ACUnuut -i BIJZONDERE AKTIES OUD-PAPIER AKTIES VERENIGINGSAGENDA Geen Uitkijkpost ontvangen? EVENEMENTEN-AGENDA SPORT EN SPEL AGENDA Middenstandsavondschool Heiloo AGENDA EGM0NDEN De Starsisters bij B&W in De Mare Gitaar-collectief weer van start in Heiloo en Alkmaar JR Junior Mode start in 't Loo EILOO e.o Vakantiereis van ouderen naar het Odenwald in West-Duisland IS De laatste uitverkoop restanten tegen extra scherpe prijzen De laatste zomerbroeken uitzoeken nu 49,- IEUWSBLAD VOOR POLITIEBERICHTEN SMCIES Laatste Zomerherenmode artikelen met ongekend lage prijzen FORD. MEERWAARD OP DE WEG. r Westfriese Voordeelslagerij I2CUTIGUI RAADHU1SWEG 12 - HEILOO BRUILOFT Of PARTY? RAADHUISWEG 13 - HEILOO BowUnxt Bel 's donderdags: 072-330175 De Dors 2 Heiloo Eén en tweejarige opleiding Rijksgesubsidieerd Inlichtingen en opgave: Th. L.J. Kaandorp, Zeeweg 2, Heiloo, 072-332086; J.R.G. te Boekhorst, Westerweg 339, Heiloo, 072-334715; A. Boerhave, Boswinde 24, Heiloo, 072-332768; J. Hoogervorst, Westerweg 110, Heiloo, 072-330552; J.M.A.M. Out, Kapelweg 5, Limmen, 02205-1724. Informatie-avonden: 30 augustus en 3 en 6 september van 19- 20.30 uur. Fa. M. STEENHOEK EN ZNS. HOLLEWEG 71 HEILOO, TEL. 331855 IS HET WEER VOORBIJ DIE MOOIE ZOMER? Nu is het de tijd om eens aan uw C.V. ketel of gas haard te denken. Wellicht is het nu het moment om de ze te vervangen voor een zuiniger toestel. Kom vrijdagavond of zaterdag eens langs op onze show winkelcentrum 't Loo t.o. A.H. HR. KETEL ER. KETEL BR. GASHAARDEN 49e JAARGANG No. 33 15 AUGUSTUS 1984 I Advertenties en administratie: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - 1850 AB Heiloo Telefoon 072-330175 b.g.g. 334531 Redactie-adressen: Baafjeslaan 1, 1852 BE Heiloo - Telefoon 072-331081 Westerweg 3711852 PR Heiloo - Telefoon 0 2-333 5 Dit blad verschijnt .'s woensdags huis-aan-huis in een oplage van 12.000 exemplaren in Heiloo. Limmen. Egmond-Binnen. Rinnegom en Egmond a/d Hoef. Advertenties moeten uiterlijk maandagmiddag 6 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 55 cent (excl. BTW) Bij regelmatig adverteren AANZIENLIJKE REDUKTIE. Woensdagochtend 15 augustus a.s. komt het razend populaire zangtrio „De Star Sisters", speciaal voor B&W naar Huiswaard. Om de nieuw ste B&W Supermarkt, in winkelcen trum ,,De Mare" te openen. Precies om 9.00 uur zullen Patricia, Yvonne en Sylvana het openingslint door knippen en de trots van B&W of ficieel openen. Daarna kan iedereen, jong en oud, naar binnen om per soonlijk met de nieuwste B&W Supermarkt en met de Star Sisters kennis te maken. Patricia, Yvonne en Sylvana zullen tot 11.00 uur bij B&W in ,,De Mare" blijven om grammo foonplaten, posters en foto's te sig neren die in het nieuwe B&W fi liaal te verkrijgen zijn. De nieuwste B&W Supermarkt in winkelcentrum ,,De Mare" in Huis waard is niet zomaar een supermarkt. Ruim 1500 m2 vloeroppervlak maakt B&W „De Mare" de grootste van de in totaal 14 B&W filialen. Ruime looppaden en een fris interieur zijn karakteristiek voor dit nieuwe B&W filiaal waar de nieuwe house style", die B&W nu sinds een jaar gebruikt, volledig tot z'n recht komt. Ook de versafdelingen, het stok paardje van B&W, hebben een mooi plaatsje gekregen. Naast de versafdelingen heeft B&W ,,De Mare" ook een bijzonder ruim assortiment levensmiddelen en non-food. Kortom: bij B&W ligt alles onder één dak. Het dak van B&W in ,,De Ma re". Voor Huiswaard een reden om blij te zijn met B&W in hartje ,,De Mare". Reparatie, modernisatie Opberging en cleaning Grote collectie nieuwe mantels Maatwerk op eigen atelier Lid Stichting Bontwaarborg Hertenlaan 8 - Bergen Tel.: 02208-95530 Wagenweg 11 - Haarlem bij Houtplein, tel. 023-312086 Iedere woensdag Gehaktdag: GEHAKT h.o.h. jr qp heel kgD.VV RUNDERGEHAKT 7 q|- heel kg-wO Iedere donderdag Biefstukdag: Botermalse PAARDEBIEFSTUK o qo 250 gram0-5J0 Botermalse RUNDERBIEFSTUK m Qo 250 gramH.ïJO Tulpencroftlaan 2, Heiloo ^Tussen Heerenweg en Kenn.str.w STICHTING ROLSTOELBUS HEILOO E.O. De Rolbus van onze stichting rijdt nu alweer sinds november 1983 tot volle tevredenheid van onze passagiers. De mensen zijn zeer enthousiast en er is voor velen een nieuw wereldje ont staan. Wij horen plezierige verhalen over de gemaakte ritten en de blijheid straalt van de dames en heren af. Het was dikwijls jaren geleden dat ze bij dochter of zoon op bezoek waren ge weest en nueven een telefoontje en debus kwam voorrijden, met de lift de bus in en daar gingen ze. op hun doel af: Egmond - Heemskerk - Uit geest - Hoofddorp - Utrecht - Arnhem - en afgelopen winter naar de Beun, enz. Nu de zomer eindelijk toch nog is ge komen kunt u nog fijn profiteren van de mogelijkheid om er eens uit te gaan. De winter duurt weer eindeloos lang, dus beste mensen, grijp uw kans, neem de bus en trek er op uit. Onze vriendelijke vrijwilligers staan voor u klaar. Even een telefoontje naar 336570 of 335149. Als de Rolbus wil blijven rijden kunt u ons dan met een donatie verblijden? Stichting Rolstoelbus Heiloo e.o. Rabobank rek.nr. 32.70.39.760 onder vermelding "donatie 1984" of eenma lige gift. 1 September is het precies 1 jaar geleden dat Hans Laduc en Joop Verduyn hun gitaarcollectief starten. Dat er grote animo voor het gitaarcol lectief was, bleek wel uit het aantal reacties en aanmeldingen voor de diverse cursussen. Kortom de wat vrijere vorm dan die van de muziek school blijkt aan te slaan. Voor degene die nog niet precies weet wat het gitaarcollectief inhoudt, volgt hierna nog even een korte beschrijving. Hans en Joop volgden" beide hun klassieke gitaaropleiding aan de MPA te Alkmaar, waar ze vorig jaar afstu deerden. Hans geeft les op de klassieke en electrische gitaar, waarbij de na druk ligt op het electrische gedeelte. Vooral voor de electrische gitaar is veel animo. Dit omdat het instrument heel erg populair is, en er weinig gitaristen zijn die zelf actief zijn, en daarnaast ook lesgeven. Zo speelt Hans in de bekende formatie Balance. Joop speelt naast de klassieke gitaar ook de acoustische staalsnarige gitaar, en heeft zich gespecialiseerd in het spelen van o.a. fingerpicking, blues, ragtime, folk, bluegrass, zangbegelei ding etc. Naast het gitaarspelen en lesgeven houdt Joop zich ook bezig met het bouwen van gitaren. De lessen kunnen zowel individueel als in groepsverband worden gegeven. Be halve het geven van gitaarles wordt er ook een oriëntatiecursus gegeven. Dit is een informatieve cursus, en kan door iedereen gevolgd worden. Het geeft een beeld van de ontwikkeling van de gitaar, vanaf het prille begin t/m de hedendaagse acoustiche en electrische gitaar. Wij denken o.a. aan: degene die gitaarles heeft of heeft gehad en meer informatie wil, waar tijdens de gitaar les gewoonlijk te weinig ruimte voor is. Degene die zelf niet speelt, maar die wel meer van het instrument wil weten. Degene die zelf wel zou willen leren spelen, en zich beter op de hoogte wil stellen van wat er allemaal op een gitaar mogelijk is. Degene die in het bijzonder is geïnte resseerd in de manier waarop een gitaar wordt gebouwd. Bijvoorbeeld ouders die geintereseerd zijn omdat hun zoons/dochters gitaar les hebben. De volgende onderwerpen komen aan bod: de klassieke gitaar, de flamenco gitaar, acoustische staalsna rige gitaar en electrische gitaar. Bij elk onderwerp komen de volgende aspecten aan de orde: - Hoe wordt en werd de gitaar gebouwd Ter illustratie zal Joop tijdens de cursusduur een gitaar bouwen, zodat er van week tot week gevolgd kan worden hoe een gitaar gemaakt wordt. - Welke componisten, bespelers en bouwers waren belangrijk voor de ontwikkeling van het instrument. - Hoe klinkt de desbetreffende muziek. We zullen veel muziek zelf voorspelen en laten horen. - Welke technische en muzikale ont wikkelingen zijn er geweest. Om alles nog eens na te lezen krijgt elke cursist een geïllustreerde informa tiemap. De cursus die los staat van de gitaarlessen, wordt gegeven in 10 wekelijks lessen van U/2 uur 's avonds), en start bij voldoende deelna me de 2e helft van oktober. Ook zullen bij voldoende animo work shops worden gegeven t.a.v. improvi satie, samenspel e.d. De lessen zijn bedoeld voor mensen uit Alkmaar/ Heiloo en omgeving. De gitaarlessen gaan 27 aug. van start, informatie en aanmeldingen bij: Joop Verduyn 072- 619231 of Hans Laduc 072-337668. Met een sprankelende show waarin „We verkopen mode voor jonge men- kinderen hun eigentijdse mode, zullen sen die er goed uit.wi en z laten zien gaat op zaterdag 18 aug. tuttig en niet e s o J.R. Juniormode van start. tussfrlin. ze^ ,ee icnnnman U vindt deze winkel naast Joseph van Al drie jaar heeft de fam. Koopman Schagen in het pand waar voorheen een zaajc in Egmond, aan e Jacqueline" gevestigd was. straat 146. Er zullen zaterdag 2 shows gehouden Het begon allemaal heel worden om ongeveer 10.15 uur en een zelfmaakmode, gemaa o om 13 00 uur Koopman, haar man zat in de stoffen Toen de heer en mevr. Koopman het dus alles was voorhande ,m leuke idee opvatten om in Heiloo een tweede dingen te maken, maar egg j vestiging van J.R. Juniormode te ope- in zitten en van liever ee "er nen bleek het pand naast Joseph van bijgekocht en zo groeide de zaak tot Schagen bijzonder geschikt. Een klei- een leuke modezaak voor jongemen- ne opknapbeurt, even duidelijk de sen. En nu is het zo v naam op de zaak een schietgebedje tweedeJ.R. Junior mode m Heiloovan doen dat de collecties op tijd binnen start 8aat; a*s* zaterda8 8- zijn en de fam. Koopman kan gaan winkelhol t Loo. draaien. Vooral „jonge mode" voor de leeftijd van 6-18 jaar. TELEFOONCIRKELS IN HEILOO Wist u dat de telefoon-cirkels van Het Rode Kruis in Heiloo nog steeds hun goede diensten bewijzen aan vele al- leenwonenden, of kontaktarme men sen? Dagelijks bellen de aangeslote nen met elkaar, helpen elkander soms uit de put en weten dat ze niet meer al leen staan. Mocht er bij een der deelnemers niet worden opgenomen dan staat de lei ding van de cirkels als het ware in de startblokken om uit te rukken en hulp te bieden. Mocht er dus iets met ie mand zijn dan is het een veilig gevoel te weten dat er een wakend oog en oor is. Inlichtingen bij mevr. Hart, tel. 335149. GESTOLEN Deze week werden er 4 fietsen gestolen en uit een auto werd 45 liter superben- zine gehaald. Dit gebeurde op het parkeerterrein Kerkelaan-Heerenweg. Tevens werd er een electrische gras maaier uit een niet afgesloten schuur meegenomen. VERNIELINGEN Op de Oosterzijweg werd een auto over de hele lengte vernield. Op de Wester weg een buitenspiegel kapot gemaakt. Een noorse campinggast ontdekte dat de wieldoppen van z'n auto waren ontvreemd. Op Baetenburg zijn uit een auto een radio en een cassetterecorder gestolen. AANRIJDINGEN Er waren vijf aanrijdingen, zonder lichamelijk letsel. Op de Rijksweg 9 raakte een auto van de weg omdat de stuurinrichting niet in orde was. t)e auto kwam in de sloot terecht en de bestuurder met de schrik vrij. Op de Kennemerstraatweg kwamen 2 fietsers met elkaar in botsing. Van de Zevenhuizerlaan kwam een auto, die aan de fietsers keurig voorrang verleende. De eerste fietser schrok daar van en remde waardoor de tweede fietser er boven op vloog. De man uit Zaandam afkomstig, is met hoofdwon den naar het ziekenhuis gebracht. natuurlijk in die sfeervolle NIJENBURG-ZAAL van Kom eens langs of bel op; de prijs zal u meevallen. Kennemerstraatweg 341 Tel. 072-331992 HOMETRAINEN IN HEILOO Op vrijdag 24 aug. a.s. wordt er een gezellige en tevens een sportieve Ho- metrain-wedstrijd gehouden in café La Strada aan de Kennemerstraatweg 215 te Heiloo. Voor deze wedstrijden, waaraan iede reen kan en mag deelnemen, kunnen nog enkele ploegen zich laten inschrij ven. De ploegen bestaan uit 4 renners, die elk 2 x 300 meter moeten afleggen. Het inschrijfgeld, dat f. 25,-- bedraagt per ploeg, is bestemd voor een goed doel in Heiloo. Voor inlichtingen en inschrijvingen kunt u contact opnemen met A. Giltjes, tel. 02208-13103. (overdag van 8-18 uur). Automobielbedrijf G.C. KOOIJMAN BV. Dorpsstraat 7, 1901 EH Castricum Telefoon 02518-50650/50651* kursus ehbo Onverwachts is uw hulp nodig. U wordt niet van te voren gewaar schuwd dat uw hulp nodig is. U komt er zo maar opeens voor te staan. Maar uw hulp is dan toch nodig. Mis schien hangt het van uw hulp af, of een moeder voor haar kinderen, een vader voor zijn gezin, een kind voor zijn ouders, een goede vriend of vriendin, behouden kan blijven. Die beslissing ligt dan misschien volkomen onverwachts, in uw handen. Wat kunt U daar aan doen. Wel, op dinsdag 18 september start er weer een nieuwe kursus EHBO, die onder leiding staat van dokter Engelsen. Schrijf daar op in. inschrijving geschiedt door 140 te storten bij de RABO- Bank op nr. 12.05.83.194 t.n.v. EHBO Heiloo. Daar wij aan een be paald aantal kursisten gebonden zijn, volgt inschrijving in volgorde van storting. Voor verdere bijzonder heden verwijzen wij U naar de adver tentie in dit blad. den De INBRAKEN De heren inbrekers hadden er deze week weer zin in. Op de Kennemerstraatweg werd uit een huis geld en sieraden ontvreemd. Ook op de Wentholtlaan, de de Wildtlaan en het Vierkant hielden de heren huis, maar lang niet altijd met succes want de huizen waren meestal van goede sloten voorzien. Op de Wentholtlaan lukte het echter wel en werden er een groot aantal cheques meegenomen van de 7 inbra ken die nacht was er 1 succesvol. GEVALLEN Dat goed beveiligde huizen ook een nadeel kunnen zijn ondervond een mevrouw aan de Westerweg. Zij was uit bed gevallen, dit werd door de buren ontdekt maar deze moesten de politie inschakelen om het huis binnen te komen. Rommelmarkt Kabo en Anbo Spullen voor de rommelmarkt van de Kabo en de Anbo, die in september gehouden wordt, kunnen worden ingeleverd bij mevrouw Hoogeboom, Ze ven huizerlaan 108, (tel. 33 05 78) of bij mevrouw Lammers, Ewisweg 3 (tel. 33 32 96). KOOK t Mi Heeft u spullen waar u vanaf wil, maar die nog bruikbaar zijn, KOOK, is er blij mee. Zij verkoopt het en de opbrengst is voor een project(je) in de Derde Wereld. Alles wordt gratis opgehaald. Contact adres voor Heiloo: W. Leer, Cruijs- camplaan 26, tel. 332010. Kontaktadres Alkmaar: Theo Schaper, tel. 111336. Zaterdag 18 augustus: Gymnastiekvereniging Klimop, Pastoor van Muijenweg 12, achter Brunogebouw. Tussen 10.00-12.00 uur. B.S.C. Heiloo, parkeerterrein bij sporthal Het Vennewater. Gehele dag, ook. zondag Scoutinggroep Victorie, hoek Westerweg/Kerkelaan. Tussen 09.00-12.00 uur. Maandag t/m vrijdag: Muziekvereniging Eensgezindheid, Laan van Muijs l. Tussen 08.00-16.00 uur. Halen op verzoek tel. nr. 332336. Alle dagen: Clemens Willibrordschool, Westerweg, hoek Fodimarkt. Alle uren. Sociëteit Alleenstaanden Heiloo. Maandag 20 aug.: bijpraten en.bingo in Open Huis. Aanvang 20.00 uur. Tevens afhalen foto's "Dagje uit". Kosten: f. 2,50 (incl. koffie of thee). Inl.: tel. 332136 of 331097. Ned. Ver. van Huisvrouwen, afd. Heiloo. Dinsdag 28 aug.: excursie naar de Broekerveiling en het Zuiderzeemuseum. Vertrek: 9.00 uur. Woensdag 29 aug.: fietstocht naar PEN. Vertrek: 8.30 uur vanaf 't Baafje en 9.00 uur (per auto) vanaf de brandweerkazerne. Koninklijke Maatschappij Tuinbouw en plantkunde. Zaterdag 25 aug.: excursie Groei Bloei naar de fuchsiatentoonstelling te Nuenen. *Kosten dagtocht: f. 42,- (leden) of f. 52,- (niet-leden). Opgeven: donderdag 16 aug. vanaf 9.00 uur bij C. Kamer, Heerenweg 108 te Heiloo, tel. 072-333523. Al«« Steppenrace 1984 Zaterdag 25 augustus: steppenrace 1984 van 20.00 - 22.00 uur op terrein ach ter Winkelcentrum 't Loo. Inschrijfadres: fam. Rozing, Kerkelaan 8, te Heiloo, (tel.072 -33 13 97). Transcendente Meditatie Techniek. Dinsdag 21 aug.: informatieavond voor het nieuwe seizoen met cursussen in de Transcendente Meditatie Techniek. Aanvang: 20.00 uur, IM-centrum, Belies- laan 14 te Heiloo. Toegang vrij. Inl. 03200-53431. Natuurwandeling Heilooër Bos Zondag 19 augustus: maandelijkse natuurwandeling door het Heilooër Bos, uitgaande van hetlVM. Start: 11.00 uur bij de Kattenberg. Inl.: 072-613015. Na de succesvolle tocht naar Haaks bergen is ook de door de 'Stichting Vakantie door en voor Ouderen' te Heiloo georganiseerde re-is naar het mooie Odenwald in West-Duitsland een groot succes geworden. Op zaterdag 28 juli j.l. vertrok een groep van 52 personen bij miezerige weersomstandigheden voor een reis van acht dagen naar Unterflockenbach in hel; Gorxheimertal, alwaar werd gelogeerd in hotel Zum Odenwald. Een prima hotel met op alle kamers, douche, toilet, radio en telefoon. Ook het eten was uitstekend en overvloedig. Banken in de twee bij het hotel behorende tuinen nodigden uit tot een gezellig zitje, waar, door het mooie weer -de zon heeft ons na zaterdag niet meer in de steek gelaten- veel gebruik van werd gemaakt. Tijdens deze reis zijn verschillende mooie excursies gemaakt. Zo is een aantal keren naar Heidelberg gereden voor een bezoek aan respectievelijk de Königsstuhl, het Schloss en de Alt- stadt. Verder een dagtocht naar Bad Wimpfen, een schitterende tocht, tij dens welke ook nog een bezoek werd gebracht aan een fabriek voor Bleij- kristal. Via de Wein- en Bergstrasse is een middagtocht gemaakt naar het mooie stadje Lindenfels, terwijl we op woens dag 1 aug. weer een dagtocht maakten de z.g.n. Odenwaldtour, die opnieuw aantoonde hoe schitterend de omge ving daar is. We reden door Beerfelden met zijn winkelstraat met een helling van 12%. In Michelstadt een koffie- stop met gelegenheid om wat van deze stad te zien. Daarna door naar Amor- bach voor de lunch om tenslotte terecht te komen in de fraaie aan de Main gelegen stad Miltenberg waar we ruim de tijd kregen om al het moois te bewonderen. Velen hebben hier bo vendien van de gelegenheid gebruik gemaakt om met een van de salonbo ten een uurtje te varen op de Main. Ook 's avonds heeft men zich niet verveeld. Maandagavond was er een gezellig bingospel, dinsdagavond heeft onze reisleider, de heer W. Otte, schitterende dia's vertoond van Zwit serland, Italië en Tunesië, woensdaga vond was er dolle pret met een kwis en vrijdagavond nogmaals bingo. De verzorging van deze reis was weer in prima handen van reisbureau HIPPO uit Hippolytushoef en reislei der Otte zorgde op de van hem bekende wijze voor een fijne sfeer zodat iedereen op 4 aug. zeer voldaan huiswaarts keerde. Dit seizoen zal de eerdergenoemde Stichting nog één reis organiseren en wel naar Valkenburg, alwaar wordt gelogeerd in hotel Schaepkens van St. Fyt. Het is een 7-daagse reis, aanvang ende 25 aug. a.s. Op deze reis zal de heer IJ. v.d. Blom, Vredenoord 79, Heiloo, als reisleider fungeren. Voor deze reis zyn nog 4 plaatsen vry, heeft u interesse, neem dan kontakt op met IJs van der Blom, tel.: 336455. Alle kamers zyn voorzien van douche TOILET: Er is een lift. Kostprijs, compleet verzorgd, inclusief verzeke ring en excursies: per persoon: f. 560,-. Toerclub Le Champion: Dinsdag 21 augustus - toertocht van 30 km o.a. door de Geestmerambacht. Routes afhalen 's middags om 13.30 Ewisweg 72 of 's avonds om 18.30 uur in cafetaria Blakborn, Raadhuisweg. Zonder herinnering f. 1,- en met vaan f. 2,- of f. 2,50 afhankelijk van de leeftijd. H.S.V.-voetbal. Maandag 20 augustus: samenstelling van de elftallen 4 t/m 12, 20.30 uur. Woensdag 22 augustus: start training voor lagere senioren-elftallen, 20.30 uur. Donderdag 23 augustus: verschijnen van eerstvolgende HSV'er. TV Heiloo. Zaterdag 18 augustus: start clubkampioenschappen voor de jeugd. Aanvangstij den op de borden in de kantine. Foresters. Zaterdag 18 augustus: Foresters-DSS (honkbal, 15.00 uur). Zondag 19 augustus: Foresters-Eagles L.A. (honkbal, 14.00 uur) Hoofddorp- Foresters (softbal-dames, 11.00 uur). De Vroegte Wint. Woensdag 15 augustus: dames-wedstrijd, te vissen in de Karramelvijver in plan Oost. Verzamelen: 19.15 uur, parkeerterrein De Loet. Zondag 19 augustus: witvis-wedstrijd, te vissen in de Ringvaart te Heerhugo- waard Verzamelen: 6.00 uur, brandweer-kazerne. Opgeven voor beide wedstrijden bij: G. Mooij (tel. 331686), J. Ursem (tel. 335539) of N. Mooij (tel. 332451). Viering 150 jaar vuurtoren J.C.J. van Speyk. Za. 18 aug.: J.C.J. van SPEYK-zomeravondconcert door het Scheveninger vissersvrouwenkoor in de Oud Katholieke Kerk te Egmond aan Zee. Aanvang. 20.15 uur. Entree: volw. f. 5,- kind. tot 15 jr. en CJP f. 3,-. Voorverkoop VVV-kantoor en 18/8 va. 19.30 uur aan de kerk. Zondag 19 aug.: ondernemersver. Eendracht standwerkersconcours op het Pompplein. Aanvang: ca. 13.30 uur. Bij strandweer wordt het concours om ca. 17.00 uur gestart. Maandag 20 augustus 1984 SLOTMANIFESTATIE afsluiting HERDENKING 150 JAAR VUURTOREN "J.C.J. VAN SPEYK". PROGRAMMA ca. 19.00 uur: vertrek rijtoer "J.C.J. van Speyk" vanaf sportcentrum Egmond te Egmond aan Zee. route: Watertorenweg - Voorstraat - Westeinde - Parallelweg. ca. 19.20 uur: aankomst "J.C.J. van Speyk" bij de vuurtoren. ca. 19.30 uur: toespraak Burgemeester J. Kingma, voorzitter comité van Speyk ca. 19.40 uur: onthulling Herdenkings-plaquette aan de vuurtoren door C.Zwart schipper reddingsboot UBBO en B. de Boer kustwacht, ca. 19.50 uur: vlaggen strijken en sluiten vuurtorendeuren. ca. 20.00 uur: overdracht sleutel vuurtorendeuren door "Van Speyk" aan B. de Boer kustwacht. ca. 20.05 uur: muzikale afsluiting van de plechtigheid, ca. 20.15 uur: reklame vuurwerk. ca. 21.30 uur: SLOTVUURWERK "MET VAN SPEYK DE LUCHT IN".

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1984 | | pagina 1