MAKELAARSKANTOOR fnuMitit ie?1 AANBIEDING VAN WILT U EEN HUIS AANKOPEN, vraag ons vrijblijvend en gratis advies Makelaarskantoor Van Staalduinen en Vlotman taxeert regelmatig voor A.B.N., AGO, Alpha, Woudsend, F.G.H., Volkskredietbank, Bouw fonds, R.P.S. Overige panden HEILOO Zeeweg, Woonheuvel, Westerzij, nr. 306, Gelegen op de 2e verdieping met uitzicht op bos en duinen, gelegen in eigen park met waterpartijen. Indeling: entree, gang, woonkamer, moderne open keuken, 2 slaapkamers waarvan één met schuifwand, badkamer met ligbad en douche. Luxueuse afwerking, groot Zonneterras. VRAAGPRIJS 165.000,-k.k. Het appartement is het dubbel en dwars waard, oordeelt u zelf. HEILOO Heerenweg 237-239, Klein dubbelwoonhuis op ca. 800 m2 grond, (bouwterrein), nabij station en winkelcentrum gele gen. Vraagprijs/ 139.000,-k.k. HEILOO Kennemerstraatweg 442, Gezellige vrijstaande woning op 470m2 grond. Indeling, ruime hal, keuken en flinke bijkeuken, toilet en 2 woonkamers. Vaste trap naar le verdieping met 3 slaapkamers en bergruimte, achter balkon. Voorzien van niepwe C.V. voortuin met ingang naar grote achtertuin. Vraagprijs 140.000,— k.k. HEILOO Westerweg 216 Goed gelegen helft van een dubbel woonhuis met garage en 17 meter diepe tuin (Zuid-Oosten). Indeling: gang, kelder, kelderkast, woonkamer (28 m2), keuken met dubbele spoelbak, bijkeuken met douche en aparte toilet. Ie Verdieping: 3 slaapkamers. 2e Verdieping: geheel betimmerde zolder met ruimte voor 4e slaapkamer en bergruimte. Het geheel is voorzien van C.V., met moederhaard. Vraagprijs 158.000,-k.k. HEILOO Schapenwijdt 1 Schitterend verbouwde hoekwoning met garage en flinke tuin op het zuiden. Indeling: hal toilet, grote woonkamer met open keuken, bijkeuken. Verd.: 3 flinke slaapkamers en badkamer met douche. Ruime zolder met slaap/stu- deerkamer en berging. Deze pas verbouwde woning is in perfekte staat van onderhoud, voorzien van C.V. en gedeeltelijk thermopane-beglazing. Uitstekende ligging nabij bossen, vijvers (winkel)centrum en vele andere faciliteiten. Vraagprijs 185.000,-k.k. HEILOO Kennemerstraatweg 182H, Gezellige vrijstaande woning op 430 m2 grond. Indeling, hal, toilet, woonkamer met schuifpui, keuken bijkeuken en grote kelder, le verdieping, overloop, 3 slaapkamers, balkon, badkamer met ligbad, 2e toilet en zolder. Deze woning is uitstekend onderhauden heeft ged. thermopane beglazing, nieuwe C.V.-gas en boiler. Vraagprijs 198.000,-k.k. HEILOO Holleweg 55 Woon-winkelpand in het centrum. Indeling: winkel 25 m2, magazijn 40 m2. Verkoopkelder 20 m2, keuken, bijkeuken, kantoor en woonkamer, le verdieping: 4 slaapkamers, badgelegenheid en groot balkon. Grondoppervlakte 408 m2. Vraagprijs 210.000,-k.k. HEILOO Westerweg 107a (hoek Laan van Muys) Prachtige helft van een dubbel woonhuis met garage, carport en berging. Indeling: Vestibule met toilet, hal met kelder, grote keuken, woonkamer 44 m2. Verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad. Zolder met slaap/studeerkamer en berging. Het gehele pand is in uitstekende staat van onderhoud en voorzien vdïi C.V. Grondopp. 400 m2, aangelegde tuin. Niet ver van sportvelden, winkelcen trum, zwembad en Heilooërbos. Vraagprijs 218.000,-k.k. HEILOO De Ronge13 Ideaal gesitueerde chalet-bungalow met garage en alle denkbare comfort. Mooie aangelegde tuin. Vraagprijs 478.000,-k.k. HEILOO Harrelaers 85 Riante woning met aangelegde tuin, schitterende omgeving, nabij zwembad, sportvelden en winkel centra. Indeling: hal, toilet, royale woonkamer met open haard, luxe keuken, le verdieping: 3 ruime slaapkaipers, badkamer met ligbad, aparte douche, wastafel, 2e toilet. Vaste trap naar zolder met ruime berging en grote slaapkamer. Het gehele huis is in uitstekende staat van onderhoud, voorzien van C.V. en boiler. Vraagprijs 236.000,-k.k. - Wij hebben een uitgebreide foto-post informatie op ons kantoor te HEILOO en ALKMAAR. - Wij helpen U zoeken naar de best passende woning, en gaan samen met U bezichtigen. - Wij rekenen de voordeligste manier van financieren, de best passende hypotheek voor U uit. - Wij geven een eerlijk advies over de bouwkundige staat van het huis, ook de staat van onder houd wordt niet vergeten. - Indien U wilt verbouwen, kunnen wij U helpen de kosten te begroten. - Kortom bij alle zaken die bij een huis aankopen belangrijk zijn, zoals aanvragen woonvergun ning, gemeentegarantie en financiering, verzekering, koopkontrakt, juridische overdracht bij notaris enz., begeleiden wij U. - Gemeentegarantie voor alle gemeenten. - Voor een bezwaarschrift indien U het met de aanslag onroerend goed belasting niet eens bent. - Of U verkoopt uw huis aan uw kinderen. v - U verkoopt uw bedrijf aan uw kinderen of anderen. - Veel Notarissen vragen ons een taxatie te maken voor boedelverdeling en scheiding. - Verschillende accountantskantoren vragen voor hun cliënten de waardering van de onroerende goederen voor de opstelling van hun financiële rapporten. - Ook op het gebied van taxatie van Agrarische bedrijven zijn wij gespecialiseerd. - Indien U twijfelt aan de hoogte van de opstalverzekering, bel ons even, wij geven U dezelfde dag nog advies. HEILOO Holleweg 113 ln het centrum van Heiloo, helft van een dubbel woonhuis op 1500 m2 grond, dubbele garage met hobbyruime/kantoor. Indeling: hal, toilet, trapopgang, woonkamer en serre, open haard, keuken, bijkeuken, le Verdieping: 4 slaapkamers, luxe badkamer en zolder. Het gehele huis is in een uitstekende staat van onderhoud en voorzien van C.V. Vraagprijs 289.000,-k.k. HEILOO Frederika's Hof 6 Mooie bungalow met inpandige garage, op 1060 m2 grond, met een schitterend uitzicht over vijvers en bosrand. Rustig gelegen in bungalow-wijk. Indeling: Royale hal, grote woonkamer, keuken, bijkeuken en berging. Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, badkamer en toilet. Rondom tuin en een terras. Door een kleine verbouwing is er mogelijkheid voor een 4e slaapkamer, tekeningen zijn hier reeds van aanwezig. Vraagprijs 375.000,-k.k. HEILOO Holleweg 43 Schitterend mooi woon-winkelpand, ideaal gelegen t.o. winkelhof 't Loo. Indeling: Entree, winkelopp. 538x840, ruime entree woongedeelte, L-vortn woonkamer 600 x 940 m.,; toilet, luxe keuken, bijkeuken. Verdieping: overloop, vide, luxe badkamer, 4 slaapkamers, voorzien van C.V. Dit is werkelijk een uniek pand, het dak is rietgedekt, de kozijnen van merantie, de deuren van merbau hout. Totale grondoppervlakte 800 m2. Ruime parkeergelegenheid. Vraagprijs 375.000,-k.k. HEILOO Slimpad 5, Schitterend onderhouden vrijstaande woning met grote garage voor 2 auto's. Indeling, entree, toilet, kelder, woonkamer (50 m2) open haard en parket vloer, balken plafond, keuken, bijkeuken, wasruimte en ketelhuis. Ie etage, 4 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e etage, 2 slaapkamers en berging. Deze woning is in 1970 gebouwd, heeft veel extra luxe, hardhouten kozijnen, volledig thermopa ne en geheel geïsoleerd, c.v.-gas. Grondoppervlakte ca. 430 m2. Vraagprijs 375.000,-k.k. HEILOO Butterlaan 13 Schitterend verbouwd vrijstaand huis, met grote garage, rondom tuin. Gelegen in de directe nabijheid van Station en winkelcentra. Indeling: hal, toilet, voorkamer met erker, grote living L-vorm, luxe keuken, C.V., ruimte (apart). Verdieping: grote overloop, 4 flinke slaapkamers, luxe badkamer met ligbad. Grote zolder (10.70x7.90) zolderkamer en 2 dakkapellen. Het gehele pand is in uitmuntende staat van onderhoud. Vraagprijs 445.000,-k.k. HEILOO Blinkenlaan 24 (Blockhovepark) Royale bungalow met aangelegde tuin en dubbele garage op 1080 m2 grond. Indeling: vestibule, hal, toilet, keuken, ruime kamer mét open haard (50 m2). 3 Slaapkamers, badkamer met ligbad, douche, toilet, wastafel. Op de eerste verdieping vindt u een 4e slaapkamer met grote berging. De bungalow is in een uitstekende staat van onderhoud, voorzien van C.V.-gas en besloten terras. Vraagprijs 475.000,-k.k. HEILOO De Ronge15 Ideaal gesitueerde chalet-bungalow met garage en alle denkbare comfort. Indeling: entree, royale"haf met garderobenis, schrootjesplafond, toilet, grote wijn-provisiekelder, prachtige woonkamer van plm. 50 m2 met open haard, zitkamer, badkamer met ligbad en douche, aluminium schuifpui, luxe eetkeuken van plm. 20 m2 en inpandige berging, le Verdieping: royale overloop, 3 slaapkamers van respectievelijk 20, 15 en 8 m2, waarvan één met zonneterras van ruim 7 m2, luxe badkamer met ligbad, douche, 2e toilet en dubbele wastafelcom binatie, vaste trap naar 2e verdieping: overloop met groot zijraam, 4e slaap- of hobbykamer, aparte C.V.-ruimte met berging. Deze bungalow is in staat van nieuw. Vraagprijs 485.000,-k.k. HEILOO Groot-Barlaken 76, hoek Nieuwe Plantagie Schitterende vrijstaande villa met een prachtig uitzicht, rustig gelegen. Indeling: hal, meterkast, zeer grote woonkamer met open haard, bar, keuken, bijkeuken, portaal. Flinke inpandige garage. Badkamer met ligbad, slaapkamer. Verdieping: Overloop, badkamer C.V.-ruimte en 4 flinke slaapkamers. Het gehele pand is in perfecte staat van onderhoud en voorzien van thermopane. Vraagprijs 495.000,-k.k. HEILOO Kennemerstraatweg 17 Aan Blockhovepark gelegen schitterende VILLA op 1000m2 grond, met garage. Indeling: ruime hal, woonkamer ca. 40 m2, luxe keuken, kantoor, berging, toilet en C.V. ruimte. Verdieping: 4 flinke slaapkamers waarvan 2 met balcon, luxe badkamer, en berging. Prachtig aangelegde tuin met terras. Deze Villa is in een perfekte staat van onderhoud. Vraagprijs 625.000,-k.k. HEILOO Runxputteweg Bedrijfspand, vloeropp. 260 m2, totale grondopp. 500 m2. Indeling: kantoor ca. 90 m2, bedrijfsruimte ca. 170 m2. Voorzien van gas, water, elektriciteit, krachtstroom, verwarming, keuken en sanitair. Ruime parkeergelegenheid.Doorrijhoogte deuren 3.10 m. Eventuele uitbreidingsmogelijkheid aanwezig. Vraagprijs 225.000,-k.k. HEILOO Te koop in het centrum van Heiloo, van Aostastraat 28, Winkelpand nabij het winkelcentrum 't Loo, Vlperopp. winkel ca. 120 m2, magazijn en dagverblijf met toilet, ca. 20 m2. le verdieping 5 kamers, voorzien van C.V. Vraagprijs 195.000,-k.k. HEILOO Baetenburg 117 Schitterende benedenwoning. Indeling: entree, hal, toilet, bergkasten, keuken woonkamer, slaapkamer, badkamer. Voortuin en gezellige achtertuin op het zuiden. Voorzien van C.V. en thermopane beglazing (lage stookkosten). Centraal antennesysteem. Het pand verkeert in uitstekende staat van onderhoud. Vraagprijs 99.000,-k.k. BERGEN Oranjelaan 9 Geheel vrijstaande degelijk gebouwde woning op 1105 m2 grond. Volledig omgeven door een fraai aangelegde tuin. Indeling: Benedenverdieping be staande uit gigantisch grote garage, een grote en kleinere werkruimte, berging, ruimte voor de C.V.-installatie, nogmaals een berging en een droogruimte voor de was. Bovenverdieping/woon- gedeelte bestaande uit entree, grote hal, drie slaapkamers, douche, toilet, keuken, eetkamer, zitkamer en terras. In het hele huis veel inbouwkas- ten. Oppervlakte benedenverdieping 123 m2. Opper vlakte bovenverdieping 135 m2. Vraagprijs 445.000,-k.k. CALLANTSOOG De Leyen 18 Modern hoekpand, bouwjaar 1974, met garage. Indeling: hal met toilet en trapopgang, ruime woonkamer met parketvloer en open keuken, le Verdieping: 3 ruime slaapkamers, badkamer met douche en vaste wastafel. Vaste trap naar zolderver dieping met berging en mogelijkheid voor 4e slaapkamer. Voorzien van C.V.-gas gecombineerd met warmwater, gedeeltelijk isolatie. Grondopp. 242 m2. Vraagprijs 130.000,-k.k. CASTRICUM Piet Heinlaan 53, Middenwoning met fraai uitzicht t.o. plantsoen. Indeling, hal (vestibule) toilet, kelderkast, mooie uitgebouwde keuken, schuur, woonkamer met open haard, le verdieping, 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet en vaste wastafel, dakkapel voor en achter. 2e verdieping, grote slaap-studeerkamer, berging, met C.V., en boiler. Ged. thermopane beglazing, grondopp. ca. 165 m2, achtertuin op het noorden. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 169.000,-k.k. EGMOND AAN ZEE Kennedy Boulevard 424 Hoogst gelegen appartement met schitterend uitzicht over de zee. Indeling: gang, meterkast, C.V., kast, toilet met wastafel, betegelde badkamer met ligbad en vaste wastafel. 2 slaapkamers, flinke woonkamer-, keuken. Woonkamer en keuken geven een prachtig uitzicht over de zee en hebben beiden een balkon (zonneterras). Dit appartement is in uitstekende staat van onderhoud. Vraagprijs 160.000,-k.k. EGMOND AAN ZEE Boulevard Ir. de Vassy 53, Op de 2e etage gelegen luxe appartement. Met garage. Vraagprijs 169.000,-k.k. GROOT SCHERMER Kopdammerdijk 7 Wie zoekt naar ruimte en frisse lucht krijgt nu z'n kans. Wij bieden u aan een riant pand met blijvend vrij uitzicht met royale tuin en dubbele garage. Grondapp. 600 m2. Indeling: ruime hal, keuken met balcon, grote woonkamer met open haard, slaapka mer, badkamer met ligbad. Beneden: 2 slaapkamers, provisiekamer, hobbykamer. Het gehele pand is in een uitstekende staat van onderhoud, voorzien van C.V. olie en thermopane beglazing. Vraagprijs 240.000,-k.k. LIMMEN Bouwgrond 535 m2. Vraagprijs 105.000,-k.k. LIMMEN Burgemeester Nieuwenhuysenstraat 47 Prachtige vrijstaande bungalow met vrij uitzicht en garage, berging en royale tuin, betegeld terras (Zuiden). Totale grondopp. 660 m2. Indeling: ruime entree, woonkamer met open haard, keuken, douche en toilet, voorzien van C.V., 2 slaapkamers met vaste wastafel, kasten. Vlizotrap naar zolder over het gehele pand. Vraagprijs 249.000,-k.k. KANTOOR ALKMAAR: Stationsweg 56 KANTOOR HEILOO: Kennemerstraatweg 129 DE ONROEREND GOED SPECIALISTEN en fe/mun ê.e. 072-118881 072-330332

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1982 | | pagina 4