sen machtig tapijt 100% Zuiver scheerwol Tijdelijk flink in *t voordeel voor het komplefe woongebeuren ZELF UW EIGEN KERST VERSIERING MAKEN? KERSTTUIN- GENTRUM HEILOO Polen! VERENIGINGSNIEUWS Cordan Tarba Mira Durana hcipi lang XU7 Westerweg 261, Heiloo, Tel. 072-331738 Hallo Popliefhebbers in de omgeving New Adventures Dat kan, wij hebben voor u een grote kollektie kerstmaterialen waarmee u een eenvoudig maar ook een exclusief kerststuk(je) kan maken. Wij hebben weer ruimte voor het maken van kerstversieringen bij sfeervolle kerstmuziek. Openingstijden voor het maken van kerststukjes zijn van 13 t/m 24 december van 10.00 tot 22.00 uur. Kerstbomen en blauwsparren ook met kluit Kerstboomverlichting, glasballen, pieken,- tros ballen, klokken, lopers, tafelkleden, placemats, servetten, druppelvangers, kaarten met enveloppen, lint, kaarsen en vele andere artikelen. Hoogeweg 69 - Heiloo - Tel. 02205-1262 KERSTDISCQ AFDELING HEIL00-LIMMEN VAN D'66 ijzersterk en toch uiterst voordelig tapijt voor het hele huis. Een tapijt met kwalifikatie zwaar gebruik. Moderne kleuren. 4 weken lang geen 159.- maar p.str.m. Woonkamertapijt 70% polyamide - 30% wol Grote klasse Ijzersterk 4 weken lang geen 259.-maar p.str.m. Fraai velours tapijt. Zeer geschikt voor de slaapkamer. In 8 moderne kleuren, o.a. bleu, grijs. 50% nylon - 50% polyester 400 cm breed 4 weken 10 1 p.str.m. 4 weken lang zeer voordelig: per str. m. oftewel opperbeste kwaliteit Een prachtig tapijt. Kan heel wat verdragen, zo sterk is het. Mooi genopt zuiver scheerwol. Dat ligt er na vele jaren nog even mooi bij In een schitterende kleur beige. Kompleet met solide stabilon rug. Breedte 400 cm. Voor een prijs die genoemd mag worden. Dus reden genoeg om er snel bij te zijn! Normaal 398.per strekk. meter. JITKIJKPOST 8 DECEMBER 1 Tg JAAI Durana Buk Buk presenteert vrijdag 10 decem ber weer een leuke act. Dit keer geen life-act (dat is zaterdag pas met de New Adventures) maar Popfilms. Deze worden gedraaid in de beneden zaal en het geheel kost aan entree ƒ3,- voor niet-leden en 1,- voor leden. Dat is te geef, voor zoveel kwaliteit. In deze knalgoede popfilms zullen o.a. te bewonderen zijn: Nick Lowe, The Pretenders, The Sparks, The Who, Mambuti (regga), Peter Frampton, 'the Specials, Bob Marley, Dave Edmunds. Je ziet het, namen en bekende popster ren genoeg om eens ,life' te gaan bekijken op de BUK. Vrijdagavond a.s. om 22.00 uur precies. N.B.: Vanaf nu kunnen leden hun lidmaatschap verlengen en nieuwe leden lid worden. Niet vergeten dus. Na de avonturen van Sinterklaas bij Buk Buk een nieuwe, spannende ont moeting in het jongerencentrum, de New Adventures. Kwaliteitstoppers uit onze tapijtshop! om 22.00 uur in jongerencentrum Buk Buk te Heiloo. Het trio bestaat uit: Peter Bootsman - gitaar en zang Henk Torpedo - drums en zang, Harry de Winter - bas en zang. Zoals zovelen van jullie al weten, organiseert jongerencentrum Buk Buk op 2e Kerstdag een disco, waarbij jullie een eigen top 5 ten gehore kunnen brengen. Stuur die top 5 naar Henk Jan v.d.Horst, p/a Zeeweg 45a 1852 CP Heiloo. Bij een te groot aantal reacties is het niet mogelijk iedereen aan de beurt te laten komen. Van alle ingestuurde top's maken wij een nieuwe top, waarvan de meeste gevraagde plaats 1 staat de een na meest gevraagde plaat 2, enz. Welke top van de ingestuurde top het dichtst bij deze top 5 zit krijgt een verrassing. Pak dus pen en papier en stuur jij je favoriete top 5 op en doe mee. Vergeet niet je naam en adres en telefoonnum mer erbij te vermelden. Tevens is er voor de oudere jeugd weer een gigantische jam-session, waar je je talent ten gehore kunt brengen. Deze is op zolder en begint om 16.00 uur. Tot dan Paul. Op dinsdag 14 december komen de Democraten '66 uit Heiloo en Limmen bij elkaar voor een afdelingsvergade ring. Tijdens deze bijeenkomst zal ondermeer gesproken worden over de uitgangspunten van de partij'. Aanleiding hiertoe zijn de laatste, voor D'66 teleurstellend verlopen, verkiezin gen. Na de uitspraken en reakties van de landelijke politici is nu het woord aan de basis, aftewei de afdelingen. Een werkgroep van de afdeling Heiloo- Limmen heeft een aantal stellingen geformuleerd, waarover zal worden gedicussieerd. Het hoofdbestuur van D'66 zal daarbij vertegenwoordigd worden door Grace Cotterel. Het afdelingsbestuur hoopt dat niet alleen leden, maar ook andere belang stellenden willen meepraten over de beginselen van D'66. Tijdens de afdelingsvergadering zal ook de plaatselijke politiek aan bod komen. Het D'66-gemeenteraadslid Ali Schuur man, zal verslag uitbrengen over wat er zich in de Raad van Heiloo heeft afgespeeld. Met name zal de begrotingsbehandeling daarbij aan de orde komen. De afdelingsvergadering op 14 decem ber vindt plaats in het Open Huis, winkelhof 't Loo te Heiloo en begint om 20.00 uur. De bijeenkomst is openbaar en de toegang is vrij. W.A.O.-A.A.W. BELANGEN VERENIGING HEILOO Op maandagmorgen 13 december a.s. is er bingo in het "Trefpunt", aanvang 9.30 uur. Er zijn een aantal prijsjes te winnen, en voor de gezelligheid is het nodig dat zoveel mogelijk leden met hun echt- genote's aanwezig zijn. Tot ziens in het "Trefpunt", Westerweg 294. Het bestuur. KONINKLIJKE MAATSCHAPPIJ TUINBOUW EN PLANTKUNDE AFDELING HEILOO Droogbloemen-avond op woensdag 8 december in de Kennedy-Mavo, Laan van Muys 3 te Heiloo, aanvang 20 uur. Deelname leden ƒ3,-, niet-leden 5,-- Daarvoor ontvangt u oasis, binddraad, deskundige hulp en koffie. Droog bloemen, a 1 gulden per bosje, apart afrekenen. Zelf gereedschap mee nemen! Aanmelden: leden hebben voorrang: zij kunnen bellen vanaf heden. Niet leden kunnen ook bellen, voor zover er nog plaatsen zijn. Bellen naar de heer C. Kamer, tel. 072-333523. Kerststukjes-avond op vrijdag 17 de cember in de grote zaal van de Geref.Kerk (zie boven). Aanvang 20 uur. u ontvangt van ons alle materialen voor het maken van een eigen tijds kerststuk in een witte schaal met kaarsen en bloemen. Als 2e stuk ma ken we een denneappel - zo'n hele gro te - met daar bovenop een toef groen, compleet met lint om op te hangen. Zelf mêenemen. mesje, schaar, draad tang, snoeischaar en een doos of mand om de stukken in te vervoeren. Deel namekosten leden 17,50 niet- leden ƒ25,-per persoon. Aanmelden uitsluitend bij de heer C. Kamer, tel. 072-333523 op maan dag 13 december; leden hebben voor rang: vanaf 8.30 uur v.m.; niet-leden, voor zover plaats vanaf 10 uur v.m. De avond staat onderleiding van He- leen Groot, Magda Bakker en Gerard Wagenaar. De Band, opgericht in mei 1978, speelde 150 concerten tot zij .ontdekt' werden. Een daarvan was een prima optreden op BukPop Heiloo. Begin 1980 verscheen de eerste l.p. die meteen de nationale doorbraak veroor zaakte. „Come on" stond wekenlang in de diverse hitparades, worldwide gerelea- sed en met prima recensies. Begin 1981 verscheen de tweede l.p. „Wild Cats Moanin", net als de eerste geprodu ceerd door de heer Kooymans. Het succes werd gehandhaafd, de groep kreeg de zilveren harp, speelde op het PinkpPopfestival en werd als eerste Hollandse groep uitgenodigd in Roek- palast. De derde l.p. „Point Blank" verscheen maart 1982. De pers was unaniem: de beste l.p. tot nu toe. Motorcycle Mama wordt de achter grondmuziek van Harley Davidson reclamespo ts en een te gekke tournee door Canada is inmiddels achter de rug. De tour door Nederland verloopt uitstekend en is tervoorbereiding van de nieuwe l.p. die in het voorjaar van 1983 uitkomt en dus een hoop nieuwe nummers uit de speakers. Het concert op 11 december a.s. begint Dinsdag 14 december 1982 in de gi zaal van de Geref. Kerk aan de Nc dergeeststraat 9 te Heiloo met a onderwerp: Wilde Flora, aanvang Samen met ons lid, de heer Ing. He Glas uit castricum, zullen we ontdekke dat er in onze provincie ontzagelij veel wilde planten zijn te vinden. Als specialist bij de Landbouwvoo lichtingsdienst houdt hij zich inte sief bezig met onkruiden en wilde plan ten, en hij is in de ban geraakt van hu vaak ongekende schoonheid. Omda zijn werkgebied de gehele provinci Noord-Holland bestrijkt, laat hij ziei dat elke grondsoort zijn eigen speci fieke flora heeft. Spreker heeft zijl kennis vastgelegd in een aantal boek jes en heeft medegewerkt aan paar groene uitgaven zoals Nederland, Fleur bloemen- en encyclopedie etc.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1982 | | pagina 6