W\ 4 r i Bromfiets verzekerings Levend wit omdat gewoon wit wel erg wit is Verder combineren bij Deco Kleurcombinatie tips ALLE kopij inleveren s.v.p. i TOT 18.1 00 UUR j ASSURANTIËN SLAGER - POELIER FA. G. BURGERING EN ZONEN SPORTEN SPEL Fa. Meyering W.A. automaat.. 85,- versnelling 130,- x<\*$X La Chatelaine Kennemerstraatweg 482 Heiloo 072-330571 WO^ 00^ ,t\g^ pa> FINANCIERINGEN - HYPOTHEKEN incl. kosten. 7.00 Cf/ f A/?//'f/MS KOOLS b v TiüVA 's Maandags geopend van 9-13 uur. sportpark Door gebrek aan ruimte is het mogelijk dat ingeleverde kopij voor de Uitkijkpost deze week niet is geplaatst. Indien de ruimte het toelaat, zullen wij de tekst zoveel mogelijk vol gende week opnemen. VERWARMINGSKETELS GEISERS REINIGEN EN AFSTELLEN SCHOORSTEEN VEGEN Bosvunde 23, Heiloo tel. 072-337761 AAND0RPS WALITEITS Bakkerij rood EN ANKET "eiloo EERLIJK Nederland kiest op dit moment voor het lichte interieur. Wit geeft daarbij de trend aan. Wit vindt men dan ook terug in meubels, vloerbedekking, gor dijnstoffen, keramiek, plafonds en wanden. De doe-het-zelver die grote op pervlakken wit schildert, komt al snel tot de conclusie dat 'gewoon' wit wel erg wit is. Maar wat moet er dan op de muur? Pasteltinten of een crêmekleur wijken te ver af van de interieurplannen, is weer teveel een kleur. Sigma Coat ings verfindustrie komt met een oplossing en introduceert zes 'bijna' witten. Histor levend wit Mogelijkheden Verwerking FEBRUARI 1984 »\o\S^ xofl&e* Iedere donderdagavond adviesavond van 19.00 tot 21.00 uur. HAVERCAMPLAAN 5 1851 XC HEILOO. lid V.A.K. TEL. 072-335285 SS Vanaf 4 februari, na een kleine onderbreking, wordt La Chate laine weer iedere zaterdag om getoverd tot een middeleeuws kasteel. Meer dan 100 kaarsen zullen het geheel verlichten. U zult verwelkomd worden met een warme kruidendrank. Tijdens het diner kunt u luiste ren naar en dansen op de muziek van Entertainer Han Wellerdieck Zoals altijd hebben wij een 4 en 6 gangen menu. Tevens kunt u ook etn keuze uit onze a la carte kaart maken. Reserveren gewenst. Gehele week vanaf 17.00 uur ge opend; donderdags g^loten. Tel. 02206-2355 Smidstraat 7 .1931 EX Egmond aan Zee. Wie z'n gemak niet zoekt is lui Maak daarom eens Duitse biefstuk met ui. Met het grootste gemak Maakt u dat van echt mager rundgehakt. Echt waar. Rundergehakt van Burgering is magerder en beter dan aha z'n tartaar. Deze week van f 9.00 voor f 8.00 p.p. Tevens in de aanbieding: Kalfsgehakt van f 9.00 voor f 7.50 p.p. Alle fijne delen van rund, kalf of varken Kip - konijn - kipfilé - kippepoten Kippevoorpoten, gekruid, per kg f 5.00 Pikant gekruiae en gepaneerde Kipschnitzels (filé) Woensdag: 1 kg GEHAKT. Smidstraat 7 - Egm.a.Zee, 02206-2355 Haal vóór 1 maart hier 0 je nieuwe bromfietsplaatje9 ltd garantie MBi/4 voor zekertieid Kennemerstraatweg 75, 1851 BB Heiloo Telefoon 072-331878 FLASHING HEILOO Junioren A boekte ondanks afwezig heid van de vaste coach een 46-43 zege op Hillegom B. Voorwaar een spannende strijd tussen deze top- teams, waarbij wij uiteraard hopen dat Flashing de langste adem heeft. Verder zeker geen slecht weekend, want van de 6 uitwedstrijden werden er 4 winnend afgesloten. Behalve de Jun. A won ook Heren 1 van Hoofddorp 5 met 58-43 en verbeter den daarmee hun wat wankele posi tie. Dat de Adsp. Meisjes A met 34-20 van Onze Gezellen A zouden winnen is zo langzamerhand een gewone zaak. Niet voor niets hebben zij 22 punten uit 12 wedstrijden. Verdere winnaars waren Heren 2 die met 56-38 de Antilopen 4 thuis lieten. Echt vernietigend werd uitgehaald door Dames 1, dat maar liefst met 34-10 van Hoofddorp 4 won. De verliezers worden pas in dit stadium vermeld. Dat waren de Jun. Jongens B die met 28-67 tegen Onze Gezellen de mist ingingen. Ook de Jun. Meisjes A verslikten zich in Onze Gezellen A, al was de neder laag met 34-47 wat beter te verteren. Met 18 punten uit 12 wedstrijden is er nog hoop. Belangrijk nieuws is tenslotte dat het nog steeds groeiende Flashing bin nenkort gaat starten met een nieuw team van spelers die in 1970 t/m 1972 zijn geboren. Als je belang stelling hebt onze bodem te ver sterken, meld je dan bij Louis Hol lander, tel. 331673. Bij een algehele afgelasting valt van het directe voetbalfront niets te mel den. Voor komende zondag gaan de K.N.V.B. Senioren naar resp. Gras shoppers en Egmondia. Voor het vas te thuisfront kunnen we vermelden dat naast de lagere senioren op zon dagmiddag, de jeugd, met name de A selectie, om 11 uur aan zal treden. Grootse plannen staan op het pro gramma voo de D - E - F junioren. Op maandag 5 en dinsdag 6 maart wordt weer het populaire pannekoek- tournooi afgewerkt. Dat dit gebeuren, voor enkele honderden pupillen, de nodige voorbereiding vraagt laat zich raden. Degenen, die hieraan hun me dewerking willen geven hetzij voor begeleiding hetzij voor het bakken van pannekoeken, verzoeken wij net te schromen doch onmiddellijk de tele foon te hand te nemen en draaien 330621. Te koop: 1 pers. OP- KLAPBEDmet ombouw, incl. matr. 65,--. Na 18.00 uur: 072-337157. De Spetters waterpolo. Zaterdag 4 februari: Witte Brug (Castricum): Dames 1 - AZVD 2, Dames ZWV 3, Heren 1 - WZOC 1, Heren 2 - Nept. Za. 4, Heren jeugd - Aquafit. De Egmonden (Egmond): Jongens asp. - Zeeschuimers B. H Kennemerstraatweg 506 Telefoon 331157 7-PP— Amandelwitte muurverf oogt goed in een moderne woonkamer 'Bijna Witten' brengen sfeer in interieur Histor komt de interieurverfraaier tegemoet en brengt zes bijna witte muurverven in de verfzaken. Het gaat hier om de serie 'Levend Wit' die werd ontleend aan de natuur. De zes kleuren zijn: appelwit, fla- mingowit, leliewit, amandelwit, winterwit en nevelwit. We hebben er een paar op een groot oppervlak uitgetest en vinden het resultaat zeer opvallend. De ruimte krijgt meer warmte en sfeer, zonder dat het witte interieur geweld wordt aangedaan. Gebroken witten of pasteltinten drukken veel meer een overheersende stempel op wanden en plafonds. Histor Levend Wit past precies in de trend naar het lichte verfijnde interieur. De tint jes vinden aansluiting bij vloerbe dekking, meubelstoffen, behang, gordijnen en andere interieurarti kelen. Ieder tintje uit de Leven Wit serie heeft een pietsie kleur en bij uw verfzaak kunt u informeren welke kleuren het beste samengaan met de gekozen tint. We geven een paar tips. Winterwit doet het heel aardig in een koel-romantische slaapkamer. Je zou kunnen denken aan een blauwe vloerbedekking in combi natie met andere meubel- en gor dijnstoffen waarin de kleur blauw is verwerkt. Dat donkerbruine nachtkastje geeft u een kwastje grijs/blauw. De Histor amandelwitte muurverf komt goed tot zijn recht in een mo derne woonkamer. Witte boeken kast met rolluik, witte kubusvor mige salontafel, stoffen bankstel in arizonabeige en een modern schilderij in een goudkleurige lijst vormen slechts een klein gedeelte van de vele inrichtingsmogelijkhe den met amandelwit op de muren. In zo'n interieur zou u de vloer licht kunnen houden door een pas sende vloerbedekking te leggen of een houten vloer in schoonge- schuurde staat bewerken met par- ketlak, zijdemat. Zit u goed in de 'slappe was' dan zou u kunnen overwegen om een marmeren vloer te nemen. Marmer is zeer sterk op komst. Heeft u een trappenhuis in een oud huis dan zou u de muren sfeer kunnen geven met Flamingo Wit. De deuren, ramen, kozijnen en trapleuning kunt u bewerken met een hoogglansverf. Bijvoor beeld uit de Histor kieskleur serie no. 560-A. Levend Wit doet het overigens ook heel goed in een klassieker inte rieur. Een overwegend mahonie meubilair laat zich heel goed com bineren met leliewit. De deuren kunt u schilderen met crèmewit in combinatie met de tint fresia. Plin ten en kozijnen behandelt u vervol- Histor Levend Wit geeft een klas siek interieur een tintje warmte. gens met zijdeglans (crème). Het plafond bewerkt u net als de wan den met leliewit uit de serie Levend Wit. De kwaliteit van Histor Levend Wit is acryllatex muurverf met een bijzonder grote dekkracht. En daardoor per vierkante meter ge schilderde muur minstens zo voor delig als een goedkoop emmertje muurverf dat minder dekt. Boven dien zijn de licht getinte witten la ger geprijsd dan de gekleurde la texen. Nog wat tips voor een goede ver werking van de muurverf. Gebruik muurvulpasta voor beschadigin gen. Een gladde ondergrond geeft een mooi resultaat. Bij poreuze on dergronden is er fixeergrond in de handel en om vocht- en roetplek- ken in plafonds tegen te gaan is er isolatiegrond verkrijgbaar. Kunst stofplaten, formica, pvc e.d. kun nen het beste eerst voorbehandeld worden met een kunststofprimer. Als u grote oppervlakken wilt schilderen neem dan een flinke kwast of roller. Kleine kwastjes zijn makkelijk voor de randjes. Voor meer vragen kunt u terecht bij uw verfzaak die zo langzamer hand de taak van interieuradviseur op zich heeft genomen. i Nadat u een goede kleur heeft gekozen voor muren en wanden, zal u bepaalde kleuren of dessins terug willen zien in de rest van het interieur. Ook in deze materie is uw verfspecialist een goede inte rieuradviseur. Deco-zaken houden zich heel gericht bezig met uw interieurwen- sen. Zij beschikken over een uitgebreid assortiment verven en daarbij passende interieurartikelen als beddegoed, lampekappen, behang, enz. Combineren is een kunst en daarbij kunt u best wat adviezen gebruiken. Nog niet zo lang geleden was bruin favoriet bij de doe-het-zelver. Ko zijnen, plinten, deuren, plafonds en zelfs muren werden in bruin omgetoverd. Een paar jaar geleden kwam er langzaam maar zeker een behoefte aan lichte tinten. Sommigen zeg gen dat de sombere tijd een tegen wicht uitlokt in onze naaste leef omgeving. De interieurbranche bespeurde de drang naar een lich te, strakke en ordelijke inrichting en de sneeuwbal begon te rollen. Nu is het zo dat de doe-het-zelver massaal is overgestapt op de lichte tinten. Een geheel spierwitte ruimte is ech ter steriel en ongezellig. De kleur van de grote vlakken in een vertrek heeft invloed op uw gemoedsge steldheid. Spierwit maakt een koe le indruk. Voor sfeer en verfijning is gewoon wit wel erg wit. Natuurlijk zorgt u bij de inrichting van uw woning voor de nodige accenten maar ook een lichtblauw bankstel met bij passende gordijnen haalt het kille niet uit de spierwitte wanden en plafonds. Met de Levend Wit serie zijn vele verantwoorde kleurcombinaties mogelijk. We geven U nog een paar tips: Appelwit past goed bij: pastelgroen (nr. 426) sparregroen (nr. 431) lommergroen (nr. 429) Flamingowit laat zich prima com bineren met: U 560 A (kieskleur) oud-rose (nr. 484) baskisch rood (nr. 390) Leliewit komt tot zijn recht met: creme (nr. 226) fresia (nr. 413) chocolade bruin (nr. 336) Amandelwit: creme (nr. 273) arizona beige (nr. 462) donker beige (nr. 460) Winterwit: melkwit (nr. 409) heldergrijs (nr. 415) grijsblauw (nr. 485) Nevelwit: zie de combinaties met Winterwit. Belangrijk: zorg dat u altijd een kleur kiest uit dezelfde familie. Uw verfspecialist is ver trouwd met deze kleurmogelijkhe- den en zal u gaarne adviseren. Hl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1984 | | pagina 6