Geen Uitkijkpost ontvangen? PREDIKBEURTEN EN ANDERE DIENSTEN |valkering beveiliging Bel 's donderdags: 072-330175 J. DE GROOT, tandarts AFWEZIG van 10 juni t/m26juni. KRANTENOPHAALDIENST VICTORIEGROEP POLITIEBERICHTEN GEVONDEN VOORWERPEN UITKIJKPOS1 8 JUNI 1983 Graag nodigen wij u uit om de speel avond van vrijdag a.s. bij te wonen. Die avond spelen leerlingen van: Peter Broersen docent gitaar Peter Brouwer docent klarinet Wim Madderom docent orgel, piano, electronisch orgel Zoals gebruikelijk zullen de docenten ook samen met hun leerlingen spelen. Meestal betekent dit, dat we enkele stukjes door gevorderde leerlingen te ho ren krijgen. Zo ook overmorgen. Al enkele malen heb ik aangekondigd, dat toekomstige (naar zij hopen) be roepsmuzikanten zullen spelen. Gaby Olthuis (die toelatingsexamen voor het Sweelinckconservatorium wil doen) en Gerben Wester (die naar de M.P.A. in Alkmaar wil) nemen een flink deel van het programma voor hun reke ning. Zij zijn beiden leerling van Peter Brouwer. Nu alvast kondig ik u aan dat de volgen de speelavond wordt gehouden op woens dag 15 juni a.s. Deze avond wordt bijna geheel gevuld door leerlingen van Roel Steeman, onze docent viool. Hierover komende woens dag meer. Beide avonden beginnen om 19.30 uur. U bent allen hartelijk welkom. GESLAAGD VOOR MAVO-EXAMEN AAN DE ST. JAN MAVO TE HEILOO Dyon Admiraal, Edwin van Amerongen, Marcel Arens, Paul van Baar, René van Baar, Yvonne de Backker, Patrick Beek man, Marianne Beumer, Marina Bicker, Frank Bitter, Paul Boerlage, Mariska Brugman, Margret Buiter, Suzette Da- nenberg, Marie-J. Demarteau, Marion van Doorn, Judy Geerts, Annemarie Haaker, Annemiek Heynis, Leon Hey- nis, Hans Hoetjes, Karin Kempers, Leo- nie Kingma, Petra Klaase, Anita Klaas- sen, Yvonne Knijn, Annemiek Koning, Esther Kops, Tineke Ligthart, Brigit van der Linden, Johan de Mare, Linda Molenaar, Marit Molenaar, Karl Mul, Gerrit J. Nieuwenhuis, Monique Out, John Rood, Antoine la Rooij, Carla Rot teveel, Inge Ruis, Peter Schaap, Marlies Schipper, Marion Schmersal, Simone van Schooten, Colette Sely, Patricia Si mons, Marjan Spaans, Niels Sprenke ling, Mark Stet, Jolanda Tromp, Debby van der Velden, Robin Veldt, Maijon Vermeulen, Edu Visbeek, Ria Voskuil, Karin Werdmuller, Paula Wessel, Caro- la Wijnker, Annemiek Wijnker, Renate IJpelaan uit Heiloo. Monique Bekker uit Alkmaar. Monique Bergman uit Castricum. John Gaarthuis uit Bakkum. Nanette van Westerhoven, Jos Winder uit Limmen. Jeanette van der Zee uit Oudorp. Ineke Bakker, Jolanda Baltus, Peter Baltus, Anita Boersen, John Diemeer, Theo Duinmeijer, Ed Houtenbos, Eve lyn Oorthuis, Aijan Roozen, Corinne Schutte, Peter Swart uit Egmond-Bin nen. Miranda Bisschop, Henk van Diepen, Bertine de Goede, Alex Groot, Kees Groot, Astrid de Groot, Ilona Klever laan, Jeroen Kuppers, Sandra Liefting, Carin Sengers uit Egmond a/d Hoef. Corina Burger, Daan Mooy, Marit Velt- kamp, José Verleun, Mario Wijker, Petra de Wit uit Egmond aan Zee. 9 kandidaten komen in aanmerking voor herkansing. VAKANTIE IN HET BUITENLAND Op vakantie, in binnen- en buitenland, met de eigen auto, met of zonder ca ravan kan best mooi zijn, als het in ieder geval maar veilig is. Vandaar dat wij hebben gemeend u een aantal tips mee te geven voor als u over de autosnelweg gaat of als u besluit de caravan aan te koppelen. Autosnelweg: Afstand houden. Meer dan de helft van alle ongevallen op de Nederlandse autosnelwegen wordt veroorzaakt door het onvoldoende afstand houden. Hierdoor ontstaan regelmatig ketting botsingen, vooral wanneer bij slecht zicht in een file te snel gereden wordt. Voorkom kettingsbotsingen - houd afstand. File-rjjden. Het is moeilijk richtlijnen te geven voor een juiste rijwijze in een file. Daarom volstaan wij hier met het geven van enige adviezen: Tijdens het file-rijden kunt u zowel links als rechts worden ingehaald. Een rechterbuitenspiegel kan dan heel nuttig zijn. Kies een zodanige plaats op uw rij strook dat u vooruit kunt zien. Het ge drag van uw voorligger(s) is daarbij bepalend. Verwissel niet van rijstrook wanneer »de file op een andere rijstrook eens wat sneller opschiet. Omdat in den re gel op de linkerrijstrook het snelste gereden wordt rijdt u op de rechter- rijstrook het veiligste. Inhalen. Inhalen begint met het kijken in goed afgestelde binnen- en buiten spiegels)Gebruik bij het wisselen van rijstrook altijd richtingsaanwijzer. Blijf steeds attent op eventuele andere inhalers. Laat tijdig en duidelijk zien wat u van plan bent. Bij twijfel nooit inhalen. Invoegen. Afhankelijk van de situa tie dient u op een van de volgende ma nieren in te voegen op autosnelwegen: maak zoveel mogelijk snelheid op de invoegstrook en zonodig ook nog op de vluchtstrook. De doorgetrokken streep aan het eind van een invoeg strook mag hietoe worden overschre den. Voeg in op het moment dat het verkeer dit toelaat. is de invoegstrook te kort (en er is geen vluchtstrook), stop dan aan het begin van de invoegstrook en wacht tot het verkeer invoegen toelaat. Benut dan de hele invoegstrook om zoveel mogelijk snelheid te maken. Rijd nooit vanaf de invoegstrook regelrecht naar de linkerrijstrook. Voeg eerst in op de rechtrijstrook en ga pas daarna inhalen. Gebruik rijstroken. Rijd zoveel mogelijk op de rechterrijstrook. Onnodig links» rijden brengst anderen in verleiding rechts in te halen. Een juist gebruik van de rijstroken bevordert de ver- keersdoorstroming. Op wegen met drie of meer rijstroken mogen personen auto's met aanhangwagen die een totale lente hebben van meer dan 7 meter en vrachtauto's uitsluitend ge bruik maken van de twee rechter rijstroken. Snelheid. Met de auto mag u met de auto niet sneller dan 100 km. per uur. Er is echter ook een minimum snelheid (70). Slechts bij noodzaak of file- rijden mag u langzamer rijden. Met een caravan of een aanhangwagen erachter mag u niet sneller dan 80 km. per uur. De minimum snelheid is dan 60 km. per uur. Gebruik vluchtstroken. Stoppen op een autosnelweg is verboden, dus ook op de vluchtstro(o)k(en). Alleen in nood gevallen, zoals bijv. autopech, mag u op een vluchtstrook stoppen. Plaats de gevarendriehoek (die u buiten de be bouwde kom bij u moet hebben) on geveer 30 meter achter uw voertuig. Is er zowel links als rechts een vluchtstrook, stop dan- in dien mo gelijk- op de rechtvluchtstrook. De linkervluchtstrook is voor berijders van de linkerrijstro(o)k(en) die de rechter- vluchtstrook niet veilig kunen bereiken. Wanneer u op de rechtvluchtstrook moet stoppen. a. plaats uw auto dan zover mogelijk naar rechts. b. verlaat de auto-zo mogelijk- aan de rechterzijde. c. loop door de berm om u gevarendrie hoek te plaatsen. Wanneer u op de linkerrijstrook moet stoppen: a. plaats uw auto dan zover mogelijk naar links. b. verlaat de auto - zo mogelijk - aan de linkerzijde en ga achter de vangrail in de middenberm staan. c. loop door de middenberm om uw gevarendriehoek te plaatsen. d. maak uitsluitend gebruik van de praatpaal in de middenberm en loop daarbij tussen de vangrail. Steek nim mer de rijbaan over. houd er bij het wegrijden rekening mee dat op de linkerrijstroken in het algemeen met hogere snelheid wordt gereden. Op de vluchtstrook dus zop veel mogelijk snelheid maken zodat u zonder gevaar of hinder voor het overige verkeer kan invoegen. Deze tips zijn afkomstig van Veilig Verkeer Nederland, Utrechtseweg 79, te Hilversum, tel. 035 - 11441. Overige collega's nemen waar. Twee weken geleden is onze huis- aan-huis krantenaktie een groot suc ces geworden. Daarom komen we voor taan ook in de onderstaande wijk: De Dors, Ringweg, Fontein Verschuir- laan, De Wildlaan, Wentholtlaan, van Merlenlaan, Baafjeslaan, Vlader- ackenlaan, Trompenburg, Arklaan, Bayershoffweg, Blomhof, het Vierkant, de Driestal, Laan van Muys. Wij vragen U alléén kranten buiten te zetten als U een briefje van ons hebt ontvangen. Weet U het nog? - papier gebundeld neerzetten op de plaats waar U ook de vuilniszakken buiten zet. - Er wordt tussen 17.00 en 19.00 uur opgehaald, altijd eens per maand op vrijdag. Let op! We komen 1 keer per maand in iedere wijk. Vrijdag a.s. dus in bo venstaande wijk, en 2 weken later in de wijk rond de Breedelaan. Zet dus a.u.b. alleen kranten buiten als uw wijk aan de beurt is. In de meeste gemeenten ging vanaf 6 juni het graferen van postcode en huisnummer in rijwielen van start. Zo niet in Heiloo, hier moet gewacht worden tot het najaar omdat zich niet voldoende vrijwilligers gemeld hebben. De bedoeling was om, in Heiloo, drie opvangplaatsen te maken, op elke plaats zo'n 10 personen om het werk snel af te handelen. In totaal zijn er dus zo'n 30 vrijwilligers nodig, misschien is de animo in het najaar groter. Vandalisme In de bibliotheek is een project over vandalisme aan de gang. Stands van de politie en een tentoonstelling van vernielde verkeersborden zijn er o.a. te zien. Op dinsdagavond en woensdagmiddag zal de politie dia's draaien, die betrek king hebben op het vandalisme, tevens kunnen er vragen worden gesteld. Gestolen cheques Er is een man aangehouden, die ge stolen cheques bij de Nutsspaarbank kwam aanbieden. Het personeel ver trouwde het niet en, belde de politie, er bleken nog 2 mannen uit Alkmaar bij betrokken te zijn. De cheques zijn in beslag genomen. Fietsen dieven De afgelopen week zijn er 15 fietsen gestolen, de meeste stonden niet op slot. Het zwembad is een dankbare plaats. Vernielingen Aan een auto, die bij Het Hoekstuk geparkeerd stond, is voor 600,- schade aangericht. De motorklap en bumpers werden vernield. Boodschappen ontvreemd Uit een onbeheerde fiets, waar de boodschappen nog in de tas zaten, zijn in 't Loo, al deze boodschappen ont vreemd. Laat uw inkopen niet onbe heerd achter Ongelukkige val Op de Kennemerstraatweg op de grens bij Limmen kwam een fietser ongeluk kig ten val toen zijn voortas tussen de spaken kwam. Hij sloeg over de kop en moest met een herenschudding en schaafwonden het weekend in het ziekenhuis blijven. Brandkast ontvreemd Bij Bruijn en Blokker hebben bezoekers een brandkast ontvreemd, waarin een aantal kentekenbewijzen zaten. Daar de kast ook nog vervoerd moest worden werd er ook een gele stationcar meege nomen, deze werd later bij het Kraaien- laantje teruggevonden. Mercedes liefhebber Op de Kennemerstraatweg heeft men geprobeerd een Mercedes te stelen. Andere Mercedessen werden door zocht. Foresters Uit de kantine van de Foresters is een cassettedeck en een radio ont vreemd. Alternatieve straffen De twee vrouwen uit Heerhugowaard, die voor 78.000 aan kleding - speel goed- gebruiksartikelen en schoe nen hadden ontvreemd, is een alter natieve straf opgelegd. Zij moeten elke 150 uren werken in een bejaardentehuis en een buurthuis onder toezicht van de reclassering. Op 31 oktober komt er een nazitting, om te kijken hoe het gegaan is. GEVONDEN: Kindervestje gestreept, metalen kistje met horloge, gouden schakelarmband met naamplaatje, drie sleutels aan touwtje, bruine por temonnee met inhoud, heren para plu, kandelaar met kaars, twee knie beschermers, zadeldek, sleutelbos, zwarte tas met inhoud. Afhalen op woensdag- en zaterdagmid dag tussen 14.00-16.00 uur. HEILOOËR WIELERRONDE Het Heilooër Wieier Comité organi seert in samenwerking met W. V. Alc- maria Victrix de Ronde van Heiloo. Belangrijk voor de fietsliefhebber in Heiloo is de ludieke tocht van de dikke bandenrace. Een evenement waar het niet omgaat dat men Jan Raas probeert te evenaren. Het gaat bij deze tocht (3 rondes van 1500 m) om op ludieke wijze fief fietsen te be drijven. De meest originele ideeën worden beloond met fraaie bekers (beschikbaar gesteld) door Slagerij Leegwater en verder ook gesponsord door deze bekende vleeshouwerij. De tweede gebeurtenis is een echte race voor niet licentie houders. Dit evenement gedateerd met MVH waardebonnen gelardeerd met premie Sprints en eindsprint. Deelna meformulieren a ƒ5,- te verkrijgen bij de rijwielzaken Luuk van Raalte, Bosman, Boersen en Hoebe. Inleveren uiterlijk 15 juni, vanwege het drukken van het programma. Tot op heden hebben de volgende mid denstanders hun medewerking aan de Heilooër Wielerronde toegezegd: Ga ragebedrijf Bleeker, Rabobank, Al leman, Morsch en Zn., Aalsmeerse Bloemenhal, Cafetaria Ed Dekker, Groente en Fruithandel S. van der Steen, Ares de Wit, Loek Schoorl, Garage Van der Steen Kleverlaan BV., Bowling Heiloo, De Vereniging, De Groentehal, Jan Ranzijn, The Rail way, Zoon Centrale Verwarming, Bruna-boekhandel Piet Avis, Jef Letschert, Rob en Marjan Tilburgs- Koomen, Ko Hartog Elektrotechniek, Coiffures Bijwaard, Tuincentrum Hei loo, J. P. Groot, Zuivelservice Heiloo, Boersen, Bosman, Hoebe, Van Raalte, Vishandel Tijmes, A. Schong, Sin- nege's groentehandel, De Heeren slager, Fodi-markt, Foto Kino, Beja BV, Schipper damesmode, IFA, De Fruithoek. C. I. rest. Happy China, Slijterij Mallevoort, slager v.d. Peet, Italiaans Restaurant Lorenzo, Bar Snack 't Hoekstuk, Tom Beentjes, Konkelboet, Optiek Mulder, Autobedr. Bleeker, Vers Winkel, Monique, Simon Peek, Autoh. Hans Zoon, Rijwielhandels Boersen, Bosman, Hoebe, Luuk van Raalte, Printshop George v. Veen, d' Oud Inn, Johan Jansen, Theo Ro bert, Autohandel Rayk, Beja, bakker Kaandorp, Zuivelservice Hogeweg, Blakborn Cafetaria, NMB, autogar. Zander, Autobedr. de Bruin-Blokker, Burger, Radio Bakker, Bakker Hemmer Infano, banketbak, v. Velzen. Isotherm, Van Roosendaal. I Montage van sloten, grendels en elektronische alarminstallaties. Vraag vrijblijvend prijsopgave middenweg 44, 1906 AR Limmen, telefoon 02205-2377 MEDEWERKERS HEILOOËR WIELERRONDE Bij de organisatie van een wieler ronde komt veel kijken. De organisa toren kunnen niet alle werkzaamheden zelf af. Daarom doen zij een beroep op een ieder, die een steentje bij wil dragen aan het slagen van de Heilooër Wielerronde. Een ieder, die hier voor voelt - en bovendien het wieier- gebeuren vanaf de eerste rij wil be kijken- kan contact opnemen met Bram Dieleman (072-334832, b.g.g. 072-334531). OPEN BRIEF Vorig jaar mei kregen de bewoners- (sters) van de Gouwe Boom in Heiloo een puntentelling in de bus met als totaal aangegeven punten voor de be- nedenbewoners: 88 V) punt; en voor de bovenbewoners 82l/i punt. Daardoor ging de huur per 1 juli 1982 met 10% omhoog i.p.v. met 6% (10% is toegestaan tussen de 80 en 90 punten). Voor beneden is nl. een eigen vóór-zij- en achtertuin gemeten?? waartegen de bewonerscommissie be zwaar heeft gemaakt, want wij hebben geen eigen tuin, derhalve heeft een aantal bewoners geen 10% maar 6% huurverhogen betaald. Wie schetst onze verbazing toen wij onlangs een puntentelling voor 1983 in de bus kregen met nu als totaal aan gegeven punten: voorde benedenbe- woners 82!/2, en voor de bovenbe woners, 7 6% Voor 1982 is voor kamer+keuken berging 28.5 punt gerekend en voor verouderde bouwjaar 5 punten afge trokken, en in 1983 ineens voor ka- mer+keuken berging maar 23.5 punt en 6 punten afgetrokken voor verou derd bouwjaar, vandaar die 6 punten verschil. Hieruit blijkt dus dat er in 1982 voor de bovenbewoners geen 10% maar 6% verhoging had mogen plaatsvinden. Door ons verweer heeft de huurcom- missie onlangs een meting verricht, maar daar is nog geen uitspraak over gedaan. Nu zult U denken, betaal het dan maar en als de huurcommissie op een ander puntental komt, dan krij gen de bewoners dat geld wel weer terug. Maar dan kunnen we een half jaar op ons geld wachten en dat wel zonder rente. Een paar jaar geleden heeft het bestuur ten onrechte de huur met 7,50 per maand verhoogd, maar door ons verweer en de uitspraak van de huurcommissie moest dit bedrag worden terugbetaald en dat heeft plm. een half jaar geduurd, zodoende. Het bestuur wist donders goed daar geen recht op te hebben, het was zelfs schrif telijk vastgelegd, maar ze heeft het toch maar geprobeerd. Achteraf zei de heer Verhaal „we wisten wel dat we het zouden verliezen", waar begin je dan aan? Te uwer informatie: deze huizen zijn 19 jaar geleden op goedkope grond ge bouwd zonder enige luxe', onbetegel- de badcel, klein stukje tegels boven het aanrecht (3), geen aansluiting voor wasautomaten, oude geisers zonder beveiligingsknop, versleten flotteurs inmiddels etc. en bij vernieuwing alles voor rekening van de huurders. Degenen die per 1 juli 1982 zijn komen wonen moesten 80,- per maand meer betalen, maar ook de ouderen die hier al 19 jaar wonen, moeten bij ver huizing van boven naar beneden of van bv. nr.'22 naar nr. 20 die"/ 80,- meer betalen. Wij vinden dit onbegrijpelijk. Afschrift van deze Open Brief is gezon den aan: 1. het bestuur van de Stichting Wo ningcomplex voor Bejaarden; 2. Aan het college van Burgemeester en Wethouders; 3. Aan de huurcommissie in Haarlem, waarbij ingesloten de nieuwe pun tentelling van 1983 met ons verweer. De direktie van de Uitkijkpost zijn wij zeer erkentelijk voor het plaatsen van deze Open Brief. Namens de bewonerscommissie, fam. S.H. Stroet, Gouwe Boom 20, Heiloo. Theater "De Beun" Willibrordusweg 2 - Heiioo Telefoon 072-333156 WEEKAGENDA Zondag 12 juni: Kinderballet „Harlekijn", aanvang 15.00 uur. en verder moeten wij, Programma commissie van „de Beun", afscheid van U nemen daar het theaterseizoen voor ons is afgelopen. Natuurlijk heeft U allen ons nieuwe theaterprogramma boekje ontvangen. Hierin staan vele toneel- en muziekmogelijkheden aan gegeven om in het a.s. seizoen '83-'84 te bezoeken. Voor nu alvast wensen wij U een fijne, zonnige zomertijd en hopen U straks weer gezond en wel te mogen begroe ten in ons gezellige theater „de Beun" Programmacommissie „de Beun" AGENDA OPEN HUIS 't Loo 19, tel. 33 33 68 maandag 13 juni N.v.v.H., zang 13.30-15.30 dinsdag 14 juni D.O.V.E.S., gym 9.00-12.00 Nieuw Leven, zang 20.00-22.00 Avondvierdaagse 18.30-20.30 H.B.C. 20.00-23.00 Soc. Café 20.00-22.00 woensdag 15 juni D.O.V.E.S., gym 10.30-11.30 Avondvierdaagse 18.30-20.30 U.C.Y.L., yoga 20.00-22.00 Rotary 18.30-20.30 Fam. Tames 18.00-20.00 donderdag 16 juni H.O.V. 20.00-22.00 Avondvierdaagse 18.30-20.30 H.B.C. 20.00-23.00 Scheidegger, franse les 19.00-21.00 Dag. Best. St. Open Huis 20.00-22.00 vrijdag 17 juni Stg. Dienstv. volksd. 11.00-12.00 Beg. Orkest v. H.H. 20.00-22.00 Avondvierdaagse 18.30-20.30 Kont-r-akt Bridge 20.00-23.00 zaterdag 18 juni Falkland, toneel 15.30-17.30 R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9 uur - 11 uur. In de week: maandag-, dinsdag- en vrij dagavond 19.30 uur. Donderdagmorgen 8 uur. Spreekuur biechthoren: zaterdag 16- 17.30 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19.00 uur. Zondag 9.30 - 11.00 uur. In de week: ma.-, do.- en vrijdagavond 19.30 uur; dinsdag en woensdag 8 uur. Biechthoren: zaterdag 16.30 - 17.30 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H.Missen: zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur, 11 u. In de week: maandagavond 19 uur, ove rige dagen; 's morgens 8 uur in de Gena dekapel. Avondmis: le vrijdag v.d. maand 19 u. Lof: zondagavond 18.30 uur. Biechthoren: zaterdag in beide kapellen vanaf 16 uur. Kapel Psyeh. Centrum St. Willibrord H. Missen: zaterdagavond 18.45 uur. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10 uur ds. Ph. Ouwendijk. Crèche en kinderdienst in De Rank. Kruiskerk 10 uur ds. B. J. Kruit. Crèche in de ach terzaal. Zondagsschool in de Rehoboth- school. 19 uur dhr. Drijver uit Voor schoten. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur cand.e mevr. G. Rijksen, Alk maar; 19 uur cand.e mevr. T. Hibma, Amsterdam. Chr. Geref. Kerk (Dillenburg, Alkmaar) 9 uur ds. J. W. van der Gronden, H.A. Parochie-zondagsdienst Kapel O.L.Vr. ter Nood, Kapellaan 13, Heiloo, tel. 02205-1288. Evangelie-Centrum Zondagmoergen 10 u. Dienst en woens- dagav. 8 u. Bijbelstudie. Westerweg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10 uur drs. J. Bouma uit De Bilt. Ned. Herv. Gemeente Egmonden 10 uur Egm.-Binnen, ds. Euverman. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.30 uur ds. J. Mostert. Remonstrantse Gemeente Alkmaar 10.15 uur ds. F. Knoppers. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10 uur ds. G. van der Kooi uit Texel. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10 uur Hoogmis. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Dr. Th. E. Kempers, De Achtkant 19, Heiloo, tel. 072-330077. Weekenddienst Apotheek Apotheek Wanna, J. Leysterstraat 2?, Alkmaar, tel. 072-112082. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond - Heiloo - Limmen Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) Mevr. M. C. G. Groot-Valkering, tel. 02205-2635, b.g.g. boodschappendienst: 020-123123. Verloskundige Limmen Mevr. C. Motzo, tel. 02513-12020. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo Dr. J. Snoep, v. Catsstraat 4a, Heiloo, tel. 072-330365. Mevr. T. Spaans Heiloo, tel. 333826, Mevr. T. Spaans, Zeeweg 33, Heiloo, tel. 333826. Kranten en tijdschriften lezen: ma-di-do-vr 10.00-12.00 uur. Stichting Ombudsteam Heiloo Dagelijks bereikbaar via tel. 330011, b.g.g. 335710 (van 10-22 uur). Vrijdagavond spreekuur: 19.30-21 uur in De Ark, Mariënstein 180. DIERENARTSEN Dr. Eberson en Dr. Schaap zijn altijd te bereiken op tel.nr. 072-331606. Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. Organisatie van Nederlandse Tandprothetici Weekenddienst in de kop van Noord- Holland, tel 02240-7939. AFDELING SOCIALE ZAKEN Algemene Bijstandswet en Wet Werk loosheidsvoorziening: Dagelijks van 8.30-12.00 uur. Maatschappelijk Werk: Dagelijks van 8.30-10.30. Dinsdagavond van 19.00-20.00 uur. Consulenten Dierenbescherming Heiloo en omstreken Honden: tel. 336758, mw. R. v. d. Berg. Katten: 334810, mw..H. W. de Waart. Watervogels: 333073, hr. C. de Lange. Knaagdieren: hr. Jacobs, 331484. Zieke, gewonde en jonge vogels: Mevr. Duivenbooden335065, hr. Baars 336227 Aktie Vakantie Pleegdier: tel. 336180. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.) J. J. H. Cooper, Ewisweg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Riel, De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072- 333271; E. J. Waal, Kennemerstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266. P. A. Slinger, De Hoghe Weijdt 55, Hei loo, tel. 072-333746. Zwangerschaps/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. Mevr. A. Vinckers, tel. 072-334398. KRUISVERENIGING „HEILOO" Kantoor: Wijkgebouw Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17-18 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdagen van 19-19.30 uur. Tel. 072-331073. Verloskundige Heiloo (vlgs afspraak) E. Engering, Slimpad 4, Heiloo, tel. 072-332719, b.g.g. boodschappendienst: 020-123123. Verloskundige Limmen Mevrouw C. Motzo, tel. 02513-12020. Wijkverpleegkundigen: Mevr. A. H. Kroon, tel. 072-330082, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. A: van Staveren, tel. 072-334326, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, tel. 02208-6203, te be reiken maandag, donderdag en vrijdag tussen 8-8.30 uur. Mevr. L. de Waard, tel. 02518-55495, te bereiken tussen 8-8.30 uur. Spreekuur in wijkgebouw, dagelijks tus sen 12 en 13 uur, tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12-13 uur en maandagen donderdag tussen 17-18 uur. Tel. 072-331073. UITKL r De t 26 v: 1983 voor Zuid 1982 ten i Dit t 1 trekl Bij d zoal aanc Zij c gem ging Ged Haai Heil De t G.J Burc gele Milie scha is ve J.P. een spor Deb van 1983 op h maa Inge ne s a. d b. d c. d zondag 19 juni MAATSCHAPPELIJK WERK (Stichting Algemeen Maatschappelijk Werk Alkmaar en Omstreken) Heiloo: Kennemerstraatweg 382, tel. 072-330984; spreekuur maandag, woensdag en vrijdag van 9.00-10.00 uur. Limmen: Middenweg 26a, tel. 02205- 1250; spreekuur donderdag van 14.00- 15.00 uur. SPREEKUUR ALG. MAATSCH. WERK HEILOO/LIMMEN Heiloo: woensdagen vrijdag van 9-10 u„ Westerweg 263, tel. 072-330984. Limmen: donderdag van 14-15 uur, Middenweg 26A, tel. 1250. Voor afspraken buiten de spreekuren: de gehele week: tel. 072-110804. (Bureau Alg. Maatschappelijk Werk, Nassaulaan 5, Alkmaar). Werkgroep „Burenhulp Plan Oost" Mieke de Jonge, Papenhof 15, Heiloo, tel. 072-336793, 's midd. tussen 2-3 uur. GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP STICHTING „NOORD-KENNEMERLAND" werkzaam in de gemeenten Alkmaar, Akersloot, De Egmonden, Heiloo en Limmen. Spreekuur dagelijks (maandag tot en met vrijdag) 's morgens van 8.30-9.30 en 's middags van 13-14 uur op de onder staande adressen: Alkmaar: Nassauplein 8, tel. 127066; Muiderwaard 396, tel. 612922 (Ontmoetingscentrum „De Rekere"). Akersloot: Telefoon 072-127066. Egmonden: Wilhelminastraat 14, Egm. aan Zee, tel. 1671 Heiloo en Limmen: Westerweg 294 Hei loo, tel. 072-335544. Directie en administratie: hoofdkantoor Nassauplein 8 Alkmaar, tel. 072-127066, gehele dag bereikbaar. geen middagspreekuur. Heilooër Stichting Bejaardenzorg Spreekuur opnamebeleid van de Heiloo- er Stichting voor Bejaardenzorg, Huize „De Loet", De Loet 1, Heiloo. Spreek uur iedere le maandag v.d. maand van 10-11.30 uur. Kath. Bond van Ouderen en Gepens. Aanvang van de Soos van onze afdeling: 's Dinsdags en 's donderdags van 1-5 u. Uitsluitend biljarten ma. en vr. v. 1-5 u. STICHTING DIENSTVERLENING ALKMAARHEILOO Stichting voor Ouderen Spreekuur: dagelijks van 9-10 uur in 't Open Huis, tel. 331297; woensdags en vrijdags van 13.30-14.30 u. in 't Trefpunt, Westerweg 294, Heiloo. o.a. voor aanvraag bejaardentehuis of bejaardenwoning en vrijwilligersvervoer. Activiteiten in 't Trefpunt, Westerweg 294, tel. 335296: maandag 9-12 uur: WAO-soos dinsdag 10-12 uur: ouderenkoor Heiloo woensdag 14-16 uur: handwerken woensdag 10-12 uur: Engels woensdag 14.30-17 uur: Anbo-Soos donderdag 14-16 uur: Gymnastiek vrijdag 9.30-12 uur: Koersbal vrijdag 13.30-17 uur: Anbo-Soos Zondag 13.30-17 uur: Anbo-Soos Activiteiten in het Open Huis, 't Loo 19, tel. 331297 Donderdag 9.30-11.30 uur: Gespreks groep. Vrijdag 11-12 uur: Volksdansen. Activiteiten in de Loet, De Loet 1, tel. 330744 Dinsdag 14.30-15 uur: Gymnastiek,. Activiteiten in Kennemerstraatweg 382 (bibliotheek), tel. 333399 Maandag 14-16 uur: Handwerken. Warme maaltjjdvoorziening Indien U (tijdelijk) niet (meer) in staat bent zelf de warme maaltijden te verzor gen, kunt U gebruik maken van "Tafel tje Dekje". Aanvragen via de Stichting Dienstverlening Alkmaar-Heiloo, tel. 331297 tussen 9-10 uur. Ouderenkoor „Heiloo" Repetitie 's dinsdags van 10-11.45 uur in ..Het Trefpunt", Westerweg 294 Heiloo. Inlichtingen: tel. 072-333805 en 334054. Soos Kath. Bond van Ouderen Brunogebouw, Past. van Muijenweg 12. HET NEDERLANDSE RODE KRUIS Afd. WELFARE: begeleiding thuis van langdurig zieken, invaliden en bejaarden bij handwerken en verrichten van han denarbeid; bovendien op maandag van 14-16 uur op de Kennemerstraatweg 382 (bibliotheek) 14.30-16 uur huize Overkerck, dinsdag van 14-16 uur in het Trefpunt, Wester weg 294 en donderdag van 14.30-16 uur in huize De Loet. De eerste vrijdag van de maand verkoop van het handwerken aan de Kennemer straatweg 382, gebouw bibliotheek, tel. 333399. Inl.: mevr. W. J. Bakker-Eijkholt, Trompenburg 25a, tel. 330504. Afd. Telefooncirkels Inl. Mevrouw Hart, Vredenoord 68, tel. 072-335149. Afd. Speel-o-theek Voor de regio Alkmaar, Akersloot, Cas tricum, Egmond, Heiloo en Limmen. Uitleencentrum van speelgoed voor li chamelijk-, geestelijk- of zintuigelijk ge handicapte en langdurig zieke kinderen, maar ook aan oudere geestelijk gehandi capten. Wijkgebouw Kruisvereniging, Holleweg 94, Heiloo. Openingstijden: Vrijdagavonds van 19.00-21.00 uur Zaterdagochtend van 10.00-12.00 uur Voor meer informatie kunt u bellen: Mevr. M. H. Post-Stuve, Goodeslaan 55 1852 ES Heiloo, tel. 072-334152. Indicatiecommissie Heiloo Aanvragen van bejaarden-opneming in een bejaardenoord dienen te worden ge richt aan het secretariaat van de com missie, 't Loo 19, Heiloo, tel.072-331297 Soc. alleenstaanden Iedere 1ste maandag v.d. maand zaal 5. Iedere derde maandag van de maand zaal 2 (Kreatief) Beide avonden 20 uur in het Open Huis. Inl.: Tel. 332136, 333995 of 332917. DE ZONNEBLOEM Vereniging tot bevordering van het wel zijn der zieken, van alle gezindten, voor bezoek thuis, ziekenhuis of verpleeghuis. Secr.: Werkendelslaan 98, Heiloo, tel. 072-332829. Stichting Telefonische Hulpdienst Noord-Holland Noord In geestelijke en/of sociale nood dag en nacht bereikbaar onder nr. 072-155555. VBOK Ver. ter besch. v.h. ongeb. kind, biedt hulp aan moeder en kind bij niet ge wenste zwangerschap. Tel. 072-126360/ 02265-2236/033-620244. Alg. Ned. Invaliden Bond (A.N.I.B.) Afdeling Alkmaar e.o. Secr.: Mw. Burgering, Karei de Groote laan 26, 1861 KT Bergen (N.-H.), tel. 02208-2819. Advieszaken en verhuur van rolstoelen: Blanckershofweg 12, 1816 HG Alkmaar, tel. 072-113783. Gehandicapten-overleg: Elke woensdag morgen van 10-12 uur. Gezamenlijk spreekuur in Buurthuis Overdie, Ruus- broechof 97 te Alkmaar. Elke zaterdagmiddag van 16-17 uur is er gehandicapten-zwemmen in Sporthal Egmond aan Zee. Kosten zijn 2,- p.p. Inl.: 02206-1722 of 072-333797. Kontakt-personen: A.L. Bellekom, Ken nemerstraatweg 324, tel. 333797, 1851 BH Heiloo; Wet Werkloosheidsvoorziening Maandag t/m vrijdag met uitzondering van woensdag van 8.30-12 uur. Fed. Bouw- en Houtbond afd. Heiloo Spreekuur elke maandag van 20-21 uur in de R.K. Pastorie, Westerweg 267. Corr. S.F.B. pl.vert. 072-336431. Woningbouwver. St. Willibrordus Heiloo Secr. Maas Geesteranusweg 28, 1851 BP Heiloo, tel. 072-333252. Onderhoud: tel. 072-332746 Adm. huren:-;tel. 072-334772. Spreekuur: le en 3e woensdag van de maand. exei. de maanden juli-en-aug-.-m - de R.K. Pastorie, Westerweg 267, van 19-20 uur. Spreekuur Woningbouwvereniging Volkshuisvesting Heiloo Spreekuur: 19.30 tot 21 uur. Spreekuur: le en 3e dinsdag van de maand in het Open Huis. Secr.: Termijen 22, 1852 TB Heiloo, tel. 072-332158; huuradministratie: tel. 072-332685; onderhoud: tel. 072- 330430. VVV Heiloo Ver. voor Vreemdelingenverkeer Postbus 5 - 1850 AA Heiloo Hoofdinformatrice: Mevr. A. de Moor, Nijverheidsweg 11, Heiloo, tel. 072- 333719 C.O.C. Ned. Ver. tot Integr. van Homoseksualiteit, afd. Alkmaar Hulptel. dinsdag- en vrijdagavond: An neke Jurriëns, tel. 072-129296 of 020- 863565, Jan de Fost, tel. 072-612855, Edwin de Groot, tel. 072-155387. Geslachtsziektenbestrjjding: G.G. en G.D. "De Hooge Waerder" Drechterwaard 104 - 1824 DX Alkmaar Tel.nr. 072-611968 (infektieziektenbe- strijding). Dagelijks bereikbaar van 9-12 uur. Na 17 u. telef. bandinformatie. Fiom, Buro voor (a.s.) alleenstaande ouders v. d. Meijstraat 6, Alkmaar, 072-118812 Van maandag tot en met vrijdag bereik baar van 9 tot 5 uur. Bijstandsbond afd. Alkmaar Informatie en hulp bij problemen met sociale uitkeringen. Spreekuur in de Vest, Alkmaar. Stichting Onderdak Alkmaar Koelmalaan 196, Telefoon 072-400234. Opvangcentrum voor acuüt oaxioze mensen. After Care After Care werkgroep Alkmaar organi seert aktiviteiten voor vrouwen met een borstamputatie. Informatie: 072-145454 tst. 2226 dins dagmiddag van 2-4 uur. Youth for Christ Alkmaar: koffiebar: zaterdagavond 20 uur Laat, naast de Kapelkerk. OPENBARE BIBLIOTHEKEN Het Malevoort 13, tel. 330670, 1852 KZ Heiloo en Kennemerstraatweg 382, tel. 330057, 1851 BK Heiloo Openingsuren bibliotheek (tevens fono- theek) Het Malevoort 13: dinsdag 10-12, 14-17, 19-21 uur woensdag 10-12, 14-17 uur donderdag 19-21 vrijdag 14-17, 19-21 zaterdag 10-12 uur. Openingsuren bibliotheek Kennemer straatweg 382 (voor oudere, minder mo biele en jonge lezers t/m 12 jaar): maandag 19-21 uur dinsdag 10-12 uur woensdag 14-17 uur en vrijdag 14-17 uur. OPPASDIENST Uitsluitend telefonisch tussen half 1 e" half 2 bij mevr. Meertens-Wiltens, Ree- tor Frederiklaan 5, tel. 072-116377 en mevr. v. 't Veen-Paarlberg, Baetenburg 17, tel. 072-330127. r< Deb deze op d treffi aan Slati venh Een aan tan i Deb Heili Burg de si E. d( gesloten.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1983 | | pagina 2