voorjaarsvoordeel! Dekbedden Dozing Heiloo 91 PREDIKBEURTEN EN ANDERE DIENSTEN 129.— 169. KM#, Uitkijkpost ontvangen? Fa. J.de Graaft ERKENDE JU|Z®S mf syvj- Waterafdunbare verf - geen waterverf In memoriam: Mevrouw M. H. E. Zegers-Huberts Wij presenteren u een scherpgeprijsde kwal iteitskol lektie. Bijvoorbeeld: Synthetisch dekbed vulling Hollowfiber met een katoenen tijk, hygiënisch - reukloos en stofvrij. 140x200 89.50 200x200 240x200 Wij hebben ze reeds voor u v.a. f 49.— voor het komplete woonge beuren a Vrijdag koopavond YVes«™J?5.ÏSl- H,ilo° dierenbescherming HEILOO-llMMEN-CASTRICUM. GOEDE TEHUIZEN GEZOCHT VOOR Tel. 072-331738 Bel 's donderdags: 072-330175 GEVONDEN VOORWERPEN LIJST VAN GEVONDEN VOORWERPEN IN DE PERIODE VAN 1 MAART 1983 TOTMAART 1983 Afhalen op woensdag- en zaterdag middag tussen 14.00 en 16.00 uur. AUTORIJSCHOOL „DE WAAG" A. L. DUIJVESTIJN, huisarts AFWEZIG vrijdag 11 maart. POLITIEBERICHTEN Sloop Spoorbomen Sieraden Bel Winkeldiefstallen Rotte Vis Gepakt Crossen Controle Radio Focus 9 MAART 198) UITKIJK UITKIJKPOST Het is niet de gewoonte dat „Oud Heiloo" zich bezig houdt met openin gen van nieuwe of verbouwde zaken. Toch willen we een uitzondering maken voor een zaak die bijna een eeuw bestaat, om precies te zijn 97 jaar. We bedoelen de zaak van familie de Groot thans gevestigd in winkelhof 't Loo, onder de naam „Livera". We zijn eens dieper gedoken in de levensgeschiedenis van deze zaak die begon in 1886. Toen begon Piet de Groot met zijn moeder Jannetje de Groot-Madderom zijn zaakje in een kleine achterkamer in een huisje wat gelegen was achter het kruidenierswinkeltje aan de Heerenweg, waar het laatst de Vries zijn zaak dreef. Het begin assortiment bestond uit garens, band, veters en boezelaars. Pieter de Groot was een harde werker. Hij ging als marskramer de boer op en liep dan met een zak de „poepezak", met handel naar de boeren in de meren, Egmonden en de Schermer. Hij had ook de bijnaam van „Piet de poep". In 1903 trok moeder Jannetje zich terug uit het zakenleven en voor 280 gulden die hij ergens moest lenen kon Pieter de zaak overnemen. Hetzelfde jaar kon hij het geleende geld al terug betalen. Het assortiment werd inmiddels uitgebreid met muilen voor mannen en vrouwen. De goederen werden betrokken uit zaken in Alk maar. Later ging men zelf naar Amster dam om 2x per jaar inkopen te doen. De goederen kwamen dan met de boot de „Alkmaars Packet" in Alkmaar aan. Met een geleende hondenkar werden dan de goederen naar Heiloo gehaald. Een huisje aan de Kennemerstraatweg werd gekocht voor 1000 gulden. De zaken bleven cresendo gaan en hij schafte zich een paard en wagen aan om zijn klanten te bedienen. In die wagen was het hele assortiment aanwezig. Het was dus echt de winkel aan huis (voorloper van de S.R.V. zouden we kunnen zeggen). De mobilisatie tijd (1914-1918) was niet eenvoudig. Goederen gingen op de bon. Deze distributie duurde nog enkele jaren na de oorlog. Uit het archief van fam. de Groot kwam nog een document te voorschijn, waarmede de firma 24 onderbroeken (één maat) werden toege wezen voor 2,25 per stuk. Het document drukken we hierbij af. Het was van 1920. Het hierboven genoemde huisje wat voor 1000,- was gekocht werd in 1900 gesloopt en op het terrein een nieuw huis gebouwd door timmerman Jan de Graaf. De huidige eigenaar Jan de Groot kwam als jongen van 17 jaar in de zaak. Ook hij ging de boer op al was het niet lopend met de poepezak, maar per fiets. Voor hem begon het zakenleven eigen lijk pas goed na de tweede wereldoor log. Jan de Groot bleef met de tijd «meegaan en vernieuwde en verbouwde vele malen. Het laatste enige weken geleden in 't Loo. Enkele zoons en een dochter zijn de voetsporen van mars kramer de Groot gevolgd, natuurlijk in de moderne versie. De familie de groot beheert nu 4 zaken in N.H. Het leuke is dat het pand aan de Kennemerstraatweg nu is omgebouwd tot woonhuis van fam. de Groot. Met dezë "reportage uit het Verleden hebben we eens willen aantonen dat door noeste arbeid en een vooruitziende blik veel is te bereiken. Dat het zakendoen vroeger makkelijker was als thans moeten we naar het land der fabelen verwijzen. Het was toen ook moeilijk en de winst lag niet onder de stoel. Er moest keihard voor gewerkt worden. Tegenwoordig leest men heel veel negatieve dingen in kranten en ziet men zeer veel deprimerende reportages voor de T.V. Maar gelukkig zijn er ook nog vele zakenmensen die hun bedrijven tot grote bloei weten te brengen. Tot deze laatste behoort zeker familie de Groot. De familie die begon met de poepezak van Piet en Jannetje en nu is uitgegroeid tot 4 prachtige zaken nl. in Den Helder, Castricum, Texel en Heiloo. - Zwarte kater, witte bef, 2 jaar, ge castreerd. - Zwarte poes, 1 jaar, gesteriliseerd. - Rode kater, 9 maanden oud. Inlichtingen: mevrouw de Waart, tel. 334810. v-O- Tel. 072-331025 - Heiloo VERHUIZINGEN geheel verzorgd PIANOVERVOER BERGPLAATSEN VOOR INBOEDELS li 1 ring, 1 linnen tas met kleding, speelgoed blokfluitje, 1 herenhorloge, 1 leren handschoen, etui met sleutels, 1 knip portemonnaie, 1 plastic zak met kleding, 1 damesportefeuille, 1 metalen fietsketting, 1 bankbiljet, 1 sleutel. Overmorgen 11 maart om 19.30. uur is het weer tijd voor een uitvoering door leerlingen van de school. Ditmaal kunt u luisteren naar leerlingen van Ans Hermans, onze lerares blok fluit. Door haar wijze van lesgeven treden altijd vrij veel leerlingen op zo'n avond vqor het „voetlicht". Dit keer zelfs bijna alle le, 2e en 3e jaars leerlingen, die worden bijgestaan door klavecym- bel en cello! Dat betekent in de regel een flink aantal luisteraars. U begrijpt, dat we die voor overmorgen ook verwachten. En wat ons betreft: ook u bent van harte welkom. Op het programma, dat U voor de aanvang krijgt uitgereikt, staan werken en werkjes, die tijdens de grote slotuit- voering van de samenspelweek niet aan bod konden komen. Daarom een uitgestelde afsluiting van de samenspelweek voor de blokfluitleer lingen. Zoals gewoonlijk kunt u weer kennismaken met de hele familie: sopranino, sopraan, alt, tenor en bas-blokfluit. De leerlingen zullen in ensembles en solistisch optreden. Kortom opnieuw een gevarieerd pro gramma. Tot vrijdagavond om half UITBREIDING AANTAL GLASCONTAINERS Enkele jaren geleden is de gemeente begonnen met de inzameling van glas door het laten plaatsen van een aan tal glascontainers. De containers zijn geplaatst bij concentraties van win kels, omdat de ervaring leert dat die locaties de beste resultaten op leveren. Dat de containers in een behoefte voor zien blijkt wel uit het inzamelings resultaat. Werd in 1980 265 ton inge zameld, in 1981 bedroeg dit reeds 340 ton om in 1982 te stijgen tot 360 ton Is hiermede het maximale resultaat bereikt? Neen, dit is nog niet het geval. Uit gaande van het gegeven dat per per soon per jaar 35 kg glas wordt 'ge produceerd" betekent dit dat in Heiloo nog slechts de helft van het glas in de containers terecht komt. De andere helft verdwijnt dus in de vuilniszaken wordt afgevoerd naar de vuilverbrandingsovens te Alkmaar. Om het inzamelingsresultaat te ver hogen, is daarom sinds kort ook een container geplaatst bjj de winkels aan da Westerweg tegenover de Bayers» hoffweg. Wij doen een beroep op een ieder aan de"'centrale inzameling van glas mede te werken, niet alleen van flessen maar ook van kleiner glaswerk zoals jampot ten etc. Het bespaart transport- en ver bindingskosten voor de gemeente lijke reinigingsdienst. Bovendien kun nen scherpe stukken glas in de vuil niszak gemakkelijk verwondingen veroorzaken bij het personeel van de vuilnisauto. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10 uur ds. Ph. Ouwendijk. Dienst van de schrift en tafel. Crèche en kinderneven- dienst in De Rank. Kruiskerk 10 uur ds. B. J. Kruit. Crèche in de ach terzaal. Zondagsschool in de Rehoboth- school. 19 uur ds. B. J. Kruit. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur ds. A. Boelhouwer; 17.00 uur ds. H. Appers, Castricum. Parochie-zondagsdienst Willibrordusparochie, Westerweg 267, Heiloo, tel. 072-330906. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 u. Dienst en woens- dagav. 8 u. Bijbelstudie. Westerweg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10 uur ds. P. de Geeter. Ned. Herv. Gemeente Egmonden 10 uur Egm. a.d. Hoef, Doopdienst, ds. Huisman. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar Zie Doopsgez. Gem. Remonstrantse Gemeente Alkmaar Zie Doopsgez. Gem. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10 uur Do-Re-Lu-dienst, ds. A. G. Hoe- kema. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10 uur Hoogmis. Charismatische Bijbelkring Hoogegeest 37 - Akersloot Samenkomst: dinsdagavond 20.00 u tel. 02513-12205. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9 uur -11 uur. In de week: maandag-, dinsdag- en vrij dagavond 19.30 uur. Donderdagmorgen 8 uur. Spreekuur biechthoren: zaterdag 16- 17.30 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19.00 uur. Zondag 9.30 - 11.00 uur. In de week: ma.-, do.- en vrijdagavond 19.30 uur; dinsdag en woensdag 8 uur. Biechthoren: zaterdag 16.30 - 17.30 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H.Missen: zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur, 11 u. In de week: maandagavond 19 uur, ove rige dagen: 's morgens 8 uur in de Gena dekapel. Avondmis: le vrijdag v.d. maand 19 u. Lof: zondagavond 18.30 uur. Biechthoren: zaterdag in beide kapellen vanaf 16 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord H. Missen: zaterdagavond 18.45 uur. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Dr. M. R. Koelman, Maas Geesteranus- weg 17, Heiloo, tel. 072-330530. Weekenddienst Apotheek Apotheek Heylo, Stationsweg 53, Heiloo tel. 072-331070. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond - Heiloo -Limmen De heer M. Punt, tel. 072-152699. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) E. Engeringh, Slimpad 4, Heiloo, tel. 072-332719, b.g.g. boodschappendienst: 020-123123. Verloskundige Limmen Mevr. E. Wiegerink, tel. 02513-12895. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo Dr. G. H. Ackema, Oudorperplein 15, Alkmaar, tel. 072-151375. Organisatie van Nederlandse Tandprothetici Weekenddienst in de kop van Noord- Holland, tel 02240-7939. DIERENARTSEN Dr. Eberson en Dr. Schaap zijn altijd te bereiken op tel.nr. 072-331606. Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. Consulenten Dierenbescherming Heiloo en omstreken Honden: tel. 336758, mw. R. v. d. Berg. Katten: 334810, mw. H. W. de Waart. Watervogels: 333073, hr. C. de Lange. Knaagdieren: hr. Jacobs, 331484. Zieke, gewonde en jonge vogels: Mevr. Duivenbooden335065, hr. Baars 336227 Aktie Vakantie Pleegdier: tel. 336180. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.) J. J. H. Cooper, Ewisweg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Riel, De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072- 333271; E. J. Waal, Kennemerstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266. P. A. Slinger, De Hoghe Weijdt 55, Hei loo, tel. 072-333746. Zwangerschaps/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. Mevr. A. Vinckers, tel. 072-334398. KRUISVERENIGING „HEILOO" Kantoor: Wjjkgebouw Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17-18 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdagen van 19-19.30 uur. Tel. 072-331073. Wijkverpleegkundigen: Mevr. A. H. Kroon, tel. 072-330082, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, tel. 02208-6203, te be reiken maandag, donderdag en vrijdag tussen 8-8.30 uur. Mevr. L. de Waard, tel. 02518-55495, te bereiken tussen 8-8.30 uur. Spreekuur in wijkgebouw, dagelijks tus sen 12 en 13 uur, tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12-13 uur en maandag en donderdag tussen 17-18 uur. Tel. 072-331073. G Bij de die al van t assis Verei De vc tenm Ervar Salar Afhai mum bruto van t Inliet Voor heer Sollii Binn> bure; Het e gen, het j; 1983 De al de b Inlic bure TON LEURS HETZEVENHUIZEN 15A HEILOO - TEL. 072-330294 We kennen allemaal de met waterver- dunde latex verf, meestal toegepast als muurverf. Hebben we daarentegen met een gewo ne verf of een houtveredelingsprodukt te maken, dan zijn deze middelen met een oplosmiddel verwerkt, terpentine, thinner enz. Dit is onaangenaam om mee te werken en bovendien brandge vaarlijk. Is het karwei dan gedaan, dan komt het geknoei, omdat de kwast in datzelfde oplosmiddel schoongemaakt moet worden. HOLSTVERF is er in geslaagd boven genoemde verfsoorten nu waterafdun- baar te maken, door een alkydhars aan de acrylaat emulsie toe te voegen, dus gewoon met water verdunnen. Boven dien heeft deze alcydhars de eigenschap, zeer diep in het hout door te dringen. Het vocht dat zich in het hout bevindt, verbindt zich als het ware met de verven dit gaat dan ook rotten tegen. Blijft een gewone verf meer als een film op het hout liggen en doet het hout van binnen uit zijn rottende werking, met deze waterafdunbare verf zult u daar veel minder last van hebben. 'U kent allemaal wel de hardhout soort Merbau, mooi om te zien, maar met het grote -nadeeldat het -hout „bloedt .-- We hebben proeven gezien waarvan één st-ók niet behandeld was en een ander tók met Holstverf behandeld was:" Beide stukken werden in twee bakken met water gelegd. Bij het niet behandel de hout werd het water binnen een uur donkerrood de bak met het hout dat met Holstverf was behandeld bleef glashelder. Nu hebben de meeste deuren en kozijnen enz. al een behandeling met een of ander produkt ondergaan, mits u het hout goed vetvrij maakt en licht opschuurt kunt u Holstverf er gewoon overheen zetten en het zal zijn bijzonde- ré werking verrichten. Holstverf is hoogglanzend zowel in de dekkende als de transparante verven. De verven van Holst zijn getest door T.N.O. en goed bevonden. Meer informatie kunt u krijgen bij de firma Solimpex, Hoogeweg 54 Heiloo, tel. 02205-1876. Theater "De Beun" Willibrordusweg 2 - Heiioc Telefoon 072-333156 WEEK7~AGefiDAw- fl De van mal woi infc spc organisatorische financiële inbreng legde zij vooral het accent op het welzijn van de inwoners van Hei- Vorige week overleed, na een kort stondige ziekte mevrouw M. H. E. Zegers. Daar mevrouw Zegers op velerlei ter rein zeer aktief is geweest, hebben de verschillende verenigingen en or ganisatie de behoefte gevoeld enige woorden aan haar nagedachtenis te wijden. CD A-AFDELIN G HEILOO Gelukkig is een gemeenschap van men sen, wanneer zij uit haar midden, per sonen naar voren ziet komen die mede richting willen geven aan uitingen van maatschappelijk leven. Personen, die zich willen inzetten voor gemeen schapsactiviteiten, waarbij zich zo- velen betrokken voelen en zichzelf daarin herkennen. Zulk een persoon, zulk een vrouw was Maria Huberts- Zegers. Op vele terreinen was zij een inspi rirende en stuwende kracht. Haar vele talenten zette zij in in dienst van onze Heiloose gemeenschap. Sinds 1970 gaf zij een deel van haar beste krachten aan de politieke bewust wording van de Katholieke Heiloose gemeenschap in de K.V.P. en met evenveel enthousiasme vanaf 1980 voor het Christen Democratisch Apêl (CDA) welke is voortgekomen uit de drie grote Christelijke Politieke Partijen in Nederland. Maria Zegers-Huberts putte haar motivatie en energie uit de H. Schrift, om gestalte te geven aan rechtvaardig heid, solidariteit en rentmeesterschap in onze gemeenschap. Met grote inzet, geestdrift en een nimmer aflatende ijver, gaf zij gedurende 13 jaar haar beste krachten aan die idealen. Het CDA Heiloo verliest in haar een steun pilaar van de eerste orde. Een vrouw die vanuit deze levensvisie velen bewoog tot meedoen. Na inzetten en er samen iets van maken, en zo ge zamenlijk te werken aan een mens waardiger en rijker gevuld leven van velen in deze gemeenschap. R.K. GEMENGDE ZANG VERENIGING NIEUW LEVEN Mevrouw Zegers was vanaf 1952, dus ruim 30 jaar lid van de vereniging en vanaf 1964, dus ruim 17 jaar voorzitter van het bestuur. Zij was toen al enige jaren lid van het bestuur. Al snel heeft zij begrepen dat "Nieuw Leven' al leen maar "groot" kon zijn en blijven als regelmatig donateursconcerten van behoorlijk niveau konden worden ge geven. Voor zulk een groot concert zijn een orkest en solisten nodig, maar eerder nog financiën. Het koor zelf zou die nooit kunnen opbrengen op welke wijze dan ook. Subsidies werden derhalve noodzaak. Zij verwierf zich op het gebied van sub sidies de deskundigheid met als ge volg dat Nieuw Leven de nodige sub sidies verkreeg en dat de "grote' concerten langzamerhand een traditie zijn geworden. Nog een ander gevolg was dat zij lid van het bestuur werd van de Nederlandse Bond van Katholieke Zang- en Oratoriumverenigingen en dat bestuur zich gelukkig kon prijzen een subsidie-deskundige in haar mid den te hebben. Alleen al op dit speci fieke gebied zal zij noch in dat bestuur noch in het bestuur van Nieuw Leven spoedig een opvolger krijgen. Wat Nieuw Leven betreft: de vereni ging prees zich met haar gelukkig, immers alles wat zij deed, gebeurde met volle inzet en terdege. Niet alleen organiseerde zij alles, maar deed ook alle werkzaamheden waartoe zij in staat was zelf, zodanig dat zij niet door één persoon kan worden ver vangen. De vereniging kan haar voor zoveel onvoorstelbare werkkracht alleen maar heel erg dankbaar zijn en voor altijd blijven en haar prijzen als: "Ztf was Nieuw Leven". WELZIJNSCOMMISSIE Mevrouw Zegers-Huberts is vanaf het begin van de Welzijnsplanning in 1980 hierbij betrokken geweest. Vanuit haar deskundigheid op het terrein van de muzikale amateurische kunst beoefening maakte zij deel uit van de werkgroep Welzijnplanning. Naast Toen de planningsperiode was afge sloten en er inhoudelijk per werkvorm het beleid uitgediept moest worden, was mevrouw Zegers opnieuw bereid aan de commissie welzijn deel te ne men. De afgelopen jaren heeft zij vele vrije uren besteed om mee te werken aan het welzijn van de Heilooër samen leving. KATHOLIEKE SCHOLEN GEMEENSCHAP LIMMEN Door de vele activiteiten die mevrouw M. H. E. Zegers in Heiloo ontplooide en waarbij ze ook een leidende rol vervulde, zou men bijna vergeten dat zij ook nog een hoofdfunctie bekleedde. In de naburige gemeente Limmen was zij namelijk vanaf 1 februari 1957 on derwijzeres aan de Mariaschool. Meer dan 25 jaar heeft zij de Limmer jeugd geholpen op de weg van de we tenschap. Met moeite kon zij zich ver leden jaar van haar school losmaken, haar gezondheid dwong haar echter tot die stap. Men dankbaarheid denkt Limmen terug aan haar. Het is nu in deze tijd haast ondenkbaar dat er ook nog een tijd is geweest dat onderwijzeres en onderwijzeressen bijna niet te krij gen waren. De gemeente Limmen kampte 25 jaar geleden ook met dit probleem en toen i was het een uitkomst dat mevrouw Zegers bereid was dagelijks door weer en wind van Heiloo naar Limmen te fietsen. Over een paar maanden zou mevrouw Zegers 65 jaar geworden zijn. Dan had ze van haar welverdiende rust mogen en kunnen genieten. De Heer heeft echter anders met haar voorgehad, en haar opgenomen'in de eeuwige rust. Moge de echte vrede nu over haar zijn gekomen. Tijdens een korte onderbreking van de sloperswerkzaamheden aan een boerde rij op de Runxputteweg ontstond er brand in het pand. Kort voor de brand was de 53-jarige G.B. gesignaleerd in de boerderij, maar de inwoner van Purme- rend ontkent iets met de brand te maken te hebben. De slopers hadden na hun vurige pauze minder te slopen. Tweemaal „ontspoorden" de bomen van de spoorweg dwars door ons dorp. De eerste maal was dat begin vorige week: ruim een uur lang duurde het oponthoud bij het station. De tweede keer was afgelopen maandag bij de overweg bij de Zevenhuizerlaan. Een auto was tegen een spoorboom aangere den, die daarop spontaan afknapte. Ook dit maal vertraging voor spoor- en wegverkeer. In geen van beide gevallen deden zich persoonlijke ongelukken voor. Bij een twaalftal inbraken in Heiloo werden sieraden, geld, een racefiets, foto-apparatuur, en een trui buit ge maakt. Bovendien werden van een aantal auto's lampen en andere acces soires ontvreemd. B. uit Heiloo. Na verhoor bekende de jongen tweemaal betrokken te zijn geweest bij een autodiefstal, drank gestolen te hebben en ook 3 inbraken gepleegd te hebben in respectievelijk Purmerend, Egmond aan de Hoef en Heiloo. Deze daden verrichtte J.B.M.B. afwisselend met de 18-jarige J.C.W., de 17-jarige D.G.H. en de 17-jarige P. de J. (allen uit Heiloo) en de 19-jarige H.A.M. van B uit Alkmaar. Bovendien waren drie van de vijf jongens betrok ken bij openlijke geweldpleging. Op 31 januari was een brommerrijder bekeurd omdat hij geen bel op z'n brommer had. De jongeman gaf een valse naam op, maar kon via het verzekeringsplaatsje alsnog „op z'n nummer" gezet worden. 'VWpm o „a. aai 9 maart Emancipatie-Beweging/werkgroep Vrouwencafé Heiloo. Een geva- riëerd toneelgebeuren 20.15 uur 10-11-12-14-15-16 Filmliga met de film "Lola" 20.15 uur Vanaf heden voorverkoop voor de voorstelling van het Kindercircus SANTELLI op 19 maart, aanvang 14.30 uur. Kaarten a 5,- bij Boekhandel Piet Avis, Rook- en Barbershop Jan Braan, Reisburo Holland International. AGENDA OPEN HUIS 't LOO 19, tel. 333368 maandag 14 maart N.v.v.H.,gym 10.30-11.30 N.v.v.H., stoelen bekled. 9.30-12.00 N.v.v.H., zang 13.45-15.30 N.v.v.H., stoelen bekled. 13.30 46.00 Plattelandsvr. zang 13.30-15.30 Plattelandsvr. schilderen 13.30-15.30 Yoga Yoga Sans Atout Nivon Falkland EHK 13.30-15.30 19.30-21.30 20.00-23.00 20.00-22.00 20.00-23.00 20.00-22.00 dinsdag 15 maart S.O.V.E.S., gym 9.00-12.00 Nivon Tennisles, slot N.v.v.H. Nw. Leven Nivon, slot Oppositie Oppositie H.B.C. HAF Stichtings Best. verg. 9.30-11.30 9.00-12.00 9.30-17.00 20.00-22.00 T 20.00-22.00 20.00-23.00 18.45-23.30 20.00-22.00 20.15-22,15 20.00-22.00 De drie weken geleden opgespoorde en opgeloste serie winkeldiefstallen blijkt aan teruggevonden buit ruim 75.000 gulden opgeleverd te hebben. 36 Win kels zijn benadeeld, met name in Heiloo, Schagen en Heerhugowaard. Een grote Scania-vrachtwagen plus oplegger verspreidde vorige week een onaangename geur in onze gemeente. De wagen bleek haring te vervoeren, maar had om onduidelijke redenen de koelinstallatie niet aanstaan. Het niet- riekende koelwater veroorzaakte een vervelende stank. Een in Purmerend gestolen auto werd vorige week aangetroffen op het par keerterrein naast de firma Koster aan de Westerweg. De parkeerplaats werd enkele dagen in de gaten gehouden en dit resulteerde in de aanhouding van de 16-jarige J.B.M. Op de Zeeweg werden de 14-jarige M.K. en de 15-jarige R.J.O. Uit Alkmaar aangehouden. De jongens reden op de openbare weg met hun crossbrommers. Geen van hen droeg een helm of had z'n brommer verzekerd. Bovendien negeer den ze in eerste instantie het stopteken van de politie. In één van de prachtige recreatiepar ken, die Heiloo rijk is, moesten drie motorcrossers op de bon geslingerd worden. Zij vonden het nodig het openbaar groen te beproeven op cross geschiktheid. woensdag 16 maart D.O.V.E.S., gym 10.30-11.3(1 Tennisles, slot Fed. Vr. Raad Sans Atout, d.bridge Soc. Café Postzegelclub S.B.O.V. Falkland Rotary Autorijsch. B.G.S. 9.00-12.00 9.30-11.30 13.30-16.30 16.00-18.00 20.00-22.00 19.30-21.30 20.00-23.00 18.30-20.30 19.30-21.30 Bij een snelheidscontrole op de Kenne merstraatweg in het Heilooërbos wer den 17 bekeuringen uitgedeeld. De snelheden varieerden van 71 tot 94 kilometer per uur. Zondagmorgen werd om een uur of elf Radio Focus uit de lucht genomen in een gezamenlijke aktie van de P.T.T. en de Rijkspolitie. Een tweede illegale zender elders in Heiloo was door collega's net op tijd ingeseind, waar door de aktie aldaar niet herhaald kon worden. Het hoofd van de rijkspolitie in Heiloo verklaarde dat de aktie van zondag geheel los staat van de problemen rond de zendmast in De Ronge, die de afgelopen maandag regelmatig in het nieuws is geweest. donderdag 17 maart Sticht. Dienstverl.Gespr.Gr. 9.30-11.3JL Elzinga Yoga 9.30-11.3. Fed. Vr. Raad, VHOM 13.30-16.30| Yoga 13.30-10 H O V 20.00-22.00 Nivon 20.00-22.00 Sjoelclub 20.00-22.00 HBC, 2 zalen 20.00-23J vrjjdag 18 maart Sticht. Dienstverl.volksd. 11.00-12.00 N.v.v.H., d.b. 9-30-U"j Plattelandsvr. volksd. 13.30-15.3 Tennisles 14.00-17.0J Beg. Orkest 20.00-22.00 Nivon, geologie 19.30-20.3 Tennisexamen, 2 zalen 20.00-23.W Dierenbeschermiung 20.00-22.0f zaterdag 19 maart Mew. Veldhuizen 15,30-17.31 Big Band 15.30-17.3' Dansschool Ranzijn 18.00-23.0 zondag 20 maart Dansschool Ranzijn 18.00-23.» Verk mod de bi smal Van

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1983 | | pagina 2