STANDWERK- CONCOURS STATIONSCENTRUM Wie kan het beste een product/artikel aan de man brengen. r Wat doet de Stichting Dienstverlening Alkmaar-Heiloo. Geen Uitkijkpost j ontvangen? KERKDIENSTEN MEDISCHE DIENSTEN 1 ANDERE ADRESSEN Uit#zL Jeugdherinneringen van een 70-jarige lititè Komt dat zien en horen tijdens het STANDWERKCONCOURS gehouden in het stationscentrum. Vrijdag 20 juli 1984 's avonds van 19.00 uur tot 21.00 uur. j Bel's donderdags: 072-330175 KOPIJ Door gebrek een ruimte is het voor de Uitkijkpost de ze week niet is gepisetst. in dien de ruimte het toelast, zi dien wij de tekst zoveel mogt dijk vol- De redactie. GEVONDEN VOORWERPEN DIERENBESCHERMING HEIL00-LIMMEN-CASTRICUM. GOED TEHUIS GEZOCHT VOOR: GOED TEHUIS GEZOCHT VOOR: POLITIEBERICHTEN i 18 JULI 1984/* de*e /—mifn.int/n Iromi muyciijn uai myacvct ub nufjij nonrto vu ooit nnnomon STICHTING DIENSTVERLENING ALKMAAR - HEILOO Gedurende de periode van vrijdag j 21 juli tot maandag 20 augustus I zijn in verband met vakantie de j spreekuren van de Stichting Dienst- j verlening Alkmaar - Heiloo gewij- I zigd: j - het woensdagmiddag spreekuur j in de Loet vervalt, j - de dagelijkse spreekuren zullen enkel gehouden worden op maan dag-, woensdag- en vrijdagochtend van 9.00 - 10.00 uur. In dringende gevallen kunt u con tact opnemen met het bureau te Alkmaar, tel. 072- 12 43 44. GEVONDEN: 1 fietspomp, 1 zwarte portemonnee met gelds inhoud, 1 kinder portemonnee met inhoud, 1 plastic tas met inhoud, 1 porte monnee, 1 sleutelbos, 1 dames qu' ^ts horloge, 1 zonnebril, 1 zon- n< vfil, 1 sleutel aan plastic wiel, 1 bril in koker, 1 zonnebril, 1 regen jack, 1 softbal handschoen, 1 heren zwembroek, 1 beker met deksel, 1 autosleutel, 4 sleutels, 1 kleuren- rolletje foto's, 1 vest en 1 trainings broek, 1 sleutel, 1 radiocassette recorder. Afhalen op woensdag- en zaterdag middag tussen 14.00 - 16.00 uur. De Stichting is een instelling voor Gecoördineerd Bejaardenwerk in Alkmaar en Heiloo. Het doel van de Stichting is de ouderen zolang mo gelijk zelfstandig laten functioneren in de samenleving. Dat doen ze door: - het afstemmen van voorzieningen voor ouderen (b.v. bejaardenver zorging - wijkverpleging - bejaar den- en verpleegtehuizen); - aandacht vragen bij de samen leving voor de positie van de oude ren; - signaleren van het ontbreken van voorzieningen voor ouderen; - organiseren van sociaal-culturele activiteiten; - bemiddelen bij huisvesting. U kunt bij ons b.v. terecht voor: warme maaltijdvoorzieningen: Tafeltje Dekje: - meer bewegen voor ouderen: gymnastiek, volksdansen, zwemmen en koersbal; - opneming in een verzorgingste huis (Indicatiecommissie); - individuele hulp; - verhuizing naar een kleinere- of bejaardenwoning: - advies en gesprekshulp; - vrijwilligers auto-vervoer; vormings- en ontspanningsac tiviteiten als gespreksgroep: 'Te dere tijd is leeftijd", ouderenkoor en Engels: informatie vrijwilligerswerk/so ciale wetgeving en financiële rege lingen. In Heiloo wordt het Gecoördineerd Bejaardenwerk uitgevoerd door de Commissie Ouderenwerk Heiloo. In deze commissie zijn vertegen woordigd: alle organisaties voor ou deren: de Katholieke Bond voor Ouderen, de Algemene Bond voor Ouderen; instellingen voor vrij willigerswerk: Unie Van Vrijwilli gers, het Rode Kruis, de Federa tieve Vrouwenraad, de Kerken; welzijnsinstellingen: Stichting Noord-Kennemerland, Kruisver- eningen, Bejaardentehuizen en een afgevaardigde van de gemeente Heiloo. Flankerend beleid Daar bijna alle groeperingen die "iets" met ouderen te maken heb ben in deze Commissie vertegen woordigd zijn, is de Commissie Ou derenwerk Heiloo bij uitstek de plaats waar het Ouderenwerk krijgt en ook de plaats waar men alle in formatie en kennis omtrent het Ouderenwerk in Heiloo bij elkaar is. De Commissie wil in Heiloo zo zelf standig mogelijk functioneren. Naast het uitvoeren van eerderge noemde activiteiten houdt zij zich ook bezig met o.a. uitvoering ge ven aan het flankerend beleid. Wat is flankerend beleid: Er komen in Nederland steeds meer ouderen: de bevolking vergrijst. Ouderen doen een relatief groot beroep op allerlei welzijns- en ge zondheidsvoorzieningen. 'Meer ouderen' zou dus eigenlijk ook uit breiding van die voorzieningen die nen in te houden. Omdat door de sociaal-economische toestand uitbreiding niet goed mo gelijk is, wordt de oplossing in een andere richting gezocht: - een betere benutting en afstemming van voor ouderen relevante voor zieningen; - zolang mogelijke handhaving van de zelfstandige leefwijze van ouderen. Ouderen willen dit zelf èn het is goedkoper dan dure opname in het bejaardentehuis. Dit alles is alleen mogelijk als de bestaande voorzieningen beter be nut worden, b.v. zoals mensen die thuis wonen de mogelijkheid te ge ven de maaltijd te gebruiken in een bejaardentehuis. Mensen die in dit beleid geïnteres seerd zijn, kunnen voor informatie terecht bij de projektleider van de Commissie Ouderen Werk Heiloo, de heer G. C. Zeeman, Westerweg 294, Heiloo: tel. 33 12 97. Algemeen Bestuur De Commissie Ouderenwerk Heiloo werkt samen met het Gecoördineerd Bejaardenwerk in Alkmaar binnen de Stichting Dienstverlening Alkmaar- Heiloo en heeft in het Bestuur van deze Stichting een zevental bestuurs zetels. In het Algemeen Bestuur hebben namens de Commissie Ou derenwerk Heiloo zitting: - de heer M. Walda (Algemene Nederlandse Bond voor Ouderen); mevrouw F. van Amerongen (Unie Van Vrijwilligers); mevrouw R. Mulder (Rode Kruis); mevrouw A. Meertens (Verzorgingstehuizen); de heer A. Th. Delleman (Gemeente Heiloo) en de heer P. Jutte (Kat holieke Bond voor Ouderen). De heer M. Walda zit tevens in het Dagelijks Bestuur van de Stichting Dienstverlening Alkmaar-Heiloo. Het Dagelijks Bestuur van de Com missie Ouderenwerk Heiloo is als volgt samengesteld: voorzitter: de heer M. Walda; - secretaresse: mevrouw S. F. de Koning-Wennekes; - penning meester: mevrouw F. van Ame rongen - projektleider: de heer G. C. Zeeman. Het secretariaat is bereikbaar op de Westerweg 294, 1852 AS Heiloo, dagelyks tussen 09.00 - 10.00 uur, tel. 33 12 87. LAAG INKOMEN? VRAAG KWIJTSCHELDING ONROERENDGOEDBELASTING Wanneer komt iemand voor kwijt schelding in aanmerking? De direkteur der Rijksbelastingen in Amsterdam bepaalt of iemand voor kwijtschelding in aanmerking komt. Er zijn geen algemeen geldende regels voor op te stellen. U be oordeelt dus in eerste instantie zelf of u denkt in aanmerking te komen. Indiening van het verzoek U dient een schriftelijk verzoek te richten aan de direkteur der Rijks belastingen, Postbus 12950, 1100 AZ Amsterdam. Een kopie van dit verzoek stuurt u naar de ontvanger van de Direkte Belastingen te Alk maar; dit om aanmaningen te voor komen. U ontvangt van de direkteur een vragenformulier waarop u uw in komen en bijzondere kosten dient in te vullen. Nadat u dit formulier hebt teruggezonden, wordt uw verzoek behandeld. Een model van het verzoek kunt u krijgen bij de afd. Financiën van de gemeente Heiloo. Ombudsteam Heiloo. Redactionele toevoeging Behalve voor kwijtschelding van de onroerendgoedbelasting kan men ook in aanmerking komen voor een ge deeltelijke kwijtschelding van twee andere heffingen: de riool-afvoer- rechten en de reinigingsrechten. Men komt hiervoor in aanmerking wanneer men onder andere het bewijs van kwijtschelding van de onroerendgoedbelasting kan tonen. Ook over deze mogelijkheid tot be sparing op het betalen van belas tingen kunt u zich op het gemeente huis laten informeren. Voorbeeld van zo'n verzoek Aan de Direkteur der Rijksbelastingen Postbus 12950 1100 AZ Amsterdam Onderwerp: afscbri jving onroerendgoedbelastingen Geachte Heer, Ondergetekende naam adres woonplaats verzoekt U hierbij om gehele of gedeeltelijke afschrijving van de opgelegde aanslag onroerendgoedbelastingen wegens onvermogen. bedrag van de aanslag f aanslagnummer belastingjaar Hoogachtend, (woonplaats (datum (handtekening) Kind en Geloof Op 15 mei 1984 werd er door de ge zamenlijke Ouderraad van de St. Radboudschool en de St. Jozef kleu terschool een ouderavond gehouden, die als thema had: Kind en Geloof, geloofsbelevenis van het kind thuis en op school. Als gastspreekster voor deze avond was uitgenodigd mevr. Joke Brug man, werkzaam in het kinderpasto raat te Amsterdam en tevens verbon den aan het Pastoraal centrum te Haarlem. In haar toespraak besprak mevr. Brugman ten eerste de vraag: ,,Hoe ervaren kinderen van nu het geloof?" Zij stelde dat niet de kinderen thans problemen met het geloof hebben, maar dat de ouders die problemen hebben. Als konklusie zei ze: ,,Hèt geloof bestaat niet, maar het geloven van ouders bestaat wel. En dit ge loven kan aansluiting vinden bij kin deren als dit geloven maar authen tiek en heel eerlijk is. Anderzijds moeten wij het kind niet te veel tege lijk aanreiken, laat het kind maar komen, probeer te luisteren naar kin deren met hun vragen, want zij staan nog sprankelend in de maatschappij." Ten tweede besprak mevrouw Brug man de vraag: welke is de taak van de R.K. School en welke die van de ouders in het geheel van de geloofs overdracht?!" Zij stelde dat vroeger de zgn. driepoot: School, Kerk en Ouders voor wat betrekt de R.K. school één gezamenlijk doel had, nl. kinderen klaar te maken voor de ka tholieke kerkgemeenschap om later als katholieken een eigen plaats in de samenleving te verkrijgen. ,,De drie poot bleef, maar de vanzelfsprekend heden zijn verdwenen. Het katholiek onderwijs kwam op de tocht te staan. De direkte band met de Kerk is ver dwenen. Het aantal leerlingen is teruggelopen. Kinderen van verschil lende levensovertuiging komen de R.K. school binnen en ook onder wijzers hebben vaak verschillende achtergronden." We kunnen m.i. slechts tot een oplos sing van deze problemen komen door elkaar 3 grondvragen te stellen: 1. Hoe kunnen ouders hun verant woordelijkheid t.o.v. geloofsopvoe ding waarmaken zonder zich te ver schuilen achter de School of de Kerk? 2. Hoe kan de R.K. school als zelf standig instituut meewerken aan ka- techetische vorming zonder zich ge vangen te voelen door Ouders en Kerk? 3. Hoe kan de Kerk haar eigen ver antwoordelijkheid van katechetische vorming op zich nemen zonder zich te verschuilen achter de Ouders en de School? Hierna volgde een koffiepauze waar in schriftelijk vragen werden ge steld, die na de pauze zouden worden bediskussiëerd. De ouderavond werd tegen elven be sloten, en in het na-praatje is ge bleken dat velen het een geslaagde avond hebben gevonden, die hopelijk vele vruchten zal afwerpen. EERLIJKHEID DUURT HET LANGST [deel 2] Ik belde bij Anthoon Verver aan, zijn vrouw kwam voor en toen ik aan haar vroeg of Anthoon thuis was, zei ze: ,,Die is naar Klaas Kuis om die twee koeien te betalen. Hij zal er nog wel zitten, want hij is nog niet zo heel lang weg". En toen ik bij de boerderij van Kuis was ge arriveerd, deed ik de deur open en riep heel hard 'Volk!!!!'. Toen kwam de oudste dochter van Kuis naar me toe. Ik vroeg haar of Anthoon Ver ver bij hun was, want dat moest zo zijn volgens zijn vrouw. ,,Dat klopt", zei zijn, ,,ik zal zeggen dat je een boodschap voor hem hebt". Later kwan Anthoon over de koe gang aanlopen. Hij zag dat ik er was en voor ik iets kon zeggen, zei hij: ,,Ik weet waar je voor komt, beste jongen. Je komt vragen naar die honderd gulden, die je vader vanmorgen teveel aan mij heeft betaald. Ik rekende net met Kuis af en toen bemerkte ik dat er twee briefjes van honderd op elkaar zaten. Vandaar' dat ik er èèn overhield en die kan niet anders dan van je va der zijn. Want ander geld had ik niet in mijn portefeuille". Dus zei hij, terwijl hij mij een klap op mijn schouder gaf, ,,Ga maar gauw naar je vader en zeg dat ik die honderd gulden heb en dat ik straks nog langs kom". Ik blij naar huis om te zeggen dat de honderd guldens terecht waren. Toen ik op de Notweg kwam aan rijden, stonden vader en moeder al voor de ramen te kijken. Ik zwaaide met m'n ene hand en knikte tegelijk met m'n hoofd van ja; met andere woorden, het geld is terecht. Ik zag dat ze me begrepen, want vader sloeg zijn hand om moeders schou ders en moeder haar handen in el kaar van blijdschap. Een half uur daarna kwam Anthoón Verder het geld terugbrengen. ,,Is er volk", riep hij vanuit de achterdeur. ,,Ja, kom maar verder,,, zei vader. En toen hij de kamer bin nenliep, zei moeder Anthoon, pak een stoel en ga zitten man. En", ging ze verder, ,,ik kan je wel zoenen, zo blij zijn we dat die hon derd gulden bij jou waren". ,,Dat kan ik me levendig voorstellen", zei Anthoon. ,,Ik wist zelf ook niet hoe ik het had op da.t moment. Ik reken met Klaas af, want ik had geld van hem geleend om van de winter een paar koeien op stal te hebben, en daar zie ik dat er twee briefjes van honderd op elkaar zit ten. Ik deed dat briefje meteen weer terug in m'n portefeuille, met de gedachte die is van Jan. Klaas Kuis zag wel dat ik dat deed, maar ik zei niet tegen hem dat Jan Mors zich waarschijnlijke met afrekenen had vergist. Daar heeft een ander niets mee te maken, dacht ik zo. En als je zoon niet bij me was gekomen om naar die honderd gulden te vragen, was ik even goed naar je toege komen, want het was voor mij hon derd procent zeker, dat ze van jou waren". En toen ze onder het genot van een kop koffie er nog verder over zaten te praten, haalde vader z'n porte- monnaie voor de dag, haalde er tien gulden uit en zei: ,,Hier Anthoón, die zijn voor jou". ,,Nee Jan", zei Anthoon, ,,die tien gulden kan jij net zo min missen als ik. En trouwens, ik beschouw het als een gewetenszaak, want dat geld was niet van mij. En Jan, ik weet zeker, dat jij net zo gehandeld zou hebben. Weet je wat je me wel geven mag? Een pakkie pruimta bak, maar beslist niet meer". Een dag daarna moest ik van vader tien pakjes witte ster halen bij ik meen van Piet Gaarthuis, die aan de Rijksstraatweg een tabak-winkeltje had, die toen tien cent per pakje kostte. Daarvan moest ik vijf pakjes bij Anthoon afgeven en die nam hij in dank aan. Dat was qou Anthoon Verver, die ons al lang is voorgegaan. Hij had het gezegde "eerlijkheid duurt het langst" hoog in het vaan del. Ik weet wel dat die man in mijn leven een geweldige indruk op mij heeft gemaakt. Deze man was een voorbeeld voor degenen, die het met het mijn en dijn niet zo nauw nemen. Ik kan niet zo oud worden, dat ik hem zal vergeten. Slanke zwarte kater, 4 jr. gecastr. Leuke grijs/witte kater, 4 jr. gecastr. Mooie schildpadpoes, 5 jr. gesteril. Lieve lapjeskat 'Sien' 4 jr. gesteril. Grappig zwart/wit katertje ±12 wkn. Lief cypers poesje ±10 wkn. Bruin/wit konijntje. WIE MIST: Zwart/wit dwergkonijntje, gevon den Schuine Hondsbosschelaan. Zwart konijn met witte linkervoor- poot en wit bandje, gevonden Laar manstraat. VERMIST: Cyperse kater, witte bef en voeten, 1 jr. ongecastr., Laan van Frans. Witte kat met groene ogen en witte kat met kleine lichtrode vlekjes, Bosrank. InL: katten - overdag 33 14 07, mevr. v. Weelden, mevr. de Waart, na 18.30 uur en het weekend: tel. 33 48 10. Knaagdieren: Zoon, tel. 33 67 86. Gezellige cyperse poes, witte bef en voeten, 3 jr. gesteril. Inl.: Pepping, tel. 02205 - 2890. WIE MIST: Oranje bruin konijntje? Gevonden te Limmen. Knaagdieren: Prins, tel. 02205 - 22 66. De Dierenbescherming afd. Heiloo e.o. heeft dringend behoefte aan personen, die tijdelijk een hond of kat tegen vergoeding in hun huis willen opnemen. Tel.: 072 - 33 14 07. AGENDA 'TREFPUNT WESTERWEG 294, TEL: 33 12 97 HOOG EN LAAG 7a, tel. 33 14 58 DONDERDAG 19 JULI SoosKBO 13.30-17.00 Biljarten 13.30-17.00 VRIJDAG 20 JULI Soos ANBO 13.30-17.00 Bridge 13.30 -17.00 Biljarten 13.30-17.00 ZONDAG 22 JULI Soos ANBO 13.30-17.00 MAANDAG 23 JULI Bridge 13.30-17.00 Biljarten 13.30-17.00 (Bowling) 14.00 -15.00 DINSDAG 24 JULI SoosKBO 13.30-17.00 Biljarten 13.30 -17.00 WOENSDAG 25 JULI Soos ANBO 13.30-17.00 Biljarten 13.30 -17.00 BURGERLIJKE STAND HEILOO GEBOREN: Heyco H. J., z.v. Jan G. Langenberg en Helena M. Beems; Erik, z.v. Adrianus W. Bijvoet en Angela J. van 't Sant; Robert-Jan, z.v. G. J. Cornelis Driehuis en Maria C. J. Zomerdijk, B, Jeroen, z.v. Bernardus M. Dek ker en Hielkje Hijlkema. OVERLEDENHermijntje Helleman, w.v. de Graaff; Dirk K. Kalf, e.v. Hein; Bertha Wie- berink, e.v. Koel. VERNIELINGEN Een auto op de Westerweg werd bekrast en ontdaan van de buiten spiegel. Ook een auto bij Camping Heiloo was lijdend voorwerp van verniel zucht. Op de Zeeweg reed iemand in aan geschoten toestand met zijn auto enkele boompjes en paaltjes plat. Een dag later deed een andere automobilist hetzelfde. Door met hoge snelheid en gedoofde lichten probeerde hij aan de politie te ont komen. De poging strandde. Tot slot nog een vernieling aan een auto bij 't Loo. DIEFSTALLEN Uit twee winkels werden jacks ge stolen. In één geval ontkwamen de daders, een jongen en een meisje, per fiets. Diverse keren werden au to's opengebroken of werden daar toe pogingen gedaan. De buit: radio-boxen. Bij Camping Heiloo werd opnieuw een Duitse moped ge stolen. GIRO-BLAUW Bij een poging in Alkmaar gestolen betaalkaarten te1 verzilveren strand de een vrouw op het Heilooër-post- kantoor. Toen gevraagd werd het pasje duidelijker te tonen, nam de vrouw de benen. BRAND EN BEDROG De brandweer moest woensdag uit rukken omdat waarschijnlijk kwa jongens een boom in brand hadden gestoken in het Heilooër Bos. Bij de politie werd melding gemaakt van het feit dat een firma haar verplichtingen niet nakwam. Een kwestie van wel adverteren en niet leveren. SLOOPAUTO'S Een tweetal mannen uit Alkmaar kon aangehouden worden toen zij op de Handelsweg bezig waren een ou dere auto op een aanhanger te laden. Het tweetal had dat een dag eerder ook al gedaan met een wagen op de Trompenburg. Deze wagen werd als samengeperst schroot terugge vonden. De twee mannen stalen de wagen om ze vervolgens te verkopen aan sloperijen. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 9.30 uur: gez. dienst naar de kruis kerk, crèche in de Rank Kruiskerk 9.30 uur: ds B. G. Kruit, crèche in de achterzaal, 19 uur. ds B. G. Kruit Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur: ds. G. J. Kamp uit Heiloo. 18 uur: idem Chr. Geref. Kerk (De Dillenburg) 9 uur: leesdienst Parochie-zondagsdienst Psychiatrisch Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo, tel. 072-330844 Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 uur Dienst en woensdagavond 8 u. Bijbelstudie. Westerweg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10 uur: de Heer J. Koch uit Alkmaar Ned. Herv. Gemeente Egmonden 9.15 uur: ds. N. Eikerbout. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.30 uur: Mevr. H. W. Muller Remonstrantse Gemeente Alkmaar geen dienst Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10 uur: ds. J. P. Keuning uit Callantsoog. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10 uur Hoogmis. R. K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.00 uur -11.00 uur. In de week:Maandag-, dinsdag- en vrijdagavond 19.30 uur. Donderdagmorgen 8.00 uur. Spreekuur en biechthoren: zaterdag 16.00-17.30 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 11 Zaterdag 19.00 uur. Zondag 9.30 uur en 11.00 uur. In de week: maandag-, donderdag avond 19.30 uur, vrijdag 19.15 uur. Dinsdag en woensdag 8.00 uur. Biechthoren: zaterdag 16.30 - 17.30 uur. R. K. Kerkdiensten O.L.Vr.ter Nood Kapellaan H.H. Missen: zaterdag 19.00 uur: zondag 9.00 en 11.00 uur. In de week: maandag-, woensdag- en zaterdag's avonds om 19.00 uur en de overige dagen 's morgens om 10.00 uur. Avondmis: le Vrijdag van de maand 19.00 uur. Lof: zondagavond 18.30 uur. Biechthoren: zaterdag in beide kapellen vanaf 16.00 uur. Kapel Psych. Centrum St. Wiüibrord. H.H. Missen: zaterdagavond 18.45 uur. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. Youth for Christ Alkmaar: koffiebar: zaterdagavond 20.00 uur, Laat, naast de Kapelkerk. Doopsgez. Gem. Koningsweg, Alk- DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Th. E. Kempers, de Achtkant 19, Hei loo, tel. 072-330077 Weekenddienst Apotheek Apotheek Heylo, Stationsweg 53, Heiloo, tel. 072-331070 Weekenddienst Wijkverpleging Egmond - Heiloo - Limmen Mevrouw E. Jonker, tel. 072-330577 Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) Mevr. M. Groot-Valkering, tel. 02205-2635, b.g.g. boodschappen dienst: 020-123123. Verloskundige Limmen Mevrouw C. Motzo, tel. 02513-12020 Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo W. Jie, Arendsweg 84, Alkmaar, tel. 072-619909 Praktijk Mensendieck Spreekuur volgens afspr.(ma. t/m vr.) Mevr. Y. I. van Leeuwen-Chu, De Hoghe Weijdt 31, Heiloo, tel. 072- 338114, b.g.g. 02208-6924. DIERENARTSEN Dr. Schaap en dr. Duijser zijn altijd te bereiken op tel.nr. 072-331606. (Commandeurslaan 1). Zaterdags spreekuur van 11.00 - 12.00 uur. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tussen 12.00 - 13.00 uur en maandag en donderdag tussen 17.00 -18.00 uur tel. 072-331073. KRUISVERENIGING „HEILOO" f Kantoor: Wfökgebouw: ^Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17.00-18.00 uur. Uitleenmagazijn geopend op werk- dagen van 19.00-19.30 uur. Tel. 072-331073. Wijkverpleegkundigen: Mevr. A. H. Kroon, tel. 072 - 330082, te bereiken van 8.00 - 8.30 uur. Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072 - 331021, te bereiken van 8.00-8.30 uur Mevr. A. v. Staveren, tel. 072 - 334326, te bereiken van 8.00 - 8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072 - 337465, te bereiken van 8.00 - 8.30 uur. Mevr. E. Jansen, tel. 02208 - 6203, te bereiken maandag, donderdag en vrijdag tussen 8.00 - 8.30 uur. Mevr. L. de Waard, tel. 02518 - 55495, te bereiken tussen 8.00 - 8.30 uur. Spreekuur in wijkgebouw: dagelijks tussen 12.00 - 13.00 uur, tel. 072- 331073. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr;). J. J. H. Cóoper, Ewisweg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072- 333398; M. A. v. Riel, De Wildt- laan 28, Heiloo, tel. 072-333271; E. J. Waal, Kennemerstr.weg 452, Heiloo, tel. 072-331266; P. A. Slin ger, De Hoghe Weijdt 55, Heiloo, tel. 072-333746. Organisatie van Nederlandse Tandprothetici Weekenddienst in de kop van Noord- Holland, tel. 02240-7939. Zwangerschaps Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072 - 334694 OPENBARE BIBLIOTHEKEN Het Malevoort 131852 KZ te Heiloo, tel. 330670: Dinsdag 10.00—12.00 14. Woensdag 14. Donderdag 10.00—12.00 14. Vrijdag 10.00—12.00 14. Zaterdag 10.0012.30 Kennemerstraatweg 382, 1851 BK te Heiloo, tel. 330057: Maandag 19 Woensdag 14 Vrijdag 14 00—20.30 00—16.00 00—20.30 00—20.30 00—20.30 00—16.00 00—17.00 STICHTING ALGEMEEN MAATSCHAPPELIJK WERK ALKMAAR EN OMSTREKEN Heiloo: Kennemerstraatweg 382, tel. 330984. Spreekuur maandag, woensdag en vrijdag, 9.0010.00 uur. Limmen: Middenweg 26a, tel. 02205- 1250. Spreekuur donderdag, 14.00 15.00 uur. Afspraken buiten spreekuren: Bureau Algemeen Maatschappelijk Werk, Nassaulaan 5 te Alkmaar, tel. 072110804. Gehele week. WAO-AWW-GROEP Activiteiten in het Trefpunt, Wester weg 294 te Heiloo. Tevens spreek uur elke maandag (9.00 - 12.00 uur). WONINGBOUWVERENIGING VOLKSHUISVESTIGING HEILOO Spreekuur: le en 3e dinsdag van de maand m.u.v. juli, augustus en december in 't Open Huis (19.30 - 21.00 uur). Secr.: Termijen 22, 1852 TB te Hei loo, tel. 332158. Huuradm.: tel. 332158. Onderhoud: tel. 330430. DE ZONNEBLOEM Vereniging tot bevordering van het welzijn der zieken, van alle gezind ten, voor bezoek thuis, ziekenhuis of verpleeghuis. Sekr.: Werkendels- laan 29, tel. 331594. CONSULENTEN DIERENBESCHERMING HEILOO EN OMSTREKEN Honden: R. v.d. Berg, tel. 336758. Katten: D. van Weelden, tel. 331407 (overdag), H. de Waart, tel. 334810 (na 18.30 uur en in het weekend). Vogels: J. Kuiper, tel. 335478, en C. Sentveld, tel. 022051501. Watervogels: C. de Lange, 333073. Knaagdieren: C. P. N. Zoon. 336786. Aktie Vakantie ?leegdier: tel. 336180. STICHTING DIENSTVERLENING ALKMAAR-HEILOO Instelling voor gecoördineerd bejaar denwerk 't Trefpunt, Westerweg 294, "£S 1852 AS Heiloo, tel. 331297, spreekuren dagelijks van 9-10 uur en1 woensdag van 14.00-15.00 uur in ver zorgingstehuis De Loet, De Loet 1, tel. 330744. Voor: - bemiddeling huisvesting ouderen - voor meer bewegen voor ouderen - warme maaltijdenvoorziening Tafel tje Dekje - vrijwilligers autovervoer - individuele belangenbehartiging - vormings- en ontspanningsactivitei ten. SOCIËTEIT ALLEENSTAANDEN Eerste maandag van de maand: thema-avond. Derde maandag van de maand: kreatieve avond. Het Open Huis, zaal 5, aanvang 20.00 uur. Inl.: tel. 332136 of 331097. HET NEDERLANDSE RODE KRUIS Afd. Welfare: begeleiding thuis van langdurig zieken, invaliden en bejaarden bij handwerken en ver richten van handenarbeid. De eerste vrijdag van de maand ver koop van het handwerken aan de Kennemerstraatweg 382, gebouw Bibliotheek, tel. 333399. Inl.: mevr. W. J. Bakker-Eijkholt, Trompenburg 25a, tel. 330504. TELEFOONCIRKELS Hart, Vredenoord Inl.: mevr tel. 072-335149. 68, STICHTING WERKELOZEN- BELANGEN HEILOO E.O. Spreekuur: elke vrijdag (11.00-12.00 uur). Gemeentehuis Heiloo, Van Aostastraat 5 te Heiloo. VVV HEILOO Ver. voor Vreemdelingenverkeer, Postbus 5,1850 AA Heiloo. Hoofdinformatrice: mevr. A. de Moor, Nijverheidsweg 11, Heiloo, tel. 072-333719. ;C Ouderenkoor Heiloo Repetitie dinsdag 10.00-11.45 uur, in 't Trefpunt, Westerweg 294. Inl.: via tel. 333805 of 334054.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1984 | | pagina 2