EGMOND mi Ti MAX NUYENS daim de kapsalon!, AKERSLOOT AKERSLOOT AKERSLOOT AKERSLOOT mmen£ limmen- OMMIN - LIMMEWcË GEBR. MIN Doemarkt Limmen Nieuw vloerboard f 2,50 per m2 1 ooi M De Uitkykpost doet iets voor Uü! Muziek van de Egmondse componist Jan Burger in de Slotkapel in Egmond a/d Hoef F rank Boeijen Groep en Drukwerk in "De Vriendschap" 165 175 149 199 175 185 125 130 195 260 245 259 95 295 Visweg 23 - Limmen TEVENS TUINAANLEG MEDEWERKER Zuivelfabriek "De Vereeniging" MEERVOGELS HANDBAL Dames jun. 1 Odin 1 - meerv. 112-12 HIGH SPIRIT IN JOEB UNIEK FEESTWEEKEND AFSCHEID VAN EEN KIND „Ouders van een overleden kind li Bij een bezoek aan onze kapsalon een handige HAIRSTYLER KAD0! DUSSELDORPERWEG 43 LEVENSMIDDELEN - DROGISTERIJ LIMMEN van 119yo Bielzen Mest Potgrond Kompost Graszoden Zwarte grond Champignonmest Siertegels Visweg 12a-1906 CR Limmen Telefoon 02205-1788 vw'/////7//////z// Visweg 12a -1906 CR Limmen - Telefoon 02205-1788 Salon de Beauté is óók Dus nu voor de totale huid- en haarverzorging naar: KAPSA LON - SCHOONHEIDSSALON Trims allem sporti met c tot 's Een schot de ei: zijn steur Uw k ampe dach U gre Na een afwezigheid van 4 maanden verschijnt deze krant weer in Akersloot. Op veler verzoek hebben wij besloten om een vaste ruimte voor uw nieuws en advertenties te reserveren. Een ieder die kopy heeft kan het opsturen aan: Drukkerij Uitkijkpost BV, Postbus 68 Heiloo, of op het contactadres voor Akersloot: M. Koppelaar, Kerkemeer 17, Akersloot. De adspirant adverteerders worden deze week benaderd d.m.v. een brief waarin wij uiteenzetten wat de mm. prijzen zijn (met hun kortingen) enz. Wij hopen dat de Uitkijkpost in u\v dorp een graag geziene gast zal zijn. De Uitgever. Afgelopen zondag moest het eerste dames-junioren aantreden tegen Odin te Heemskerk. Aangezien er in de voorgaande wed strijden nog geen punten waren ver gaard moest het team, dat in de regio-competitie speelt er ditmaal eens Hink de schouders onderzetten. Verdedigend klopte het echter niet aan Meervogelszijde, vooral Odin-speelster Marjon Duin liet de Meervogelsdefensie keer op keer haar hielbn zien. Maar aan de andere kant van het veld was het eigenlijk al niet anders. Odin Zondag 31 okt. komt de Heilooër formatie High Spirit weer naar Egmond Binnen. Het is voor de vierde keer dat ze het Egmonder publiek zullen gaan boeien met hun stevige, swingende muziek. De band speelt pittige rock uit de jaren '60 en '70 zoals nummers van Q65, Kinks, Thin Lizzy, maar ook heden daagse muziek waar natuurlijk ook lekker op geswingd kan worden. De band bestaat uit: Ruud Sombroek - gitaar en zang, Luciën Slippens - gitaar, Henk de Boer - drums, Guus op de Weeeh - bas en zang. De zaal gaat om 15.00 uur open en de entree bedraagt 5,-. Na het overweldigende succes van het vorig jaar wordt er ook dit jaar weer een uniek feestweekend georganiseerd in uw omgeving. Dit jaar staat er weer van alles te gebeuren op muzikaal gebied. Ditmaal zelfs een heel weekend lang. Het begint allemaal op zaterdagavond 6 november a.s. Deze avond zullen de volgende groepen een optreden verzor gen: Het populaire dans- en showorkest Highway zal om 20.00 uur met hun muziek de feestavond openen. Deze groep kent u vast allemaal wel met hun hit Kiddy, Kiddy Kiss Me".Ook Frank en Mirella zullen van de partij zijn. Zij zijn, net als „Highway" regelmatig op de televisie te zien. Zij werden bekend met hun „Verzonken stad" en het liedje „Verliefd, verloofd, getrouwd". Ook zal het bekende Noordhollandse „Het Lowlandtrio" aanwezig zijn en voor u optreden. U ziet het, er komt genoeg muzikaal talent in huis op deze zaterdagavond. In de pauze draait er een Rad van Avontuur met maar liefst 100 prijzen. Deze prijzen zijn geheel beschikbaar gesteld door bedrijven en particulieren. Op zondagmiddag 7 november gaat het feestweekend rustig door met de Noord- Hollandse popformatie ,Razor-BIade'. De aanvang op deze zondagmiddag is 16.00 uur. De kaarten voor de zaterdagavond zijn reeds telefonisch te bestellen op de nummers: 02206-2662 of 072-330143 of 02205-1859. De in de voorverkoop bestelde kaarten kosten slechts 10.00 en worden gratis bij u thuisbezorgd. Op de zaterdag avond zullen de kaarten aan de zaal 12,50 kosten. Op de zondagmiddag met Razor- Blade" is de entree aan de zaal 7,50. Dit gehele gebeuren wordt georgani seerd ter gelegenheid van het 2-jarig bestaan van Radio Montevideo. Wij hopen dat het net zo'n succes wordt als het vorig jaar. Dit alles wordt gehouden in zaal Swart te Egmond-Binnen. Zaterdag 6 november aanvang 20.00 uur en zondagmiddag 7 november aanvang 16.00 uur. Op 20 augustus 1976 lukte het de stichting Culturele Belangen' "Eg- niont" om de Egmondse componist Jan Burger op het podium te krijgen. Niet zozeer omdat de componist zo nodig zijn eigen werk zou moeten ver tolken, maar om die unieke samen werking te krijgen met de bekende zan geres Caroline van Hemert, die uit sluitend muziek van Jan Burger ten gehore zou brengen. Een geweldige avond is het toen ge»» worden en nu, ruim 7 jaar later, op vrydag 29 oktober, komt Jan Burger weer uit z'n beschutte huisje in de Egmondse duinen in het openbaar en op het "podium" van de Slot kapel te Egmond aan de Hoef. Ditmaal brengt hij vier jonge, veel belovende musici mee en gezamenlijk zullen zij muziek brengen van de componist Burger. Ook nu weer is Jan Burger vol enthousiasme, ondanks de vlinders in z'n buik. Hij verheugt zich enorm op de komende gebeurte nis en is vol lof over "zijn" musici: de tenor Paul Sanders, die met zijn onderwijzersdiploma in zijn zak toch aan een zangcarrière de voorkeur heeft gegeven, Jos Ruiters, de klarinet tist, die veel solo-werk doet in binnen- en buitenland en vaak optreedt met het Ned. Studenten Orkest, de cellist Sander Westphal, die nog studeert, en de pianiste Wynanda Burger, zijn echtgenote. (Dat hijzelf ook meedoet op piano en klarinet vindt hij minder be langrijk en wuift het luchtig weg!). Het programma heeft hij met zorg ge kozen: veel nieuwe komposities, waar onder "kloosterfantasie", geïnspi reerd op de kloosterklok van het Kar- melklooster, die zijn klanken bij oosten wind tot aan zijn huis in de duinen brengen. Ook de dichter Jan Engelman spreekt hem sterk aan: hij maakte muziek bij "Annabel", "En rade", en "Klein Air" en Paul Sanders brengt ze ten gehore. Verder teksten van Anton van Duin kerken, J. W. von Goethe en Aardt van der Leeuw, ("de meeuw"). Door een misverstand ia het nummer "op weg naar het licht" van de dichte res Heieen Kerdijk niet vermeld in het uit te reiken programma, maar tijdens de uitvoering wordt toegelicht waar dit zangstuk wordt ingepast. Vermeldenswaard is tenslotte het laatste nummer "chinese dans", voor 2 klarinetten, cello en piano. Dit is een stuk uit de (kinder)musical "de poort van Kasjgar", waarvoor Jan Bur ger de muziek schreef. De kinder operette- en musicalverg. "de Hans- wijkertjes" uit Egmond aan de Hoef bracht deze musical vorig jaar met veel sukses op de planken. In totaal zullen 8 liederen en 11 instrumentale werken te horen zijn. Het concert op vrijdag 29 oktober begint daarom al om 20.00 uur. Gezien de te verwachten grote be langstelling is het aan te raden om kaarten 10,- en 7,50 voor CJP, 65+) in de voorverkoop te be stellen en/of af te halen bij: mevrouw C. van Beek, Julianaweg 61, tel, 2271, of bij de dhz. zaak van J. Groot aan de Slotweg, beiden te Egmond aan de Hoef. wist Corine en Annemiek Overpelt die bijzonder goed speelden alleen op onreglementaire wijze af te stoppen, wat resulteerde in vijf strafworpen welke allen verzilverd werden door Wendy Kerssens. In een uiterst span nende slotfase waarin Meervogels tot vijf seconden voor het eindsignaal nog met 11-12 leidde lukte het Odin toch nog om langszij te komen. Zodoende moesten beide team met één punt genoegen nemen. Zondag 31 oktober spelen de dames tegen het Utrechtse U.D. Aanvang is 12.15 uur en plaats van de sportieve handeling is sporthal „De Enterij" in Limmen. TENNISCLUB HOGEDIJK Op maandag 22 november a.s. wordt in dorpshuis De Schulp in Egmond- Binnen de jaarlijkse algemene leden vergadering gehouden van de tennis club Hogedijk. Tijdens deze vergadering komen enkele belangrijke onderwerpen aan de orde. Een er van is de verkiezing van een nieuw bestuurslid. Tot uiterlijk zeven dagen vóór 22 no vember kunnen kandidaten worden gesteld: de kandidaatstelling moet voorzien zijn van de handtekeningen van vijf stemgerechtigde leden en een bereidverklaring van de gestelde kan didaat. Het eerstvolgende nummer van Net werk bevat de volledige agenda met bijbehorende stukken. Het bestuur. Een grandioos Nederlandstalig pop weekend staat ons te wachten in De Vriendschap te Akersloot, met op de zaterdag de snel aan populariteit win nende Frank Boeijengroep en op zon dag de jongens uit Amsterdag Noord, samen vormend de formatie „Druk werk". Zaterdag dus Frank Boeijen met zijn groep en wie goed de dagbladen leest die kan zich waarschijnlijk wel herinneren dat over deze groep een aantal weken geleden een heel groot artikel aan de groep was gewijd. Dus daarom hier nog alleen een korte opsomming van de feiten betreffende de groep: de groep is gestart in 1980 en bestaat uit Frank Boeijen, Wil Theunis- sen op gitaar, bassist Nels Busch, en drummer Henk Wanders, daarnaast de feiten op platengebied, in 198! de debuutelpee met daarna nog een tweetal elpee's, aan singles een zestal met als uitschieters „Fantasie" en „Zo Mooi". Dit was in het kort het verhaal van de Frank Boeijengroep die je op zaterdag kunt zien en opgelet! Als je op zaterdag aanwezig bent dan krijg je gratis een entreekaartje voor de zondag waarop de Amsterdamse formatie „Drukwerk" de Vriendschap op zijn kop zal zetten, want dat moet je gezien hebben, deze groep is op dit moment samen met Doe Maar de mee^t populaire groep in Nederland en dit danken zij aan het uitstekende Nederlandstalige product wat zij op de markt brengen. Hun eerste grote hit was het nummer „Je loog tegen mij", met daaropvolgend het nummer „Pappa" en ook nu weer een grote hit met het singletje „Er schijnt een lichtje op mij", verder heeft de groep twee elpee's op de markt gebracht en ook die zijn een succes. Het optreden van Drukwerk is een belevenis op zich die je dan ook niet missen mag!! En dit alles voor de prijs van één!! Niets is zo treurig als de dood van een kind. We zijn er mee vertrouwd dat oude mejnsen dood gaan. Maar als de dood van een kind door ongeluk of ziekte, alle verwachtingen en hoop kapot slaat, kan een ouder dat bijna niet aanvaarden. Omdat de dood van een kind zo diep ingrijpt, weten omgeving en hulpver lenende instanties vaak niet hoe ze ouders in hun verdriet tegemoet moeten treden en moeten helpen in het door staan van hun pijn. Juist andere ouders, die hetzelfde hebben doorgemaakt, blijken hen te kunnen helpen in het verwerken van hun verdriet, hiertoe bestaat sinds enige tijd de organisatie, OUDERS VAN EEN OVERLEDEN KIND, dit is een zelfhulporganisatie van ouders die zelf een kind verloren, die begrip en medeleven willen bieden aan lotgeno ten. Het zijn ouders die zelf hun verlies hun verdriet en hun isolement hebben doorworsteld en nu in staat zijn anderen hulp te verlenen. Zij doen dit door middel van individuele kontacten of in groepen, het verschaffen van lectuur en op andere manieren. Direct na de dood van hun kind worden de ouders omringt en opgevangen door familie en vrienden en veelal ook door een geestelijk verzorger. Als dat op houdt blijven de ouders alleen achter en voelen zich vaak niet in staat de draad weer op te nemen, ook de houding ten opzichte van de overgebleven kinderen is vaak erg onzeker. Verdriet wordt vaak weggedrongen. Net als de angsten, schuldgevoelens, woede, machteloosheid, 'eenzaamheid en hope loosheid waar in een ouder terecht kan komen na de dood van een kind. Medicijnen en pillen helpen soms even, veel beter is het echter om open en vrij te kunnen praten met een lotgenoot die begrijpt en meeleeft, die zelf van binnen kapot is geweest en kan luisteren naar een ander. Het betekent voor ouders een grote steun wanneer ze iemand over hun kind kunnen vertellen: hoe het kind was, welke plaats het innam in het gezin, over het ongeluk dat het over kwam of de ziekte waaraan het leed, over zijn/haar dood en over hun eigen gevoelens. Is een zelfhulporganisatie die uitgaat van de gedachte .hulp. aan lotgenoten te geven, om elkaar te sterken en te helpen het vodjes te.verwerken. CJewoop ouders die ouders helpen, om óp eigen kracht het verdriet te verwerken. De organisatie heeft geen binding met enige geloofsrichting of levensovertui ging- Op maandag 1 november zal in het ochtendprogramma „Plein publiek" de N.C.R.V. nader ingaan op onze organi satie. Voor nadere inlichtingen of kontact kunt u zich wenden tot de volgende contactadressen: F. Jacobs, Zichtweg 197 2151 WG Nieuw Vennep. Tel. 02526-74371. (landelijk contactadres). D. Stompedissel, Willem Baredszstraat 97 Den Helder. Tel. 02230-14416 (regio Noord Holland). C. M. Rijneveld, Kennemerstraatweg 500, 1851 NG, Tel. 072-335859 Heiloo (Voor t^w omgeving). Nieuwe horloges op Noviteitenshow PULSAR QUARTZ MEMO-HORLOGE vervangt knoop in zakdoek Pulsar Quartz introduceert het aller nieuwste snufje voor de drukke zaken man: een horloge met lichtkrant. Be langrijke notities kunnen nu in het hor loge worden geprogrammeerd en ko men dan door middel van een druk op de knop als een lichtkrant voorbij trekken. Afspraken, adressen, telefoonnummers en andere boodschappen zijn tot maxi maal 24 letters en cijfers per keer programmeerbaar. Losse papiertjes, knopen in de zakdoek en overige be kende geheugensteuntjes worden over bodig. Een telefoonnummer met een persoonsnaam en aantekeningen die alleen voor eigen gebruik zijn, zoals bijv.: „8 sept trouwdag: bloemen" kunnen nu de hele dag op de pols wor den meegedragen. Het nieuwe horloge heeft ook alle be kende funkties van een modern digitaal horloge: dag/datum aanduiding, uur signaal, stopwatch en twee afzonder lijk instelbare alarmsignalen, waarvan één met een melodie en één met een pieptoon. Bovendien is het horloge wa terdicht. Prijs: 148,-. Het Memo-horloge is een van de vele nieuwe modellen die Pulsar Quartz voor het komende seizoen op de In ternationale Najaarsbeurs te Utrecht introduceert. Voor verdere informatie: Forman Partners Public Relations BV, t.a.v. Caroline van der Flier, tel. 020-644 611. Wij werken volgens afspraak. San Francisco -a rte rol van 225 .IjrO Pak Gevulde "I "I C SpeculaasJLJ.O Pak Mergp(jpjes Krokant Toast -trie van 18514o Chips o o Supra koffie in C van 407J Rookworst ~f CC nu Frituurvet G.G1. 500 gram nu Droste cacao van 260 Honig Spaghetti van 171 Honig Mie van 221 Leverpastei Unox 3 bi. van 210 Borrelnootjes van 239 Kippe-,gr.-of tom. soep Unox bi. 175 Spa Citron nu Ananas Delmonte van 227 Jam Hero Conf. van 332 Sandw. Spread van 309 Jif van 370 nu Bekers nu Kotex maandverband is Telefoon 02205- 2306- 1337 'jy Openingstijden: dinsdag t/m vrijdag 9.00-17.45 uur, zaterdag 9.00-17.00 uur. Maandag gesloten. >t 34 viss zondag I ar hun k arsvisser c en de smaal ee 458 ba; uitslag i Groep G. Tuyn J. de Ro< W. Mets Kerss lM. Veld' Groep ,N. Kroir 'C. Hes G. Boer C. Leve; H. Zand e volger ivember :n om 8 kersloot. 2* j^^insdagmiddag en zaterdagmiddag GESLOTEN^^ Gevraagd: voor de produktenafgifte en verwerking retourflessen. Aanmelden uitsluitend telefonisch: 02205-1230; na 18 uur: 022,05-2179 Dusseldorperweg 40 - Limmen A Depositaire: Shoynear biol. cosmetica en Lady Ester voor uw huid en l'Oreal voor uw haar. Marian Roos - Dampegheestlaan 31. Limmen Telefoon: 02205 - 1928 Bchanciélifig volgens afspraak. 15-m Na een jèugdcen lje, en er rfen dit s« wij om cjp zond; 1 open, toi gramma] D.J.-wec voor d: die de m aan een gaan we strijd ho gekste o gehore bruikt w bar, zoa chop, he erofoons rataplan bonden, deren bs ven, on hoog is. pen, t.w KOMPETITIEPROGRAMMA IN SPORTHAL d'ENTERIJ LIMMEN VOLLEYBAL Axmeriscota-Dynamo 3 h2 19.45 Oranje Wit-Axmeriscota 2 h3 19.45 Oranje Wit-Voluit 2 h2 21.00 ZAALVOETBAL KNVB Vrydag 29 oktober Perpetuum Mob.-SVW 3 Dl 18.45 Tel. Stars-AFChfd.D 19.25 Alkm.Bs.-13 Balken 2B 20.15 Perpetuum Mob.-Tap Inn 2B 21.05 B&W 't Pontje-Groot Schuyt 2B21.55 Maandag 1 november: B&W'Pontje-van Eijk 2 D3 18.45 Roeper Ass.2-de Waag 2R2B 19.25 Golden Bs.-Alkm.'80 4B 20.15 The Highl.-NOC'75 4B 21.05 Reyne's GLP 3-Le pont 2 R2B 21.55 BASKETBAL zaterdag 30 oktober: Sea Devils-Lions AMB 13.00 Flash. Heiloo-Stars AJB 14.00 Flash.Heiloo-Alkm. G. AMC 15.15 Sea Devils 3-Exerc. 2 H2A 17.30 BEDRIJFSVOETBAL Uitslagen 23 oktober: Bierman - Erkamp 2-3 Beentjes - Driessen 3-4 Commandeur - Groot 7-4 Wedstryden 30 oktober: Zomerdijk - Commandeur 19.00 v.d. Steen-Kleverl. - HCLF 20.00 Motaal - Bierman 21.00 HANDBAL zondag 31 oktober: Meervogels 3-Alcm.Victr.2 HS 4D11.00 Meervogels 1-UD 1 DJ reg. 12.15 Meervogels 1-Berdos 1 HS 3e div. 13.15 Meervogels 1-Alcm.Vitr. 1 MP 1 14.30 Meervogels 3-Egmond'74 2 MP 3 15.15 Meervogels 2-Foresters 2 DJ 4B 16.00 Meervogels 1-Risdam/Zebra 1 HJ 1 Meervogels 1-Tonegio 1 DS 1 17.45 Meervogels 2-Westfriezen Ds 3A 18.50 GESLAAGD ZAALHOCKEYTOER- NOOI IN SPORTHAL d' ENTERIJ LIMMEN Woensdagmorgen speelden de le, 2e, 3e en 4e klassen. Ondanks het feit dat de leerlingen maar enkele keren hebben geoefend werd er bij zonder leuk en enthousiast gespeeld. Donderdagmorgen speelden de 5e en 6e klassen. Hier werd zeer fana tiek gestreden tussen de verschillende scholen. Donderdagmiddag speelden de le klassen van het voortgezet- onderwijs. Bij de jongens speelden echte hockeyspelers mee, wat voor de tegenpartij weer een uitdaging be tekende om van dat team te winnen. Dit leverde verrassende resultaten op, waarop het publiek direkt rea geerde. Bij de meisjes ging het wat moeilijker, daar ging het om het spel opzich. Do centen van de scholen geweldig dat u zich tijdens de vakantie inzet voor uw klas en het team coachd. Ook waren er veel ouders aanwezig heel fijn dat u de moeite hebt genomen om de leer lingen aan te moedigen. weet, ook al zijn het koude zitbaden, Mensen, u zult echt kunnen genieten van dit stuk, haal daarom nog snel even die kaarten bij het Warenhuis Lute. U kunt ze daar tegen een prijs van 7,50 per stuk verkrijgen, waar voor u- dan muziek en toneel terug krijgt. Wij starten om 20.00 uur met het toneel wees dus op tijd. Na het toneel is er ook weer een vérloting met een zeer goede prijzen inhoud. Wat zou ik nu nog meer kunnen zeggen, u zou al leen nu nog even de kaarten moeten halen, als u naar ons wilt komen. Niet treuzelen, maar snel even naar hét Warenhuis Lute om de laatste kaarteji weg te halen. Tot ziens by ons in de zaal van het Parochiehuis St. Maarten. TONEELVERENIGING DE LIMMER PLANKENIERS Mensen denk er nu nog even om, er zijn nog wat kaarten verkrijg baar voor een gezellig avondje toneel van de Limmer Plankeniers. Zij hebben voor u een klucht op de planken gezet met als titel, "de verloof de van myn vrouw. Een verloofde die meer onder water dan boven water zit. Dan is er nog een namaak arts, die voor alle problemen een oplossing BRIDGECLUB LIMMEN Uitslag 20 oktober 1982: A-Lijn 1. hr. Klous - Sneek (55%) 58.9% 2. fam. Bollweg 53.0% 3/4/5 fam. Toby 51.8 fam. Zuidema 51.8%" mevr. Gallee-hr. Tamminga 51.8% 6. mevr. Klaver-Staathof 50.6% 7. fam. Molhoek 45.8% 8. ds. Klous-v.d. Klundert 36.3% B-Lijn: 1. ds. Groot-Nielen 67.5% 3. hr. Valkering-Valkering 62.7% 3. hr. Krijt-Warmer 56.4% 4. fam. Segerius 47.4% 5. hr. v.d. Molen-Sprenkeling 44.4% 6. hr. Groot-Kraakman (45%) 42.9% 7. ds. v.d. Berg-Slemmer 41.3% 8. mevr. v. Straaten-hr. CharF dorp ,37.3%

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1982 | | pagina 14