aal "°°r woongebeuren East United I I 1 I liteite" koop* NICOSAN anti-rookkuur Reformhuis „Heiloo" RENAULT BLEEKER B.V. Gevraagd: 1 part-time AUTOPOETSER JEF LETSCHERT SPORT EN SPEL I I 1 I I Autobedrijf Bleeker B.V Westerweg 261, Heiloo,Tel. 072-331738 HsWlV Vrijdag koopavond Vtfl LOö bij ons huren. V0ETBALL0ZE ZONDAG KLAVERJASCLUB E.H.K. ZONDAG TRIML00P A. V.TRIAS DOOR PARK TAFELTENNISVERENIGING VL0TMAN DAMCLUB HEILOO EAST UNITED HOUDT MIDWINTERSLAAP ZWEMBAD LOOS KLEUTERBREVET HEILOO P.V. LUCHTPOST HEILOO 't VENNEWATER BADMINTON BASKETBALNIEUWS FLASHING HEILOO Nieuwe trainingsgroepen SS NS UITKIJKPOST 19 JANUARI 1983 UIT LEVEN... In veel'bladen en tijdschriften wordt op het ogenblik enthousiast geschreven over Nicosan anti-rookkuur. Huisartsen uit Arnhem en omgeving hebben dit mid del op patiënten uitgetest en volgens één van hen Dr. Custers uit Doorwerth, komen 8 van de 10 patiënten met Nicosan van het roken af. Nicosan is samengesteld op basis van kruiden en is geheel onschadelijk en natuurlijk verkrijgbaar bij: eig. Jef Letschert Heerenweg 148 - Telefoon 330890 Westerweg 226 - 1852 AP Heiloo t.a.v. Hr. Bleeker Telefoon 072-331133 - 337080 Een vuil tapijt zult u met shamponeren nooit écht schoon krijgen. Integendeel. Altijd blijven daarbij schadelijke resten achter die bovendien het tapijt statisch maken. Daardoor wordt nieuw vuil extra vlug aangetrokken en voor u het weet is uw tapijt nog vuiler dan voorheen. Gelukkig kan het ook anders..., en veel beter! U kunt het zélf pooldiep reinigen met de CITINÉTTE sproei/extraktie' machine Het speciaal voor dit systeem ontwikkelde reinigingsmiddel CITIN 625 wordt door de machine tot diep in de pool van het tapijt gesproeid, en? direct daarna, samen met het losgeweekte VüTI met grote krècht afgezog'èn" Het tapijt is hierna al voor 90% droog, ziet er weer als nieuw uit en is tevens vuilafstotend gemaakt; het blijft dus ook veel en veel langer schoon De lichte en eenvoudig te bedienen CITINETTE (ook bij uitstek geschikt voor een fikse schoon maakbeurt van bankstellen, traplopers, auto interieurs e.d.) kunt u tegen een billijk tarief Bel even voor meer informatie; het verplicht u tot niets. Heerenweg 148 - Heiloo - Tel. 072-330890 Van de drie vastgestelde wedstrijden in de tweede helft van de kompetitie is er tot nu toe slechts één doorgegaan. Uiteraard is dit in de winterperiode te wachten, maar het is toch te hopen dat het niet dezelfde kant uit gaat als vorig jaar toen in het voorjaar zelfs midden in de week nog inhaalwedstrijden moesten worden gespeeld. Voor a.s. zondag is het programma voor de eerste twee selektie elftallen als volgt. H.S.V. 2 om elf uur thuis tegen W.G.W. en om 2 uur de wedstrijd H.S.V. 1 tegen L.S.V.V. Met de weinige berichten van deze week is het goed nu al vast te wijzen op de jaarlijks terugkerende traditie: het zaal voetbal toernooi voor alle D.E.F. junioren van H.S.V. oftewel het Panne- koek toernooi. Deze wordt gehouden op 14 en 15 februari in de sporthal Het Vennewater. De naam pannekoektoernooi is ont leend aan het feit dat alle deelnemertjes overdag getrakteerd worden op panne koeken die door de moeders worden gebakken. We zullen daar in februari nog wel eens op terug komen, maar voor een goed verloop is natuurlijk een goede begeleiding nodig. Een beroep wordt dan ook gedaan op familie en kennissen om hulp op deze 1 en/of 2 dagen, hetzij bij de begeleiding hetzij bij het bakken. Neem eens kontakt op met mevr. Bolten tel. 330621 zij kan u er meer over vertellen. De uitslag van de open drive van maandag 10 januari is als volgt: 1. mevr. v.Weert-hr. Drescher 5484 2. hr. den Dekker-hr. Groenewoud5380 3. mevr. Leering-mevr, Mosch 5159 4. mevr.Hoogenboom-mevr.Blom 5069 5. hr. Klaver-Hr. Boot - 5056 Debelangstelling voor de drive was enorm: maar liefst 36 koppels. Daaruit blijkt wel dat in Heiloo en omgeving het klaverjassen in trek is, vooral als er eerlijk en gezellig gespeeld wordt. Onze eerstvolgende open drive is weer op maandag 7 maart. Het bestuur E.H.K. SPORTBLESSURES ZIJN VAAK TE VOORKOMEN Sportblessures komen veel voor. On derzoekcijfers geven aantallen van een half miljoen tot een miljoen sport blessures per jaar aan. Een onnodige zaak, omdat sportblessures in veel ge vallen te voorkomen zijn. Dit blijkt, als we kijken naar de meest voorkomende oorzaken - gebrek aan konditie - gebrek aan vaardigheid - verkeerde training of techniek - verkeerd schoeisel of materiaal - slechte akkommodatie - spelverruwing bij kontaktsport. Sportblessures worden op een Sport- medisch Adviescentrum (SMA) des kundig bekeken. Voor de behandeling krijgt U adviezen mee. Samen met het SMA zal herstel zo spoedig mogelijk plaats vinden, omdat de dokter de ge nezing op de voet volgt. Zo helpt het SMA U op een verantwoorde manier om zo snel mogelijk weer te kunnen gaan sporten. Tips voor verstandig bewegen - Vraag altijd advies wanneer U aan sport wilt gaan doen en lichamelijke klachten heeft, dan wel net ziek bent geweest. - Vraag ook advies indien U al lang niet aan sport heeft gedaan of intensief wilt gaan bewegen of sporten. - Doe nooit meer dan waarbij U zich lekker voelt. Doe het in uw eigen tempo. - Blessures zijn dikwijls te voorkomen. Vaak kondigen ze zichzelf aan. En- maal overbelaste spieren, pezen of gewrichten blijven lang gevoelig en moeten ontzien worden. Gewoon doorgaan is vragen om blessures. - Laat blessures, dië niet snel vanzelf verdwijnen of steeds weer terugko men onderzoeken door een arts op een erkend SMA. - Zorg voor goed materiaal, voor goede vochtabsorberende en niet knellende kleding. En voor goed schoeisel: voor buitensporten heeft U andere schoenen nodig dan voor zaal sporten! - Voor vragen en adviezen of bij twij fels staat er altijd een deskundige voor U klaar in uw sportmedische regio. Inlichtingen daarover, adressen ot telefoonnummers? Schrjjf of bel het Nationaal Instituut voor de Sportge- zondheidszorg [NISGZ], Postbus 344, 3760 AH Soest. Tel. 02155-17457. Aan de recorddeelname in Emond bij de halve marathon kunnen we zien dat de belangstelling voor trimlopen mo menteel enorm groot is. Veel zien hierin een uitstekende manier om fit te blijven, anderen doen het om de „kick" van het volbrengen van een dergelijke loop, terwijl er ook een grote groep is die het gewoon voor de sfeer en de gezelligheid doet. Al die mensen kunnen de komende zondag in heiloo hun hart weer opha len! TRIAS organiseert namelijk weer een trimloop door het park waarbij een keuze mogelijk is uit een afstand van 5 of 10 kilometer. Een ieder die één van deze afstanden uitloopt krijgt daarvoor een medaille, ongeacht de tijd die men er over doet. Om half tien gaat de kantine op de sintelbaan aan het Maalwater open voor de inschrijving. De kosten voor deelna me zijn 2,50 tot 15 jaar. De ouderen betalen 3,50. Aangezien er een grote deelname wordt verwacht raden we U aan tijdig in te schrijven en niet tot het laatste moment te wachten. De start vindt voor beide lopen plaats om half elf. Ook nu zijn de kleedkamers bij de sintelbaan weer beschikbaar voor de deelnemers, een douche na afloop behoort ook tot de mogelijkheden, evenals een kopje koffie in de kantine. De 2e helft van de competitie is weer begonnen. Het le team won de eerste wedstrijd na een moeilijk begin. Ze kwamen namelijk met 2-0 achter maar wisten zich goed te herstellen. Het werd uiteindelijk 7-3en daarmee sluiten ze zich weer aan bij de top. Het 2e team had nog een week rust en kan dus goed trainen voor de komende week. Vlotman 3 is wat minder goed begonnen en verloor dan ook van G.K.N.H. De invaller Paul Koopman zorgde nog voor de meeste punten, wat zeer goed is. Het werd 7-3 voor G.K.N.H. Vlotman 4 staat bovenaan met nog geen enkel verliespunt en won afgelopen dinsdag ook weer met 8-2 van het onderaanstaande De Burcht. Mocht u interesse hebben in tafeltennis, komt u gerust even kijken op vrijdag avond 20.00 uur in de gymzaal De Driestal in Heiloo. U kunt ook even bellen naar Hans Bush Mariënstein 4 Heiloo, telefoon is 072- 333211. Door zijn 5e opeenvolgende overwin ning heeft Bijwaard de eerste plaats van de ranglijst bereikt. Kampioen De Boer moest opnieuw een punt afstaan en wel aan Kroon, die dit seizoen opvallend sterk speelt. Schouten en V.d.Werf kwamen eveneens tot een puntendeling, terwijl de partij Klumper-Koersen werd afgebroken. Koch rekende in de slotfase af met Buwalda en Kraakman kwam in een zeer boeiende partij net iets te kort om Voogt remise af te dwingen. Tussenstand kopgroep: C. Bijwaard 13 19 R. de Boer 14 19 J. Groenenboom 14 19 L. Koersen 13 18 C. v.Lieshout 14 18 A. Voogt 15 18 F. Schouten 12 13 Na 2 weken midwinterdutje komt East United in de arena tegen een team van Foresters 8 (De Grasrockers). Tegen die tijd hopen wij onze nieuwe ondergrond se East United zaalvoetbalhal te vol tooien. Deze hal bevindt zich in Heiloo-Oost onzer Huize „De Loet" en is tevens uitgerust met een voor Nederland uniek drainage-systeem en beschikt eveneens over een diepzeetafel- tennis- en een polsstokverbiljartaccom- modatie. De opening van onze nieuwe hal ,,'t Naaimandje" zal worden ver richt door Kabouterse. Verder bereikt ons nog het bericht dat er grof geld wordt geboden voor .de t.v. rechten van onze wedstrijd op 30 januari, het ziet er nu naar uit dat deze top-match intergraal via E.O.- „De sportieve fruitmand" op het scherm zal worden gebracht, commentaar wordt verzorgd door Jannes van der Walletjes en voor de ondertiteling: zie pagina 199 van Teletekst. De inschrijfdatum van het East United- toernooi in 't Vennewater op 30 februari sluit op woensdag 19 januari om 13.00 uur. We hebben echter al toezeggingen van de volgende clubs: Liverpool, Juventus, AZ, Bayern Mün- chen en SC Amersfoort, maar we hebben ze nog niet verteld dat het hier gaat om een ganzebord-toernooi. Dan volgt hier nog wat nieuws van het East United-ladiesteam, wilt u de dames eens wat beter bekijken, we hebben een kalender van ze gemaakt en een bereidwillige hoofdredacteur heeft hem in zijn blad de Panorama geplaatst. Tot slot wensen Rob, Toos, Erik, Michiel, Ronald, Bert, Peggy, Alice, Saskia en Dieuwke alle lezers, de fam. Wiedemeijer en alle verdere bekenden een gelukkig 1984 (we wilden eens de eerste zijn). Uw Uitkijk-sportverslagge- ver (bekend van radio en t.v.): T. Eut. Op woensdag 12 januari j.l. behaalden de volgende kleuters hun zwembrevet: 1. Judith de Koekkoek, 2. Pelle van Rees, 3. Karin Kroone, 4. Alexander de Vries, 5. Ivar Sarelse, 6. Sabina du Bois, 7. Marcel Geluk, 8. SachaOtsen, 9. Jan van Schie, 10. Josien Dil, 11 Alice Coolegem, 12. Kim van Oostende, 13. Robin Leeuwenkamp, 14. Bas Tervoort, 15. Stephanie Schol ten, 16. Michelle Benjamins, 17. Susan Hoogeland, 18. Martijn Bakker, 19. Volker Min, 20. Pauline Roelofs, 21. Linda de Haan, 22. Loes Groeneveld, Ernst Wijdeman, 24. Martine van der Werf, 25. Marc van Tuin, 26. Robbert Kleijwegt, 27. Martijn van den Broecke, 28. Renger Reijersen van Buuren, 29. Sandra Jongerie, 30. Roel Bleijsweijk, 31Jeanette Bouman, 32. Lia van de Velde. van de eerste 3 teams van hun afdeling ligt zeer dicht bij elkaar, t V.B. 2 is als 3e of 4e geeïndigd. Het aantal punten voor een team met zoveel jonge leden, met Raymond Berger als uitblinker, 't V.B. 3" eindigde met de wisselend spelende, maar talentvolle Bart Kuipers op de 3e plaats. In 't V.B. 4 zijn Marieke van Orde, Arno Das en Ronald Koorn als jeugdige spelers duidelijk vooruitgegaan. Met Sjoerd van Staveren, Marjan Breyer en Ina Ruisendaal als stabiele krachten, bracht het team het dit seizoen tot de 4e plaats in hun afdeling van de 2e klasse. Dit was de afsluiting van de competitie, in februari begint voor de recreanten de nacompetitie. Uitslagen: H.B.V. 2 - 't V.B. Noordkop 3 - 't V.B. 2 Wijk aan Zee 2 - 't V.B. 3 't V.B. 4 - Geesterambacht 2 't V.B. 5 - Gouwzee 2 't V.B. 6-H.B.V 6 't V.B. 7 - Swish 6 Heemskerk 9 - 't V.B. 8 H.B.V. Al-'t V.B. Al Gouwzee BI - 't V.B. BI 7-1 4-4 4-4 7-4 4-4 6-2 8-0 5-3 5-3 8-0 Piet. De laatste competitie wedstrijden zijn gespeeld. Als we terugkijken op het seizoen zien we dat de teams het redelijk gedaan hebben, alhoewel de meeste teams een slechte start hadden. De nieuwe hal was laat klaar, waardoor de competitie werd begonnen zonder trai ning. Er is weliswaar niet een team kampioen geworden, maar ook geen team gede gradeerd. Dit jaar speelden 3 teams 4e klas, 3 teams 3e klas, het 2e speelde 2e klas en het le team speelde le klas. Volgend jaar spelen door reorganisatie van de klassen, de teams 1 en 2 overgangsklasse, één team le klasse, twee teams 2e klasse, twee teams 3e klasse en twee teams 4e klasse, 't V.B. 1 speelde door pech met de loting in een zware afdeling. Toch zijn ze als 3e geëindigd. Het aantal punten Via deze weg vragen wij uw aandacht voor enkele punten. Het kweekseizoen zal voor de meeste liefhebbers wel weer begonnen zijn, dus drukte in en rondom het hok. Het kring III-bestuur is ook druk bezig alles voor het komende vliegseizoen te regelen. Eén wijziging voor 1983 is al zeker, we krijgen wederom een andere rekenaar n.l. Hacoveco in Haarlem. Voor zover we weten heeft het geen gevolgen voor de ringenprijs ad. 17,-. Op de agenda van de Kring Ill-ledenvergadering, die vrijdag 18 februari wordt gehouden, staan o.a. de volgende bestuursvoorstel len: -wijziging puntensysteem van 1000 naar - Dordrecht blijft een wedvlucht, - aangewezen kampioenschap blijft als in 1983. Zodra de definitieve agenda bekend is zullen we, indien nodig, een ledenverga- dering op woensdag 15 februari hou den. Wilt u meer informatie dan zal Jan de Best u graag te woord staan. Evenals vorig jaar gaan we in ons clublokaal weer klaverjassen. We begin nen vrijdagavond 28 januari. De andere avonden zijn de vrijdagen 25 februari en 25 maart. Op deze avonden zijn ook niet-leden van harte welkom. Neem dus gerust uw buurvrouw, vriend of kennis mee. Het inschrijfgeld is 2,50 p.p., er zijn leuke prijzen te verdienen. Wanneer u niet kunt klaverjassen, kom dan voor de gezelligheid even langs. Tot vrijdag 28 januari, 20.00 uur!!!!! Het afgelopen weekend werden zes wedstrijden gespeeld door basketbal vereniging Flashing Heiloo. Opvallend was dat vooral de jeugdteams sterk speelden. De adspiranten meisjes zegevierden na een schitterend gespeelde wedstrijd met 26-19 over Racing Beverwijk en passe ren daardoor dit team op de ranglijst. Zij bezetten nu een derde plaats. Onze kadetten jongens herstelden zich van hun eerste nederlaag; zij wonnen na een sterk gespeelde tweede helft met 41-21 over Stars en blijven daardoor op de tweede plaats staan. De adspiranten jongens zagen tot hun spijt tegenstander Onze Gezellen niet verschijnen en konden slechts een onderlinge wedstrijd spelen. Naast de successen van de jeugd viel ook de prestatie van ons Dames team echter weer op. In IJmuiden wisten de dames Akndes met 48-36 te verslaan, waardoor dit team zich in onze eigen Flashing top op de tweede plaats wist te nestelen. Er waren echter ook twee nederlagen. De junioren meisjes verloren na een gelijk opgaande strijd met 23-27 van Akrides en Heren 2 moest in Dios duidelijk de meerdere erkennen getuige de 39-61 eindstand. Vanai deze week kunnen meisjes van 12-15 jaar ook in Heiloo wekelijks genieten van het basketbalspel. Flashing Heiloo start namelijk vandaag met een trainingsgroep voor meisjes in de betreffende leeftijdsgroep. Op de trai ningen van deze groep zullen voorna melijk de basistechnieken van het basketbal centraal staan, zodat deze trainingsgroep uitermate geschikt is voor beginsters. Ook de trainingsindeling voor de heren senioren is aangepast. Vanwege de werkelijk spectaculaire groei van ons (senioren) bestand is besloten om nu in 3 groepen te gaan trainen; waarbij ook hier in 1 groep de basisprincipes van het basketbal veel aandacht zullen krijgen. Belangstellenden kunnen zich richten tof L. Hollander, Werkendelslaan 2 te Heiloo, (Tel. 072-336173). NS V«>1

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1983 | | pagina 6