onze halfjaarlijkse stunt Winkelcentr. 't Loo (achter de Hema) Heiloo i/N- niet alleen onze broeken, maar zoals gewoonlijk zijn al onze artikelen o.a. sweatshirts, kinderkleding, blouses, jogging-pakken, T-shirts, body-warmers etc. etc. tegen de scherpste prijzen. 'MUZIEKLESSEN OP MAAT De Muziekschool kan voldoen aan [bijna) elk muzikaal verzoek. Wij gaan met vakantie van 4 t/m 18 juli. ZOON Dag,oude ketel, je verspilt me te veel... Verlenen bouwvergunning Voorbereidingsbesluit ....daarom vervang ik je door zon heel zuinige HRrketel. Winkelhof 't Loo 12, Heiloo Vraag naar onze mogelijkheden als u: - niet elke week les kunt of wilt hebben (gereduceerd tarief) - graag samenspeelt in een kleine groep (gereduceerd tarief) - speciale wensen hebt t.a.v. de lessen - uitsluitend lichte of klessieke muziek wilt spelen - af en toe professionele leiding voor uw (huis-)ensemble wilt kortom: We zien naar u uit. Ons telefoonnummer is 332460. Heerenweg 211 -Heiloo -Tel. 331875 UITKIJKPOST 29 JUNI 1983 Vrijdags koopavond van 7-9 uur -\* i Hl.IUX) 'ff Voor meer informatie over nieuwe en zuinige c.v.-ketels, met of zonder warmwater- verwarming, kunt u terecht bij: Gemeente Heiloo Burgemeester en wethouders van Heiloo, gelet op artikel 31, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen Milieuhygiëne, maken bekend, dat door hen, onder 93 voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen, op 28 juni 1983 vergunning is verleend ingevolge de Hinderwet naar aanleiding van de aanvraag van de heer J. H. Zoon, Heerenweg 211, alhier, voor het wijzigen van een opslagterrein voor butaan- en propaangasflessen aan de Kanaalweg 15, alhier door middel van het plaatsen van een grotere opslagtank voor propaangas. Tevens maken zij bekend, dat door hen onder 29 voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen, op 28 juni 1983 vergunning is verleend ingevolge de Hinderwet naar aanleiding van de aanvraag van de heer D. van der Veen, Emmastraat 79 te Alkmaar, voor het oprichten en in werking hebben van een pizzeria aan de Kennemerstraatwef 107, alhier. De beschikkingen en alle ter zake zijnde stukken liggen op de gemeentesecre tarie van Heiloo, afdeling Algemene Zaken, ter inzage en wel van 30 juni t/m 29 juli 1983, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur, alsmede op het bureau van de Rijkspolitie aan de Van der Feen de Lilleweg 14, alhier, op maandagavond 4, 11, 18 en 25 juli 1983 van 19.00 tot 22.00 uur. Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalingen Milieu hygiëne staat tot en met 29 juli 1983 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvragers; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen Milieuhygiëne bezwaren heb ben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont, dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest, overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen Milieuhygiëne bezwa ren in te brengen. De beschikkingen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Een beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en moet worden gezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gravenhage. Een verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikkingen worden niet van kracht, voordat op dat verzoek is beslist. Heiloo, 29 juni 1983, nrs. AZ -12 en 13 Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, de burgemeester, E. de Boer drs. G. J. Glijnis. Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voornemens zijn om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8, van de Woningwet, bouwvergunning te verlenen aan de Woningbouwvereniging Sint Willibrordus te Heiloo-voor de bouw van 93 wo ningwetwoningen op het terrein, gelegen achter de percelen Pastoor van Muijenweg 12 tot en met 32, genaamd "De Kloosterhof" (voormalige voetbal veld H.S.V.). Bovengenoemd bouwplan ligt met de daarbij behorende stukken met ingang van 30 juni 1983 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage ter ge meentesecretarie, afdeling Algemene Zaken. Gedurende genoemde termijn kan een ieder tegen het eventueel verlenen van de bouwvergunning bij het college van burgemeester en wethouders van. de gemeente Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo, schriftelijk bezwaren indienen. Heiloo, 24 juni 1983. Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, de burgemeester, E. de Boer drs. G. J. Glijnis De burgemeester van Heiloo maakt bekend, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 23 juni 1983 heeft besloten te verklaren, dat een bestemmings plan wordt voorbereid voor het gedeelte der gemeente, gelegen naast en achter de percelen Pastoor van Muijenweg 12 tot en met 32, genaamd "De Klooster hof" (voormalige voetbalveld van H.S.V.), een en ander zoals op de bij het besluit behorende kaart met een dubbele arcering is aangegeven en met een zwarte onderbroken lijn is begrensd. Het besluit ligt met de daarbij behorende tekening voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken. Heiloo, 24 juni 1983. Winkelcentrum 't Hoekstuk 12, tel. 336609 Stationsweg 103, tel. 330627 SECOND

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1983 | | pagina 3