HOBBY FARM SPORTEN SPEL PREDIKBEURTEN EN ANDERE DIENSTEN B( EVENEMENTEN-AGENDA ADVERTEERT IN DIT BLAD! t Collectanten gevraagd voor inzameling ten behoeve van aangepast vervoer voor gehandicapten (valkering beveiliging Honkbal- en softbal-seizoen van start voor Heiloo en Foresters Nu extra voordelig: 5 Struikrozen 12.50 12.50 U3 {f wielinga Ken VLECI OVER POLITIEBERICHTEN DIERENBESCHERMING HEIL00-LIMMEN-CASTRICUNL uiTKIJKPOST 27 APRIL 1983 Ui l KIJ In de week van 23 tot en met 28 mei zal er in Heiloo een collecte gehouden worden om gelden te verkrijgen voor de aanschaf van een busje t.b.v. gehandicapten. Met dat busje wordt het ook voor hen mogelijk eens boodschappen te doen in 't Loo, op visite te gaan bij kennissen enz. Voor die collecte zijn vrijwilligers nodig. Beter: er zijn collectanten nodig. Wie wil de gehandicapten in Heiloo en Limmen helpen? Voor meer informatie en voor opgave kunt u terecht bh' mevrouw Hart, Vredenoord 68 te Heiloo (tel. 072-335149). I Montage van sloten, grendels en elektronische j alarminstallaties. Vraag vrijblijvend prijsopgave middenweg 44, 1906 AR Limmen, telefoon 02205-23771 JAARVERGADERING Vereniging voor Openbaar Onderwijs Op de jaarvergadering van 20 april j.l. opende voorzitter Postma de avond met het verwelkomen van o.a. een aan tal leden van de Commissie Onder wijs. Vervolgens deelde hij mede dat de gemeente in het afgelopen jaar met -noemen. DAMCLUB HEILOO A.s. donderdag valt de beslissing om het kampioenschap van Heiloo. Groe nenboom zal zijn partij tegen v. Lies hout moeten winnen. Speelt Groenen boom remise en wint Bijwaard van Ur- sem, dan mag Bijwaard zich kampioen T.V. HET VENNEWATER Deze week kunnen we niet alle uit slagen vermelden, daar door de regen zaterdagmiddag verschillende wed strijden niet konden worden gespeeld, a.s. Zaterdag 30 april zullen deze wed strijden worden ingehaald. Jeugd - zaterdag 23 april: 12 t/m 14 jaar: Juliana I - Vennewater 1 0-6; Vennewater 2 - Dijkzicht 3 4-2 14 t/m 16 jaar; Vennewater I - Bak- kum I 0-6; H.T.C. 2 - Vennewater 3 6-0 16 t/m 18 jaar; Vennewater 1 - West- zaan 1 3-3; Jongens 15 T/m 18 jaar; Castricum 1 - Vennewater I 6-0. Zondag 24 april: Langedijk I - Venne water 1 3-5; Castricum 2 - Vennewater 2 7-1 Junioren zaterdag 23 april Gemengd: Vennewater I - Ursem III4-1 Zondag 24 april: gemengd: Vennewa ter I - H.Hugowaard 3-5; Venne water II - Schagen 6 4-4 Heren: Vennewater I - Dijkzicht II 1-5; Vennewater II - H.Hugowaard II 4-2 In groep 2 is de strijd nog in volle gang. Met in totaal 25 partijen te spelen is de tussenstand: J. Kraakman 24 20 A.v.d.Werf 22 19 R. Koch 23 19 A. Kroon 24 19 Overige uitslagen: R. de Boer-J. Kraakman 2-0 C. Bijwaard-R. Buwalda 2-0 J. Klumper-R. Koch 1-1 L. Koersen-N. Ursem 2-0 VERENIGINGSNIEUWS VAN BASKETBALVERENIGING FLASHING HEILOO len blijft V.O.O. attent op het „soepe- Zaterdag 23 april was de dag van de le beleid van B W zo zei de heer waarheid voor de kadetten-jongens. Postma. Hij memoreerde het V.O.O.- Vandaag konden ze bewijzen dat zij de standpunt dat luidt dat B W sturend besten waren Maar de ,aatste loodjes moet handelen maar uiteindelijk de n het zwaarst, dat bleek tjjdens ouders de vrije keuze laat. deze kampjoenswedstrijd. Er waren Vervolgens blikte de voorzitter terug vefi) mensen bijeen om hen naar de op de akties tegen de bezuinigingen overwinni te schreeuwen, helaas in het onderwijs, waarbij Heiloo op b]eek hgt ngt nie{ voldoende te zijn en na een zinderende finale bleek Dios de langste adem te hebben en verloor Flashing met 33-28. Heren 1 moest tegen Sea-Devils, die bij winst kampioen zouden worden. On danks de incidenten tijdens de vorige betrekking tot de Wet Medezeggen schap Onderwijs zich volledig achter het Reglement van de VNG heeft ge steld. Dit Reglement is tot stand geko men in samenspraak met vakorganisa ties en oudervertegenwoordigingen, waaronder V.O.O.die dan ook van harte instemt met genoemd reglement omdat veel van haar ideeën hierin terug te vinden zijn. Ook de School raad heeft aan de hand van het V.O.O.- model een reglement samengesteld, zodat nu elke school het kan gebruiken om het daarna aan het gemeentevoor- stel te kunnen toetsen. Wat betreft het toelatingsbeleid van leerlingen over de openbare scho- gepaste wijze z'n stem heeft laten ho ren. Nu de uitslag van de parlemen taire diskussie bekend is, zal er de ko mende jaren meer improvisatie, fanta sie en diversiteit gevraagd worden van de onderwijskrachten. De heer T. V. HEILOO SPEELT GELIJK De uitwedstrijd naar Juliana 4 heeft het eerste team niet in de volle winst weten om te zetten. De vier sjngles werden allen gewonnen. Maar de mixed en dubbelpartijen werden ver loren: Jammer. De volgende week gaat Heiloo I naar Bakkum 3. 'n Trip 'n Tip voor a.s. zondag. Komt massaall het eerste aanmoedigen. Hier volgen de uitslagen van de af gelopen zaterdag en zondag. Zaterdag jeugdcompetitie: Heiloo II t/m 14 - Alkmaar IV 3-3 Heiloo II t/m*16 - Enkhuizen I 3-3 Heiloo I t/m'18 Uitgeest I 6-0 H.H.Waard 111 t/m 12 - Heiloo I 6-0 K.L.T.V. I t/m 14-Heiloo I 0-6 K.Z.T.V. I t/m 16-Heiloo I 0-6 Zaterdagcompetitie: L.T.V.Z. I-Heren I 5-1 Langedijk II - Heren II 5-1 Gemengd I - H.H.Waard IV 1-4 Veteranen I - Wings I 0-4 Oudorp II - Veteranen II 3-1 Zondagcompetitie: Juliana 4 - Heiloo I i 4-4 Heiloo 2 - Marquette 5 2-6 Akersloot 2 - Heren I 6-0 Oudorp II - Junioren I 0-8 TERRIËRS BULLETIN Dit weekend werden er bij de Terriers- jeugd twee kersverse kampioenen ge huldigd. Het waren de jongens Cl en de meisjes C2. Beide ploegen won nen met dikke cijfers hun kampioens wedstrijd. De jongens zegevierden met 7-1 over de jongens van Uitgeest, terwijl de meisjes Castricum met 6-0 versloegen. Bij de senioren speelden alleen Heren I een competitie wedstrijd daar de da mescompetitie reeds is geëindigd. Men trad aan tegen Scheybeek uit Beverwijk. Tijdens de 2x 35 min. hockey kon geen van beide partijen tot scoren komen. Een 0-0 einduitslag was derhalve het resultaat. Verder is ook de jaarlijkse Terriërs Loterij weer van start gegaan. Er zijn schitterende prijzen te winnen, zoals o.a. een video-cassetterecorder en een zeilcursus in Friesland. De trekking is op 8 mei tijdens het traditionele fa milie-toernooi. Voor loten kunt u terecht bij fam. de Jager, Obriglaan 48, te Heiloo. EAST UNITED BESTAAT 1 JAAR De leden van East United, die verslaafd zijn geraakt aan alcoholic dancing, vieren a.s. zaterdag hun 1-jarig be staan met een jubileumwedstrijd tegen F.D. Mamma om 19.00 uur in 't Vennewater. Als al onze lezers en het damesteam komen, dan hebben we het prototype van een vacuüm sporthal. De East United prestatiekurve zet zich in positieve zin voort. Na de winst op W.M.R., speelden wij afgelopen zon dag tegen Radio Egmond, waarbij de voltallige East United formatie verbluf fend goed aantrad. Na de wanvertoning van R.O.H.-Radio Focus was het verfrissende spel van East United een verademing. In de 2e helft werd er door Cor Kuyster (de schóonvader van onze gamedestroyer S. Kuys) van de tribune geroepen: Simon, zet hem op!", waarop Simon antwoordde: "Ik zet hem het hele weekend al op". Na de vertekende 2-0 ruststand voor East United werd er een uiteindelijke, alleszeggende 7-4 zege (Radio Egmond - R.O.H. 8-4) bereikt. Van uw zongerijpte T. EUT. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10 uur ds. S. de Jong uit Haarlem. Crèche en kindernëvendienst in de Rank Kruiskerk 10 uur ds. B. J. Kruit. Crèche in de ach terzaal. Zondagsschool in de Rehoboth- school; 19 uur ds. B. J. Kruit. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur ds. R. Oranje uit Alkmaar. 19 uur Avondgebedsdienst. Parochie-zondagsdienst Psychiatrisch Centrum, Kenn.straatweg 464, Heiloo, tel. 072-330844. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 u. Dienst en woens- dagav. 8 u. Bijbelstudie. Westerweg 294 Hervormde Gemeente Limmen 10 uur ds. P. de Geeter uit Castricum. Ned. Herv. Gemeente Egmonden 10 uur ds. v.d. Graaf, Egm.-Binnen. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.30 uur ds. J. Mostert. Avondmaal. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10 uur Hoogmis. Postma hoopte van harte dat ondanks wedstrijd werd er nu goed en sportief het misschien minder gemotiveerd zijn gebasketbald, we verloren echter mede it n n A 1 ri 1 ll rtf nlr ZiZin 1 1 1 F van de leerkrachten zij het als een uit daging zullen zien om niet de kinderen de dupe te laten worden. In dit verband wees de voorzitter er op alert te zijn op nieuwe onderwijsvormen. Hiefna gaf de heer G. Boerman, vak leerkracht bij het lager onderwijs, een uiteenzetting over het belang van het bewegingsonderwijs. Hoewel de toe komst voor het vak lichamelijke opvoe ding erg onzeker is hoopt de heer Boer man vurig dat men het belang van de beweging voor het kind inziet omdat hetprg belangrijk is voor de motorische ontwikkeling. Na het beantwoorden van enige vra gen dankte «Je voorzitter spreker voor het gebodene en na een pauze ging men over tot het huishoudelijk gedeel te. Volgens hobby-farm traditie is het sei zoen weer met een tentoonstelling afgesloten. De bezoekers, waaronder de burge meester en zijn vrouw alsmede 2 wet houders, waren erg enthousiast over de werkstukjes, die de kinderen met de grootste toewijding hebben gemaakt. Mevrouw Glijnis bezorgde de hobby farm het eerste materiaal voor het komende seizoen in de vorm van kra len, waarvoor we zeer dankbaar zijn. Helaas lieten de bewoners van Heiloo het min of meer afweten. Hetgeen een teleurstelling is voor de kinderen en de leiding die toch zo hun best gedaan hebben. Vanaf deze plaats wil ik de leiding en het bestuur bedanken voor hun inzet, om dit seizoen tot een goed einde te brengen. Tot de kinderen wil ik zeggen, tot de eerste week van september. Want dan gaan we weer van start. Ook mensen die 1 Vi uur per week over hebben zijn van harte welkom om de kinderen te helpen bij het maken van hun werkjes. Inlichtingen bij mevr. Zorg tel. 337846 of mevr. Dekker tel. 337616. 15-JARIG T.K.H. BEDANKT HEILOO De klosetpapieraktie van T.H.K., die ditmaal voor de 15e maal (afgelopen zaterdag) werd georganiseerd, is nog een groter succes geworden dan voor gaande jaren. Dit jaar stond de aktie voornamelijk in het teken van het jeugd- en senioren orkest, hoewel de baten daarvoor lang niet toereikend zullen zijn. Na afloop van de aktie kon voorzitter Homeyer aan zijn leden meedelen dat er dit jaar 1500 pakken a vier rollen waren verkocht, welke voor het succes van de aktie zorgden. Het bestuur dankt daar om alle kopers van het klosetpapier, het was weer geweldig. 15 Jaar Trompetterkorps „Heiloo" In juni van dit jaar bestaat Uw Heilooër Trompetterkorps 15 jaar. Het T.K.H. opgericht 10 juni 1968, zal gedurende juni maand dit jaar dit jubileum uit gebreid gaan vieren samen met de Heilooër bevolking met vele akti- viteiten waarvan een grootse Taptoe op het Terriërsveld het hoogtepunt zal worden. Voor verdere informatie over het jubileum, let u dan op onze affiches en cle optredens, ook bij u in de wijk. KLEDINGBEURS GROEIEND SUCCES De kledingbeurs die op 13 april werd georganiseerd door de Federatieve Vrouwenraad trok weer veel belang stelling. De opbrengst was maar liefst 2245,-. door uitputting in de laatste paar mi nuten. De dames bekroonden hun stij gende lijn door ook in de laatste wed strijd te winnen, met goed spel wonnen zij verdiend. Zij zijn uiteindelijk op deze wijze derde geworden. Heren 2 die een paar maal onverdiend verloren hadden gingen hard aan het werk. M.n. in de 2e helft speelden zij hun tegen standers weg door hun eenvoudig het scoren t^.bejetten. Zij wormen dan ook verdiend, met $4-43. Wat minder glorieus verging het.dft ds.'GIö^ê-KlaveË, UITSLAGEN BRIDGECLUB SANS ATOUT d.d. 25-4-'83 1. Rootjes - Schouten 63, 2. Nap - v. Steeg 54. O.W.: 1. Bolweg - v.Diepen 59, 2. de Winter - v.Zomeren 56. B. lijn N.Z.: 1. ds. Potze - Zonne veld 56'/2, 2. fam. Kaashoek 56'/2. O.W. 1. Haafkens - Sandham 61'3 2. ds. Piersma v.d.Pol 52. C. lijn. N.Z.: 1. fam. Slob 62, 2. ds. Hommes - Schou.ten-60. O.W. 1. fam. Groeneveld 62, 2. jun. jongens die na': een ongelijke strijd- verloren van L'.C.-players. Dat de jun. meisjes vooruit gaan, bewezen ze door tegen de nummer 1 van hun poule met slechts 2 punten verschil te verliezen, dit ondanks de fanatieke aanmoedi gingen van hun coach, die zich later schor in de bar meldde. Ook de adspi- ranten jongens gaan vooruit. Zij ver sloegen na een goede wedstrijd hun opponenten met groot gemak, 42-28. Aangezien we binnenkort weer met nieuwe trainingsgroepen gaan begin nen, roepen wij een ieder op te gaan basketballen bij Flashing Heiloo. Inlichtingen bij Louis Hollander, tel. 336173. R.O.H. - Focus 7-5 Na afloop van de zaalvoetbaltopper tussen de 2 Heilooër radiostations was iedereen het erover eens dat dit de meest boeiende wedstrijd was van dit seizoen. 55 minuten lang zag het goed opgekomen publiek een gelijk opgaan de match, die een 7-5 eindstand kende in het voordeel van de Radio Omroep Heiloo. In het begin zag het er echter niet naar uit, daar Focus al na 3 minuten met 0-2 voorstond De in topvorm verkerende Wim Ribberink, hij scoorde niet minder dan 5 goals, bracht voor de R.O.H. de hoop terug, door de stand vlak voor rust ge lijk te trekken. Na de spelhervatting bleef Focus stormen, met als gevolg een voorsprong die behaald werd door het benutten van een strafschop. 10 minuten voor tijd werd de wedstrijd echter beslist: Mare de Groot en Robert Vos maakten bij het andere doel het R.O.H. feest compleet, tot grote teleurstelling van de Focus-spelers die op meer gehoopt hadden. Moge lijkerwijs kan men zich revancheren tijdens het piratentoernooi op 7 mei, waaraan beide ploegen meedoen. BILJARTCLUB O.K.K. Uitslagen van dinsdag 19 april. G. J. Beentjes - R. v.d.Gulik 0-2, N. Bijvoet - L. v.Schooten 1-1 Enkelen kompetitie. A. Hoogeland - J. Klaasse 2-0, J. Komen - A. Hoogeland 2-0, N. v.d.Ka mer - R. v.d.Gulik 0-2, P. Leering -P. Leering 0-2, J. Jonker - N. v.d.Ka mer 2-0, P. Bolten - J. Jonker 0-2, G. Snel - P. Bolten 0-2, G. Snel - W. Groot 2-0, C. Melker - W. Groot 0-2, Th. d.Waard - C. Melker 2-0, Th. Molenaar - D. Nanne 0-2, D. Nanne- Th. Baltus 2-0, W. Hink Th. Baltus 2-0, C. v.Dooren - W. Hink 0-2, L. v.Schooten - R. Haazelager 0-2. Stand van de enkelen kompetitie: 1. W. Hink 8-14, 2. G. Snel 11-14, 3. W. Groot 8-12. De hoogste serie van deze avond was voor J. Jonker die met een serie van 25 en een moyenne van 5.06 een prima partij speelde. De enkelen kompetitie gaat W. Hink beter af als de A-poule waarin hij niet aan zijn moyenne kon komen. Met acht winstpartijen staat hij nu aan de kop en het zal heel moeilijk wezen om hem daar vanaf te halen. Na de wedstrijden van gisteravond nog drie avonden en dan kunnen we de eindstand opmaken van het gehele seizoen mits we allemaal nog even meewerken. D. lijn: N.Z.: 1. fam. Vreeswijk 61, 2. ds. Broksma - Hulskamp 53. O.W.: 1. ds. v.Duin - Frugte 59, 2. mw. Fijma-v.d.Vlies (55) 57'/2. E. lijn. N.Z.: 1. fam. G. Toby 621/2, 2. fam. Moscou57. O.W.: 1. fam. Schneider 63, 2. El ders - de Geus 59. F lijn. N.Z.: 1. fam. Krieger (55) 60'/2,2. fam. v.d.Wulp. O.W. 1. ds. Coebergh-Hart 611/2, 2. fam.v.Halem. Het afgelopen weekend is in heel Ne derland de honk- en softbalcompetitie van start gegaan. Ook voor de twee verenigingen uit Heiloo was dat het geval... De honkballers, de softbal- sters en de softballers speelden hun eerste wedstrijden. Zowel de honkbal teams als de softbalteams (dames) van zowel B.S.C Heiloo als Fores ters debuteerden in een hogere klasse, dan waarin zij in 1982 uitkwamen. Alleen de herensoftballers van de twee verenigingen speelden in dezelfde klasse als vorig jaar het geval was, maar dat kan ook niet anders: voor hen is de eerste klasse van het rayon de hoogst mogelijke klasse. En uitgerekend ging de eerste wed strijd in de herensoftbalcompetitie tussen B.S.C. Heiloo en Foresters. Ook vorig jaar openden zij onderling de competitie. Toen sloeg Foresters in de laatste innings keihard toe. Nu was het B.S.C. Heiloo dat vanaf het begin af aan geen twijfel liet be staan over de bedoelingen: er moest gewonnen worden. Na vier en een halve inning was dat ook het geval en stond er 10-0 op het scorebord. De wedstrijd werd door Dick van der Veen geopend. De eigenaar van Piz zeria Lorenzo gooide op het terrein van B.S.C. Heiloo de eerste bal, zoals op de foto te zien is. Voor B.S.C. Heiloo betekent de eerste overwinning wellicht de eerste stap naar het kam pioenschap, waar het al twee jaar zo dicht bij is. De toekomst zal het leren. B.S.C. Heiloo De damesselectie softbal vertrok jongstleden zondag naar Zoetermeer om daar te beginnen aan hun competi tie in de landelijke eerste klasse tegen Birds. Een ploeg, die in het seizoen 1982 een zeer lastige tegenstander bleek te zijn, maar die nu met de voor Heiloo schitterende cijfers van 14-2 met de neus op de feiten werd gedrukt. Ook hier dus een uitslag, waaruit ge concludeerd mag worden, dat Heiloo nog steeds weet hoe softbal gespeeld moet worden. En als klap op de vuurpijl dan de honk balwedstrijd in de landelijke tweede klasse, Heiloo - Bloemendaal. Honder den mensen op het terrein aan het Vennewater genoten van het stralende weer en zagen hun eigen B.S.C. Hei- loo-formatie met 11-3 winnen van het gerenommeerde Bloemendaal. Voor afgegaan door een schitterende show van het Trompetter Korps Heiloo met majorettes en het '-en van de eerste bal door Ruud r Ihi.oghcm werd R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk. Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9 uur - 11 uur. In de week: maandag-, dinsdag- en vrij dagavond 19.30 uur. Donderdagmorgen 8 uur. Spreekuur biechthoren: zaterdag 16- 17.30 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19.00 uur. Zondag 9.30 - 11.00 uur. In de week: ma.-, do.- en vrijdagavond 19.30 uur; dinsdag en woensdag 8 uur. Biechthoren: zaterdag 16.30 - 17.30 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H.Missen: zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur, 11 u. In de week: maandagavond 19 uur, ove rige dagen: 's morgens 8 uur in de Gena dekapel. Avondmis: le vrijdag v.d. maand 19 u. Lof: zondagavond 18.30 uur. Biechthoren: zaterdag in beide kapellen vanaf 16 uur. Kapel Psvch. Centrum St. Willibrord H. Missen: zaterdagavond 18.45 uur. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Dr. H. H. den Engelsen, Het Wielema- kersland 9, Heiloo, tel. 072-333080. Weekenddienst Apotheek Koninginnedag en 5 mei Apotheek Wanna, Judith Leysterstraat 22, Alk maar, tel. 072-112082. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond - Heiloo - Limmen Mevr. De Klerk, tel. 02206-1444. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) E. Engeringh, Slimpad 4, Heiloo, tel. 072-332719, b.g.g. boodschappendienst: 020-123123. Verloskundige Limmen Mevr. C. Motzo, tel. 02513-12020. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo Dr. F. W. Tissing, De Hoghe Weijdt 21, Heiloo, tel. 072-332453. Organisatie van Nederlandse Tandprothetici Weekenddienst in de kop van Noord- Holland, tel 02240-7939. DIERENARTSEN Dr. Eberson en Dr. Schaap zijn altijd te bereiken op tel.nr. 072-331606. Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. Consulenten Dierenbescherming Heiloo en omstreken Honden: tel. 336758, mw. R. v. d. Berg. Katten: 334810, mw. H. W. de Waart. Watervogels: 333073, hr. C. de Lange. Knaagdieren: hr. Jacobs, 331484. Zieke, gewonde en jonge vogels: Mevr. Duivenbooden335065, hr. Baars 336227, Aktie Vakantie Pleegdier: tel. 336180. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.) J. J. H. Cooper, Ewisweg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Riel, De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072- 333271; E. J. Waal, Kennemerstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266. P. A. Slinger, De Hoghe Weijdt 55, Hei loo, tel. 072-333746. Zwangerschaps/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. Mevr. A. Vinckers, tel. 072-334398. KRUISVERENIGING „HEILOO" Kantoor: Wijkgebouw Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17-18 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdagen van 19-19.30 uur. Tel. 072-331073. Wijkverpleegkundigen: Mevr. A. H. Kroon, tel. 072-330082, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. E. Jansert, tel. 02208-6203, te be reiken maandag, donderdag en vrijdag tussen 8-8.30 uur. Mevr. L. de Waard, tel. 02518-55495, te bereiken tussen 8-8.30 uur. Spreekuur in wijkgebouw, dagelijks tus sen 12 en 13 uur, tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12-13 uur en maandagen donderdag tussen 17-18 uur. Tel. Q72-331073. V\i GYMN ASTIEKVERENIGIN G D.O.V.E.S. Evenals andere jaren houden we dit voorjaar onze wandeldag en wel op zaterdag 28 mei a.s. Alle jeugdleden, maar ook hun vriend jes en vriendinnetjes, broertjes en zus jes kunnen hieraan meedoen. Leeftijd vanaf 6 jaar. We gaan met bussen naar de duinen bij Bergen en maken daar een wande ling van 5 km. of 10 km., onder begelei ding van volwassënén. Alle deelnemers, krijgen een medaille. (En traktatie). 's Middags komen we bij elkaar op een speelveld, waar balspelen enz. kunnen worden gedaan. De kosten zijn 5,-per kind. Men kan zich opgeven via de uitgereik te formulieren of persoonlijk vóór 7 mei bij de volgende adressen: Mevr. I van der Wal, Geestakker 2, Fam. J. Muller, Poortweijdt 4, Mevr. C. A. Groot, Trompenburg 32. Licht Driemaal was er een ongeval, waarbij licht lichamelijk letsel het resultaat voor één der betrokkenen was. Een 18 V erzets tentoonstelling Van 3 mei t/m 10 mei in De Vest. Openingstijden: dagelijks van 10.00-12.00 uur en van 14.00-17.00 uur. Op 4 mei blijft de tentoonstelling tot 21.00 uur open. Op 5 mei geopend van 10.00-18.00 uur. Toegang gratis. Centrum De Kuil vuur CCIl UCI ucuun.iv.ciicn was. iv U5lliruin DC nun J jarig meisje had niet in de gaten dat Op vrijdag 29 april (19.00-22.00 uur) en zaterdag 30 april (10.00-16.00 uur ide er achter een personenwagen nog een jaarlijkse tentoonstelling van cursisten. De zaterdag wordt opgeluister oo aanhangwagen zat. Met haar fiets bot- badour Paul Marselje. Adres: Geesterweg 1 te Uitgeest. ste ze er tegenaan. Een 14-jarige fiet- Grada Rsu'meesh c f c iniirhtinopn ser gaf geen voorrang aan een auto Zondag 1 mei: koffieconcert. Aanvang 11.30 uur. Entree. 7 en kwam ten val. Per ambulance werd Grada Rajmeesh, Prins Hendrikstraat 64, Egmond aan Zee. (tel. 02206-41 hij naar het ziekenhuis vervoerd. Dat Landelijke fietsdag laatste overkwam ook een brommer- Zaterdag 7 mei: fietstocht over 35 kilometer vanuit Castricum Kos en. ,--. bestuurder, die plotseling naar links Route verkrijgbaar bij het VV-kantoor, Stationsweg 6. (tel. 02518-O2UUV). ging en toen door een achteropkomen- Provadya Donderdag 28 april t/m 2 mei Film: Sally en de vrijheid van Gunnel Lindblom. Vrijdag 29 april: "Thalia" speelt twee stukken van Tennesee Williams. Zaterdag -30 april.-Muz.iek. mei tiajuB Dinsdag 3 mei: Film Adult Fun vart James Scott. Aanvang film: donderdag 20.15 uur; vrijdag 21.30 uur; zaterdag 21.30 uur; zondag 20.15 uur; dmsdag -0.15 uur. Aanvang Weater: vrijdag 20.30 uur; zaterdag 20.30 uur. Entree film Normaal 7,« CJPen 65+5,--. Entree theater: vrijdag Normaal/6,-, CJP en 65+ J,5U, za terdag Normaal 9,--, CJP en 65+ ƒ5,--. de auto werd geschept. Vernielingen door het B.S.C. Heiloo-team een uiterst attraktieve wedstrijd aan het publiek geboden. Tijdens' deze wedstrijd werd door B.S.C. Heiloo het handzame boekje fn's and Out's verspreid met alle in formatie over de vereniging en waarin opgenomen de volledige competitie programma's van de standaardteams van B.S.C. Heiloo. Alle leden van de vereniging krijgen een exemplaar, niet-leden, maar wel belangstellen den kunnen het boekje zolang de voor raad strekt gratis in de kantine krijgen. De Foresters Minder florisant verliep het eerste com petitieweekend voor De Foresters. Op zaterdag traden de honkballers aan tegen eveneens een ploeg uit de con- treiën van Haarlem, Terrasvogels. Zoals velen hadden verwacht werd het een moeilijke wedstrijd. De Amerikaan se werper van De Foresters liep na melijk in de oefencampagne een bles sure aan zijn arm op en kon voor zijn ploeg niet op de heuvel verschijnen. Zijn plaats werd nu ingenomen door de Heilooënaar Arjan Kweldam, die zeker niet onverdienstelijk stond te gooien. Naar de mening van menig toeschou wer was Arjan de sterkste speler aan Foresters-zijde. Echter de routine van Terrasvqgels en veel fouten in het bin nenveld van Foresters deden de weeg schaal doorslaan naar de uitspelende ploeg: Foresters verloor met 11-4. Ook het eerste damesteam van Fores ters kon niet volledig in het veld ver schijnen bij de eerste competitiewed strijd. Op zondagochtend moest er gespeeld worden tegen het sterke Odiz Frogs, dat door menigeen wordt getipt als kampioen in de tweede klasse van dit seizoen. Beide catchers van de Hei looër formatie moesten verstek laten gaan, zodat eerste werpster Marjolein van der Veen ging catchen, tweede honkvrouw Sandra Zonruiter ging gooien en een ander opschoof naar het tweede honk. Door een goede inzet van Foresters bleef de schade beperkt: de Zaanse dames wonnen na zeven in nings met 5-1. Vervelende bijkomstig heid was, dat de wedstrijd een half uur te laat begon. De scheidsrechter keur de het hoofdvcld in Zaandam af, waar door er uitgeweken moest worden naar een B-veld, waar op het moment dat de softbalsters hun wedstrijd moes ten beginnen nog een jeugdwedstrijd aan de gang was. Zoiets haalt de speel sters natuurlijk uit hun concentratie. De lichtbak van de Rabo-bank aan de Westerweg wérd vernield (schade 1000 gulden). Ook een ruit van het pand van Bakker Sanches moest het ontgelden. Een auto schoot van de Kennemerstraatweg, molde 40 hees ters èn een boom en verdween met de noorderzon. Gelukkig noteerde een om stander het kenteken. Op een parkeer terrein aan het Maalwater werden (lege) opengebroken snoepautomaten gevonden. Pistool Een jongen werd in het bos beschoten door iemand met een luchtpistool. Hij alarmeerde de politie, die even later een jeugdig drietal uit Heerhugo- waard kon aanhouden in het bezit van even zoveel luchtpistolen. Controle Vier en twintig fietser en één automo bilist kregen een bon, omdat zij door rood licht reden. Achttien automobilis ten hadden problemen met het gaspe daal op de Kennemerstraatweg. Hun snelheid varieerde van 70 tot 108 kilometer per uur. Zie voor agenda's Sport en Spel, Verenigingen, Limmen, Akersloot en Egmond elders in dit blad. Inbraken Aan de Slootenslaan werd een caravan opengebroken, maar gelukkig was er niets weg. Op Camping Heiloo gebeur de hetzelfde, maar verdwenen een se- reoset en een kleurenteevee (waarde 5400 gulden). Boomkwekerij Meier kreeg 's nachts bezoek van "natuurvrienden". Zij namen voor 1400 gulden heesters en struiken mee in een aanhangwagen van Meier '(4000 gulden). Twee inwoners van Egmond werden bij het NS-station op heterdaad be trapt bij het stelen van een fiets. Een in november gestolen wagen van de firma Korstanje werd via de be lastingdienst (wegenbelasting) terug gevonden in Purmerend. f|\eet 30 so Ot \eO STAMROZEN of TREURROZEN OP STAM per stuk RAADSVERGADERING TE HEILOO Aanstaande donderdag, 28 april, komt de raad van Heiloo bijeen in het gemeentehuis voor haar maandelijkse vergadering. Deze begint om 20.00 uur in de raadszaal. Op de agenda staan onder andere: - de benoeming als raadslid van mevr. J. M. Cahn-Vogel voor de V.V.D. in plaats van de tussentijds als raads lid gestopte heer A. J. Schalkwijk. - een vijftal punten over conditie en onderhoud van de openbare wegen, de aankoop van enkele stukjes grond en het vernieuwen van de be schoeiing bij enkele waterpartijen in Heiloo. - de aankoop van een nieuwe tankauto spuit ten behoeve van de vrijwillige brandweer. De stukken van de vergadering kunnen door inwoners van Heiloo op donder dag 28 april ingezien worden op de afdeling Algemene Zaken in het ge meentehuis tussen 10.00 - 12.00 uur en 13.30 - 15.00 uur. DAGJE ZONNEBLOEM Op vrijdag 22 april was de regio Alk maar van de Zonnebloem een dagje gaan varen met de „Geulvallei' met gasten uit Bergen, Oudorp, Limmen, Akersloot en Heiloo aan boord. Van verschillende opstapplaatsen werden de gasten opgehaald en naar de boot gebracht, De boot voer richting Friese Brug, N.-Hollandskanaal, Alkmaar- dermeer, West-Knollendam, Wormer, Zaanse Schans, door de Wilhelmina Sluis, richting Amsterdam. Daar voe ren wij door het havengebied, en zagen wij dè Engelse veerboot „European Gateway" liggen. Veel gasten hadden nog nooit de Amsterdamse havens zo van dichtbij gezien! Om precies 6 uur meerde de boot weer aan in Alkmaar, waar wij werden begroet door vele mensen. Moe maar voldaan gingen wij weer huiswaarts, sommige met de bus, anderen werden opgehaald door chauffeurs(ses) met hun auto's, die ons geheel belangeloos hielpen en wij zijn ze daar zeer dank baar voor. Zo kunnen wij terugzien op een zeer geslaagde dag. Wie geeft hondje van 10 jaar nog een laatste kan.Inlichtingen mevr. v.d. Berg, tel. 336758. Theater "De Beun" Willibrordusweg 2 - Heiloo Telefoon 072-333156 WEEKAGENDA 29 - 30 april Heilooër Operette Ver. met de bekende operette "la Mascotte", aanvang 20.15 uur. Kaartverkoop via, Boekhandel Piet Avis, Rook- en Barbershop Jan- Tine Braam, Reiburo Holland Inter national, of via tel. 334275. ,'.X 3 MEI School-commissie besloten voorstelling. ochtend- 5 6 - 7 - 9 - 10 -11 MEI Filmliga, aanvang 20.15 uur. AGENDA «jPEN HUIS 't Loo 19, tel. 33 33 68 maandag 2 mei N.v.v.H., zang 13.45-14.30 Plattelandsvr. zang 13.30-15.30 Yoga 1 13.30-14.30 Sans Atout 20.00-23.00 Falkland 20.00-23.00 F.HK 20.00-22.00 Soc. Alleenst. 20.00-22.00 Yoga 19.30-21.30 dinsdag 3 mei D.O.V.E.S., gym 9.00-12.00 Fed. Vrouwenraad 13.30-15.30 Nieuw Leven 20.00-22.00 HBC 20.00-23.00 Oppositie 18.45-23.30 HBC 20.00-23.00 woensdag 4 mei D.O.V.E.S. Sans Atout Falkland Stg. Dienstverl. verg. Rotary Yoga 10.30-11.30 13.30-15.30 20.00-23.00 15.00-17.00 19.00-21.00 19.30-21.30 donderdag 5 mei Gesloten. vrijdag 6 mei Stg. Dienstverl. Volksd. 11.00-12.00 N.v.v.H.. d.b. 9.30-11.30 Plattel. vr„ volksd. 13.30-14.30 HBC 20.00-23.00 Kont(r)akt Bridge 20.00-23.00 zaterdag 7 mei Big Band 14.00-22.00 zondag 8 mei Heiloo Big Band Dansschool Ranzijn ll5.00-17.00 18.00-23.00

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1983 | | pagina 2