T nieuws van sinterklaas Nieuws van de Gemeente Heiloo 15.000 gulden PREDIKBEURTEN EN ANDERE DIENSTEN Geen Uitkijkpost gehad? De "Uitkijkpost" stelt aan U voor ®i3 DE A iOOISTEPOST IS \r aan prijzen Grandioze Sinterklaasaktie in Heiloo met - duizenden guldens aan prijzen, uitgekeerd in waardebonnen. Hoe kunt u deze verdienen? Door uw inkopen te doen in HEILOO!! Wat bieden de winkels in Heiloo? POLITIEBERICHTEN nl GEVONDEN VOORWERPEN Dr. KEMPERS AFWEZIG van 13 t/m 21 november, nber. f valkering beveiliging Bel donderdag: 072-330175 DIERENBESCHERMING HEIL00-LIMMEN-CASTRICUM. Plaatsgenoot wint tweede prys op Floriade goede tehuizen gezocht voor De heer H. M. Post, raadslid voor de VVD UITKIJKPOST 10 NOVEMBER W+IJKI" COMMISSIE ONDERWIJS Vorige week kwam op woensdagavond de commissie onderwijs bijeen. Een groot deel van de avond werd besteed aan het toelichten van de begroting voor 1983. Daarnaast werd bij twee agenda-punten ook wat langer stilge staan. Als eerste was dat het besluit van het college van B en W om mevrouw Wuijster van de VVD te benoemen tot lid van de schoolbegeleidingscom missie van het Cornelis Drebbelcollege. In een vorige commissievergadering hadden de vier kleine partijen mevrouw Van Gelder voorgesteld, aangezien Heiloo 2000 naar hun zeggen niet evenredig zitting hebben in de diverse gemeenschappelijke regelingen en an dere commissies. De afwijzing van me vrouw Van Gelder door het college viel met name bij de betrokken persoon zelf niet in goede aarde. Ten tweede werd naar aanleiding van prognose van het aantal leerlingen aan de verschillende scholen van Heiloo voor de komende jaren het toela tingsbeleid van de gemeente lang durig bediscusieerd. D'66, Pv.d.A., Heiloo 2000 en vooral Links Heiloo wil den het gehele beleid opnieuw in de commissie bespreken, iets waar het college weinig voor voelt. Over het toelatingsbeleid zijn afspraken ge maakt, die zijn vastgelegd in het be- t leidsplan 1982-1986. Het college wil 1 zich daaraan houden. Op aandringen van de vier genoemde partijen zal het college een uitspraak doen over het al dan niet bespreken van het toe latingsbeleid in de commissie onder wijs. COMMISSIE SOCIALE ZAKEN De leden van de commissie sociale zaken spraken in hun vergadering van maandagavond voltallig hun goed keuring en waardering uit voor het goed werk van de Commissie Welzijn. Daarnaast werd de begroting 1983 doorgenomen op de punten sociale zaken betreffende. Ger Helder (Links Heiloo) had veel moeite met het af wijzen van de subsidie aanvraag van het JKV door het college van B en W. De motivering achter de af wijzing vond Helder onvoldoende. Ook aandacht voor de Muziekschool. Er waren vragen of het gebouw niet meer funkties zou kunnen krijgen, daar er door het teruglopende aantal leerlingen ruimte vrij komt. Het pro bleem hierbij is de opslag van ma terialen van de Muziekschool. AGENDA COMMISSIE FINANCIÈN A.s. Donderdag (11 november 1982) vergadert de Commissie Financiën in het Gemeentehuis van Heiloo om 20.00 uur. Enkele punten, die ter tafel komen zijn: - Verlening renteloos voorschoot aan wijkwoningen Plan Oost. - Kredieten voor voorzieningen St. Jo zefkleuterschool, eh zwembad 't Baaf je. - Bebouwing Boekenstein. - Begroting 1983 en de meerjaren raming 1983-1987. Commissievergaderingen zijn - net als raadsvergaderingen - openbaar en dus is een ieder, die in de gemeentelijke politiek of in de besproken zaken ge ïnteresseerd is, tijdens deze ver gadering als toehoorder welkom. Men dient gebruik te maken van de hoofdingang van het gemeentehuis. ruime keuze uit artikelen in elke branche persoonlijke bediening en service veel parkeergelegenheid bij de winkels Klap De toezichthouder van Winkelcentrum 't Loo werd zaterdag 30 oktober on aangenaam verrast. Bij het sluiten van de deuren was een jeugdige brommer rijder het kennelijk niet eens met de sluiting. Hij stalde zijn brommer en verkocht de toezichthouder een klap in het gezicht. Gevolg: een gescheurde lip en enkele gebroke tanden. De politie vraagt ge tuigen op, die iets hebben gezien rond sluitingstijd. Stacaravan Op Camping Klein Varnebroek werden drie 'stacaravans open gebroken. Verdwenen zijn een kleuren televisie en een deken. Koffer Uit een auto in de Romplaan werd een koffer gestolen. In deze koffer zat een polstasje, daarin een portemonnaie en daarin honderd gulden. De laatste drié voorwerpenplus een paspoort, girobetaalkaarten, twee bankpasjes en een caculator verdwenen. De koffer is teruggevonden. 1000 Gulden Een inwoonster van onze gemeente werd afgelopen week aangenaam verrast. In een enveloppe, die ze in haar brievenbus kreeg, trof zij 1000,- aan. onbekend. De "gulle gever" is Voetbal-ellende Bijna alle sportmensen weten het: geen waardevolle spullen in de kleed kamers achterlaten. Zo ook dacht een voetbalteam van Foresters, afgelopen zondag. Alle bezittingen werden in een tasje gedaan en bij het eigen doel gezet. In de ban van het spel vergat men het tasje in de gaten te houden en na de eerste helft was het weg. Schade: horloges, kettingen, autopapieren, sleutels, ruim 1000,- gulden papier geld, cheques t.w.v. 3000,- en twee jaarabonnementen voor het spoor. Als iemand achter het Foresters- doel iets verdachts heeft gezien, dan graag melding hiervan bij de Politie. O ja, het team begon niet meer aan de tweede helft. Jota De politie heeft het onderzoek naar de vernielingen tijdens de Jota '82 aan het verenigingsgebouw van de Scouts afgerond. Gehoord werden 12 jongeren uit Heiloo (14-18 jaar). Naast de ge noemde aktiviteiten kwamen ook de vernielingen van een telefooncel aan het licht en een fietsdiefstal Verkeersbord Afgelopen vrijdag werd op de hoek Kennemerstraatweg/Dokterslaan een verkeersbord uit de grond gereden. Naar alle waarschijnlijkheid is de be stuurder van een oranje wagen de schuldige. STK.HTTNG UX.KSMUXIEKSCHCXX. HEILOO Nu we weer met enige regelmaat onze speelavonden hebben, begroeten we op de vrijdagavonden steeds meer luister aars. Zo verwachten we overmorgen ook weer een flink aantal bezoekers, die komen luisteren naar leerlingen van: John van 't Hof (leraar trombone), Bert van Laer (leraar piano, elektronisch orgel), Riek van der Veen (lerares dwarsfluit). Omdat het niet vaak voorkomt, dat beginnende trombonisten optreden, wil ik deze keer iets vertellen over de trombo De trom one behoort tot de familie der koperen blaasinstrumenten, die wat het symfonieorkest betreft, verder bestaat uit de trompet, hoorn en tuba, In de harmonie- en fanfareorkesten is de familie groter, want daarin treffen we een grote verscheidenheid aan zoals cornetten, bugels, alt-hoorns, tenor hoorns, tenor tuba's. De trombone is een vertegenwoordiger van het „scherpe" koper. In nagenoeg elke samenstelling is de trombone gemakkelijk te herkennen. De toon is namelijk nogal dominant. De geschiedenis van het scherpe koper verklaart dat enigszins: de bazuinen (voorloper van de trombone) werden gebruikt om de aandacht te trekken voor belangrijke gebeurtenissen. De bouw van het instrument (recht, met weinig bochten) zorgt voor die sterke opvallende toon. Bescheidenheid is een eigenschap, die trombonisten niet als eerste dienen te etaleren. Aktie duurt van 8 november t/m 4 december 1982 Aktie goedgekeurd K.v.K. no. 37/82/159-(22-10-'82) De schuif (coulisse) van de trombone is karakteristiek voor het instrument. De trombonist maakt met de embouchure èn de schuif de verschillende tonen. Het moeilijke bij de trombone is, dat de trombonist moet leren controleren of de toon zuiver is, en zo niet, dan corrigeren. Er zijn verschillende soorten trombo nes: de alttrombone (weinig meer in gebruik), de tenor trombone en de bastrombone. Een trombone kwartet b.v. bestaat meestal uit 3 tenortrombones en 1 bastrombone. Veel belangrijke componisten hebben speciaal voor de trombone geschreven. Heel bekend zijn de „Equaii" van L. Beethoven. Ook meer moderne compo nisten als Hindemith, Frank Martin en Tomasi hebben voor dit instrument gecomponeerd. Ook in de lichte muziek is de trombone erg belangrijk. Des te opvallender is het dat relatief weinig leerlingen zich voor de trombone interesseren. Misschien helpen dit stuk je en de uitvoering van vrijdag a.s. hieraan iets te veranderen. Het kan waarschijnlijk geen kwaad er op te wijzen, dat heel goede resultaten kunnen worden behaald, ook indien op latere leeftijd alsnog aan de studie wordt begonnen. De trombone vereist een zekere licha melijke ontwikkeling, waarover kinde ren tot elf a twaalf jaar niet beschikken. Voor en na de 3 kwartier durende uitvoering kunt u koffie etc. kopen in onze gezellige corner. U bent hartelijk welkom, ook als u (nog) niet leerling bent! Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10 uur Gezamenlijke dienst in de Geref. Kerk (Zendingspredikant). Crèche aldaar. Kruiskerk 10 uur als boven. Zondagsschool in de Rehobothschool. 19 uur ds. F. Diemond uit West-Graftdijk. Geref. Kerk Noordergeeststraat 10 uur Gez. dienst met Ned. Herv. Gem. 17 uur ds. G. J. van Kamp, Heiloo. Parochie-zondagsdienst Psych. Centrum, Kennemerstraatw. 464 Heiloo, tel. 072-330844. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 u. Dienst en woens- dagav. 8 u. Bijbelstudie. Westerweg294. Hervormde Gemeente Limmen 10 uur ds. R. G. Timmers, IJmuiden. Ned. Herv. Gem. Egmonden Egm. a.d. Hoef, 10 uur ds. Moonen. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.30 uur ds. J. Mostert. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10 uur ds. A. G. Hoekema. Oud-Katholieke Ke. Emmastraat 9, Alkn.r. r 10 uur Hoogmis. Charismatische Bijbelkring Hoogegeest 37 - Akersloot Samenkomst: dinsdagavond 20.00 u tel. 02513-12205. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9 uur - 11 uur. In de week: maandag-, dinsdag- en vrij dagavond 19.30 uur. Woensdag en donderdag 'smorg. 8 uur. Spreekuur biechthoren: zaterdag 16- 17.30 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19.00 uur. Zondag 9.30 - 11.00 uur. In de week: ma.-, do.- en vrijdagavond 19.30 uur; dinsdag en woensdag 8 uur. Biechthoren: zaterdag 16.30 - 17.30 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H.Missen: zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur, 11 u. In de week: maandagavond 19 uur, ove rige dagen: 's morgens 8 uur in de Gena- dekapel. Avondmis: le vrijdag v.d. maand 19 u. Lof: zondagavond 18.30 uur. Biechthoren: zaterdag in beide kapellen vanaf 16 uur. Kapel Psvch. Centrum St. Willibrord H. Missen: zaterdagavond 18.45 uur. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. DOKTERSDIENSTEN [uitsluitend voor spoedgevallen] Dr. M. R. Koelman, Maas Geesteranus- weg 17, Heiloo, tel. 072-330530. Weekenddienst Apotheek Apotheek Kruisinga, Koorstraat 59 Alk maar, tel. 072-112684. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond - Heiloo - Limmen Mevr. A. de Klerk, tel. 02206-1444. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) E. Engeringh, Slimpad 4, Heiloo, tel. 072-332719, b.g.g. boodschappendienst: 020-123123. Verloskundige Limmen Mevr. C. Motzo, tel. 02513-12020. Dienst Tandarts Alkmaar-Heiloo Dr. H. J. Haarsma, Asselijnstraat 36, Alkmaar, tel. 072-151354. Consulenten Dierenbescherming Heiloo en omstreken Honden: tel. 336758, mw. R. v. d. Berg. Katten: 334810, mw. H. W. de Waart. Watervogels: 333073, hr. C. de Lange Knaagdieren: hr. Jacobs, 331484. Zieke, gewonde en jonge vogels: Mevr Duivenbooden335065hr. Baars 336227 Aktie Vakantie Pleegdier: tel. 336180. Organisatie van Nederlandse Tandprothetici Weekenddienst in de kop van Noord- Holland, tel 02240-7939. DIERENARTSEN Dr. Eberson en Dr. Schaap zijn altijd te bereiken op tel.nr. 072-331606. Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr, J. J. H. Cooper, Ewisweg 34, Heiloo, tel, 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo. tel. 072-333398; M. A. van Riel, De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072- 333271; E. J. Waal, Kennemerstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266. P. A. Slinger, De Hoghe Weijdt 55, Hei loo, tel. 072-333746. Zwangerschaps/ Nabevallingsgvrnnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. Mevr. A. Vinckers, tel. 072-334398. KRUISVERENIGING „HEILOO" Kantoor: Wijkgebouw Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- enl donderdagavond van 17-18 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdagenl van 19-19.30 uur. Tel. 072-331073. Wijkverpleegkundigen: Mevr. A. H. Kroon, tel. 072-330082, te| bereiken van 8-8,30 uur. Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021,1 te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326,] te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, tel bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, tel. 02208-6203, te be-l reiken maandag, donderdag en vrijdagj tussen 8-8.30 uur. Mevr. L. de Waard, tel. 02518-55495, te| bereiken tussen 8-8.30 uur. Spreekuur in wijkgebouw, dagelijks tus sen 12 en 13 uur, tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus-J sen 12-13 uur en maandagen donderdag! tussen 17-18 uur. Tel. 072-331073. G 0p vrijd liet kop gebruik De verk de voor Prijzen Openin GEVONDEN: Integraal helm, een da mes horloge met schakelarmband, een etui met sleutels, een kinderring een portemonnaie met eeldsinhoud, een sleutel, een cyperse kat, een fiets- sleutel, een groene tas met portemon naie met geldsinhoud en strippen kaart, een fietspomp, een dames horloge, een zwart/witte hond, een kin- der gymnastiekschoen, een polo shirt, een bankbiljet, een bankbiljet, 8 sleutels aan rind, een paraplu, een etui met 6 sleutels, een broche met knopjes, een portemonnaie zonder inhoud, een gymnastiekschoen, 4 autosleutels, een werphengel met molen. AFHALEN op woensdag- en zaterdag middag tussen 14.00-16.00 uur. Andere huisartsen nemen en waar. Montage van sloten, grendels en elektronische alarminstallaties. Vraag vrijblijvend prijsopgave middenweg 44, 1906 AR Limmen, telefoon 02205-2377 Wjjziging Weekagenda-mededeling: SPEEL-O-THEEK REGIO HEILOO De Speel-o-theek leent speelgoed uit aan kinderen met een handicap en aan kin deren, die tijdelijk speciale aandacht no dig hebben. Adres: Wijkgebouw Kruisvereniging, Holleweg 94, Heiloo. Openingstijden: vrijdag 19-21 uur. Za terdag: 10-12 uur. Inlichtingen bij: Mevr. M. H. Post-Stuve tel. 072.-334152., Onze plaatsgenoot dhr. Admiraal van de Hoghe Weijdt heeft tijdens de Floriade 1982 met twee van zijn inzendingen prijzen gewonnen. De keuring werd gehouden onder de inzendingen van kwekers, die hun planten en bollen op de Floriade hadden staan. De heer Admiraal heeft een bollenkwekerij in Heemstede. J De hoogste prijs, een ereprijs met. lof van de jury, kreeg de heer Admiraal voor zijn ixia's, een veelgevraagde bol voor de kascultuur. De ixia wordt veel als snijbloem geteeld,maar doet het ook uitstekend gewoon in de tuin. De inzending op de Floriade bestond uit twaalf en een halt duizend bollen, tezamen ruim 30 rassen vertegenwoor digend. Een weinig vertoonde collectie, waarvoor de heer Admiraal terecht de op één na hoogste prijs kreeg. Daarnaast verwierf de heer Admiraal ook een prijs voor zijn anemonen. De inzending bestond uit zgn. annemones. De Caen (met enkele bloemen) en anemones St. Brigid (met dubbele bloemen). Beide soorten waren er in de kleuren rood, wit, blauw en violet. Ook anemonen doen het net als ixia's goed in de tuin. De ixia's en anemonen vormen samen met de ranonkel de specialiteiten van de kwekerij van de heer Admiraal. Op de laatste dag van 1963 vestigde de heer Post, momenteel raadslid voor de VVD, zich in onze gemeente. Aanvankelijk gaf hij de voorkeur aan Plan Oost, maar toen de woonwijk bij 't Baafje gerealiseerd werd - zo'n tien jaar geleden - besloot de familie Post de oversteek te maken naar een huis 'Op' de Wieken. Over 't Baafje is de heer Post bijzonder te spreken. 't Is een mooi plan. Zie je in andere wijken vaak noodge dwongen auto's geparkeerd staan, bij ons in de buurt halen de bewoners hun auto van de weg. Het geeft een op geruimd gezicht en dat komt het wonen hier alleen maar ten goede". In het begin van de jaren '60 doorliep de heer Post na de middelbare school de Kweekschool voor de Zeevaart in Amsterdam. In 1964 behaalde hij het diploma van Gezagvoerder op de grote handelsvaart en was in die dagen de jongste officier met die bevoegdheid. In de scheepvaart is de heer Post ne genjaar werkzaam geweest. Hoogovens Vanaf 1966 is de heer Post in dienst geweest bij onze nationale staal- trots. Hoogovens in IJjnuiden. Welis waar is het dienstverband zes jaar onderbroken geweest - een periode, waarin de heer Post werkzaam was bij een Amerikaans ingenieursburo - maar vandaag de dag werkt hij nog steeds bij Hoogovens. Niet bij het moe derbedrijf, maar bij het Ingenieurs buro ESTS BV, een dochter van Hoog ovens. De werkzaamheden van het bu- ro zijn het beste te omschrijven als het verkopen van know-how (kennis) van Hoogovens: het geven van advie zen, het uitzenden van ingenieurs en dergelijke. Over zijn werkgever is de heer Post zeer te spreken. "Het is een goed be drijf met zeer goede voorzieningen. Ze weten wat ze willen, ook al is de economische situatie niet altijd even goed". Sport Naast zijn werk doet de heer Post ook aan sport (en aan politiek natuurlijk!). Binnen een straal van tien kilometer worden alle boodschappen op de fiets gedaan en zelfs gaat de heer Post af en toe op de fiets naar zijn werk. Drie keer per week trekt hij zijn sportkleren aan en gaat al dan niet in gezel schap van zijn zoon tien kilometer hardlopen. Als de gelegenheid zich voordoet loopt de heer Post ook wel eens een halve marathon. "Rennen werkt relativerend: je kan de dingen weer eens op een rijtje zetten en tot rust komen". Tenslotte doet de heer Post ook nog aan tennis. Politiek In het politieke wereldje heeft de heer Post nogal wat gedaan. Dat be gon in 1968, toen hij samen met me vrouw Wuijster - nu ook raadslid voor de VVD - de voorlichting en pu bliciteit van de VVD in Heiloo op po ten zette. Dat leverde de partij veel nieuwe leden op. Via het voorzitterschap van de pro- pagandacommissie van de Kamer centrale Den Helder (d.i. hetzelfde gebied als de Rijkskieskring) en het lidmaatschap van de landelijke pro- pagandacommissie kwam de heer Post in 1976 in het hoofdbestuur van de VVD terecht. Van zeer nabij maakte hij toentertijd de formatie van het kabinet van Agt-Wiegel mee. In 1979 moest de heer Post wegens zijn drukke werkzaamheden - veel buiten landse reizen - uit het hoofdbestuur stappen. Hij bleef alleen actief voor de VVD als raadslid in Heiloo, met welke taak hij in 1975 begon. Openbare werken Binnen de VVD-fractie is de heer Post belast met de Commissie Open bare Werken, Beplantingen, Mili eu- en Huisvestingsaangelegenheden. Deze commissie geniet een zekere voorkeur van de heer Post: de commis sie is practisch ingesteld. Daarnaast ligt de groenvoorziening de heer Post na aan het hart. "Dit is één van de aantrekkelijkheden van on ze gemeente. De mensen gaan soms veel te nonchalant om met het groen. Men realiseert zich niet wat de waarde van het groen is". Ook huisvesting heeft sterk de aan dacht. "Uit de Herfstnota Volks huisvesting 1982 bleek dat vooral jon geren onder de 24 jaar staan ingeschre ven als woningzoekenden. De gemeen te moet hierop inspringen en voor deze groep mensen trachten woningen te realiseren". Wat betreft het milieu is de heer Post van mening, dat het in Heiloo weliswaar niet gaat om giftbelten en rokende schoorstenen, maar dat juist de kleinere vormen van vervuiling be streden moeten worden. Als voor beelden noemt hij verkeersoverlast, de vele verkeersborden (op welke plaat sen beter bomen kunnen staan) en ho rizonvervuiling. Uitgaande van de liberale beginselen van de VVD wil de heer Post middels zijn raadswerk zoveel mogelijk de vrij heid voor de inwoners van Heiloo be werkstelligen. De gemeentelijke over heid is hierbij de instantie die, even tueel middels politie en brandweer, de vrijheid kan beschermen. Op deze functie van de gemeente moet de Ge meenteraad volgens de heer Post goed toezicht houden. Links de ixia, met hun prachtige bloemen, en rechts een voorbeeld van de anemones De Caen. - Zwart poesje halflang haar, 6 maan den oud. -Grijs/wit katertje, 6 maanden oud. WIE MIST - Cyperse kater, 8 maanden oud. Inlichtingen: mevr. de Waart, tel. 334810. STEUN ONS WERK! Koop nu leuke Sint Nicolaas- en Kerst geschenken. O.a. de prachtige kalender 1983. Alles verkrijgbaar bij: J. v. Beek- Nicolaï, Slimpad 9, tel. 332759. DE TABERNAKEL De Kerk en de oecumene, is de titel van de lezing die de heer J. Ph. Fijn- vandraat uit Sneek op vrijdagavond 12 november om 8 uur zal houden in de zaal van de Gereformeerkerk aan de Noordergeeststraat te Heiloo. Het is de 5de lezing uit een serie over de Ta bernakel. De Tabernakel was het kostbare demontabele kerkgebouw van de Israëlieten. Een model van dit bouwwerk is op de lezingen aanwezig. Het is de bedoeling om door middel van deze lezingen, de bijbelse boodschap onder de aandacht van de mensen te brengen. De toegang is vrij. In de pauze wordt koffie aangeboden en kunnen vragen worden gesteld. Voor informatie kunt u terecht bij: M. Oppehhuizen, tel. 02518-54596 of H. Smit, tel. 072-337151. Theater "De Beun" Willibrordusweg 2 - Heiloc Telefoon 072-333156 12 EN 13 NOVEMBER De toneelvereniging Falkland mei „Antigone", het beroemde Griekse drama in een moderne bewerking door de Franse schrijver Jean Anouilh. Na de pauze volgt een vrolijke Franse eenakter van Feydeau met als titel:' „Slaap, zeg ik je". Aanvang 20.15 uur. 14 NOVEMBER Een uniek koffieconcert met klassiek ei barok-muziek. Werken van o.a. Telemann, Sweelinck1 Oörellienz. Aanvang 11.30 uur: i Kopje koffie en programma gratis. Kaartverkoop via: Boekhandel Piet Avis, Reisburo Hol land International, Rook- en Barber! shop Jan Braam, foyer van het Open! Huis en aan de zaal. AGENDA OPEN HUIS 'T LOO TEL. 333368 Expositie Foyer: Jan Kroese. Openingstijden: zie agenda MAANDAG 15 NOVEMBER N.v.v.H., gym 10.30-11.30 N.v.v.H., zang 13.45-15.30 St. Dienstv., handw. 13.30-15.3(| Pl.landsvr., zang 13.30-15.30" Pl.landsvr., tekenen 13.30-15.30 Yoga 13.30-15.30 Yoga 19.30-21.30 Sans atout 20.00-23.00 Nivon 20.00-22.00 Boerhave Engels 19.30-20.30 EHK 20.00-22.00 Soc.Alleenst. 20.00-22.00 P.v.d.A. 20.00-22.00 DINSDAG 16 november DOVES, gym 9.00-12.00 Nivon 9.30-11.30 Tennisles 9.00-12.00 N.v.v.H., bloemschikken 13.30-16,00 Pl.landvr. broodd. 13.30-15.30! Nieuw Leven 20.00-22.00 Nivon 20.00-22.OOI Oppositie 20.00-23.00; Oppositie 18.45-23.301 H.B.C. 20.00-23.00j St. Raadverg. 20.00-23.00: D'66 20.00-22.00; WOENSDAG 17 NOVEMBER CREDO GESPREKSGROEP HEILOO Wat betekent eigenlijk de naam "Credo"? Het is een latijns woord en betekent "Ik Geloof". Het is een ander woord voor de zogeheten "Aposto lische Geloofsbelijdenis" die u elke zondagmiddag in onze kerkdiensten kunt horen en zingen. In het Oude Testament klaagt de pro feet Hosea: "Mijn volk gaat ten gronde door gebrek aan kennis". Is dat eigen lijk niet de klacht van deze tijd? Wat weten wij ouderen en jongeren nog van de Bijbel? Enige tijd geleden stond er in dagblad Trouw een stukje over de geringe bijbelkennis van onze theo logische studenten, maar geldt dat niet voor velen van ons? De Landelijke Stichting Confessio neel Gereformeerd Beraad wil daarmee bezig zijn. Onder andere door het be leggen van gespreksavonden. Zo'n gespreks-avond is er op donderdag 25 november te Heiloo in de Gere formeerde Kerk, Noordergeeststraat te 20.00 uur. Spreker aldaar is Ds. C. van de Velde te Haarlem. Hij zal spreken over: "Wat geloven wij nu eigenlijk De volgende vragen komen daarbij aan de orde: - Wat leert onze Kerk - Wat is de kern van ons geloof Belangstelling? U bent van harte wel kom. Credo Gespreksgroep Heiloo. DOVES, gym Tennisles U.V.V. Oud Adj. BP Prov.kruisv., volksd. Postzegelclub Nivon Falkland N.v.v.H. Rotary Autorijschool BGS 10.30-11.30; 9.00-12.00^ 9.30-11.30 14.00-17.00 13.30-17.00 20.00-22.00 20.00-22.00 20.00-23.00 20.00-22.00 19.30-21.30 19.30-21.30 DONDERDAG 18 NOVEMBER St. Dienstv. gespr.gr. Fed. Vrouwen Raad N.v.v.H., bridgecursus St. Dienstv., gym Yoga HOV Nivon Sjoelclub HBC 3 zalen 9.30-11.305 9.30-11.30; 9.30-11.3(L 13.30-16.3(É 13.30-15.30* 20.00-22.04 20.00-22.00: 20.00-22.OCfj 20.00-23.00 VRIJDAG 19 NOVEMBER St. Dienstv':, volksd. 1100-12.0Q: i»" KINDERPOSTZEGELS Vandaar dat er in het postkantoor eèn speciale verkoopstand van het plaatse lijk comité voor kinderpostzegels staat. Vanaf dinsdag 16 november, de dag waarop de kinderzegels 1982 voor het eerst echt verkrijgbaar zijn. Als losse zegels in ieder gewenst aan tal, als serie 3,45), in een velletje (4x 50 30 en lx 60 20, 4,-) en als serie in een speciaal PTT-mapje met nadere informatie 4,45). De zegels zijn dit jaar zeer fraai, dankzij het talent van Peter Vos, die op de 4 zegels het thema „kind en- dier" uitbeeldde. De kinderpostzegels zijn aan de loketten èn bij de verkoopstand ver krijgbaar. Bij de verkoopstand kan men met de feestdagen in zicht tevens tijdig en goed een keuze maken uit de nieuwe kollektie wenskaarten van de kinder- postzegelaktie. Een aktie waarvan de opbrengst ten goede komt aan voorzie ningen voor kinderen die extra zorg nodig hebben. De verkoopstand is tot 31 december op gesteld in de hal van het postkantoor te Alkmaar. N.v.v.H., ds.br. Pl.landsvr., volksd. Beg.orkest Nivon Geologie 2 Nivon HBC 9.30-11.30 13.30-15.3Q 20.00-23.00 20.00-22.05 20.00-22.00 20.00-23.04 ZATERDAG 20 NOVEMBER Big Band 15.30-17.30 VVD 10.00-16.00; nivon Londen avond 20.00-23.00 Ranzijn dansschool 19.00-23.00 ZONDAG 21 NOVEMBER Ranzijn dansschool 18.00-23.00

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1982 | | pagina 2