-Toby 2. Rozing - Kaufeld 3. Hommes - Gallee 4. Eberson - Groeneveld 5. Jager - de Wilde 1Hulskamp - Wehnes 2. Smit - Fyma 3. Cornelisse - de Wild 4. Grutters - Schaap 5. Fagel - Rus C. lijn 1! DeNijs-Stam 2. Halem - Gans 3. Vegten - Blikslager 4. Buitenen - Breebaart 5. Romar - d'Arnaud 1Spruyt - Koens 2. Harreveld - Roest 3. Coebergh - v.Klerk 4. Roos - Huibers 5. Beller - Jacobs (50) N.Z. 62 52 49 46 42 O.W. 55 54 51 47 44 N.Z. 65 50 50 47 40 O.W. 57 50 49 48 47 N.Z. 70 50 47 47 37 O.W. 57 52 51 48 43 per*. ZO SCHAAKTE OPPOSITIE Na de zesde ronde van de interne competitie heeft Alleman, die Werksman terug wees, de leiding over genomen van Slob, die in zijn partij tegen de onberekenbare Willem Bos niet verder kwam dan remise. Verrassend was de nederlaag van Coming-man Kemper tegen Hafkamp en de winst van Obdam tegen Jong kind. Dit waren de uitslagen: Slob - Bos Vt-Vi Avis - Zeeman aïg. Kemper - Hafkamp 0-1 Manni - Beyers 1-0 Sauer - de Graaf 1-0 Moeyes - v. Bentum Vi-Vi Spanjer - Koenders 0-1 Roele - v.d. Werff 0-1 Alleman - Werksman 1-0 Maas - Bergman 0-1 Limmen - Ens 1-0 Brink - Ruiter 0-1 Jongkind - Obdam 0-1 Creutzberg - Dekker 1-0 De Jong-Henkelman 1-0 Kracht - T. Onderwater 1-0 Deze week stond vooral in het teken van het 50-jarig bestaan van de NHSB en de massaal verspeelde 2e ronde van de bondscompetitie in de Kennemer Sporthal in Haarlem. Weliswaar speelden een aantal teams vooruit, waaronder het eerste en derde achttal van Oppositie, doch de Happening in Haarlem was er daar door niet minder om! Voor Oppositie echter was deze tweede ronde niet erg succesvol. Het tweede achttal werd door het sterke tweede achttal van Caissa in de tweede klasse A resoluut van het bord ge speeld en keerde met een 6-2 neder laag naar Heiloo terug. Deze twee punten -werden behaald door H. Reus met winst en Ligthart en Jongkind met remise. Oppositie I moest aantreden tegen het eveneens sterke Oostzaan I in de 2e klasse b. Hoewel aanvankelijk via winst van Limmen en Landzaat een 2-0 voorsprong werd opgebouwd was bij het afbreken de stand 3-2 in het voordeel van Oostzaan. De drie af gebroken partijen van Heeringa, Slob en Ens leveren vermoedelijk elk niet meer dan remise op. Oppositie III deed het in de derde klasse tegen De Pion uit Wormer- veer vermoedelijk iets beter. Hoewel hier bij het afbreken de stand voor lopig 4-2 luidt voor De Pion winnen Manni en Dekker vermoedelijk hun af gebroken partij en met de winst van Ruiter en Beyers wordt dan nog net de remishaven binnen gezeild. i 1 1 i

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1982 | | pagina 12