ESMOND de pimt AKERSLOOT AKERSLOOT AKERSLOOT Reünie Sint Jozefschool te Egmond aan de Hoef LIMMEN T .02205- schilder Taxi 2144 Doemarkt Limmen KLAVERJASSEN Mw. W. J. Grootendorst KAPSALON"ANNEKE" Goed verzekerd zyn W. M. ROTTEVEEL CARNAVAL IN AKERSLOOT MET DE HAVENZANGERS!!!! MEERVOGELS VOETBAL Uitslagen finale-wedstrijden pupillen zaalvoetbaltoernooi Deelname voor iedereen MEERVOGELS HANDBAL H. Sen 1 Meerv. 1-S.R.C. 110-10 D. Sen. 1 Kr/Tornado 1-Meerv. 16-8 OPROEP OPERETTEVERENIGING AKERSLOOT-UITGEEST 10 JAAR C0NQUISTA TEXACO "DE VIERSPRONG" IN NIEUW PAND Dl Uitslag 2-2-'83 BEHANDELING VOLGENS AFSPRAAK TELEFOON 02205-1459 Visweg 12a-1906 CR Limmen Telefoon 02205-1788 Kartonnages B.V, k vestiging LIMMEN PAASINPAKPAPIER (zowel vellen als rollen) div. VUL-en OPMAAK artikelen. P.U.-SCHUIM18.95 SILICONENKIT12.95 BUTYLEENKITf 4.95 Visweg 12a-1906 CR Limmen - Telefoon 02205-1788 D. Jun. 1 Meerv. 1-Aristos 112-10 KAPSALON - SCHOONHEIDSSALON Zaterdag 12 februari: 20.30 uur. VOETKUNDIGE {pedicure) THERAPEUTISCH-BANDAGISTE STEUNK0USEN ook naar maat STEUNZOLEN JITKIJKPOST 9 FEBftUARI 1983 JAPANSE POLS-TV IN '83 NAAR EUROPA Voor een bedrag van iets minder dan 1500,- wil het Japanse Seiko-concern nog in de loop van dit jaar een tv-hor- loge op de Europese markt lanceren. Het apparaat bestaat uit 3 onderdelen: een gekombineerde stereoradio en tv- ontvanger die in de binnenzak past, een koptelefoon met ingebouwde an tenne en een beeldscherm/horloge- kombinatie met polsband. Het beeldscherm op de polsmonitor is 2,5 bij 1.7 cm groot. Het tv-beeld is zeer scherp en kontrastrijk, omdat dit kleine oppervlak is opgebouwd uit ruim 32.000 elementen. Zelfs in fel zonlicht blijft het beeld goed zichtbaar. Het ligt in de bedoeling dat het apparaat ook op video kan worden aangesloten. Boven het tv-beeld bevinden zich alle funkties, zoals die op een modern electronisch horloge te vinden zijn, zoals tijdsaanduiding, datum, stop watch en wekker. De ontvanger weegt nog geen 2 ons en past - 14,5 cm hoog, 7.6 cm breed en nog geen 2 cm dik - zonder enig pro bleem in jaszak of tasje. Voor tv zijn er ontvangstmogelijkheden op VHF en UHF, terwijl het radiodeel van de ont vanger nu nog is afgestemd voor ste reo-ontvangst op de FM-band tussen 76 en 91 MegaHertz. Op dit moment wordt de ontvanger aangepast aan de voorkeuren van de consumenten in de verschillende Europese landen. Deze nouveauté werd in de afgelopen weken door Seiko bij wijze van proef in de steden Tokyo en Osaka gelanceerd. Het apparaat werd dermate positief ontvangen, dat de verkoop uiterlijk in april tot heel Japan zal worden uitge breid. In de loop van het najaar worden de aangepaste modellen voor Europa verwacht. Nadere inlichtingen: Seiko-importeur voor Nederland, Han delmaatschappij Daniels B.V., de heer P.H.M. Zoet, tel. 010-116425. Blum, Kuil van de Vegte, Francine Blum, tel. 020-412016. ACTIE VOOR BEHOUD KWALITEIT ONDERWIJS In het kader van de acties door ouders voor behoud van de kwaliteit van het onderwijs heeft de Vereniging voor Openbaar Onderwijs afdeling Aker sloot op dinsdag 1 februari j.I. in de au la van de Rembrandtschool een pro testbijeenkomst tegen afbraak van het onderwijs gehouden. Naast V.O.O. leden waren tevens de legaties van de bijzondere scholen uit Akersloot aanwezig. De uitnodigde Burgemeester en Wethouders, en de gemeenteraadsleden van de Commissie Onderwijs van de Gemeente Akersloot hebben helaas verstek laten gaan. Door Jaap van Uggelen, lid Hoofdbe stuur V.O.O. zijn de vele onduidelijk heden in het aangekondigde bezui nigingspakket uiteengezet. Uit de dis cussie na afloop van de inleiding is de volgende gezamenlijke verklaring van de ouders opgesteld. Wij ouders, in openbare bijeenkomst bijeen op dinsdag 1 februari 1983 eisen: - Verlaging van de leerlingenschaal. Als argumenten hiervoor noemen wjj: werkgelegenheid verbetering kwaliteit onderwijs komende veranderingen in het on derwijs Basisschool]. - Ruimere faciliteiten ten behoeve van voorzieningen Buitengewoon Onder was. Verhoging gemeentelijke ver goedingen voor o.a. Schoolzwemmen, Logopedie en Vakleerkrachten. De gezamenlijke verklaring van de ouders zal ter kennis worden gebracht aan de Vaste Tweede-Kamercommissie van Onderwijs. Indien nodig zullen nadere acties wor den georganiseerd. "TI Jawel, voor het komende carnaval- gebeuren heeft men in De Vriendschap het allerbeste amusementsorkest van Nederland weten te strikken in de vorm van het altijd gezellige en populaire dansorkest «Je Havenzangers! Zij zullen op dikke dinsdag de muziek verzorgen op éen manier zoals zij dat alleen kunnen.Dit wordt natuurlijk een knalavond waaraan ook de plaatselijke carnavalvereniging haar medewerking zal verlenen en waarop de prins met zijn raad van elf aanwezig zullen zijn. Om het geheel in de carnavalstijl te laten verlopen wordt iedereen in een carna valskostuum verwacht, (maar omdat niet iedereen daar van houdt is het toegestaan om op deze avond te verschijnen met alleen een maskertje en een leuk petje). Ook zullen er deze avond weer enkele prominenten aanwezig zijn die op deze avond geridderd zullen worden. En om het geheel nog aantrekkelijker te maken zullen er op deze avond een groot aantal prijzen beschikbaar worden gesteld voor de meest orgineelste en leukste kostumering. Voor deze avond zijn de kaartjes op de bekende voorverkoop adressen verkrijgbaar tegen het luttele bedrag van 7,50.. En deze avond is voor iedereen toegankelijk waar hij of zij dan ook vandaan komt en voor alle duidelijkheid nog even de datum en tijdstip van aanvang: dinsdag 15 fe bruari, en de aanvang is gesteld op half negen. woninginrichting G. J. van Vliet, Kerk- laan 23 te Akersloot, tel. 02513-12755, mevr. M. Frantsen, Buurtweg 19 te Akersloot, tel. 02513-12755 en Boek handel A. F. Schuyt, Middelweg 139 te Uitgeest, tel. 02513-12469. Na afloop van beide voorstellingen is er gelegenheid voor een praatje, een drank je en een dansje bij wat muziek. KATHOLIEKE VROUWENGILDE AFDELING AKERSLOOT In de maand januari hield het Katho liek Vrouwengilde haar jaarvergade ring. Nadat de verslagen van penning- meesteresse en secretaresse aan bod waren gekomen, werd een stemming gehouden metals inzet een be stuursfunctie. Mevrouw ^A. Olgers- Zandbergen kreeg de meeste stemmen en werd zodoende aangesteld als nieuw bestuurslid. Na de pauze werd er gekiend. Al met al een zeer geslaagde avond. Vermeldenswaardig is nog dat het vol tallig bestuur een gesprekscursus heeft gevolgd, zodat men goed be slagen ten ijs kan komen. Voor de komende maanden staan de volgende aktiviteiten op het pro gramma: - een noorse avond in februari. - een avond met als onderwerp poli tieke bewustwordingzal in maart plaats vinden. Ook staat er nog een koffieochtend ge pland deze zal worden geleid door mevrouw Borre. Programma voor zaterdag 12 februari Zaterdag 1 is vrij. Zaterdag 2-Z.V.V. 2 A.F.C.'s4 2-Zaterdag 3 14.30 Jun. Cl is vrij Programma voor zondag 13 februari: Meervogels 1 - Egmondia 1 Meervogels 2 - Vitesse 6 L.S.V.V. 5 - Meervogels 3 Jun. A. lis vrij Flamingo's BI - Jun. BI Meerv. dames 1 - Bergen dames Meerv. dames 2 - Apollo '68 2 14.00 12.00 14.30 10.00 12.00 14.30 F.C. Rakkers - F.C. Knudde 0-3 A.Z. '67 - Anderlecht 3-2 Barcelona - Real Madrid 3-2 Na enerverende wedstrijden in de poules zijn de 3 kampioenen bekend. Barcelona werd bij de D-pupülen ii!USSii kampioen, A.Z.'67verd"bij de E-pupil- len kampioen, F.C. Knudde werd bij de F-pupillen kampioen. Deze kampioenen krijgen aanstaande zaterdag een kampioens-diploma van hun leider. Oud-leerlingen en onderwijskrachten van de 60-jarige St. Jozefschool te Egmond aan de Hoef zullen elkaar nog eens ontmoeten tijdens een reünie op zaterdag 19 maart. Het getuigt van bijzonder veel moed van het organise rend comité om daaraan te beginnen. Want dat het op die dag druk gaat worden in het dorp zit er dik in. De belangstelling voor dit gebeuren is op dit moment al zeer groot, terwijl er in het Contact nog maar zeer beperkt over is geschreven. Maar alle oud-leerlingen hebben er recht op om het te weten. Elke zaalruimte zal te klein zijn, ook die van het Rode Hert, waar de „veteranen" van de St. Jozefschool elkaar zullen ontmoeten en waar een fototentoonstel ling wordt gehouden van allerlei mo menten uit vervlogen tijden. Om 11.00 uur die morgen zal er een feestelijke dankdienst plaatsvinden in de Hoever-kerk, waaraan het gemengd zangkoor en ook muziekvereniging „Lamoraal van Egmont" hun mede werking verlenen. Daarna zullen de reünisten ontvangen worden in Het Rode Hert, waar de koffie en de broodjes klaar zullen staan voor allen die zich hebben opgegeven. Die opgave is noodzakelijk, want anders kan het comité onmogelijk weten op hoeveel mensen gerekend moet worden. De ontmoeting in Het Rode Hert zal een levendig karakter krijgen temeer daar het in de bedoeling ligt om de voorbije schooljaren nog eens in de herinnering terug te halen. Dat hierbij aan de reünisten alle ruimte wordt geboden om elkaar te spreken, ligt voor de hand. Een echte reünie slaagt dan, wanneer men elkaar na jaren weer eens onge dwongen kan spreken. Juist met dat doel wordt ook de fototentoonstelling gehouden, die alleen al aanleiding zal zijn tot levendige ontmoetingen. Voor deze tentoonstelling zamelt het comité zoveel mogelijk foto's in, die uiteraard zorgvuldig worden bewaard en na afloop van de tentoonstelling weer worden teruggeven. Men kan zich voor deze rünie opgeven door 7,50 te storten op rekening van de Rabobank Egmond, t.n.v. Reünie St. Jozefschool, Egmond aan de Hoef, rek.nr. 3157.65.062, giro van de bank 348588. Daarmee kan het comité vast stellen hoeveel deelnemers er zullen komen en met het geld worden de onkosten bestreden van o.a. de samen komst in Het Rode Hert. Vergeet u vooral niet uw naam en adres te vermelden. Stel ook uw familie elders op de hoogte, zij zullen wellicht ook geïnteresseerd zijn! Het zou jammer zijn als ze het achteraf zouden horen. Het comité verzoekt tevens hen, die foto's voor de tentoonstelling beschik baar willen stellen, deze te brengen bij mw. N. Belleman, Egmonderstraatweg 5, Egmond aan de Hoef, tel. 1201. Tevens wordt verzocht daarbij zoveel mogelijk namen te vermelden van de leerlingen en leerkrachten die daarop zijn afgebeeld. Het contactadres voor Egmond aan Zee is mw. A. Bohle-Por- tegies, Kennedyboulevard 562, tel. 1198. Voor Heiloo mw. R. Lute-Kool, de Nieuwe Plantagie 4, tel. 072-336389. TENNISCLUB HOGEDIJK Programma Valkeyhal 12 februari a.s.: om 20.00 uur spelen: Truus Bakker, Elly Bart, Jet Groot, Margriet Heddes, Sjoek Hopman, Lineke v.d. Linde, Wil Oost, Annie v.d. Poel, Joke Valkering, Nel Wolff, Piërre Alberts, Ed de Groote, Ben Half, Arie Heddes, Jan Hopman, Kik v.d. Linde, Simon Metz, Cees Oost. Henk Bart, en Piet v.d. Poel. Om 20.40 uur spelen: Monique Alberts, Geja Baltus, Aad van Gorkum, Ditte Greeuw, Annet Keyzer, Dowien Metz, Ria Nouwen, Marjo Passet, Leny Schrijver, Toe- tie van,:,, Zoonen, Niek Baltus, Her- bert Bolard, Piet Greeuw, Jan van Gorkum, Cock Nouwen, Fred Passet, Gerard de Ruiter, Theo Schrijver, Peter Welbedacht en Kees van Zoonen. ledereen speelt 3 x 40 minuten. Wij verzoeken u tijdig aanwezig te zijn en wensen u veel plezier. JEUGD Op 12 en 13 februari en 19 februari wordt weer het bekende en altijd even gezellige "Schulpen Jeugd Tennis toernooi" gehouden. Dat de jeugd weer graag de baan op gaat, blijkt wel uit het grote aantal deelnemers: maar liefst 70 kinderen hebben zich opge geven voor dit gebeuren. Meisjes en jongens, vergeet niet om in de Schulp te kijken hoe laat je moet spelen. En als het dan zo ver is, neem dan je familie, vrienden, vriendinnen en bekenden mee: dan wordt het vast hardstikke gezellig. Daar beide teams bijzonder gebaat waren bij een overwinning ontwikkelde zich een zeer levendige wedstrijd. Hoewel de openingsfase voor Meervo gels was, was het toch S.R.C. dat met 4-7 voorsprong de rust in ging. Door middel van goede aanvallen wist men dit gunstig uitgangspunt te berei ken. Na rust kwam Meervogels echter ijzersterk terug en wist zodoende op gelijke hoogte te komen 8-8. Even leek het erop dat de Akersloters zouden doordrukken, maar het was toch weer S.R.C. dat uitliep en een 8-10 voor sprong nam. Dit kwam mede, doordat S.R.C. in de kritieke fase een numme- rieke meerderheid had. Meervogels was echter nog niet uit het veld geslagen, want via doelpunten van Rob Buur en uitblinker Hans Bol werd de stand toch weer in evenwicht gebracht 10-10. Gezien het wedstrijdbeeld een reële einduitslag. Deze wedstrijd had als inzet een voorlopige bezetting van de tweede plaats. De drie weken stilstand hadden Meervogels geen goed gedaan. Meervo gels kwam duidelijk wedstrijdritme te kort. De eerste helft liep het in het geheel niet aan Meervogelszijde. Men speelde veel te statisch, waardoor er geen enkel gevaar voor de Tornado verdediging ontstond. Ruststand 5-1 in het voordeel van Tornado. Na rust zag men een geheel ander spelbeeld, Meer vogels was als herboren. Verdedigend klopte het nu veel beter men was attent, de break-out kwam er weer uit en aanvallend draaide de ploeg een tempo hoger. Langzaam kwam Meervogels dichterbij, nadat het al twee strafwor- pen onbenut had gelaten. Keepster Tinka Kerssens had goed het oog op de afstandschoten, zodat Tornado niet meer tot scoren kwam. Uiteindelijk wist Meervogels met 8-6 de wedstrijd naar zich toe te trekken. H.U.I.B. EXPOSEERT IN AKERSLOOT Voor de tweede maal in haar bestaan zal de drie jaar geleden opgerichte Akerslootse schilder- en tekenklub H.U.I.B. (Het unieke is bepalend) een expositie houden. De ongeveer 15 le den van de klub willen aan belangstel lenden in Akersloot en omgeving la ten zien hoe zij onder de bekwame lei ding van hun leraar Hans ten Broeke met een steeds groeiend enthousiasme met hun boeiende hobby bezig zijn geweest. De werkstukken vertegenwoordigen verschillende technieken en zijn in de nieuwe bibliotheek van Akersloot sinds 1 februari te bewonderen. De openingstijden van de expositie (die een maand duurt) vallen uiter aard samen met die van de bibliotheek. Deze zijn: Maandag 14.00-17.00 uur Dinsdag 14.00-17.00 uur i J 19100-20.30uur Woensdag 14.00-17.00 uur Vrijdag 14.00-17.00 uur 19.00-20.30 uur Donderdag, zaterdag en zondag ge sloten. Op woensdag 2 febr. jl. te 17.30 uur schopte op het kruispunt Klaas Hoorn- laan/Uitgeesterweg te Akersloot een trimmer," die ik niet had gezien en die voor mijn zilver-grijze Opel Ascona moest uitwijken, het rechter voorportier van de auto in elkaar. Wil degene die van dit voorval getuige was en die nadere bijzonderheden kan verstrekken zich in verbinding stellen met de Rijkspolitie te Uitgeest of met de bestuurder van de Ascona. Tel.nr. bij de redactie bekend. De operettevereniging Akersloot-Uit geest hoopt dit voorjaar, om precies te zijn 1 meil983, haar 10-jarig bestaan te vieren. Ter gelegenheid hiervan brengt zij de operette 'Tm Weissen Rössl" voor het voetlicht. Het uit 40 leden bestaande koor staat onder de muzikale leiding van Ger Vis ser, terwijl Tjebbe van der Pal tijdens de uitvoeringen de dirigeerstok zal hante ren. De gehele operette wordt in scène gezet door de regisseur Henk Kuipers welke al 9 jaar verantwoordelijk is voor het toneelspel van deze vereniging. Het is beslist de moeite waard om een uitvoering bij te wonen. De uitvoeringen staan muzikaal hoog aangeschreven, vi sueel is het ook leuk om een operette voorstelling, een luchtig gespeeld en ge zongen verhaal te zien. Tevens is het fi nancieel noodzakelijk dat de zaal goed gevuld is. Orkest, kostuums, decors etc. kosten nu eenmaal geen habbekrats. De première van deze operette is op vrij dag 4 maart a.s., terwijl er op vrijdag 11 maart nog een uitvoering volgt. De twee uitvoeringen vinden plaats in de zaal van "De Ooievaar", Meldijk 2 te Uitgeest. De toegangsprijs is 12,—. Beide avonden beginnen om 20.00 uur, de zaal is reeds open om 19.30 uur. Kaarten zijn verkrijgbaar bij: Textiel- en En ja hoor, mensen, het is weer zover, het carnaval staat voor de deur en natuurlijk doen wij ook volop mee. Onder het motto goedkoop volgooien gaan we zaterdagavond tussen acht en half 11 door diverse linten met de bekende en minder bekende door de muur knallende meestampers. Zondagmiddag is het ook inhaken en er bijblijven geblazen, want dan verhuist de hele linnenkast naar de leutbunker het parochiehuis, waar na de grote Carnavalsoptocht van half twee een groots carnavaldisco zal plaatsvinden in samenwerking met de raad van elf. Ook 's avonds zal vanaf een uur of 8 het parochiehuis met beide deuren open staan, om het feestvierend carnavalsge- beuren te kunnen voortzetten met alle verkleden jeugdige Limmers en soort genoten en dit te mixen tot één feestende mensenmassa. Alaaf en tot ziens. Vrijdagmorgen werd, onder grote be langstelling, het nieuwe tankstation van Texaco aan de Rijksweg 2 in Limmen in gebruik genomen. Een mijlpaal in het leven van de eigenaar, de heer P. van Splunter, die hier 12 jaar geleden van start ging. De officiële opening werd gedaan door de adj.-directeur vanTexaco, de heer G. Koedijk. Deze schetste even hoe de 12 jaar verlopen waren. Op 6 september 1971 werd er begonnen in een oud gebouwtje, met vier pompen, op een plaats waar de verkoop nu niet bepaald groot was. „De omzet op de eerste dag was 204 liter super, 70 liter normaal, 12 liter mix en 42 liter diesel, bepaald geen omzet om over naar huis te schrijven. „Je was vast van plan een zelfstandig ondernemer te worden. Door je persoon lijke inzet heb je de omzet zodanig opge voerd dat Texaco het verantwoord achtte het oude verkooppunt af te breken en een geheel nieuw hier neer te zetten", aldus de heer Koedijk. Na de oliecrisis van 1978 kwamen de ge weldige prijsstijgingen, de introduktie, op grote schaal van zelfbediening, deed enorme afbreuk aan de omzet van de be dienende stations. Om nu een economi sche exploitatie voor de toekomst op dit punt te garanderen was omschakeling op zelfbediening noodzakelijk hetgeen gepaard ging met een bijna complete nieuwbouw. Het Texaco-station beschikt nu over 8 pompen waarbij duidelijk staat aangege ven, hoe te handelen. Voor de klant is af te lezen hoeveel hij moet betalen en hoe veel hij getankt heeft. Binnen gaat dit direkt in de computer, de klant gaat naar binnen en rekent af. Voor de enke ling die dit wel eens vergeet, zijn extra voorzorgsmaatregelen getroffen. Een maal binnen dan ziet men een winkel waar van alles te koop is, van een reep chocolade tot een overtrek voor de auto stoel en alles wat daar tussen ligt. De heer Van Splunter toonde zich uiterst verheugd met zijn nieuwe pand en sprak hierover zijn dank uit aan Texaco. Als openingsceremonie, tankte de heer Koedijk als eerste bij een van de pom pen. A pemngs' rdagocl rder na gstel 31 oreekuu 1.00 urn ;g 26a, Algen oreekuu it 15.00 inweg 2 ereikba; 'erige v Heiloc [ndicati ïrzoeke khuis c indica Limme iddenw dere vri n 19.0C VI "Uitk ïiloo, L elte va l dit g« ities op n een igen, nkel o ïnstvei bied. Ij maki nen g ;uws e suwsgr de krai Is om zoal g( A. lijn: 1. mevr. Gallee-hr. Zijp (55) 2. hr. Krijt-Warmer 3. mevr. Klaver-Straathof 4. fam. Bollweg 5. ds. Koster - Visser 6/7 hr. Kious-Wehnes 6/7 hr.v.d.Berg-v.d.Heijdt 8. mevr. Nielen-Sneek 9. hr. Driessen-Dingerdis 10. ds.Klous-v.d.Klundert 63% 54.2% 52.3% 50.9% 49.1% 47.2% 47.2 45.7 45.4% 43.1% B-lijn: 1. hr. Keijzer-Keijzer 2. hr. Limmen-Lute 3/4 fam. Segerius 3/4 hr. Sprenkeling-v.d.Molen 5. ds. v.d.Berg-Slemmer 6. ds. Bruininge-Borsten 7. mw.v.Straaten-v.Charldorp 8. hr. Valkering-Valkering 9. ds. v.Elst-Wobben ds. Pilkes-v.Balen 10 58.5% 54.0% 53.0% 53.0% 52.0% 51.0% 50.0% 48.0% 46.0% 34.5% Oosterzijweg 25 - Limmen idanks mende den vc aar tc lien he zatei slijk ii n de F ive gel n aan! n en ig. he ri. Ooi :rsmad nus is Irzoekt as, ni 3e Uit kaarte SI M ewy/////////////A '.opum alles voor Uw PAASETALAGE, Rijksweg 107 (achter Zandbergen-transport) telefoon 02205-2838 geopend 's middags van 2-5 uur. v. sp :t pan «pelrej .nschri idmirn |e kun 'Jen br nateri nschri W< Openingstijden: dinsdag t/m vrijdag 9.00-17.45 uur zaterdag 9.00-17.00 uur. Maandag gesloten. In de eerste fase van de wedstrijd, gaven de beide ploegen elkaar geen enkele De beide verdedigingen acteerden bij zonder sterk. Een break-out in de tiende minuut bracht Meervogels op 1-0. Meervogels verwaarloosde echter de verdediging op de flanken, zodat Aristos de stand snel omboog 1-3. Een benutte strafworp en enige snelle break-outs zorgden voor de 6-6 rust stand. Na rust was het weer Aristos dat een voorsprong nam. Dit werd het Meervo gels team echter al te gortig en men pakte het initiatief. Uiteindelijk werd de wedstrijd op karakter gewonnen 12-10. KIENEN VOOR DE DORPSKERK VAN AKERSLOOT Het Aktiekomitee voor de restauratie van de Dorpskerk van Akersloot or ganiseert op vrijdagavond 11 februari a.s. een gezellige kienavond met leu ke prijzen. De opbrengst is bestemd voor het res tauratiefonds van het uit 1836 dateren de kerkje dat hard toe is aan een de gelijke opknapbeurt. De kienavond wordt gehouden in jeugdgebouw "Het Kwik" aan de .Joh. Strausslaan (nabij sporthal Over- die). Aanvang 20 uur. Iedereen is van harte welkom. Manan Roos - Dampegheestlaan 31, Limmen. Tel. 02205-1928. Behandeling vlgs. afspraak. doch bij schade, weet U het pas zeker!! Daarom, laat U vrijblijvend informeren naar de lage premies en de toch goede voorwaarden en betrouw bare service van: uw assurantie adviseur Dusseldorperweg 22 1906 AK LIMMEN Tel. 02205-3061 ttZEk Woensdagavond van 19.30 tot 21.00 uur info-avond. Denk aan onze lage hypotheekrente, 7,2% 5 jr. vast en vanaf 7.4% 10 jr. vast autopremies tot 75% no-claim korting, WA vanaff ^,75 en WA casco vanafJ zuo./o geen bonus/malus systeem. Ziektekostenverzekering: volledig pakket met 1000,— eigen risico per jaar vanaf42,98 per/p. per/mnd Bromfietsverzekering: de nieuwe plaatjes liggen voor U klaar, alleen, wij geven er geen boutjes en moertjes bij, maar gewoon goede service bij schade. or opc nscht aari h dmin ateri ischr RINUS en ANS Jmini lateri ischri RIJKSWEG 7 - LIMMEN - TEL. 02205-1395 PIEDRO een GOEDE PASVORM een kwestie van juiste toepassing. De toepassing berust op opleiding vakmanschap en ervaring, Adviseren en specialiseren is onze methode voor functioneel en passend schoeisel. nieu> n m; Bogerdlaan 18, Limmen, tel. 02205-1585 Ook via Ziekenfonds (90% korting) Speciaalzaak voor Limmen en omgeving

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1983 | | pagina 14