snoes i^a iwêêêêêêê IAII> 14 IAII> 14 1 OUD PAPIER AKTIES MIELE C0R SCHAAP Q simon peek suède booties Blazerpakken Februari 10% cheque korting ;y- NI HEILOO e.o. Garagebedrijf Hans Zoon vanaf volgende week officieel Suzuki-dealer ^Bezoek de Antickadc^S ALKMAAR Verzetskruis uitgereikt aan plaatsgenoot W. H. Leer ÖwflB Isotherm Heiloo B.V. OMEGA Echtpaar Scharn viert "Platina" huwelijksfeest Bouw 24 Hat-eenheden van start *tl|j§ tBtm Vrijdag 11 februari van 19.00-22.00 uur Zaterdag 12 februari van 11.00-18.00 uur Zondag 13 februari van 11.00-18.00 uur ii Noordhollands grootste antiekbeurs OP VAKANTIE MET HET NED. RODE KRUIS DE NIEUWE KLASSE was-vaat-droogapparaten NATUURLIJK... Officieel Omega-dealer Z0NNEBANK+Z0NNEHEMEL 2750, AANBIEDING: 49.- Raadhuisweg 12 FORD. MEER WAARD OP DE WEG. LINNEN 159- Raadhuisweg 13 - Heiloo is voordelig met op MANTELS, kostuums, REGENMANTELS en ALCANTARA Winkelhof 't Loo 20-24 Heiloo 'C-f WÊÊÊmÊÊml BBSI BI 48e JAARGANG No. 6 9 FEBRUARI 1983 Advertenties en administratie: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - 1850 AB Heiloo Telefoon 072-330175 b.g.g. 072-334531 Redaktie-adressen: Baafjeslaan 1, 1852 BE Heiloo - Telefoon 072-331081 Westerweg 371, 1852 PR Heiloo - Telefoon 072-333775 Kerkemeer 17, 1921 XT Akersloot - Telefoon 02513-13088 Dit hlad verschijnt 's woensdags huis-aan-huis in een oplage van 13.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond-Binnen, Rinnegom, Egmond a/d Hoef en Akersloot. Advertenties moeten uiterlijk maandagmiddag 6 uur in ons bezit zfjn. Advertentieprijs per mm 52 cent (excl. BTW) By regelmatig adverteren AANZIENLIJKE REDUKTIE. Vanaf volgende week donderdag, 17 februari, is garagebedrijf Hans Zoon, gevestigd aan het Zevenhuizen tegen over expositieruimte De Zevensprong (kruising het Zevenhuizen-Ewisweg), de officiële dealer van Suzuki-auto's voor het rayon Alkmaar. Dit rayon strekt zich uit van Schoorl in het noor den tot en met Graft-De Rijp in het zui den. Deze uitbreiding van het pakket is mede tot stand gekomen dankzij ver koper Ben van Haagen, die speciaal vanwege het dealerschap bij het be drijf is komen werken. Niet alleen het bedrijf is blij met de komst van de Su zuki, ook de importeur zelf is er blij mee: tot voor kort rustte alles rondom Alkmaar op de schouders van Vanca Trading in Heerhugowaard. De Suzuki is een typische Japanse auto: klein, handig in gebruik en voor zien van alle mogelijke comfort. Zeer populair is de jeep van dit merk, maar de hoofdmoot bij de verkoop wordt gevormd door de Alto: een kleine auto in 3-deurs en 5-deurs uitvoering lever baar en uitgerust met alle mogelijke vernuftigheden, die vele andere mer ken los erbij leveren. De Suzuki- rijder hoeft er geen cent extra voor te betalen. De goedkoopste uitvoering van de Alto kost nog net geen tienduizend gulden. Suzuki bouwt ook bestelwagens. Hier onder vallen bedrijfsuitvöeringen van de Alto en de Jeep, maar ook een 4-tal variaties op het model Carry: de gewo ne uitvoering, 1 met een verhoogd dak, 1 met een open laadbak en 1 met een open laadbak, die leeggekiept kan wor den. Vai^deze laatste uitvoering heeft de gemeente Heiloo er 1 in gebruik. Naast dealer van Suzuki blijft garage bedrijf Hans Zoon ook dealer van British Leyland. De Mini en de Roover hebben hun eigen vaste markt, dus er is geen reden om hiermee te stoppen. Een 2e uitbreiding bij Hans Zoon zal plaatsvinden op het gebied van twee dehands auto's. Het bedrijf wil zich doelgerichter met deze tak van de au tomarkt gaan bezighouden. Mede hier voor wordt achter de werkplaats van het bedrijf een aparte parkeergelegen heid gemaakt voor gebruikte auto's. Wat in ieder geval ook blijft is het ver richten van reparaties en onderhoud voor alle merken auto's. Of het nu een Renault of een Opel is, als ie stuk is en nagekeken moet worden, dan kunt U bij Hans Zoon terecht. Vanwege het dealerschap voor Suzuki houdt garagebedrijf Hans Zoon op 17, 18 en 19 februari drie showdagen. Iedereen kan een kijkje komen nemen in de showroom en voor geïnteresseer den staan van alle types wagens klaar voor een proefrit. U bent van harte welkom. HEILOOËRS HELPT ELKANDER Al onze ingezetenen doen er goed aan dit artikel aandachtig te lezen. Onge twijfeld kent u de vereniging Helpt Elkander, die zich bezig houdt met alle gehandicapten en langdurig- zieken die het huis niet meer kunnen verlaten. Ongetwijfeld zult u bij het lezen hierover denken wat een geluk, wat moet ik dankbaar zijn dat ik nog doen en laten kan wat ik wil. Niet dat deze mensen om medelijden vragen, nee u kunt iets veel beters doen. Wij hier in Heiloo prijzen ons gelukkig dat wij hier zo'n ontzettende aktieve onderafdeling hebben van deze lan delijke vereniging, én we prijzen ons gelukkig dat zeer vele de doelstelling van deze vereniging begrijpen. De vorig jaar gehouden klaverjas, bingo- en verlotingsavond werd een gran dioos sukses. Maar daar kunnen we niet bij stil blijven staan, er is nog veel meer te doen. Daarom organiseerd deze ver eniging met medewerking van het plaatselijke H.S.V. weer zo'n grote aktie-avond, op 2 maart en daar gaat heel Heiloo aan meedoen. Op de eerste plaats kunt u er voor gaan kla verjassen. U dient zich dan wel vooruit op te geven aan huis bij de heer Co. Bakker, Zevenhuizerlaan 10, Heiloo. bij het aanmelden dient u gelijk het inschrijvingsbedrag zijnde 3,50 per persoon te voldoen. Deze klaverjasdrive wordt gehouden in de grote zaal op het H.S.V.-sport park. De aanvang is 20.00 uur. Ook op dezelfde tijd begint in de kleine kan tine van dat sportpark de bingo-avond daarvoor behoeft u zich niet op te geven. De loterij vindt in beide zalen plaats. Als u eens wist hoeveel prachtige prij zen er vanuit de hele regio beschikbaar zijn gesteld dan sprong u nu al op de fiets of in de auto om u te gaan opge ven. De organisatoren zijn de midden stand hiervoor bijzonder dankbaar. De hoofdprijs van de verloting vraagt natuurlijk even om bijzondere aan dacht want als u deze wint bent u 250,- rijker. Deze prachtige prijs werd beschikbaar gesteld door de V.V.V. van Texel. Mocht u op die avond niet kunnen meedoen omdat u mis schien bezet bent of omdat de zaal al vol is, dan kunt u nog op een andere manier uw waardering voor dit schit terende werk kenbaar maken. Stort iets op giro 20 82 181, ten name van de heer C. Bakker en vermeldt daarbij vooral aktie helpt elkander. Voor ieder bedrag hoe klein ook4zijn wij bijzonder dankbaar. Zeg niet we moeten al een stapje terug, be denk dat zij waarvoor het bestemd is geen stapje terug kennen. Stel de organisatoren de heer Bakker, de heer Kors en mevr. de Hoop in de gelegen heid om op de genoemde aktie-avond 2 maart a.s. aan de voorzitter van de landelijke vereniging de heer Dalen bout een groot bedrag te kunnen over handigen. Niet denken, DOEN. Veilinghal Industrieterrein Overdie Kinderen onder 12 jaar gratis entree. In ca. 40 stands wordt U een enorme keuze antieke meubelen, klokken, koper, tin, porselein, zilver,kristal, etQ. alsmede verzamelobjecten gepresenteerd. Vanmiddag wordt in de burgerzaal van het stadhuis in Rotterdam het verzets kruis uitgereikt aan onze plaatsgenoot, de heer W.H. Leer. De heer Leer zal deze onderscheiding ontvangen uit handen van Z.K.H. Prins Bernhard. Na zijn kamptijd in Vught, maakte de heer Leer deel uit van een verzetsgroep die uit 11 man bestond. Hij werkte toen op het distributiekantoor van Rotter dam. Hier zorgde hij er voor dat zowel de bevolking als de illegalen en de onderduikers van bonkaarten werden voorzien. Er werd nog veel meer onder gronds werk gedaan, maar hierover wil de heer Leer niet spreken. Dat dit soort onderscheidingen zolang na de 2e wereldoorlog nog worden uit gereikt komt vaak omdat de betref fende instanties niet alles weten. Zo vraagt het Instituut voor Oorlogsdoku- mentatie nog regelmatig of er mensen zijn die informatie kunnen geven over een bepaalde gebeurtenis. Eerst blijkt pas wat sommige mensen in het verzet gedaan hebben. Wij feliciteren de heer Leer met deze bijzondere onderscheiding. II uAkinri ctAicn oa ioci mv ljcii r\r\ VRIJ EN BLIJ IN VOORJAARSMODE VAN VET Géén doemdenkers bij Vet - dus geen crisislook, maar vrolijke blije en voor al makkelijke vrijetijdsmode, vanaf vandaag in alle Vet-vestigingen. Er zijn 3 thema's: „De active sports"; de „City Look"; en „New Rock". Zachte pasteltinten voor het komende seizoen, rose, bleu. zachtgroen, geel, zalm en lila en naarmate de zomer vor- lert, voegen zich daar tinten bij als roest, lever en aarde kleuren, de zg. terra-look". De „Active sports wear" richt zich he emaal op het sportgebeuren, maar op !eer modische wijze met veel variatie >P jogging gebied. De oosterse letter- ypes voor Westerse sportieve kreten loen het goed. Alleen broek en sweat shirt is uit, het joggingpak kent vele >nderdelen die allemaal over elkaar leen gedragen worden, singlet, short, ninirok, spencer en bodywarmer. De „City Look" is in de kollektie duide- ijk herkenbaar aan de jeans die voor ;tad en werk gematigd wijd zijn in le kwaliteiten van ingeverfde twills, :anvas en afgewassen denim. De „opgedofte" hemdentrends, waarmee de shirts en blouses dit voorjaar wor den aangeduid, zijn ofwel kraagloos of juist met veel detailverwerking. „New Rock" herinnert aan de tijden van Marylin Monroe en James Dean. De jeans strak en sexy in de kleuren rood, geel, groen en blauw, gekombi- neerd met zwart. De kinderkleding start bij Vet bij zesjarigen en laat een goede afspiegeling zien van de grotere maten. In Heiloo vindt U een Vet-zaak in de Winkelhof 't Loo. E.H.B.O. Op donderdag 17 februari a.s. om 20.00 uur geeft de E.H.B.O. een voorlich tingsavond in sporthal 't Vennewater, aan 't Zevenhuizen, die verzorgd zal worden door het Brandwonden Cen trum Beverwijk. Die avond zal met film en dia's toegelicht worden, hoe en wat men moet doen met verzorgen en be handelen van brandwonden. Het be looft een zeer boeiende en leerzame avond te worden. Want wat weten we er eigenlijk van af hoe men moet han delen in die gevallen? Daarom, komt deze avond. Niet alleen de E.H.B.O.ers(sters), maar een ieder die iets meer wil weten over verhelpen of verzorgen is van harte welkom. BEVOLKINGSONDERZOEK OP BAARMOEDERHALSKANKER Op donderdag 17 februari a.s. wordt het bevolkingsonderzoek op baar moederhalskanker in Heiloo voort gezet. Gedurende 6 donderdagen vindt het onderzoek plaats in het Kruisgebouw aan de Holleweg. J De vrouwen die geboren zijn in de ja ren 1947, 1944, 1941, 1938, 1935, 1932 en 1929 zijn dit keer aan de beurt. Zij worden ongeveer 10 dagen voor het onderzoek opgeroepen om op een be paald tijdstip te verschijnen. Het onderzoek wordt uitgevoerd door de Gemeentelijke Geneeskundige en Gezondheidsdienst te Alkmaar. Vragen over het bevolkingsonderzoek kunnen telefonisch worden gesteld bij de G.G. en G.D. te Alkmaar, liefst tussen 9.00 - 10.00 uur, telefoonnummer 072 - 617974. HANDELSWEG 34 - 1851 NX HEILOO TEL. 072-334245 Het Nederlandse Rode Kruis, afd. Akersloot, Heiloo en Limmen, organi seert weer vakantieweken voor chro nisch zieken en gehandicapten met het Rode Kruis hospitaalschip, de „J. Henry Dunant" en de vakantiehuizen „IJsselvliedt" te Wezep en de „Val kenberg" te Rheden. Het Rode Kruis biedt deze vakantie mogelijkheden voor diegenen, die niet zelfstandig op vakantie kunnen gaan. Het gaat m.n. om bedlegerigen en hen die aan rolstoel of andere hulpmidde len zijn gebonden en medisch-ver- pleegkundige hulp behoeven. De Henry Dunant" is een schip voor 74 gasten, in het bijzonder geschikt voor bedlegerige of zeer ernstig gehandicap te mensen. Ook zij, die gebruik maken van beademingsapparatuur kunnen meevaren. Het schip is aangepast voor rolstoelgebruikers, er is een arts aan wezig en voldoende verpleegkundigen en he!p(st)ers. Met diëten wordt rekening gehouden. Het is een varen de vakantie, men komt weinig of geheel niet van boord. De beide vakantiehuizen liggen in een prachtige omgeving en zijn ook geheel aangepast. Er zijn eveneens verpleeg kundigen en help(st)ers, voor medische hulp worden de plaatselijke artsen in geschakeld. De huizen beschikken over aangepaste busjes, waarmee tochtjes gemaakt worden. Ook hier wordt met diëten rekening gehouden. Wie zich - hoewel gehandicapt - nog zelf of met hulp van een begeleider kan helpen maar niet weet waar hij/zij aangepast onderdak kan vin den, verwijzen wij naar de ANWB, die een speciale gids uitgeeft voor va kantiemogelijkheden voor gehandicap ten. Wie echter meent niet meer zelf standig met vakantie te kunnen gaan, kan zich opgeven schriftelijk of telefo nisch vóór 1 maart a.s. en krijgt dan een aanmeldingsformulier toege stuurd. Het invullen van dit formulier betekent nog niet, dat de aanvrager verzekerd is van een plaats voor één van de vakantiemogelijkheden. Er zijn meer aanmeldingen dan plaat sen, daarom zal er een selektie plaats vinden. Voor Akersloot: de heer J.G. Hurk- mans, Bachstraat 30, tel. 13286. Voor Heiloo: mevr. C. Crabbendam- Lommerse, Keldercroftlaan 22, tel. 333024. Voor Limmen: mevr. P. Valkering-de Lange, Dusseldorperweg 47, tel. 1413. FREINETSCHOOL HEILOO Na de succesvolle informatieve bijeen komst op 10 november 1982 in het Open Huis, wil de werkgroep Freinetschool Heiloo (kleuter- en lagere school) vooruitlopend op de binnenkort op te richten Stichting, nog enige algemene informatie geven over Freinetonder- wijs. Freinet-onderwijs legt in het bijzonder de nadruk op de ervaringswereld van het kind en dat is vooral zijn thuiswe- reld. De school moet aansluiten bij die wereld. Freinetonderwijs laat kinderen ervaren dat leren fijn kan zijn. In een Freinetschool wordt veel aandacht be steed aan het leren verantwoordelijk heid dragen voor het eigen werk en voor het werk van de groep. Hierdoor zal de sociale vorming van het kind worden bevorderd, wat ondermeer tot uiting komt in de grotere verdraag zaamheid ten opzichte van elkaar. Leerlingen van Freinetscholen hebben dezelfde aansluitingsmogelijkheden op het voortgezet onderwijs als leerlingen van andere scholen. Omdat zij geleerd hebben zelfstandig te werken en leren als fijn hebben ervaren, zijn ze mis schien iets beter toegerust. Wilt U meer weten over deze school, die voor 4-6-jarigen zal beginnen in januari 1984 en voor 6-12-jarigen in augustus 1984, belt U dan 1 van de onderstaande nummers: 072-334694; 072-333061072-334002. KOOK Heeft u spullen waar u vanaf wil, maar die nog bruikbaar zijn, KOOK is er blij mee. Zij verkoopt het en de op brengst is voor een project(je) in de derde wereld. Alles wordt gratis op gehaald. Contact adres voor Heiloo: W. Leer, Cruijscamplaan 26, tel.332010 Kontaktadres Alkmaar: Theo Schaper, tel. 111 336. OUD PALIER INZAMELING NIC. BEETSSCHOOL Donderdag 10 februari staat de con tainer van 9 tot 16 uur aan de Rechte Hondsbosschelaan voor al uw oud pa pier. Ouderraad en leerkrachten dankt u bij voorbaat voor uw bijdrage. OUD PAPIER CL.WILLIBRORDSCHOOL 3 KONINGEN KLEUTERSCHOOL Voor komende zaterdag zullen boven genoemde scholen weer enige extra activiteiten voor het oud-papier aan de dag leggen. Heeft u de container in zijn nieuwe jas reeds gezien? Zo ja, dan moet u er beslist gebruik van blijven maken. Zo nee, ga dan eens een kijkje nemen naast de Fodi-MARKT aan de Wester weg. Hij blijft op u staan te wachten. Ondanks dat de prijs gelijk blijft, groeit de hoeveelheid gestaag. Een vaste kern heeft de weg naar de container gevonden. Een evenzo vaste kern is zich nog steeds niet bewust van het afval scheiden. Mogen wij speciaal die personen aan sporen ook het papier enz. apart te houden!? Voor degene die zelf niet in staat zijn het naar de container te brengen biedt tel. no. 33 44 81 de op lossing. KRANTENAKTIE LIDWINA- SCHOOL 12 FEBRUARI A.S. Zaterdag 12 februari a.s. is weer de maandelijkse krantenaktie van de Lid- winaschool. Van 9.30-11.30 uur staat de container op de bekende plaats bij school (parkeerterrein Wielemakersland t.o. gymzaal). Voor het afhalen kan tot vrijdagavond 20.00 uur gebeld worden naar de fam. Adrichem, tel. 334615. Gelijktijdig wordt weer huis-aan-huis oud-papier opgehaald in de vVijken be grensd door Westerweg - Ewisweg en Pastoor van Muijenweg - Het Zevenhui zen. Vóór zaterdag wordt in dit gebied weer een stencil verspreid. VAKANTIEWEEK VOOR OUDEREN, 28 MEI - 4 JUNI ELSPEET Evenals voorgaande jaren heeft de Diakonale Reiskommissie Heiloo- Castricum een vakantieweek voor ou deren georganiseerd. Wij hopen dit jaar de vakantieweek door te brengen in het Doopsgezind Broederschaps huis te Elspeet. Het Broederschaps huis ligt aan de noordkant van de Veluwe omringd door prachtige bos sen en uitgestrekte heidevelden. Als u van wandelen houdt, dan liggen in alle richtingen de paden voor uopen. Evenals voorgaande jaren is bij de reis irtbegrepen de heen- en terug reis, een hele en een halve dagtocht over de Veluwe. De begeleiding be staat als vanouds uit vier personen, die alles in het werk zullen stellen om er een fijne, gezellige week van te maken. Juist voor ouderen voor wie de meeste vakantiereizen te druk en inspannend zijn, is onze vakantieweek ideaal, rustig, ontspannend, gezellig om met gelijkgerichte mensen temidden van een fantastische natuur te genieten. Wij zijn er opnieuw in geslaagd om de prijs laag te houden, 425,- met een toeslag van 25,- voor eenpersoons kamer en 10,-- annuleringsverzeke ring. Als u mee wilt dan graag voor 10 maart a.s. opgeven bij mevr. Van der Hilst, Torenlaan 5, tel. 334135, of bij de heer Maas, Pijlemeeth 12, tel. 332795. Als u meer wilt weten over onze va kantieweek, dan kunt u deze personen ook bellen. Kennemerstraatweg 410, Heiloo Telefoon 331426 orlogcrijuwelier stntionswcq 8 5<i oo telefoon 072 335730 TE KOOP: incl. houten statief z.g.a.n. Overdag: 02207-19236 's avonds 334819 in 8 voorjaarskleuren iOMAl Automobielbedrijf G. C. KOOIJMAN BV. Dorpsstraat 7, 1901 EH Castricum "Telefoon 02518-50650/50651* Bij Huize de Loet hing maandag de vlag in top en kwamen burgemeester G. J. Glijnis en echtgenote een kopje koffie drinken. Er moest dus wel iets heel bijzonders aan de hand zijn en dat was er ook. De heer D. A. Scharn (91) en mevrouw S. J. Scharn-Tijbout (87) vierden deze dag hun 65-jarig huwelijk en dat ging niet ongemerkt voorbij. In de rekreatiezaal waren bewoners en personeel bijeen en in de versierde stoelen mocht het „platina" bruidspaar plaatsnemen. Mevr. A. Meertens deed namens de heer Schuur (die op vakantie is) het woord: Helder getrouwd, daarna eerst alleen en later met uw vrouw naar Indië gegaan, U was werkzaam op het departement van de Marine in Batavia. U begon uw loopbaan als korporaal schrijver en beëindigde die als adjudant-schrijver. Hoewel u gepensioneerd was werd er in 1945 toch weer een beroep op u gedaan en deed U nog 1 jaar dienst. De oorlogsjaren waren niet plezierig. U moest weg uit Den Helder en kwam uiteindelijk in Heiloo terecht. Sinds 1978 woont U nu samen met uw vrouw in de Loet en U vertelde mij dat U daar geen spijt van heeft". „65 Jaar hebt u lief en leed gedeeld, ik kan me nog heel goed herinneren'hoe U bij mij op het spreekuur kwam met het verzoek dat u wilde verhuizen naar een huis aan de Potgieterweg, U rustte niet voor U kreeg wat U hebben wilde. Nu bent U 65 jaar getrouwd en woont in de Loet, U bent een marine klant Toen U voor de eerste keer naar Indië moest, mocht uw bruid niet mee, later hebt U samen met uw vrouw daar nog vele jaren gewoond. Op 47-jarige leeftijd ging U met pensioen, hetzelfde aantal jaren geniet U nu al van dit pensioen" aldus mevr. Meertens. Namens het bestuur werd een fruitmand overhandigd. Burgemeester Glijnis bracht de felicita ties over namens het Gemeentebestuur. „Op 7 februari 1918 bent u in Den Burgemeester Glijnis had als kado een copie van de trouwaktie uit Den Helder meegebracht en een bloemetje. Namens de biljartclub werden de felicita ties overgebracht door de heer de Booy, de heer Tammes voerde het woord namens de bewonerscommissie, omdat mevrouw Van Weelde ziek was. Inge Meyer en Lena Min deden het woord namens de huishoudelijke dienst en hoopten dat het echtpaar nog lang bij ze mocht blijven. Mevrouw Hendriks feliciteerde namens de autotocht bejaarden en bood het bruidspaar een fruitmand aan. Mevrouw Meertens bedankte uit naam van het bruidspaar voor de vele bloemen en geschenken en iedereen kon het „platina bruidspaar" even de hand schudden. SI K.HTTNG UX.KSML'/ILiK.SC,'HÜOL HEILOO Als U dit verhaal leest is de samenspel- week van de Volksmuziekschool in vol le gang. Aan dit jaarlijkse feest kunnen in principe alle leerlingen van de school deelnemen. Ieder, die zich opgeeft, wordt in een samenspelgroep, een en semble geplaatst. Dit jaar kon o.a. wor den gekozen uit lichte muziek-ensem- bles, blokfluitgroepen, barok-ensemble voor gevorderden, improvisatie-ensem ble een groot schoolorkest, volks dansen. Gedurende deze week studeren de leer lingen dagelijks op een vast tijdstip. Dat betekent dus een drukke week voor een flink aantal van onze muzikantjes! U begrijpt dat ze vrijdagavond in de slotuitvoering graag hun beste beentje willen voorzetten en laten horen waar op ze zo ijverig hebben gestudeerd. Die uitvoering begint, zoals elke speel avond om half acht. Omdat we het programma niet willen onderbreken voor het opstellen van de ensembles en weer plaats maken voor een andere groep, stellen we alle mee spelenden tevoren op. Bijna alle zit plaatsen worden daardoor ingenomen door de leerlingen. Slechts een klein aantal is beschikbaar voor het publiek. Maar staanplaatsen zijn er ruim vol doende. Het programma zal pas vrijdagmiddag bekend zijn, zodat ik daarover nu geen mededeling kan doen. Wel staat vast, dat we aan het eind van de avond iets willen spelen met alle (225) muzikan ten gezamenlijk. Dat zal wat worden! Als U dus iets spektakulairs wilt mee maken, zo vlak voor de krokusvakantie, dan mag U dit niet missen. U bent van harte welkom...Al_u nog^ geen leerling van de school bent, is dit overigens een leuke gelegenheid om kennis te maken met dit fenomeen. Graag tot ziens. Na langdurig oponthoud is vorige week donderdag officieel begonnen met de bouw van 24 HAT-eenheden op De Kwekerij, welke gelegen is op het voormalige terrein van Tuincentrum Van Haneghem. HAT staat hierbij voor Huisvesting voor Alleenstaanden en Tweepersoonhuishoudens. Deze nieuwbouw sluit dus goed aan bij de enorme behoefte aan kleinere wo ningen. In opdracht van de Vereniging Volks huisvesting Heiloo voert de Firma Teerenstra de bouw uit, die door een bezwaarschrift van omwonenden enorm is uitgesteld. Gelukkig kon vrijdag 4 februari toch de grond over gedragen worden en ziet het ernaar uit dat nog dit jaar 36 personen onder dak kunnen krijgen in Heiloo. Op de foto een blik op het terrein, waar maandag a.s. de eerste palen de grond in zullen gaan.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1983 | | pagina 1