VERS VLEES (JUOEiME-lRIJIT BllOOlMiEBAK 'sae^T0PS7E 4 Kroketten of 12 Bitterballen Spruiten no Zuurkool .q Granny Smith a cq Sinaasappels 349 Boerenkool 4 aa ROOSVICEE Bieflappen WASVER ZACHTER Runder- poulet 200 gr Koteletto's Leverworst Theeworst Volkorenbrood Magere Yoghurt Dreft Vloeibaar «398 Pankywafels ^ssi» k, 139 S P O RT en S P Hlf Bloemkool ma Pekelvlees Salami ALKMAAR HEILOO ril KLEINE PRIJZEN melkunie magere yoghurt üui^/tUneri en llcdmaw mora, oven/grill per kilo 1£|9 per stuk £|vi7 Uit 't Vat 500 gram 49 per kilo pers gesneden per zak 1U9 supermalse 100 gram slagers stegeman, 250 gram 100 gram zwan, per stuk veluws plm.800 gram gratis gesneden 300 ml dagverse van de melkunie literpak Westerweg 316 - Heiloo Tel. 330437 flakon 1000 KASTANJELAAN 22 BAETENBURG 117 BAETENBURG 64 MARIËNSTEIN 159 VREDEN00RD 118 HARRELAERS 85 H0LLEWEG 55 KENNEMERSTRAATWEG 17 jxl\\.OOU Wedstrijd programma veranderd Pannekoektoernooi AANLEG TENNISBANEN H.S.V. van start 1983 I UITKIJKPOST 9 FEBRUARI 1983 Supermarkt in aar van ons 'Dath0ettmenn Wij bewijzen net r aanteneme0 i M.stunt deze Keiharde ru Geen b"ar Uon v00r prijzen 10 grote merke aankomt waar een ande fdimarkt Da'3 n0U ton maat attrjd het merken Silaü JMATOI rröwf/ kip. groente- of tomaat. 4 bordenblik -4-49" pepsi cor» u literfles -4-4^" literfles-98" vruchtenmix.fles 0.6 liter-349"| literpak artbtjtuhsgnu»" zak 1500 gram •495- iyS>£KI.UKt_ '«niijiii Goed gebouwde middenwoning, gelegen in fijne rusti ge woonwijk, nabij Alkmaarderhout. Ind.: hal, toilet, woonkamer ca. 30 m2, luxe keuken met betegelde vloer. Ie verdieping: 3 slaapkamers en douche, vaste trap naar zolder met 4e slaapkamer, dakkapel en berging. De woning is voorzien van gaskachels, heeft een stenen schuur en een mooie tuin. Vraagprijs 139.000,- k.k. Schitterende BENEDENWONING. Ind.: entree, hal, toilet, bergkasten, keuken, woonka mer, slaapkamer, badkamer. Voortuin en gezellige achtertuin op het zuiden. Voorzien van C.V. en thermopane beglazing (lage stookkosten). Centraal antennesysteem. Het pand verkeert in uitst. staat van onderhoud. Vraagprijs 99.000,- k.k. Prachtige hoekwoning met garage, schuur' en tuin- kast, voor- en aangelegde achtertuin. Ind.: hal, toilet, woonkamer met open haard en open keuken, in de woonkamer parketvloer en schoon met selwerk. Ie verd.: 3 ruime slaapkamers en badkamer. 2e verd.: zeer ruime zolder met groot tuimelraam en mogelijkheid voor 4e slaapkamer. Op zolder aansluiting voor wasmachine, C.V., met warmwatervoorziening. Totaal isolatiepakket dus zéér lage stookkosten. Deze woning is gebouwd in 1979/80, gelegen in een leuke woonwijk, nabij winkelcentrum, scholen, bibli otheek, zwembad en recreatiegebieden. Totale grondopp. ca. 190 m2. Vraagprjjs 169.000,- k.k. RIANTE HOEKWONING bouwjaar ca. 1973 met dubbele garage. Ind.: hal, toilet, L-vorm. woonkamer met schouw, dichte keuken met afzuigkap. Ie verd.: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, douche en 2e toilet, vaste wastafel. 2e verd.: Royale zolder met grote slaapkamer met dakkapel, grote berging en C.V.-ruimte. Beneden thermopane beglazing, Deze riante woning ligt in een rustihge wijk nabij scholen, winkels, sportvelden, NS-station en recrea tiegebied. Vraagprijs 198.000,- k.k. Een zo goed als nieuw huis, op een prachtige ligging, met inpandige garage, bijkeuken. Ind.: gang met toilet, grote woonkamer met open haard en directe verbinding via schuifpui naar zonne terras, gelegen aan het water, zeer luxe nieuwe keuken. Boven: 3 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad en 2e toilet. Vaste trap naar zolder: 1 slaapkamer en veel bergruimte. Het gehele pand is voorzien van C.V., en is in zeer goede staat van onderhoud. Vraagprijs 229.000,- k.k. Riante woning met aangelegde tuin, schitterende om geving, nabij zwembad, sportvelden en winkelcentra. Ind.: hal, toilet, royale woonkamer met open haard, luxe keuken. Ie verd.: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche, wastafel; 2e toilet. Vaste trap naar zolder met ruime berging en grote slaapkamer. Het gehele huis is in uitstekende staat van onderhoud, voorzien van C.V. en boiler. Vraagprijs 236.000,- k.k. WOON-WINKELPAND in het Centrum. Ind.: Winkel 25 m2, magazijn 40 m2. Verkoopkelder 20 m2, keuken, bijkeuken, kantoor en woonkamer. Ie verd.: 4 slaapkamers, badgelegenheid en groot bal kon. Grondoppervlakte 408 m2. Vraagprijs 210.000,- k.k. Aan Blockhovepark gelegen schitterende VILLA op 1000 m2 grond, met garage. Ind.: ruime hal, woonkamer ca. 40 m2, luxe keuken, kantoor, berging, toilet en C.V.-ruimte. Verdieping: 4 flinke slaapkamers waarvan 2 met bal- con, luxe badkamer, en berging. Prachtig aangelegde tuin met terras. Deze VILLA is in perfekte staat van onderhoud. Verlaagde vraagprijs 495.000,- k.k. MAKELAARSKANTOOR DE ONROEREND GOED SPECIALISTEN Stationsweg 56, Alkmaar - Tel. 072-118881/118870 Kenn.straatweg 129, Heiloo - Tel. 072-330332/334900 Voor bruidsbouquettes en corsages en ook modern rouwwerk HENK SCHOLTEN Bloemisterij JAAP LIGTHART. Biljart keuen, reparaties en bil- jartartikelen. Kennemer- straatweg 298A, Heiloo, tel. 334625. ed- vas de ge- met ten. oor eze .K. de tste die and B 0 er bij. v.d. door rten lees ssen rten >.30. land veer :nne P. »oed uari nten 6 55 4 54 6 52 8 52 7 50 6 49 8 49 9 49 8 47 7 46 ede- rjas- uur die- ;ms- we uur. op- iscus- :mers iulier. nulier twee- naar •werkt t jaar ig en lijeen- d op :nbare infor- :ft die de In- (kijk maar naar de wachtlijsten!) daar in aantal niet voor onder. Als H.S.V.-er ging de heer Keeman vervolgens binnen de eigen vereniging (voetbal) kijken of er geen mogelijkhe den waren op het voetbalcomplex om een bepaald stuk een tennisbestemming te geven. En ja, dat bleek mogelijk! Het trainingsveld vlak naast de kleedkamers en kleine kantine konden door de voetballers gemist worden. Weliswaar moest (en wilde) de tennisafdeling een zelfstandige vereniging worden, maar dat was geen groot probleem. Vervolgens werd er met de gemeente overlegd en in december kwam de garantieverlening door de raad. Het werk kon beginnen. De nieuwe vereni ging financiert de hele aanleg zelf, het kost de gemeenschap geen cent. Van daar ook dat er op de leden de komende maanden een beroep gedaan wordt. Een mooi bewijs hoe goed het verenigings leven kan draaien en funktioneren in Heiloo. Een bijna carnavalleske situatie ont stond er door 'n kommunikatie storing tussen de vereniging en haar correspon dent. Zodoende werd er vorige week in de Uitkijkpost vermeld dat O.S.V. op bezoek kwam. De K.N.V.B. had echter anders beslist, dus zou Limmen komen. Onze excuses daarvoor. Door de afge lasting was er echter niets aan de hand. Zondag a.s. is er weer een inhaalwed strijd nu tegen Zouaven maar dan als uitwedstrijd. IJs en weder dienende verwachten we onze trouwe supporters natuurlijk daar weer aan de lijn. Geen verslag dus van de wedstrijden van zondag jl. maar wel aandacht voor het: 14 en 15 februari is het dan zover. Dan kunt u onze jongste voetballertjes in hun traditionele zaalvoetbaltoernooi weer in aktie zien. Een prachtig gezicht, probleemlozer dan het „grote" voetbal. Wip op die dagen eens even de sporthal binnen u zult er geen spijt van hebben. Vanaf half negen 's morgens kunt u al terecht. Speciaal U, ouders en familiele den, verwachten we. Het is toch immers uw kind of broertje die belangstelling vraagt. En bovendien de organisatoren verdienen uw aandacht ook. Voor hen die ons vorig artikel in de Uitkijkpost niet hebben gelezen, vertellen we nog even dat de naam pannekoektoernooi is ontleend aan het feit dat zij tussentijds worden getrakteerd op pannekoeken, gebakken door de ouders of andere medewerkers(sters). Voorts vragen we nog even aandacht op een mededeling van de HELPT EL KANDER AKTIE elders in dit blad geplaatst. We bevelen een ieder daad werkelijke medewerking aan. Er kan voor deze gehandicapte en langdurige zieken nog zo heel veel worden gedaan om het leven te veraangenamen. Een heel klein voorbeeldje is het inzamelen van kerstkaarten geweest die u anders toch zou hebben weggegooid. Voor de verzamelaars was het een welkome aanvulling. Zoiets kostte natuurlijk geen geld, maar daadwerkelijke ont spanning, vakantie's enz. wel. Heiloo staat bekend als meelevend in naaste aktie's, houwen zo. Doe mee aan de spelen zo als vermeld of stort iets op de giro. ZWEMBAD LOOS Zwembad Loos heeft in haar feest- week toch nog tijd gehad om voor de gouden ploegen een zwemexamen te organiseren voor de volgende onder delen: Bronzen medaille KNZB [4 Slagen techn. goed zwemmen]: Peter van Saase, Frido van der Blij. Zilveren medialle KNZB. [7 Slagen techn. goed uitvoeren]: Esther Schie- ken. Gouden medaille KNZB. [10 Algen tech. goed uitvoeren]: Ellen de Wit, Paul Dekker, Robert Groeneveld; Anita Klaver, Jorika Heijnis, Paulette Out, Jolanda Schoonhoven, Rob Lo- mans, Esther Schieken. Ranger brevet S.T.A: Martijn Veldman Rover brevetten S.T.A.Sjoukje Leem burg, Antoinette Bakker, Henriëtte Hepkema, Mirjam van der Laan, Marianne Kareis, Helene Meuleman, Bert Veldman, Thomas de Bree. Onze felicitaties voor deze goede pres taties! Beoordelingslijst diploma A: Cindy Pilkes, Annemarie Reus, Jur- jen Ringers, Remon van Roeden, Kirsten Rol, Bastiaan Schmidt, David Schol, Sander Schouten, Sanne Schou ten, Sonja Schurer, Jolanda Tehu- periory; Huyen Pham Thu Thai, mevr. Tromp, Annemiek van 't Veer, Jessi ca Videier, Margriet van Vuure, Ro gier Waldram, Frank Wieffering, Bar bara de Wildt, Matthijs van Wijk, Hilde Zeeman, Rudolf van Zeist, Erik Zonneveld. Vincent Affoutit, Iona Arntz, Sebas- tiaan Balkema, Laura Beentjes, Ma rieke Bode, Esther Boekei, Paul Glauditz, Marieke van Driel, Susan Eggenhuizen, Viona Gegenwarth, Joost de Geus, Mascha de Haan, Erwin van Hal, Marieke Hildebrand; Annabel ten Hoope, Jasper Kers, Karin Kroone, Cathelijne de Lint, Marnix Meijer, Jelger Mol, dhr. Mooy, Annet Morsch, Marcel Mul, Nienke Over, Ernst van Oostrom Beoordelingslijst diploma B: Addy van Baar, Bastiaan Beckers, Etienne Bruens, Sascha van Druten, Sander Duin, Brenda Groot, Jeroen van de Ham, Martijn Hemmer, Suze Hoetjes, Jorrit Hoff, Jasper Izaks, Robert Jansen, Guillermo de Jong, Joost Jongbloed, Jeroen Klumper, Samuel de Lint, Bart van de Meer, Renske Over, Yvette Out, Carola Pe ters, Christel van Riel, Ewan Rit chie, Roddy Ritchie, Monique Robert, Mireille Rozing, Paul Steenbeek, Marjolein Thijssen, Rik van de Velden, Canter Verhagen, Tanja Verwer, Mark van de Wal, Annet Winkel, Marieke Zomerdijk, Loek Zoon, Rob Zoon. Zwemvaardigheidsdiploma I: Kees-Jan Hoogland en Monique Wijnbeek. Zwemvaardigheidsdiploma II: Helen Oostrom en Pieter Volgers. Zwemvaardigheidsdiploma IB: Jeroen Oeloff. Onder het toeziend oog van vele geïnteresseerden en leden verrichtten Sasja van Druten en de heer Rentenaar respectievelijk het jongste en het oudste lid van tennisvereniging H.S.V. - de eerste handeling voor de aanleg van vier gravel-tennisbanen. De keuze voor hen, en niet voor een vooraanstaand burger, is tekenend voor de Heilooër vereniging: de leden zullen zelf aan moeten pakken, anders komen die banen er nooit! De. eerste plannen voor het oprichten van een nieuwe (derde) tennisvereniging in Heiloo stammen uit de lente van 1982. Onder leiding en inspiratie van de heer Keeman werd de plannenmakerij in beweging gezet. Zoekend naar een plek waar men een vereniging met het typische Hollandse verenigingsleven zou kunnen oprichten, werd zelfs gedacht aan het terrein achter de boerderij van Maat op (ie Westerweg. Gezien de behoefte aan woningen misschien wel juist dat dat terrein nu een woonbestemming heeft gekregen, maar de tennisbehoefte deed en doet ojuist ienen y ieuwe f lektie. J :';7'

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1983 | | pagina 13