257 *c- \J.a- o. Pet urseni Opheffings-uitverkoop Bambi's uitverkoop maakt klanten dubbel tevreden Dit is een greep uit het aktuele woning-aanbod van MAKELAARDIJ DONKERSLOOT ÖEJIÖEJÖ MAKELAARDIJ VANSTEEG MAKELAARDIJ VOS 3 Hei loose makelaars - één ding in gedachten: UW BELANG! I AKERSLOOT decor et te-decor ette-decor et te-decor ette op WHTT": eq.q.ajoo0p-0^q.0joD3p-aq.^.a^oo0p-aq.q.0JOO0p Mantelstoffen Geruwde katoen Zijde - Jersey Denim Couponnen Ribfluweel Kamgaren Japonstoffen Flannel-wol UW SPECIAALZAAK IN HEILOO EN WIJDE OMGEVING! 'i I S^V O Cu WVvoJ L kowfe-IWXl Telefoon 072-331799 Met toest. K.v.K. TELEFOON 331113 STATIONSWEG 83 want: Als je een korting van 30% ontvangt op de aankoop van uw kindergarderobe; Als je een etalage vol extra voordelige aanbiedingen treft waar de laatste exem plaren van de mooiste kollekties wel 60% lager zijn geprijsd; Als je bovendien kunt grabbelen in een bak met kousen en sokken (ook gangbare kleuren) waarbij u voor twee paar slechts se prijs betaalt voor één paar; Als je die mooie pyama of dat nachthemdje nü kunt kopen met 20% of 30% korting; Of als je die mooie babykast nü f 200,— goedkoper, die prachtige kinderwagen f 100,— goedkoper t>. die kinderstoel f 50,— goedkoper kunt kopen; dan is het beslist verstandig Bambi's Speciaalzaken (Westerweg 291: t/m 164) (Winkelhof 't Loo: t/m 116) een bezoek te brengen! U weet immers dat u altijd iets goeds koopt, altijd mag ruilen, altijd goede service ontvangt en daarom dit maal dubbel tevreden zult zijn?! Westerweg 291, Heiloo. Tel. (072) 330910 Winkelhof 't Loo, Heiloo. Tel. (072) 336948 HEILOO Korbeellaan9 HEILOO Op de Wieken 26 HEILOO Vredenoord 130 ALKMAAR Patrijsstraat 30 ALKMAAR Kasteellaan 27 HEILOO Zeeweg 130 HEILOO Middelhof ALKMAAR Winkelwaard 246 HEILOO Westerweg 292 HEILOO Kennemerstraatweg 220 ALKMAAR Talmastraat3 HEILOO Zeekamplaan4 HEILOO Westerweg 134 HEILOO Zeeweg 1 HEIL00 De Driestal 38 HEILOO Hoogeweg38 Meer aanbiedingen verstrekken wij U gaarne via onze Foto-informatie Nadere inlichtingen worden U gaarne verstrekt door Makelaardij DONKERSLOOT, Het Hoekstuk, Tel. 072-330524 Makelaardij VAN STEEG, Kennemerstraatweg 334, Tel. 072-330815 Makelaardij VOS, Postbus 95, Zeeweg 20, Tel. 072-331895 UITKIJKPOST 12 JANUARI 198. decorette Onze openingstijden: j ma. 13.30-18 u. di. t/mdo. j 9-18 uur iAd Heiloo vrijdag 9-21 u. Heerenweg 144 n Za 9.16uur. L_1 r\ t 1 nfl OEGO" SGoffiil In mooie villawijk gel. helft v. dubbel herenhuis m. garage, voor-zij-en achter tuin. C.V.-gas. Ind.ruime hal, gang.i toilet, gr. woonk. (40 m2) m. open haard en parketvloer, royale keuken. Ie verd.: ruime overloop, 4 sl.k., badk. m. ligbad, v.w. en 2e toilet. Vaste trap naar2e verd. m. gr. 5e sl.k., berging en c.v.- ruimte. Vraagprijs 249.000,- k.k. In fraaie villawijk gel. helft v. dubb. herenhuis m. grote garage, voor- en ach tertuin. C.V.-gas. Ind.: hal, toilet, gr. L-vorm. woonk. m. open haard en parket, royale keuken. Ie verd.: overloop, 3 gr. sl.k., badk. m. ligbad, 2e toilet en v.w. Vaste trap naar 2e verd. m. voorzolder, c.v.-ruimte en 4e sl.k. Vraagprijs 270.000,- k.k. In fraaie wijk gel. hoekwon. m. garage, voor-zij-en achtertuin. C.V.-gas. Ind.: hal, toilet, gr. open keuken, zeer grote woonk. m. alum, schuifpui naar zonne terras, fraaie stalen open haard. Op beg. gr. plavuizenvloer. Ie verd.: 3 sl.k., badk. m. bad, v.w. en 2e toilet. Vaste trap naar 2e verd. met 4e kamer. Vraagprijs 229.000,- k.k. Moderne hoekwoning met garage. Beg. grond: hall, toilet, binnenhall, luxe open Simatic keuken en L-vorm. gr. woonl$. De woonk. heeft een riante open haard met warme luchtcirculatie. De begane grond is thermopane beglaasd. Rustiek eiken parketvloeren op de gehele begane grond. Ie verd.: 3 sl.k., luxe badk. Eu robeige gekleurd sanitair. 2e verd.: Vas te trap n. gr. hoge zolder met vele moge lijkheden voor indeling. C.V. in alle ver trekken - gas. Incl. nieuwe stoffering. Aanvaarding: spoedig. Vraagprijs 165.000,- k.k. f #r? .«ra i lór? ww- Vrijst. woonhuis met garage, C.V.-gas en royale tuin op 324 m2 eigen grond. Ind.: Ruime hal, trapopgang, toilet, ro yale L-vorm. woonk. (46 m2) met open haard, schuifpui naar terras (ged. over dekt), luxe keuken, (Poggenpohl), ruime garage. Ie verd.: 4 gr. sl.k., balkon, ro yale badk. m. ligbad, 2e toilet, overloop. 2e verd.: gr. zoldersl.k., gr. voorzolder met c.v.-ruimte en bergingen. Algemeen: Modern groot woonhuis met rustige ligging niet ver van centrum van Alkmaar. Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs 280.000,- incl. div. extra's. Parterre appartement (105 m2) met gr. terras (21 m2) op zuid-westen en berging in het souterrain. Ind.: L-vorm. woonk. m. open keuken (50 m2), 3 sl.k., badk., hal, bijkeuken. Algemeen: Zeer comfor tabel, luze keuken en badk., leistenen vloeren, linnen behang, schuifpui enz. Prachtig uitzicht over plantsoenen en vijvers. Aanvaarding: direkt. Vraagprijs 255.000,-. Semi-bungalow met garage, schuur, c.v.-gas en besloten tuin op Zuid-oosten. Ind.: royale hal, trapopgang, garderobe, aangebouwde garage, L-vorm. woonk. (42 m2) met open haard, luxe eetkeuken (17 m2), luxe badk., 2 slaapkamers. Verd.: 2 sl.k., badk. met douche en toilet, zolderberging. Algemeen: Ideaal woonobject met veel comfort en weinig onderhoud, Solnhofer tegels, begane grond. In de garage rode plavuizen. Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs 350.000,- Appartement met carport op 2e en 3e woonlaag, tevens bovenste. Het apparte ment is uitst. onderh. en gunstig gel. bij N.S.-station Noord, winkels, zwembad, sportvelden etc. Ind.: hall, toilet, werk- kast, garderobenis. Woonk. m. terras op het zuiden, gr. keuken. Eigen c.v.- unit. Op de daarboven gel. verd. 2 gr. sl.k. en 1 kl. sl.k. Badk. met douche (ge schikt voor ligbad), wastafel en 2e toilet, zolderberging. De carport bevindt zich onder de galerij nabij de berging en is grotendeels eigen erf. Direkt te aanv. Vraagprijs 92.500,- k.k. Geheel gemodern. royale vrijst. villa met verw. garage/berging (ca. 8x5,5 m) m. zolder. Gr. fraai aangek tuin (opp. 815 m2). C.V.-gas. Ind.: ruime entree/hal, studeerkamer, toilet, woonk., gr. mo derne woon/eetkeuken, provisieruimte, badk. m. douche en aansl. wasmachine. Ie verd.: 4 sl.k., ruime overloop en luxe badk. m. douche, v.w. en 2e toilet. 2e verd.: kl. sl.k. m. dakkapel, veel berg ruimte. Dit karakteristieke pand is gele gen in het centrum van Heiloo en op korte afstand van station, winkelcentra, strand en duinen. Vraagprijs 298.000,- k.k. Achter de gevel van dit woonhuis gaat 470 m3 woonruimte schuil. Van een ver bouwing onder architectuur is de le phase gerealiseerd. Beg. gr.: hall, w.c., kelder, woonkamer-open keuken met plavuizenvloer groot 45 m2, grote bin nenhall, gang, 3 sl.k.. badk. m. ligbad en 2e toilet. Verd.: 2 sl.k. met wastafel, garderobekamer, vliering. Tuin - oost, diep 60 m1, grondopp. 467 m2. Aanvaarding: spoedig in overleg. Vraagprijs 159.000,- k.k. Half vrijst. woonhuis, garage, aparte schuur, 224 m2 grónd, uitst. onderhou den. Beg. gr.: hall, toilet, keuken met kelderkast, doorzonkamer, thermopane beglazing. Het gehele huis wordt centr. verwarmd door een gezellige gas-moe- derhaard in de woonkamer, le verd.: 3 sl.k. en ruime douchecel met wastafel. De grote ouderslaapk. heeft een bijzon der mooi raam op 't oosten. 2e verd.: zolder over het gehele opp. De garage is verwarmd, heeft een plafond, betonvloer en spouwmuren. De tuin is ingericht met 2 zonneterrassen, windschermen etc. Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs 139.000,- k.k. In uitst. st. v. onderh. verk. midd.won. met schuur, voor- en achtertuin. C.V.- gas. Ind.: entree, gang, kelderkast, toi let, royale L-vorm. woonk. m. fraai hou ten plafond, open haard en schoonmet- selwerk. Luxe uitgeb. eiken keuken m. inbouw-app. le verd.: overloop, 3 sl.k., badk. m. bad, 2e toilet en v.w. Vaste trap naar 2e verd., m. c.v.-ruimte, ber ging en 4e sl.k. m. dakkapel. Aanvaar ding: in overleg. ^raagprijs 142.500,- k.k. Op zeer artistieke wijze verb, vrijst. won. m. zeer gr. sier- en moestuin (opp. 924 m2), C.V.-gas. Ind.: entree, hal, gr. mo derne woonkeuken, kelder, toilet, badk. m. ligbad, gr. woonk., m. strokenvloer, balkenplafond en open haard. Tuindeu ren naar groot zonneterras, le verd.: 3 sl.k., badk. m. douche en v.w. Vraagprijs 295.000,- k.k. Helft van dubbel woonhuis met ruime berging, tuin en zonnig terras op 314 m2 eigen grond. Ind.: fraai erttree m. trapopgang, toilet, kelder, ruime L-vorm. woonk. 45 m2 m. plavuizen en open haard, schouw en opensl. deuren n. gr. terras, moderne keuken met div. inb.app., werkkamer, zolderberging, bijkeuken. Verd.: 3 sl.k. balkon, badk. m. ligbad, 2e toilet, vaste trap n. zolderverd. m. sl.k. en div. berg. Algemeen: Gelegen nabij station en win kels. Aanvaarding: spoedig. Vraagprijs/ 195.000,- Royale Middenwoning met schuur, CV- gas en,|oyale vrije tuin op.zuiden. Ihd.T ehtfeë. 'foifët. 'dië'pe kelcfer,* woon- kamer (8x3.80) met open haard en par ket, ruime keuken. Verd.: 4 slaapk., moderne badk. m. douche 2e toilet, balkon, royale overloop, vaste trap naar zolderverd. m. ruime voorzolder m. c.v.- ruimte, aansl. wasautom., grote zolder sl.k. m. dakkapel. Bijzonderh.: Uitstekende staat, rustige ligging, nabij NS-station. Aanvaarding: direkt. Koopsom: 157.500,- Evt. nabijgelegen garagebox te koop: 10.000,-. Semi-bungalow met CV-gas, garage/ schuur en bedrijfsruimte (75 m2), erf en tuin en een perceel grond totaal groot 7200 m2. Ind.: royale hal, trapopgang, toilet, gr. woonk. (8x4 m) met open keuken, bij keuken, slaapkamer, terras. Verd.: 4 sl.k., c.v.-ruimte, badk., met douche en 2e toilet, zolderberging. Algemeen: Het geheel is omzoomd door bomen en zeer vrij gelegen met mooi aangelegde siertuin en verhard parkeer terrein. Zeer geschikt object voor paar denliefhebber, kleinveehouder enz. Bronbemaling met sproei:installatie. Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs: 475.000,-. PONTVEER DE WOUDE De aanschaf van een nieuw pontveer voor het onderhouden van de ver binding tussen De Woude en het vaste land door het Waterschap Het Lange Rond heeft geleid tot bespre kingen van het college van B en W met een delegatie van het dagelijks be stuurscollege van gemeld waterschap omtrent de bediening van het pont- veer. In het verleden is de bediening van het betreffende pontveer altijd een zaak van particulier initiatief geweest. Deze mogelijkheid was destijds aan wezig aangezien het pontveer van lich te konstruktie was en met de hand be- dienbaar. Ook de frekwentie van het overvaren was destijds gering. Een aantal factoren hebben geleid tot de aanschaf van een nieuw pontveer met een laadvermogen van ongeveer 6 ton. Ten gevolge van het aanmerkelijk groter totaalgewicht was motorisering van het pontveer noodzakelijk. Het vorenstaande, alsmede de toe name van vooral de recreatie scheep vaart schiep uiteraard problemen met de bediening ervan. Een goede re geling daaromtrent was niet aanwe zig. Bij de ingebruikname van het nieuwe pontveer is tussen het waterschap en de gemeente een voorlopge regeling getroffen, die inhield dat de bediening voorlopig door de fam. Helder zou worden verzorgd. Binnen het daarop volgende jaar zou getracht worden om tot een definitieve regeling te komen. Aanvankelijk bestond van de zijde van de gemeente weerstand om zich met de bediening van het pontveer in te laten. Langzaam maar zeker groeide even wel het besef dat de gemeente zich daaraan niet langer kan blijven ont trekken. Ter oplossing van het pro bleem is een ambtelijke werkgroep in het leven geroepen, bestaande uit vertegenwoordigers van Provinciale Waterstaat, het Waterschap en de gemeente. De werkgroep heeft intussen rapport uitgebracht. Resumerend stelt de werk groep een splitsing van zaken voor te weten: 1. het beschikbaarstellen en in- stanthouden van het pontveer met toe behoren door het Waterschap. 2. de bediening van het pontveer te regelen door de gemeente. De beide colleges van zowel het water schap als de gemeente hebben zich met het ambtelijk rapport kunnen ver enigen. Een van de uitvloeiselen is dat tussen het waterschap en de gemeente een overeenkomst van bruik leen tot stand komt, waarbij het water schap het pontveer met toebehoren beschikbaar stelt voor de gemeente en deze bediening ervan op zich neemt en nader regelt.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1983 | | pagina 9