Weekendkoopjes voorde kinderen... 27?° 16?5 12?5 Borceltijn SCHOUW SPORT en SPEL lUUÖ X Waterschap Het Lange Rond HEILOO PHI 4 stuks 2*95 Heiloo - Tel. 3311 66 i l lf|^if—f-t Waterschap Het Lange Rond J1TKIJKPOST 5 OKTOBER 1 r.pi(im t/m /atprrian en tiidens tie kooDavond Zolanq de voorraad strekt, Geldig t/m zaterdag en tijdens de koopavond. Zolang de voorraad Aluminium huishoudtrappen met anti-slip treden en een verbindingsketting voor extra veiligheid. 5 treeds (incl. plateau) 45,- 4 treeds (incl. plateau) 39,50 3 treeds (incl. plateau) lIoIkIkIe Heerenweg 40 ORIGINEEL ARZBERG Bloembolglazen vooreen vroegtijdige bloei van uw hyacinten. Zorgen voor kleur in huis en kosten nu in uw speciaalzaak per slechts Energiebesparende S.L. lamp (prismatic) van Philips. Gaat 5 x zolang mee vooreen kwart van de stroomkosten. Perstuk. adviesprijs39,50 Onze prijs Wij kochten voor u een speciale partij witte soep koppen. Diverse modellen. Perstuk, adviesprijs 14,95 Emaille frituurpan (20 cm. diameter) in extra hoge en dus veilig vormgeving. Kom pleet met inzet. Stevig vierkant krukje op zwaar gemoffeld onderstel. Zitting naar keuze in rood of beige skai. Hoogte ca. 47 cm. Per stuk Los deksel 5.50 Onze prijs slechts De verrijdbare kleding- standaard. Erg prettig om b.v. de net gestreken kleding aan op te hangen. Inklapbaar neemt dus weinig ruimte na gebruik Levensechte Aziatische huilpop. Als je de speen uit haar mond haalt, gaat ze huilen. Hoogte ca. 50 cm. Reveil bouwdoos "Mercedes Benz 1628". Nauwkeurig tot in het kleinste detail. Schaal 1:25. Lengte 22,9 cm. UITKI Geschenken geven en geschenken ontvan gen, bjj verloven, trouwen of een jubileum, steeïds is het een probleem. De gever meent het zo goed, maar hoe vaak krijgt men kado's, die niet naar Uw smaak zijn, helemaal niet bij elkaar passen of men niet gebruiken kan. Daarom hebben wij van het Porceleyn Huys een huwelijks- of kadolijst in gebruik genomen. Op deze aangeboden lijst vult U op gemakke lijke wijze in welk servies, tafelbestek of glas servies U graag wilt hebben en in welke samenstelling. Natuurlijk hebben wij nog talloze andere kado- artikelen, zoals kristallen karaffen, tinnen kan nen, beeldjes, wandborden, enz. in allerlei prijzen en voor elke beurs. Op de vraag van Uw familie, vrienden en ken nissen, welke speciale kado-wensen U heeft, hoeft U alleen te zeggen dat Uw kadolijst in het Porceleyn Huys ligt. Gewoon een uitkomst voor zowel de gever als de ontvanger. Geschenken uit het Porceleyn Huys of de Can- delaer zijn met zorg gekozen en van blijvende waarde. U berrt van harte welkom in het Heerenweg 211 - Stationsplein DIJKGRAAF en HEEMRADEN van het waterschap HET LANGE ROND maken bekend, dat de NAJAARSSCHOUW in de voormalige waterschappen; de OOSTERZIJ POLDER zal worden gehouden op 19 Oktober 1983 en in de BÖEKELERMEER en in de BOEKELERPOLDER zal worden gehouden op 26 Oktober 1983 Geschouwd wordt over ALLE WATER LOPEN, dammen, bruggen en duikers op breedte, diepte en zuiverheid. De eigenaren, de huurders en de gebrui kers van de percelen worden verzocht vóór bovenstaande datum aan hun schouwverplichtingen vermeld in de keur te hebben voldaan. Alkmaar 4 oktober 1983. Dijkgraaf en Heemraden voornoemd, Arie Barendregt, Dijkgraaf mr. L. v.d. Laan, Secretaris Arcadialaan 40, 1813 KN Alkmaar Telefoon 072- 1552 44 VEEL TRIMMOGELIJKHEDEN OP 15 EN 16 OKTOBER Jaarlijks organiseert de atletiekvereni ging TRIAS voor haar trimleden een gevarieerd sportweekeinde dat dit raar is gepland op 15 en 16 oktober. Deelgenomen kan worden aan een of meer van de volgende onderdelen: fietsen, zwemmen, wandelen, hardlo pen en schaatsen. Ook niet-leden die eens met de vereniging kennis willen maken worden in ae gelegenheid ge steld om mee te doen. De kosten van deelname zijn f. 1,50, eventueel ver meerderd met de entreegelden voor zwembad en ijsbaan wanneer voor zwemmen of schaatsen^wordt gekozen. Wanneer u ook mee wilt doen, kunt u zich vóór 10 oktober opgeven bii J. v.d. Wal, Geestakker 2, tel. 332120; verdere informatie over dit weekeinde of het lidmaatschap van TRIAS kan ook op genoemd adres worden verkregen. CLUBKAMPIOENSCHAP PONY CLUB HEILOO EN OMSTREKEN Afgelopen zondag werden de wedstrij den om het verenigingskampioenschap besloten met de laatste onderlinge wedstrijd. Bij het spel ging het erom in zo kort mogelijke tijd zoveel mogelijk opdrachten te volbrengen. Loes Ruul- man veroverde op Jacky het maximum aantal punten in de kortste tijd. De tweede prijs was voor Jeroen Zeeman op Speedy en de derde prijs was voor Carola Lute met Rollo. Het springen werd door Maartje Bak- kum gejureerd op de wijze waarop het parcours werd gereden. In de le groep waren de prijzen voor Jeroen Zeeman, Angelique Apeldoorn, Heieen Kampf- raath en Gonnie Schoonhoven die de derde prijs deelden. In de 2e groep gingen de prijzen naar Marith Mole naar, Martine Blommert, Nanette Spanjaard en Karin de Zeeuw en Y- vette Schagen. In de klasse L en M ging de prijs naar Jenny Hoekmeijer met Ringo. In de vier dressuur-banen gin- fen de eerste prijzen naar Gonnie choonhoven, Heieen Kampfraath, Silvia Kooyman en Karin de Zeeuw. De tweede prijzen waren voor Isabelle Schuurman, Jeroen Zeeman, Yvette Schagen en Jenny Hoekmeijer. In de competitie om de clubkampioen schappen werd bij de recreatie ruiters Gonnie Schoonhoven met 27 punten kampioen. Bij de wedstrijdruiters be haalde Yvette Schagen het hoogste aantal punten (29), onmiddellijk ge volgd door Natascha Rietmeijer die met 1 punt minder eindigde. Op zaterdag 1 oktober werd in Egmond de samengestelde wedstrijd gereden. De combinaties leggen dan een dres- suurproef af waarvan de uitslag wordt §etefd bij de resultaten van een meer an drie km lang spring-parcours o- ver vaste hindernissen en de resultaten op een normaal springparcours. Til ly Neelen behaalde met Inka een derde prijs, Angelique Apeldoorn reed de wedstrijd ook uit maar de overige deelnemers maakten teveel fouten in de cross zodat ze niet geplaatst wer den. BC"LA STRADA" n T Uitslagen: P. Pilkes-Ron Nanne 2-0; J. Koedijk-P. Pronk 2-0; S.J. Beentjes-J. Sombroek3-0; J. Bijvoet-A.v.d. Velden 0-3: Rene Nanne-D.v.d. Gulik 3-1; L. Hoetjes-S. Houtzager 2-0; T.H. Hoogeland-B. Bakker 2-0; J. Bijvoet-K. Berger 3-1; S. Houtzagcr-J. Sombroek 0-3; K. Berger-P. Pronk 1-3. Deze avond stonden twee ongeslagen spelers tegenover elkaar. Rene Nanne en Dirk v.d. Gulik. Het was een zeer goede partij. De tweede beurt scoorde René tien caramboles, Dirk twaalf. Uiteindelijk kwam Dirk vijf punten te kort voor remise en dit in dertien beur ten. René had een gemiddelte van 3,23 en Dirk een gemiddelde 2.38. SPETTERS WATERPOLONIEUWS In een zeer spannende wedstrijd wist Heren 1 zaterdag de winst naar zich toe te halen. Tegen Aquafit kwamen ze in de eerste periode op een 4-1 achter stand voor ze goed en wel wakker wa ren, maar daarna ging het beter. Aan het eind van de Ze periode 4-4 en een 6-5 voorsprong in de 3e periode. Het eindresultaat werd tenslotte 9-7 na een wedstrijd, waarin onze heren op de beslissende momenten net iets beter waren. De doelpunten werden gescoord door Robin Boom 4x, Roland Beenhakker 3x en Hans-Peter van Wil- sem en Jan van Mourik elk lx. Heren 2 haalde de eerste winst binnen via een 4-2 overwinning op De Ham. In een goed gespeelde wedstrijd werd een 1-0 achterstand door doelpunten van Wouter Kalf, Hein Verver en 2x Niels Kuil omgebogen in een 4-2 overwin ning. Een resultaat, dat niet alleen door de uitslag, maar ook door de manier waarop de winst tot standkwam, hoop geeft voor de toekomst. Dames 1 leed een regelmatige nederlaag tegen AZU 4-9. De speelsters, die m.i.v. dit sei zoen naar elders vertrokken worden node gemist en de dames kunnen nog niet wennen aan de andere speelwijze, die dit met zich meebrengt. Dames 2 verloor met 7-9 van Oude Veer. Hoewel het scoreverloop hooguit 2 doelpunten verschil te zien gaf, gaf de grotere routine van de dames van Oude Veer uiteindelijk de doorslag. MASTERSWIMMING De Amsterdamse zwemvereniging Het IJ" heeft zaterdag j.l. voor de eerste maal in Nederland "Master- swimming" georganiseerd. Vele cory feeën uit het verleden deden mee o.a. Geertje Wielema, Adrie Lastrie, Lenie de Nijs, Enith Brigitha. Er werd in 5 ca- tegorien gezwommen, naar gelang van leeftijd. Van onze vereniging deden mee Jaap Kwakkel in de leeftijdsklasse 35-40 jaar en Otto Bijl in de leeftijds klasse 45 jaar en ouder. Jaap Kwakkel werd 2e op de 100 m vrij in 1.03.4, eerste op de 50 m vlinderslag in 31.8 en eerste op de 100 m schoolslag in 1.20.9 Otto Bijl zwom op de 50 m schoolslag 39.7 werd eerste op de 50 m vlinderslag heren in 39.4 en werd 2e op de 400 m vrije slag in 6.35.7: DAMESBRIDGECLUB SANS ATOUT Uitslagen woensdagmiddag 28 sep tember 1983: A-lijn, NZ: 1. Janssen-Goldsteen, 60; 2. Nijs-Stam, 54. OW: 1. Dekker-de Waal, 66; 2. Fijma-Stolk, 58. B-lijn, NZ: 1. Ruiter-Visscher, 65; 2. Broksma-van Tiel, 54. OW: 1. Frugte- van Duin, 59; 2. de Wild-Meyering, 55. C-lijn, NZ: 1. Coebergh-Kemper, 58; 2. Klerk-Stark, 57. OW: 1. Visser- Nieuweboer, 54; 2. v. Halem-Gans, 54. BRIDGECLUB Uitslagen dinsdag 27 september: Rood, NZ: 1. fam. Izaks, 62; 2. mevr. Admiraal-hr.Vendel, 52. OW: 1. mevr. Hoff-hr. Tamminga, 58; 2. mevr. d. Wit-hr. Löhr, 53.50. Blauw, NZ: 1. heren v.Genabeek- Noom, 61.25; 2. dames Wedda-Wee- huizen, 55. OW: 1. dames Koning- Stark, 63.75; 2. heren Gorse-Mak, 57.50. Uitslagen donderdag 29 september: Rood, NZ: 1. heren v.d.Vlies-Gorse, 59.02; 2. heren Knegt-v.d.Poel, 58.33. OW: 1. heren Kat-d.Wit, 70.83; 2. mevr. d.Wit-hr. Löhr, 45.13. Blauw, NZ: 1. dames Hart-Vreeswijk, 54.86; 2. heren Bader-Roelofs, 54.16. OW: 1. dames d.Jager-d. Wilde, 63.88; 2. dames Löhr-v.Swol, 52.08. Groen, NZ: 1. heren d. Lange-Leek, 55.55; 2. dames Imeson-Ritchie, 52.77. OW: 1. heren Laan-Laan, 59.72; 2. fam. Haan, 50.69. Bruin, NZ: 1. dames Klerk-Stark, 54.16; 2. dames Koster-Visser, 54.16. OW: 1. dames v.d.Goot-Jacobs, 54.86; 2. dames Beerse-Kops, 52.77. Afzeggen: dinsdag mevr. Admiraal (tel. 335718), hr. v.d. Vlies (tel. 333141); donderdag: hr. Bader (tel. 332630). GEMEENTE HEILOO WINT ZAAL VOETBALTOERNOOI Afgelopen zondag werd er in de sport hal "De Horst" te Heerhugowaard een intergemeentelijk zaalvoetbaltoernooi gehouden, georganiseerd door de ge meente Heerhugowaard. Het talrijke publiek heeft van goed zaalvoetbal kun nen genieten. Het op routine spelende gemeentelijke zaalvoetbalteam van Heiloo -met als gastspelers Arie-Jan Vennik en Olof Schouten als waardevol le krachten - wist de teams van Alk maar, Schagen en Heerhugowaard I en 11 achter zich te laten en werd met 7 punten uit vier wedstrijden voor de der de achtereenvolgende maal winnaar van het toernooi. De grote wisselbokaal kan thans definitief in de reeds overvol le prijzenkast van de personeels vereniging worden opgeborgen. Zaterdag werd er bij de Boscrossers geexperimenteerd met een 2-delige crosswedstrijd tussen 10 en half 1 Het crossgebeuren voor de renners t/m 11 jaar en tussen 12 en half 3 voor de ouderen. Er kwamen totaal ruim 100 renners aan de start en dat is voor een 2-delige wedstrijd echt te weinig, ie der deel afzonderlijk zou minstens 100 inschrijvingen moeten hebben. Nu moesten de crossers vanaf 12 jaar gewoon te snel achter elkaar rijden. De uitslag van de gehouden enquête was overigens verbluffend. 75% van de crossers en begeleiders/bezoekers was vóór een 2-delige wedstrijd, met als re den minder lange wachttijden en je hebt nog wat aan je dag. De medewer kers waren met ruim 50% echter tegen het geëxperimenteerde systeem met als ffiüen: ongezellig, het publiek gaat sneller weg. Toch interessante gege vens, die ook de K.N.W.U. niet naast zich neer zal mogen leggen. De cros sers die bij deze snel verlopen wed strijd op de eerste plaats eindigden zijn Martijn Koenis, Emiel Henselmans, Patrick Balder, en Corina den Add van de Kleydrivers, Dave Adrichem, Mi- scha Zwaan, Ronald Schipper, Linda van Westerop, Dennis Natzijl van de Boscrossers, Isabel Lambers, Norbe Mirani. Jaap Kwakkel, Dennis Pun van de kaascrossers. Bij de groep vana 12 jaar le prijzen voor: Mike Hogernei- de uit Amsterdam (zowel in de Open klasse als bij de exp. van 15 j.) Menno Bontes Kaascrossers, Roy Kamps, Amsterdam, Peter Kerkhoff, Steve van de Merbel, Joeri Beukeveld, Peter de Jeu en Rombout van Kuijk van Boscrossers en een eervolle plaats voo Karin de Jong, die zich tussen de jarige mannen geweldig wist te han haven. Zondag op de K.N.W.U. wed strijd te Enkhuizen was er een p J voor de volgende Boscrossers: Stev van de Merbel, Edwin Lamers, Kog' Betjes, Bob en Linda van Westerop, Dennis Natzijl, John van Veen en van der Zee. De maand oktober is training voor de leden t/m 11 Jaar -5 woensdag van vier tot kwart voor en voor de leden vanaf 12 jaar van J tot zes uur 's middags. Tevens is er ze week nog gelegenheid om de records van sept. te verbeteren, op de training als zaterdagmid bij de onderlinge wedstrijd.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1983 | | pagina 6