Weefcendkoopies 0 Tl Tl 6?5 KINDEREN Kodak verlegt fotografische horizon cun'n ander OOK VACANTIE 1 95 95 495 Ruit stuk? Bel: 072- 331799 nic.ursem&zn, schilders glas en wand afwerking K. 24 Ka uitkijk: VOOR DE £.95 29*73- of'* en1 Met de introductie van de nieuwe Kodacolor VR films krijgen de fotografen mogelijkheden die tot voor kort ondenkbaar waren. Door gebruik te maken van een volkomen nieuwe emulsie tech nologie is Kodak in staat kleurenfilms te maken die een zeer grote scherpte en een naar verhou ding uiterst fijne korrelstructuur paren aan bijzonder frisse kleuren. De films zijn beschikbaar in verschillende gevoeligheden zodat de fotograaf vrijwel elke situatie de baas blijft. Het geheim van deze films schuilt 'm in de nieuwe kleurstoffen, die een hogere verzadigingsgraad bereiken dan die in de oude films werden gebruikt en in een eveneens nieuwe manier van ontwikkelen. Voor deze laatste wordt gebruik gemaakt van de zgn. DIR technologie, die er - in goed Neder lands gezegd - voor zorgt dat alleen de echt belichte zilverkristalletjes worden ontwikkeld. 1 CARAVAN IN HEILDO =20 WEEK-VACANTIES voor minima uit Amsterdam 11 Sp« WÊfë&WÈÊË L L Wtèmm UITKIJKPOST Geldig t/m zaterdag en tijdens de koopavond. Zolang de voorraad strekt. Hc'LOO Heerenweg 40 "Charming Rose" noemen wij deze fraaie porseleinen kop en schotel. Met lieftal lig bloemdekor en voorzien van goudfilet. Per stuk 4,95. Bij ons per i stuks Energiebesparend radiator- folie. Brengt, aangebracht op de wand achter de C.V., warmteverlies drastisch terug. Oppervlakte ca. 2 m2 Kurken prikbord in houten lijst. Tefal wash-minute. De ideale wasmachine voor het kleine gezinswasje. Tevens de oplossing voor het i wasprobleem van kamerbewoners of klein behuisden. Zuinig met energie en een cap. voor ca. 1 kg. droog wasgoed. Formaat HxBxD: 45x38x38 cm. Tefal prijs 209,- CHA /V ALARM r Roestvrij stalen fluitketel, inhoud 2.2 liter, met koel- blijvende greep. De rode drukknop zorgt voor veilig uitschenken Deuralarm. Dé beveiliger bij inbraak, die waarschuwt via een snerpend geluid. Werkt op batterijen ën is voorzien van bevestigingsmateriaal. Excl. batte rijen Braadpannen van geëmail leerd staal, met roestvrij sta len beschermband. 26 cm. nü 18,95 24 cm. nü 16,95 en 22 cm. slechts JC95 Beslist veilig! Natuurgetrouwe, pasgeboren babypop (60 cm. lang). Met slaapogen en gekleed in een schattig pakje Heerenweg 144 1Ö51 KW Heiloo RIJBEWIJS VERNIEU WEN? W. W. SPRENKE LING, EWISLAAN 16, HEILOO, TEL.072-330492. Vroeger kon de ontwikkelaar soms wat al te enthousiast zijn werk doen, waar door ook onbelichte kristalletjes bij de ontwikkeling werden betrokken. Dat is nu voorbij! Het gevolg is een dui delijk merkbare verbetering van de scherpte dn zuiverheid van de kleuren. De VR films zijn beschikbaar in de ge voeligheid ISO 100, 200, 400 en 1000. (ISO is de nieuwe benaming van ASA). De Kodacolor VR 100 levert zeer scher pe foto's, en is daarom geschikt voor fotografen die het uiterste van hun kleinbeeldcamera's vergen. Daarom is de film bijzonder geschikt als uitgangspunt voor grote vergrotingen en voor het fotograferen van technisch kritische onderwerpen zoals architec tuur, enz. De Kodacolor VR 200 is het werkpaard van de familie. De film levert ondanks zijn twee maal zo grote gevoelig heid scherpere plaatjes dan de oude Kodacolor II. De VR 200 is daardoor' geschikt voor universeel gebruik en le vert onder zeer uiteenlopende omstan digheden prima resultaten. De grotere gevoeligheid betekent dat men met kortere sluitertijden of met een kleiner diafragma dan voorheen kan fo tograferen. De Kodacolor VR 400 is een zeer gevoe lige film, bijzonder geschikt voor het vastleggen van snelle bewegingen. Ook voor de gebruikers van de minder lichtsterke zoomlenzen kan deze film een uitkomst betekenen, omdat zij nu ondanks het kleine diafragma waarmee zij moeten werken toch zeer korte slui tertijden kunnen gebruiken. De scherpte en de korrelstructuur van deze film laten zelfs nog heel behoorlij ke vergrotingen toe zonder dat deze korrelig of onscherp worden. De Kodacolor VR 1000 is de snelste kleurennegatieffilm die te koop is. Door toepassing van de zgn. "T" korrel, die een tablet-achtige vorm heeft in tegen stelling tot de gebruikelijke min of meer ronde korrels, kon een voor deze gevoe ligheid ongekende scherpte worden be reikt en blijft de korreligheid van de vergrotingen binnen zeer acceptabele grenzen. HUIDBESCHADIGINGEN EN WAT U ER AAN KUNT DOEN We staan er niet bij stil, maar de huid is het omvangrijkste orgaan dat we heb ben. Zij bestaat uit 3 lagen. De meest oppervlakkige laag wordt opperhuid genoemd. Daaronder zit de lederhuid, met de bloedvaten die voor de energie voorziening zorgen en de zenuwen die we nodig hebben om te voelen. Nog dieper, dus onder de lederhuid, bevindt zich het onderhuidse vetweefsel. De huid heeft een aantal belangrijke taken te vervullen. Zij speelt een we zenlijke rol bij de handhaving van de lichaamstemperatuur. Zij kan als radia- teur van een auto warmte afgeven. Maar als dat niet toereikend is, gaan de zweetkliertjes vocht produceren, waar door de huid afkoelt. Misschien nog be langrijker is dat de huid schadelijke stoffen en ziektekiemen tegenhoudt en er voor zorgt dat we niet uitdrogen. Daarnaast geeft de huid een zekere be scherming tegen geweld van buiten- af. Op de huid leven normaal gesproken, miljoenen bacteriën. Dat geldt voor ie dereen. Die bacteriën zijn onze perma nente gasten. Gewoonlijk doen ze er geen kwaad en zolang de huid intakt is kunnen ze het lichaam niet binnen dringen. Ook al schrobben we de huid flink met water en zeep, dan nog blij ven er zeer veel bacteriën achter. Ook dat is normaal. Maar als de huid door geweld van buitenaf stuk gaat, ont staat er een wond. De bescherming van de huid is dan plotseling niet vol ledig meer. De bacteriën hebben de mogelijkheid de wond te besmetten en zelfs het lichaam binnen te dringen. Dat geldt voor de bacteriën die normaal al op de huid leven, maar ook voor bac teriën die ergens anders vandaan ko men. Bacteriën zitten immers overal en kunnen bijv-, met het (straat)vuil mee naar binnen komen. Ontstaan Als er een wond ontstaat, worden er ook bloedvaatjes beschadigd. Al naar gelang de wond groter is ontstaat er bloedverlies. Op zich vormt zo'n bloe ding de eerste verdediging van het li chaam. Door het stromen van het bloed Deze film kwam eerder beschikbaar en vond reeds duizenden enthousiaste gebruikers. De amateur kan nu fotograferen onder omstandigheden die tot voor kort onbe reikbaar leken. Met de introductie van deze serie nieu we films heeft Kodak bewezen dat er nog heel wat "muziek" zit in de kleu renfotografie. De technische horizon komt steeds ver der weg te liggen en daardoor worden de mogelijkheden steeds groter. Er is in de fotohandel nu een testpak be schikbaar, waarin een Kodacolor VR 100, VR 200 en een VR 400 film plus een gratis informatieboekje zitten. Hiermee kan de amateurfotograaf zijn eerste ervaringen met de nieuwe films opdoen en de kwaliteiten ervan vaststellen. KORTE NIEUWTJES OVER FOTOGRAFEREN EN FILMEN Meer camera's dan gezinnen Er zijn in Nederland meer fotocamera's dan gezinnen. Dat blijkt uit een onlangs door het NIPO gehouden marktonder zoek. Per 100 huishoudens zijn er 117 fotocamera's. In totaal zijn er 5.9 mil joen fotocamera's in Nederland, waar van er ruim 4,9 miljoen regelmatig wor den gebruikt. Met elkaar maken de aktieve camera's per jaar zo rond de 590 miljoen opnamen per jaar. Binnen fotograferen Mooiere foto's maken van mensen en dingen in huis dat is de opzet van het boek „Fotograferen binnen" dat zo juist is verschenen bij Elsevier in Am sterdam. Het gaat over de verlichting en de beeldopbouw, filmkeuze, filter- gebruik e.d. En het besteedt aandacht aan fotograferen in huis, in de studio, in sporthallen en kerken, musea en kleine ruimten. Dit door de bekende Engelse fotojournalist Michael Free men geschreven boek is met vele lOOen instruktieve foto's geïllustreerd. Het boek is verkrijgbaar bij uw foto handelaar en kost 29,50. Fotograferen bij TL-verlichting Wie wel eens fotografeert in een ruim te, die door TL-buizen of kwikdamp lampen wordt verlicht, weet dat er dan meestal een te groene foto ontstaat. Vooral bij dia's levert dat een min der fraai resultaat op. Dat groenzweem is te voorkomen met filters, die wel af hankelijk zijn van de gebruikte film soort (daglicht- of kunstlichtfilm). Ook het type lamp heeft invloed op het re sultaat. Als U perfekte foto's en dia's wilt maken bij dit soort kunstlicht, dan kunt U over de te gebruiken filters ad vies vragen aan uw fotohandelaar Waarom fotograferen? Natuurlijk weten we het wel, maar on derzoek heeft het nog eens duidelijk bevestigd: we fotograferen omdat we er behoefte aan hebben om wat we be leven vast te leggen voor later. Met foto's bevestigen we de werkelijkheid en beleven wè de hoogtepunten van ons leven steeds opnieuw. Daarom blijven mensen fotograferen, zelfs in minder gunstige tijden. Op safari in uw tuin Dat kan als U beschikt over een moge lijkheid om van dichtbij foto's te ma ken. U hebt daarvoor nodig een voor- zetlens of - als U een spiegelreflex camera hebt - een macrolens, tussen- ring of een balgapparaat. Zo'n middag „jagen" op vlinders en insekten en bloemen van heel dichtbij beeldvullend op de foto of dia zetten is een heel bij zondere ervaring, die even spannend kan zijn als dat wat de jagers op groter wild beleven. BLOEMBAKKEN IN HERFST EN WINTER In september zijn er heel wat planten te koop, die geschikt zijn om in bakken te planten. Na de warme zomer en de va kantie zijn veel bloembakken wat de beplanting aangaat niet erg mooi meer. Het staat wel erg kaal om ze nu al leeg weg te zetten. Dat is ook helemaal niet nodig. Er zijn diverse fleurige planten te koop die het in de herfst en de Winter goed doen. Bij de bloemist zijn diverse planten be schikbaar waar men wekenlang ple zier van heeft. Ze laten zich goed com bineren met kleinbladige klimop, buiten overigens veel beter houdbaar dan binnen als kamerplant. Ook bont- bladige kardinaalshoed, een heester tje, is geschikt voor de bloembak. De klimop en de kardinaalshoed kun nen over de rand van de bak hangen. De diverse hebesoorten, die ook bont- bladig zijn en door de bloemist meestal veronica worden genoemd, de potchry- sant, de rijkbloeiende maar niet winter harde Erica gracilis en de Caluna of struikheide zijn eveneens een goede keus voor de bloembak. Plant ze in verse grond, zorg voor afvoergaten in de bak en giet met mate. Mest is niet nodig. Overigens is het mooie na de eerste flinke nachtvorst er wel af. Voor een langer houdbare bakbeplan- ting zal een tuincentrum geschikte planten verkopen. De keus zal dan moeten vallen op dwergconifeertjes en lage heestertjes, waarvan sommige bontbladig zijn en een fleurig effect geven. Ze kunnen heel goed worden gecombineerd met siergrassen en bloeiende planten zoals struikheide en herfst- of winterbloeiende erica. Het combineren van een wintergroene beplanting met vroeg-bloeiende, lage bolgewasjes, is erg aantrekkelijk. Ze kunnen al in september worden ge plant: sneeuwklokjes, sterhyacint, botanische krokussen en anemone blanda. Tot slot zijn sierkolen te koop bij het tuincentrum of de bloemist. Ze zijn niet duur, zeer fleurig en re delijk winterhard. KINDERBIJSLAG... hoeveel mag ik bijverdienen? Tienduizenden jongeren proberen elk jaar weer zich van extra zakgeld te voorzien door een krantenwijk te ne men of op koopavond en zaterdag in een supermarkt te gaan werken. Een voor de hand liggende vraag is dan: hebben die inkomsten invloed op de kinderbijslag die hun ouders voor hen krijgen? Die vraag is niet met een simpel „ja" of „nee" te beantwoor den. Verschillende faktoren spelen: daarbij een rol. Om hierover enige duidelijkheid te verschaffen heeft het Voorlichtingscentrum Sociale Verzeke ring (VSV) een folder over deze materie uitgebracht. Met voorbeelden wordt duidelijk gemaakt welke de gevolgen kunnen zijn voor de hoogte van de kin derbijslag. De folder is verkrijgbaar bij het Voor lichtingscentrum Sociale Verzekering, Zwaansvliet 3, 1081 AP Amstërdam, tel. 020—448418 (toestel 17/18). Bij grotere aantallen worden kosten in rekening gebracht. FOTO'S VOOR UW VAKANTIE-DAGBOEK Er zijn nogal wat mensen, die graag in een dagboek hun belevenisen willen vastleggen. Maar ze zijn te druk en komen er niet aan toe. Gelukkig is er zo nu en dan een vakantie met een zee van vrije tijd. Dan schrijven ze vaak wèl dat korte verhaal van wat er op zo'n vakantiedag is gebeurd. Als u dat ook doet of van plan bent het straks te gaan doen, dan is de direct klaar-camera een ideale mogelijk heid om dat vakantie-logboek ook te illustreren met kleurige foto's van alle hoogte punten. Veel mogelijkheden Een direct-klaar kamera kan ook als het geen vakantie is voor vele doeleinden wor- Er is een feestelijke gebeurtenis in de familie en nog dezelfde avond bekijken de hoofdpersonen van het feest enthousiast de foto s van die dag. U bent er gens te gast en u kunt, inplaats van het bekende bloemetje, uw gastvrouw ver rassen met enkele ter plaatse gemaakte foto's van de hele familie of van bijv. de kinderen. U wilt iets verkopen of kopen: een direct klaarfoto kan iemand op verre afstand laten zien hoe een huis of een stuk antiek er uit ziet. Een menu kan worden versierd met een direct klaarfoto van iets, dat dezelfde dag is gebeurd. En noem maar op. Ook in de vakantie Zo kan een direct klaar-camera u ook in de vakantie goed van pas komen. U be leeft van alles en van de hoogtepunten van zo'n dag worden direct klare foto's gemaakt, 's Avonds plakt u die foto's in een al van te voren gekocht foto-album. U schrijft er een onderschrift bij of een kort verslag van die dag. Omdat u dat doet op dezelfde dag als waarop u hebt beleefd, zult u geen detail vergeten. Even voorbereiden 't Is natuurlijk wel verstandig om tijdig voorbereidingen te treffen. Is de camera schietklaar en hebt u voldoende films? Zijn de batterijtjes nog sterk genoeg, Hebt u een album beschikbaar en een lijmstift? Als u zorgt, dat straks alles in de bagage zit, dan weet u zeker, dat u dit jaar tijdens de vakantie ongestoord aan uw logboek kunt werken. En dat u, als u thuiskomst, tegen belangstellende familie leden en vrienden kunt zeggen: kijk, dat hebben we in onze vakantie - beleefd. Dit album laat het zien in woord en beeld. 'n Kaartje sturen Er gaan jaarlijks miljoenen ansichtkaarten van verre streken naar de thuisblijvers. Allemaal kaarten met onpersoonlijke plaatjes van stadsgezichten en standbeel den, kerken en andere bezienswaardigheden, 't Is wel duurder maar ook veel leu ker om uw naaste familie en beste vrienden een kaart met een opgeplakte direct klaar-foto te sturen. Dan zien grootouders hoe hun kleinkinderen zich aan het strand vermaken en vrienden, hoe bruin u al bent geworden daar op dat terras van uw vakantiehuis. Veel plezier Zo kan de direct klaar-camera u ook in vakantie veel plezier verschaffen en kunt u dingen doen, die met Ti gewone camera niet mogelijk zijn. Als u nog niet over zo'n camera beschikt, dan is de komende vakantie wellicht een goede aanleiding om ook over te schakelen op foto's die hoogtepunten van het leven al één minuut nadat ze zijn gebeurd, voor altijd zichtbaar maken. worden, de meeste bacteriën weer snel naar buiten gewerkt. Toch kunnen er nog in de wond achter blijven. En als ze de kans krijgen gaan ze zich vermenig vuldigen. Zo'n geïnfekteerde wond raakt ontstoken. We merken dat aan de roodheid, de pijn en de zwelling. Alles hangt nu af van de tegenaanval van het lichaam. De witte bloed lichaampjes zijn hier o.a. bij betrokken. Zij vormen de parate troepen van ons lichaam en sporen de bacteriën op om ze onschadelijk te maken. Daarbij sneuvelen ook een groot aantal witte bloedlichaampjes. Bij een ontstekings- reaktie zien we dan ook een mengsel van bacteriën, wondvocht en dode wit te bloedlichaampjes. Dat wordt pus of etter genoemd. De wondgenezing wordt door infektie aanzienlijk bemoei lijkt. Voorkomen Het is zaak dat de wond met zo weinig mogelijk bacteriën besmet raakt. Zij moet dus zo snel mogelijk steriel, d.w.z. zonder ziektekiemen, afgedekt worden. Ga dus nooit zelf in de wond peuteren en verwijder eventueel kle dingstukken. Het schoonmaken van de wond wordt tot het minimum beperkt. De huid er omheen kan met een des- infekterende oplossing worden schoon gemaakt. Dat kan een jodium- of chloorhexidine-oplossing zijn. Deze mogen echter nooit in de wond komen. Het verbinden van een wond gebeurt met een zgn. dekverband. Dat kan eèn gaaspleisterverband, een gaasje met een pleister, een snelverband of een steriel geïmpregneerd gaas zijn. Deze geïmpregneerde gazen zijn nog vrij on bekend, maar hebben wel bepaalde voordelen. Zo kent iedereen wel het probleem dat kan ontstaan bij het ver wijderen van een pleister of een ver band. Het droge gaas is gaan vastzit ten aan de wond en bij het afnemen ontstaat pijn en wordt vaak de nieuw gevormde huid (het „korstje") bescha digd. De geïmpregneerde gazen zijn gedrenkt in lanoline of paraffine, vet tige stoffen die niet met de wond ver kleven en dus veel makkelijker te ver wijderen zijn. In ziekenhuizen en op EHBO-posten wordt dit type gaas veel gebruikt. Bij de drogist is het te koop onder de naam Biogaze (het bevat een aantal stoffen die maken dat de wond sneller en mooier geneest). Een schaaf- wondje kunt U zelf af. Maar als de wond ernstiger is of vervuild dan wordt ze steriel afgedekt en wordt de arts ge raadpleegd. Door zo te handelen wordt een ontstekingsreaktie vaak voorko men. Dat is van belang want dan ge neest de wond sneller en fraaier. Brandwonden De brandwonden vormen een soort apart. Ze ontstaan door oververhitting na te lang zonnebaden, door hete vloei stoffen (water is erger dan vet) en door vuur. Een andere oorzaak van verbran ding van de huid zijn chemische stof fen. Zoutzuur en kaliloog zijn er de be kendste voorbeelden van. Ook ongeval len met elektriciteit kunnen brandwon den veroorzaken. Juist de brandwon den zijn berucht i.v.m. kans op infek- ties. Maar die kans is m'inder groot als de huid alleen maar rood en pijnlijk is. Als er echter blaren zijn gevormd of nog erger, doet U er beter aan er af te blijven en deskundige hulp te zoe ken. Ook voor een brandwond geldt dat het zaak is de infektiekans zo klein mogelijk te houden. Na afkoeling onder leidingwater - soms zelfs een kwartier „tot de brand er uit is" - meteen af dekken met een steriel verband of - liever - een speciaal gaasverband. Geïmpregneerde gaasverbanden (zo als Biogaze) bevorderen de genezing en voorkomen besmetting. Op deze ma nier kan veel narigheid bespaard b 1 ij - van. Maar raadpleeg in geval van twij fel altijd uw arts. Andere ziektes Als U schriftelijke informatie wilt over andere ziektes, vraag er uw huisarts gerust om. Hij beschikt over patienten- info's van Artsenservice, die een hele boel ziektes behandelen. Ze zijn be doeld om patiënten duidelijk te maken wat ze precies mankeren. BETERE FOTO's Met een eenvoudige druk op de knop kan men nu vaker goede foto's maken. Het is voorbij met de hoofdbrekens bezorgende besluiten over scherpstellen, de juiste belich ting en het wel of niet gebruiken van flitslicht. De nieuwste ontwikkeling op fotografisch gebied, de Kodak disc camera's, doet al het denkwerk voor de fotograaf.^ Er behoeft niets meer te worden ingesteld en er kan niets meer worden vergeten. De camera s zijn klein en licht van gewicht. Hierdoor kunnen ze vrijwel overal worden meege nomen Een disc camera zal de op te nemen situatie zelf be oordelen, de juiste belichting instellen, indien nodig de in gebouwde elektronische flitser inschakelen, de toto ma ken, de film doordraaien tot het volgende beeldje en da flitser opnieuw opladen. Dat gebeurt allemaal in een onder deel van een seconde. En wat heel bijzonder is: de sluiter tijd zal meestentijds zo snel zijn dat bewegende onder werpen scherp op de foto komen. Er is zelfs een type waar- mee men series foto's zeer snel achter elkaar kan maken. In het verleden mislukten veel foto's omdat met vergat de kwaliteit van ^e batterijen te kontroleren. Bij de Kodak disc camera's kan hier ook niets fout gaan. De ingebouwde lithium batterijen hebben een extreem lange levensduur en leveren voldoende energie voor een jarenlang fotogenot. Alleen maar richten en afdrukken - de Kodak disc camera doet de rest. Het resultaat is dat men onder vrijwel alle situaties, en bij alle soorten licht, goedbelichte en scherpe foto's kan maken. - l 1 ita H Inkopen doen op een plaatselijke mini-markt.... een foto van zon bijzonder moment kan al dezelfde avond in uw directklare vakantielogboek worden geplakt. POSITIE SLECHTHORENDEN CANTRAAL IN EXPO-MOBIEL De Nederlandse Vereniging voor Slechthorende (NWS) laat haar splinternieuwe paradepaardje de "Audio Expo Mobiel' door Noord- Holland trekken. In deze omgebouwde bus is allerhande informatie te vin den over het ontstaan van slecht horendheid. Bovendien kan men in zicht krijgen in de problemen die slechthorenden en doven dagelijks ont moeten. Daarna geven de vrijwillige medewerkers in de bus informatie over de preventie van het doofwor- dingsproces en de hulpmiddelen die slechthorenden kunnen gebruiken om niet door hun kwaal geïsoleerd te raken van de maatschappij. „Als het gehoor ons in de steek laat in onze praatgrage samenleving dan stapelen de misverstanden zich op", meent de vereniging. Slechthorenden gaan zich eenzaam voelen als ze achter grondgeluiden en meerdere tege lijk pratende mensen niet meer van elkaar kunnen onderscheiden. Daar door isoleren slechthorende zich gauw, terwijl de goedhorende hier weinig van begrijpen. Wij raken steeds weer de draad van het gesprek kwijt", aldus één van de medewerk sters van de NWS. Gehoortest In totaal gaat het bij de slechthorenden om een groep mensen die ongeveer procent beslaat van de Nederlandse bevolking. Het is dus van belang da er meer inzicht in de aard van de han dicap ontstaat en daartoe kan de bus een grote bijdrage vormen, zo zegt e NWS, die tot doel stelt dit begrip te bevorderen. In de bus is een groe tentoonstelling te zien, terwijl er te vens een film wordt gedraaid die in zicht geeft in de geïsoleerde positie van de slechthorenden. Tevens kan men in de Audio Expo Mobiel een ge hoortest laten afnemen in de speciaa geconstrueerde geluiddichte kame_ Iedereen die zijn gehoor wil la e testen is welkom. De test wordt afgenomen door een de kundige. De Audio Expo Mobiel staat op 28 september t/m 1 oktober a.s. °P Canadaplein, vlakbij de Info. De op ningstijden zijn: woensdag van 1 uur, donderdag van 10-12 uur, uur- -J Ae- Koopavond van 19-21 uur, vrijdag zelfde tijden (overdag) en zaterdag 10-16 uur., j. Verdere informatie over de Nederia se Vereniging voor Slechthoren kunt u krijgen bij mevr. C. verrw» Populierenweg 12 Oudorp, tel. 124939.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1983 | | pagina 18