Nieuws van de Gemeente Heiloo PREDIKBEURTEN EN ANDERE DIENSTEN voor minder dan de halve prijs MOTEL HEILOO 7 bezichtiging en verhoov vrijdag 10 december van 16 tot 21 uur Kennemerstraatweg 42S Heiloo De "Uitkijkpost Stelt een U voorQe heer j# pieters, raadslid voor het CDA 1 iitkijkf valkering beveiliging in opdracht van incassobureau van 246 Perzische en Oosterse tapijten Inlichtingen: 02245-592 WERKGROEP TERRE DES HOMMES Kerstaktie 11 im DIERENBESCHERMING HEIL00-LIMMEN-CASTRICUM. GOED TEHUIS GEZOCHT VOOR: A. L. DUIJVESTIJN, huisarts AFWEZIG 16 dec. - 3 jan.' £7 L 10 DECEMBER; DAG VAN DE RECHTEN VAN DE MENS UITKIJKPOS'l 8 DECEMBER 1982 COMMISSIE ONDERWIJS BUIGT ZICH OVER MEDEZEGGENSCHAP De Raadscommissie Onderwijs verga derde vorige week woensdagavond, 2 dagen na het afronden van de alge mene beschouwingen. Het belangrijk ste agendapunt was het „Model-Re glement voor de medezeggenschaps raden" van de Vereniging van Ne derlandse Gemeenten. De opzet van het college van burgemeester en wet houders is het model - dat in nauw overleg met de landelijke onderwijs organisaties tot stand is gekomen - zo min mogelijk te wijzigen. Dit vooral terwille van de eenheid binnen het on derwijs. Het college en ook de leden van de raadscommissie zijn voorstander van de invoering van een zgn. gemeen schappelijke medezeggenschapsraad. Dit houdt in dat een aantal gemeente lijke scholen samen .één medezeggen schapsraad gaan vormen. Enkele be voegdheden van zo'n raad zijn: - het geven van advies aan het college over het personeelsbeleid op de scho len, het beleid t.a.v. leerlingen, het onderhoud dan wel nieuwbouw van het schoolgebouw en de instandhou ding van openbare scholen; en - het geven van goedkeuring over de onderwijskundige inrichting van de school, over veiligheid en over ge zondheid (binnen de school). Naast deze gemeenschappelijke raad houdt elke school ook een eigen raad. De diskussie binnen de commissie spitste zich toe op de wijze van stem ming binnen de medezeggenschaps raad. Volgens het huidige model heeft elke geleding (dit zijn personeel en ouders en/of scholieren) 'n stemmings- recht. Mevrouw Wuyster van de VVD opperde dat het wel moeilijk kan zijn wanneer bijv. de ouders het overal mee eens moeten zijn. Na een diskussie dit aangaande kwam de commissie tot de konklusie, dat de moeilijkheden al leen zullen ontstaan wanneer een be paalde zaak op het scherpst van de snede gespeeld zal worden. Mevrouw J. Wuijster-Schuddeboom (VVD). Het is de bedoeling dat de gemeen schappelijke medezeggenschapsraad geïinstalleerd wordt wanneer de voor lopige medezeggenschapsraden per school niet meer voorlopig zijn. Dan kunnen zij uit hun midden vertegen woordigers kiezen voor de gemeen schappelijke raad, die in de plaats komt van de schoolraad. In een rondvraag kwam via mevrouw van Gelder (Heiloo 2000) ter sprake of de klaar-overs in Heiloo wel vol doende informatie krijgen. Volgens burgemeester Glijnis gebeurt dit re gelmatig; binnenkort zal er weer een bijeenkomst met de politie plaats vinden. De heer Adema (P.v.d.A.) vroeg ten slotte naar de proef op De Zeskant voor het overblijven van de kinderen op school tussen de middag. Deze proef is tot stand gekomen vanuit een initia tief van de ouders en zal zoals het zich laat aanzien voortgezet worden. Ook andere scholen kunnen zich mel den, wanneer zij de kinderen over wil len laten blijven. Wel zijn er vanuit de gemeente een aantal voorwaarden: op het terrein van het toezicht, de ve- zekering en de kosten. POLITIEBERICHTEN DIEFSTAL Vanuit een schuur aan de Kanaalweg werden 13 houten planken gestolen met een totale waarde van 1300 gul den. Dat zal een duur fikkie zijn in de open haard!! Bij rijwielhandel Bosman op de Wes- terweg werd uit de kassa 145 gulden wisselgeld gehaald. Ook bij de over buren, schoenhandel Mannes, werd dezelfde nacht in gebroken, maar tot op heden wordt niets vermist. Ook woonhuizen waren weer doelwit van minder eerlijke personages. Op het Groot Barlaken verdween 230 gulden zonder een enkel spoor van inbraak. De schade in de Woonheuvel was aanzienlijk groter: 3700 gulden aan sieraden en 800 gulden cash ver dwenen. Voorstelbaar dat de be wonerscommissie zo min mogelijk vreemden toe wil laten! BAKKIES Bij een controle op illegale zenders werden vorige week bij drie personen de spulletjes weggehaald, waaronder die van Radio Heiloo. Wellicht kunnen alle illegale zenders hun bakkies beter beschikbaar stellen aan de actie "Bakkies voor Nicaragua" of ervoor zorgen dat ze een vergunning hebben. OPLICHTING Mensen, weest gewaarschuwd!! Er is in Heiloo een man gesignaleerd, die zich uitgeeft voor iemand van het gasbedrijf. Hij belt aan en vertelt dat er een speciale kap op de schoor steen moet worden aangebracht. De kosten (135 gulden) moeten voor uit betaald worden. Daarna ziet u de man nooit meer, dus pas op! GETUIGE Op de Heerenweg vond vorige week een botsing plaats tussen een fietser en een auto. De auto reed door, maar een omstander noteerde het kenteken. Wil deze omstander zich inverband met een getuigenis melden bij de Politie! VANDALISME Wederom meldingen van baldadig heid. Bij het NS-station werd een ruit ingegooid, een bushuisje op de P.van Muijenweg werd van alle ruiten ont daan en bij een Volkswagen werden twee banden lek gestoken. Laat dat nu toch eens! CONTROLES Te hard gereden op Westerweg en Kennemerstraatweg: 18 auto's, maximum snelheid 91 km/uur. Door rood licht: 5 maal. LANDKAART Een jongeman uit Alkmaar werd door de eigenaar van een auto, waarin hij aan het snuffelen was, op heter daad betrapt. De jongen zei verdwaald te zijn en zocht een landkaart. Dat hij ook een scheerapparaat in zijn jaszak had gestopt maakte alles wat du bieus! ACHTERVOLGING Na een melding zette de politie vorige week een woeste achtervolging met snelheden boven d e 150 km/uur in op een rode Simca. Nadat dit was voltooid bleek de bestuurder (uit Alkmaar) niet alleen de auto en de benzine erin gestolen te hebben, maar had hij al eerder 6 inbraken gepleegd en reed hij onder invloed. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10 uur ds. Ph. Ouwendijk, doopdienst. Crèche en kindernevendienst in de Rank Kruiskerk 10 uur Ds. Barnard uit Bergen; 19.00 uur dhr. Drijver uit Voorschoten. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur ds. G. J. van Kamp, Heiloo. 17 uur idem. Parochie-zondagsdienst Psych. Centrum, Kennemerstraatw. 464 Heiloo, tel. 072-330844. Evangeliecentrum Zondagmorgen 10 u. Dienst en woens- dagav. 8 uur Bijbelstudie. Westerw. 294. Hervormde Gemeente Limmen 10 uur ds. R. G. Timmers, IJmuiden. Ned. Herv. Gemeente Egmonden 10 uur Egm. a/d Hoef, ds. Viezee. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.30 uur ds. C. Groot-Korstanje. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10 uur ds. A. G. Hoekema. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9. Alkmaar 10 uur Hoogmis. Montage van sloten, grendels en elektronische alarminstallaties. Vraag vrijblijvend prijsopgave middenweg 44, 1906 AR Limmen, telefoon 02205-2377 Charismatische Bijbelkring Hoogegeest 37 - Akersloot Samenkomst: dinsdagavond 20.00 u tel. 02513-12205. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9 uur - 11 uur. In de week: maandag-, dinsdag- en vrij dagavond 19.30 uur. Woensdag en donderdag 'smorg. 8 uur. Spreekuur biechthoren: zaterdag 16- 17.30 uur. COMMISSIE OPENBARE WERKEN Tijdens de vergadering van genoemde Commissie afgelopen maandag werd het gladheidsbestrijdingsplan voor de gemeente Heiloo besproken. Dit plan, dat weer is aangevuld met de erva ringen van de vorige winter, zal bin nenkort ter inzage gelegd worden in de Openbare Bibliotheek. Nauw verband hiermee houdend kondigde Wethouder Dekker een proef aan ter bestijding van de gladheid op houten bruggetjes iji ons dorp. De verlichting op de Vennewaters- weg tussen het Malevoort en de grens van Heiloo-Egmond zal worden aan gebracht. Ook EgmonJ zal vanaf zijn kant de verlichting uitbreiden, zodat in 1983 deze gehele weg in het donker verlicht zal zijn. Ook zal in Heiloo de verlichting bij een aantal voetgangersoversteekplaatsen worden verbeterd. COMMISSIE RUIMTELIJKE ORDENING, SPORT EN RECREATIE Dinsdag 14 december vergadert om 20.00 uur de Commissie R.O., Sport en Recreatie. Enkele agenda punten: - Ontwerp-bestemmingsplan Zuidelijke Wijkontsluiting - Wijziging van de voorschriften van het Industrieterrein Oosterzij Noord i.v.m. geluidshinder. spoed verkoop AGENDA COMMISSIE FINANCIËN Deze comtnissie, die morgen (donder dag 9 december) om 20.0 uur ten ge meentehuize vergadert, heeft een aan tal belangwekkende punten op de agenda. Zo zal er worden gesproken over een subsiedieverlening aan Buk-Buk en over een gemeentelijke garantie voor de (nieuwe) tennis- afdeling van HSV. Deze commissie vergadering is - gelijk alle andere vergaderingen van commissies - open baar. Als je denkt 't wordt niets met de werkgroep in Heiloo, dan komen er plotseling toch reakties. Naaldkunstenaresse Froukje Wit ging voor Terre des Hommes op een Sinterklaasbazar staan in Bergen, met de verkoop van eigen werk, de hele opbrengst was voor kinderen in nood. Een echtpaar heeft een boel werk verzet om de Kerstaktie te gaan voeren. Werkloze jongeren hebben al aangebo den te komen helpen en langzaam gaat de sneeuwbal rollen. We kunnen nog veel meer hulp gebruiken. Vraag maar aan mevr. A. Klaver, Blomhof 4, tel. 332036. De werkgroep Alkmaar-Heiloo gaat t.b.v. de Stichting Terre des Hommes in de tweede helft van december kerststukjes verkopen geheel ten bate van Terre des Hommes. Na 2 vliegen in één klap, U een mooi kersstukje en hulp aan kinderen in nood, per stuk slechts 7,50 u kunt ze ook bestellen bij mevr. Klaver, Blom hof 4, tel. 332036 en ze kunnen ook nog gratis thuisbezorgd worden. Aflevering na 15 december in volgorde van bestelling. ABRAHAM AAN HET WERK! Op donderdag 2 december j.l. werd onze sympathieke en aktieve plaatsge noot G. van Zijl, in het dagelijkse leven werkleider in de timmerwerkplaats van het Psychiatrisch Centrum St. Willi- brord, 50 jaar. Om dit feit niet in stilte voorbij te laten gaan, werd hij rond middernacht ge wekt door een hevig timmerende Abra ham, die in de voortuin van zijn woning aan de Middelhof achter een werkbank stond opgesteld. Enkele buurtvrienden hadden de Abraham nl. van een mecha niek voorzien, waardoor deze met korte tussenpozen ten overstaan van een 3-tal soortgenoten een luidruchtige timmerdemonstratie gaf. Uiteraard trok het bewegende symbool veel be kijks. Eén der meest geroutineerde raads leden van de Heilooër raad is de heer J. Pieters van het CDA. Al vanaf het be gin van de jaren zestig vertegenwoor digd hij de bevolking in de raad. In 1962 debuteerde hij als raadslid voor de Protestants Christelijke Groepering. De PCG was een kombinatie van ARP/CHU op plaatselijk nivo. Zien we de samenstelling van de raad in 1962, dan kan iedereen zien dat de verhou dingen vandaag-de-dag wel even an ders zijn komen te liggen. De raad uit 1962 telde 15 leden, waarvan 6 voor de KVP, 4 voor de P.v.d.A., 3 voor de VVD, 1 voor de PCG (de heer Pieters) en 1 voor Gemeente Belangen. Reeds voordat de heer Pieters in Hei loo kwam wonen (dat gebeurde in 1954), was hij zeer geïnteresseerd in de (plaatselijke) politiek. Zijn vader had jaren in de gemeenteraad van Zaandam gezeten en als zijn zoon zat de heer Pieters vaak op de publieke tribune. „Dat was nog in de jaren voor de oorlog, een tijd waarin de afstand tussen raadsleden en de bevolking veel groter was dan nu het geval is. Ik zat daar als 15-jarige toehoorder vaak al leen. Voor mij zat eerst een rijtje jour nalisten en weer verder weg zat de raad. Een klein voorbeeldje van de af stand tussen raadsleden - toen werden zij gerekend tot de notabelen van de gemeenschap - en de bevolking is het feit dat voor de oorlog de raadsleden en de pers wei korne kregen tijaens ae vergadering, maar het publiek niet. Dat is nu gelukkig anders; überhaupt is de afstand tussen de raad en de be volking minder groot geworden Werk In het dagelijks leven is de heer Pie ters werkzaam bij 's lands grootste kruidenier, Albert Heijn. Gedurende vele jaren was hij direkteur van de werkmaatschappij Albert Heijn Groot verbruik. Door de verhuizing van dat bedrijf naar Breukelen is de heer Pieters afgetreden, mede vanwege het vele reizen. Momenteel is hij adviseur van de direktie voor een drietal werk maatschappijen. Het feit dat zakenmensen in de raad zitting hebben, vindt de heer Pieters een goede zaak. Het is goed voor de kontakten met het bedrijfsleven uit Heiloo. Tevens voorkomt het raads- blindheid: het uit het oog verliezen van de specifieke belangen van het bedrijfs leven; omgekeerd voorkomt het ook bedrijfsblindheid: alleen rekening hou den met de bedrijven en daardoor het algemeen belang naar achteren schui ven. Frak tie werk Al voor de derde raadsperiode is de heer Pieters voorzitter van de CDA- fraktie. in de periode 1978-1982, toen het CDA 7 raadsleden telde, was hij een „echte" fraktieleider: hij zat niet in één der raadskommissies en fun geerde tijdens het fraktie-overleg als een soort neutraal luisteraar, wanneer de verschillende CDA-ers verslag uit brachten van het besprokene in hun kommissie. Nu het CDA terug is gegaan naar 5 zetels, is het noodzakelijk geworden dat ook de heer Pieters weer in een raadskommissie is gaan zitten. Dat is de kommissie financiën, voor hem de kommissie bij uitstek. Niet omdat hij wiskunde heeft gestudeerd, maar om dat hij in 1963 degene is geweest, die tot het uiterste heeft gezanikt om de in stelling van deze kommissie. Dat is toen uiteindelijk gelukt. Overigens, bij alles wat de heer Pie ters doet, spelen cijfers (lees: de fi nanciën) een grote rol. Bijvoorbeeld in het bestuur van het Medisch Cen trum Alkmaar, waar de heer Pieters met burgemeester Glijnis de gemeente Heiloo vertegenwoordigd. Het is meer malen voorgekomen dat de heer Pie- H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19.00 uur. Zondag 9.30 - 11.00 uur. In de week: ma.-, do.- en vrijdagavond 19.30 uur; dinsdag en woensdag 8 uur. Biechthoren: zaterdag 16.30 - 17.30 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H.Missen: zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur, 11 u. In de week: maandagavond 19 uur, ove rige dagen: 's morgens 8 uur in de Gena dekapel. Avondmis: le vrijdag v.d. maand 19 u. Lof: zondagavond 18.30 uur. Biechthoren: zaterdag in beide kapellen vanaf 16 uur. Kapel Psvch. Centrum St. Willibrorc^ H. Missen: zaterdagavond 18.45 uur. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Dr. M. R. Koelman, Maas Geesteranus- weg 17, Heiloo, tel. 072-330530. Weekenddienst Apotheek Apotheek "De Bever", Emmastraat 36, Alkmaar, tel. 072-112956. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond - Heiloo - Limmen Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) E. Engeringh, Slimpad 4, Heiloo, tel. 072-332719, b.g.g. boodschappendienst: 020-123123. Verloskundige Limmen Mevr. C. Motzo, tel. 02513-12020. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo Dr. J. Lau, Oudegracht 263, Alkmaar, tel. 072-125940. Organisatie van Nederlandse Tandprothetici Weekenddienst in de kop van Noord- Holland, tel 02240-7939. DIERENARTSEN Dr. Eberson en Dr. Schaap zijn altijd te bereiken op tel.nr. 072-331606. Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. Consulenten Dierenbescherming Heiloo en omstreken Honden: tel. 336758, mw. R. v. d. Berg. Katten: 334810, mw. H. W. de Waart. Watervogels: 333073, hr. C. de Lange. Knaagdieren: hr. Jacobs, 331484. Zieke, gewonde en jonge vogels: Mevr. Duivenbooden335065, hr. Baars 336227 Aktie Vakantie Pleegdier: tel. 336180. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.) J. J. H. Cooper, Ewisweg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Riel, De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072- 333271; E. J. Waal, Kennemerstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266. P. A. Slinger, De Hoghe Weijdt 55, Hei loo, tel. 072-333746. Zwangerschaps/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. Mevr. A. Vinckers, tel. 072-334398. KRUISVERENIGING „HEILOO" Kantoor: Wijkgebouw Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17-18 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdagen van 19-19.30 uur. Tel. 072-331073. Wijkverpleegkundigen: Mevr. A. H. Kroon, tel. 072-330082, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326, te befeiken van 8-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, tel. 02208-6203, te be reiken maandag, donderdag en vrijdag tussen 8-8.30 uur. Mevr. L. de Waard, tel. 02518-55495, te bereiken tussen 8-8.30 uur. Spreekuur in wijkgebouw, dagelijks tus sen 12 en 13 uur, tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12-13 uur en maandagen donderdag tussen 17-18 uur. Tel. 072-331073. G Na ruir op 1 ja als diri In verb gehoui van op Een ie Burgei zijn on rende W. Th kampl Boven van 9 gemei Gedut vergui bus 1 ters als enige het woord voerde over de begroting van het MCA. Toch is deze begroting wel degelijk van belang voor de deelnemende gemeentes: het tekort van het MCA moet door die gemeentes wel betaald worden. Verwachtingen De grote vraag voor de heer Pieters met betrekking tot de toekomst is: hoe kun nen we het in Heiloo bereikte voor- zieningennivo handhaven? Daarbij zal vooral gekeken moeten worden naar de kosten voor grote objekten als het zwembad, de muziekschool en derge lijke. Het blijft moeilijk om voor de instandhouding een beroep te doen op de gemeentelijke reserves - ook al zou de CDA-fraktie hier in uiterste nood zaak wel toe bereid zijn. Wat betreft de subsidies voor het soci- aal-kultureel werk, waarop in 1983 vijf procent zal worden gekort,- vindt de heer Pieters dat de verenigingen en instellingen moeten gaan inzien, dat het instandhouden van het voorzie- ningenpeil in Heiloo niet alleen door de gemeente betaald kan worden. Ook de verenigingen zelf zullen een steentje bij moeten dragen. Met het verenigingsleven zelf heeft de heer Pieters momenteel minder binding. Jaren was hij voorzitter van schaakvereniging Oppositie, maar door het vele werk schaakt hij alleen nog in huiselijke kring. Dit laatste geldt ook vöor bridgen, al heeft de heer Pieters dit nooit in verenigingsverband ge daan. Opnieuw nodigen we u uit onze speelavond bij te wonen. Op vrijdag avond 10 december om 19.30 uur spelen leerlingen van: Peter Broersen - gitaar-docent Peter Duinmeijer - gitaar-docent Bert van Lar - piano-docent Riek van der Veen - docente dwarsfluit Als twee gitaar docenten leerlingen laten spelen, ligt het voor de hand iets over de gitaar te vertellen. Hoewel wie kent de gitaar niet? Het blijkt een van de meest bekende en populaire instrumenten te zijn. Na piano neemt de gitaar de tweede plaats in op onze school wat het aantal leerlingen betreft! De gitaar is een instrument, dat in zijn oervorm al bij de Egyptenaren bekend was. Na allerlei veranderingen qua vorm en aantal snaren komen we rond 1700 bij het model dat we nu kennen. De gitaar heeft 6 snaren. Een gitaar leraar zei, toen hem werd gevraagd of gitaarspelen moeilijk is: „Nee hoor, je hebt 6 snaren, 10 vingers en meer niet; dus moeilijk kan het niet zijn Het is niet zinvol om te zeggen dat het ene instrument gemakkelijker of moei lijker is dan het andere. Wel is het mogelijk om een gitaar op een bepaalde manier te spelen zodat spoedig resultaat hoorbaar is: een aantal akkoorden in de vingers en je kunt elk kampvuurlied aan. Echt gitaarspelen is overigens iets heel anders! Lange tijd was de gitaar niet zó populair. Andres Segovia heeft, zoals dat in de muziek vaker voorkomt, het „klassieke" gitaarspel weer gewel dig gestimuleerd. In de lichte muziek werd de gitaar enorm belangrijk, tot Fender de elec- trisch versterkte gitaar bouwde. We zitten dan meteen midden in de periode van allerlei bandjes met gitaren en slagwerk, eventueel aangevuld met een enkel ander instrument. In dit verband denken we aan de Beatles en allen die er nog na kwamen. Het programma van vrijdagavond duurt ongeveer drie kwartier. Ieder is welkom. De toegang is gratis. Na afloop krijgen de medewerkers(sters) een kleine versnapering terwijl de overige aanwezigen nog wat kunnen napraten onder het genot van een kopje koffie of een glaasje fris, dat tegen een redelijke prijs verkrijgbaar is. Ook willen we uw aandacht vragen voor ons programma op 15 december. We geven dan twee (iets verschillende) uitvoeringen van „Muziek in de Kerst tijd". U kunt luisteren naar een aantal ensembles, en waarschijnlijk ook enkele solisten. Ook treden de allerjongste leerlingen op: de A.M.V.-klassen. De eerste uitvoering begint om 18.30 uur en de tweede om 20.00 uur. Omdat we vrij veel bezoekers verwachten geven we kaarten uit. U kunt deze kaarten gratis verkrijgen bij de administratie van de school tijdens de kantooruren. Ook hier geldt, dat ieder van harte welkom is. Tenslotte een mededeling aan de pop groepen. Op 30 januari a.s. organiseren we voor de 3e maal Open Bak. Je kunt je opgeven vanaf heden. Een inschrijfformulier is aan de school verkrijgbaar. We willen graag begin januari weten welke bands optreden. Dus graag spoedig melden. BAKKIES VOOR NICARAGUA Ook in Noord-Kennemerland kunnen oude 27MC (AM-) bakkies worden in- gelverd voor de grensboeren in Ni caragua, die verstoken zijn van alle kontakt met elkaar en met de hulp posten. Het is gebleken dat de oude bakkies daar uitstekende diensten bij kunnen bewijzen. Bij het volgende adres kunt u voor dit goede doel uw oude, nog werkende, bakkie inleveren: M. K. Winkel, Werkendelslaan 116, Heiloo. Behalve materiaal is er ook geld nodig voor accu's en voor on derhoud. Hebt u geen bakkie, maar wilt u toch de aktie steunen, dan kunt u een bijdrage overmaken op gironr, 3580163 t.n.v. het Nicaragua- comité in Utrecht. Onder vermelding: "Bakkies voor Nicaragua". BURGERLIJKE STAND HEILOO GEBOREN: Lotte J„ d.v. P. D. Nes sen en E. L. M. Schneider; Tim, z.v. H. Vos en M. Ressing; Petrus A. N„ z.v. J. J. Zoon en M. A. C. A. Adri- chem; Nico, z.v. J. N. Bolten en J. M. Bakker; Petronella J. M„ d.v. C. P. M. van Zeist en M. J. S. Smit. Linda, M. Y„ d.v. M. C. Tan, Robert, en J. R. Bel. ELDERS GEBOREN: Jan W„ z.v. M. C. W. Bregman en M. W. Dekker; Monique, d.v. G. M. Kuiper en J. G. van Aalst; Markus H„ z.v. J. M. M. Duinmayer en C. M. T. Veeken; Inge, d.v. P. G. M. Kaatee en P. C. Zoon; Irvine L. J„ d.v. Jan W. Nobbe en A. A. van der Veer. Sandra, d.v. C. van Gennip en J. H. Gubler; Lin da C. A„ d.v. C. P. Reus en B. P. M. Genefaas. ONDERTROUWD: Ronaldus N. J. van der Eng en Catharina M. Dekker. GETROUWD: Petrus J. M. de Haan en Josepha J. M. Brugman. Harry de Kleuver en Margaretha A. Koenekoop. OVERLEDEN: Margaretha Liefting, e.v. J. A. Schoorl; Maria P. Kok, w.v. G. Witvliet; Geertje Langedijk. ELDERS OVERLEDEN: Johanna H. Morren, w.v. W. Katoen. - Zwarte poes, 9 maanden oud. - Cyperse Kater, 2 jaar oud, gecas.- treerd. - Lapjespoes, 4 jaar oud. Inlichtingen: mevr. de Waart, tel. 334810. - Jachthond, gesteriliseerd wit/bruin/ zwart 2 jaar. Inlichtingen mevr. v.d. Berg, tel. 336758. Theater "De Beun" Willibrordusweg 2 - Heiloo Telefoon 072-333156 THEATER-AGENDA 11 DECEMBER John Lanting met zijn "Theater van de Lach". - 'rv Aanvang 20.45 uuv. 13 DECEMBER Het toneelstuk "Geboren in Blijdorp" met o.a. Ellen Vogel, Marijke Merc- kens, Cor van Rijn en Edmond das sen. Aanvang 20.15 uur. Misschien zijn hiervoor nog een aantal kaarten te verkrijgen bij Reisburo Hol land International of maandagavond v.a. 19.00 uur aan de zaal. 16-17-18-20-21-22 DECEMBER DE FILMLIGA 28 DECEMBER Een kinder-middag in de Kerst-va kantie Een vrolijk programma rond twee dwa ze brandweermannen voor kinderen van 6 tot 12 jaar. Lees voor meer informatie de "Uitkijk post" van de volgende week AGENDA OPEN HUIS 'T LOO TEL. 333368 MAANDAG 13 DECEMBER M va w la rtr ef VI nl «o vc m cc St Pfi Nederland-gastvrfj land? 10 December 1948 werd in New York in de Algemene Vprgadering van de Verenigde aties de Universele Verklaring van de rechten van de mens aanvaard. Jaarlijks staan wij, als AMNESTY INTERNATIONAL bij die gebeurtenis stil, en grijpen wij deze datum aan om aandacht te vragen voor een onderdeel van ons werk. Gelet op de huidige situatie van vluchtelingen in de wereld, maar voor al ook in Nederland, is besloten dit jaar actie te voeren voor de vluchtelin gen. Het is de bedoeling van deze actie dat een zo'n breed mogelijk publiek geïnformeerd wordt over het vluchte lingenbeleid in Nederland. Daarom zullen in kerken en in de bibliotheek folders neergelegd worden, welke door geïnteresseerden meegenomen kunnen worden. Ook zal Amnesty International op vrij dag 10 december,van 19.00-21.00 uur, in 't Loo met een stand aanwezig zijn, waar dan verdere informatie ter in zage ligt, en waar e.v. vragen beant woord kunnen worden. Natuurlijk is er ook gelegenheid om, door middel van buttons, tassen, affiches etc. te kopen, de afdeling van Amnes ty International - Heiloo te steunen. Tot ziens op 10 december! Amnesty International, Werkgroep Heiloo, Giro 22 60 180, Contactpersoon: Astrid Wesselius, tel. 072-334822. N.v.v.H., gym 10.30-11.30 N.v.v.H., zang 13.45-15.30 St.Dienstverl., handw. 13.30-15.30 Pl.landsvr., zang 13.30-15.30 Yoga 13.30-15.30 Yoga 19.30-21.30 Sans Atout 20.00-23.00 Nivon 20.00-22.00 Falkland 20.00-23.00 EHK 20.00-23.00 Boerhave 19.00-21.00 VVD 20.00-22.00 DINSDAG 14 DECEMBER Doves, gym 9.00-12.00 Tennisles 9.00-12.00 N.v.v.H., bloemsch. 13.30-16.30 Nieuw Leven 20.00-22.00 Nivon 20.00-22.00 Oppositie 20.00-23.30 Heilooër br.cl. 20.00-23.00 Oppositie 18.45-23.30 D'66 20.00-22.00 WOENSDAG 15 DECEMBER Dove, gym 10.30-11.30 Tennisles 9.00-12.00 Postzegelclub 20.00-22.00 Nivon 20.00-22.00 Falkland 20.00-23.00 v. Hemert Yoga 20.00-22.00 Rotary 18.30-20.30 Autorijscholen 19.30-21.30 DONDERDAG 16 DECEMBER St.Dienstv. gespr.gr. St.Dienstv., gym HOV Nivon Sjoelclub Heilooër br.cl. 3 zalen 9.30-11.30 13.30-16.30 20.00-22.00 20.00-22.00 20.00-22.00 20.00-23.00 VRIJDAG 17 DECEMBER St. Dienstv.volksd. N.v.v.H. ds.br. Pl.landsvr., volksd. Tennisles Begel. orkest Nivon Heilooër br.cl. Nivon Geologie 11.00-12.00 9.30-11.30 13.30-15.30 14.00-17.00 20.00-23.00 20.00-22.00 20.00-23.00 19.30-22.00 ZATERDAG 18 DECEMBER Bigband 15.30-17.30 Ranzijn dansschool 18.00-23.00 ZONDAG 19 DECEMBER Ranzijn dansschool 18.00-23.00

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1982 | | pagina 2