SPORT EN SPEL V/ UIT HEILOO'S RAAD KERKDIENSTEN Geen Uitkijkpost ontvangen? MEDISCHE DIENSTEN ANDERE ADRESSEN Ijjjttfert II! Autorijschool j; PIET GELDERBLOM voor al Uw rijbewijzen! POLITIEBERICHTEN z.v.v. Bel 's donderdags: 072-330175 J. C. Schumacher DIERENBESCHERMING HEIL00-LIMMEN-CASTRICUM. INLEVEREN VAN KOPIJ VOOR ADVERTENTIES E.D. TOT UITERLIJK fl/| Wi 18.00 UUR 1 FEBRUARI 1984 RAAD HANDELT ZAKEN VLOT AF Binnen een uur had de gemeente raad van Heiloo vorige week donder dag de op de agenda vermelde za ken afgehandeld. Slechts twee za ken eisten extra tijd op. Ten eerste de verkoop van autoboxterreintjes aan de Geestakker. De heer Adema (Pv.d.A) vroeg zich hierbij af of er geen andere omwonenden geïnteres seerd waren in een garage en zo ja, hoe konden zij weten dat er terrein te koop was. De heer Helder (Links Heiloo) voegde hieraan de opmerking toe, dat hij het correcter had ge vonden wanneer de buurtbewoners een briefje in de bus hadden gekre gen, waarin melding werd gemaakt van de mogelijke koop van terreintjes voor autoboxen. Burgemeester Glij- nis beantwoordde de verschillende vragen met de opmerking: ,,Men had zich tot het college kunnen wenden. We kunnen niet steeds een adver tentie zetten, dat kost geld. Wie belangstelling heeft, meldt zich van zelf Ten tweede werd er even stil gestaan bij het bouwplan Kloosterhof op het oude HSV-terrein achter de Pastoor van Muijenweg. Heiloo 2000, Links Heiloo, D'66 en Pv.d.A lieten mer ken dat het jammer is, dat het eerste plan door de provincie is afgekeurd. ,,Het nieuwe plan mist het speelse van het oorspronkelijke plan", aldus de heer Helder (Links Heiloo). Ook wethouders Borsjes betoonde zijn spijt, dat in het nieuwe plan negen woningen minder voorkomen dan in het oorspronkelijke plan. ,,Maar, het is geen prestige-slag. We moeten de bakens verzetten om zo snel mogelijk te kunnen bouwen. We verwachten omstreeks mei de goedkeuring en hopen direct na de bouwvak-vakantie met de bouw te kunnen starten". jOok voor Uw theorie-certificaat. Jj Tel. 072-335583 i Baetenburg 145, Heiloo HEILOOER SCHIETKAMPIOENEN Op de jaarvergadering van de Schiet sportvereniging ,,De Vrijheid Hei loo" d.d. 30-l-'84 werden de interne competitie-uitslagen over 1983 be kendgemaakt. Klein kaliber geweerrScherpschut- tersklasse: 1. J. Otto (90,7) 2. M. Wessel (88,0) 3. H. Koster (87,6) Ereschutter: 1. H. Reinders (90,9) 2. J. Koopmans (86,7) 3. C. Leeuw (73,6). A.-klasse: 1. G. Verwer (80,9) 2. S. Vader (77,5). B-klasse: 1. P. Dekker (80,7) 2. G. Schneider (75,5) 3. N. Quant (73,3). Nieuwelingen: 1. J. v.d. Steen (84,9) 2. Th. Schager (84,1) 3. J. Huis in 't Veld (80,0) Klein kaliber oistool/revolver. Alle categoriën: 1. M. Banning (82,8) 2. B. Hoekmeijer' (80,3) 3. C. Ver- schure (75,9). De wisselbekers voor de hoogste sco res gingen naar H. Reinders/geweer met 90,93% en naar M. banning/pi- stool met 82,80%. 1983 Is het eerste jaar dat De Vrijheid Heiloo zich bekwaamt in de disipli- ne pistool en revolverschieten. In de 85 leden tellende vereniging in teresseren zich steeds meer leden voor de moeilijke, maar fascinerende kunst van het pistool- en revolver- schieten. Zowel met lichtkaliber (.22LR) als met zwaar kaliber of zwartkruisschieten (tot .44 kaliber). Geïnteresseerden zijn altijd welkom om met deze sport kennis te maken. Op maandag, woensdag en vrijdag om de 14 dagen bij Het Zevenhuizen 44 te heiloo. Afgelopen zaterdag speelde East United in de Hoornsevaart z'n 8e oefenduel, wat resulteerde in een 7-5 zege voor de balkomieken uit Heiloo-oost. Doelpuntengrossiers: S. Kuys (ix), E. de Ruiter, B. Daudeij en R. Koorn (allen 2x) waarbij R. Koorn voor East United fabriceerde. Jaarlykse ledenvergadering In de vlot afgewerkte enigszins ver late jaarvergadering die 23 januari gehouden werd, was alleen de sneeuw spelbreker. Nadat het aantal statutair stemgerechtigde personen aanwezig was, werd de vergadering geopend door de aftredende voorzit ter, D. Koorn. Die memoreerde hier bij, onder dankzegging, het vele werk gedaan door bestuur, T.C. en pen ningmeester. Het ledenbestand ziet er als volgt Uit: 441 senioren, 167 ju nioren, 42 adspiranten en 41 dispen satie. Op de wachtlijst staan 79 se nioren en 20 junioren. Door enige mutaties in het bestuur ziet dat er nu als volgt uit: A.H. den Bandt-Bruyel (voorzitter), R.J. Olie- man-v.d.Berg (sekr.), J.d.Leek (pen ningmeester), R. Scholte (vice-voor- zitter), I.A. de Heer-Freydal (lid), en W. Roest (lid). In de T.C. vonden ook enige mutaties plaats, o.a. de heer P. Bruin die het na 9 jaar voor gezien hield. Namens het bestuur werd hij in de bloemetjes gezet en werd hem het speldje als ,,lid van verdienste" opgespeld. ZO SCHAAKTE OPPOSITIE Dinsdagavond 24 januari werd de 19e ronde van de onderlinge kompetitie gespeeld. Dit waren de uitslagen: Reyersen v.B.-Ens, afg.; Maas-Kem- per, 0-1; Kracht-Moeyes, 1-0; Ligt- hart-V. Bentum, afg.; Avis-Van Hoek, 1-0; Manni-Spanjer, 1-0; Reus- Ruiter, 1-0; De Jong-Bosman, 0-1; Wasscher-V.d.Kaay, 1-0; Travaille- Beyers, 0-1; Heeringa-Landzaat, 1-0; V.d.Werff-Jongkind, Vi - Vi Niehaus-Alleman, 1-0; Koenders- Zeeman, V2 - V2Bos-Morcus, 0-1; Henkelman-P. Ooyevaar, V2-V2; Ebbinkhuizen-Dekker, 1-0; Obdam- Creutzberg, V2-V2; Alofs-Volman, 0-1. Woensdagmiddag 25 januari werd in de hal van het Open Huis het Jeugd Jubileum Toernooi Oppositie 1934 1984 gehouden, waaraan door 10 8-tallen van 8 scholen en twee jeugd 8-tallen van de schaakclubs Vreden- burg en Oppositie werd deelge nomen. Dit door jeugdleider P. Man- ni en zijn assistenten strak georgani seerde gebeuren was vooral in spor tieve zin een groot succes! Het clubteam van Vredenburg won haar 6 wedstrijden en eindigde als eerste, de Hofdijkschool wist zich als tweede te klasseren voor het club team van Oppositie, terwijl het 8-tal van de Nieuwe Hoeve de 4e plaats bezette. Speciaal te vermelden is dat twee meisjes, Marielle Homan van Oppositie en Dorien de Waard al hun zes partijen wisten te winnen! Alle deelnemers ontvingen een her denkingsvaantje, terwijl bekers be schikbaar waren voor Vredeburg, Hofdijkschool en Oppositie. Zij wer den uitgereikt aan de teamcap tains door voorzitter Kracht, die te vens een woord van dank richtte aan de organisatoren, alsmede aan de verzorgers van het Open Huis. DAMCLUB HEILOO Met verslagenheid hebben wij ken nis genomen van het onverwacht overlijden van onze penningmeester J. Groenenboom. Op 29 december 1983 speelde hij nog - niets ernstig vermoedend - zijn laatste partij. Zijn medemenselijkheid en grote betrok kenheid bij de damvereniging zal ons altijd in herinnering blijven. Uitslagen onderlinge kompetitie: J. Kraakman-R. Scargo 2-0 R. de Boer-C.v. Lieshout 2-0 L. Koersen-A.v.d.Werf 2-0 A. v. Zijp-F. Schouten 0-2 R. Koch-N. Ursem 2-0 WATERPOLONIEUWS Door blessures speelde heren 1 za terdag met slechts 7 man tegen Aqua- fit 2. Toch was dat niet de hoofdoor zaak van de 12-6 nederlaag. Felheid en organisatie ontbreken de laatste tijd grotendeels aan het spel van onze heren. Doelpunten door Luc Sterk man (3 x), Robin Boon en Jan van Mourik (2 x Dames 1 deed het tegen AZU 2 niet beter. In Beverwijk leden zij een 7-2 nederlaag in een wedstrijd waar wederom de grotere snelheid van de tegenstanders de hoofdoorzaak was van het verlies. In de le periode scoorde Marjan Eilander, Alette Rozing bepaalde in de laatste periode de eindstand op 7-2. Dames 2 hield de eer van de Spetters hoog. In Castricum werd tegen Hoorn 2 in een levendige wedstrijd, in elke periode 1 doelpunt gemaakt door Areke de Hoop (2 x), Janine Swaak en Willy Klamer. Hoorn kon daar mede door het goede keepers werk van Odette Domper geen doel punt tegenover stellen, zodat onze dames met 4-0 wonnen. Heren Jeugd moest naar HPC, be kend vanwege hun snelle zwemmers. Onze jongens kwamen er niet aan te pas en verloren met 20-1 S.V. DE FORESTERS Afdeling Handbal. Het herenteam van Foresters moest het j.l. zondag opnemen tegen kop loper Huiswaard. In de uitwedstrijd had men Huiswaard de enige ne derlaag toegebracht, zodat men op een extra gemotiveerde tegenstander kon rekenen. Foresters opende echter met goede aanvallen, hetgeen re sulteerde in een verrassende 3-0 voorsprong. Nadat Huiswaard tot 3-3 was teruggekomen, kwamen de gasten tot goede aanvalsacties hetgeen resulteerde in een ruststand van 9-17. Na de rust een hardwerkend Fores ters dat wat meer vat kreeg op de ge varieerde aanvalspatronen van Huis waard waardoor het doelpuntenver- schil tot zes beperkt bleef in het voor deel van de gasten. (18-24) De heren afdeling van Foresters handbal heeft het voornemen een tweede team te formeren en kan daartoe nog enkele leden gebruiken. Inlichtingen: B. v.d. Raa, tel. 338199. HANDSOME EIGHT OPZIENBARENDE ZEGE Handsome Eight Hevast heeft zijn krachtig herstel in de hoofdklasse zaalvoetbal fraai onderstreept door een opzienbarende zege (4-3) op kam pioenskandidaat De Boer Tenten. Daarmee behaalde de zebra-forma tie zes punten uit de laatste drie wed strijden, hetgeen dringend nodig was, gezien de langzamerhand ne telige positie op de competitieladder. De Handsomes speelden opnieuw met grote onverzettelijkheid en con centratie.Zij behielden zelfs een po kerface, toen een agressief De Boer hen binnen 20 seconden op achter stand zette, 1-0. Het antwoord van de bezoekers uit Heiloo was even ver rassend als raak. Rolf Huese zorgde uit een razendsnelle tegenaan val voor 1-1, en de zelfverzekerde aanhang van De Boer zat werkelijk pief-paf, toen Peter Strabbing, een geboren onruststoker, weer eens ont snapte en ijskoud 1-2 op het bord bracht. Weliswaar stelde Terry Hen driks zich met een gloeiende kogel garant voor de gelijkmaker (2-2), maar de "knappe acht" bleef zich de meeste kansen scheppen. Erno Brouwer gaf de blauwwitte brigade andermaal de leiding, maar weer kwam de thuisploeg langszij (3-3). In de enerverende slotfase ging de victorie alsnog naar de zebra acht. Uit een strak schot van Eric Koch vloog de bal via een De Boer-verdedi- ger tussen de palen: 3-4. De oude supporter van Handsome Eight: "Beretrots op zulke leeuwen van ze bra's BRIDGECLUB HEILOOER BRIDGECLUB Uitslagen van dinsdag 24 januari: 1. dames v.d.Velden-Visser, 64.50; 2. heren Kuiper-Smit, 51.00. 1. mevr. Hoof-hr.Tamminga, 63.50; 2. dames Hardeveld-v.Ravenzwaay, 51.00. Uitslagen van donderdag 26 januari: A-lijn, 1. mevr. de Wit-hr. Löhr, 57.00; 2. dames v.Swol-Löhr, 51.50; 1. Heren Bader-Roelofs, 64.50; 2. fam. v. Loon, 50.50. B lijn, 1. fam. Nieuweboer, 61.50; 2. heren Gorse-Mak, 49.50. 1. fam. Hui- berts, 62.00; 2. heren Ranzijn-Spruit, 54.50. C lijn, 1. fam. Vreeswijk, 64.70; 2. heren Kroonen-Laan Jr., 61.60. 1. heren de Lange-Leek, 64.70; 2. dames Imeson-Ritchie, 58.33. Afzeggen: dinsdag bij mevr. Admi raal, tel. 335718; donderdag bij de heer Bader, tel. 332630. Bij geen ge hoor hr. v.d. Vlies, tel. 333141. GESLAAGDEN ZWEMMEN Beoordelingslest diploma A. Arjen Beers, Clariet Bos, Marleen Bosman, Stephanie Davidson, Maartje Driesen, Ramon de Graaff, Marleen van der Gragt, Maaike Groefsema, Karin van Hoven, Donny de Jong, Simon de Jong, Suzette Kaper, Peter Koorn, Coen Kuijl, Paulien Peters, Ralph Poldervaart, Doortje Polen, Harold van Riel, Pieter Schilder, Ka ren Scholte, Irene Schoof, Roland Schuurman, Anke Slagter, Jan-Willem Streefkerk, Jeroen Tervoort, Claudia Ursem, Miriam Visser, Michiel Vos, Stefan Wolven, Jonne Wijnker, Deb bie Zonneveld, Eelko Barnhoorn, mevr. Filé, mevr. Groot, Raimond van Splunder, mevr. Swart. Beoordelingslijst diploma B: Anouk Adrichem, Ilse Bakker, Carlos Blom, Jeanette Bouman, Rolf Gies-< bertz, Wouter Giesbertz, Jaap Kaan, Kim Klaasse, Michel Krap, Koen Nij- man, Susan van Osch, Marco Raik, "Joep Schoof, Niels Schuurman, Han nah Sluis, Lars van de Stee, Melanie Tielrooy, Arjen Verweij, Arjen van Wissen, Christina Zegveld, Jeroen Zoon, Maaikel Zoon, Leontien Zuur bier, mevr. Bosman, dhr. Hoogland, mevr. Huizer, mevr. Moerbeek, mevr. R. Mulder-Oudgenoeg. Beoordelingslijst diploma C: Sjoerd Hoogland, Annemarie Vries man, Marjan Vriesman. Beoordelingslijst diploma D: Marinna Bakker, Bas Swüste, Anita Bakker. Beoordelingslijst diploma E: Janneke Swüste, Mariska van 't Veer. Beoordelingslijst diploma F: Carolien Smit, Sander op de Weegh. TAFELTENNIS-VER. VLOTMAN Na een korte winterstop is de tafelten- nis-competitie weer begonnen. Op vallende prestaties werden geleverd door het tweede team. Eerst werd een punt veroverd op het sterke Turbo (vorige keer: 0-10 verlies) en vervol gens werd De kern op een 4-6 neder laag getrakteerd. Dit betekent dat er nu in twee wedstrijden meer pun ten zijn behaald dan in de hele eerste competitie-helft bij elkaar. De start van het eerste team verliep eens stuk moeizamer. Reflex wist men nog op een minimale achterstand te zetten (6-4) maar tegen De Kern liep het spaak: een 3-7 nederlaag. Over het al gemeen geen slechte start. Toch kun nen we nog wel wat (deskundige) trai ning gebruiken. We denken daarbij aan iemand op het niveau eerste klas NTTB, die op vrijdagavond enkele uren training zou willen verzorgen, heeft u interesse bel dan J. de Geus, tel. Q72-334618. Ook andere tafel tennis -belangstellenden zijn van har te welkom in de gymzaal op De Drie stal, vrijdagavond van 19.45 tot 23.00 uur. KLACHTEN Ook al was de bestrijding van de glad heid door de vele sneeuw op een aan tal plaatsen uitstekend geregeld, elders in Heiloo -met name in de bui tenwijken- bleek dit niet het geval. De politie kreeg flink wat telefoontjes met klachten over de gladheidbe strijding. GEBROKEN Een bestuurder van een bromfiets liep een gebroken onderbeen op, toen hij plotseling de Westerweg opreed en door een auto werd geschept. Zes maal werd een ongeval zonder lichamelijk letsel geregistreerd. Commentaar van de politie: "Onge lukken vooral door gladheid, maar in totaal ook vanwege de gladheid min der ongevallen dan normaal in één week tijd". HELING In Amsterdam werd een man aange houden, toen hij met in Heiloo ge stolen cheques sieraden wilde kopen. De man ontkent de cheques zelf ge stolen te hebben. Hij heeft ze van een ander 'gekocht'. In Alkmaar werden in een kluis op het station van de NS sieraden en cheques aangetroffen, die een jaar geleden in onze gemeen tezijn ontvreemd. DIEFSTALLEN Opnieuw poogde iemand in de Ber- geonstraat benzine te halen uit een aldaar geparkeerde auto. Andere au to's, elders in Heiloo, waren slachtof fer van vernielzucht. Krassen en ka potte ruitenwissers waren het gevolg. Er werden zes fietsen gestolen. Van een in de fietsenstalling van The Railway gestalde brommer werden onderdelen tot een waarden van 450 gulden gesloopt. VERZAMELAAR Rare hobbies kunnen mensen er op na houden. Zo ontmoette één van de politie-agenten van het Hei- looër korps laat op de avond een man met vier verkeersborden onder z'n arm. De dader bleek verkeersborden verzamelaar. De laatste nu vermelde ongevraagde verandering van eige naar geldt een inbraak bij garage Bleeker, waar vier autoradio's (t.w.v. 1000 gulden) en een aantal achter banden werden gestolen. AFGETUIGD in de nacht van 28 op 29 kreeg de poli tie melding dat nabij winkelcentrum Het Hoekstuk iemand in elkaar ge slagen werd. Ter plekke bleek een inwoner van Heiloo het aan de stok gekregen te hebben met drie inzit tenden van een auto, die om onduide lijke redenen besloten de man af te tuigen. STEEN In de nacht van 29 op 30 opnieuw vreemde capriolen. Een zich vreemd gedragende man besloot toen de po litie in zijn richting kwam de benen te nemen. Vanaf de Kennemerstraat- weg ging hij richting spoorbaan, welke hij overstak; hij schold op de agenten en gooide een steen naar de wagen. De man werd aangehouden en de volgende ochtend in minder be nevelde situatie mocht hij huiswaards keren. (tandarts) GEEN PRAKTIJK van 3 t/m 17 februari. Overige collega's in Heiloo nemen waar. VAVAV n waar. j, VW/AVVJWA Goed tehuis gezocht voor: - cypers katertje, 6 mnd.; - rode kater, gecastr., 6 jaar; - cyperse poes, gesterilis., 5 jaar. Wie mist: - grijs/witte kater, ongecastr., ge vonden omg. Kerkakkers. Inlichtingen bij mevr. v. Weelden, tel. 331407 (overdag), en mevr. de Waart, tel. 334810 (na 18.30 u en het hele weekend). VERMIST sinds 16 januari, omgeving Visweg, Limmen: - rode kater, 2 jaar, niet gecas treerd, witte voetjes, staartpunt en bef. Inlichtingen: de heer Pepping (tel. 02205-2890). Theater "De Beun" Willibrordusweg 2 - Heiloo Telefoon 072-333156 De prijswinaars van de "Beun"-prijs- vraag zijn bekend!! Onderstaande per sonen worden uitgenodigd aanwezig le zijn op 12 Febr. 's middags om 14.30 uur (uiteraard met hun echtgenote noot/vriend/in enz.) bij de voorstelling "Varié in dubbel P". Tijdens deze voorstelling worden aan de winnaars de prijzen bekend gemaakt welke zij hebben gewonnen. Dus de spanning blijft aan het einde er in!!! Fam. de Geus-Vredenoord 137 Heiloo M.Keijzer-Meiling - Vennewatersweg 2 Heiloo H. J. Boulonois - Kleyn Barlaken 2 Heiloo. S. J. A. Sluijs - Kruiskroft 16 Egmond Binnen H. Copier - Bayershoffweg 30 Heiloo Els Endel - Kennemerstraatweg 594 Heiloo Lini de Waard - Prof. Winklerlaan 105 Castricum Verder kunnen wij U melden dat "Adèle's Keus" op Donderdag 9 Febr. (uiteraard) is uitverkocht!'.Indien één of meerdere abonnementkaart-hou- ders door onvoorziene omstandighe den niet kan komen laat U dit dan ons even weten opdat wij andere liefheb bers blij kunnen maken. Bel nr. 333358 alléén om op te geven dat U niet komt, niet om te bestellen (want we zijn uitverkocht!!). Ook verwijzen wij U gaarne naar de "Varié in Dubbel P"-voorstelling op 12/2, U weet wel, de "Open Bak vóór en dóór Heiloërs met een knip oog naar de regio.Veel muzikaal, vocaal en instrumentaal luistergenot door o.a. de B.B.C. Big Band o.l.v. Cees Eijkel, the "Barbersong"-singers o.l.v. Jos Overtoom, een fluit-piano duo met een romantisch repertoire en...een humor istische verrassing!! Uw gastheer voor deze zeer gevarieerde middag is Cas Himmelreich. Aanvang 14.30 uur kaarten a 1,50 nu reeds verkrijg baar via onze vóórverkoop-adressen. INTERPOLIS Afgelopen zaterdag speelden we in Egmond de 2e kompetitiewedstrijd tegen H.H. Collected. Na een rust stand van 6-4 in ons nadeel, was ook de eindstand in ons nadeel: 11-9. Hierdoor hebben we nu 2 punten uit 2 wedstrijden en een doelsaldo van 10. Uit het grote aantal inzenders van on ze prijsvraag hebben we de origineel ste en leukste naam voor ons team uitgezocht. De maakster van deze naam, Yvette Berendsen, zal haar prijs in de loop van de week thuis be zorgd krijgen. De nieuwe naam van ons team luidt nu: ,,la Beramo's". Iedereen bedankt voor het inzenden van namen. BRIDGECLUB KONT(R)AKT De uitslagen van woensdag 25 janu ari 1984: le plaatsen voor de dames Plas-v.d.Zijden, fam. Baas, dames Stuker-v.Zutphen en heren Grootjes- Uyl, en 2e plaatsen voor dames Bennen-v.d.Ven, mevr. Haafkens- hr. Stuker, fam. Keyser en dames Quee-Schoen. DE AFSCHRIJVERS-LA STRADA K.v.Zelst-P.Kaandorp, 2-0; B. Rui- ter-A.v.d.Velden, 0-2; J. Pieters- René Nanne, 2-0: K. Zoon-J.Koedijk, 2-0; P. Boerhof-J. Bij voet, 2-0; C. Zonderhuis-Th.Hoogeland, 0-2; C. Mooi-A. Bakker, 0-2; E. Brijde- P.Pronk, 2-0; N. Kabel-S.Houtzager, 0-2; D.v.d.Woude-L.Hoetjes, 0-2; T. Kaandorp-J. Hoetjes, 0-2. Totaal uitslag: 10-12. De biljartwedstrijd tussen De Af schrijvers en La Strada is een span nende strijd geweest, die nipt ge wonnen werd door La Strada. De re turn is op 2 februari. De hoogste se rie deze avond was van E. Brijde met 18 caramboles. De kortste partij van Th. Hoogeland in 11 beurten. AGENDA OPEN HUIS 'T Loo 19, tel. 333368 maandag 6 februari N.v.v.H., gym 10.30—11.30 N.v.v.H., zang 13.3015.30 Plattel.vr., zang 13.3015.30 Plattel.vr., schilderen 13.3015.30 Yoga 13.3015.30 Yoga 19.30—21.30 Sans Atout bridge 20.0023.00 Nivon 20.0022.00 Falkland, toneel 20.0023.00 E.H.K. klaverjassen 20.0022.00 Soc. Alleenst. 20.0022.00 Alg. Bestuur O.H. 20.00—22.00 dinsdag 7 februari Doves, gym 9.0012.00 Nivon 9.3011.30 KNLTB, tennisles 9.00—12.00 Plattel.vr. bijeenk. 9.3011.30 Nieuw Leven zang 20.0022.00 Oppositie schaken sr. 20.0023.30 Oppositie schaken, jr. sr. 19.00—23.30 H.B.C. bridge 20.00—23.00 P.v.d.A., vergad. 20.0022.00 Volkshuisvesting 19.3022.30 woensdag 8 februari Doves, gym 10.3011.30 KNLTB, tennisles 9.00—12.00 Plattel.vr. 9.3011.30 Falkland toneel 17.3019.30 SBOV bloemschikken 19.3021.30 C.D.A. 20.00—22.00 Kont-f-akt bridge 20.0023.00 Rotary club Heiloo 19.3021.30 UYCL yoga 19.30—21.30 V.V.D. vergad. 20.00—22.00 donderdag 9 februari Stg.Dienstverl.Gespreksgr. 9.30—11.30 Plattel.vr., schilderen 13.3015.30 Yoga 13.30—15.30 H.O.V. operette 20.0022.00 Nivon 20.0022.00 Sjoelclub de Strebers 20.0022.00 H.B.C. bridge, 2 zalen 20.0023.00 Boerhave Engelse les 19.3021.30 vrijdag 10 februari Plattel.vr., volksd. 9.0010.30 Stg. Dienstverl. 11.0012.00 Plattel.vr. 13.3015.30 KNLTB tennisles 9.00—12.00 N.v.v.H. bridge 9.3011.30 Begel.Orkest v. N.H. 20.0022.00 Nivon, geologie 20.0022.00 zaterdag 11 februari Ned. Bridge Bond 9.0017.30 Alkm. Big Band 15.3017.30 Falkland toneel 15.3017. 30 Aerobic Dancing 16.0017.00 Dansschool Ranzijn 18.0022.00 zondag 12 februari Dansschool Ranzijn 18.0023.00 Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10 uur: ds. Ph. Ouwendijk, Wereld Diaconaat, dienst van schrift en tafel. Crèche en kinderdienst in de Rank. Kruiskerk 10 uur: ds. Anker uit Doorn. Crèche in de achterzaal. Zondagsschool in de Rehobothschool. 19.00 uur: ds. B. J. Kruit. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur: ds. A. Boelhouwer. 17 uur: Avondgebedsdienst. Chr. Geref. Kerk (De Dillenburg) 9 uur: ds. A. G. van der Heijden. Parochie-zondagsdienst Psych. Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo, tel. 072-330844. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 uur Dienst en woensdagavond 8 u. Bijbelstudie. Westerweg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10 uur: ds. B. J. Kruit uit Heiloo. Ned. Herv. Gemeente Egmonden Egm. a/d Hoef: 10 uur ds. Lebbing. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.30 uur: dhr. J. K. Schendelaar. Remonstrantse Gemeente Alkmaar Geen dienst in Alkmaar. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10 uur: ds. A. G. Hoekema. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10 uur Hoogmis. R. K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.00 uur - 11.00 uur. In de weekïMaandag-, dinsdag- en vrijdagavond 19.30 uur. Donderdagmorgen 8.00 uur. Spreekuur en biechthoren: zaterdag 16.00-17.30 uur. H. Moeder Gods, Holle weg 11 Zaterdag 19.00 uur. Zondag 9.30 uur en 11.00 uur. In de week: maandag-, donderdag avond 19.30 uur, vrijdag 19.15 uur. Dinsdag en woensdag 8.00 uur. Biechthoren: zaterdag 16.30 - 17.30 uur. R. K. Kerkdiensten O.L.Vr.ter Nood Kapellaan H.H. Missen: zaterdag 19.00 uur; zondag 7.30 uur (bij de Juliana-zus- ters); 9.00 uur, en 11.00 uur. In de week: maandag-, woensdag- en zaterdag's avonds om 19.00 uur en de overige dagen 's morgens om 10.00t uur. Avondmis: le Vrijdag van de maand 19.00 uur. Lof: zondagavond 18.30 uur. Biechthoren: zaterdag in beide kapellen vanaf 16.00 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord. H.H. Missen: zaterdagavond 18.45 uur. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. Youth for Christ Alkmaar: koffiebar: zaterdagavond 20.00 uur, Laat, naast de Kapelkerk. Doopsgez. Gem. Koningsweg, Alk- DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Dr. M. R. Koelman, Maas Geestera- nusweg 17, Heiloo, tel. 072-330530. Weekenddienst Apotheek Apotheek De Bever, Emmastraat 36, Alkmaar, tel. 072-112956. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond - Heiloo - Limmen De heer M. Punt, tel. 02205-3150. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) Mevr. M. C. Groot-Valkering, tel. 02205-2635, b.g.g. boodschappen dienst: 020-123123. Verloskundige Limmen Mevr. C. Motzo, tel. 02513-12020. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo Dr. M. J. Gravestein, Emmastraat 85, Alkmaar, tel. 072-125862. KRUISVERENIGING „HEILOO" Kantoor: Wykgebouw: Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17.00-18.00 uur. Uitleenmagazijn geopend op werk dagen van 19.00-19.30 uur. Tel. 072 - 331073. DIERENARTSEN Dr* Schaap-en dr. Duijser zijn altijd te. bereiken pp tel. nr. 072-331606. (Commandeurslaan 1). Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. Diëtiste "Na telefonische afspraak dagelijks' tussen 12.00 - 13.00 uur en maandag en donderdag tussen 17.00 - 18.00 uur tel. 072-331073. Openbare bibliotheken Het Malevoort 13 (330670), 1852 KZ, Heiloo en Kennemerstraatweg 382 (330057), 1851 BK Heiloo. Bibliotheek Malevoort: Dinsdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Woensdag 14.00-16.00 Donderdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Vrijdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Zaterdag 10.00-12.30 Bibliotheek Kennemerstraatweg: Maandag 19.00-20.30 Woensdag 14.00-16.00 Vrijdag 14.00-17.00 Stichting Rolstoelbus Heiloo e.o. Secr. tel. 335149. Afspraken vervöer: tel. 334860 of 336570. De Rolbus is dagelijks beschikbaar behalve maan-» dag, woensdag en vrijdag tussen 11.00-14.00. Dierenbescherming Heiloo e.o. Honden: R. v.d. Berg<336758). Katten: D. van Weelden (331407, overdag), H. de Waart (334810 na 18.30 uur en in het weekend). Vogels: J. Kuiper (335478), C. Sent- veld (02205-1501). Knaagdieren: Jacobs (331484). Aktie vakantie pleegdier: 336180. Het Nederlandse Rode Kruis Afd. Welfare: begeleiding thuis van langdurig zieken, invaliden en be jaarden bij handwerken en ver richten van handenarbeid. De eerste vrijdag van de maand ver koop van het handwerken aan de Kennemerstraatweg 382, gebouw bi bliotheek, tel. 333399. Inl.: mevr. W.J. Bakker-Eijkholt, Trompenburg 25 a, tel. 330504. Afd. Telefooncirkels Inl.: Mevr. Hart, Vredenoord 68, tel. '072-335149. Speel-o-theek regio Heiloo De speel-o-theek leent speelgoed uit aan kinderen met een handicap en aan diegenen die speciale aan dacht nodig hebben. Adres: Kenne merstraatweg 382, 1851 BK te Hei loo (tel. 072-333399). Openings tijden: donderdag 15.30-16.30 uur, vrijdag 19.00-21.00 uur, zaterdag 10.00-12.00 uur. Inl.: mw. M. H. Post-Stuve, Goodeslaan 55, 1852 ES te Heiloo, (tel. 072-334152). Maatschappelyk werk Stichting Algemeen Maatschappelijk Werk Alkmaar en Omstreken) HeiIoo:Kennemerstraatweg 382, tel. 072-330984; spreekuur maandag, woensdag en vrijdag van 9.00-10.00 uur. Limmen: Middenweg 26a, tel. 02205- 1250; spreekuur donderdag van 14.00 -15.00 uur. Indicati'^commissie Heiloo Aanvragen van bejaarden-opneming in een bejaardenoord dienen te wor den gericht aan het secretariaat van de commissie, 't Loo 19, Heiloo, tel. 072-332197. Sociëteit Alleenstaanden Eerste en derde maandag van de maand societeitsavonden, vanaf 20.00 uur in het Open Huis. Inl. 332136,333995 of 331097. Fiom buro voor alleenstaande ouders Van der Meijstr. 6 te Alkmaar (tel. 118812). Bereikbaar ma t/m vr. tus sen 9.00 - 17.00 uur. Stichting Ombudsteam Heiloo Dagelijks bereikbaar via tel. 330011, b.g.g. 335710 (van 10-22). Vrijdagavond spreekuur: 19.30-21.00 uur in de Ark, Mariënstein 180. Schriftelijke vragen: Postbus 89, 1850 AB Heiloo. Stichting Telefonische Hulpdienst Noord-Holland Noord In geestelijke en/of sociale nood dag en nacht bereikbaar onder nr. 072- 155555. Stichting Onderdak Alkmaar Koelmalaan 196, tel. 072-400234. Opvangcentrum voor acuut dakloze mensen. Unie van Vrijwilligers Kantoor ma.-, wo.-, vr. van 12.00- 14.00 uur, tel. 335296. Alg. Ned. Invaliden Bond Secr. Mw. Burgering, Karei de Groo telaan 26, 1861 KT Bergen (N.H.), tel. 02208-2819. Kontakt-persoon: A. L. Bellekom, Kennemerstraatweg 324, tel. 333797, 1851 BH Heiloo. Zwangerschaps/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072 - 334694 Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.) J. J. H. Cooper, Ewisw. 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072-333398; M. A. v. Riel, De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072- 333271; E. J. Waal, Kennemerstraat weg 452, Heiloo, tel. 072-331266; P. A. Slinger, De Hoghe Weijdt 55, Heiloo, tel.'072-333746. Wijkverpleegkundigen: Mevr. A. H. Kroon, tel. 072 - 330082, te bereiken van 8.00 - 8.30 uur. Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072 - 331021te bereiken van 8.00-8.30 uur Mevr. A. v. Staveren, tel. 072 - 334326, te bereiken van 8.00 - 8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072 - 337465, te bereiken van 8.00 - 8.30 uur. Mevr. E. Jansen, tel. 02208 - 6203, te bereiken maandag, donderdag en vrijdag tussen 8.00 - 8.30 uur. Mevr. L. de Waard, tel. 02518 - 55495, te bereiken tussen 8.00 - 8.30 uur. Spreekuur in wijkgebouw: dagelijks tussen 12.00 - 13.00 uur, tel. 072- 331073. Organisatie van Nederlandse Tandprothetici Weekenddienst in de kop van Noord- Holland, tel. 02240-7939. Rechte Hondsbosschelaan 22 - Heiloo

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1984 | | pagina 2