SPORTEN SPEL East United BSC Heiloo opent het seizoen 1983 met de honkbalwedstrijd BSC HEILOO BLOEMENDAAL Zondag 24 april a.s., aanvang 14.00 uur 4 4 1 c 4 4 4 4 i i 4 BSC Heiloo - De Foresters (herensoftbal) BSC Heiloo - Bloemendaal (honkbal) BSC Heiloo - Ola UW (damessoftbal) Publikaties van BSC Heiloo worden mogelijk gemaakt door: 20 APRIL 19«P RÊCRA SPORTS sportpark FIETSCROSSCLUB DE B0SCR0SSERS HEILOO /ï.ïa; :üt3ï i i UITKIJKPOST Sinds een aantal jaren organiseert een groep fietsers(sters), 30-60 jaar, Récra- Toertochten door Europa. We bezoch ten Marseille-Barcelona-via Brunswijk Straatsburg en de Limfjorden in Jut land. Dit jaar organiseren we een récra-toertocht door Frankrijk. We verzamelen op 19 juni in Roosendaal (NB). Per trein gaan we naar Aulnoye in Frankrijk aan de Belgische/Franse grens. De fietsen gaan per auto op een fietstrailer van Roosendaal naar Aul noye. In deze plaats starten en eindigen we onze toertocht. De tocht gaat via Bourg naar Sauveterre de Béarn in de Pyreneeën. We hebben deze route gekozen om het zware bergwerk te vermijden. Wel ontmoeten we de nodige heuvels, welke ook voor niet al te ervaren fietsers(sters) goed te maken zijn. Voor de terugweg gaan we langs de kust met zijn schitterende bossen. Een auto met bagagewagen begeleid de groep van stop naar stop. Tijdens deze stops wordt er koffie-thee-soep e.d. verstrekt. We fietsen, een ieder op eigen snelheid, circa 80 a 100 km. per dag. Bij Bourg maken we een korte rit, zodat deze dag tevens een rustdag kan zijn. We logeren in jeugdherbergen-dopsho- tels en kamperen vijf dagen in de Pyreneeën. Sauveterre de Béarn is een schitterend gebied voor wandel-fiets en andere excursie's. Mochten we met deze uw belangstelling gewekt hebben en zin hebben aan deze tocht deel te nemen dan kunt u zich voor nadere informatie's en opgave wenden tot: Cees Janssen, Iepenlaan 30, 1815 EE Alkmaar. Tel. 072-113168. S.S.S. ST. PANCRAS - D.O.T.E.S. HEILOO Zaterdag 16 april moest D.O.V.E.S. naar S.S.S. om de laatste competitie wedstrijd te turnen. Als we deze wed strijd zouden winnen mogen we op 7 mei meedoen aan de A-finale. Een spannende strijd dus. D.O.V.E.S. miste deze keer Annelies de Groot die wegens een tennis toer nooi niet met ons mee kon doen. Een strop, want Annelies zorgt altijd voor de nodige extra puntjes die we nu zo goed konden gebruiken. D.O.V.E.S. begon met balk, wat ons niet erg meezat want we waren dui delijk niet in vorm. Daarna brug, daar draaiden de meisjes stuk voor stuk hele goede oefeningen. Vrijde oefeningen daar moest DOVES op winnen. Hele goede oefeningen van Frija Muller 8.25 Leonie Groot 8.25, en de beste oefening liet Judith de Wit zien. Paard springen ging ook redelijk de beste sprong liet Susanné Ram zien 8.05. Ook S.S.S. liet een goede wedstrijd zien alleen met vrije oefening verspeel de S.S.S. maar liefst 8 punten. D.O.V.E.S. sprong er duidelijk uit. De uitslag was S.S.S. 144.30. DOVES 147.25. Een overwinning voor DOVES. DOVES doet dus op 7 mei mee in de A-finale, Frija, Judith, Susanne, Annelies, Leonie Anneloes en Jeanet veel succes op 7 mei en laat zien wat DOVES waard is. FC d'OUD 1NN SNEL IN VORM Vorige week donderdag is voetbalver eniging FC d'Oud Inn aan het 2e sei zoen in de bedrijfsvoetbalkompetitie van het distrikt Alkmaar begonnen. De start was meteen verbluffend. Tegen het jonge team van Wios (wie is onze sponsor?) speelten zij er een 4-2 over winning uit. Aanvankelijk zag het daar helemaal niet naar uit. Wios drukte de Heilooënaren na de aftrap meteen vast in het strafschopgebied. Het Oudinnverdedigingsblok Peter Dekker/ Theo Brouwer, had handenvol werk maar bleef uitstekend overeind. Zoals dikwijls gebeurt, viel het doel punt aan de andere kant. Uit de eerste de beste Oud-Inn-aanval scoorde Ben Kempers uit een voorzet van Ronald Bolten, die later lelijk zijn knie ver draaide, simpel 1-0. Nog geen 5 minu ten later, trokken de Wiosmannen de stand weer gelijk na een snelle aanval. Na deze gelijkmaker trok Wios massaal ten aanval hetgeen de Oud-Inn-aanval- lers zeeën van ruimte opleverde. Na een corner kopte Hans Meijer de bal voor de voeten van Theus Gerzee die spijkerhard 2-1 in kogelde. Het was dat Ben Kempers vlak voor rust een straf schop onbenut liet, want anders was de wedstrijd reeds voor rust „kat in het oudinnbakkie" geweest. Vlak na rust werd dat moment wel bereikt. Hans Meijer scoorde een „droomgoal", 3-1, en Ben Kempers 4-1 na een snel le 1-2 met Theus Gerzee. In een half uur tijd was Wios agressief afgetroefd door de FC d'Oud Inn voetballers. Als dank voor hun aanvallende en zeer sportieve spel mocht Wios vlak voor tijd een penalty benutten zodat de eindstand op 4-2 werd vastgesteld. Twee dagen later mochten tien Oud- inners zich revancheren voor het ver lies van 30 maart j.l. tegen de Gras rockers. Na een 1-0 stand, een Oud Inn- goal van Theus Gerzee, vochten de Grasrockers in het warme lentezonne- DOBRO DOSAO KOD H.S.V. Met deze groet roepen wij een welkom toe aan de Joegoslavische sportvrien den die zaterdag a.s. naar het H.S.V. sportpark komen voor het spelen van een kwalificatie voetbaltoernooi. Om 10 uur zal de Consul van Joego slavië de aftrap verrichten. Nu dus ook al internationale aktivi- teiten op het H.S.V. sportpark, waar door nog meer sportliefhebbers de weg naar deze terreinen zullen weten te vinden. Ook zondag jl. was er zeer grote belangstelling niet alleen bij de nieuwe tennisvereniging maar ook bij de belangrijke voetbalwedstrijd H.S.V.-O.S.V. En de bezoekers lcw^(- men weer niet voor niets. Spanning en sensatie in overvloed, zóveel dat de voetballers nu de smaak te pakken hebben en ongetwijfeld hun laatste thuiswedstrijd óók aantrekkelijk wil len afsluiten. Zelfs de 0-2 achterstand opgelopen in 9 minuten mocht bij O.S.V. geen moment de indruk hebben achtergelaten dat de wedstrijd al ge wonnen was. Integendeel, de les van vorige week bij Hollandia herhaal de zich. Met flitsende kombinatie's werd de O.S.V. achterhoede opengere ten en een van die vlijmscherpe diepte- pases bereikte de op snelheid liggende Robert. De van zijn voet vertrekkende bal werd door v.Haastrecht keurig achter de keeper gedeponeerd 1-2. Toch werd er door O.S.V. vlak voor rust nog een dreun uitgedeeld door de stand op 1-3 te brengen. Na rust draaide de machine bij H.S.V. helemaal op volle toeren en kwam O.S.V. er haast niet meer aan te pas. Ingeluid door een penalty ingeschoten door Bugter werd een zenuwslopend kwartiertje aangekondigd. Het verlossende ant woord kwam van de voet van Fons v.Haastrecht die zijn schot onderbro ken door een O.S.V'er in het doel zag verdwijnen. Zondag a.s. tegen Zeevo gels nog één puntje en dan is het toch nog een beetje feest bij H.S.V. vooral ook voor al die medewerkers die H.S.V. zo'n warm hart toedragen en daarvoor vrijdag jl. een feestavond kregen aan geboden. Met medewerking van Roco Granada alias Joop Nanne en Andre Hazes alias Felix Bijwaard en vooral een goed stuk muziek werd het een ge slaagde avond. Zie verder de agenda. TV HET VENNEWATER Het afgelopen weekend ging de zon- dag"kompetitie van start. Ondanks het aangekondigde zomerweer, zijn enkele wedstrijden in 't water geval len. Eèn wedstrijd kon door zware regenval helemaal niet gespeeld wor den. Gelukkig bracht de zaterdag ons beter weer. De uitslagen van de op zaterdag 16 en zondag 17 april ge speelde wedstrijden zijn als volgt: Heren: V.W. 1 - HH.Waard III 3-3; V.W. II - Assendelft II1-5 Gemengd: V. W I - Wings II 5-0; V: W. II - Kwadijk II 4-1 Veteranen: V. W. I - Marquette II 4-0 Uitslagen 17 april: Gemengd: V. w. 3 - WarmenhuizenlII1 5-3; V. W IV - Zeemacht II 7-1 Heren: V. W. I - De Kogge II 1-5; V. A. II - Schagen I 2-4 Uitslagen jeugdteams zaterdag 16 april Jongens 15 t/m 18 jaar: Oudorp 1- Vennewater 1 5-1; Vennewater 2 - S.t Maarten 1 1-5. Jongens 12 t/m 15 jaar: Wimmenum 1- Vennewater 1 6-0. Gemengd jeugd 16 t/m 18 jaar; Ven newater 1 - Bergen 2 5-1; 14 t/m 16 jaar: Vennewater 1 - Uit geest 1 4-2; Uitgeest 2 - Vennewater 2 0-6 12 t/m 14 jaar: Vennewater 1 - L.T.V.Z. 2 1-5; t' Zijpken 1 - Venne water 2 5-1 10 t/m 12 jaar: Westerhout 3 - Venne water 1 5-1 Zondag 17 april: Vennewater 1- HH.Waard 1 6-2; Vennewater 2 - Ursem 1 8-0 BASKETBALNIEUWS vele nieuwe records Eén week voor het einde van de kompe titie, presteerden het dames- en de meisjes jeugd-teams optimaal. De ad- spiranten meisjes wonnen hun laatste kompetitiewedstrijd van dit seizoen met 34-22 van Lisse. Hiermee behaal den zij hun hoogste score en beëindig den zij het le basketbaljaar na een zeer slechte start met 18 punten uit 19 wed strijden. De junioren meisjes die dit jaar slechts weinig winstpartijen ken den, haalden uit tegen Akrides uit 1J- muiden. Met een 40-20 overwinning wisten zij hun hoogste score te be reiken. Ons damesteam trof het Cas- tricumse Sea Devils. Voor het eerst ge steund door een mascotte won dit team met 71-18. Een nieuw rekord. Met de heren afdeling ging het dit weekend echter niet zo best. Heren 1 verloor met 48-63, de junioren jongens met 111-39 van lijstaanvoerder Exerci- tia en de adspiranten jongens met 46-15' van het hoog geplaatste Dios. De ka- detten jongens, die twee weken ge leden fiet| cliA^orjd met een '142-16 óvietwifinijfig Créïbefêrden, wisten wel töt wifist "Te komen. Zij wonnen met 72-23 van ITT-Hoofddorp. Alles bij elkaar opgeteld een 319-303 overwin ning van Flashing dus dit weekend. Voor inlichtingen over basketbalver eniging Fl. Heiloo kan men zich wen den tot L. Hollander, tel. 336173. tje terug tot 1-2. Theo Brouwer bracht de partijen weer op gelijke hoogte door een penalty raak te knallen. We derom braken de rockers het heldhafti ge verzet van de tien Oudinners en bepaalde de eindstand van deze vriend schappelijke wedstrijd, die geleid werd door Cor Koppes, op 2-3. NIEUWS-VAN BILJARTCLUB TIKKIE TERUG IN BILJ ARTSOCIETEIT HEILOO Vorige week woensdag hebben we bij Honig in Koog aan de Zaan gespeeld. we zijn om 10 uur begonnen tot 11.30 dan lekker eten, en om 13.30 weer begonnen. Wat het biljarten betreft, was het zo dat de laatste partij de beslissing moest brengen. Nu die werd gewonnen door het team van Honig. Maar ja als je zo onthaald wordt, is het niet meer dan billijk dat ze de laatste partij winnen. Alles bij elkaar waren we een gezellig dagje uit. Denkt u aan woensdag 27 april, want dan komt Uitgeest op be zoek, aanvang 13.00 uur. U kunt zich voor deelname reeds op geven. Wat ons MIDZOMER-TOERNOOI betreft kan ik u alvast verklappen, dat het magische getal van 100 deel nemers is bereikt. Voor onze club is dat een mooi resul taat. Verdere mededelingen daarover vol gende week. DAMCLUB HEILOO Uitslagen onderlinge kompetitie: A. Kroon-J. Groenenboom 0-2 L. Koersen-R. Buwalda 2-0 F. Schouten-J. Kraakman 1-1 R. de Boer-A. Voogt 1-1 N. Ursem-A.v.d.Werf 0-2 BILJARTCLUB O.K.K. Uitslagen van de return tegen La Stra- da. K. Berger-Th. d. Waard 2-0; A: Bak- ker-P. Bolten 2-0; L. Hoetjes-C. v. Dooren 2-0; Joh. Bijvoet-N. Bijvoet 2-0; P. Kaandorp-W. Hink 2-0; J. Kuiper- D. Pepping 2-0; Th. Hoogeland- N. v.d. Kamer 2-0; Joh. Hoetjes-J. Klaasse 2-0; P. Pilkens-P. Leering 2-0; A. Klaasse-J. Seignette 2-0; D. v.d. Gulik-J. Komen 2-0; D. Nanne- L. v. Schooten 0-2; A: v.d. Velde- M.V. Zaal 0-2; J Sombroek-W. Groot 0-2; C. Nanne-C. Melker 0-2; R. Bruin-A. Hoogeland 0-2; Joh. Hoet- jes-R. Haazelager 0-2; A. v.d. Velde- J. Jonker 0-2; Joh. Koedijk-G. Snel 0-2 In deze ontmoeting was het La Strada de meeste winstpartijen had maar door de uitslag van de eerste wedstrijd die was geëindigd in een overwinning voor O.K.K. bleek de totaalscore in het voordeel van O.K.K. uit te vallen. Met een tussenstand van 25-15 voor O.K.K. 22-16 voor La Strada was de totaal 41- 37. Voor de kompetitie zijn er nog 5 wed strijdenavonden en dit mqet voldoende zijn om het geheel rond te krijgen zo dat wij op 18 mei, de jaarlijkse feest avond de bekers kunnen uitreiken. Zorg er voor op tijd aanwezig te zijn. T.V. WIMMENUM Uitslagen kompetitiewëdstrijden Ten nisvereniging Wimmenum: Zaterdag 16 april: Heren I - Limmen III: 5-1 Heerhugowaard XII - Heren II, 3-3. Jongens I - 't Vennewater I: 6-0. 't Woud II - Jeugd I, 0-6.' Zondag 17 april: Heren I - Castricum: 6-0. ZO SCHAAKTE OPPOSITIE De eerste beslissingswedstrijd die het 3e 8-tal maandag 11 april in het Denk sportcentrum te Alkmaar moest spelen tegen DOS, ging met de kleinst moge lijke nederlaag verloren. De uitslag werd tenslotte na zeer spannende strijd - het was toen al dinsdagmorgen 0.45 uur - 41/2-21/2 voor DOS. Maandag 18 april valt nu wederom ih Alkmaar de beslissing, als Oppositie 3 aantreedt tegen De Pion uit Wormerveer en weer zou verliezen. Wint Oppositie echter, dan hangt het degradatielot af van de uitslag. De wedstrijdleider had ditmaal Avis aangewezen om Slob af te stoppen en voorwaar, dit was dan ook bijna ge beurd. In betere stelling accepteerde Avis echter, gezien de hevige tijdnood waarin hij was komen te verkeren, remise. Kemperen Wagenaar leverden een goede prestatie door Limmen resp. Alleman te verslaan. Hafkamp leed zijn 3e nederlaag in successie. Creutzberg is nog steeds van streek, terwijl Werksman ditmaal in zijn gelief de Franse partij ten onder ging tegen v.d. Werff. Ook Obdam is de kluts kwijt. Hij verloor ditmaal van Burg man. In de langdurige, reeds 4 maal af gebroken partij tegen Landzaat, zag v.d. Werff het nutteloze van zijn ver dere pogingen in en aksepteerde ten slotte remise. Dit waren de uitslagen: Slob-Avis, V2-V2; Kemper-Limmen, 1-0; Heeringa-de Jager, V2-V2; Ens- Ligthart, 1-0; Wasscher-T.Onderwater, 0-1; Dekker-P.Onderwater, 1-0; Creutsberg-Roele, 0-1; Sauer-Henkel- man, 1-0; v.d.Werff-Werksman, 1-0; Maas-de Krey, 0-1; Wagenaar-Alle- man, 1-0; Zeeman-van Hoek, afg.; Niehaus-Bos, 0-1; Reyersen v.B.-Haf- kamp, 1-0; de Jong-Beyers, 1-0; De Graaf I-Moeyes, 0-1Burgman-Obdam, 1-0; Spanjer-Brink, afg.; Kloos-Kracht, 1-0; Koenders-Jongkind, 0-1. DAMESBRIDGECLUB SANS ATOUJ Uitslagen van 12 april: A-lijn, NZ: 1. Toby-Toby, 59; 2. ErbetJ son-Groeneveld, 56. OW: 1. Dekket-d( Waal, 59; 2. Dolmans-van Twuyverl 51. B-lijn, NZ: 1. Jager-de Wilde, 64I 2. Janssen-Fijma, 59. OW: 1. KuinJ Jeekel, 56; 2. Ruiter-Visscher, 54. C-lijn, NZ: 1. Klerk-Stark, 64; 2. R0.| zing-Kaufeld, 56. OW: 1. Neyens-Pee reboom, 57; 2. Cornelisse-de Wild 54. EAST UNITED WEDEROM NAAR REMISE!!! In de wedstrijd tegen U.F.O. (UniP nu dentified Flying Opponent) in bar-l disco D'Eslijterij gesitueerd in bollen! en metropool Limmen, vierde Roll V0( Wuyster z'n rentree, met een bo| venverwachting slecht spel, wat leiddeI tot een 3-2 ruststand. In de rust was etl een Jan Pelleboer-immitatiewedstrijdT die een gedeelde eerste plaats ople l verde voor Jan Pelléboer himself L (netjes Jan) "en verrassend voor Ditk^^H Schillenboer (een zoeloemedicijnman uit East United States). Na de rust werd er toch nog gevoetbald! en bij een 4-2 voorsprong escaleerde I het duel tot grote laagte. Het diep-1 tepunt was wel het feit dat onze keeper! een enorme spetter op zijn, nog nietl gesubsidieerdeVendex-sportbrll I (voorzien van zonnescherm en geral niumbakken voor de vensters) afket-1 ste. Eindstand: 5-5. Van uw T. Eut.| Zaterdagmiddag kon er voor de eerste keer dit seizoen, bij de Boscrossers weer volop gecrossed worden. En dat werd er dan ook. In het kader van de Noord- Holland-Noord competitie was er een wedstrijd tussen de Vikingcrossers uit Purmerend, de Kaascrossers uit Alk maar en de thpisclub. Zij schreven in met respektievelijk 86, 83 en 42 deelnemers. Er moest dus heel wat gebeuren tussen 3 en 6. Totaal zijn er 62 ritten gereden in een zeer sportieve sfeer en onder aanmoediging van een groot aantal supporters. Purmerend nam als primeur op de Heilooër crossbaan, ook met 9 cruisers aan de wedstrijd deel. Cruisers zijn volwassen mannen en vrouwen op een groter type crossfiets. Deelnemers zowel als publiek beleefden veel plezier aan de strijd in deze klasse. Van het totaal aan rpijzen gingen er 25 naar Alkmaar, 16 naar Purmerend en 13 naar Heiloo. Om half 7 konden de vlaggen worden gestreken. En zoals het weer zaterdag meewerkte aan het buitensportgebeuren, zo werkte het tegen op zondag. De fietscrossex- perts, die naar Leusden waren afge reisd, moesten na 25 ritten accepteren, dat de wedstrijd werd afgelast en zij weer terug konden naar huis. De K.N.W.U. wedstrijd voor fiets- cross-junioren te Bovenkarspel, kon ondanks de regen wel worden afge maakt. De volgende Boscrossers be landden hier modderig en wel op het ereschavot: Linda van Westerop en Masja Spoelstra werden 2e bij de 7 en 14-jarige Powders Puffs, Bas van der Zee 2e bij de 7-jarige junioren, Eric van den Boogaard le bij de 16-jarige junioren en 3e in de Open Klasse, Rogier Betjes en Peter de Jeu werden respectievelijk 2e en 3e bij de 16-jari- gen. Rudolf Mantel had vrijdagmiddag wel de meeste pech, die je je als fietscrossers in kan denken. Met zijn splinternieuwe fiets en pas lid van f.c.c. De Boscros sers, was hij vrijdagmiddag nog even aan het trainen op de crossbaan. Zaterdag had Rudolf zijn eerste wed strijd willen rijden. Maar wat gebeurt, hij kwam zeer ongelukkig ten val en belandde met een gebroken been in het ziekenhuis. Zijn hulpgeroep werd ge lukkig gehoord en de heer Roest van B.S.C. verleende eerste hulp. BSC Hëflo'o is een honkbal- en softbal- verehiging, waar iedereen -,van zes tot tachtig jaar - terecht kan om een balletje te gooien, te slaan en te vangen. Voor de allerjongsten tot ongeveer negen jaar is er PEANUTBAL. Dit is een spel dat door jongens en meisjes samen wordt gespeeld en waarbij het plezier op de eerste plaats staat. Na een seizoen is er een kampioen: peanutbal maakt van alle kinderen winnaars! Na het peanutbal kunnen jongens gaan honkballen. Ook dat kan bij BSC Heiloo. Er zijn jeugdteams vanaf negen jaar tot en met zeventien jaar. Eén keer per week trainen, één keer per week spelen en dat laatste kan zijn in Zaandam, Purmerend, maar ook in Alkmaar, Bergen, Hoorn enzovoorts. Na het peanutbal kunnen meisjes gaan softballen. De vereniging kan nog goed een aantal speelsters voor het pupillen- en het aspirantenteam gebruiken. Ook zij spelen in een competitie door heel Noord-Holland en worden o.a. ge traind door de speelsters van het eerste softbalteam, dat vorig jaar kampioen werd. Voor dames en heren vanaf achttien jaar zijn er seniorenteams. De dames spelen softbal (dameshonkbal bestaat niet in Nederland) en de heren spelen of honkbal of softbal. /.ti ■lie1. tqOT fonts rr.."> Bij de senioren zijn naast een paar teams, die prestatiegericht spelen, ook teams waarbij de recreatie hoog in het vaandel staat. Bijvoorbeeld het heren- softbal: lekker een beetje sporten op een door-de-weekse avond, zodat je in het weekend met het gezin weg kan, kan gaan surfen op het Alkmaarder- meer etc. BSC Heiloo is een complete vereniging, ledereen, die van een gezellige vereniging houdt en ook wil honk- ballen, softballen of peanutballen, kan er terecht. En zegt U nou eens zelf: WIE WIL ER NIET EENS EEN BALLETJE OPGOOIEN? Wilt U meer informatie over BSC Heiloo, komt dan op zondag 24 apeil langs op het terrein van de vereniging, gelegen in Sportpark Het Vennewater, achter de tennisbanen en naast de Boscrossers. Naast een zeer goede honkbalwedstrijd zijn er ook mensen, die U meer over de sport kunnen vertellen. U kunt ook bellen, bijvoorbeeld met de voorzitter, O. Hoffmann (072- 330958), met de secretaresse, Mw. A. Reppel (072-333714) of met de propa- 'gandaman, J.-W. van der Horst (072- 333775). Zij kunnen U meer over de vereniging vertellen. 7| Vr(jdag 22 april: B(j deze wedstrijd wordt de nieuwe clubsticker geïntrodu ceerd en wordt de eerste bal gegooid door een bekend Hei- looënaar. Aanvang: 18.45 uur. Zondag 24 april: Naast het gooien van de eerste bal door RUUD VAN HANE- GHEM zal bü deze wedstrijd het jaarboekje 'Tn's and Out's" van BSC Heiloo worden gepresenteerd. Zaterdag 30 april: Evenals vorig jaar zal de heer Bregman voor de dames het seizoen officieel openen door het gooien van de eerste bal. Bovendien reikt hg na de wedstrijd de Knuppelknal 1982 (een verenigingsonderscheiding) uit. Jorige Wan d iljet ka jle kla A ,|ier Leesportefeuille Kuifje Geestakker 54, Heiloo tel. 072-332463 NIHEK Rijksstraatweg 86-f-g, Haarlem tel. 023-380689 Drukkerij Uitkijkpost b.v. R. Hondsbosschelaan 22, Heiloo tel. 072-330175 Grutterij De Korenbloem Stationsweg 88, Heiloo tel. 072-330625 Assurantiekantoor K. Baltus Het Veld 10, Heill tel. 072-330143 Garagebedrijf Bleeker Westerweg 226, Heiloo tel. 072-331133 Radio Bakker Heiloo Kennemerstraatweg 255, Heiloo tel. 072-330262 Smith Chips Bowling Heiloo Kennemerstraatweg 341, Heiloo tel. 072-331992 Pizzeria Lorenzo Kennemerstraatweg 107, Heiloo tel. 072-338080 Happy China Het Hoekstuk 15, Heiloo tel. 072-335047 Automobielbedrijf De Bruijn Blokker Kennemerstraatweg 187-191, Heiloo tel. 072-331818 Piet Borst 't Hoekstuk 12/Stationsweg 103, Heiloo tel. 072-336609/072-330627 Zoon Centrale Verwarming Heerenweg 211, Heiloo tel. 072-331875 Café De Viersprong Heerenweg 146, Heiloo tel. 072-331167 Sporthuis Johan Jansen Kennemerstraatweg 113, Heiloo tel. 072-336670 Candelaer/Het Porceleynhuys Heerenweg 211Heiloo tel. 072-331166 VNR Reformhuis Heiloo Heerenweg 148, Heiloo tel. 072-330890 Henk Scholten Het Hoekstuk 14, Heiloo tel. 072-335129 Globe Sporting Goods A. de Gelderlaan 4, Heerhugowaard tel. 02207-14218 BV City Garage Polderman Beverkoog 5-7, Alkmaar tel. 072-615659 Drogisterij Jef Letschert Heerenweg 148, Heiloo tel. 072-330890 Barbershop Jan-Tine Braam Winkelhof 't Loo 18, Heiloo tel. 072-331004 Kuyper Hobbyshop Stationsweg 94, Heiloo tel. 072-333520 Sjoerds BV Sport Nijverheidsweg 7, Heerhugowaard tel. 02207-13305 Rood Bakker Koedijkerstraat 23, Alkmaar tel. 072-120339 Nederlandse Middenstands Bank Heerenweg 46, Heiloo tel. 072-333744 R for Hair Heerenweg 40, Oudorp tel. 072-117285 Modehuis Unique Heerenweg 174, Heiloo tel. 072-332091 Garagebedrijf Bakkér Sanches Pastoor van Muijenweg 9, Heiloo tel. 072-333221, 332326, 331858 Drankgroothandel Schoorl Handelsweg 1Heiloo tel. 072-333930 De Deel Winkelhof 't Loo 38, Heiloo tel. 072-335483 De Heerenslager Heerenweg 186, Heiloo tel. 072-331141 War v Bet m

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1983 | | pagina 4